Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) đe$|re válasza kavicssli (#7298) üzenetére


đe$|re
senior tag

A W880i-t bátran tudom ajánlani, nekem is olyan van. A W890i nem tud annyival többet, hogy ennyit elkérjenek érte....De akinek van rá pénze az nyugodtan megveheti.... :B :B :R

(#7302) kavicssli válasza đe$|re (#7301) üzenetére


kavicssli
addikt

Köszönöm szépen!Milyen színben van neked? Esetleg tudsz róla pár mondtaott írni? Pro/Kontra! :R
Ennek a kijelzőt védi a telefonnak az előlapja vagy ez is úg van megoldva mint a t650be hogy a kijelző egyben az előlap "része" :O

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7303) Viktor0610 válasza kavicssli (#7298) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem teljesen ugyanolyannak tűnik a két telefon, egyedül a gombokban térnek el. :D
Amennyiben nem használnád ki a W890 előnyeit (jobb kamera, HSDPA), nyilván ne azt vedd. ;)

Samsung Galaxy A54

(#7304) kavicssli válasza Viktor0610 (#7303) üzenetére


kavicssli
addikt

Max akkor vettem/vennék W890-t ha AF lenne a kamerája a HSDPA meg mehet a levesbe :DDD
Fentebb kérdeztem ezt a kijelző témát!ebbe tudsz segíteni?mondjuk hétvégén elugrok majd a MM-ba ott majd megtapizom! :K

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7305) kavicssli válasza kavicssli (#7304) üzenetére


kavicssli
addikt

Ahogy nézegetem a képeket szerintem is ugyanaz a megoldás mint ami a t650nél volt :O :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7306) đe$|re válasza kavicssli (#7302) üzenetére


đe$|re
senior tag

A színe: hátlap-fekete, előlap-szürke(fém színű)
Egy jól összerakott telefon. Nálam még nem fordult elő, hogy recsegett-ropogott volna.
A kezelhetőségéről annyit tudok mondani, hogy kell 1 nap, míg megszokod a gombokat, de nem vészes vele SMS-t írni.(sztem elég jól lehet vele) (Sokan panaszkodnak a gombjaira)
Az akksija elég jól bírja, attól függően, hogy mire használod. Nem túl sok használattal-bluetooth nélkül kb.4-5 nap, több zenehallgatással és bluetooth-al 3-4 nap és intenzvebb használat esetén 2-3 nap. Nekem még sohasem sikerül annyira kihasználni az akksiját, hogy 2-3 napnál hamarabb merüljön le.(pedig internetezek róla,sűrűn telefonálok, sok zenét hallgatok)
Ami viszont ugye a legjobb a telefonban, az a zenei funkciók. Ebből a szempontból megint csak nem tudok rá panaszt mondani. Kedved szerintrendezheted a zenéket.
-hangerőszabályzó
-Mega Bass (bár ez kihangosítva eléggé szegényes, de fülhallgatóval nem lehet rá panasz)
Na és a kamera....hát nem a legjobb, de ha nem a minőségi fotókra mész, akkor elég.(sokan panaszkodnak, hogy nincs AF meg vaku....puff neki, vegyen kamerázásra kihegyezett mobilt).
Ja és ugye tudja a 3G-t.(videotelefon, mobilinternet stb.)
Összefooglalva:
Pro:
-minőség
-zenei funkciók
-3G
Kontra:
-kamera
-kihangosítva lehetne szebb hangzása (ha kihangosítva is megfelelően akarod hallgatni célszerű lenne egy hangszóró hozzá)
Tulajdonképpen ennyi lenne. :R :R

(#7307) fateless válasza đe$|re (#7299) üzenetére


fateless
veterán

Épp ez az, hogy másodtelefonként nem akarom olyan gyakran cserélni, viszont ha végre lesz itt helyben HSDPA is, nem csak 3G, akkor már modemként is használnám a készüléket.

Igazából a kérdésem inkább valamilyen kiemelkedő hiányosságra kérdez rá, amit még nem hallhattam; a technikai adatokat jól ismerem, azokkal nincs gond. Ilyen a tesztekben említett kopás a navigyűrűn, vagy épp - megint csak a navigyűrűnél - a borítás leválása.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7308) đe$|re válasza kavicssli (#7305) üzenetére


đe$|re
senior tag

Az előlap része lenne??? hát nem tom....de így ránézésre...nem hiszem...Mivel a kijelző porszemcséket is látok...ha egybe lenne az előlappal ez nem történne meg.... :U :U

(#7309) đe$|re válasza fateless (#7307) üzenetére


đe$|re
senior tag

Arra nem tok mit mondani, mivel nekem W880i-m van....kérdezz meg vki olyat akinek V640i-je van. (ha HSDPA is lesz nemsokára akkor inkább, ezt a telefont válaszd)

(#7310) kavicssli válasza đe$|re (#7308) üzenetére


kavicssli
addikt

Erre voltam kíváncsi de..Nagyon szépen köszönöm a részletest leírást! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7311) AMD Power válasza kavicssli (#7298) üzenetére


AMD Power
titán

Jó az a W880i.

(#7312) đe$|re válasza kavicssli (#7310) üzenetére


đe$|re
senior tag

Nm.
Most már kíváncsi vagyok. Befejeznéd amit az előbb elkezdtél????:) ("erre voltam kíváncsi de...")

(#7313) kavicssli válasza đe$|re (#7312) üzenetére


kavicssli
addikt

:B erre voltam kíváncsi de reménykedtem hogy nem t650 kijelzője lesz...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7314) kavicssli


kavicssli
addikt

Amúgy nézegetem ezeket a walkman mobilakt zenei hangzásra mennyire térnek el egy mp3 lejátszótól? :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7315) rendiboy válasza stratova (#7050) üzenetére


rendiboy
tag

Üdv!

Szerintem a felsoroltak közül, a Samsung E740 lenne a jó választás. Pofás kis darab, ha nem zavarja a keverőtárcsás vezérlés akkor ezt javasolnám :DD

Filmelőzetesek: http://www.film.origogsm.hu

(#7316) rendiboy válasza kavicssli (#7314) üzenetére


rendiboy
tag

Hát nagyon is sokban! Nekem van egy iAudio 7-es lejátszóm, ami messzemenően szebben szól, mint egy walkman mobil.

[ Szerkesztve ]

Filmelőzetesek: http://www.film.origogsm.hu

(#7317) Integrale válasza đe$|re (#7299) üzenetére


Integrale
veterán

3G-nél ott a HSDPA?? ezt hogy érted?

"Bad reklám is reklám too"

(#7318) kavicssli válasza rendiboy (#7316) üzenetére


kavicssli
addikt

De 1 20-25.000 ft-os lejátszónál is rosszabul szól? :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7319) AMD Power válasza kavicssli (#7318) üzenetére


AMD Power
titán

Jó fülessel szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

(#7320) kavicssli válasza AMD Power (#7319) üzenetére


kavicssli
addikt

Ezt nem értem! :U

szóval ha van egy 20.000 ft-os mp3 lejátszóm akkor az jobb minőséget fog produkálni mint a w880? :F :Y

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7321) orifee válasza Ricardo (#7296) üzenetére


orifee
csendes tag

a nokia 6300 és e50 formavilága nem tetszik, azt hiszem az SE w880i lesz a befutó, külsőre ez jön be a legjobban.
azért köszi a tippet!

(#7322) kavicssli válasza orifee (#7321) üzenetére


kavicssli
addikt

Látom a w880 kelendő :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7323) dragonfx


dragonfx
veterán

baxxus megnyomkodtam egy w610 ..mégse olyna véknyka a gombja és 23 most dimonosan tnél....nagyon esélyes lett hirtelen.

de hol adjam el az E200at? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7324) AMD Power válasza dragonfx (#7323) üzenetére


AMD Power
titán

Apronet?Apróhirdetések? :U

[ Szerkesztve ]

(#7325) Declare


Declare
őstag

Hi!

Újabb kérdéssel jövök. Az apple iphonról milyen véleményetek van? Még amikor kihozták a telót olvastam róla több negatívumot itt ott....Jó választás most az a telefon? Mi a véleményetek?

mod: Ja és még valami ami fontos, főként autóban lesz, navigációra is jó lenne ha használható lenne. Olyan szempontból is jó az apple?

[ Szerkesztve ]

(#7326) AMD Power válasza Declare (#7325) üzenetére


AMD Power
titán

Ebből megint háború lesz. :DDD

Olvasd el a tesztjét illetve az ahhoz tartozó fórum hsz-t.

(#7327) Declare válasza AMD Power (#7326) üzenetére


Declare
őstag

A tesztet olvastam már természetesen, csak azért mégis bő fél éve volt és már akkor írták hoy lesznek várhatóan javítgatások a telóhoz, meg azért azóta biztos vannak tapasztalatok is, de a hozzá tartozó fórumot nem néztem, ezt most megteszem, köszi!

(#7328) Kickass válasza Declare (#7325) üzenetére


Kickass
őstag

Konkrétan milyen hibáktól félsz? Egyébként navigációra alkalmatlan/képtelen tehát ha ilyen jellegű kütyüre van szükséged akkor szerintem teljesen más vonalon kellen elkezdened mozogni. De ha iPhone érdekel kérdezz akár engem is bátran (pár hétig boldog tulaja voltam egynek).

(#7329) zsolt19900 válasza fateless (#7258) üzenetére


zsolt19900
őstag

Hello

Az van, hogy kamera tök mind1 mert nem vagyok az a mobillal fényképezős híve

És meg az a nagy kérdésem, ha veszek hozzá átalakítót amivel tudok segy Sennheiser X 300 az rádugni akkor azzal olyan jó lesz a hangminősége min a W610-nek, vagy nem??

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7330) zsolt19900 válasza viztelen (#7281) üzenetére


zsolt19900
őstag

Szerintem ahogy elnézem egy Sony Ericsson W610i ami most 22 ezer forint megfelel ezeknek a kritériumoknak, csak a kari bővítésben nem vagyok biztos. Mármint, hogy 4-8 Gb-ot elbír-e esetleg.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7331) --Nozbert-- válasza zsolt19900 (#7330) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

A hivatalos weblap szerint 2 GB a maximum,de ha K750/W800/W810 elbírja a 4gigásat,akkor ennek is illene...

/\/0zb3/27

(#7332) fateless válasza zsolt19900 (#7329) üzenetére


fateless
veterán

5200-m volt(zene terén tudomásom szerint nincs különbség), 6k-s Sony fülessel nem hallottam nagyon érezhető különbséget a W800-hoz képest ugyanazzal a fülessel. Kicsit jobb volt az SE, de nem sokkal. Persze azon még walkman 1.0 sw volt, ezen már újabb van, szóval nem tudom biztosra megmondani. Nem is tartom magam annyira vájtfülűnek, hogy ezt tudjam. Ha meg tuc-tuc zenét hallgatsz, akkor úgyis mindegy ;]
Tényleg azt mondom: ha a Nokia tetszik jobban általánosságban, akkor azt vedd meg, ha a SE, akkor azt. Ha viszont mindegy a márka ilyen szempontból, akkor semmiképpen ne adj ki érte annyival többet.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7333) zsolt19900 válasza --Nozbert-- (#7331) üzenetére


zsolt19900
őstag

Okés okés Én csak egy tetelfont mondtam ami jó lenne a kedves fórumtársnak, Nekem még nem kell ekkora kari bele. De azért Köszi.
Ha minden igaz holnap meglesz a Sony Ericsson W610-esem. Majd Írok róla Nektek.

fateless: Okés köszike akkor még holnap megtapogatom mindegyiket. Igen tuc-tuc zene megy de abból is a minőségibb, amiben látok illetve hallok valami jót is, de akkor a Nokiával meg az a baj, hogy még átalakító meg 6 k-s füles az tényleg már egy kicsit sok.
Holnap meglátom, hogy mi lesz.

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7334) AMD Power válasza zsolt19900 (#7330) üzenetére


AMD Power
titán

Nem elég egy 2GB-s kari?

(#7335) fateless válasza zsolt19900 (#7333) üzenetére


fateless
veterán

várjuk a tapasztalatokat - a fórumába

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7336) zsolt19900 válasza AMD Power (#7334) üzenetére


zsolt19900
őstag

De csak akinek válszoltam az 4-8 gb ig keresett karit és azt írtam, hogy ez az amiben nem vagyok biztos, hogy megfelele a feltételeknek.

fateless: Okés Meglesz Csá Hello

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7337) sekli


sekli
addikt

helo,

Egy holgy ismerosomnek kellene egy "nem tegla" telefon hasznaltan nagyon olcson (<=5k) nincs semmi egyeb igenye (fenykepezo, java...) mit ajanlotok...?

(#7338) Viktor0610 válasza sekli (#7337) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valami nyitható Samsung: X480, X160, X200, stb...

Samsung Galaxy A54

(#7339) sekli válasza Viktor0610 (#7338) üzenetére


sekli
addikt

koszi, egyebkent a tegla az o szohasznalataban szerintem a meretere utal...

(#7340) Viktor0610 válasza sekli (#7339) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sejtettem, ezért is írtam kisméretű, nyitható Samsungokat. :D

Samsung Galaxy A54

(#7341) sekli válasza Viktor0610 (#7340) üzenetére


sekli
addikt

jojo, koszi, valoban kismeretuek... :)

(#7342) palika90


palika90
tag

vki tudna segíteni?
"sziasztok! olyan telefont keresek ami egy időben 2 sim kártyát támogat. konkrét kiszemelt egy Samsung D880.
Nem ragaszkodok feltétlenül ehez a típushoz, de nem nagyon találtam 45 ezer környékén más Dual Simes telót... vki tud másik típust??? D880 al tapasztalatok??
ja, kínai telefon csodák nem érdekelnek...szépek és nagyon jók, csak erre amire nekem kell nem használhatóak. " :R

" palika90 felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! "

(#7343) Declare válasza Kickass (#7328) üzenetére


Declare
őstag

Hello!

Köszi a választ. A helyzet az hogy a következő telókhoz van a kocsihoz autós foglalat:

Siemens C65
Nokia 6300
Nokia 6280 / 6288
Siemens CX75
Nokia 6210/ 6310/ 6310i
Nokia 6600
Nokia E50
Motorola E550/ V300/ 400/ 500/ 525/ 550/ 600/ 620/ 635
Sony Ericsson K 800i/ K 810i
Nokia 3110 / 3109 classic
Siemens C45 / ME45 / M50 / MT50 / S45 / S45i
Sony-Ericsson T610/ T630
Sony Ericsson K510i
Nokia 6020 / 6021
Nokia 6151
Nokia 6234
Sony Ericsson K610i
Nokia 6230 / 6230i
Apple iPhone
Siemens M75
Siemens S68
Siemens CX70/ CX65/ M65
Nokia 3100
Siemens C75
Nokia 6820
Siemens C55 / S55/ M55
Siemens S75
Nokia 6220
Nokia 6610/ 7210/ 7250/ 7250i
Handy Nokia E60
Handy Nokia 6100
Siemens S65/ SP65
Sony Ericsson K750i/ W800i/ W810i/ W700i

sory kicsit hosszú, de így mégis jobban átlátható mintha egymás mellett lennének. Szal ezekhez a telefonokhoz létezik foglalat, azt sajnos nem tudom hogy átfedések vannak e tehét pl (most hasraütés szerűen) egy SE w800i hez jó tokba nem illeszkedhet e vajon mondjuk egy SE p1 mobil stbstb :F De ha tényleg csak effektíve ezek a típusok vannak, akkor én normális alternatívának egyedül az applet tartom, annak ellenére hogy inkább egy SE P mobilt vagy egy Nokia N szériát vennék :( .
Most olvastam amúgy hogy jön az új iphone amibe lesz állítólag GPS is amihez a tomtom fogja szállítani a szoftvert...szal akkor talán jó lesz az is nem tudom....

(#7344) Declare válasza palika90 (#7342) üzenetére


Declare
őstag

Én is azt a telót néztem, csak közben a dolog aktualitását vesztette....szerintem a D880 az egyetlen normális dual simes teló jelenleg.

(#7345) Kickass válasza Declare (#7343) üzenetére


Kickass
őstag

Mio(501, 701, 702) esetleg E-ten (X500, X800) vagy hasonló PDA+GPS+teló kütyüre nem gondoltál? Az még lehet megoldás, ezekhez általában jár autós töltő meg tartó.

(#7346) Declare válasza Kickass (#7345) üzenetére


Declare
őstag

Nem, telefon lesz az elsődleges funkció, de mivel a kocsiban adott a telefon előkészítés helye, amire a megfelelő keretet ráillesztve lehet használni a különböző funkciókat ( eltárolja a névjehyeket, beszéddel lehet vezérelni, irányítani, fed.számítógépen írná a bejövő hívásokat stbstb) és azokat ki is szeretném használni, ezek a telefonok jöhetnek szóba. Vagyis ezekhez van keret. Annak még majd utánna nézek hogy tényleg nem lehet e valahogy egy P s SE t vagy N es nokiás tartót beszerezni, de sajnos erre nem igen van esély :( Szal ezek közül asszem az apple az egyetlen ami komolyabb, és mivel mégiscsak 2008 at írunk, meg autóról van szó a navigáció is azért jó lenne ha lenne:) De köszönöm a tipped :R

Iphonos tapasztalaidat szívesen meghallgatnám, akár privátba akár itt fórumon is :R Mi volt ami nem tetszett benne, nehéz volt vagy egyáltalán nem sikerült megszokni ilyenek :R Miért csak volt telód? :) Miért váltál meg tőle? Vennél iphone2 t ha lesz :) ?

(#7347) Kickass válasza Declare (#7346) üzenetére


Kickass
őstag

Igazából semmi idegesítő nem volt csak ami alapvetően furcsa és a konstrukcióból adódik mint pl sim-ről nem tudsz kontaktokat átmásolni, bluetooth nem sok mindenre használható, átalakítót kell venni h saját fülest használhass mert hiába jack kimenet van ugy van megtervezve h nem megy bele egy normál füles csatija, meg az üzenet vagy jegyzetírás nekem elég nehézkes volt, mikor wifi-hez akartam csatlakozni mindig félreütöttem az ip-t ilyesmi. Egyébként nagyon jó ez az egész multitouch cucc, jól lehetett rajta filmet nézni jól szólt. Én alapvetően eladásra szántam (2 hétig használtam hamár nálam volt csak tesztelem kicsit :D) egyébként se engedhetek meg magamnak egy ilyen drága kütyüt ráadásul a gyenge kamera nálam szintén rossz pont, sztem iphone2-t is max üzleti célból vennék legfeljebb 2-3hétig magamnál tartanám kipróbálás céljából. :DD

(#7348) Micuir_M válasza Micuir_M (#7201) üzenetére


Micuir_M
tag

A megoldás Nokia 5300 lett, 30e-ért a PH-ban.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#7349) as_Rock


as_Rock
őstag

AMD Power: Tudom, hogy te is SE fan vagy, de azért...szerinted? :U

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#7350) elisha


elisha
tag

Üdv! Olyan telefont keresnék egy beteg, halláskárosult kissrácnak,
aki ezeket szeretné:

Bármi lehet, csak ne nokia - samsung.
Igazából amit kért tőlem:

MP3, RDS Rádió, memóriakártyás.
E-Mail kliens, ami bármit, bármekkora méretben fogad, küld.
Kifejezetten HANGOS is tudjon lenni... Mármint akár ha zenét szeretne hallgatni, vagy beszélni... A hallása miatt sajna. Hangminőség annyira nem lényeg...

No, addig eljutottam hogy igazából az SE cuccok azok ami ár/érték/tudás téren ott vannak.
Mivel semmi különösebb extra nem kellene, találtam ilyeneket mint pl. W200, W380.

Bár árban van köztük különbség rendesen, gyakorlatilag ugyanazt tudja csak mindkettő (Azon a téren, amire itt jelen esetben szükség van).
Kérdés, melyik hangosabb? Bocs de tényleg ez az elsődleges szempont. A többi pedig amit irtam, RDS, memkari, stb...

Túlterhelt a szerver...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.