Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38551) t.imi válasza Babetta-X (#38550) üzenetére


t.imi
addikt

A két gép között van 2 év, tattonak még is sokkal rosszabb a kamerája.
HTC-k egyébként is legendásan gagyi kamokkal bírnak, mint Nokiáék régen.
Mobilarénán nézzél meg pár droidos tesztet, alapozásnak jó lesz.
Anno samu omnia2-vel sokkal jobb képeket csináltam, mint a Tatto.
Esetleg samu wave 2, bada oprendszer? Azoknak, ha jól emlékszem eléggé türhető a kamerája.
Csak ne a mobilarénán nézd meg a fotókat, egyik másik tesztelő abszolut nem ért a fotózáshoz. :)
teszt képek
közeli
tele

[ Szerkesztve ]

(#38552) Babetta-X válasza t.imi (#38551) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszi az infókat. A badát nem szívesen tesztelgetném, mivel nem egy nagyon elterjedt rendszerről van szó, számomra vagy másik Nokia vagy Android jöhet szóba, abból is olyan amin van navi gomb.
Elszomorító, hogy rosszabb a kamerája, pedig azt gondoltam, tuti, hogy jobb lesz, 2 év helyett én min. 4-re tippeltem. :)

(#38553) t.imi válasza Babetta-X (#38552) üzenetére


t.imi
addikt

Nem elterjedt, de a samu azért ápolgatja rendesen. Már a 3. wave jött ki. Nem tudom, mennyi a kereted, de 20-30 magasságában szerintem nincs normális kamos droid. Talán használtban.
Ha fontos a cam, HTC-t ne.

(#38554) t.imi válasza Babetta-X (#38552) üzenetére


t.imi
addikt

:) galaxy gio? 3Mp, autofokusz, led nincs sajna.

(#38555) Zsolto


Zsolto
őstag

Kedves Kollégák!
Milyen készüléket javasoltok egy Galaxy Ace helyett, ha a fő kifogás az ellene, hogy lassú és kevés a memóriája? Mit vegyek helyette, amire nem kell ennyit várni, és használtan nem kerül többe 50e Ft-nál?
Minden választ előre is köszönök!
Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#38556) molnarpeter válasza Zsolto (#38555) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Buherált Galaxy S.

mp

(#38557) sdd2 válasza Zsolto (#38555) üzenetére


sdd2
veterán

Galaxy S, Neo V, Xperia Mini

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38558) FET-MEN válasza sdd2 (#38557) üzenetére


FET-MEN
veterán

kb ja :D

Iphone 7

(#38559) Zsolto


Zsolto
őstag

FET-MEN, sdd2, molnarpeter: Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#38560) FET-MEN válasza Zsolto (#38559) üzenetére


FET-MEN
veterán

nincs mit :D de vegyél SONY-t ;]

Iphone 7

(#38561) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nokia C5 03 az milyen telefonnak számít? Barinőmnek tetszik. Samsung S5230 lenne lecserélve.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38562) punky10 válasza Mr.Grincs (#38561) üzenetére


punky10
addikt

Egy 5800-ás ujracsomagolva.Lehet,hogy csak a kollégám teloja esetén,de sokkal sz@rabb kijelzöje van,mint anno a Tube-nak.A rezisztivek közzül is az érzéketlenebb fajta.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#38563) Mr.Grincs válasza punky10 (#38562) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ennyire tré? Neki a wifi miatt kéne. De más wifis telefon is szóba jöhetne igazából. 30K ig max.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38564) sdd2 válasza Mr.Grincs (#38563) üzenetére


sdd2
veterán

Samsung Star 2 ? Wifis és olcsó

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38565) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Szerintetek megérte a Samsung C3050 telenoro készülékemet elcserélni egy Nokia N70-esre ami kártya független és csak annyi a baja hogy kicsit kopott a billentyűzete ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#38566) Mr.Grincs válasza sdd2 (#38564) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Megnézem.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38567) B1T3 válasza Mr.Grincs (#38566) üzenetére


B1T3
addikt

Ha a kettő közül választanál/választana, és 30k még belefér, én inkább az okostelefont venném (amúgy is), időtállóbb. (Picit több, mint egy újracsomagolt 5800, a proci órajelét feltornázták, illetve a RAM-ból is dupla annyi került bele.) Igazából nem tudom, milyen konstrukcióban vásárolnád, szét lehet nézni pár helyen, hogy legyen elképzelés.

[ Szerkesztve ]

(#38568) bsanya


bsanya
aktív tag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy teljesen ON kérdésem lesz, de nem találtam 100%-ig On topikot ;-)
Nagyobbik fiam 12 éves, jelenleg egy Nokia 3100 Classic telefont használ, igazából csak zenehallgatásra. Viszont elég viseltes már, recseg-ropogva szól csak belőle a zene. Nagymamája meg akarja lepni egy másik "zenelejátszóval", ahogy néztem az Mp3 lejátszók nagy részében nincs hangszóró, csak fülessel használható.
Olyan olcsóbb mobilt, vagy mp3 lejátszót keresnénk neki, amivel tud zenét hallgatni, max. akkora, mint egy mobiltelefon, és max. 20-30e Ft.
Remélem tudtok segíteni, köszi!

Sanya

Xiaomi Mi 11i

(#38569) sdd2 válasza bsanya (#38568) üzenetére


sdd2
veterán

Sony Ericcson Cedar, Samsung Galaxy Mini. Ezeket ajánlom zenehallgatásra.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38570) StephenNO1


StephenNO1
tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Sony Ericsson Xperia Pro MK16i-telefonnal kapcsolatban. Fórumokban keresgélve nem sok negatívumot találtam.

Mindig első a maszek, a munka megvár! A nőkkel jobb jóban lenni, mert náluk van az összes p@na!

(#38571) sdd2 válasza StephenNO1 (#38570) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem egy nagyon jó telefon :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38572) StephenNO1 válasza sdd2 (#38571) üzenetére


StephenNO1
tag

Szerintem is, nem lehet később baj a csúsztathatóságából? Persze előbb-utóbb elkopik, valakinek konkrétan nincs tapasztalata? (akár boltban nyomogatás)

Mindig első a maszek, a munka megvár! A nőkkel jobb jóban lenni, mert náluk van az összes p@na!

(#38573) B1T3 válasza StephenNO1 (#38572) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem mindennapi használat mellett ettől nem kell tartania senkinek, különben piacra sem kerülne a telefon. Ha mégis gyengébb darabot kapsz, akkor pedig ugye ott a garancia valószínűleg.

(#38574) sdd2 válasza StephenNO1 (#38572) üzenetére


sdd2
veterán

Nem fog ez tönkremenni, tesztelik ezeket és nézd meg az X10 Mini Prokat. Semmi bajuk de valamelyik már több mint 2 éves. Van tapasztalatuk, ha meg tönkremegy, kicserélteted azt a mechanikát vagy gariba megcsináltatod. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38575) StephenNO1 válasza B1T3 (#38573) üzenetére


StephenNO1
tag

Igaz, bennem még az őskori Nokia N80-as él, amit igaz szétkoptattam, X10-ek is ott van azokra sincs ilyen téren panasz. Hardver adott, ICS frissítés is remélem lesz rá, hardverileg elbírná.

Mindig első a maszek, a munka megvár! A nőkkel jobb jóban lenni, mert náluk van az összes p@na!

(#38576) DasH_001


DasH_001
tag

Használt Androidos telefont szeretnék venni 25eFt alatti áron.
Elvárások: 800x480 kijelző, legalább 640x480 videorögzítés.

Sikerülhet ennyiért?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#38577) sdd2 válasza DasH_001 (#38576) üzenetére


sdd2
veterán

ZTE Blade esetleg.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38578) busman válasza DasH_001 (#38576) üzenetére


busman
addikt

Szerintem nem....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#38579) tevike válasza DasH_001 (#38576) üzenetére


tevike
senior tag

ZTE Blade kifogható simán ilyen összegbe.Főleg ha ekkora felbontású telefonra van szükséged :) Csak a ZTE tudna ilyet nyújtani ilyen árba :K

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#38580) n0rbert0 válasza sdd2 (#38577) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Főzött rommal tűrhető telefon!

(#38581) tevike válasza n0rbert0 (#38580) üzenetére


tevike
senior tag

Igen,egyébként meg az a 600mhz kicsit döcögősen viszi sokszor.... :) De ár-érték arányban még mindig verhetetlen ;]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#38582) mokus1


mokus1
addikt

Akit érdekel 70-ért van egy T-s vadonatúj nokia Lumia 800 2évgaranciával!

(#38583) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nokia C5-03 ban sima GPS is van? Horvátországi térkép is ingyenes az oviban?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38584) mokus1 válasza Mr.Grincs (#38583) üzenetére


mokus1
addikt

Igen,igen.Csak le kell töltened.

(#38585) Mr.Grincs válasza mokus1 (#38584) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Zsíroslecsó. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38586) molnarpeter válasza mokus1 (#38582) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Pü ment :)

Mr. Grincs: nálam zsíroskenyér van rendszeresítve :DDD

mp

(#38587) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok.
Telefon vásárlás előtt állok, a Nokia6300-ám halálán van, folyamatos hálózat szakadások és az aksi is 2 napig bírja már csak. Ezt szeretném lecserélni.

- Árkategória: Olyan 50-60K körül gondoltam.
- Használt vagy új: Inkább ujjat szeretnék
- Hol vennéd meg? Telenornál lesz majd megvéve céges telefonként.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Legjobb ár érték arányt szeretném ennyi pénzért.
- Mire használnád? A lényeg az hogy kezelje a pdf-eket és nem ártana ha office docokat is kezelné, ha lehetséges. Zenét is szeretnék rajta hallgatni, meg az utazások alkalmából esetleg játék is folyna rajta.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Nekem teljesen tök mindegy, habár így a környezetemben lévő android és a nokia symbianja is színpatikus.

Amit így első blikkre néztem az a SonyE Neo és Ray ami színpatikus. Esetleg nem tudjátok mikor jönnek ki az elérhető árú új sony telók? Mert az U és a P meg a Pepper is színpatikus, és lehet megvárnám őket, ha a közeljövőben jelennek meg.

Válaszotokat előre is köszönöm.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#38588) bosco95 válasza Dorottya (#38516) üzenetére


bosco95
csendes tag

Szia!
Szerintem nézz utána a galaxy acenek Az aksija nettel nekem kibír egy napot.
A kamerája meg nagyon jò(5mp.) és árba is türhető használtan de jò állapotban.Találsz 40k ért.

(#38589) punky10 válasza nemeth989 (#38587) üzenetére


punky10
addikt

A Neo jo választás lehet,a felsoroltaknak megfelel,ráadásul a Telenornál céges elöfizetéssel jo áron hozzájuthatsz.Bár nem vagyok otthonos a Telenor árazásában...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#38590) bsanya válasza bsanya (#38568) üzenetére


bsanya
aktív tag

Esetleg a Nokia 5610 jó választás lehet, már ha kapok még valahol? :-D

Xiaomi Mi 11i

(#38591) dropopi válasza bsanya (#38590) üzenetére


dropopi
aktív tag

Nokia 5310-em volt, azt nagyon szerettem, ha van belőle garantáltan jó állapotú használt... :K

(#38592) dropopi válasza mokus1 (#38582) üzenetére


dropopi
aktív tag

Ugye nem előfizetéses?

(#38593) deadelon


deadelon
aktív tag

azt szeretném megkérdezni,egy sony neoban hogyan ill hol tudom kikapcsolni, hogy sötétben le ill erősebb fénynél automatikusan feljebb vigye a fényerőt.amúgy is alacsony a fényereje és a kontraszt se túl magas így szeretném állandó maxon használni.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#38594) tvamos válasza nemeth989 (#38587) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ar ertek aranyban szerintem az i4S a legjobb, mert a "vegtelen nagy kiralysag"-nal az ar mar mindegy is.... (Bocs a trefaert!)

Szoval, azt vettem ki a hsz-edbol, hogy zavar a 2 napnal rovidebb aksi ido. Az nem egy tipikus okos telefon (de utalom ezt a magyaritast!) aku ido. En elgondolkoznek egy hagyomanyos telefonon a helyedben!

Azt azert aruld el, hogy az 50-60K-t elofizetessel, husegnyilatkozattal, vagy feltoltokartyaval kell erteni!

Ha Android, en inkabb Galaxy-t vennek, mint Xperiat...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38595) nemeth989 válasza tvamos (#38594) üzenetére


nemeth989
senior tag

Igazság szerint, annyira nem zavar a 2 napos aku idő, csak az a bajom vele hogy az utóbbi pár hónapban csökkent le 2 napra, mert addig jó 5-6 napig bírta az aksija. De nem csak ez a gond, hanem hogy folyamatosan ledobál a hálózatról telefonálás közben, meg nyílt helyen nincs térerőm :O. Mondjuk kb. 1 hete már a 2 napot alig bírja ki :).

Ezért kell a csere, egyébként hüségnyilatkozat van a telómon a telenornál, de az hogy melyik azt nem tudom, azt hiszem Pro8 mert több telefonszám van a csomagban. Így kellene érteni azt az 50-60K-t.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#38596) n0rbert0 válasza nemeth989 (#38587) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia.
Én a Ray-t venném, szerintem minőségibb hatása van mint a neo-nak. A neo kicsit tucattelefon hatású, szvsz.

(#38597) 5diez


5diez
csendes tag

Sziasztok
Úgy alakult hogy az új munkám miatt sokat kell mászkálnom majd és hogy ne tévedjek el valamelyik gettóban a cigány bennszülöttek között, kellene egy teló gpsel.

Ára az 20K körül, ha lehet alatta. Így értelemszerűen használt jöhet szóba.
Legyen benne wifi, GPS, és őrülten vágyom egy androidra is rajta, az tökmindegy melyik.
gyártó, kinézet, stb másodlagos

Szerintetek?

(#38598) Mr.Grincs válasza nemeth989 (#38587) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A jelenlegi kínálat közül. Én a Sony E. Xperia Minire voksolok. Vagytényleg várd meg valamelyik. Új sony-t. De szerintem azok a te keretedbe nem fognak már beleférni sajnos.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38599) 5diez válasza Mr.Grincs (#38598) üzenetére


5diez
csendes tag

közben ahogy keresgéltem ugyan erre jutottam énis :)
új teló nem játszik úgyhogy azt hiszem marad a mini

(#38600) Maddoxtomi


Maddoxtomi
tag

Üdv! Jelenleg egy Blade boldog tulajdonosa vagyok, azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek, megéri-e most beújítanom egy samu galaxy s2-t, vagy valami hasonló felső kategóriás telefont (ha igen akkor ajánljatok mobilokat) , vagy inkább várjam meg amíg kijönnek ezek az új 4magos csodatelefonok. A Bladeel semmi gond nincsen, nem azért cserélnék telefont mert kell; tehát ezért van most bennem ez a kérdés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.