Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) dropopi válasza dite29 (#38400) üzenetére


dropopi
aktív tag

Hivatalos magyar disztribútortól.

Amúgy egy nagy üzletlánc 100 000-ért árulja épp ezt a típust, és ők nyilván nagyobb tételben vásárolnak, és még kapnak plusz engedményeket.

95 000 alatt gyakorlatilag csak veszteséggel lehetne eladni hivatalos készüléket.

Azért azóta, mióta ilyen jó ára lett e típusnak, a sufnisok is visszavettek, ha tudtak.

De az fix, hogy én ekkora értéknél 5-10 000 ft pluszt inkább kiadok a korrektség, a saját biztonság, a garantált garancia/szervizelés, a rendes számla miatt, stb

(#38402) Mr.Grincs válasza dite29 (#38395) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az auchanba szokott lenne 0% thm es dolog. Telefonokra is vonatkozik és elég sokféle mobil van nekik általában, meg is lehet nézni stb.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38403) dropopi válasza Mr.Grincs (#38402) üzenetére


dropopi
aktív tag

Meg máshol is, pl media marktban asszem most épp van.
De az ugye nyilvánvaló, hogy ilyenkor az árba építik bele a hasznot? Mert nyilván nem jófejségből adja a bank kölcsön a vásárló helyett a pénzt.

(#38404) busman válasza dropopi (#38403) üzenetére


busman
addikt

Nem építik bele,nincs előző napi felárazás....tudom mert ott dolgozom.

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#38405) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Sziasztok!
Szeretnélek titeket megkérdezni, hogy miképpen lehet kártya függetleníteni egy nokia 6120 classic típusú telefont, ha lehetséges. Szeretném ajándékba adni valakinek. Biztos vagyok benne, hogy van rá megfelelő hack
Köszi előre is.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#38406) molnarpeter válasza medvezsolt (#38405) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Bemész a szolgáltatóhoz, ott függetlenítik.

mp

(#38407) VateRicsi válasza Drughi (#38390) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Szia! Ha nem érintőset akarsz, akkor a Nokia E52-t ajánlom, mert egy nagyon szép, üzleti szériás mobil minőségi fém készülékházban, komoly tudással. Adatátviteli képességei és az akkumulátor üzemideje kimagasló, még gps használattal is több napig bírja. A kamerája is elfogadható, bár ha nagyon fontos lenne a fényképezés, akkor azért nem ezt ajánlanám. Az remélem nem kizáró ok, hogy a felvevő gombja nem zöld, ahogy írtad :)
Netezésre teljesen alkalmas, mert van benne GPRS, EDGE, UMTS, 10,2 Mbps-os HSDPA, 2 Mbps-os HSUPA és WiFi is. A kijelző mérete miatt nem olyan kényelmes böngészni rajta mint egy érintősön, viszont a klasszikus mobilok között az egyik legjobb.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38408) VateRicsi válasza molnarpeter (#38406) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Neked volt már olyan mobilod, amit szolgáltató függetlenített? Ha azt mondod megcsinálják, akkor elhiszem, csak nem értem miért lenne jó egy szolgáltatónak hogy kifüggetlenítsen egy telefont, ami így más szolgáltatók bevételeit növeli majd a sajátja helyett. Vagy a Vodafone függetlenítené a T-s mobilokat? Ez sem tűnik valószínűnek. Vagy nem ingyen teszik, hanem pénzt kérnek érte mint a gsm boltosok? Nem kötekedni akartam, csak soha nem hallottam még hasonlót, ettől függetlenül lehet hogy van ilyen.

medvezsolt: Szerintem a legegyszerűbb fizetni érte 2 ezret egy gsm boltban, de ha mindenképp Te akarod megcsinálni, előtte érdemes rendesen utánaolvasni egy konkrétan erről szóló fórumban. Viszont én a helyedben nem melóznék vele és kockáztatnám meg a telefon tönkretételét. Egyszer sikerült magyar nyelvű menüt varázsolnom egy Wave-re, de majdnem egy órám ráment és közben azt hittem többé nem is kel életre a készülék. Lehet hogy gyorsabban megoldható a függetlenítés, de 1500 vagy 2000 Ft szerintem nem pénz azért hogy garantáltan sikerüljön.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38409) littlelion21 válasza VateRicsi (#38408) üzenetére


littlelion21
addikt

Van ilyen, természetesen díjazás ellenében, és az adott szolgáltató csak a saját SIM-Lockját fogja feloldani.
Az ÁSZF-ekben is benne van: Tré (8.4.6.-os pont), Telenyomor (VIII./8.-as pont). A Yoda-ét lusta vagyok megkeresni, de term. náluk is van.

(#38410) VateRicsi válasza littlelion21 (#38409) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Megnéztem mindkettőt, az árakra lettem volna kíváncsi, de persze egyikben sincs benne. Viszont van egy olyan sejtésem hogy minimum a duplája, ha nem a többszöröse annak, amennyiért például az Oktogonnál bármelyik üzletben megcsinálják. Egy drága mobil esetében lehet hogy megéri, de pár tízezer forintig nekem jó a szokásos módszer. A másik, hogy bár nem olvastam végig, de logikusnak tűnik hogy csak lejárt szerződéssel a saját mobilját függetlenítheti bárki is szolgáltatónál és nem egy olyat, amit Jóska Pistától vásárolt a hardveraprón.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38411) littlelion21 válasza VateRicsi (#38410) üzenetére


littlelion21
addikt

A telefon kifizetését követően bármikor leveszik a SIM-Lock-ot, ergo csak a részletfizetéses konstrukcióban esik ki mint lehetőség. De ott van az ÁSZF-ben, olvasd el.

A panel-garázsGSM ugyan megcsinálja sz@rér-hugyér', de ott bukod is a garanciát. (És ez nem mellesleg illegális, valamint tiltott téma a fórumon, itt jön képbe a Turbo-Sim.)

10k fölötti díjtételek élnek az emlékeimben, de majd jön valaki aki felhomályosít engem is.

Feltöltős SIM átírásához nem kell a tulajdonos beleegyezése (telenornál), nem lepődnék meg ha itt sem lenne szükség a szerződésre.

(#38412) dropopi válasza busman (#38404) üzenetére


dropopi
aktív tag

Nem is mondtam, hogy felárazás van. Ha mondjuk van rajta 10 000 ft haszon normál esetben, akkor kisebb haszonnal, mondjuk 5000 ft adják el, a másik 5000 meg megy a banki költségekre.
De ha nem így van, akkor honnan lesz benne a banknak haszna? A bank ingyen dolgozik?
Vagy lenyeli a media m. ill más boltok, hogy becsalogassák az embereket, és mást is náluk vegyenek /akár azonnal, vagy a későbbiek folyamán/?

(#38413) csoki46


csoki46
aktív tag

Sziasztok, telefon vásárlás előtt állok, ezért kérnék segítséget.
Elsősorban használtat szeretnék. Csupán telefonálásra, sok sms megírására használnám, ezért elsősorban qwerty-s telefont szeretnék. Ami fontos még a hosszú üzemidő. Wifi, 3g... mellékes. Ha szabványos 3,5 jack van rajta az nem hátrány. 20-30 ezer forint körül szánnék rá maximum. Nokia E72-vel szemezek, de eddig elég sok rosszat olvastam róla. Előre is köszi :R

(#38414) petetr12


petetr12
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődnék,hogy valaki tud-e valamit a zte taniaról megjelenés szempontjából.

(#38415) VateRicsi válasza littlelion21 (#38411) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Azt írtam én is az előbb hogy egy drágább készüléknél megérheti (a garancia megtartása miatt), de egy Nokia 6120 már 10 ezerért már kapható, nem hinném hogy bárki kifizetne a függetlenítésre még egyszer ennyit. Marad a saját próbálkozás vagy a gsm bolt, ahol 1-2 ezerért megcsinálják.
Ettől függetlenül nekem újdonság hogy a szolgáltató is feloldja a SIM zárat, főleg hogy akár egy hatályos szerződés alatt álló készüléken is. Elgondolkodtató például egy Iphone 4S esetén, hogy egy szerződéssel vásárolt pár hetes "használt" készüléknél már megérheti a szolgáltatói függetlenítés. Utána fogok nézni az áraknak.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38416) medvezsolt válasza VateRicsi (#38408) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Köszönöm Szépen a válaszokat. Ezt bármelyik GSM üzletben megcsinálják? Gondolom olyant keressek ahol szervizük is van, nem? De mondjuk jó lehet egy Samu szerviz is, nem? ( Csak mert azt épp tudok a lakóhelyemen.
Egyébként nem feltétlen akarom magam megcsinálni, csak érdekel, hogy mi a módja ennek az egésznek. Akkor ezt tök legálisan megcsinálják pár ezerért egy szervizben?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#38417) #92888064


#92888064
törölt tag

Sziasztok!

2 simes telefont keresek, ami használja mindkettő kártyát egyszerre, és ha az egyiken épp telefonálok, akkor vagy foglaltat jelez a másik kártyának vagy kicseng, mint ahogy 1 simmel is szokott.

első hsz alapján:

- Árkategória
20-30000
- Használt vagy új
új
- Hol vennéd meg?
teljesen mind1, csak kezeljen telenoros és t-s simet egyszerre.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
hosszú táv
- Mire használnád?
csak telefonálásra
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
minél egyszerűbb legyen
- Milyen kialakítású telefont keresel?
normál kialakítás, 2 simkártya együttes kezelése

a válaszokat előre is köszönöm:R

(#38418) mobilefan válasza #92888064 (#38417) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Hali

A helyedben Samsung D880-at vennék,teljesen korrekt telcsi.
Annyi,hogy feltolhatós nem normál kialakítású,jó üzemidő,én is D880-at vettem apámnak,19-ért full-full tartozékosat,ha nem tudom,hogy használt akkor simán megeszem,hogy vadi új úgy néz ki.
Ki lehet fogni ilyen patika állapotút,nem is 1 van belőle.
Szerintem most már megkapod itt ph-n is olyan 15.000.-körül.
Hülyeség lenne újonnan venni,ha ilyenre van lehetőség :)

[ Szerkesztve ]

-

(#38419) VateRicsi válasza #92888064 (#38417) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

A Samsung C3322-t ajánlanám, három évvel újabb a D880-nál és ezt is megkapod jó áron használtan.

Bocsi, most látom hogy csak újat szeretnél. Akkor is ezt javaslom, mert 20 alatt van az új ára is. :)

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38420) #92888064 válasza mobilefan (#38418) üzenetére


#92888064
törölt tag

köszönöm az infót:R

(#38419) VateRicsi
közben átrágtam magam az elmúlt pár évben mobilarenán megjelent dual sim-es cikkeken, és én is ezt hoztam ki nyertesnek. viszont a topik hsz-eiben találtam olyat, hogy nem kezel egyszerre 2 hívást.

(#38421) VateRicsi válasza medvezsolt (#38416) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak: ezt tök legálisan nem csinálják meg gsm boltokban, mivel elvileg tilos. Az más kérdés hogy filmet letölteni is az, meg másolt windows-t telepíteni is, mégis szinte mindenki csinálja. Emiatt azokat sem büntetik meg akik ezzel foglalkoznak, téged egész biztosan nem fognak. Ha beírod a függetlenítés szót mondjuk az apronet keresőjébe, már kapsz is pár telefonszámot ahol megkérdezheted mennyibe kerül, de ha bemész a körúton szinte bármelyik gsm boltba, ott is fognak rá árat mondani. 2 ezernél többet nem fizetnék, mert a régebbi nokiákat ennél olcsóbban is szokták függetleníteni. Pár új típus van csak, amire mindenhol 8 ezret mondanak, azoknál nyilván kicsit bonyolultabb feladat. A Samsung szerviz viszont hivatalosan nem végezhet függetlenítést és gondolom ezt komolyan is veszik.

Ad-m: Lehet hogy ez csak egyedi eset az adott készüléknél, mivel elvileg kezelnie kellene. Személy szerint még nem használtam ezért garanciát nem vállalok rá, de egy 2011-es két simes mobilnál szerintem ez alapvető. Érdemes lenne megkérdezni a Samsungot, ők már csak tudják...

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38422) #92888064 válasza VateRicsi (#38421) üzenetére


#92888064
törölt tag

sajnos itt egyértelműen leírják a lényeget. a következő hsz-ben fel is sorolják a "tényleg" dual simes készülékeket. legalább van kiindulási pontom csak kár, hogy egyik sem kapható.

(#38423) mobilefan
ha nem adtak ki az elmúlt 3 évben másik tényleg dual sim-es normál kialakítású telefont, akkor nem sok lehetőség van. új készülék lenne a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#38423) mobilefan válasza #92888064 (#38422) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Marad a D880 ;)

-

(#38425) VateRicsi válasza #40993792 (#38424) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Akkor előfizetéssel még meg is éri néhány esetben! Ezért jó fórumozni, legalább már ezt is tudom. :)

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38426) punky10 válasza VateRicsi (#38425) üzenetére


punky10
addikt

Ugy tudom a Trénél csak olyan telot függetlenitenek,amin nincs hüség...És mintha huszonvalahány ezres rémlene...Magentáéknál nem biznisz! :N

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#38427) tvamos válasza punky10 (#38426) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ki kell fizetni a hulyeseg nyilatkozatot.
Onnan meg meg a fuggetlenites egyszeri koltsege... de nekem 10kHUF remlik.
Ha a Tré alatt a T-Mobilt erted.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38428) Mr.Grincs válasza #92888064 (#38417) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Fateromnak is Samsung D880 van. És jó telefon. Jó képeket is csinál.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38429) littlelion21 válasza punky10 (#38426) üzenetére


littlelion21
addikt

Rosszul tudod. Ott az ÁSZF amit korábban linkeltem.
A hűségidő egyébként sem telefonhoz hanem előfizetéshez köthető, amit egy SIM-Unlock nem/sem módosít.

[ Szerkesztve ]

(#38430) tvamos válasza VateRicsi (#38415) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tuti nem eri meg! :(

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38431) VateRicsi válasza tvamos (#38430) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Ha úgy van ahogy Zsolt_72 írta és 10 ezerért feloldják a sim zárat a garancia megtartása mellett, akkor egy előfizetéssel pár tízezerért vásárolt, majd 100 körül továbbadott Iphone 4S-nél simán megéri, mert 150 alatt nincs függetlenül. Persze ez csak akkor érvényes, ha tényleg megcsinálják egy tízesért az előfizetéses 4S-nél is. Az olcsóbb mobiloknál még így sem éri meg, de van olyan készülék amit 8 ezerért függetlenítenek illegálisan, akkor már jobb 10-ért a szolgáltatónál. A Dominós 20 ezres ár persze már vicc, mert a legtöbb Dominóval adott telefon eleve drága, a plusz 20 ezer már tiszta bukás.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38432) TrakToros


TrakToros
csendes tag

Sziasztok!
60.000Ft környékén milyen mobilt javasolnátok? Telefonálás mellett az alábbi dolgokra is kellene nekem?
-film nézés, ha tudna vinni akadásmentesen 720p-s videót, az jó lenne
-játék, tehát minél erősebb proci és GPU, tehát ARMv6-os telefon kilőve

2 telefont néztem, a T-nél a Defy+-t és a Telenornál, a Neo V-t.

Ti melyikre szavznátok a kettő közül? KB 1 árban vannak, sőt a Neo V olcsóbb is. Vagy úton van valami hasonló árú új telefon, amire érdemes lenne picit még várni?

Köszönöm.

A traktorosok,kombájnosok jó emberek:)

(#38433) n0rbert0 válasza TrakToros (#38432) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Mind két telefonnal jól jársz, de a motorola supportja elég rossz szemben a sony-éval!

(#38434) gejzanet


gejzanet
tag

milyen telót? max 50k van rá a gyereknek lesz parasztvakitásra, android legyen, galaxy ace-t és gio-t néztük de elég fos a kamerája mindkettőnek...

(#38435) sdd2 válasza gejzanet (#38434) üzenetére


sdd2
veterán

Xperia Ray ha előfizusan. Esetleg Neo V vagy Xperia Mini. Amúgy milyen parasztvakításra kell? :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38436) gejzanet válasza sdd2 (#38435) üzenetére


gejzanet
tag

hát tudod a 12 éves kistacskók szünetben.. előfizut nem akarok, mert van és hűséget sem vállalok.

a neo V igy ránézésre jó lenne, de csak a telenor árulja, nekem viszont t-mobil előfiezetésem van, amit több ok miatt nem akarok megváltoztatni. ha veszek egy ilyet feltöltő kártyával akkor kell unlock-olni hogy a tmobil-os sim-t elfogajda?

(#38437) tvamos válasza VateRicsi (#38431) üzenetére


tvamos
nagyúr

Amikor kikoltoztem en is ki akartam "uttetni" a telefonombol a lockot. De NEM! Azt mondtak, azert adjak a telefont, hogy az o halozatukon hasznaljam. Ha fuggetlenittetni akarom, fizessem ki az o elmaradt hasznukat, vagy mi a csudat. Meg, hogy olvassam tuzetesebben at a szerzodest. Nem hiteles volt a telefon.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38438) sdd2 válasza gejzanet (#38436) üzenetére


sdd2
veterán

Lehet, ha érdekel az akkor dobsz egy PÜ-t és adok infót, de a fórumon tiltott ezért privibe inkább. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38439) molnarpeter válasza gejzanet (#38434) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Khmm... ha a Gio kamerája nem jó, akkor sajnos csak az N8-azlt tudom ajánlani... /irónia

mp

(#38440) sdd2 válasza molnarpeter (#38439) üzenetére


sdd2
veterán

Gio kamerája azért nem egy nagy eresztés :N Az Ace-nek már jobb de vannak már jobbak nála ugyan abban az árban, ráadásul hardverben is odacsap neki. Pl Neo V (igaz néha csinál mosottat, de melyik nem), Xperia Mini, Xperia Ray és a Galaxy W is szebb képet csinál nála szerintem. :) Az irónát meg hanyagoljuk most :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38441) molnarpeter válasza sdd2 (#38440) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az árkategóriájában értve persze, de korrekt kamerája van. :D

mp

(#38442) molnarpeter válasza gejzanet (#38436) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Live with Walkman? T-nél az a legértelmesebb teló kb 60k alatt... Esetleg Xperia Mini Pro.

mp

[ Szerkesztve ]

(#38443) sdd2 válasza molnarpeter (#38442) üzenetére


sdd2
veterán

Inkább egy Ray-t kéne vennie akkor és azzal lehet "Ray-oskodni" a gyereknek :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38444) punky10 válasza sdd2 (#38443) üzenetére


punky10
addikt

A Ray nrm fér bele a 50 ezres árba.Még 2 év lánccal is több... :F

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#38445) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Telefon vásárláson gondolkodom. Újat és kártyafüggetlent szeretnék. Két kiszemeltem van (tudom, hogy nem egy árkategória, de ezek jönnek be), az egyik a Nokia N8, a másik pedig a Samsung Galaxy S2. Ami nem szimpatikus a nokiánál, az oprendszer esetleges zártsága. Valamint viszonylag sokat neteznék rajta és a kisebb kijelző nyilvánvaló ilyenkor hátrány. Ami előny, az anyagminőség és az állítólag hosszabb akku üzemidő. A galaxy előnye számomra a gyors processzor és a nagy kijelző, hátránya a gyengébb fényképezőgép és az anyaghasználat.
Segítsetek nekem dönteni! Jöhet minden, pro és kontra, illetve nem vagyok elzárkózva más készüléktől sem, de a max költséghatár az a 140k.

Köszönöm előre is!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#38446) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Bementem a Telenorhoz, hogy előfizetést hosszabbítok. Két kinézett volt, a Galaxy Gio, és a Live walkman. Egyszerű telefonjaim vannak, most egy Nokia 1280-ast nyúzok, de néha jó lenne a kamera, és a GPS piszkálja a csőrömet. Céges (OMSZ mentők) előfizetésem van, mondja a Telenoros eladó, hogy gyakorlatilag egy év hűség árában vehetek telefont, de két év hűségre. Magyarán a Gio 35 ezer forint lenne, két év rabsággal. Függetlenül 39 ezer. Jót röhögtem, de mindegy, névnapom alkalmából meglepem magam egy telefonnal, amibe benne van a GPS. Kollégám szerint jobbak ezek a GPS-ek, mintha külön venném, ezenkívül turistautakat is letölthetek rá. Na, viszont van Djuice beszámításos akció, ahol LG Optimus One 20 ezer forint lenne, kártyásan. Van ismerősöm 26 év alatt, ezt olcsón meg tudnám venni. De mivel elég régi darab, óvatos vagyok, kikérném a hozzáértők véleményét. Érdemes megvenni? Vagy inkább független Gio? Olyan 40 ezret szánnék telefonra, független, vagy Telenor kártyás, előfizetéses játszik. Használható kamera, GPS kellene, jó hangminőség, meg ne kelljen mindennap tölteni. Vélemény, ötlet? :R

(#38447) sdd2 válasza Zoli bácsi (#38446) üzenetére


sdd2
veterán

Az összes androidos telefon kell naponta tölteni főleg ha megy a GPS. Gio ezekre a célokra szerintem jó de az LG se rossz de annak nem valami jó a szoftvere (lassú). Vegyél Gio-t :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38448) molnarpeter válasza punky10 (#38444) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szójáték ;)

ratkaics: Galaxy S II. Ha nem tetszik a fogása, ha igen, ígyis-úgyis ajánlatos hozzá egy tok, vagy ha az üzemidő nem elég, nagyobb akku is van+hozzá hátlap, kissé más anyagból (kép alapján egy lehelletnyi különbség van)... de most simogatni, nézegetni akarjuk, vagy használni? ;]

Zoli bácsi: próbáld ki a Live with Walkmant, és a Gio-t is, plusz nézz be a topikjaikba a GPS és a többi fontos dolog miatt. Előbbi 100%, hogy kevesebbet bírja, mint az utóbbi, de sokkal gőrdülékenyebb. A GPS-t gondolom tudod, hogy ha nem akarsz 10-20k-t fizetni, az ingyenes netet igényel ;)

mp

[ Szerkesztve ]

(#38449) sdd2 válasza molnarpeter (#38448) üzenetére


sdd2
veterán

Lehet rá tenni offline navit is. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38450) molnarpeter válasza sdd2 (#38449) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A 10-20k az offline navira vonatkozott, nem warezolunk ugyebár. :)

mp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.