Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) AMD Power válasza Tanker21 (#8450) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem egy W610i jobban kéne. Bár nekem a gombok annyira nem jöttek be rajta.

(#8452) Valverde


Valverde
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnek egy tanacsot kerni toletetek. Most keszulok telefont venni, es az elkepzelesem egy jo erintokepernyos telefon lenne. Nagyon tetszik az iphone, egy hasonlot szeretnek mint az iphone, de nem az iphonet, mivel angliaban elek es itt messzemenoleg a legdragabb az iphone elofizetessel. szoval hasonlot szeretnek. igazabol a samsung F480 nezegettem es a lg viewity-t, meg a htc touch diamondot. mondjuk ez a 3 telo kozxul melyik viszi a primet szerintetek? az tudom hogy csak a htc be van wifi. a masik 2 telefon kepes pl msn messenger futtatasara? ha esetleg tudtok meg hasonlo mobilokat ajanlani, kerem osszatok meg velem:)

Elore is koszi

David

bocsi nincs ekezetem

(#8453) #35692544 válasza Valverde (#8452) üzenetére


#35692544
törölt tag

az f480 nem rossz
okos telóban meg ott az lg ks20, vagy a samsung i900 omnia
esetleg nemsokára az SE x1 xperia

[ Szerkesztve ]

(#8454) runner 125 válasza Valverde (#8452) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szia!
Részemről F480,egyik legjobb készülék a számomra jelenleg.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8455) nemma válasza Tanker21 (#8450) üzenetére


nemma
addikt

Én viszont a W350i-re szavazok. Szerintem tök egyedi és jól össze is van rakva. Legalábbis amit én fogtam, az egyben volt!

(#8456) Roxy


Roxy
tag

Hali!
Valaki tudna nekem irni egy-ket webaruhazat ahol tok rendelni telot?
Johetnek privibe, a reklam miatt...
Koszonom!

(#8457) Mulderpapa válasza Roxy (#8456) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Ment egy privi. :)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#8458) deny12


deny12
csendes tag

Szerintem egy S.E p990i,mert amihez én jutottam hozzá nagyon megbízható gyors mobil volt.Nekem nagyon bejött! :)

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#8459) mr.geeZ


mr.geeZ
aktív tag

Most egy E70-em van, imádom, mert ritka és praktikus, nagy felbontással, viszont lassú sokszor.
Mostanában gondolkodom rajta, hogy beújítanék. Fontossági sorrend:
-Gyorsaság (okostelefon-mércével persze) - 64megánál nagyobb memória, egy gyorsabb proci
-Wifi
-QWERTY bill -ezt nem szivesen adom fel
-HSDPA, modemként használható
-Nagyobb képernyő (2,4 körüli már jólenne)
-Dögös kinézet, érintőképernyő (de nem szükséges)
-GPS, FM-transmitter, rádió, 3.5 jack kimenet előny

Hátrány:
-90 ezer fölötti ár
-nagy méret.

Van ötletetek?

[ Szerkesztve ]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#8460) Mulderpapa válasza mr.geeZ (#8459) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Esetleg:
E71 (bár ez elég tepsi)
Egy unalmas N95 :)
N82
Bár nekem most az új E66 tetszik.

Az E71-ban és az E66-ban a leggyorsabb 369 MHz-es ARM11 proci van, a másik kettőben pedig 332 MHz-es

Hirtelen ennyi, de az az igazság, hogy 90k-ig szinte semmi sem szab határt Nokia okostelefon választásában.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#8461) AMD Power válasza Mulderpapa (#8460) üzenetére


AMD Power
titán

Megértelek. Nagyon jó lett az E66.

(#8462) mr.geeZ válasza Mulderpapa (#8460) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Noigen, de csak a e71-ben van qwerty bill, ami jóljönne. Kicsit számológépes a cucc, de a tudása meggyőző.
Nekem személyszerint az n78 sokkal szimpatikusabb, ráadásul kb. ugyanazt tudja, mint az E66, csak 15ezerrel olcsóbban, még a kocsiban is tudnám használni lejátszóként az FMtransmitter miatt, Hi-speed USBvel, 3.5-ös jack-el, 9.3 FP2-vel, és még szép is.
Komolyan felmerült bennem a samu F700-as, jól néz ki, full qwerty-je van, csak nagyon fájó a wifi hiánya és hogy állitólag még a java progikat se lehet rátenni. A HTC-k nekem bumfordiak és drágák.
Az N95 nagyon jó gép, jó GPS-el, jó fényképezővel, szép képpel, de vajon elég gyors, nem retten meg a kevés RAM miatt?

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#8463) menalcas


menalcas
őstag

Tők jó van 1 vicces kis wc-s sztorim, beleesett ma szarás közben a telefonom a wc-be, kicsit nyersen foglamztam de hát ez a rideg valóság, elég "szar" is a kedvem ettől, nos a téma adott telefon K.O.
Venni kéne valamit helyette, de mit ?
Igények:
- Min 2MP es AF fényképező (vaku vagy irányfény elengedhetetlen)
- Frankó mp3 lejátszó és FM, jó hangja legyen
- Bluetooth
- a lejátszót külsőleg valami gombal lehessen vezérelni ne kelljen mindig belépkedni ha valamit akarok szal leginkább valmi W szériás SE vagy Nokia még ami szóba jöhet
- jah és bővithető legyen vagy legyen benne gyárilag legalább 2Gb mem
- nah mg az ára is elfogadható legyen
Elöre is kössz a tippeket :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#8464) hebling válasza menalcas (#8463) üzenetére


hebling
tag

w810 k800 n91

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#8465) AMD Power válasza menalcas (#8463) üzenetére


AMD Power
titán

SE K800i. ;)

(#8466) menalcas


menalcas
őstag

Igen a k800 ill a w810 nekem is megfordult a fejemben , 5310 ről vélemény ( mondjuk a kemerája necces)

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#8467) Farstaff


Farstaff
csendes tag

Köszi a segítséget a választásban. Megérkezett a G600-asom. Eddíg nagyon tetszik :D

(#8468) Mulderpapa válasza mr.geeZ (#8462) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Na igen, az N78 sem rossz készülék.Itt már igazából rád van bízva a dolog, azt válaszd, amelyik jobban tetszik.Szinte teljesen egyformák, bár szerintem a gombok miatt nem biztos, hogy jobb az N78.Az N95 lassabb egy nagyon picit ezeknél, viszont pár dolog kárpótol.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#8469) bambola


bambola
csendes tag

Hahó! segítséget szeretnék kérni!
A mostani 20ft-os akcióban vennék egy telefont, de ha már veszek, akkor a lehetőségek közül a legjobbat szeretném:)
3 telefon között gondolkodom..:Motorola K1,Nokia 5200 vagy Samsung M620! fontos lenne a zene, rádió, esetleg a kamera is, bár ahogy olvastam az ezeknél nem a legjobb.
Melyiket ajánlanátok inkább?
Előre is köszönöm a segítséget!:)

(#8470) --Nozbert-- válasza bambola (#8469) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Ezek közül magasan a K1 a nyerő! Valóban nem a legjobb multimédiás mobil,de fölényesen veri az összes többit az akcióban.

/\/0zb3/27

(#8471) hebling válasza bambola (#8469) üzenetére


hebling
tag

5200 sem egy rossz telefon ha a kamera gagyiságával meg tudsz barátkozni!Helyedben a samsungonn nem is gondolkodnék igy marad a motorola ill a nokia!

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#8472) -NOKIA- válasza bambola (#8469) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Miért nem veszel egy Nokia 3500classicot? [link] [link]

(#8473) --Nozbert-- válasza -NOKIA- (#8472) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Szerintem azért nem vesz,mert a Pannon 20 Forintos akcióját szeretné kihasználni.

/\/0zb3/27

(#8474) nemma válasza bambola (#8469) üzenetére


nemma
addikt

Vagy Samsung E250? Nekem az tetszik, pedig Samsung :) Motorolát ne már ;]

(#8475) Detox!


Detox!
senior tag

Sziasztok!

hülye kérdés de a Sony Ericcson mobiloknál az "elküldött üzenetek" -en belül hogy jelzi a teló a kézbesített sms-eket? Mert van olyan ami mellett egy boríték van, és van olyan ami mellett boríték a bal oldalán picike pipával. Jól gondolom hogy a kézbesített csak az amelyik mellett pipa is van? Légyszi olyan írjon aki ténylegesen biztosat tud mondani a dologról,, a kapcsolatom múlik rajta... Egyébként egy W800i a telo.

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#8476) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok
Lg shine-t szeretnék venni.Csak nem tudom h hol a legolcsóbb.aranyszinübe kellene.
Valaki megtudná názni h 30 alatt lehet e ujonnan kapni..
Nagyon köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8477) Mulderpapa válasza bambola (#8469) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Így van, a K1 egy nagyon jól eltalált telefon.Rádió nincs benne, viszont a kamera egész jó ahhoz képest, hogy fixfókuszos, kihangósítva pedig szépen szól, illetve miniUSB csati van rajta, ami megintcsak előnyös.Headsetet viszont nem valószínű, hogy kapsz hozzá.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#8478) --Nozbert-- válasza Detox! (#8475) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Szia!

Igen,azok vannak kézbesítve,amelyik sarkában ott van a pipa.
De van még egy trükk:menj be az Üzenetek menüpontba,azon belül válaszd a Beállításokat,utána Szöveges üzenet,végül válaszd a Kézbesítési jelzés menüpontot,és kapcsold be. Ekkor rögtön látni fogod a telefon képernyőjén,hogy az illető megkapta az SMS-t.

/\/0zb3/27

(#8479) Detox! válasza --Nozbert-- (#8478) üzenetére


Detox!
senior tag

Köszi, de kicsit most nem értem,, mert van olyan pipa nélküli üzenet ami 99% hogy kézbesítve is lett. Biztos hogy csak a piások kerültek kézbesítésre? Amit mondtál megnéztem, az be is van kapcsolva és jelzi is küldés után ha kézbesült.

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#8480) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Valaki nem tudja az MM-ben mennyibe kerül a SE k810,w660,k550,w880?A válaszokat köszönöm! :R

(#8481) taxy88 válasza Detox! (#8475) üzenetére


taxy88
aktív tag

Ha ez segít:
K800-nál: Üzenetek->Beállítások->Szöveges üzenetek->Kézbesítési jelzés
Ha ezt bekapcsolod akkor kapsz 1 visszaigazoló jelzést ha az illető megkapta.

[ Szerkesztve ]

(#8482) AMD Power válasza se4ever2 (#8480) üzenetére


AMD Power
titán

Ez attól függ melyik MM-ben veszed.

(#8483) se4ever2 válasza AMD Power (#8482) üzenetére


se4ever2
aktív tag

A Nyiregyháziban szeretném...

(#8484) AMD Power válasza se4ever2 (#8483) üzenetére


AMD Power
titán

Telefonon érdeklőd meg.

(#8485) --Nozbert-- válasza taxy88 (#8481) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Kicsit olvashattál volna figyelmesebben,ezt már én is leírtam neki. :U

/\/0zb3/27

(#8486) spyduck


spyduck
nagyúr

Hali!
Megvettem a Nokia 6300-át nagyon jó. 3 bajom van vele:
-A kép amit csinál elég homályos de hát többet ne is várjaktőle....
-Nagyon könnyen karcolódik a fényes fekete rész. 1 hetes a telefon de tiszta karc a felső fekete rész pedig csak zsebben használtam.
Azt mondom ha vki 6300-át vesz akkor inkább feketét vegyen mert azon matt a festés, az ezüst lehet szebb
-Halk az üzenetjelző és a csengőhang, ami annak tudható be, hogy hátul van a hangszóró és lefogja ha le van téve ágyra vagy asztalra.

(#8487) lacka1111


lacka1111
tag

bocsi 2x ment el :S

[ Szerkesztve ]

Lacka

(#8488) lacka1111


lacka1111
tag

sziasztok!
nem tudok dönteni!! Lg ku990 vagy samu f480!
zenehallgatásra, videónézegetésre telefonálás sms-re használnám leginkább!
a kijelzője melyiknek élesebb? érintésre mind2 jól reagál?
látom, hogy vannak a ku990-hez témák, játékok, f480hoz nincs egyik se? sms-t írni melyikkel a könnyebb? a kamera/videózás annyira nem érdekel!
több ember véleménye is érdekel! köszii

Lacka

(#8489) Kobe válasza lacka1111 (#8488) üzenetére


Kobe
veterán

lg t a videózás tekintetében dícsérik, bár sztem zenehallgatásra egyik sem alkalmas igazán, inkább W szériás SE. F480 ra többen "panaszkodtak", miszerint érezhető rajta, hogy a touchwiz még csak debütál, így megvannak a maga gyermekbetegségei (ez az i900 ban már jóval komoylabb/fejlettebb). Tudom, hogy ár kicsit sablonszöveg, de videóra samsung i900 jobb lehet, divx támogatás, stb, és mivel winmo, telepíthető rá másik lejátszó progi ha a gyári touchplayer nem tetszik.

(#8490) --Nozbert-- válasza lacka1111 (#8488) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Ha nem fontos a fényképező,akkor iPhone! Mégiscsak ez az érintésvezérlés etalonja.

/\/0zb3/27

(#8491) Kobe válasza --Nozbert-- (#8490) üzenetére


Kobe
veterán

bár nem írta gondolom fontos neki az ár is és így az ilyen 50-60 ezres lg és f480 és a 200+ KHUF os szifon között van néhány forint különbség....

(#8492) lacka1111


lacka1111
tag

iphone nem az én kategóriám sajna :(
f480 jobban tetszik külsőre, belsőre se rossz, de a ku990 meg lehet jó témákat rakni, meg hackolni
nem tok dönteni :(

Lacka

(#8493) AMD Power válasza lacka1111 (#8492) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem lehet ,hogy a KU990 jobban kéne. Pedig a F480 is tetszik. :K

(#8494) alex89 válasza lacka1111 (#8492) üzenetére


alex89
senior tag

Mindkét telefon jó választás lehet,de nekem is jobban kéne az lg :K ,valamint szerintem az sem elhanyagolható szempont ,hogy azt megkapod 50-55k-ért a samsungot meg 70k körül vesztegetik.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8495) lacka1111 válasza alex89 (#8494) üzenetére


lacka1111
tag

az a baj, hogy lg-t még nem fogtam a kezemben, ellenben az f480 már volt, de kipróbálni azt se tudtam, mert nem volt bekapcsolva! képről, és kézbe fogva is jobban bejön az f480.
lehet marad az f480. köszönöm aki írt véleményt :)

Lacka

(#8496) F1DO


F1DO
senior tag

Üdv néktek!

Szigorúan a fényképezés szempontjából nézve:
Melyik lenne a jobb választás? Az új Samsung U800 (amire van ahol azt írják hogy autofocusos, van ahol azt hogy nem) drágábban, avagy a Sony Ericsson K800-as - kissé öregecske, de méltán híressé vált fotómasina? (Vodkafone miatt fix készülékek közt tudnék válogatni) értékhatár 40e Ft és újonnan..
Mindkettő 3MP-t tud, ami nekem elég, viszont a számtalan tesztképet elnézve mintha még mindig a K800-as tudna szebb képeket csinálni..
Ami még támpont lehetne, hogy gyakran kellene közeli képeket készítenem, mármár makró módban, amire azt írták hogy ahhoz mindenképp autofocus kell a jó minőséghez..
Vélemények?
Egyszerűen nem tudok dönteni.. illetve nincs elég infóm az U800-asról, kár hogy nincs jó magyar teszt róla.

[ Szerkesztve ]

(#8497) mark75 válasza F1DO (#8496) üzenetére


mark75
senior tag

Szerintem a k800 jobb,mégpedig az ára miatt,és jó képeket csinál :K

(#8498) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok! Múltkor ajánlotta valaki a Samsung G600-ast, megnézegettem. Már rendeltem is volna, csak nem lett meg a pénz... Aztán megláttam az Euronics szórólapot. Samsung D900I 29.900 ft..... Gondolkodóba estem, kb. 20E. forinttal olcsóbb a G600-nál. Azon filózom, hogy vajon a G600 kamerája csak felbontásban jobb mint a D900-asé? Mert nekem messze elég a 3 MP.... Vagy azért több a külömbség..? Segítsetek dönteni....
Amiket néztem:
Nokia 6500 Slide (Helyi GSM boltban 57K régi 3110c-t 17-ért beszámítják)
Nokia 5310 (Euronics 39,9 K)
Samsung D900i (Euronics 29,9K)
Samsung G600 ("Zug GSM" boltokban 41-50K, hivatalosan 69K, ennyi nincs..:))
Nokia N73 (Euronics 59K)
Nokia 6300 fekete (Euronics 34K, Edigital 29,9K, Praktikum 34K, de függőn inkább nem:))
Legfontosabb szempont: Jó hangminőség, és hangerő. 6300-ról jókat olvastam ilyen téren, azért került fel a listára. HA nincs nálam fényképező, akkor azért értékelhető képet készítsen. Zenelejátszó, rádió kell, ki tudja meddig kell még naponta órákat buszoznom..... Nagyjából 50ezret szánok készülékre, csak gyári új, független érdekel. Melyiket vennétek? Esetleg ebben az árkategóriában mást?

(#8499) se4ever2 válasza Zoli bácsi (#8498) üzenetére


se4ever2
aktív tag

A helyedben én vagy a Nokia 6300 vagy az 5310-est venném az árat is figyelembe véve!Egyébként a Samu G600 sokkal jobb a D900i-nál!Sokkal jobb kamera(sokak szerint az etalon),sokkal újabb szoftver,menü,témaszerkeztő,jobb zenében is!Egyébként a SE-ok is nagyon jók,de egy tipust se írtál,gondolom mert nem tetszenek...De ha mégis akkor mondjuk egy W610!Kamera 2.0.MP,AF,LED(dupla)vaku,Walkman,de a kijelzője nem egy világbajnok...De a 176*220-as felbontás ellenére egész jó!És az ára is elég alacsony.De ezt neked kell eldöntened!

(#8500) Zoli bácsi válasza se4ever2 (#8499) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszi. Tetszene a SE K800-as, de megfogadtam, hogy többet joystikos telóm nem lesz. A Walkman sorozatú SE-t azért nem is néztem, mert állítólag nagyon jók a Nokia zenei telefonjai, és akkor már inkább 5310. (Ésszertűbbnek tűnik, 3,5-es jack, micro sd). 6300 azért tetszene, mert fém. Slide-os telóm még nem volt, azért piszkálja a fantáziámat az a G600 is.... Na még meggondolom, árban a 6300 a legjobb, annyi szent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.