Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) hebling válasza Mamuska (#8950) üzenetére


hebling
tag

A következö ajánlat a 6300 lett volna! :D

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#8952) Zsolto válasza hebling (#8951) üzenetére


Zsolto
őstag

Amit a Saturn most 24900-ért akcióz éppen!

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8953) hebling válasza Zsolto (#8952) üzenetére


hebling
tag

Az egy más kérdés hogy valyon van is nekik vagy csak ingyen reklám ként meghirdették!Bár álltalában jo dolgokat hallok roluk igy valoszinü hogy nem csak embercsalogatás a dolog!Akkor máris van 2 megoldás is a fennt emlitett problémára!

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#8954) PeppErKorN


PeppErKorN
tag

Kedves Mindenki!
Célszemély: 8 éves leánygyermek.
Elvárások:
nemfekete, nemszürke, nemezüst,
nemtégla (lehessen nyitni-csukni-tolni-fordítani),
nemdrága,
nemMP3csengőhang nélküli.
(Esetleg nemVGAkamerátlan)
Most a pixisben: SE Z310i, NOK 2760
Szívesen veszem a segítséget, javaslatot, jobbítást ebben a nehéz kérdésben.
Köszi

--K--N--R--

(#8955) alex89 válasza PeppErKorN (#8954) üzenetére


alex89
senior tag

mennyire legyen "nemdrága"? :D

esetleg 5200 vagy 6111 :F

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8956) AMD Power válasza PeppErKorN (#8954) üzenetére


AMD Power
titán

Mind a kettő jó végül is. Bár nekem a SE Z310 jobban tetszik.

(#8957) Murderer69 válasza PeppErKorN (#8954) üzenetére


Murderer69
őstag

8 éves és kiscsaj akkor 6111 pink szerintem :B

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#8958) PeppErKorN válasza alex89 (#8955) üzenetére


PeppErKorN
tag

A "nemdrága" szakkifejezést úgy definiálnám, hogy 15-20k körül, ebbe a 6111 és az 5200 is beleférhet. Majd megtapizom valahol mindegyiket.
AMD Power: nekem is a SE tetszik jobban, ebben a korban überfontos a készülék cukisága.

--K--N--R--

(#8959) PeppErKorN válasza Murderer69 (#8957) üzenetére


PeppErKorN
tag

A pinkség egy fontos kritérium. A nagyonpinkség meg nagyon fontos. :)
Amint tehetem, közelebb kerülök egy ilyenhez.

--K--N--R--

(#8960) bazza


bazza
tag

A közeljövőben tervezek egy SE K850i vásárlást. Nagyon tetszik a design, a nagyobb kijelző. Szerintetek ilyen árban (~55k) van olyan SE amivel jobban járnék? Egyáltalán mi a vélemény a telóról? Tényleg csak a baj van vele?

A jelenlegi k510i után nem szivesen váltanék márkát, de a Samsung U800 soul is nagyon nagyon tetszik. A két teló közt pro kontra?

[ Szerkesztve ]

(#8961) AMD Power válasza PeppErKorN (#8958) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem az elég cuki. ;)

(#8962) nemma válasza bazza (#8960) üzenetére


nemma
addikt

Ne is válts márkát, ha rám hallgatsz! ;)
Hát, szerintem nézz körül a K850i totyikban, elég sokat szidják. Nekem is nagyon tetszik még mindig, de én annak idején inkább P1i-t vettem és nagyon nem bántam meg! Úgyhogy nézd meg, ha érdekel! Esetleg W910i?

(#8963) AMD Power válasza bazza (#8960) üzenetére


AMD Power
titán

W890? Nézted már.

(#8964) bazza


bazza
tag

Igazából mindkettő (W890, W910) tetszik :D
A W910-nek tényleg 2,4" a kijelzője? Mert az nagyon baba lenne.
Most már végképp nem tudom hogy melyik legyen :D Még mindig a batár k850i tetszik talán a legjobban, de vékonyka w890 is tetszik. Huhh...

(#8965) joey04 válasza bazza (#8964) üzenetére


joey04
titán

Ha kamera nem érdekel sokkal inkább w910, ne áldozz fölöslegesen a Cyber-shot feliratra főleg hogy nem is hozza az elvárt minőséget.inkább W910 normális kijelzővel(igen valóban 2.4)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8966) bazza


bazza
tag

A kamera nem izgat. A kamerán kívül a w910i kb. annyit tud mint a k850i?? Belülről ahogy láttam nincs sok különbség. Ez igaz?

Másik: A nagy kijelzőn nem kevés a 262k szín? Szép képe van?

(#8967) AMD Power válasza bazza (#8966) üzenetére


AMD Power
titán

Szép képe van a W910-nek. :K

(#8968) joey04 válasza bazza (#8966) üzenetére


joey04
titán

akkor szerintem w910 lesz a jó választás. nagyon szép képe van! :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8969) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Sziasztok!

Épp új telefon vásárlását tervezem, zenei telefonok környékén mozgok, végül eljutottam a Samsung F400- hoz. Mivel eddig csak és kizárólag S60- as Nokiáim voltak, se a Samsungban nem vagyok otthon, se a Samsung UI- jában. Szóval egy-két kérdés, ha nem haragszotok meg :) :

1. Hallottam ilyen mendemondákat, hogy a Samsungra nehéz progikat felrakni. Szóval hogy van ez? Pl. hogy kell felrakni egy játékot vagy egy Opera Minit? Vagy ezzel kapcsolatosan, pl. egy szimpla 240x320- as játék el fog indulni? Nem lesz inkompatibilitás? Plusz, ezeket milyen sebességgel játssza le? Mert a régebbi S60- as telókon elég 'megfontolt' volt a java motor. :F

2. Sony Ericsson W szériát kizártam, mert nincs rajtuk 3,5mm- es jack dugó, és ez a soktűs adatcsatlakozó elég gyorsan kilazul, ezért biztosra szeretnék menni. Vagy tévedek ezzel kapcsolatban?

3. En bloc mi a véleményetek erről a Samsung modellről? Mondjuk zenei és UI téren mennyire hasonlítható össze egy Nokia (5310, 5610) vagy egy Sony Ericsson (W880, W890, W910 stb.) telefonnal?

Előre is köszi a segítséget! :R

Üdv.
Marci

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#8970) lexus88


lexus88
tag

Sziasztok!

Szerintetek melyik legyen?

Motorola V6
Sony Ericsson W710i
Samsung U700

Köszi!

(#8971) alex89 válasza lexus88 (#8970) üzenetére


alex89
senior tag

más lehetőség nincs? :D szvsz egyik sem éppen a legjobb választás

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8972) se4ever2 válasza Mákos7észta (#8969) üzenetére


se4ever2
aktív tag

1.:Hát a Samsungokról nincs tapasztalatom a felsőbb kategóriás samuk biztos viszik az ilyen progikat,de nem biztos,speciel az én SGH-M610-emen nem megy semmi(nem bírom már sokáig :O )
2.:Lehet hogy ezt te nem tudod,de minden W szériás SE-hez jár átalakitó is(3.5 jack),adatcsatlakozós problémával én még nem találkoztam,sem egyik ismerősöm sem.
3.:Én a helyedben SE W890-et vennék,de persze az is fontos neked mi fontos,zene(ez ugye igen),kamera,progik lejátszása,iroda,ár stb.

Üdv se4ever2

(#8973) se4ever2 válasza lexus88 (#8970) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Követelmények nincsenek?Gondolok itt kamerára,zenére,szervezőfunkciókra stb...? :F

(#8974) -NOKIA- válasza lexus88 (#8970) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Valamelyik Nokia nem jön be :F

(#8975) legiaap válasza Mákos7észta (#8969) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezek közül én a Nokia 5310-es mellett tenném le a voksom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8976) legiaap válasza lexus88 (#8970) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vagy a Moto-t választanám vagy az U700-at.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8977) -NOKIA- válasza Mákos7észta (#8969) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Jól mondja legiaap:
5310. :)

(#8978) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Köszönöm mindenki! :R Végül kiderült hogy Pannonnál sok kedvezményem van és a Nokia N95- öt 45k pénzért vihettem el, így azt hiszem a kérdést eldöntöttem :) De, köszönöm még egyszer!

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#8979) lexus88


lexus88
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét!

Nokia 5310esem van, de kellene még egy, pannonos kártyához. Szóval, csak annyi az egész, hogy jól lehessen vele telefonálni. Semmi más nem érdekel. Legyen kényelmes fogása, halljam rendesen a partnerem, és ne merüljön le minden nap. Ennyi a követelmény, minden mást teljesít az 5310. Amúgy holnap megyek érte a szervizbe, mert beázott, de nem párás lett, hanem valami ragasztó szerű anyag folyt a kijelzőre, a plexi alá. Gondolom a víz oldotta ki. 5000HUF lesz mert még valamit kicseréltek -az amúgy tökéletesen működő- készülékben. Érdekes, nem? Valaki járt már így? A készülék garis. Nincs valakinek ötlete, hogy ne kelljen fizetnem érte??

A kérdés még mindig: V6 W710i vagy U700?
Jah, és azért vannak ezek, mert áruk hasonló, és nem hagyományos kialakítású mobilt szeretnék, hanem flippeset, vagy slideosat. :) Esetleg valami ötlet ebben az árkategóriában? (Előfizuval 20e)
Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#8980) tothm


tothm
őstag

Iphone vs. n95? Melyiket válasszam?

(#8981) legiaap válasza tothm (#8980) üzenetére


legiaap
nagyúr

N95

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8982) nemma válasza tothm (#8980) üzenetére


nemma
addikt

Mire kell?

(#8983) AMD Power válasza tothm (#8980) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem egyik se kéne. De a kettő közül nálam az N95 nyerne.

(#8984) nemma válasza AMD Power (#8983) üzenetére


nemma
addikt

Nekem meg mindkettő :P

(#8985) hoolio


hoolio
csendes tag

Nem tudja valaki ,hogy az LG Shine-nak (Media Markt 30e) még mind bugos a szoftvere vagy már jobb?

Kösz

(#8986) hoolio


hoolio
csendes tag

Vagy milyen más telefont vegyek 30 körül?
(Voda vagy független)

Köszi

(#8987) <NewL> válasza Mákos7észta (#8978) üzenetére


<NewL>
addikt

Már ha még tudsz venni N95-öt. :U
Kifutó modell,lehet már nincs egy darab sem.

There's an app for that

(#8988) <NewL> válasza hoolio (#8986) üzenetére


<NewL>
addikt

Most néztem szét a vodafone honlapján,semmi értelmes telefon nincs 30 környékén. Ha mára MM-ba akarsz venni 30ért telefont jobban ajánlom a Nokia 6300-át az is 30. De én multhéten adtam el 22ért egy zsir ujj vodás 6300át. Szóval nézz szét itt a hirdetések közt,előtte. 30ért használtba egész jó telefonokat lehet venni. Akár egy Nokia E51-et is. ;)

There's an app for that

(#8989) hoolio válasza <NewL> (#8988) üzenetére


hoolio
csendes tag

Az Shine-nal mi a baj?

(#8990) <NewL> válasza hoolio (#8989) üzenetére


<NewL>
addikt

Csak annyi ,hogy ha rásüt a nap,ami napközben jópárszor előfordul nem lehet semmitse látni a kijelzőn. Amikor mész az utcán és fel akarsz hivni valakit elég hülyén néz ki ,hogy a kezedet pakolgatod a telefon elé ,hogy valamit lehessen látni.:)
Persze ez az én magánvéleményem,én ezért nem szeretem.
Csak ennyi bajom van a shájnival.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#8991) Csabessz_15


Csabessz_15
csendes tag

heló mindenki! Előre is Sorry az OFF-ért! de nem tom kihez forduljak ezzel a kérdéssel.
Szóval: Nincs véletlenül valakinek 1 Nokia 6600 doboza gyári tartozékokkal eladó? töltő nem kell csak a doboz papirok meg a cd... ennyi ha valaki tud valami privi pls még1x bocs az off-ért :)) :R

(#8992) <NewL> válasza Csabessz_15 (#8991) üzenetére


<NewL>
addikt

Nézd meg az aprohirdetések között ;) : Mobilos hirdetések!
Vagy esetleg vatera / teszvesz.

There's an app for that

(#8993) Csabessz_15 válasza <NewL> (#8992) üzenetére


Csabessz_15
csendes tag

azért írtam ide, mert sehol sem találtam. Vagyis 1et Vaterán de az Vodás doboz és nekem eredeti kéééne... :R azért köszi =)

(#8994) Mákos7észta válasza <NewL> (#8987) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Már itt figyel a jobbomon :D Igazából nem tudom miért, de az N82- nél nekem jobban tetszik szubjektív dolog, tudom, de nagyon tetszik. Na mindegy, egy kérdést, ha már itt vagyok. Miért nem működik a GPS? Se a GPS- adatoknál, se Google Maps, nem lát semmit. Lát műholdakat, nem keveset, kír ilyen 28stb számokat, és mögötte egy téglalap, de csak egy keret, szóval nem tudom, hogy annak kitöltve kéne lennie, vagy nem tudom, de sehol semmi :U Lehet ilyen hiba, hogy lát műholdakat, de nem tudja használni őket? :F

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#8995) Murderer69 válasza Mákos7észta (#8994) üzenetére


Murderer69
őstag

nokia pc suit->térképek letöltése ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#8996) <NewL> válasza Mákos7észta (#8994) üzenetére


<NewL>
addikt

:DDD
Akkor szerencséd volt. Mennyibe jött ki? (előfizetéssel vetted?)
Használd egészséggel!

There's an app for that

(#8997) MarioAna


MarioAna
senior tag

Hello all!
Telefonvásár előtt állok, és szeretném kikérni a véleményeteket. Szóval az elvárás: Nokia legyen, Symbianos, GYORS, legyen benne min 2MP-es kamera, 2,5 vagy 3,5-s Jack csati, és legyen bővíthető memóriás. Lehet használt is (főleg azokat nézegettem).
Eddig az 5700-át néztem ki, de várom a hasonló alternatívákat, a felső határ 30K. 6300, 6500Slide-ot is nézegettem, de a Symbian hiánya miatt kilőve. Gyorsaság szerint úgy tom az 5700, az E51, a 6220C, az N76 és a 6290 rendelkezik gyors procival. Ezek közül pedig csak az 5700 jön be. (ízlések és pofonok, feketében nekem bejön :DD )
Előre köszi a segítséget!
mod: főleg zenehallgatásra kell, de sok progit is szoktam tesztelgetni, meg játékot, szal azért kell a gyorsaság :B .

[ Szerkesztve ]

(#8998) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!
Szerintetek milyen telót vegyek, ami nem drága, leírom mik legyenek benne, kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is. :)
1. nagy kijelző ( 2,4 col alá nem megyek)
2. kameravédője legyen vakuval autofókusszal felbontás az mindegy
3. sztereó hangszórós legyen,ami mélyeket is szólaltasson meg
4. ára ne egy N96é legyen ha lehet XD

köszi előre is

(#8999) mark75 válasza MarioAna (#8997) üzenetére


mark75
senior tag

"Ezek közül pedig csak az 5700 jön be." Akkor meg is van a telo,amit akarsz ;)

(#9000) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!
Szerintetek milyen telót vegyek, ami nem drága ( 80ezer alattira gondoltam használtan), leírom mik legyenek benne, kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is. :)
1. nagy kijelző ( 2,4 col alá nem megyek)
2. kameravédője legyen vakuval autofókusszal felbontás az mindegy
3. sztereó hangszórós legyen,ami mélyeket is szólaltasson meg

előre is köszi :R

ja és bocsi, mielőtt módosítottam volna írt valaki és nem tudtam átvariálni és ezért van 2x a topikban

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.