Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) Mr.Grincs válasza 5diez (#38599) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A mini az még beleférne szerintem újonnan is. Nekem nagyon tetszik az a telefon, árban és tudásban is jócucc.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38602) Mr.Grincs válasza Maddoxtomi (#38600) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hali,
Itt az a kérdés te mire vágysz mit szeretnél, mit vársz el egy telefontól? Szükséges e most lecserélned?
Szerintem a Galaxy S2 az még most is egy olyan telefon, hogy megéri megvenni. Viszont mostanság kijön egy csomó új mobil. Talán májusban a galaxy s3. Szóval én azt mondom, ha jó még a blade egy ideig akkor várj.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38603) StephenNO1 válasza Maddoxtomi (#38600) üzenetére


StephenNO1
tag

Én megvárnám amíg bejönnek a 4 magos szörnyek és mérséklődik a samu s2 ára. Ha pénzmagrendelkezésre áll, akkor én valami 4 magos HTC-t vennék. (ütősnek néz ki a sense4)

Mindig első a maszek, a munka megvár! A nőkkel jobb jóban lenni, mert náluk van az összes p@na!

(#38604) Babetta-X válasza t.imi (#38554) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszi még elgondolkozom. A HTC Tattoról azt hiszem lemondok, maga a tulaj is kiemelt olyan hibákat amire nem gondoltam. Lehet mégsem droid lesz mivel symbianban meg kapni 20 körül már egész jó kamerával megáldott darabokat. Az n95-től visszalépni kamerában semmiképpen nem szeretnék.

(#38605) dzsingisz


dzsingisz
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek, mint mobil-guruktól telefonvásárlásban. :)
Nos a preferációim:
Árkategória: 70-80.000 Ft-ból szeretném megúszni, de a felső határ 100.000 Ft
Új telefon
Hosszú távra tervezem (minimum 2 év, de minél tovább tartson)
Mire használnám? - A nyilvánvaló telefonálást (megjegyzem sokszor gyárban ami szó szerint piszok zajos környezetet jelent) leszámítva, alkalmilag játék, kis netezés, kis e-mail (olvasás és akár írás is), igazából örülnék az androidnak, mert akkor mindenféle hasznos kis programot rá lehet pakolni (FFT hangelemzéstől kezdve minden), szeretnék vele értelmes fényképet készíteni (LED-es vaku előny, illetve ha 2MP fölötti kamera ami nem túl zajos az jó lenne).
Nem ragaszkodom semmilyen operációs rendszerhez, de az android szimpatikus :)
Kialakítása mindegy
Ja, ha legalább 3,5"-os kijelzője lenne az jó lenne :)

Üdvicsek:
Dzsingisz

[ Szerkesztve ]

(#38606) bsanya válasza bsanya (#38568) üzenetére


bsanya
aktív tag

És kaptam megint 2 tippet:
W8 illetve WT13i, ezeket összevetve a Nokia 5610 (vagy 5310) illetve a SE Cedar-ral, melyik lehet a befutó? Egyenlőre a "zeneisége" lenne a legfontosabb :-D

Xiaomi Mi 11i

(#38607) sdd2 válasza dzsingisz (#38605) üzenetére


sdd2
veterán

Xperia Arc S, Xperia Neo, Galaxy W, LG Optimus Black ezeket tudnám ajánlani.

(#38606) bsanya

W8 egy jó zenelejátszóval a legjobb választás, ha ne akkor Cedar. :K

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38608) n0rbert0 válasza dzsingisz (#38605) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Xperia Arc S vagy az Optimus Black, mivel mind 2 megkapja az ics-t...

(#38609) molnarpeter válasza dzsingisz (#38605) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha kitolod a határt, még az Evo 3D lehet jó választás.

mp

(#38610) sdd2 válasza n0rbert0 (#38608) üzenetére


sdd2
veterán

Amiket soroltam azok megkapják mind (Galaxy W kérdéses) ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38611) n0rbert0 válasza sdd2 (#38610) üzenetére


n0rbert0
senior tag

A Neo tudom, hogy megkapja, de fentebb már kifejtettem a véleményemet róla... Erős a gyanúm, hogy a Galaxy W nem fogja megkapni...

@molnarpeter: Az evo 3d-t 95 körül már lehet kapni, vagyis nem rég még lehetett, emlékszem valaki nagyon reklámozta.

[ Szerkesztve ]

(#38612) molnarpeter válasza n0rbert0 (#38611) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tudok az akcióról, 2 hete egy evo3d miatt akarom eladni a Nexim... ;)

mp

(#38613) n0rbert0 válasza molnarpeter (#38612) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Én megvárnám a Sony telefonokat.

(#38614) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Le szeretném cserélni a telefonomat. Jelenleg egy Nokia 2700át használok, de nem igazán vagyok megelégedve vele. Szolgáltatónál lenne megvéve az új, konkrétan T-Mobile. Előfizetéssel max 30at adnék érte. Az elvárások: stabil, jól kezelhető legyen, sokáig bírja, jól olvasható kijelző nagy karakterekkel ne kell erőltetni az olvasást. Az hogy zárt v nyílt op.rendszer igazából mindegy bár az Android nem igazán vonz. A lényeg hogy sokáig jó legyen. Hagyományos és érintős mobil szintén érdekel. Köszönöm! P.Gery

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#38615) n0rbert0 válasza Gery1987 (#38614) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia!
Hagyományos kialakításúból talán a C5-00.
Érintősből pedig a Sony Ericsson Live with walkman vagy esetleg a Galaxy Mini.

(#38616) molnarpeter válasza n0rbert0 (#38613) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Terveznék én hosszú távra, csak nem megy :DDD Meg így a Nexus is jól jönne ki.

mp

[ Szerkesztve ]

(#38617) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok,valaki segítsen már ki egy két okos ötlettel.Nem tudom most eldönteni pedig öreg motoros vagyok telefontudások/vásárlások terén,de a Nokia C5-03-at nem tudom hova tenni....

Kijelzője átlagos(ugye,resistive de a jobbik fajta),felbontás átlagos,anyaghasználat átlagos,tudás,átlagos(kivéve az átlagon aluli fixfókuszos nonvakus kamerát).Viszont emellett tetszik a külseje,kompakt és tudásával kiszolgálna engem teljesen.
Nem vágyom az okos(andro vagy ios) telefonra,nekem a "félokos" symbián is tökéletes.
Ami főként nekem ellene szól,az a alul vértezett oprendszer,amit a mobilarenások is azt mondták,hogy nem érintősre kalibráltak,hanem nyomogatósra,és helyenként a nyomógombos sarokfunkciók meg jelennek még akkor is mikor nem funkciónál az aktuális oldalon-menüképben.Kérdés az,hogy ezt mióta megjelent ez a telefont( kb 2010 ) orvosolták némileg szoftveresen....?

Szóval ez a telefon egyszer hol nagyon tetszik,egyszer meg nagyon elgondolkodtat h "nene,még se vedd meg"

Tudás és ár aránya nem rossz(már ami a használt piacon illeti),még is egy kis lökésre vágyom(legyen az negatív vagy pozitív),hogy a mérce bennem arrébb dőljön,és dönteni tudjak végleg:)

Előre is köszönöm az értékes hozzászólásaitokat:) :R

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#38618) tvamos válasza tevike (#38617) üzenetére


tvamos
nagyúr

Teljesen szujjektiven: en nem vennek ilyet, mert ezen mar tulhaladta az ido.
De a rezisztiv erito kepernyo mar 2010-ben sem volt jo. Most meg mar nagyon ciki. De ha keveset nyomkodod, lehet vele elni. (En napi 2-5 orat nyomkuraszom az Atrixot.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38619) B1T3 válasza tevike (#38617) üzenetére


B1T3
addikt

Az érintőkijelzőre szabott Symbianon belül is ez a régebbi, tehát érthető, hogy nem a legmodernebb a kezelőfelülete, de ez végül is a mindennapokban nem zavaró. Kérdés, kielégítené-e az igényeidet (elmondásod alapján igen), és mennyire jó áron tudnál hozzájutni, mert funkcionalitásban relatíve jó (főleg, ha azt vesszük, hogy körülbelül ilyen áron még „butatelefont” is kapni).

A kijelző pedig igen, rezisztív. Abban nyilvánul meg, hogy kevésbé érzékenynek tűnik a kijelző, konkrétan nem érinteni, hanem nyomni kell, de hamar megszokható. Hátránya pl. a többujjas érintés támogatásának a hiánya (bár ez a hasonló árú X8 kapacitív kijelzője mellett sincs, de pl. a ZTE Blade-ben igen, bár nem tudom, mennyit áldoznál a telefonra). Az nHD felbontás pedig akármennyire is átlagosnak vagy rossznak van elkönyvelve, 3,2"-re elég (229,47 PPI).

[ Szerkesztve ]

(#38620) n0rbert0 válasza tevike (#38617) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Én inkább vennék 20k körül egy belépő szintű androidos telefont, azzal sokkal jobban járnál, szvsz.

(#38621) B1T3 válasza n0rbert0 (#38620) üzenetére


B1T3
addikt

Csak a Blade hardvere alá ne menjen, ha az Android mellett dönt, mert úgy eléggé kínszenvedés tud lenni a használat.

(#38622) tevike


tevike
senior tag

Köszönöm a válaszokat,én igazából csak Nokia iránt érdeklődöm,meguntam az extra okos telefonokat,mert nem veszem annyira hasznát.Számomra az N97 mini volt a legjobb telefon,amit imádtam(ezért sem zavarna a resistive kijelző régi symbivel annyira).Volt ZTE Blade-m,és itthon is van belőle jelenleg is egy,de nekem nem tetszik,lassú egy okostelefonhoz,és nekem az érintő felülete(üvege) tapadt kicsit úgy éreztem,és idegesített:D. Inkább vennék egy X10mini-t vagy pro-t ha már android(mert nem játékra kellene),vagy kicsit többet költök rá és mini HD-t,esetleg.

A Nokia egyszerűségét szeretem,nem tud egy cseppel sem többet mint amire szükségem lenne :) Csak a kamerája zavar leginkább a C5-03-nak.És most mondták h 22.500ért van T-webshopban,ami a használt piaci árát is lejebb nyomja pár ezerrel,így még talán még jobban meg éri ;] :)

Szerk: A Blade hardvere hiába 600mhz,meg 512rom(?),a 800x480-as felbontáson szaggatott számos funkciónál :(

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#38623) ki0817


ki0817
csendes tag

Sziasztok!

Új készüléket szeretnék venni és ebben kérnék segítséget.
Kikötések:
- normál billentyűzet legyen rajta (vagy QWERTY)
- alkalmas legyen e-mailek kezelésére (POP3)
- ne legyen Androidos
- lehetőleg ne Nokia legyen
- Blackberry előfizetést nem szeretnék hozzá, úgyhogy gondolom a Blackberry vonal itt teljes mértékben értelmét veszti

Amit eddig találtam az a Nokia E6-00, de Nokiát ugyebár nem igazán szeretnék.

Köszönöm a segítséget előre is!

(#38624) tevike válasza ki0817 (#38623) üzenetére


tevike
senior tag

Mindenféle képen új telefonként akarod meg venni?

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#38625) meroly válasza ki0817 (#38623) üzenetére


meroly
veterán

Hát se andorit, se symbian (no nokia), akkor marad valami windows-os phone.
Árban mire gondoltál?
Szolgáltató, új, használt, stb?

Impossible is nothing

(#38626) B1T3 válasza tevike (#38622) üzenetére


B1T3
addikt

RAM az a ROM. :) A C5-03 procija is 600 MHz-en pörög, de ugye nem minden az órajel. Kár, hogy RAM-ból negyed annyi került a Nokia modellbe, bár S60V5-nél ennek a hatása igazából akkor jön elő, ha több komolyabb programot szeretne valaki egyidejűleg futtatni (és akkor az egyiket kilövi a rendszer, ha nem fér már).

(#38627) tevike válasza B1T3 (#38626) üzenetére


tevike
senior tag

:K Ezekkel mindig gondban vagyok,h most ram-e vagy rom.Igen,igazából jól lenne optimalizálva a Blade is ilyen hardverrel,ha nem egy 2x akkora kijelző felbontást kapott volna mint amit alapvetően zökkenés mentesen elbírt volna.Na de sokan ezért szeretik,mert nagy a felbontása,mindegy,le a kalappal a Blade előtt,jó telefon,csak nekem nem tetszik.

igen a C5-03-ban is hasonló van,sőt mikor 97minim volt,abba ha jól tudom 434 mhz?! Szóval még az se volt egy kapkodó idegbeteg,de nem is kellett ;]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#38628) B1T3 válasza ki0817 (#38623) üzenetére


B1T3
addikt

Dell Venue? :D Miért van kizárva eleve a Nokia márka? Vagy a Symbiannal van gond?

(#38629) tevike válasza B1T3 (#38628) üzenetére


tevike
senior tag

Én sem értem h mi gond a Nokiával,főleg ha ilyen üzleti célú felhasználásról lenne szó.Mondtam volna h E72,legjobb erre a célra,minden szempontból,igaz már T nem forgalmazza, ha újat szeretne.
De E6 is elég jó

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#38630) molnarpeter válasza ki0817 (#38623) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Dell Venue Pro?

mp

(#38631) B1T3 válasza molnarpeter (#38630) üzenetére


B1T3
addikt

Hoppá, elírtam, én is erre gondoltam. :)

(#38632) n0rbert0 válasza B1T3 (#38621) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Gyári rommal mind 2 telefon jobb, mint a blade. A zte nincs az optimalizálás magaslatán, ráadásul a kijelző felbontása túl magas egy 600mhz-s processzorhoz...

@ki0817: pedig az E6 elég jó telefon, ahogy a mobilaréna tesztben nagyon jól leírták: "erre való a Symbian"

[ Szerkesztve ]

(#38633) macipajti


macipajti
tag

Sziasztok!

Jelenleg egy 6310i-t használok és utódot keresnék.
paraméterek:
-ne 1 napon bírjon az aksija(többet :) ) sokkal többet
-lehessen hallani
-Csajágaröcsögén is legyen térereje
-Bluetooth
-ne legyen érintőképernyős
-új és független kell

Előre is :R

[ Szerkesztve ]

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#38634) Mr.Grincs válasza macipajti (#38633) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Összeghatár?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38635) macipajti válasza Mr.Grincs (#38634) üzenetére


macipajti
tag

Ja az tényleg kimaradt :B 50k alatt

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#38636) Mr.Grincs válasza macipajti (#38635) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nokia c5 00 5mp. Elég jó. Vagy ami nekem van most Nokia E52. Utóbbit használtan elég jó áron ki lehet fogni. Újonnan gyémánt árban mérik.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38637) ki0817 válasza tevike (#38624) üzenetére


ki0817
csendes tag

Igen. Köszi!

(#38638) ki0817 válasza meroly (#38625) üzenetére


ki0817
csendes tag

A Nokia telefonokat elsősorban a minőség miatt nem preferálnám. Eddig szinte csak Nokiám volt. E51, E52-nél is vacak a hangszóró. Az E52 (amit most használok) régen mindig fagyott, bár szoftverfrissítés óta ezt nem csinálja. Viszont bejövő hívásnál még most is rendszeresen kifagy kb. fél percre, emellett nagyon kicsi a saját memóriája.
Telenorosat vagy kártyafüggetlen telefont szeretnék, újat. Köszi!

(#38639) meroly válasza ki0817 (#38638) üzenetére


meroly
veterán

Hm... érdekes, E51-re eddig nem sok panaszt hallottam az akkun kívül, jó a hangminőség nem az igazi. Az E52 pedig brutáljó szerintem. Én a helyedben megpróbálkoznék a C6-al mégpedig azért mert ha se symbiant se androidot nem szeretnél más nincs mint a windows, hacsak alap telefonos szoftvereken szeretnél kínlódni az email beállítással (ha lehetséges egyáltalán).
Esetleg ami még szóba jöhet az valami régebbi Samsung (pl Samsung B3210 vagy Sony-Ericsson TXT) Hozzáteszem egyiket se ismerem, de a kritériumoknak ezek felelnek meg.

Impossible is nothing

(#38640) ki0817 válasza B1T3 (#38628) üzenetére


ki0817
csendes tag

Nincs kizárva a Nokia, csak a preferencia sorrend végén van. A rendszert szeretem és az E51 és E52 is bevállt, de a minőséggel van problémám. Fagy, kicsi belső memória, nagyon vacak hangszóró, normálisan nem szinkronizálható az outlook-kal (a sima telefonszámként mentett számokat az outlook nem látja). Ja és a bluetooth sem működik benne, nem tudom, hogy miért.
De mivel nem nagyon találtam más gyártótól használható készüléket, ezért gondolkodom az E6-00-n. Persze a gondok csak néhány hónap vagy egy év után jönnek ki (hangszóró, stb.). Szóval nem tudom mi legyen.

Még egy kérdés: hogy lehet, hogy az E6 kerek végű töltővel működik? Nem valami EU-s környezetvédelmi szabály, hogy microUSB csatlakozó kötelező a mobiltelefonokra?

KÖSZI!!!

(#38641) meroly válasza ki0817 (#38640) üzenetére


meroly
veterán

Én is maradnék a nokiánál a helyedben. Az E52 szerintem nagyon jó telefon, bár még nem volt, de az akkuidő fenséges ;)
E6-ban a félig érintős dolog nem tetszik csak, amúgy az se rossz, akkor már inkább E72. Na tényleg E72? Nagyon jó, erre tényleg nem hallottam még panaszt. Vezetői telefon nálunk és mindenki imádja.
A töltő csati gondolom később lesz szabványos, vagy már lehet az, de a teló még a szabályozás előtt lett jóváhagytva, nem tudom.

macipajti: én is támogatom Mr.Grincs kollega javaslatait, az akku miatt inkább E52 ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#38642) Mr.Grincs válasza meroly (#38641) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az akksi az enyémben is nagyon jól bírja. 4 - 5 nap simán. Igaz, hogy alig használom, de akkor is simán jól bírja. Melóban feltötlöm amikor siránkozik, hogy éhes. Béren kívüli juttatás: telefon töltés.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38643) ki0817 válasza meroly (#38639) üzenetére


ki0817
csendes tag

A symbiant szeretemés az E51-gyel is elégedett voltam (leszámítva a hangszóró problémákat). Nem is akartam lecserélni, csak elázott szegény (meg én is asszem :) ). Szóval ezért vettem E52-t. Nem rossz, hisz már másfél éve használom, de a hangszóró probléma, a lefagyás és a hihetetlenül kicsi saját memória és a nem működő bluetooth nagyon zavar. Amikor vettem, 60 ezer forint volt és az E6 is ilyesmi áron van. Nem kevés pénz, úgyhogy nem akarok kompromisszumokat.

(#38644) B1T3 válasza ki0817 (#38640) üzenetére


B1T3
addikt

Attól, hogy megvan a hagyományos Nokia csatlakozó, a microUSB sem maradt ki. :)

(#38645) ki0817 válasza meroly (#38641) üzenetére


ki0817
csendes tag

Az E72 nem régi készülék egy kicsit? Bár én nem nagyon használom a folyton online alkalmazásokat, de az Anna érdekes lehet (már az oprendszer, nem a Kelemen :) ). Persze, ha vannak olyan vélemények, hogy ez Nokiáéknál az új 6310/6310i (ami szerintem a valaha volt egyik legjobb mobil), akkor azért meggondolom.

Köszi a tippet!

(#38646) meroly válasza ki0817 (#38643) üzenetére


meroly
veterán

Úristen, tényleg 60MB belső memóriája van, bakker nincs egy tökéletes telefon. C5 5mpx kellene az E52 akkujával.
E72-t egy időben adták ki az E52-vel, azt nem mondtam hogy 6310i utód, mert az sajna nincs, én inkább az E52-et hasonlítom ahhoz, de ez csak a saját véleményem.
Viszont az E72-ben normális belső memória van, ugyanaz az 1500 (vagy 1650)-es akku mint az E52-ben és szerintem jobban össze is van rakva. Az király telefon.

Mr.Grincs: ismerős a szitu ;) nagyon költségtakarékos nálam is a telefontöltés ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#38647) Mr.Grincs válasza meroly (#38646) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Spórolni kell az árammal is.

C5 is jó telefon szerintem. Az árban is olcsóbb. Vagy ami még jó a Nokia X2 00. 5 MP-s kamera. jó akkis zene kékfog, kb ennyi. Jól is néz ki és nem egy tégla. Fém hátlap. Az is nagyon csinos darab. E52 előtt azt akartam venni, de amennyiért azt vettem volna vettem inkább az E52-t.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38648) meroly válasza Mr.Grincs (#38647) üzenetére


meroly
veterán

Én is sokat szemeztem anno az X2-vel, de végül nekem 3720 lett belőle a strapa miatt, egészen mostanáig (1 év szolgálat után) meg is volt, amíg nem kaptam a céges C5-öt.

Impossible is nothing

(#38649) Mr.Grincs válasza meroly (#38648) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én még mindig szemezgetek vele. Alap telefon, de jóféle. GSM line bótba 20K. Fekete pirosban a nyerő.

És még rádió is van benne. :K

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38650) tevike válasza ki0817 (#38645) üzenetére


tevike
senior tag

Az E72 nem olyan régi telefon,nagyon sokak használják,nekem is volt 2db,és szerettem,gyors,megbízható,akkumulátora sokat bír.Igazából amit ígértek teljesen meg adta nekem:)
De azt hiszem már nem forgalmazza egyik szolgáltató sem,2hónapja még volt a T-nél (72.000ért :W ).

Nekem személy szerint ( ha már egyszerűbb,de korrekt telefonról beszélünk ) Nokia 6700 classic is bejön :)Csak abból a wifit kihagyták a szemetek ;]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.