Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38051) mobilefan válasza Drughi (#38049) üzenetére


mobilefan
aktív tag

hali

én a saját omnia hd-mat ajánlom :))

ezek mind megvannak benne amiket írtál :)

[ Szerkesztve ]

-

(#38052) sdd2 válasza execute93 (#38050) üzenetére


sdd2
veterán

Xperia Mini-t nyugodtan vedd meg akár most. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38053) execute93 válasza sdd2 (#38052) üzenetére


execute93
őstag

ZTE SKATE vélemény? Nagy képernyő miatt jön be! De várom a profik véleményét..
GTA3 játékot szeretném ha vinné.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38055) execute93 válasza #40993792 (#38054) üzenetére


execute93
őstag

Nagyon szépen köszönöm a gyors és lényegre törő hozzászólásod!
Megyek meg is nézem a linket!:)
Memória kártyát adnak hozzá? Illetve bele lehet tenni?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38056) sdd2 válasza execute93 (#38053) üzenetére


sdd2
veterán

Én inkább Mini-t venném. Erősebb hardver, jobb support, jó anyagminőség, kedvező ár. GTA3-at viszi :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38058) execute93 válasza sdd2 (#38056) üzenetére


execute93
őstag

A mini is viszi? Nem akad meg stb..?

Szerk.: Értem. Mennyibe kerül hozzá valami 8-16gb-os?

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38059) sdd2 válasza execute93 (#38058) üzenetére


sdd2
veterán

A Minire mondtam hogy viszi. Nekem nem akadt meg csk akkor ha sok mindent csinált még mellette. SKATE-t nem tudom viszi-e és ha igen hogyan.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38060) execute93 válasza sdd2 (#38059) üzenetére


execute93
őstag

Értem. Pontos típusa ez?:Sony Ericsson Xperia Mini ST15i
Megnézem! Mem. karit adnak hozzá?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38061) VateRicsi válasza mobilefan (#38051) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Csak egy észrevétel: az OmniaHD symbianos, de ettől függetlenül nagyon szuper mobil és tényleg mindenre jó, még videólejátszásra is. Nem egy volt belőle, nagyon szerettem a kinézete miatt is.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38062) mobilefan válasza VateRicsi (#38061) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Ahogy mondod,és ezért ajánlottam a srácnak mert nem írta kitételnek a op.rendszert.

100x jobban becsülöm mint az ilyen xperia x10 mini és társai :U

[ Szerkesztve ]

-

(#38063) VateRicsi válasza mobilefan (#38062) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Az biztos, én is, viszont a srác androidot írt első követelménynek. :)

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38064) mobilefan válasza VateRicsi (#38063) üzenetére


mobilefan
aktív tag

vazzeg nem olvastam az oldal elejéről :B :))

-

(#38065) VateRicsi


VateRicsi
aktív tag

Mit szóltok a Panasonic ELUGA-hoz? Nagyon ütős, extra vékony mégis vízálló, 540x960 a felbontása, stb. Szerintem harapni fog vele a Pana egy jó szeletet a mobilpiacból, feltéve ha az ára is rendben lesz.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38066) execute93 válasza VateRicsi (#38065) üzenetére


execute93
őstag

Így első benyomásra nagyon bejön! VIzálló az meg még egy ráadás:D Kádba eljátszik vele az ember :DD

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38067) VateRicsi válasza execute93 (#38066) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

A kád eszembe se jutott volna :) Viszont strandon vagy tengerparton lehet vele fotózni, csak el ne lopják. Bár én ugyan ki nem vinném, még ha egy sereg nagymama őrizné is a törülköző alatt...

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38068) sdd2 válasza execute93 (#38060) üzenetére


sdd2
veterán

Ez a pontos típús igen. Adnak hozzá egy 2GB-os memkarit, ezt cserélheted 32GB kapacitásig maximum.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38069) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani itt a Hardveraprón 20ezer forint környékén egy megbízható, akár egy jól moddolt, magasabb verziós Android telefont? Vagy ha nem is az aprón, hanem csak típusilag? (Nem igazán értek az okostelefonokhoz, de valamiért a Samsungokat gondolom jóknak).

Köszi
Zsolti

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#38070) sdd2 válasza medvezsolt (#38069) üzenetére


sdd2
veterán

Milyen árban gondolkodtál? Mire használnád? Fontos a support? Van kedve ROM-olgatni? Így nem nagyon tudunk segíteni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38071) medvezsolt válasza sdd2 (#38070) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Oké. Csak ha nem értek hozzá, akkor megfelelően se biztos, hogy tudok kérdezni:)

Nos, különféle alkalmazásokat probálnék ki rajta, interneteznék, wifi, GPS (pl. IGo), esetleg játékok. Mivel nem ismerem az Android rendszer lehetőségeit, így azt se tudom teljes mértékben, hogy mire használnám. Nagyából ezekre. ROMolgatás alatt mit kell érteni? Az általában mivel növeli egy telefon képességeit? Support az nem egyenlő a ROMolással? stb.?

Bocsi, de csak parasztlogikával gondolkodtam, nem értek annyira hozzá

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#38072) sdd2 válasza medvezsolt (#38071) üzenetére


sdd2
veterán

Az hogy nem teljesen hivatalos szoftvert teszel fel és elvileg ugrik a gari de ez visszaállítható. Ez a ROM-olgatás. A support az a gyári frissítések. Nagy kijelző kell? Vagy mekkorára gondoltál? Ár? Márka?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38073) medvezsolt válasza sdd2 (#38072) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Használtan gondoltam, mert nincs annyi pénzem, hogy újonnan értelmeset vegyek. 20k környékén mozog a pénztárcám:) Márkában meg mint laikus a Samsungot szoktam hallani, de ezt is rátok bízom:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#38074) sdd2 válasza medvezsolt (#38073) üzenetére


sdd2
veterán

Samsung Galaxy Mini ( Kijelző felbontása kicsi, lehet nem bírnád nézni így ezt először vedd szemügyre)
Sony Ericsson Xperia X8
Samsung Galaxy 3
LG Optimus One
Alcatel OT-990

Ezek közül én az X8-at és az LG-t ajánlanám a legjobban. De mivel nem akarsz ROM-olgatni meg hasonlók inkább az LG-t vagy az Alcatlet ajánlanám. :K

LG Optimus One
Alcatel One Touch

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38075) n0rbert0 válasza medvezsolt (#38073) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szerintem egy galagy minivel vagy egy alcatel one touch 990-nel jol jarnal. Belepo szintu telefoniknak elso osztalyu. Az x8-at a multitouch hianya miatt, a galaxy 3-at pedig a gpu hianya miatt nem preferalom.

(#38076) medvezsolt válasza n0rbert0 (#38075) üzenetére


medvezsolt
senior tag

galaxy mininél picit zavar a kicsi felbontása:) Az LGnek hVGA (320*480) a felbontása, az azért valamivel jobban hangzik, vagy nincs akkora különbség?

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#38077) DS39 válasza medvezsolt (#38076) üzenetére


DS39
nagyúr

korosztályszinten nem tudom beleférsz-e, de még van a djuice-nál az az akció, hogy ha beviszel egy régit -5 ezerért kapsz LG-t, és az úgy 20k, újonnan. [link]

(#38078) Dicker válasza VateRicsi (#38065) üzenetére


Dicker
őstag

Nálam ez a része nem túl meggyőző :D "beépített akkumulátora 1150 mAh-s. " Amúgy szép készülék mindenképp. Jó árban talán ez is elnézhető.

(#38079) Mr.Grincs válasza sdd2 (#38038) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ezt a micros sd-s dolgot honnan szedted hogy nincs benne. Mert akkor lekarmolom a bokámat, ha tényleg nem lesz benne.
Sajna méretet sem találtam róla hogy mekkora lesz. Sony U ra gondolok.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38080) n0rbert0 válasza VateRicsi (#38065) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Leírtak alapján kellemes telefon lesz, majd kiderül, hogy a szoftveres részt mennyire találják el, no meg persze az árazás... Amúgy nekem is tetszik küllemre. Az akkumulátor mérete kicsit aggasztó.

@Mr.Grincs: valószínű, hogy nem lesz bővíthető. Ezek a képek is arra utalnak, mivel nem találtam bővítőhelyet... Amúgy a 8. képen a felső nyílás az micsoda? Alatta van egy sim foglalat, a felette lévő pedig egy micro sim foglalat lenne?

[ Szerkesztve ]

(#38081) dite29 válasza #40993792 (#38009) üzenetére


dite29
csendes tag

Zsolt_72 :

A változtatható méretű gombos billentyűzet milyen mértékben nagyítható, a normál mérethez képest?

(#38082) sdd2 válasza Mr.Grincs (#38079) üzenetére


sdd2
veterán

Ahogy írta n0rbert0 is a képek alapján nem lesz micro sd foglalata. Lehet a Sony átveszi az iPhone stílusát és feleslegesnek véli. Viszont ez kis macerához vezet mint ahogy feljebb is írtam. Én ezek a képek szerint láttam hogy nem lesz de lehet csak nem látszik rajta. Az a képekről viszont biztos, hogy nem micro SIM-es a készülék. Xperia U

(#38076) medvezsolt

Nagy a különbség egy HVGA és egy QVGA között, én tudom. Mindenképp vagy az LG-t vagy az Alcatelt vásárold meg szerintem.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38084) medvezsolt válasza sdd2 (#38082) üzenetére


medvezsolt
senior tag

a hvga a jobb, ugye?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#38085) dite29 válasza #40993792 (#38083) üzenetére


dite29
csendes tag

Értem, majd megpróbálom kipróbálni valahogyan.

Milyen telefonra váltottál?

(#38086) Kolbászzsír


Kolbászzsír
csendes tag

Sziasztok

Szerintetek melyik telefont válasszam?
Vagy esetleg valami más? : )

Vodafone 858 Smart Kb 23000ft
Samsung Star 2 Kb 24000ft

(#38088) execute93 válasza #40993792 (#38087) üzenetére


execute93
őstag

Mi a véleményed a Blade-ről?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38089) n0rbert0 válasza Kolbászzsír (#38086) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia!
Samsung galaxy mini vagy alcatel one touch 990 esetleg egy lg optimus one. Ezekkel sokkal jobban jársz, mint az általad említett két telefonnal!

[ Szerkesztve ]

(#38091) N Miklós


N Miklós
csendes tag

Sziasztok,új mobil vásárlásba vettem a fejem.2 telefont néztem ki.
1. SE Live with Walkman
2. SE X10 mini(újabb verzió)
Szerintetek melyik a jobb? Esetleg tapasztalat?
A választ előre is köszönöm!

(#38092) Locutus


Locutus
veterán

Üdv

Nem igazán tudom, hogy várhatok e érdemi segítséget, mert még magam se tudom mit vegyek, de a lényeg hogy valami kicsit egyedibb, nem tucattelefont keresek, androiddal, közepes-nagy kijelzővel, és jó fényképezővel. Fontos hogy stabilan működjön, és minimum 1 de inkább 2 napot húzzon akksival. Főleg telefon, és néhány sms. Netezni csak ritkán szoktam telón. Max a BT van folyamatosan bekapcsolva, wifi csak alkalmanként. 3G sincs.

1. moto razr .. az új fajta... az egyetlen dolog ami miatt vacilálok, hogy nagyon drága. Ennyi pénzt nem szivesen adnék telefonért.

2. htc hd2... tetszik külsőre, ami ritka a mai telefonok között. Lehet kapni 60 körül androiddal, használtan, de gar már nem nagyon van rájuk... és nem is mai gyerek.

3. moto xt720... egyedi telefon, tetszetős, jó fényképező, de tudom hogy több gondja is van a gyári szoftverrel. Újként is lehet még kapni 60k-ért, használtan meg elég kevés van, 45-55 között. Van aki már tudott jobb android rendszert is tenni rá, amivel állítólag megoldódik egykét gond.

4. meizu m9... kb 40-ért használtan. Kamerája csak közepes, nincs led rajta. Kijelzője viszont fasza, meg elég visszafogott, elegáns a külseje. Árban inkább efelé hajlok, de ugye kínai, tehát gar, esetleg pótalkatrész problémás lehet. Ha kell.
Persze ott az MX is már, csak az meg irreálisan drága. Akkor már inkább moto razr.

Mit gondoltok?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#38093) sdd2 válasza N Miklós (#38091) üzenetére


sdd2
veterán

SE x10 minu új = Xperia Mini ST15i.
Mind a kettő jó telefon, LwW nek nagyobb a kijelzője.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38094) punky10 válasza N Miklós (#38091) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem nem X10Mini-re,hanem csak simán Minire gondolsz.Ebben az esetben Neked kell eldönteni,melyik tetszik.Esetleg szolgáltatotol lehet olyan,hogy pl Tré mobiltol vett walkmanhoz nagyon jo headsetet kapsz. Ha mégsem elirás,akkor mindenképp a Walkman...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#38095) ezanickem


ezanickem
tag

Sziasztok!

Barátom szeretne egy telefont és ehhez kérnek egy kis segítséget. Elsődleges szempont hogy szép képeket csináljon, mivel sokat fényképez a munkahelyén. Nokia párti, de ha van, ami szebben fényképez, akkor lemond a márkahűségről. Vadonatúj előfizetéses telefont szeretne, ha lehet akkor T ügyfél maradna. A keret meg egyszeri fizetésnél 30-50e forint, de az a maximum már, havi számla úgy 6e lenne. Sokat nem értek a telefonokhoz ezért is fordulok hozzátok mivel ti fényévekkel okosabbak vagytok, mint mi ketten :) . Nagyjából minden mást rátok hagyunk a többi funkció annyira nem is igazán fontos. Köszönöm a segítségeteket előre is.

üdv

(#38096) Storms


Storms
őstag

üdv

Ezek közül melyik jobb hosszú távra, zenére, , wifi, fotózás, video nézés?
N82 vagy C905?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#38097) n0rbert0 válasza ezanickem (#38095) üzenetére


n0rbert0
senior tag

A Nokia N8 nagyon szép képeket csinál, de T-nél nem lehet kapni, újonnan meg drágább, mint 50ezer, de használtan jó állapotút, már lehet kapni 50k körül.

(#38098) VateRicsi válasza Storms (#38096) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Szia! A C905-öt annyira nem ismerem, de az N8 a legjobb fotós mobil, tesztek szerint az Iphone 4S-nél is jobb a kamerája. Az biztos, hogy a C905-nél jobb fotózásra és minden másra is tökéletesen megfelel.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38099) Storms válasza VateRicsi (#38098) üzenetére


Storms
őstag

szia

Én N82-t írtam :) ;)

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#38100) punky10 válasza VateRicsi (#38098) üzenetére


punky10
addikt

De Ő N82-t irt...Nagyon nem egy kategória...
Ha nem zavar a régi symbian,akkor jó lehet az N82.

látom már észrevette... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.