Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) samsungz400


samsungz400
csendes tag

Sziasztok! max 90ezer forintért milyen telót vegyek?

(#8852) #35692544 válasza samsungz400 (#8851) üzenetére


#35692544
törölt tag

mobil telót ;]

mire kell :zene? fotó? gps?

[ Szerkesztve ]

(#8853) samsungz400 válasza #35692544 (#8852) üzenetére


samsungz400
csendes tag

zenére, fótózásra (esetleg videófelvételre) és telefonálásra kéne :DD :DDD

(#8854) Zsolto válasza samsungz400 (#8853) üzenetére


Zsolto
őstag

SE K850i, C902?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8855) #35692544 válasza samsungz400 (#8853) üzenetére


#35692544
törölt tag

u900 soul

(#8856) legiaap válasza samsungz400 (#8853) üzenetére


legiaap
nagyúr

- Nokia N82
- Samsung U900

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8857) Murderer69 válasza samsungz400 (#8853) üzenetére


Murderer69
őstag

N95 8Gb....N78(de az csak 3Mp)....N82....K850i...G810...G600....F480 nagyjából ezek felelnének meg az elvárásaidnak de ha nekem kellene választani akkor G810!!!

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#8858) legiaap válasza Murderer69 (#8857) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az elsőt ugyebár ki is zárhatjuk, mert 90 000 Ft volt a kritérium. Hol kapsz Te ennyiért N95 8 Gigásat???

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8859) <NewL> válasza legiaap (#8858) üzenetére


<NewL>
addikt

Az se volt kikötve ,hogy új legyen. Használtan lehet venni :U

90K-ért rengeteg telefon közül lehet választani. Ennyiért már nem adnak ratyit.

There's an app for that

(#8860) <NewL> válasza samsungz400 (#8851) üzenetére


<NewL>
addikt

Nokia E66

2 év HU garancia: 82 000 Ft
1 év EU garancia: 76 000 Ft

Samsung F480

1 év HU garancia: 79 000 Ft
1 év EU garancia: 77 000 Ft

Nokia N82

2 év HU garancia: 78 000 Ft
1 év EU garancia: 76 000 Ft

There's an app for that

(#8861) <NewL> válasza samsungz400 (#8851) üzenetére


<NewL>
addikt

Esetleg még az E71,persze ez nem mindenkinek jön be,se a qwerty se a kinézete. Nekem nagyon tetszik!

Nokia E71

2 év HU garancia: 84 000 Ft
1 év EU garancia: 82 000 Ft

There's an app for that

(#8862) samsungz400


samsungz400
csendes tag

Sony Ericsson W980i black
2 év HU garancia 88 000 Ft

ez szerintetek jó teló? :DD

(#8863) Mamuska válasza samsungz400 (#8862) üzenetére


Mamuska
őstag

Én semmiképpen nem vennék olyat. Az n78 as nokia mindenben jobb ha már zenei modelleknél maradunk. A nokiában legalább működik az fm transmitter és van af a kamerájában meg vga videót tud ,továbbá 3,5 jack bemenet is van rajta így bármely fülessel használható. Az aksija is többet bír + nagyobb kijelző+gps, wifi, ja és sokkal olcsóbb is, szóval elég vacak az a w980-as.

(#8864) joey04 válasza samsungz400 (#8862) üzenetére


joey04
titán

írtad hogy fontos a kamera.kérdés mennyire?mert ha nagyon akkor sz összes SE kilőve a W980 mint ff kamerás darab meg ilyen feltételek mellett hogy jöhetett szóba?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8865) alex89 válasza legiaap (#8858) üzenetére


alex89
senior tag

"Hol kapsz Te ennyiért N95 8 Gigásat???" pl:
Superphone moricz: 79.900ft
Vip technika :83.899ft
Alisca gsm :83.900ft
Vip phone 84.900
W-tel gsm:88.000ft
...

bár ezekhez az árakhoz hozzá tartozik,hogy van ahol csak egy töltőt kapsz hozzá semmi mást... :(

Ja és egyébként szerintem esélyes lehet még az LG kf 750 is :K , kamerában hozza az előbb említett készülékek szintjét ,sőt..

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8866) Murderer69 válasza legiaap (#8858) üzenetére


Murderer69
őstag

89 a partnero-éknál mindennel cakk-und-púder

jah és hogy mennyire elfogatható pl az f480 képei vagy az N78 képei a megfelelő topicba dobáltam egy pár képet...

[OFF]És SE-t NE VEGYÉL!!! higgy a tömegnek :D

[/OFF]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#8867) eddie17 válasza Playmate (#8849) üzenetére


eddie17
addikt

50ezres keretbe még belefér egy Samu F400 is, ami zenében pro, és a kamerája sem vészes(3.2mpx, autófókusz)

(#8868) AMD Power válasza samsungz400 (#8853) üzenetére


AMD Power
titán

LG KU990?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8869) eddie17 válasza AMD Power (#8868) üzenetére


eddie17
addikt

Mindennapi használatkor nem a legjobb a teló.

(#8870) <NewL> válasza eddie17 (#8869) üzenetére


<NewL>
addikt

Meg amúgyse,kinézetre ott van de ha elkezded nyomogatni már nem az a véleményed róla ,hogy jók ezek az új LG-k.:)
Igaz eddie17?

There's an app for that

(#8871) AMD Power válasza alex89 (#8865) üzenetére


AMD Power
titán

És milyen gari van ezekhez... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8872) alex89 válasza AMD Power (#8871) üzenetére


alex89
senior tag

hát igen, a gari az csak bolti :O ,viszont az előbb említett boltok közül van ahol 2 évet adnak rá

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8873) AMD Power válasza alex89 (#8872) üzenetére


AMD Power
titán

Adhat felőlem 3 év garit is ,akkor se vennék ilyen bolti szutyok garival semmit se.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8874) alex89 válasza AMD Power (#8873) üzenetére


alex89
senior tag

Ezt mindenki maga dönti el,hogy bevállalja vagy sem :) elképzelhető,hogy megszívná,de lehet,hogy korrektek lennének vele és szó nélkül cserélnék/javítanák ha szükséges.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8875) <NewL>


<NewL>
addikt

Ezekről a garanciákról is megvan a véleményem. Mint egy gyártói 2 évesről,meg a bolti garikról is.

There's an app for that

(#8876) Melibogyó


Melibogyó
csendes tag

Sziasztok! Segítség kellene, bár azt hiszem kicsit már hajlok az egyik felé, de szeretnék elfogulatlan válaszokat: milyen telefont vennétek inkább: nokia 6300 vagy samsung j700? nem szeretnék semmi extrát, könnyen kezelhető, tartós legyen és mindenre lehessen használni, amire egy telefon v aló :DD köszike előre is :U

(#8877) -NOKIA- válasza Melibogyó (#8876) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Teljesen elfogulatlan válsz: Nokia 6300. :DDD

(#8878) alex89 válasza Melibogyó (#8876) üzenetére


alex89
senior tag

melyik felé hajlasz inkább? csak nem a 6300 felé? :D ha igen,akkor jól teszed mivel szvsz minden szempontból jobb választás mint a samsung :K

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8879) samsungz400


samsungz400
csendes tag

szerintetek az lg ku990 viewty jobb mint a samsung u900?

(#8880) Zsolto válasza Melibogyó (#8876) üzenetére


Zsolto
őstag

Bár nekem J700-am nem volt, de 6300-m igen. Szenzációs telefon, meseszép, igényes, és iszonyat jól kezelhető (talán a két softgomb ül mélyen picit, de nem vészes). Sokkal jobban testre szabható mint a Samu, nemes anyagokból van, én is erre szavazok.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8881) Zsolto válasza samsungz400 (#8879) üzenetére


Zsolto
őstag

Biztos, hogy nem. Ez abból is lemérhető, hogy dunát lehet rekeszteni a egyre nyomottabb áron eladó vjúti-bjutikkal.

Szori, gyors voltam, MOD-ot kellett volna nyomnom.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8882) Melibogyó


Melibogyó
csendes tag

Igen, a nokia felé hajlok, és így a hsz-eiteket olvasva egyre inkább:) amúgyis majdnem mindenben jobbnak írja minden teszt is a nokiát....csak azért filózok ennyit, mert a mostani telefonom samsung és az égvilágon semmi gond nem volt vele soha...

(#8883) Bordoi válasza Melibogyó (#8876) üzenetére


Bordoi
őstag

Én is a 6300 mellé tenném a voksomat.
Rettentően letisztult és eltalált darab szerintem.
Mindemellett az ára is elfogadható. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#8884) Zsolto válasza Melibogyó (#8882) üzenetére


Zsolto
őstag

A 6300 egy új világot fog megnyitni előtted, a logikus, testhezálló, barátságos kezelhetőségét és a korlátlan testre szabhatóságét. Hidd el, nekem is hatalmas élmény volt a K750i után. Azonnal megfőzött, pedig soha nem volt előtte Nokiám. Az S40 piszok jól ki van találva, látszik, hogy régóta csiszolgatja a Nokia ezt a rendszert. Az első héten folyamatosan fülig ért a szám, ahogy rájöttem a sok okos apróságra, amikkel a kedvemben járt a 6300. Utána meg csak egyszerűen elhatároztam, hogy egyelőre nem is gondolkodom másban, csak Symbianban.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8885) Melibogyó


Melibogyó
csendes tag

Igazából nagyon örülök, hogy ezt írtátok, így könnyebb lesz a választás :C ráadásul már hónapokkal ezelőtt kinéztem magamnak, bár akkor még csak külsőségek alapján, és örülök h a "belsője" is megfelelőnek tűnik:)

(#8886) Zsolto válasza Melibogyó (#8885) üzenetére


Zsolto
őstag

Nézz körül a 6300 totyikban, ott jó sokat lelkendez(t)ünk róla.

Jééé, "Fanatikus tag" lettem :DD

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8887) Melibogyó


Melibogyó
csendes tag

mindenképp:)

még egy kérdésem: az előbbi 2 vonatkozásában milyennek minősítitek a motorola k1et?

(#8888) Zsolto válasza Melibogyó (#8887) üzenetére


Zsolto
őstag

Én sajnálom a Motorola márkát, mert szépek a telóik, ki is próbáltam egyet, a V6-ot, de egy hétvége után eladtam, pedig az igazán geek készülék.

Akinek Motorolája van, és nem dobta ki az első héten, az szereti, mert kicsit egzotikus márka, de objektív összehasonlításban nemigen veszi fel a versenyt a Nokiával, a SE-vel vagy a Samuval. Nézz körül egy-egy Motorola topikban, alig lézeng egy-két ember, szinte senki nem vesz olyan telefont. Eladni meg szinte lehetetlen őket.

A K1 szép teló, de buta és a 176x220-as kijelzőjével a nyomába sem ér a 6300-nak.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8889) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Üdv! Úgy karácsony környékén tervezem leváltani a sokat látott Nokia 3100-ámat. Max. 30K-t fordítanék rá.
Kritériumok:
-kártyafüggetlen / pannonos
- jó kamera (mivel nincs fényképezőm, de fotózni szeretek)
- zene nem fontos, van mp3 lejátszóm
- sok sms elférjen rajta, és a nevekhez lehessen jó sok adatot hozzárendelni (szülinap, email cím, postacím, stb.)

Amikre gondoltam:
k550i
k800i
Ezek közül melyiket ajánljátok? Még mik merülhetnek fel? Köszi előre is!

(#8890) <NewL> válasza ^Clown (#8889) üzenetére


<NewL>
addikt

Ezek karácsonyra 10K-s telefonok lesznek. Ráérsz még addig gondolkodni nézelődni,szerintem. Karácsonyig még sokat fog esni az áruk,szóval lehet egy 50ezres telót akkor lazán megtudsz venni 30ért.

(#8882) Melibogyó : hidd el,hogy ezzel a Nokiával sem lesz semmi gond.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#8891) ^Clown válasza <NewL> (#8890) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Amúgy melyik a jobb a kettő közül szerinted? (a kamera minősége sokat számít nekem)

(#8892) Zsolto válasza ^Clown (#8889) üzenetére


Zsolto
őstag

Szia!

Úgy látszik, most én vagyok az ügyeletes megmondóember :) Szóval mások majd biztos ajánlanak más modelleket is, de az tuti, hogy a K800i atomjó, kiforrott telefon, nagyon komoly kamerával. Ha mégis rájönnél, hogy mégis jó egyben tudni a zenelejátszót és a telefont (szerintem nagyon is), akkor is ott lesz a szeren, viszont félő, hogy karácsonykor már nem fogják árulni, mert mostanában nagyon sok helyen akciózzák, szerintem az utolsó készleteket. A K550i kicsit barátságosabb méretű, szintén jó teló, de nem egy súlycsoport a K800-ivel, viszont egy darabig talán még kapható is lesz.

<NewL>: 10k-ért én is elfogadnék egy K800i-t :))

Zsolto

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8893) ^Clown válasza Zsolto (#8892) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm a válaszod! Hűha, ez nem jó hír, hogy elfogyóban van a k800... Nekem is nagyon tetszik a telefon, csak Nokiás létemre kicsit idegenkedem az SE telóktól, de majd megszokom :) Leht, hogy le kéne egyre most csapni, mert most tényleg nagyon akciózzák, kártyafüggetlenül 30K.ért lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#8894) Zsolto válasza ^Clown (#8893) üzenetére


Zsolto
őstag

Azt hiszem, 30k-ért nem kapsz újonnan olyan Nokiát, amiben ennyire komoly kamera lenne, különben azt mondanám, hogy maradj a Nokiánál, mert iszonyat jó az S40-es rendszer.

Talán NewL -nak van igaza, és nem fogy még el, hanem még olcsóbb lesz -- érdemes lenne puhatolóznod egy kicsit a szolgáltatók és a SE háza táján, hogy kiderüljön, mi az ábra. Az fix, hogy nagy kár lenne lemaradni róla, de beleugrasztani sem akarlak egy vásárlásba most, ha karácsonykor még kapható lesz, mert akkor valóban tuti olcsóbban adják majd.

Esetleg kérdezd meg Viktor0610-et, mit tud erről, ő a Pannonnál dolgozik, sok topicban felbukkan.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8895) alex89 válasza ^Clown (#8889) üzenetére


alex89
senior tag

30k-ért most aligha találsz jobb kamerával rendelkező telefont mint a k800, viszont amivel én is egyetértek,hogy karácsonyig még nagyon sokat változik a mobilpiac.... addigra a g600 ára is leesik talán 30k környékére ;)

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#8896) koxkids válasza ^Clown (#8889) üzenetére


koxkids
őstag

Én mindenképpen a K800i mellett döntenék !
Nem hiába, én is boldog tulajdonosa vagyok 1.5 éve. :DD
Teljes mértékig megvagyok vele elégedve. Ha fontos a kamera, akkor a K550i-t felejtsd el. K800i-be nagyon ütős a Xenon vaku, 3.2 Mp AF-es kamera. A joysticktól ha meg félnél, nem kell :D Nekem eddig különösebb bajom nincsen vele, néha rosszalkodik és ennyi. ;)
Mp3 lejátszónak is tökéletesen használható egy HPM-70-es füles társaságába.

Ha bármi kérdésed van a telefonnal kapcsolatban, szívesen rendelkezésedre állok akár a K800i topikba, akár itt, vagy akár PÜ-be :U ;)

Jah és igen, én annó 60.990 Ft-ért vettem..... Most ezt a 29.000 Ft-os árát nagyon megéri :))

[ Szerkesztve ]

(#8897) ^Clown válasza koxkids (#8896) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

alex89 és koxkids: köszi szépen! Meggyőztetek :) Megvárom a karácsonyt, addigra mégjobban lemegy az ára, legalább több pénz marad a zsebemben :)

(#8898) <NewL> válasza Zsolto (#8892) üzenetére


<NewL>
addikt

3.5 hónap alatt sokat változik a telefonok ára,többnyire romlik :)

There's an app for that

(#8899) Zsolto válasza ^Clown (#8897) üzenetére


Zsolto
őstag

Azért én változatlanul amondó vagyok, hogy érdeklődj utána, lesz-e még belőle egyáltalán akkor. Iszonyú régen árulják, a Pannonnál már tavaly is csak egyetlen darabot találtak a spéci akciós készletben, amikor egyszer érdeklődtem, hogy mik a jó áron kapható telók. Igaz, akkor még 39k volt az akciós ára. De azóta eltelt egy év -- egyre nagyobb az esélye, hogy végleg eltűnik a polcokról.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8900) ^Clown válasza Zsolto (#8899) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Megpróbálok rákérdezni Viktornál. Köszi!

Belenézegettem a k800i topikjába, és elég jókat írnak róla a tulajok. De az tuti, hogy csak 24 hó gyártói garival szabad megvenni, mert a joy-jal és az optika takarójával szoktak bajok lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.