Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) eddie17 válasza <NewL> (#8870) üzenetére


eddie17
addikt

Igaz, használtam egy ideig nem voltam oda érte, persze az elején hú meg ha, de aztán rájön az ember van mit csiszolni még rajta, de azért nem hulladék telefon:)

(#8902) nancsik


nancsik
tag

Sziasztok .A pannonál 2év hüséggel telót akarok venni.3g kedvezménnyel.2 teló között vacilálok.SE K770 vagy w880i.ti melyiket vennétek?Köszi elöre is

nancsik

(#8903) Zsolto válasza nancsik (#8902) üzenetére


Zsolto
őstag

Hey.

Én feltétlenül a K770-et venném. Újabb, normálisabb gombjai vannak, sokkal jobb a kamerája (3,2 MP, autofókusz), van benne rendes, sőt RDS-es rádió, nem csak a webes szutyok, mint a w880i-ben, zenét hallgatni pedig ugyanúgy lehet rajta, mint a w880i-n, ha veszel hozzá egy HPM-70-es fülest, ráadásul kihangosítva normálisabban is szól mint a köztudottan egérlavór-hangú w880i.

Szegény w880i, jól elmeszeltem, de a méretén kívül nem sok minden szól mellette :U

Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8904) nancsik


nancsik
tag

hát igen én is a k770 felé hajlok.

nancsik

(#8905) fateless válasza ^Clown (#8897) üzenetére


fateless
veterán

Azért túlzottan ne bízz már az árcsökkenésben, mert tényleg a raktárkészletek fogynak ki előbb, mintsem hogy az ár 20k közelébe essen.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8906) Csabika888


Csabika888
csendes tag

sziasztok!

Tudtok egy olyan oldalt amin meglehet rendelni a g600-at 45-ezer alatt(újan)?
vagy olyan boltot ami veszprémmegyében van és 45e alatt(újan)?

[ Szerkesztve ]

(#8907) koxkids válasza Csabika888 (#8906) üzenetére


koxkids
őstag

Parancsolj !
Nagyon korrekt cég ;)

Samsung G600 - GSM Depo

(#8908) Csabika888


Csabika888
csendes tag

és valami másikat nem tudtok?

(#8909) alex89 válasza Csabika888 (#8908) üzenetére


alex89
senior tag

[link], házhoz is viszik ha kell...

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8910) Csabika888


Csabika888
csendes tag

kösz mindedjikőtöknek

(#8911) dragonfx


dragonfx
veterán

nokia 5310 vs 7210?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8912) alex89 válasza dragonfx (#8911) üzenetére


alex89
senior tag

gyakorlatilag csak a "csomagolás" más, neked kell eldöntened melyik tetszik jobban ;) 5310-nél számolni kell a hátlapon lévő nokia felirat kopásával,de szerintem nem vészes...

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8913) -NOKIA- válasza dragonfx (#8911) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

-Mindkettő nagyon szép...
Viszont ha haladni akarsz a "korral" és a divattal, akkor 7210. :))

(#8914) nemma válasza dragonfx (#8911) üzenetére


nemma
addikt

Ja, hát amit a többiek mondtak...nekem viszont az 5310 jobban bejön :)

(#8915) dragonfx


dragonfx
veterán

meg kéne fogni kicsit a 7210et..hol lehet kitéve már? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8916) nemma válasza dragonfx (#8915) üzenetére


nemma
addikt

Mammut-Saturn? :F

(#8917) ^Clown válasza fateless (#8905) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Megmondom őszintén, azért muszáj várnom vele, mert nincs zsebből jelenleg 30K-m... Szóval ez van, remélem összejön!

(#8918) AMD Power válasza nemma (#8914) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem si jobban kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8919) hoolio


hoolio
csendes tag

Vodánál a Sony Ericsson W910i most A kat. előfizetéssel 28e!

Még 2 telefonon gondolkozom Sony Ericsson C702 (30e)
Sony Ericsson K800 (25e)

Ha tudtok benne segíteni, ti melyiket javasolnátok?
Mik az egyes telefonok előnyei? (Legjobb kamera?)

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#8920) pH érték


pH érték
aktív tag

Van olyan telefon ami csepp, por, és ütésálló csakúgy mint a Nokia 5140i?

(#8921) alex89 válasza pH érték (#8920) üzenetére


alex89
senior tag

akad még egy pár ilyen :DD pl.: nokia 5500 sport, valamint samsung B és M széria egyes tagjai pl: m110,b2700..

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8922) AMD Power válasza pH érték (#8920) üzenetére


AMD Power
titán

SE C702 pl. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8923) pH érték


pH érték
aktív tag

Thx
A b2700 tesztben elég jól állja a sarat és a vizet. :D De a többi se lehet rossz.

(#8924) Kobe


Kobe
veterán

ismét a szokásos
kellene nekem egy jól kezelhető telefon, semmi extra funkció, annyi hogy a mostani már nagyon odavan (2 éves w300i). Szeretnék valami kicsit komolyabb kinézetűt, de az Omnia csak nem akar jönni, a szifon drága, ami tetszik az az e71 jelenleg csak nem tudom jó bolt-e. Külsőre bejön, de qwerty billt nem hiszem h használok, annyira kevés smst küldök.

Nincs valami tipp valami elegáns, tudásban is jó telefonra ?

(#8925) AMD Power válasza Kobe (#8924) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia E66.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8926) <NewL> válasza Kobe (#8924) üzenetére


<NewL>
addikt

Te se birsz már várni. :)

Samsung F480 ? :U

pinkbe :DDD

Én se nézegetem tovább az omniát. Eladtam az E65öt vettem átmenetinek egy 9300-át :) ,úgy döntöttem veszek egy E71et. Most az tetszett meg tudás és kinézet alapján is.

AMD Power : az meg a másik,E66 vs E71...

Amúgy később se akarsz Omniát? Pár hónap múlva?

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#8927) hebling válasza Kobe (#8924) üzenetére


hebling
tag

Csatlakoznék az elöttem szolohoz!E66 ill E51

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#8928) norbi81


norbi81
csendes tag

Sziasztok!
Hozzáértők segítségét kérném: szüleimnek szeretnék telefont venni, lehetőleg nem valami gagyit, de nem is méregdrágát. A főbb szempontok a megbízhatóság, az akksi élettartama, illetve bőséges névjegyzék, mert munka-telefon lenne. Kamera, zenelejátszó másodlagosak, nem ezekre lenne a főleg használva. Köszönöm előre is a segítő hozzászólásokat! Kellemes fótumozást mindenkinek! :))

(#8929) norbi81


norbi81
csendes tag

Bocsi az elírásért! Szóva kellemes fórumozást mindenkinek!

(#8930) Kobe válasza <NewL> (#8926) üzenetére


Kobe
veterán

Nem tom. Elég faramuci helyzet. Olyan kellene is egy telefon meg nem is.......ha így vívódok, erős a gyanúm hogy nem is kell annyira telefon, skkal inkább a szememnek kellene az ujdonság mint a teendőimnek

(#8931) hebling válasza norbi81 (#8929) üzenetére


hebling
tag

Nokia 6300 egy jo megoldás lenne!

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#8932) <NewL> válasza Kobe (#8930) üzenetére


<NewL>
addikt

Akkor inkább ne költsd feleslegesen a pénzt,vagy nézz ki a magadnak megfelelő telefont,amin nem tudsz már sokat bukni,mondjuk egy K800i (elég jó árban van,nem is rossz) és várd meg amig lejjebb megy az omnia ára.

There's an app for that

(#8933) Kobe válasza <NewL> (#8932) üzenetére


Kobe
veterán

valszeg ez lesz, amugy sem érzem h benne lennék a 300 házimozinyertesben akkor emg felesleges erőlködni első körben.

(#8934) Ferenc1989


Ferenc1989
tag

hello!

Samsung g810-ről mi a véleményetek?
Kamera,zene,külső,ár/érték.
Igazából ezek érdekelnének. Cobragsm-nél 72000.

előre is köszi

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#8935) samsungz400


samsungz400
csendes tag

sziasztok
melyik teló jobb? és miért?
LG KU990
Nokia N95
Samsung U900
SE C902

[ Szerkesztve ]

(#8936) AMD Power válasza samsungz400 (#8935) üzenetére


AMD Power
titán

Itt az a kéárdés ,hogy nekemd milyen funkciók a fontosak. Zene, kamera, videó....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8937) samsungz400 válasza AMD Power (#8936) üzenetére


samsungz400
csendes tag

mind a 3 fontos :DDD

(#8938) pH érték válasza samsungz400 (#8935) üzenetére


pH érték
aktív tag

Ahogy nézegettem a teszteket, a Samsung szép képeket készít. Amíg nem próbáltad ki az U900-ast, ne vedd meg, mert az érintő képernyő nem biztos, hogy elnyeri a tetszésedet.

(#8939) Mamuska válasza samsungz400 (#8937) üzenetére


Mamuska
őstag

Akkor a c902 esett ki elsőnek mert a legrosszabb ötmegás kamera van benne, és a videóban is gyatra. Ajánlottuk neked az n82-öt az mindegyiknél sokkal jobb. Akkor miért nem érdekel már? Én szerintem nézd meg még a samsung g810-et az annyit tud mint az n95 pluszban még több ram van benne, meg nagyon minőségi összeszerelés és jó kamera 5mp+optikai zoom és az is vga videót tud.

(#8940) Vamp


Vamp
senior tag

Aki megteheti, vegyen CECT P168+-os telót. A legújabb szoftverrel már egészen megdöbbentő, az árához képest mire képes a cuccos. 2 simet kezel egyszerre, bluetooth 2.0, gprs, zenelejátszó, iphone-szerű kinézet, meg ilyen hülyeségek... 1 hétig volt alkalmam ilyennel rohangálni. Az akku 3 naponta töltésre szorult, de kb. ez a legnagyobb hibája a cuccnak. Bármilyen simet kezel, egyszerre más szolgáltatótól is. Az érintőképernyője pofás, gyors, csakúgy, mint a szoftver. Ha a kínaiak így folytatják, a nagy gyártók fel kell kössék majd a gagyát a 10000 forintért TV-s meg érintőképernyős telefonok mellett. Az új sláger meg a projektoros telefon, mondjuk ezért elég durván a gagyazsebbe kell nyúlni:D

(#8941) koxkids válasza samsungz400 (#8935) üzenetére


koxkids
őstag

Véleményem a következő róluk! :)

LG-t alapból nem vennék, nemtom, valahogy nemtudok bennük megbízni telók terén. De ha értintős teló kell, akkor elfogadható :U Mert ugye bár ez az egyetlen érintős a listádban.
Zene,Kamera,Videó funkciói jók.
Következő lenne a Sony Ericsson C902. Kamera terén elég gyatrán teljesít
( nemtudom későbbi sw segít-e rajta) ,de ha fontos a kamera, akkor nem ajánlanám.

A Nokia és a Samsung azok amiken érdemes gondolkozni. De ugye az sem mindegy mennyit szánsz rá, mert az N95-nek elég húzós ára van :B Mint elöttem is mondták, a Samsungot vásárlás elött mindenképpen próbáld ki, és ott kiderül, mennyire nyeri el tetszésed a touch navipad.
Ezeken a telókon kívül még figyelmedbe ajánlom a Nokia N82-t !
Nagyon jó telefon. Kapható feketébe / ezüstbe.
Mellesleg olcsóbb mint az N95 :K
Érintős telók terén meg a Samsung F480.. :D

A döntés rajtad áll :))

De mindenképp ha teheted, próbáld ki őket ;)

[ Szerkesztve ]

(#8942) norbi81 válasza hebling (#8931) üzenetére


norbi81
csendes tag

Az egyik favoritom nekem is ez lenne,de az egyik vélemény szerint naponta kell töltenie (ez persze jócskán függ a használattól pl zene),ugyanakkor gondolom, hogy amit itt az oldalon írtak a tesztben a közelebb áll egy átlag használathoz. Mivel zenét nem nagyon hallgatnának vele, ez talán egy kicsit kitolja az akku élettartamát. Köszi a javallato, várom a további jelöléseket is! Üdv mindenkinek

(#8943) AMD Power válasza samsungz400 (#8937) üzenetére


AMD Power
titán

Samsunf F480 vagy i900.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8944) nemma válasza norbi81 (#8942) üzenetére


nemma
addikt

Jó az, bírja, csak hát nem egy 6310... 3-4 mapig húzza, ha nem gyilkolod nagyon.

(#8945) copin válasza Vamp (#8940) üzenetére


copin
őstag

Többnyire elégedettek a felhasználók. Ez is valami.

(#8946) Vamp válasza copin (#8945) üzenetére


Vamp
senior tag

Várjunk azért egy 2 évet, még egyik-másik kiforrottabb gyártó telefonja is meghal szoftveresen, kíváncsi leszek, ezek a spéci OS-ben fejlesztett telefonok mit bírnak majd ... Pl. a 168-ast egy mozdulattal ki lehet nyírni úgy, hogy csak kábeles újjáélesztés segít, mondjuk aki nem ért a szervíz menühöz, ne is nyúljon bele:D. Csak annyit tennék hozzá, hogy az anyaghasználat sem a legkirályabb, azonban pl. a bluetooth pöccre indult, és faszán befogott mindent (headset, USB-s vevő, másik telefon). A szolgáltatások pedig viccesek, fel lehet pl. venni a beszélgetést (bár ezt tudja pár ismertebb telefon is).

A TV-s telefont csak egy napra kaptam, nekem tetszett, bár a szoftver valamivel kiforratlanabb volt (a mobilarenás telefon volt).

(#8947) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

A Nokia 5200-ról kinek mi a véleménye? Kaptam és lehet, hogy eladnám és vennék mást helyette...

A kérdés érdemes-e egyáltalán eladni - egyáltalán mit kap(hat)ok érte fél évesen - és ha igen milyet ajánltok?

Nagyon tetszenek a becsukhatós telefonok...

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#8948) Mamuska válasza BenJoe80 (#8947) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem kapsz érte sokat 13-15e de a 15-höz már szerencse kell. Hozzáteszel még egyszer ennyit, és kapsz sokkal jobbakat mint mondjuk 5310, 6300 a sonytól meg a k800-as van a samunak az L700asa sem rossz kütyü. Mondjuk ezek mind normál kialakításúak.

(#8949) hebling válasza Mamuska (#8948) üzenetére


hebling
tag

Szép dolog a kinyithato széttolhato eltekerhetö kifordithato stb forma de megéri?Véleményem szerint aki hosszu távra tervez telot az az egyszerü szappantarto formában gondolkodjon vagy számoljon a szallagkábel cserével járo +kiadással!Hozzáteszem nem minden tipusra jellemzö de lehet álltalánosságban beszélni ezekröl a dolgokrol!5200 helyett én pl 6233-at vennék!Nem sokkal drágább de sokkal okosabb!

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#8950) Mamuska válasza hebling (#8949) üzenetére


Mamuska
őstag

Tudom én azt. Egyébként nincs is okosabb tesze-tosza teló 30 körül. Én még mindig inkább a 6300-at ajánlanám az legalább fémből van, vagy a samu L700-at.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.