Hirdetés

2018. november 20., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#38551) t.imi válasza Babetta-X (#38550) üzenetére

t.imi
(őstag)

A két gép között van 2 év, tattonak még is sokkal rosszabb a kamerája.
HTC-k egyébként is legendásan gagyi kamokkal bírnak, mint Nokiáék régen.
Mobilarénán nézzél meg pár droidos tesztet, alapozásnak jó lesz.
Anno samu omnia2-vel sokkal jobb képeket csináltam, mint a Tatto.
Esetleg samu wave 2, bada oprendszer? Azoknak, ha jól emlékszem eléggé türhető a kamerája.
Csak ne a mobilarénán nézd meg a fotókat, egyik másik tesztelő abszolut nem ért a fotózáshoz. :)
teszt képek
közeli
tele

[ Szerkesztve ]

(#38552) Babetta-X válasza t.imi (#38551) üzenetére

Babetta-X
(senior tag)

Köszi az infókat. A badát nem szívesen tesztelgetném, mivel nem egy nagyon elterjedt rendszerről van szó, számomra vagy másik Nokia vagy Android jöhet szóba, abból is olyan amin van navi gomb.
Elszomorító, hogy rosszabb a kamerája, pedig azt gondoltam, tuti, hogy jobb lesz, 2 év helyett én min. 4-re tippeltem. :)

(#38553) t.imi válasza Babetta-X (#38552) üzenetére

t.imi
(őstag)

Nem elterjedt, de a samu azért ápolgatja rendesen. Már a 3. wave jött ki. Nem tudom, mennyi a kereted, de 20-30 magasságában szerintem nincs normális kamos droid. Talán használtban.
Ha fontos a cam, HTC-t ne.

(#38554) t.imi válasza Babetta-X (#38552) üzenetére

t.imi
(őstag)

:) galaxy gio? 3Mp, autofokusz, led nincs sajna.

(#38555) Zsolto

Zsolto
(őstag)

Kedves Kollégák!
Milyen készüléket javasoltok egy Galaxy Ace helyett, ha a fő kifogás az ellene, hogy lassú és kevés a memóriája? Mit vegyek helyette, amire nem kell ennyit várni, és használtan nem kerül többe 50e Ft-nál?
Minden választ előre is köszönök!
Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu / www.gpsfrissites.hu

(#38556) molnarpeter válasza Zsolto (#38555) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

Buherált Galaxy S.

mp

Használtautók prémium minőségben - hasznaltauto.hu/eurofleet

(#38557) sdd2 válasza Zsolto (#38555) üzenetére

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Galaxy S, Neo V, Xperia Mini

Jó térerőt mindenkinek. Huawei P20 Lite

(#38558) FET-MEN válasza sdd2 (#38557) üzenetére

FET-MEN
(PH! kedvence)

kb ja :D

Iphone 7

(#38559) Zsolto

Zsolto
(őstag)

FET-MEN, sdd2, molnarpeter: Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu / www.gpsfrissites.hu

(#38560) FET-MEN válasza Zsolto (#38559) üzenetére

FET-MEN
(PH! kedvence)

nincs mit :D de vegyél SONY-t ;]

Iphone 7

(#38561) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Nokia C5 03 az milyen telefonnak számít? Barinőmnek tetszik. Samsung S5230 lenne lecserélve.

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW 318D

(#38562) punky10 válasza Mr.Grincs (#38561) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Egy 5800-ás ujracsomagolva.Lehet,hogy csak a kollégám teloja esetén,de sokkal sz@rabb kijelzöje van,mint anno a Tube-nak.A rezisztivek közzül is az érzéketlenebb fajta.

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#38563) Mr.Grincs válasza punky10 (#38562) üzenetére

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Ennyire tré? Neki a wifi miatt kéne. De más wifis telefon is szóba jöhetne igazából. 30K ig max.

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW 318D

(#38564) sdd2 válasza Mr.Grincs (#38563) üzenetére

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Samsung Star 2 ? Wifis és olcsó

(#38565) Dyrtyho

Dyrtyho
(őstag)

Szerintetek megérte a Samsung C3050 telenoro készülékemet elcserélni egy Nokia N70-esre ami kártya független és csak annyi a baja hogy kicsit kopott a billentyűzete ?

Instagram & Twitter : kriszcsanyi |"V.S.S.M.T - Vajon Steven Seagel Mit Tenne ?"|

(#38566) Mr.Grincs válasza sdd2 (#38564) üzenetére

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Megnézem.

(#38567) B1T3 válasza Mr.Grincs (#38566) üzenetére

B1T3
(PH! addikt)

Ha a kettő közül választanál/választana, és 30k még belefér, én inkább az okostelefont venném (amúgy is), időtállóbb. (Picit több, mint egy újracsomagolt 5800, a proci órajelét feltornázták, illetve a RAM-ból is dupla annyi került bele.) Igazából nem tudom, milyen konstrukcióban vásárolnád, szét lehet nézni pár helyen, hogy legyen elképzelés.

[ Szerkesztve ]

(#38568) bsanya

bsanya
(senior tag)

Sziasztok!

Nem biztos, hogy teljesen ON kérdésem lesz, de nem találtam 100%-ig On topikot ;-)
Nagyobbik fiam 12 éves, jelenleg egy Nokia 3100 Classic telefont használ, igazából csak zenehallgatásra. Viszont elég viseltes már, recseg-ropogva szól csak belőle a zene. Nagymamája meg akarja lepni egy másik "zenelejátszóval", ahogy néztem az Mp3 lejátszók nagy részében nincs hangszóró, csak fülessel használható.
Olyan olcsóbb mobilt, vagy mp3 lejátszót keresnénk neki, amivel tud zenét hallgatni, max. akkora, mint egy mobiltelefon, és max. 20-30e Ft.
Remélem tudtok segíteni, köszi!

Sanya

Xiaomi Redmi Note 5

(#38569) sdd2 válasza bsanya (#38568) üzenetére

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sony Ericcson Cedar, Samsung Galaxy Mini. Ezeket ajánlom zenehallgatásra.

(#38570) StephenNO1

StephenNO1
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Sony Ericsson Xperia Pro MK16i-telefonnal kapcsolatban. Fórumokban keresgélve nem sok negatívumot találtam.

Mindig első a maszek, a munka megvár! A nőkkel jobb jóban lenni, mert náluk van az összes p@na!

(#38571) sdd2 válasza StephenNO1 (#38570) üzenetére

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Szerintem egy nagyon jó telefon :K

(#38572) StephenNO1 válasza sdd2 (#38571) üzenetére

StephenNO1
(kvázi-tag)

Szerintem is, nem lehet később baj a csúsztathatóságából? Persze előbb-utóbb elkopik, valakinek konkrétan nincs tapasztalata? (akár boltban nyomogatás)

Mindig első a maszek, a munka megvár! A nőkkel jobb jóban lenni, mert náluk van az összes p@na!

(#38573) B1T3 válasza StephenNO1 (#38572) üzenetére

B1T3
(PH! addikt)

Szerintem mindennapi használat mellett ettől nem kell tartania senkinek, különben piacra sem kerülne a telefon. Ha mégis gyengébb darabot kapsz, akkor pedig ugye ott a garancia valószínűleg.

(#38574) sdd2 válasza StephenNO1 (#38572) üzenetére

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem fog ez tönkremenni, tesztelik ezeket és nézd meg az X10 Mini Prokat. Semmi bajuk de valamelyik már több mint 2 éves. Van tapasztalatuk, ha meg tönkremegy, kicserélteted azt a mechanikát vagy gariba megcsináltatod. ;)

(#38575) StephenNO1 válasza B1T3 (#38573) üzenetére

StephenNO1
(kvázi-tag)

Igaz, bennem még az őskori Nokia N80-as él, amit igaz szétkoptattam, X10-ek is ott van azokra sincs ilyen téren panasz. Hardver adott, ICS frissítés is remélem lesz rá, hardverileg elbírná.

(#38576) DasH_001

DasH_001
(tag)

Használt Androidos telefont szeretnék venni 25eFt alatti áron.
Elvárások: 800x480 kijelző, legalább 640x480 videorögzítés.

Sikerülhet ennyiért?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#38577) sdd2 válasza DasH_001 (#38576) üzenetére

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ZTE Blade esetleg.

(#38578) busman válasza DasH_001 (#38576) üzenetére

busman
(PH! kedvence)

Szerintem nem....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿'̿̿'̿̿'̿)͇̿̿)̿̿ '̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ PS4.

(#38579) tevike válasza DasH_001 (#38576) üzenetére

tevike
(senior tag)

ZTE Blade kifogható simán ilyen összegbe.Főleg ha ekkora felbontású telefonra van szükséged :) Csak a ZTE tudna ilyet nyújtani ilyen árba :K

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#38580) n0rbert0 válasza sdd2 (#38577) üzenetére

n0rbert0
(senior tag)

Főzött rommal tűrhető telefon!

(#38581) tevike válasza n0rbert0 (#38580) üzenetére

tevike
(senior tag)

Igen,egyébként meg az a 600mhz kicsit döcögősen viszi sokszor.... :) De ár-érték arányban még mindig verhetetlen ;]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#38582) mokus1

mokus1
(PH! addikt)

Akit érdekel 70-ért van egy T-s vadonatúj nokia Lumia 800 2évgaranciával!

(#38583) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Nokia C5-03 ban sima GPS is van? Horvátországi térkép is ingyenes az oviban?

(#38584) mokus1 válasza Mr.Grincs (#38583) üzenetére

mokus1
(PH! addikt)

Igen,igen.Csak le kell töltened.

(#38585) Mr.Grincs válasza mokus1 (#38584) üzenetére

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Zsíroslecsó. :C

(#38586) molnarpeter válasza mokus1 (#38582) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

Pü ment :)

Mr. Grincs: nálam zsíroskenyér van rendszeresítve :DDD

mp

Használtautók prémium minőségben - hasznaltauto.hu/eurofleet

(#38587) nemeth989

nemeth989
(senior tag)

Sziasztok.
Telefon vásárlás előtt állok, a Nokia6300-ám halálán van, folyamatos hálózat szakadások és az aksi is 2 napig bírja már csak. Ezt szeretném lecserélni.

- Árkategória: Olyan 50-60K körül gondoltam.
- Használt vagy új: Inkább ujjat szeretnék
- Hol vennéd meg? Telenornál lesz majd megvéve céges telefonként.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Legjobb ár érték arányt szeretném ennyi pénzért.
- Mire használnád? A lényeg az hogy kezelje a pdf-eket és nem ártana ha office docokat is kezelné, ha lehetséges. Zenét is szeretnék rajta hallgatni, meg az utazások alkalmából esetleg játék is folyna rajta.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Nekem teljesen tök mindegy, habár így a környezetemben lévő android és a nokia symbianja is színpatikus.

Amit így első blikkre néztem az a SonyE Neo és Ray ami színpatikus. Esetleg nem tudjátok mikor jönnek ki az elérhető árú új sony telók? Mert az U és a P meg a Pepper is színpatikus, és lehet megvárnám őket, ha a közeljövőben jelennek meg.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#38588) bosco95 válasza Dorottya (#38516) üzenetére

bosco95
(újonc)

Szia!
Szerintem nézz utána a galaxy acenek Az aksija nettel nekem kibír egy napot.
A kamerája meg nagyon jò(5mp.) és árba is türhető használtan de jò állapotban.Találsz 40k ért.

(#38589) punky10 válasza nemeth989 (#38587) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

A Neo jo választás lehet,a felsoroltaknak megfelel,ráadásul a Telenornál céges elöfizetéssel jo áron hozzájuthatsz.Bár nem vagyok otthonos a Telenor árazásában...

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#38590) bsanya válasza bsanya (#38568) üzenetére

bsanya
(senior tag)

Esetleg a Nokia 5610 jó választás lehet, már ha kapok még valahol? :-D

Xiaomi Redmi Note 5

(#38591) dropopi válasza bsanya (#38590) üzenetére

dropopi
(fanatikus tag)

Nokia 5310-em volt, azt nagyon szerettem, ha van belőle garantáltan jó állapotú használt... :K

(#38592) dropopi válasza mokus1 (#38582) üzenetére

dropopi
(fanatikus tag)

Ugye nem előfizetéses?

(#38593) deadelon

deadelon
(fanatikus tag)

azt szeretném megkérdezni,egy sony neoban hogyan ill hol tudom kikapcsolni, hogy sötétben le ill erősebb fénynél automatikusan feljebb vigye a fényerőt.amúgy is alacsony a fényereje és a kontraszt se túl magas így szeretném állandó maxon használni.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#38594) tvamos válasza nemeth989 (#38587) üzenetére

tvamos
(PH! nagyúr)

Ar ertek aranyban szerintem az i4S a legjobb, mert a "vegtelen nagy kiralysag"-nal az ar mar mindegy is.... (Bocs a trefaert!)

Szoval, azt vettem ki a hsz-edbol, hogy zavar a 2 napnal rovidebb aksi ido. Az nem egy tipikus okos telefon (de utalom ezt a magyaritast!) aku ido. En elgondolkoznek egy hagyomanyos telefonon a helyedben!

Azt azert aruld el, hogy az 50-60K-t elofizetessel, husegnyilatkozattal, vagy feltoltokartyaval kell erteni!

Ha Android, en inkabb Galaxy-t vennek, mint Xperiat...

[ Szerkesztve ]

Minden, amit leirtam, csak a szubjektiv velemenyem, a valosaggal valo barmi nemu egyezes csak a veletlen muve!

(#38595) nemeth989 válasza tvamos (#38594) üzenetére

nemeth989
(senior tag)

Igazság szerint, annyira nem zavar a 2 napos aku idő, csak az a bajom vele hogy az utóbbi pár hónapban csökkent le 2 napra, mert addig jó 5-6 napig bírta az aksija. De nem csak ez a gond, hanem hogy folyamatosan ledobál a hálózatról telefonálás közben, meg nyílt helyen nincs térerőm :O. Mondjuk kb. 1 hete már a 2 napot alig bírja ki :).

Ezért kell a csere, egyébként hüségnyilatkozat van a telómon a telenornál, de az hogy melyik azt nem tudom, azt hiszem Pro8 mert több telefonszám van a csomagban. Így kellene érteni azt az 50-60K-t.

(#38596) n0rbert0 válasza nemeth989 (#38587) üzenetére

n0rbert0
(senior tag)

Szia.
Én a Ray-t venném, szerintem minőségibb hatása van mint a neo-nak. A neo kicsit tucattelefon hatású, szvsz.

(#38597) 5diez

5diez
(újonc)

Sziasztok
Úgy alakult hogy az új munkám miatt sokat kell mászkálnom majd és hogy ne tévedjek el valamelyik gettóban a cigány bennszülöttek között, kellene egy teló gpsel.

Ára az 20K körül, ha lehet alatta. Így értelemszerűen használt jöhet szóba.
Legyen benne wifi, GPS, és őrülten vágyom egy androidra is rajta, az tökmindegy melyik.
gyártó, kinézet, stb másodlagos

Szerintetek?

(#38598) Mr.Grincs válasza nemeth989 (#38587) üzenetére

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

A jelenlegi kínálat közül. Én a Sony E. Xperia Minire voksolok. Vagytényleg várd meg valamelyik. Új sony-t. De szerintem azok a te keretedbe nem fognak már beleférni sajnos.

(#38599) 5diez válasza Mr.Grincs (#38598) üzenetére

5diez
(újonc)

közben ahogy keresgéltem ugyan erre jutottam énis :)
új teló nem játszik úgyhogy azt hiszem marad a mini

(#38600) Maddoxtomi

Maddoxtomi
(tag)

Üdv! Jelenleg egy Blade boldog tulajdonosa vagyok, azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek, megéri-e most beújítanom egy samu galaxy s2-t, vagy valami hasonló felső kategóriás telefont (ha igen akkor ajánljatok mobilokat) , vagy inkább várjam meg amíg kijönnek ezek az új 4magos csodatelefonok. A Bladeel semmi gond nincsen, nem azért cserélnék telefont mert kell; tehát ezért van most bennem ez a kérdés.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.