Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38251) ferinéni válasza JadenDave (#38250) üzenetére


ferinéni
csendes tag

Namegkapod ide is...

iPhone 4S
Nokia N9
Nexus i9250
Sony Ericsson Xperia Arc S
HTC Sensation X...
Motorola XT910 Razr
...

Neves gyártók zászlóshajói... nem sorrend!
Hogy ez magadtól miért nem megy? Teszt hegyek az oldalon...

(#38252) JadenDave válasza JadenDave (#38250) üzenetére


JadenDave
csendes tag

Még annyit akartam, hogy Főleg Samsung, esetleg Motorola, Nokia, HTC

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#38253) VateRicsi válasza ferinéni (#38251) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Sajnos amikorra JadenDave a vásárlást tervezi, már rég nem ezek lesznek a csúcsmobilok, elég csak ránézni a Mobilaréna oldalára, az utóbbi két napon legalább 5 újabb csúcskategóriás készüléket jelentettek be: LG Optimus 4X, Nokia 808, HTC One sorozat és az új Sony-k, a Fuji Eluga, de néhány még biztos nem jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38254) JadenDave válasza ferinéni (#38251) üzenetére


JadenDave
csendes tag

Nem téged kérdeztelek, ezeket magamtól is megtudtam volna, most biztos büszke vagy magadra, meg okosnak hiszed magad.

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#38255) JadenDave válasza JadenDave (#38254) üzenetére


JadenDave
csendes tag

ferinéninek mondtam félreértések elkerülése végett

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#38256) VateRicsi


VateRicsi
aktív tag

Ajánlom például a Sony Xperia S-t, de ez csak egy a sok közül. Mindenképp érdemes megvárni a Galaxy S3 megjelenését is.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38257) punky10 válasza opr (#38248) üzenetére


punky10
addikt

Ezzel maximálisan egyetértek.A látványos működés nem volt feltüntetve,mint fontos tényező,ezért mertem ajánlani a Nokiát.Utolag megtudva a kinai szotár iránti igényt,már nem olyan stabil az ajánlásom... :)
Azt azért merem állitani,hogy egyetken droid sem lő olyan szép fotokat,mint az N8,de ha hajlandoak vagyunk kompromisszumot kötni,akkor valoban jo választás az Arc S,sőt esetleg a sima Arc is.Ahogy nézegettem(bár sajnos nem egyszerre volt a kezembe)nem gyorsabb,inkább csak gördülékenyebb az S.Bár ezt csak ugy lehet igazán megnézni,ha mindkettőt egyszerre ugyanarra használjuk...Mindenesetre az Xperia Arc kibir egy napot.Ha csak telefonál vele az ember,akkor több mint kettőt.De ha már babrál vele az ember,akkor bizony necces a két nap.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#38258) JadenDave válasza dite29 (#38114) üzenetére


JadenDave
csendes tag

Mennyire használt?

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#38259) JadenDave válasza JadenDave (#38258) üzenetére


JadenDave
csendes tag

Nem ide...eltévedtem xD

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#38260) ferinéni válasza JadenDave (#38254) üzenetére


ferinéni
csendes tag

És mondjuk Bog honnan a francból tudja, hogy kb a 20 csúcsmobil közül neked melyik a legmegfelelőbb és legszimpatikusabb? Csak kérdezem. Meg mi számít a legjobbnak? Más nem fogja tudni megmondani neked mi a legjobb azt neked kell tudni...
Nem hiszem magam okosnak de azt látom hogy te kb egy 12 éves szintjén vagy...

[ Szerkesztve ]

(#38261) dropopi válasza Hannuska88 (#38235) üzenetére


dropopi
aktív tag

Nem tudom, hogy ahol vagy külföldön szintén ilyen jó árban van-e HTC Evo 3d, mint itt magyaro-n /95 000 ft teljesen hivatalosan, új/. Egyre többen vagyunk, akik igencsak megelégedéssel használjuk. Ez mivel csúcskategóriás/Sensation-nél is komolyabb/, nem fog elavulni egyhamar. Ilyen belsővel, tudással mint ez ill gyengébbel is még fognak kijönni vadi újonnan a gyártóktól, úgyhogy nem lesz vele probléma.

(#38262) dropopi válasza ferinéni (#38260) üzenetére


dropopi
aktív tag

Igen, valóban nem egy észlény JadenDave felhasználó. Remélem észreveszi, hogy ebben a formában feleslegesen írogat.

(#38263) n0rbert0 válasza Hannuska88 (#38235) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia!
Én is a Samsung Galaxy SII-t ajánlanám, VateraRicsi fórumtárs teljesen jól leírta, hogy miért. Azt írtad, hogy külföldön tartózkodsz, tehát kb 100ezer körül megtudod venni. Esetleg, ha elérhető a közeledben fehérben, akkor azt ajánlanám, mert az csajosabb!

opr kollégával én is vitába szállnék. A nokia N8 simán ki tud váltani egy kompakt fényképezőt (sőt szvsz egy galaxy s2 is...), természetesen nem szabad tükörreflexes gépekkel összehasonlítani :)

(#38264) dropopi válasza n0rbert0 (#38263) üzenetére


dropopi
aktív tag

Na meg a kompakt is ki tud váltani egy tükörrefiset, persze nem mindegy hogy melyik. Tapasztalatból, a nem is mai gyerek kompaktommal tudok tükörrefis szintű képeket csinálni.

(#38265) JadenDave


JadenDave
csendes tag

Najó, látom kipécéztetek magatoknak, csak mert ez egy fórum, ahol leírom az ideálomat, és ők ajánlanak nekem egy ideálisat. Én meg nem vagyok akkora kocka, sem számítástechikus, hogy az összes szabadidőmben okostelefonokat kutassak. Kérdeztem, sokan adtak ötletet, nekik köszönöm, akik meg jöttek, hogy mutassák mekkora nagymenők, hogy "hülyegyerek, majd ők tudják, hogy milyen telefont akarsz?!"...nos nemtudom láttad-e a fórum nevét, de tudtommal beírom, hogy milyen tetszene, ők pedig ajánlanak, egyszerű, nem kell hozzá, még 12 éves szint sem, ha nem tudsz ajánlani, ne írj. Köszönöm.

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#38266) dropopi válasza JadenDave (#38265) üzenetére


dropopi
aktív tag

Biztos vagyok benne, hogy az itt megfordulók 95% szívesen, jó szívvel mond bármit is, pedig nem ez lenne a dolguk. Csak amikor egy nem megfelelő hangnemben megírt hozzászólásod van, akkor bizony nem meglepő, hogy szóvá tesszük.

(#38267) n0rbert0 válasza dropopi (#38264) üzenetére


n0rbert0
senior tag

De azok a kompaktok nem éppen az olcsó kategóriába tartoznak... Bár én nem értek a fényképezőkhöz annyira :)

(#38268) JadenDave válasza dropopi (#38266) üzenetére


JadenDave
csendes tag

Nem én kezdtem , egy egyszerű kérdéssel indítványoztam izénéni a kőkalapácsával meg leszólt. Igyekeztem jómodorral írni, de nem az ő fajtájának.

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#38269) n0rbert0 válasza JadenDave (#38268) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Ezeket a megjegyzéseket legyetek szívesek off-ba tenni, vagy privátba intézni!

(#38270) sz0tyi


sz0tyi
csendes tag

Sziasztok!
Ha nagyon jó minőségben szeretnék zenét hallgatni, és androidos telefont keresek, akkor mit érdemes vennem? Ilyen szempontból mennyire jó a galaxy sII? Esetleg érdemesebb más irányban gondolkodnom?

(#38271) JadenDave válasza n0rbert0 (#38269) üzenetére


JadenDave
csendes tag

Ohh...elnézést!

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#38272) dropopi válasza n0rbert0 (#38267) üzenetére


dropopi
aktív tag

Valóban nem pár tízezer ft volt akkoriban, hanem több kicsivel mint 100 000, de ahhoz volt eredeti tok, és még egy akksi is, meg egy nagyobb memóriakártyát is vettem mindjárt. Amúgy ez lenne.
Most ezekkel a tulajdonságokkal újonnan bizony 40-nél többet nem hiszem hogy elkérnének érte. Talán számít az is, hogy ezt még japánban gyártották, és igazán odafigyeltek minden apró részletre. Igaz, Sonyban még nem csalódtam, nagy eséllyel megéri picit többet kiadni érte, mert legalább nem lesz gond vele. :K

(#38273) molnarpeter válasza sz0tyi (#38270) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy S/Nexus S/Galaxy 3, ezek a legjobb DAC-vel rendelkező droidok.

mp

(#38274) sz0tyi válasza molnarpeter (#38273) üzenetére


sz0tyi
csendes tag

Ebbe a galaxy s II is beletartozik? Bocs az analfabéta kérdésért, de számomra nem egyértelmű, hogy a galaxy s szériára gondolsz, vagy az egyes galaxy s-re.

(#38275) n0rbert0 válasza sz0tyi (#38274) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Az egyesre gondolt.

(#38276) molnarpeter válasza sz0tyi (#38274) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az egyesre, a II-ben egy gyengébb Yamaha DAC van.

mp

(#38277) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Tényleg nem lehet összehasonlítani egy telefon kameráját egy fényképező lencséjével. Én sem értek hozzá annyira, de hiába nyolc megapixeles a telóm (optimus 2x), egy 3 MP-eles canon fényképező sokkal élesebb, színesebb, jobb kontrasztú képet csinál, igazából a fényképezőnél pont hogy a megapixel számít a legkevésbé. (az csak a kép mérete.)

(#38278) n0rbert0 válasza PainKiller13 (#38277) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Mondjuk ez az optimus 2x hibája is... Hasonlítsd össze egy N8-al készített képpel!

(#38279) PainKiller13 válasza n0rbert0 (#38278) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ez nem az optimus 2x hibája, piszok szép képet csinál, sokkal szebbet mint az x10 pl. olyanom volt ahhoz tudom hasonlitani pedig azis 8 MP-es. N8 sem tud olyan részletes képet csinálni mint egy fényképező, csak az optika méretét hasonlitsd össze... a fényképezőben legalább 10szer akkora.

(#38280) n0rbert0 válasza PainKiller13 (#38279) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szerintem meg igen! link1 link2

(#38281) PainKiller13 válasza n0rbert0 (#38280) üzenetére


PainKiller13
őstag

Figyelj írni énis bármit letudok, vegyél egy canon vagy nikon gépet, meg egy n8-at, aztán láss csodát. Menny el fotózni mindenféle fényviszonynál és meglátjuk melyik hogy teljesít.

(#38282) Ricardo válasza PainKiller13 (#38279) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért azzal vitatkoznék, hogy a 2x piszok szép képet csinál :U .

(#38283) busman válasza PainKiller13 (#38281) üzenetére


busman
addikt

30-35K-ig veri a kompaktokat...ez tény.
Kattints már lenti linkre,és ne a levegőbe beszélj...[link]

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#38284) Hannuska88


Hannuska88
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm szépen a sok-sok választ, már sokkal tisztábbak az elképzeléseim!
Szerintem a Samsung Galaxy S II és SE arc S között fogok dönteni. Szerintetek mik a fontosabb különbségek a kettő között? Vagy milyen szempontok alapján döntsek?

Köszönöm szépen!

Opr: a SE arc s tetszik a legjobban, azok közül, amit ajánlottál. A szótárnál főleg le kell rajzolgatnom a karaktereket, úgyhogy a billentyűzet sajnos nem számít, ha innen nézem.
Ma megkérdeztem a csoporttársaimat, már olyan telefonos szótár is van, ami bescanneli a karaktert és megmondja a jelentéseit, de eddig csak apple-ös és huaweies telefonon látták. Ezt majd pontosabban megkérdezem, mert ez nagyon hasznos lenne.

Az itteni e-bayen 60 000 ft körül lehet kapni, új, kártya függetlent. Azt tudod, hogy az LT18i és LT51i mit jelent(ezt a két fajta SE arc S-t találtam)?
Köszönöm szépen!

VateRicsi: Samsung Galaxy S II 96 000 ft-tól találtam, másoktól is jót hallottam róla. Emlékszem, hogy még nagyon régen volt samsung kinyitható telefonom, szerettem, csak egy bajom volt vele, hogy nem tudott egyszerre rezegni és csörögni:)
Köszönöm szépen!

Punky10: köszönöm:)

Dropopi: itt 80 000 ft-tól lehet kapni, köszönöm, ennek is utána fogok nézni.

N0rbert0: köszönöm szépen! a samsung galaxyhoz itt lehet kapni rengeteg tokot, meg mindenfajta telefonhoz, majd vannak olyan tokok, hogy kristályból van az egész, és a hátán van egy akkora madár/panda/stb. mint a két öklöm, csillogós kristályokkal kirakva:) és a kínai nők ezeket használják. Úgyhogy itt biztosan találok valami nagyon csajosat;)

Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#38285) PainKiller13 válasza busman (#38283) üzenetére


PainKiller13
őstag

Megnéztem a képeket, nekem egy sima canon ixus 105 IS van, és ezeknél a képeknél sokkal szebbet csinál. Ha TI is jobban megnézitek a teszteket, mind ugyanolyan beállítású kép, közepes fényviszonyok, stb. Digi fényképezőnek pont ez a lényege hogy szélsőséges viszonyok mellett is gyönyörű képeket lehet vele csinálni. Amúgy a sony fényképezők terén harmatgyenge.

(#38286) VateRicsi válasza busman (#38283) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Az N8 már legalább annyira fényképező mint telefon, tényleg nagyon jó képeket lehet vele készíteni. Volt nekem is egy darabig, de ez a gép is volt, aminél saját tapasztalataim szerint nem csinál jobb képeket, pedig még új áron is majdnem belefér a 30-35K kategóriába. Azt azért hozzáteszem, hogy ez egy kivétel, mert a 80 ezer körül vásárolt Nikon S9100-nál is jobb a képminősége véleményem szerint. A Fuji Finepix 500EXR, 2100HD és Panasonic TZ7-et szintén használtam a kompaktok közül és az N8 tényleg nem nagyon marad le. A szenzor mérete miatt nem is kellene lemaradnia, bár az még nem minden, az objektívek is számítanak.
A belinkelt hirdetés gyakorlatilag már nem aktuális, nem azért linkeltem hogy reklámozzam.

PainKiller13: Ne haragudj, de az egy marhaság, hogy a Sony harmatgyenge.
Ezt olvasd el! A kompakt ultrazoom gépek jelenlegi királya.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38287) n0rbert0 válasza Hannuska88 (#38284) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Igazából az Galaxy SII szebb képeket csinál, jobb a hardvere, de szerintem átlagos használat mellett nem érződik gyorsaság beli különbség a két telefon között, esetleg akkor, ha több alkalmazás megy egyszerre. A Galyaxy kijelzője Super Amoled ami nagyon szép, de egyesek szerint túlszaturált. A galaxy adatkommunikáció terén is jobb valamennyivel, bár ezt nem tudom, hogy neked mennyire fontos.
Az Arc S mellett az ár illetve a kinézet (azt említetted , hogy jobban tetszik) szól.

Mind a két telefon nagyon jó tehát szvsz egyikkel sem fogsz mellé!

Tudtommal a huaweies telefonokon is android van, tehát nagy valószínűséggel a fent említett két telefonon is elérhető az az alkalmazás.

(#38288) VateRicsi válasza n0rbert0 (#38287) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Teljesen egyetértek. Nekem az SGS2 a személyes kedvencem, de az Arc S is elég mindenre és kinézetre még nekem is jobban tetszik. Mondjuk ha filmlejátszásra is szükség lenne, akkor a Samu visz mindent, míg az Arc S a Mobilarena teszt szerint nem hogy a HD és fullHD tartalmakkal, de az Xvid és DivX fájlokkal sem tud megbirkózni. Ezen kívül ahogy mondtad a kamerában jobb még az S2, de a sebesség már szerintem sem olyan dolog, amiben nagyon észre lehetne venni a különbséget.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38289) opr válasza Hannuska88 (#38284) üzenetére


opr
veterán

Helló,

Lt15/18i: google alapján:
Lt15i: SE xperia Arc
Lt18i: SE xperia Arc S
forrás
Xperia Arc
Xperia Arc S

Jó gondolkodást, olvasgatást, használd egészséggel, bármelyiket (akárki által akármelyik ajánlottat, vagy bármi mást) választod is :)

VateRicsi:GS2: könnyen lehet, bár a mi tesztünkön két példány is brutálisan elvérzett. A tesztben amik voltak: filmnézés, netezés, wifi-szórás, "nyomkodás", némi egyszerű játék (főleg alap cuccok, nem ilyen nagyon brutálisak), végig max fényerőn, legfrissebb gyári rommal, mobilnettel. A tapasztalat az volt, hogy még a DHD akkuja is tovább bírja, pedig ha valami, na AZ keveset bír. Tudom, mert nekem is az van :DDD
Illetve mindkét tulaj pont az akku miatt panaszkodik rengeteget, hogy egy napot se bír ki, ha rendesen használja a telefonját.
Persze simán elképzelhető, hogy vannak megoldások, amikkel jobban bírja, mi egységsugarú lyúzertesztet csináltunk velük, hogy kiderüljön, gyárilag mit tudnak.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#38290) VateRicsi válasza opr (#38289) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Nem lehet hogy be volt kapcsolva folyamatosan a WiFi hálózat keresés, GPS vagy bármi ilyesmi? Csak azért mert nálam elég sok netezéssel, zenehallgatással is másfél nap, de a navigáció gyorsan meríti a legtöbb mobilt. Illetve még annyi, hogy felesleges max fényerőre tenni, mert van benne szenzor ami beállítja a szükséges fényerőt. Az egyik "gondom" pont az a telóval, hogy teljes sötétségben sem lehet eléggé levenni a fényerőt, a legalacsonyabbon is kisüti az ember szemét.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38291) opr válasza VateRicsi (#38290) üzenetére


opr
veterán

Wifi: természetesen be volt kapcsolva, normál használat esetén be van kapcsolva a legtöbb user-nél. Ha lehet, ne a mobilnetet szívjam már :)
GPS: ki volt kapcsolva.
szenzor - fényerő: nem törődtünk vele, valahogy úgy jött össze a banda, hogy testületileg utáljuk a folyamatosan változó kijelzőfényerőt. Általában ~80%on megy mindegyik tesztelt telefonon a fényerő, több felesleges bármelyikre, még napsütésben is. Itt azért vettük 100%-ra, mert arra voltunk kíváncsiak, hogy melyik hogy bírja, azonos beállítások mellett melyik merül le hamarabb. Ha minden energiakímélőt bekapcsolunk, ülhetünk ott ítéletnapig, így is több, mint 3,5 óra volt a teljes teszt, mire az utolsó is megnyúvadt :DDD
Persze, ha wifi ki van kapcsolva, mert úgyis van mobilnet, fényerő automatikusra van állítva, egyéb energiatakarékos okosságok bekapcsolva, valszeg elmegy egy napot simán bármelyik okosteló, este meg úgyis tölteni kell :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#38292) VateRicsi válasza opr (#38291) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

A bluetooth és a wifi hálózat keresés nálam akkor van bekapcsolva ha szükségem van rá, mert csak egy mozdulat és felesleges hogy egész nap menjen. Hozzáteszem, hogy ha nem lenne az előfizetésemben 1 GB adatforgalom, akkor lehet hogy gyakrabban használnám a wifit is, illetve tesztelésnél érthető hogy minden be van kapcsolva.
Amúgy az egészhez csak annyit akartam hozzáfűzni, hogy mindenféle teszteléstől függetlenül nálam egy-másfél nap az S2 aksija, ami ilyen hardver, ekkora kijelző és aránylag komoly használat mellett szerintem megfelelő, főleg ilyen vékony készülék esetén.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38293) deadelon válasza VateRicsi (#38288) üzenetére


deadelon
aktív tag

hogyne bírkozna már meg a divx lejátszással.feltesz egy mx lejátszót plusz mx packot és mindent visz tehát ez se hátrány.nekem a neo v-m zökkenőmentesen viszi a hd-t.a full-már nem.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#38294) dropopi válasza Hannuska88 (#38284) üzenetére


dropopi
aktív tag

Na az igen kellemes ár ott is, ár érték aránya elég jó; az Evo kb hasonló szintű mint az SII. Arc S sem rossz telefon, de az valamivel gyengébb azért, igaz olcsóbb is. Egyikkel sem járhatsz rosszul szerintem. :)

(#38295) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nokia x3-02 touch and type az jó telefonnak számít?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38296) Hannuska88


Hannuska88
csendes tag

Sziasztok!

Még a héten, vagy a jövőhéten elmegyek egy telefonboltba és megnyomkodom őket, és utána eldöntöm véglegesen, de az alapján,amiket írtatok, a samsunghoz közelebb állok:)!

Még mindenképp jelentkezem, hogy végül melyik lett!

Nagyon szépen köszönöm!

Minden jót Nektek!

Hanna

(#38297) VateRicsi válasza deadelon (#38293) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Szándékosan írtam hogy a Mobilarena teszt szerint, mert gondoltam én is hogy azért valamilyen megoldás csak van egy ilyen alapvető problémára. Azért a samunál jó hogy nem kell semmit letölteni, alapból mindent játszik és tényleg gyorsan. Bár egy full hd filmet nem sok értelme van 800x480-on nézni, de legalább nem kell konvertálni ha csak így van meg.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38298) benike2001


benike2001
csendes tag

Sziasztok!
szerintetek melyik a jobb telefon?
alcatel one touch 990 - alcatel one touch 918D?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv.:benike2001

(#38299) n0rbert0 válasza benike2001 (#38298) üzenetére


n0rbert0
senior tag

A két telefon nagyon hasonló, de nekem a 990 szimpatikusabb kivéve ha kétkártyás telefonra van szükséged, mert akkor a 918 :)

(#38300) benike2001 válasza n0rbert0 (#38299) üzenetére


benike2001
csendes tag

Kössz a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.