Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Yasmine80


Yasmine80
csendes tag

sziasztok!

lenne egy kérdésem, mégpedig függetleníteni akartam egy 6060-as nokiát és 3. probálkozásra sem írtam be jó kódot, ezért most nem engedélyezi a függetlenítést. mit tegyek?

(#8802) AMD Power válasza nygma (#8800) üzenetére


AMD Power
titán

Nem rossz. Főleg mostani ára már barátságos. A kijelzője baba de a kamera elég gyengusz benne.

(#8803) <NewL> válasza eddie17 (#8799) üzenetére


<NewL>
addikt

ezt már irtam ma egyszer:)

nygma : gondoltam ,h SE lesz belőle:)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#8804) nygma válasza <NewL> (#8803) üzenetére


nygma
addikt

40 k körül nincs olyan Nokia ami megfelelő lenne szerintem...persze vannak jó modellek,előzőm 5610 volt,de az után pedig semmi "érdekes" nem lenne ha most vennék 40k körül Nokiát... :U

A W910i elég megnynerő,kamerája nem a legjobb,de ennyiért nem kapok jobbat szerintem... :F :U

AMD Power: :R

(#8805) AMD Power válasza nygma (#8804) üzenetére


AMD Power
titán

SE W880 nézted?

[ Szerkesztve ]

(#8806) Ricardo válasza nygma (#8804) üzenetére


Ricardo
félisten

A W910 az egyik legjobb választás. Ha nem fontos a kamera, akkor nagyon meg leszel elégedve.

(#8807) <NewL> válasza nygma (#8804) üzenetére


<NewL>
addikt

Az E65 egy szép darab. Persze nem annyira jó a kamerája,2mp, meg nagy zenelejátszó sincs benne. De elég pofás darab.
Nekem pont van is egy nagyon szép állapotban,19hó nokia garival,mokka. és még marad is a 40ből ;)

There's an app for that

(#8808) #35692544 válasza Yasmine80 (#8801) üzenetére


#35692544
törölt tag

először is olvass alapelveket
utána ha nem működik a teló vidd szervízbe.
ha még működik vegyél turbo simet.

(#8809) nygma válasza AMD Power (#8805) üzenetére


nygma
addikt

Igen,de szerintem az egy elég rosszul sikerült Sony Ericsson mobil... :(

Egyedül az jó benne,hogy vékony,azokívül... :(

Döntöttem... :K

W910i lesz... :B

Köszönöm a segítséget...

:R

(#8810) eddie17 válasza <NewL> (#8803) üzenetére


eddie17
addikt

Nem értem, de OK:D

A w910i jó és szép telefon. Van egy két hibája(kicsit lötyög a slide, ugye a kamera, néha a szoftver sincs magánál, mondjuk nekem vodás volt) de szerethető kis telefon. Zenében ugye pro:)

(#8811) nygma válasza eddie17 (#8810) üzenetére


nygma
addikt

Én T-Mobile-osat veszek valószínű... ;)

Vodafone-nál elő szoktak fordulni ilyenek valószínű azért... :U

[ Szerkesztve ]

(#8812) eddie17 válasza nygma (#8811) üzenetére


eddie17
addikt

Tudom, egy ideje vodás vagyok:)
T-nél viszont ugrik a flash menü, a vodásban legalább benne volt.
De tényleg érdemes megvenni, jó teló.

(#8813) ngabor2 válasza Yasmine80 (#8801) üzenetére


ngabor2
nagyúr

gondolkodj el rajta, hogy miért lockolva árulják a szolgáltatók a telefont... ha függetlent akarsz, akkor vegyél függetlent drágábban. ha lockosat vettél, akkor használd lockosan.

(#8814) AMD Power válasza nygma (#8809) üzenetére


AMD Power
titán

Jó lesz az. Nem fogod szerintem megbánni.

(#8815) nygma válasza eddie17 (#8812) üzenetére


nygma
addikt

Flash menüt tudom majd helyettesíteni?

Igen úgy,ahogy nem szabad... :D

:R

(#8816) eddie17 válasza nygma (#8815) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, garivesztéssel, azt hiszem.

(#8817) ALI_G


ALI_G
veterán

lehet sok az ilyen kérdés, de egy ismerősömnek kellene egy bizonyos teletülés konkét mobil-net elérése, hogy melyik szolgáltató mire képes.

erre vonatkozó térképet hol találhatok?

(#8818) AMD Power válasza ALI_G (#8817) üzenetére


AMD Power
titán

Próbáld meg a szolgáltatók oldalán megnézni valahogy. Vagy rákérdezni.

(#8819) ALI_G válasza AMD Power (#8818) üzenetére


ALI_G
veterán

Szélessávú vezeték nélküli Internet hálózat jelenleg mit jelent a szolgáltatóknál?
nyilván nem 3g, mert az furi lenne, vagy igen???

(#8820) ALI_G válasza AMD Power (#8818) üzenetére


ALI_G
veterán

bár egyértelmű (mint szokott) anyagot nem találtam, azért behatároltam, hogy kb mit lehet a helyen...külön megnézve szolgáltatónként.

(#8821) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Tud-e valaki valamit, hallottatok-e már ill. mi a véleményetek az iDect termékekről?

Egészen pontosan az iDect X3 Twins érdekelne. Tud erről valaki valamit mondani? Már végig böngésztem vagy félszáz különböző oldalt de sehol nem találtam egy épkézláb leírást erről a termékről.

Továbbá ki milyen rádiótelefont (márka, tulajdonságok, ár/teljesítmény arány, mi az amire figyelni kell...stb.) ajánlana és miért? Ha valaki kiismeri magát és segítene a választásban azt megköszönném!

Előre is köszönöm mindenkinek!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#8822) Zsolto válasza BenJoe80 (#8821) üzenetére


Zsolto
őstag

Hey.

iDect fronton nem vagyok komponens sajna.

Mobilfronton (rádiótelefon -- jó régen hallottam ezt a kifejzést :) ) talán én is tudnék segíteni, de valamit segíts előbb te is, mert a kérdésedet kb. úgy tetted fel, mintha azt kérdeznéd, hogy "milyen járművet vegyek?".

Segítene, ha elmondanád, most milyen mobilod van és mit hiányolsz belőle, szereted-e a márkát, maradnál-e nála, vagy váltanál, mire akarod majd használni az új mobilt, mennyit költenél rá, hol akarod megvenni, függetlenül, szolgáltatónál stb. Enélkül túl tág a téma.

Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8823) alex89 válasza BenJoe80 (#8821) üzenetére


alex89
senior tag

Ha jól értelmezem a helyzetet akkor te nem mobilt keresel,hanem vezeték nélküli vezetékes telefont :F

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8824) eastsider


eastsider
nagyúr

Hali!

W800 utódjaként mit ajánlotok? :)
jó kamera (minimum mint a K750 és társaié)
jó zenelejátszó(W800-nélál jobb)
legyen merész a színösszeállítása, ha lehet.
más nem is kell, talán egy 320*240-es kijelző

(#8825) nygma válasza eddie17 (#8816) üzenetére


nygma
addikt

Nem találok rá sehol leírást... :(

(#8826) Zsolto válasza eastsider (#8824) üzenetére


Zsolto
őstag

SonyEricssonban ilyet nem találsz.
Talán a Nokia 5610i szóba jöhet, 3,2 MP, AF, 240x320, faja zenelejátszó, vagány színek (kék/fekete, piros/fekete). De kell hozzá egy jóféle füles, pl. a Sennheiser CX300-as 2,5 mm-es Jackkel szerelt változata.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8827) eddie17 válasza nygma (#8825) üzenetére


eddie17
addikt

Ment privi

(#8828) BenJoe80 válasza Zsolto (#8822) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Bingó... alex89 rátapintott a lényegre. Nem mobil- hanem rádiótelefont, azaz vezeték nélküli "vezetékes" telefont keresek. Szerintem nem jó helyen járok de ideirányított a házigazda. :F :B

Na de a lényeg. Egészen pontosan erről a telefonról van szó...

Még sosem hallottam erről a márkáról (ha ez egyáltalán az, lévén DECT - Digital Enhanced Cordless Telecommunications) de semmilyen véleményt, teszteredményt nem találok erről a termékről sem a magyar, sem pedig a német oldalakon. Mi több angol oldalakon is csak egyet.

Mivel közismerten egy fecske nem csinál nyarat - szeretnék máshonnan is véleményt hallani.

Az igazat megvallva "nagypapa I. világháború előtti" telefonját szeretném lecserélni egy korszerűre. Erre a telefonra az ÁrGépen akadtam rá és egyből megtetszett. A műszaki adatai kielégítőek de kíváncsi lennék a "nagyok" véleményére. Ha esetleg hasonló stílusú és tudású megbízható, jó telefont tud valaki ajánlani arra is nyitott vagyok.

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#8829) Bul_Sam


Bul_Sam
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Telefont szeretnék venni...
Előfizetéssel, pannonnál. Kb. 40-50e körül.
A kamera lenne a legfontosabb... Jó képet csináljon.
Ja, és szép legyen a telefon... Ennyi.
Én Samsung F400 vagy. U900 -ra gondoltam.
Vélemény?
Segítsen valaki.
Más ötlet...
Help!!!

(#8830) fateless válasza Bul_Sam (#8829) üzenetére


fateless
veterán

Ennyi pnzért már kapsz függetlenül Samsung G600-at, az nagyon jó fényképezésre.
Sajnos Pannon ebben a kategóriában már drágábban adja legtöbb készülékét 2 év hűséggel, mint amennyibe függetlenül kerül. Vegyél emellé 20 Ft-ért egy bármilyen készüléket, ha az előfizut mindenképp megtartod, add el a készüléket, akkor annyival is olcsóbb lesz a független.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8831) Bul_Sam


Bul_Sam
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Meggondolom. Az a baj, h. az F400 nagyon tetszik...
Ha az F400 és a U900 között kellene választani, Te melyiket választanád?

(#8832) eddie17 válasza Bul_Sam (#8831) üzenetére


eddie17
addikt

Figyelj, két teljesen más csoportot lefedő telefont írtál. Az F400 zenében pro, de azért a kamera sem rossz, az U900 pedig divattelefon aminek rosszabb a kamerája mint a fent említett G600-nak. Ha a kamera a fontos, érdemes lenne a G600-at venni. Tehát ha a kamerán a hangsúly akkor elvileg az F400 kiesett. Maga nemében tényleg jó telefon az F400.
Itt már tényleg rajtad áll.

(#8833) fateless válasza Bul_Sam (#8831) üzenetére


fateless
veterán

Ahogy eddie is mondja: F400 zenei modell, U900 pedig tapzós "élmény"-modell.

Ha a kamera kell, G600, ha csak ez a kettő választható, akkor nem tudok mit mondani, csak saját ízlés dönt. Egyik zene, másik divat, melyik kell jobban?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8834) Bul_Sam


Bul_Sam
csendes tag

Az a helyzet, hogy a g600 jó lenne, de mindenképpen Pannonál kellene vennem.
-10.000Ft És a 18 hó/ kétezer valamennyi ft. miatt. Szóval nem igazán szeretnék egyben kiadni 40.000Ft-ot érte.
Azért gondolkodtam abban a kettőben főleg az f400-ban mert tetszik.
Azt hiszem ez a legfontosabb. Ezután pedig a kamera.
Szóval ha Pannonnál kell telót vennem.
Szép legyen és viszonylag jó legyen a kamerája...
Akkor mit vegyek?
Holnap veszem a telefont és nem akarok rosszúl dönteni...
Help.

(#8835) eddie17 válasza Bul_Sam (#8834) üzenetére


eddie17
addikt

A szépség, egyénfüggő. Mindkettő telefon a maga nemében szép. Innentől megint magadra vagy utalva, mert ha zenepárti vagy akkor F400(nagyon jó a gyári fülese is). De ha egy kis innovatívság kell, meg vagizás, akkor U900.
Személy szerint az F400-at venném, de ez én vagyok.

(#8836) Zsolto válasza BenJoe80 (#8828) üzenetére


Zsolto
őstag

Megmondom őszintén, az ilyen telóknak két fontos funkciója van: legyen benne normális telfonkönyv és világítson legalább a kijelzőjük. Ha ezt tudják, akkor a Dect szabvány miatt a többi kényelmi dolog úgyis jön velük, szerintem itt elsősorban az ár és a külső dönt. Én legalábbis nem vacakoltam sokat a dect telóm megvásárlásakor. De ha mondjuk a nagyi akarja használni, akkor azért legyen jól látható a kijelzője is.

Én már alig telefonálok "vezetékessel", szóval lehet, hogy ezért nem izgat annyira a téma.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8837) BenJoe80 válasza Zsolto (#8836) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Most lehet, hogy "hüjét" kérdezek de nincs esetleg olyasmi, hogy egy bizonyos telefon csak bizonyos milyen szolgáltatókkal kompatibilisek? Nem szeretnék olyan telefont vásárolni ami csak ezzel vagy csak azzal, viszont amazzal a telefontársasággal nem kompatibilis.

Formája, megjelenése nekem bejön, a műszaki adatai meg a leírtak alapján nagyon jónak hangzik. Több egyáltalán nem, sőt, igazán még ennyi sem kell egy átlag háztartásba.

Az egyetlen gubanc, hogy nem tudom mennyire megbízható. Jó minőségű vagy fél év után kuka? Továbbá ami nagyon fontos lenne milyen a hangminősége?

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#8838) Zsolto válasza BenJoe80 (#8837) üzenetére


Zsolto
őstag

A Dect szabvány mindent meghatároz, de én csak matávos vonalon használok cordless telefont. Ha a UPC-nél vagy előfizető, kérdezz rá náluk, hogy mi a dörgés. Mivel nem hallottam olyasmiről, hogy ha valaki a matávtól átáll hozzájuk, ki kell cserélnie a készülékeit is, szerintem nem lehet gond.

A konkrét típusról semmit nem tudok, de gondolom, valami garit adnak rá, a többi ma már úgyis lutri minden márkánál. De ha nem akarsz ismeretlen vackot venni, miért nem veszel valami Siemens-klónt a Matávtól, vagy valami korrekt Panasonic cordless telefont? A Matávnál gyakran vannak akciók, amikor nevetséges áron dobják utánad a vasakat.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8839) eastsider válasza Zsolto (#8826) üzenetére


eastsider
nagyúr

Én is ezt néztem, csak csúszkás :F
namindegy, utánanézek^^
köszi!

(#8840) koxkids


koxkids
őstag

Nah sziasztok :))
Egy Saturn-on körút után..lehet hogy a 6300 lesz anyumnak a befutó :DD
Nekem nagyon elnyerte a tetszásem, és sztem elég egyszerűen is kezelhető :K
Csúszkásoktól félek, a lötyögés miatt.
Pedig a csúszkások közül, mondjuk egy E250 jönne képbe, vagy J700.
Nehéz választani :D Ha nekem kéne, akkor egyszerűbb lenne ;]

(#8841) legiaap válasza koxkids (#8840) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát ezek közül én is a 6300-as mellett döntenék.
Minőségi darab.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8842) Zsolto válasza koxkids (#8840) üzenetére


Zsolto
őstag

Az E250 király a maga nemében, de az a kijelző... mintha búzadarából lennének a képpontok. :(

Eastsider:
Szerintem tetszeni fog, elég masszív, igényes darab, nagyon bulisan néz ki a hátoldala is. A csúszkája is jónak tűnik, én nem félnék tőle.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8843) koxkids válasza Zsolto (#8842) üzenetére


koxkids
őstag

Hát jah :U
Ez tisztára így van :K
Csak ugye, neki mindig is tetszettek ezek a csúsztathatós, kinyithatós telók. Csak hát ugye ezek nem olyan minőségiek ilyen árba :((
6300 tényleg jó gép ;]

(#8844) Zsolto válasza koxkids (#8843) üzenetére


Zsolto
őstag

És akkor a D900i? Az most sok helyen kapható 29900-ért. Nem egy mai darab, de azért még odavág rendesen, főleg ha valaki nem akar mindenáron hibát keresni benne.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8845) koxkids válasza Zsolto (#8844) üzenetére


koxkids
őstag

Nemtudom :)
Saturnba már nem volt kapható :U
Így nem tudtam alaposabban szemügyre venni.

/ Valahol olvastam, talán pont a 6300 topicba, hogy vkinek volt és lötyögött. Ami azért nem szokott a Samsungokra jellemző lenni, kivéve egy pár modellt (U600,U700..)/

(#8846) Zsolto válasza koxkids (#8845) üzenetére


Zsolto
őstag

A budaörsi Media Martkban még halomban állt egy hete, szerintem telefonálj egyet-kettőt, tuti hogy találsz még forrást. Az pont olyan, mint az E250, csak okosabb és a kijelzője igazán príma.

(Mondjuk a 6300 jobb telefon, modernebb és kellemesebb a kezelése, aztán meg istenien testre szabható, olyan flashes témák vannak hozzá, hogy lehidalsz (nézz körül a topicjában, tettem oda fel képeket róluk, igaz, nem mozognak, de a lényeg látszik azért), de ha csúszkás kell ennyiért, akkor a D900i szintén jó választás lehet.)

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8847) koxkids válasza Zsolto (#8846) üzenetére


koxkids
őstag

Jahjah..
Egyértelmű lenne ha E250 vs. D900i lenne :DD
Én győri vagyok, szvl Budaörs...öhöm :U Messze van egy kicsit ;]
Majd érdeklődök :)

(#8848) <NewL> válasza Zsolto (#8844) üzenetére


<NewL>
addikt

A media markt-ban a 6300 29990 huf,ez is nagyon jó és tényleg minőségi darab,csak kicsit nehézkes a felső gombok nyomogatása.
Én a helyedben a samsungot választanám ha még tudsz venni. Jó kamera,szép,szerintem jobban meg is éri!

There's an app for that

(#8849) Playmate


Playmate
csendes tag

Ugyebár 3 hónap és karácsony én pedig még mindig nem tudom milyen telefont vegyek. Túl sok tesztet nézek túl sok a jó ész rossz vélemény. Először gondoltam egy Sony Ericsson W910i-re mivel inkább zenére használnám mint képek készítésére. Aztán néztem az LG KU990-t ami nagyon tetszett a képernyője miatt és még a kamerája sem rossz. Olyan 50e ft a keret amibe még beleférne az LG. Bár azt nem tudom karácsonyig milyen telefonok fognak kijönni merthát az ugyebár 3 hónap. Addig is szerintetek melyiket érdemes megvenni? Esetleg mit ajánlanátok? :) :)

(#8850) Zsolto válasza koxkids (#8847) üzenetére


Zsolto
őstag

Van még pár hely, némelyik akár házhoz is szállít.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.