Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) brumi1024


brumi1024
veterán

Hali!
Tudtok nekem ajánlani egy olyan telefont aminek és elég nagy kijelzője van h egy egy filmet meg lehessen nézni rajta és zenében nagyon jó legyen?(akg k324p fülessel hallgatnám).Nagy előny a 3,5mm-es jack és az érintőképernyő is az.
60-70ft közöttieket keresek.

(#8752) Steve-0


Steve-0
őstag

Dual SIM-es telefonokról mi a vélemény? Tudtok párat ajánlani? Samsung D880-ról mi a vélemény?

üdv.

(#8753) alex89 válasza brumi1024 (#8751) üzenetére


alex89
senior tag

lg ku990, samu f480,f490,f700, sony w960,P1 szerintem kb ezek jöhetnek szóba, na meg persze az iphone de az már drágább lenne...

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8754) Coyote2000 válasza brumi1024 (#8751) üzenetére


Coyote2000
őstag

nézz szét használt N-szériás Nokiák között. Sztem mindenképp egy symbianos lesz a nyerő, ha filmet is szeretnél nézni.

Bár elgondolkozhatnál egy használt PDA-n is akár...

(#8755) brumi1024 válasza alex89 (#8753) üzenetére


brumi1024
veterán

lg ku990-el szemezek. zenelejátszásban milyen? most w300i-m van viszonylag jól szól jó fülessel. egy ipod touchhoz képest miben tud többet/kevesebbet?

(#8756) Piero89


Piero89
aktív tag

Kinéztem magamnak egy LG KE970-et.Lenne hozzá egy 2 gigás memókártyám de láttam LG honlapján hogy csak 1 gb-ig támogatja a bővítést.Tehát működne 2 gigás kártyával?mert ha nem akkor lehet másmilyen telót vennék.

[ Szerkesztve ]

(#8757) alex89 válasza Piero89 (#8756) üzenetére


alex89
senior tag

menni éppenséggel megy,de ha telerakod cuccal akkor elég lassú (személyes tapasztalat)

brumi1024:sajna nincs benne eq,de van hozzá kétrészes headset szóval mehet bele az akg ;)

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8758) Piero89 válasza alex89 (#8757) üzenetére


Piero89
aktív tag

Kössz az infót! Akkor beújítok egy ilyen telót :) Amúgy nem hiszem hogy nagyon 1 gigánál több cuccott felnyomnék rá,csak olyan minimálisan volt drágább a 2 gigás kártya hogy nem lehetett nem azt venni.

(#8759) trassher


trassher
addikt

Sziasztok

Most szeretném lecserélni a 6230i-met de nagy gondban vagyok. Először E50-re gondoltam. Lapos, fém és amire én használná azt tudja, viszont most kicsit megkavart a Tré-Mobile. Ugye náluk akciós a k800i ami mondhatni szinte mindenben jobb mint az E50 és 1árban vannak úgy hogy ez új a Nokia pedig használt. Jól gondolom hogy az E50 lassabb mint a k800i? Csak a gyorsaság miatt válnék meg a 6230i-től. Sajnos már elég lassúcska szegény. Ha nem jön a k800i-s akció akkor gondolkodás nélkül E50 így viszont elgondolkodtam. Nokia felé húz a szívem de az eszem meg azt mondja hogy gyorsan egy k800i amíg még szinte utánam dobják a boltban.

Redmi Note 7

(#8760) Mamuska válasza trassher (#8759) üzenetére


Mamuska
őstag

Jól tudod az e50-es elég lassúcska, jelen pillanatban sokkal jobb vétel a k800-as.

(#8761) Steve-0


Steve-0
őstag

erre vki? [link] ;)

(#8762) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Van már több mint két éve egy nokia 6230i-im és hát elérkezett az idő hogy lecseréljem.
Nokiára gondoltam, ki is néztem kettöt,
Nokia 6288i
Nokia 5310 xpress...
Szerintetek melyik a jobb?

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#8763) Greg-77 válasza Dr.Én (#8762) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Én használtam mind kettőt de elég más kat a 2teló! Szvsz jobb az 5310 már csak azért is mert jóval újabb és vékonyabb is és nem lehet gond a slide-al sem +jack bemenet, külön gombok zenére stb.. !

(#8764) Dr.Én válasza Greg-77 (#8763) üzenetére


Dr.Én
veterán

értem :)
Na igen én már láttam mind a kettöt, és tényleg van köztük méret külömbség
köszi :)

WOT: kissio

(#8765) Zsolto válasza Dr.Én (#8762) üzenetére


Zsolto
őstag

Ez olyan kérdés volt, mintha azt kérdeznéd, hogy láttál egy Mazda MX-5-ös cabriót (5310i) és egy Mazda D2500-as pickupot (6288), szerintünk melyiket vedd meg. :U
Ha ennyire különböző telókat nézegetsz, akkor -- meg ne bántódj -- azt hiszem, még nem igazán tudod, mit is szeretnél -- előbb ezt kellene végiggondolni :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8766) Csabika888


Csabika888
csendes tag

Sziasztok !
Telefon vásárlás előtt állok !
A kamera fontos, legalább 3megapixeles legyen, vakus, ha lehet zoom-os.
A videózás se legyen olyan rossz felbontású !
És szeretek állítgatni a telefonomon(pl.: a menün meg ilyeneken).
45 000 körül kéne lennie! :O

[ Szerkesztve ]

(#8767) alex89 válasza Csabika888 (#8766) üzenetére


alex89
senior tag

szerintem egyértelműen samu g600 a legjobb választás ilyen célra, árban is pont 40-45k

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8768) shteer válasza trassher (#8759) üzenetére


shteer
titán

mindenki a 6230i-t cseréli? :)
én is újabb 4 évre veszek telót hamarosan

..szerintem jónak tűnik

(#8769) Jadro válasza trassher (#8759) üzenetére


Jadro
veterán

E50
Pro:
- Nagyon jó méret, könnyen becsúszik a zsebbe
- Fém burkolat
- Symbian rendszer- könnyen bővíthető programokkal

Kontra:
- Lassúcska. Az újabb symbian nokiák látványosan gyorsabbak. Persze más az árkategória is kicsit.
- Nem túl jó kamera
- Max EDGE adatátvitel

K800i
Pro:
- Ez most nagyon jó ár
- 3 mpx kamera villanóval és használható képminőséggel
- 3G

Kontra:
- Bumszlibb méret mint E50-nél
- Nem okostelefon.
- Át kell szoknod SE-ra. :)

Ezek csak a főbb dolgok, a részletekért érdemes a tesztjüket elolvasni.
Ha nem szükséges a symbian a K800i most nagyon jó vétel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8770) fateless válasza Jadro (#8769) üzenetére


fateless
veterán

Még annyi, hogy ha itt olvasod el a tesztet, akkor K790 néven keresd, mert az lett tesztelve...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8771) trassher válasza Jadro (#8769) üzenetére


trassher
addikt

Kb én is így vélekedek a 2 telefonról. E50-ben pont a mérete és a borítása lenne jó de ha lassúcska akkor felejtős. Nekem egy gyors és a mindennapokban használható teló kéne. Nem igényem a színes kijelző se 18 éves fejjel de 8810est meg nem veszek mert nem tudnék rá úgy vigyázni ahogy szeretnék. Ha összejön még 8K amíg tart az akció akkor megveszem a k800i-t, ha nem akkor a 8850-ben akksi és szoftcsere majd mehet a móka. A 8850et is eladhatnám hogy bejöjjön a 8K de azt semmi pénzért, senkinek. :)

Mod.: átszoknom meg nem kéne mivel volt már 2 SE telóm is, azzal nem lenne gond.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#8772) <NewL>


<NewL>
addikt

Hello

Nokia E90-ről valakinek pozitiv,negativ véleménye.
A Nokia E71 és e között gondolkozok,egyelőre érintőkijelzős nem érdekel. A wifi fontos,a kamera is,csináljon egy normális képet. Meg ne legyen túl drága,inkább szép állapotban lévő használt érdekel. Mennyiért lehet ilyet,ilyeneket venni?

köszönöm
üdv Szabi

There's an app for that

(#8773) Kobe válasza <NewL> (#8772) üzenetére


Kobe
veterán

pont ma nézegettem az MM ben az e71 et, hát, meglepődtem, azt hittem soha nem tetszhet meg egy ilyen teló, de iszonyat minőséginek tűnt :R Menüjét nem ösmerem sajna mert le volt emrülve, de nekem nagyon nagyon tetszett

csak nem kezdesz lemondani i900 ról ? :D (lassan énis :D )

[ Szerkesztve ]

(#8774) <NewL> válasza Kobe (#8773) üzenetére


<NewL>
addikt

lassan már lefogok
ennyi csalódás,várás és még lehet ,hogy sz@r is lesz áá :W
meg ahogy elnézegettem a vodafone listáját,pl az E90 abban a kategóriában amiben én vagyok sztem az A-ba 160ba lehetne hozni,pedig mindenütt lehet már venni az E90nt 120 körül. hát akkor az omnia 300 lesz előfizuval,merth már az e90 több mint 1 éves
meg olvasta az egyik gyerek blogját,szereti de azért a sorokból ki lehet venni ,h nem teljesen erre számitott,pedig látszik ,h ért ezekhez a winfosokhoz:)

There's an app for that

(#8775) Kobe válasza <NewL> (#8774) üzenetére


Kobe
veterán

én is filózk. Kezembe akadt a samsug f480, nagyon össze volt rakva a kicsike, meg is lepődtem elég rendesen. Az e71 is tetszett nagyon, csak msot még drága az is ölég rendesen, mindenesetre megvárom már jöv hetet telefon ügybe mindenképp, hétha lesz nagy vigyorgás omnián.....bár nem tudom, nem reménykedek benne. (Mondjuk kicsit zavar, hogy Bocháék, amig volt érdeklődés, mindet kommentáltak, aztán most amikor lenne mindenkinek kérdése, a topikok közelébe sem menne :( hogy 1-2 mondatban kommentálják a szitut )
mondjuk megnézném, miért van, hogy bocháék dícsérték a magyar szoftot, a felhasználók meg agybafőbe szidják :F

(#8776) -NOKIA- válasza shteer (#8768) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

A Nokia 6233, 6300, 6300i, 6120classic méltó utódja lenne. ;)

(#8777) Ricardo válasza Jadro (#8769) üzenetére


Ricardo
félisten

S40 ről S60 a váltani nem kissebb mintha SE re váltana az ember. :U

(#8778) <NewL> válasza Kobe (#8775) üzenetére


<NewL>
addikt

te is ugy állsz mostmár az egész omniához ahogy én:)
ha jó árba lesz akkro veszek,ez az ár max előfizuval (most járt le a 2 évem) kb 70K attól többet nem adok érte.
ha drágább lesz akkor veszek vagy egy E90-nt vagy egy E71-et használtan ennyi pénzből.

amúgy ma vettem egy 9300át,várom a postán,lehet az is elég lesz vagy 2 hétig szórakozni,vagy addig el leszek amig nem lesz valami olcsóság:)

amúgy bocháékról én is pont a valamelyik nap gondolkodtam,mindenki kérdez,meg ir nekik és semmilyen válasz nicns,pedig jól esne egy kis biztatás vagy akármi.
mondjuk őket is megértem,a sok mostani reges ujonc telefirkálta a topicokat, már rendesen idegesitett a sok okoskodó ujonc. főleg a házimozis topicban 1 percenként irták h regeltem,még fél óra még ez van meg midnen :W
el férne ott is egy nagytakaritás sztem:)

There's an app for that

(#8779) shteer válasza <NewL> (#8772) üzenetére


shteer
titán

én eddig az E71 mellett vok :K

..szerintem jónak tűnik

(#8780) <NewL> válasza shteer (#8779) üzenetére


<NewL>
addikt

E90-nt nyomkodtad már,esetleg használtad?
valami érv mellette?
mert nekem az e90 jobban tetszik jelen pillanatban,de ez mondjuk változik. nem érdekel ,h nagy,legalább van benne anyag:)

There's an app for that

(#8781) -NOKIA- válasza <NewL> (#8780) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én nem tudnék dönteni. :D
Mindkettő marhajó. :B

(#8782) <NewL> válasza -NOKIA- (#8781) üzenetére


<NewL>
addikt

meg marhadrága
az omniát kezdem elfelejteni,pedig az is fain:)

There's an app for that

(#8783) eddie17 válasza <NewL> (#8782) üzenetére


eddie17
addikt

Szerintem maradj az E71-nél, kinézetre könnyebb kezelni, mint az E90-et, ott a sok nyitogatás, nekem legalább is nem állna kézre, bezzeg az E71:) Meg hát nem kicsit szép az a telefon.

(#8784) fateless válasza eddie17 (#8783) üzenetére


fateless
veterán

Azért akkor már érdemes megnézni a Samsung i780-at a Nokia E71 ellenében

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8785) <NewL>


<NewL>
addikt

De az E90-ről semmi? :)

There's an app for that

(#8786) eddie17 válasza fateless (#8784) üzenetére


eddie17
addikt

Itt derül ki mennyi telefon van, és az ember próbáljon meg választani:)

(#8787) <NewL>


<NewL>
addikt

Visszatérve a témára : UP :)

There's an app for that

(#8788) nygma


nygma
addikt

Üdv.

Telefont szeretnék venni 45000 FT-ot szánok rá maximum...

Milyet ajánlotok?

Legfőképpen zenehallgatásra és fényképezésre használnám...

Lehet használt is...

:R

(#8789) alex89 válasza nygma (#8788) üzenetére


alex89
senior tag

Elég sok telefon jöhet szóba..., de ha a helyedben lennék én ezek közül választanék: lg ku990,kf510,nokia 6500s,samsung g600,f400,se t650,k800,k850

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8790) <NewL> válasza nygma (#8788) üzenetére


<NewL>
addikt

Én a nokiák közül válogatnék szivem szerinte a helyedben.
Főleg az N szériában. De azok közül 45K-ért elég lesz találni neked megfelelőt,ezért nekdd SE-d lesz,azokhoz meg nem értek.:)

There's an app for that

(#8791) Ricardo válasza nygma (#8788) üzenetére


Ricardo
félisten

Fényképezésre az egyik legjobb a Samsung G600. A másik jó lehetőség a Sony Ericsson K800. Zenehallgatásra szerintem alkalmasabb mint a samu, ráadásul jelenleg nagyon jó az ára.

(#8792) AMD Power válasza nygma (#8788) üzenetére


AMD Power
titán

K800i. Viszonylag jó kamera és zenét is bőven tudsz hallgatni rajta. És az ára is nagyon baráti már.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8793) Nimrod


Nimrod
addikt

Javaslat(okat) kérek mobiltelóra. Ami a lényeg, hogy videó felvételben a lehető legjobb legyen de még emberi áron (magyarul ne legyen túlárazott okosteló). Visszajátszási része nem érdekel mert menne egyből a gépre, csak a felvétel a fontos. Meg azért lehessen telefonálni is vele, az sem lenne egy elhanyagolható szempont. :DDD

(#8794) <NewL> válasza Nimrod (#8793) üzenetére


<NewL>
addikt

Nokia N95 ?

There's an app for that

(#8795) AMD Power válasza Nimrod (#8793) üzenetére


AMD Power
titán

LG KU990.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8796) <NewL> válasza AMD Power (#8795) üzenetére


<NewL>
addikt

Én megnézegettem a MM-ba ezt az LG-t. Első ránézésre jó kis teló,meg minden. Még képeken jobban mutat mint élőben.:)
De amikor elkezdte nyomogatni az érintőkijelzőt rájöttem ,h nem is olyan jó ez. Ugy meg kellett nyomni az ikonokat ,h belépjen azt hittem már az ujjam a kamerát nyomja a hátlapon kifele,mert ha simán finman nyomogattam csak 2-3szori nyomásra reagál,szóval én inkább valami nokiát ajánlanék inkább. A 6500slide se rossz,az olyan minőségi de nem okos telefon. De a SE-k között több olcsóbb is van amelyikeknek jó kis kaerái vannak.

az adatkábeled jó 9300-hoz? :)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#8797) Nimrod válasza AMD Power (#8795) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszi ez jónak tűnik. :R

(#8798) nagyito88


nagyito88
aktív tag

atol függ mire kell!ha a telefon ara hogy kicsi és minden egyben legyen akkor e71!ha számit an agy kilyelzö és a nagyobb bilentyüzet akkor e90!a két telefon szinte egy,minden másban egyezik,aszthiszem 3,2 megapixeles kamera,ugyan azokat támogatja....gps,meg hasonlok.csak ugye a másik két kilylzö,és nagyobb méret ha nem zavar akkor e90,ha kicsit szeretnel e71 :R

(#8799) eddie17 válasza <NewL> (#8796) üzenetére


eddie17
addikt

Hó, ne is mondd, szerintem élőbe nagyon bumfordi, na meg használni sem egy álom, tudom, tapasztaltam. Mindennapokban nem annyira jó az érintőképernyő, főleg mert sokszor nem úgy reagált, ahogy én akartam. Na de nem akarok senkit lebeszélni róla, tapasztaljátok ki:)

(#8800) nygma válasza nygma (#8788) üzenetére


nygma
addikt

Sony Ericsson W910i-t néztem ki...

Erről vélemény? :U

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.