Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) runner 125 válasza WRCpowaa (#29) üzenetére


runner 125
nagyúr

Úgy bizony :R
Használt Voda-sat 70 köürl is találni. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7702) runner 125 válasza -NOKIA- (#7694) üzenetére


runner 125
nagyúr

Volt 5610-etek? :)
Mert nekem volt. Akkor örültem amikor megvettem..s amikor sikerült eladnom.
Műanyag "házas" az egész. Kotyog,lötyög. A piros (adott esetben kék) keretrészt pár kis csavar fogja -hajlamos elengedni/szétesni.
Szoftveresen nem volt vele gondom-kamerája is tetszett. (pár tesztfotó; 01,02,03,04)

Amit jónak találtam még az a középső "csúszka" hardvergomb. Gyorsan feltámasztható volt a zenelejátszó.
A hardveres rész miatt én nem ajánlom. :(

Lehet érdemesebb lenne a Samsung F400 fele hajlani. Volt pár hasonló kategóriájú Samsungom-nekem nagyon tetszettek. :R
Üdv. M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7703) alex89 válasza Carpio (#7700) üzenetére


alex89
senior tag

szerintem jobban jársz ha veszel egy masszívabb fajta kompakt digitális gépet... este,sötétedéskor vagy éppen kora reggel sem fogsz tudni normális képeket csinálni telóval :(

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7704) DjAttis


DjAttis
csendes tag

helló mindenki! segítségeteket szeretném kérni! van egy Sony Ericsson w300-as telóm :W ami már eléggé lestrapált már 2 éves!
az lenne a kérdésem és kérésem hogy segítsetek.
kinéztem két telót Samsung D900i és Samsung U600 és nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvennem!? Szal aki tud adjon nekem egy két jó tanácsot hogy melyik is a jobb teló és melyiket érdemes megvenni?
előre is köszi a segítséget

\!/ Dj AttiS \!/

(#7705) Cobi


Cobi
csendes tag

Szerintetek esik még a SE K800i ára a vodánál? :Y

(#7706) Ricardo válasza Cobi (#7705) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem már nem nagyon. lassan ki fog futni, igy a mostani az utolsó ár.

Attis: Egyértelműen D900. Sokkal jobb minőségű. Nem lötyög, nem kopik.Az U600-at sokan szídják.

[ Szerkesztve ]

(#7707) runner 125 válasza DjAttis (#7704) üzenetére


runner 125
nagyúr

Én is D900-ra szavazok. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7708) Bazsó válasza DjAttis (#7704) üzenetére


Bazsó
tag

helo

hát nézd meg ezt---->[link]

A két telefon között 10K a különbség...drága az u600.
Én is d900-at csekkolom Neked,jobb választás :K

üdw: Bazsó

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#7709) AMD Power válasza Cobi (#7705) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem már nem fog.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7710) Cobi válasza Ricardo (#7706) üzenetére


Cobi
csendes tag

Érdekes, a tmobilnál nagyon lement most, gondoltam hátha követi a voda.

(#7711) -NOKIA- válasza DjAttis (#7704) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

inkább d900i

(#7712) m0rd0k válasza DjAttis (#7704) üzenetére


m0rd0k
senior tag

énis d900 ra voksolok.

Minden szinten,szinte minden.

(#7713) AMD Power válasza DjAttis (#7704) üzenetére


AMD Power
titán

D900i nekem biztos jobban kéne. Függetlenül vennéd? És ha igen mennyiért?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7714) Juvi


Juvi
tag

És mi a véleményetek az LG KF510-ről? Én ez és a Nokia5610 között gondolkodom (az U700-at tervezem lapátra tenni), a nokia már volt a kezemben, és (ahogy runner is írja) nekem is nagyon műanyagnak tűnt, a MM-os példány navi-gombfelülete már meg is volt repedve, és állítólag sokat fagy.

(#7715) alex89 válasza Juvi (#7714) üzenetére


alex89
senior tag

nézd meg esetleg a 6500slide-ot, ugyanaz mint az 5610 csak sokkal igényesebb a kidolgozás és az anyaghasználat

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7716) AMD Power válasza Juvi (#7714) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos egyenlőre nincs KF510 magyar menüvel. De szerintem elég korrekt kis telefon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7717) runner 125 válasza alex89 (#7715) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez úgy igaz. :R
Csak ott meg csupfémváz keltette nagyobb sugárzásra panaszkodtak páran-persze lehet baromság. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7718) klambi válasza klambi (#7699) üzenetére


klambi
addikt

meik legyen?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7719) Juvi válasza alex89 (#7715) üzenetére


Juvi
tag

Hogy erre miért nem gondoltam? Azt hittem, az egy hatalmas darab készülék, de most megnéztem és a méretei alapján kisebb, mint az 5610. És még olcsóbb is. Köszi, jó ötlet! :C

(#7720) AMD Power válasza Juvi (#7719) üzenetére


AMD Power
titán

Egy 6500 Slide nekem biztos jobban kéne min egy 5610. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7721) robcsi15


robcsi15
csendes tag

Megéri SE w200i lecserélni nokia ngage-re?

(#7722) alex89 válasza robcsi15 (#7721) üzenetére


alex89
senior tag

nekem volt régen ngage-em és nem semmi egy teló volt akkor az biztos :R ha szeretsz telón játszani és zenét hallatni akkor jó lehet az ngage másra viszont nemnagyon,elsőként mindenképpen nézd meg élőben is ha még nem láttad mert szerintem mai szemmel nézve nemigazán bevállalható a mérete :DDD

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7723) Juvi válasza AMD Power (#7720) üzenetére


Juvi
tag

És ha a KF510-zel hasonlítjuk a 6500 Slide-ot? (A színe nálam bejövős, a magyar menü annyira nem hiányzik, mondjuk a magyar gari már fontosabb lenne..)

(#7724) sanzi89


sanzi89
addikt

Ti milyen WIFI-s telefont ajánlotok 320*240-es kijelzővel a Vodafone kínálatában? Esetleg kártyafüggetlenül újonnan? Más "okostelefonfjűcsör" nem kell, csak legyen WIFI. :)

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7725) alex89 válasza sanzi89 (#7724) üzenetére


alex89
senior tag

túl sok választási lehetőséged nincs a vodánál :( tálán még a nokia E51 van egész emberi áron [link]. Függetlenül is ezt a típust tudom ajánlani

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7727) AMD Power válasza alex89 (#7725) üzenetére


AMD Power
titán

E51. Az komoly kis telefon. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7728) sanzi89


sanzi89
addikt

Ilyen létezik? :Y Máshol nagyon nem ennyi... Majd kiderül, én egyet rendeltem legalábbis. :D

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7729) Viktor0610 válasza sanzi89 (#7728) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem elírás.

Samsung Galaxy A54

(#7730) blueMerle válasza sanzi89 (#7728) üzenetére


blueMerle
veterán

Tudod mi a vicc? A törvény értelmében márpedig ennyiért kell megkapnod,ugyanis ez hivatalos ajánlat-tételnek minösul. Ezt onnan tudom ilyen pontosan mert webshopot uzemeltetek, és nagyon is tisztában vagyok a szabályokkal. (igen, ezek Magyaroszágra is érvényesek)

Egyébként a webshopban is ez szerepel náluk:
A kosárban feltüntetett árak a ténylegesen fizetendő árat mutatják!*

Én is rendeltem 4 darabot :B ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#7731) macikos válasza blueMerle (#7730) üzenetére


macikos
addikt

Én 5-öt rendeltem :)

Mindenesetre kíváncsi vagyok, ha holnap felhívnak mit fognak mondani :D

(#7732) kavicssli válasza blueMerle (#7730) üzenetére


kavicssli
addikt

ezt nem hagyhattam ki én se :DDD én csak 2db-ot rendeltem! :DD

Ezt a honlapjukon találtam
Egyéb információk

A készülékek jellemzõirõl kigyûjtött adatok tájékoztató jellegûek, értük felelõsséget nem vállalunk! Kérjük rendelésének leadása elõtt tájékozódjon a gyártó honlapján!
Egyéb információért keresse ügyfélszolgálatunkat: info@gsmtakacs.hu

Az árak a mobiltelefonok illetve a PDA/PNA-k esetében a ténylegesen fizetendõ árat mutatják.

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7733) macikos válasza kavicssli (#7732) üzenetére


macikos
addikt

Hibáztak.

Tessék ezt a Webshopot megnézni: [link]

Ők kiírták tisztességesen, hogy:

"Amennyiben minden gondosságunk ellenére hibás ár került a web-áruházba, különös tekintettel a nyilvánvalóan téves, pl. a termék közismert, általánosan elfogadott vagy becsült árától jelentősen eltérő, esetleg rendszerhiba miatt megjelenő "0" Ft-os vagy "1" Ft-os árra, akkor nem vagyunk kötelezhetőek a terméket hibás áron szállítani, hanem felajánljuk a helyes áron történő szállítást, vagy a megrendelő elállhat vásárlási szándékától."

Viszont a GSM Takácsnál se ez, se hasonló tájékoztató szöveg nem volt feltüntetve.

[ Szerkesztve ]

(#7734) kavicssli válasza macikos (#7733) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor most mi van!Lehetne jogi útra terelni? :DDD mert akkor egy talicskányit rendelek! :DDD
Sehol nem találok olyat hogy az esetlege elirásokért felelőséget nem vállalnak! ;]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7735) macikos válasza kavicssli (#7734) üzenetére


macikos
addikt

Simán.

Nézd meg az oldal alján a "Jogi és adatkezelési nyilatkozat"-ot és a "Rendelési, szállítási feltételek"-et. Egy szó sem esik benne arról, hogy mi van akkor, ha téves árat tűntetnek fel. Ergo ha valami nem tetszik nekik, számukra ez már eleve halott ügy.

[ Szerkesztve ]

(#7736) kavicssli válasza macikos (#7735) üzenetére


kavicssli
addikt

Ja és nyomok egy pár print screent nehogy reggelre átirják a Jogi és adatkezelési nyilatkozat"-ot és a "Rendelési, szállítási feltételek"-et :D :C
max utánna fogyasztóvédelem meg stb! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7737) macikos válasza kavicssli (#7736) üzenetére


macikos
addikt

Igen, én is csináltam printscreen-t és már mentettem is a fontos weboldalakat :)

(#7738) kavicssli válasza macikos (#7737) üzenetére


kavicssli
addikt

Megjött a visszaigazoló e mail is... :D

GSM TAKÁCS
---------------------------------------
PDA, mobiltelefon és tartozék webáruház
http://www.gsmtakacs.hu
e-mail: info@gsmtakacs.hu

2008.07.03 - Köszönjük megrendelését!

---

Tisztelt Köves Lajos!

Köszönettel fogadtuk rendelését!
Visszaigazolását a megrendelt termék szállításának pontos időpontjával hamarosan küldjük!

Az Ön által igényelt készülék/tartozék kiszállítását előreláthatólag 2
munkanapon belül teljesítjük, egyéb esetben kollegáink felveszik Önnel a
kapcsolatot!

Az árak a mobiltelefonok illetve a PDA/PNA-k esetében a ténylegesen fizetendő
árat mutatják. Cégünk némely termékeknél, általában mobiltelefonoknál a
különbözeti adózás szabályai szerint jogosult számlázni 0%-os Áfa-val.
Így az árlistánkban szereplő árak a ténylegesen fizetendő összeget
mutatják, áfa tartalmuk nem minden esetben van!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7739) macikos válasza kavicssli (#7738) üzenetére


macikos
addikt

Ez a visszaigazoló e-mail is mégis mi??? :W Évek óta, nem is tudom mennyi mindent vásároltam már webshopokban, de ilyen visszaigazoló e-mailel se találkoztam.

Hol van feltüntetve, hogy mit rendeltem és mennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#7740) kavicssli válasza macikos (#7739) üzenetére


kavicssli
addikt

Ez is jogos! :U
Na de tényleg kiváncsi vagyok mit csinálnak majd!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7741) AMD Power válasza Viktor0610 (#7729) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig azt annyiért kell akkor oda adniuk. Ha én írok egy Nokia 8800 Arte-nek egy táblát amin az van ,hogy 10Ft-t akkor azt annyiért vagyok köteles oda adni bárkinek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7742) klambi


klambi
addikt

ááh mért raktak ilyen fos kamerát az n81 be.... még mindíg az n81 és 5610 között vagyok :W

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7743) nemma


nemma
addikt

Várom a fejleményeket a W380i-vel kapcsolatban, mindenképp írjátok meg! :D
Egyébként mennyi volt, mert nekem a linkre nem adott ki árat, vagy csak vak voltam?!

(#7744) Timocicu válasza nemma (#7743) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Háááát!

6790.- volt,de most nézem, hogy megváltoztatták!!!! :Y Még pár percel ezelőtt is annyi volt, de most nézem, hogy már 33890!!!! :Y

Kíváncsi leszek mit szólnak hozzá a többiek! :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#7745) Kickass válasza nemma (#7743) üzenetére


Kickass
őstag

én is megnéztem gondolom azóta levették az árat nehogy beszopjanak még ötbb ilyen szemfüles 'felvásárlót' :DDD

(#7746) DjAttis válasza AMD Power (#7713) üzenetére


DjAttis
csendes tag

AMD Power! igazából ezen ugy nem gondolkodtam hogy függetlenül vagy máshol de ha jól tudom most a T-mobile-nál 30.000Ft ha jól tudom!
Egyébként köszi szépen mindenkinek a segítséget! ugy döntöttem D900i-t veszek! :C
kösz kösz

\!/ Dj AttiS \!/

(#7747) Timocicu válasza DjAttis (#7746) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nem fogsz rosszul járni vele, hidd el! Nekem is D900i-m van :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#7748) sanzi89


sanzi89
addikt

Kedves Megrendelő!

Sajnos oldalunkon programm hiba miatt megjelent az Ön által rendelt termék, holott sajnos nincsen készleten.
Elnézését kérjük, de nem áll módunkban Önt kiszolgálni!

Prazsák Eszter

Értékesítési Vezető

Mégse lesz telefonom... :(

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7749) alex89 válasza Timocicu (#7744) üzenetére


alex89
senior tag

most meg nincs is ára :U , na de ez most mind1 is mert igazuk van a többieknek és annyiért kell odaadniuk amennyiért reklámozták.Ha nem hajlandóak akkor meg kell említeni a fogyasztóvédelmet ;] . Kíváncsi vagyok mi lesz a dologból :))

mod: na most látom... gondoltam ,hogy valahogyan kibújnak a dolog alól :((

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7750) DjAttis válasza Juvi (#7714) üzenetére


DjAttis
csendes tag

Juvi!!!!!Szerintem a Nokia 5610 nagyon jó teló! egyik haveromnak van és félelmetes milyen jó teló!!! Szerintem akinek ez van az mind jól járt hogy megvette!!!LG-t nem ismerem nagyon egyedül a Ke Shine-t mert unokabátyám vett a T-mobilnál! az sem rossz teló! remélem tudtam segíteni

\!/ Dj AttiS \!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.