Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) fateless válasza D27 (#7900) üzenetére


fateless
veterán

Nem éppen. Boltból nagyon kellemes áron :)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7902) adik válasza fateless (#7899) üzenetére


adik
őstag

Sőt, jöhet még bővebben is :)
igen, azt hiszem kezdek félni a v640 aksijától. Még persze van rá bő 2 hetem, akkor fogok kategóriát ugrani, ami azért jó néhány ezrest fog jelenteni. k800i-nek jobb a telepe? (Vagy inkább alacsonyabb az áramfelvétele?) Kamera különösebben nem érdekel, de ha a k800-nak érezhetően jobb az aksija, akkor nekem az megéri, bár perpill szinte minden érv (és én is és a felhasználók is) azt mondják, hogy v640-et vegyek...

Kettő, csipkebokor vessző!

(#7903) fateless válasza adik (#7902) üzenetére


fateless
veterán

Azt hiszem, jobb, ha átugrasz a v640 topicjába és megkérdezed a többieket, mert én nem mondanám magamat átlag felhasználónak. Használom rajta az adatátvitelt, térképet futtatok rajta, szótározok néha vele, valamint beszélek is eleget. Sógoromnak van K800-asa, nem hiszem, hogy tovább bírná átlag használat során. Mellesleg ha kikapcsolod az állandó 3G-t, akkor sokat "nyúlik" a készenléti idő.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7904) victory76


victory76
csendes tag

Sziasztok!

Telefont szeretnék venni olyan max. 65000Ft-om van rá.
Ajánljatok nekem valami jó telót.
Nagy kijelző
AF-es kamera
zenelejátszó

kb.ezek az elvárásaim.
Amik tetszenek a Samsung F480-as tetszik,de a vodánál tudnám csak megvenni előfizuval "A".
Megéri annyiért?
Vagy a W760 függetlenül.

(#7905) fateless válasza victory76 (#7904) üzenetére


fateless
veterán

Az F480-at megkaphatod 53k-ért bolti garival (az oldalon felcserélték az árakat)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7906) D27 válasza fateless (#7905) üzenetére


D27
tag

Ez az F480. Nagyon tetszik.;)
Nagyon megfogott.:D

(#7907) icecave válasza fateless (#7905) üzenetére


icecave
nagyúr

csak itt látom ennyiért....

Mindenhol 79k-8x-k-ig van....

Szerintem csak elírták.

(#7908) palm treo 75


palm treo 75
tag

Mobiltelefont nem okostelefont vennék pl. lg ku990 nem bővíthető rendszerü {nem okostelefon}és milyen jó

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#7909) runner 125 válasza D27 (#7906) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem csak Te vagy így-nagyon király telónak tűnik :R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7910) icecave válasza runner 125 (#7909) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát igen...

Asszem döntöttem :D

ÉS az is közrejátszik, hogy az i900 nem tudom mikor jön ki, és nem tudom kivárni....

(#7911) runner 125 válasza icecave (#7910) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jó választás lesz hidd el. ;)
Mjad számolj be róla! :K
Üdv. M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7912) victory76


victory76
csendes tag

Azt hiszem döntöttem,az F480 lesz a nyerő.
Persze ha kapható lesz végre a voda üzletekben.
Ma bejártam minden környékbeli helyet,sehol nincs.

(#7913) runner 125 válasza victory76 (#7912) üzenetére


runner 125
nagyúr

Online nem tudod megrendelni a Voda-tól? :U Pár éve T-től vettem egy készüléket "shop"-ból.. Másnap kihozta futár.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7914) victory76 válasza runner 125 (#7913) üzenetére


victory76
csendes tag

A vodánál sajnos erre nincs lehetőség.
Van pár telefon az olcsóbbak közül amit lehet rendelni,kb.4 db.
Fejlődhetne már a voda egy picit.

(#7915) runner 125 válasza victory76 (#7914) üzenetére


runner 125
nagyúr

Értem.
Akkor elő kell rendelned egy helyi üzletben...vagy várni picit :U
Mindenesetre sok sikert Neked is a készülékhez! :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7916) icecave


icecave
nagyúr

VAn ötletetek, hol érdemes vennem a sammsung f480-at? eddig gsmline-t néztem, de ha van bevált és megbitható, szívesen fogadom. vidéken vagyok, szóval futár kell. Ha meg addig nem lesz, jövö héten már megyek vissza pestre...

(#7917) victory76 válasza runner 125 (#7915) üzenetére


victory76
csendes tag

Köszönöm a jókívánságot.
Várni fogok az biztos,mert így olcsóbbra jövök ki voda előfizuval.

(#7918) runner 125 válasza victory76 (#7917) üzenetére


runner 125
nagyúr

Esetleg innen?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7919) victory76 válasza runner 125 (#7918) üzenetére


victory76
csendes tag

Beszéltem velük telefonon,azt mondták valószínű elírás és javítják.

(#7920) icecave válasza victory76 (#7919) üzenetére


icecave
nagyúr

Már javitották is....

(#7921) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Kíváncsi lennék, hogy szerintetek (és Bog szerint, hiszen ő mindkét készüléket tesztelte) melyik a jobb telefon, a Samsung U600 vagy az U700, ha figyelembe vesszük, hogy se rádióra, se HSDPA-ra nincs szükségem, és videózni sem akarok?

(#7922) AMD Power válasza Kimmuriel (#7921) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor talán az U600. Az U700 nagyon kopik. De mennyire lesz neked jó az érintő gombos kezelés?

(#7923) Kimmuriel válasza AMD Power (#7922) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Volt már a kezemben U600-as, egész sokat pötyögtem rajta, és nem volt különösebb ellenvetésem, nem tűnt furcsának, talán csak a hívás felvétele/lerakása gombnál tűnt szokatlan megoldásnak (mert ott első ránézésre igazinak, "benyomósnak" tűnik), de abszolút meg lehet szokni, nekem legalábbis nem okozott gondot.

(#7924) AMD Power válasza Kimmuriel (#7923) üzenetére


AMD Power
titán

Ha kényelmes volt neked akkor ez jó. Nekem pl nem volt jó. De ez persze egyén függő is. Mennyiért vennéd az U700-t illetve az U600-t?

(#7925) Viktor0610 válasza Kimmuriel (#7921) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyértelműen az U600, hisz' annak megvásárlásával nem fizetsz olyan, számodra felesleges dolgokért, amit nem használsz ki.
A másik: az U600 talán kevesebb gonddal küzd, mint a nagytesó.

Samsung Galaxy A54

(#7926) Kimmuriel válasza Viktor0610 (#7925) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Amit nagyon furcsállok, hogy a legtöbb helyen egy árban van a két telefon, sok helyen forint fillérre ugyanannyiba kerülnek... :F

(#7927) pepe1970


pepe1970
tag

Üdv! Olyan telót szeretnék venni, amiben van zseblámpa(led) zenelejátszó, fm rádió, sztereo bluetooth , tábla kialakítás, és hsdpa. Meg kezelhető méretű gombok. Belefáradtam a keresgélésbe, túl sok gyártónak túl sok modellje van. Fontos hogy lehessen venni hozzá olyan stereo bluetooth headsetet, ami jó minőségű, és agybadugós, és onnan lehessen vezérelni a zenelejátszót(esetleg a hívásokat). Van ilyen? Vagy túl sokat várok el egy telefontól 2008-ban? Ja és ne legyen simbianos(vagy milyen)

[ Szerkesztve ]

(#7928) Viktor0610 válasza Kimmuriel (#7926) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez esetben csak a várható hibák kisebb száma lehet döntő. :D

Samsung Galaxy A54

(#7929) Peet20


Peet20
csendes tag

Hello!

Szeretnék venni 1 telefont, érdekelne a véleményetek:
Ami fontos nekem, aránylag jó képeket csináljon mivel nincs digitális fényképezőm, memóriája bővíthető legyen MP3 lejátszás, nem szeretném ha hamar elhalálozna :)
Eddig SonyEricsson K800i, K770 között gondolkoztam, használtan 25-30 között vannak asszem, ennél többet nem akarok kiadni rá.
Esetleg vélemény, mi mást ajánlanátok?

Előre is köszi a válaszokat

(#7930) AMD Power válasza Peet20 (#7929) üzenetére


AMD Power
titán

Ha picit vékonyabb megoldás kell joy nélkűl akkor K770i. Ha kell a xenon vakú akkor meg a K800i.

(#7931) Peet20 válasza AMD Power (#7930) üzenetére


Peet20
csendes tag

A K800i-be a joy mennyire strapabíró?

(#7932) AMD Power válasza Peet20 (#7931) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem egy évig volt meg és nem volt vele probléma. De van egy pár ismerősöm akinek volt már vele problémája.

(#7933) Wajk


Wajk
addikt

Üdv, kissé rendhagyó a kérdésem, de nem találtam jobb topikot.

Végülis telefonról lenne szó, de USB-s vagy akármilyen telefonról. De nem Skypos kellene, hanem arra lenne szükségem, hogyha megszólal a számítógép (hangot állít elő), akkor az látszódjon az USB telefonon, a hallgató része hangszóróként a mikrofonja pedig a számítógépen mikrofonként funkcionáljon.

Létezik ilyen? előre is köszi

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7934) Peet20 válasza AMD Power (#7932) üzenetére


Peet20
csendes tag

érem, esetleg ebbe az árkategóriába tudsz még valamit ajánlani, vagy szerinted is ezek közül kéne választanom?

(#7935) AMD Power válasza Peet20 (#7934) üzenetére


AMD Power
titán

Én ma már talán a K770i venném meg. Imádtam K800i-t de a joy nekem még 1x nem kell. Ha komolyabb kamera kell akkor talán a Samsung G600. De én még a figyelmedbe ajánlanám a T650i-t is.

(#7936) KillArmy


KillArmy
tag

Nah ide lettem irányítva :) :U Szóval a mostani SE W810i-met az átlagos dolgok melett naon sokat használom zene/rádió hallgatásra, néha kihangosítva is! Ennyi használat után kezd elhasználódni a csatija, pl szebemben van zenehallgatás közben, és mp-enként jelzi hogy ki-be húzódik-nyomódik a fülhallgató, a zene meg persze folyton megszakad :) Nah kicsit túlbonyolítva de sikerült leírni :B A lényeg hogy vegyek e helyette most egy nokia 5310-t, vagy várjak egy picit, bírjam ki ezt a csatlakozós problémát, hátha jön egy hasonló, jobb teló? Vagy van esetleg már most is a piacon? (sajna csak t-mobile előfizu jöhet szóba :( )
Thx előre is

(#7937) hebling válasza KillArmy (#7936) üzenetére


hebling
tag

Ha ugy döntessz hogy vársz a vásárlással akkor vidd el egy mobil boltba a telodat és cserltesd ki az also csatlakozot!(nem forrasztott alkatrész tehát könnyü amugy is cserélni!)
Ha a zenehallgatás az elsö szempont akkor szerintem maradj meg a sony ericsonnál abbol pedig korlátozott a t-mobil kinálata!Igy kicsit szükül a kör! :)

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#7938) D27 válasza KillArmy (#7936) üzenetére


D27
tag

Na itt már teljesen más.:D
Ha a zene fontos: Ne vegyél új fajta W. telefont, rengeteget romlott a hangminőség.
Ha zenét szeretnél, akkor a régi fajta W. lejátszós telefonokat nézegesd, pl.: W200, W300, W550, W600, W700, W800, W810 (tudom hogy ilyened van, de ha esetleg megtetszett, és ilyet szeretnél.:) Igaz, párat már nem lehet újonnan kapni, de használtan találsz, és akár itt a PH!-n is adhatsz föl apróhirdetést: [link]
Ha a hangminőség nem számít, akkor minden SE szóba jöhet. A Nokiák is egész jók ma már a zenében, lásd 5610.;)

T-Mobile előfizetéssel nézd meg a W610-est, és a W580-ast.
W880-at nem ajánlom, a hangszórója rettentő rossz.:(

[ Szerkesztve ]

(#7939) gizda válasza KillArmy (#7936) üzenetére


gizda
senior tag

nem tudom mennyit szántál rá de én is a w580-ast ajánlom a T-nél (ami 10k-val olcsóbb a nokiánál) nagyon jól szól kihangosítva is !

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#7940) KillArmy válasza D27 (#7938) üzenetére


KillArmy
tag

Aha.... :U Szóval a nokiát nem ajánljátok? :D Mert nekem így ez a 3. SE-m, aminek elromlik a csatija, kicsit megcsappant a bizalmam :( Persze nemtudom nembiztos hogy a nokia jobb lenne :) Hát még körülnézek majd, amúgy 5610 lesz t-mobile-nál, vagy mi lesz? :D

(#7941) AMD Power válasza KillArmy (#7940) üzenetére


AMD Power
titán

Egy jó kis Nokia 5310 az baba. :K

(#7942) toma_boy


toma_boy
csendes tag

Hi. 30 000 - 35 000 HUF körül vennék telefont mi lenne a legjobb megoldás ?
Gondolkodtam először LG Shine -on de az ''ratyi'' a samsung U600 hoz képest (tudásban).

(#7943) nemma válasza toma_boy (#7942) üzenetére


nemma
addikt

Az LG viszont sokkal megbízahatóbb, mint a ratyi U600 ;)
Használt?Független? Hálózatfüggő? Milyet szeretnél venni?

(#7944) toma_boy válasza nemma (#7943) üzenetére


toma_boy
csendes tag

T-mobile V. Független

(#7945) Kimmuriel válasza toma_boy (#7944) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

A fenébe, hogy a Pannon nem tudja 25eFt-ért adni ezt a nyavalyás mobilt... Függetlenbe nagyon drága (legalábbis az én pénztárcámnak), szolgáltatót meg nem akarok váltani. :(((

(#7946) AMD Power válasza toma_boy (#7942) üzenetére


AMD Power
titán

SE K800i?

2 év HU garancia: 39 000 Ft

(#7947) gizda válasza nemma (#7943) üzenetére


gizda
senior tag

hát nálunk T-s szervízbe LG shine-t is elég sokat visszahordanak
legmegbízhatóbb a SE

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#7948) Kimmuriel válasza gizda (#7947) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

És a Samsung U600-zal mi a helyzet ebből a szempontból?

(#7949) gizda válasza Kimmuriel (#7948) üzenetére


gizda
senior tag

a shine-t csak azért is tudom mert akartam venni vagy cserélni mindegy még a múlt héten de a ott a szervízbe nagyon lebeszéltek róla hogy nagyon sokat hoznak vissza hozzájuk

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#7950) gizda válasza KillArmy (#7940) üzenetére


gizda
senior tag

a nokia 3.5-ös jack-jével pedig nem sok gondod lenne szerintem ebből a szempontból
én is ezért fogok egyszer csak nokiát venni ha SE észbe nem kap addig :B

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.