Hirdetés

2018. november 19., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#38151) punky10 válasza Storms (#38148) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

A két emlitett telo közzül én az Omniát ajánlanám.Nagyobb belső tárhely,kicsivel nagyobb,érzékenyebb kijelző...A Satio mellett csak a vaku van,de az Omnia szerintebb szebb képet csinál.Mellesleg a nálam járt Omnia sokkal gyorsabb volt az ismerősőm Satiojánál.Egyikkel sem volt probléma,csak gördülékenyebb volt a Samu.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#38152) Locutus

Locutus
(PH! kedvence)

HTC HD2-ről mi a vélemény? Használtan, androiddal...

(#38153) Zsolt_72 válasza Locutus (#38152) üzenetére

Zsolt_72
(PH! félisten)

Már nem éppen a legfiatalabb modell, de még így is jó képességű, "erős vas"-nak mondható. Kitűnően lehet vele hekkelgetni (ha erre van igényed :D ) - de a használt mobilokkal csak óvatosan ;)

(#38154) Tybee21

Tybee21
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Nővérem szeretne egy új telefont. Olyan kellene, amin megy a famville, nála ez nagyon fontos a telefoncserénél. Milyen készülékeken lehetséges ez? Használt áron kb. 40000 Ft körül kellene.

Üdv!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#38155) Locutus válasza Zsolt_72 (#38153) üzenetére

Locutus
(PH! kedvence)

Most ez meg egy Meizu M9 között vacilálok. 60 vs 40k. Nemtom hogy a HTC HD2 tényleg ér e 20-szal többet, még ha ilyen amerikai több ram/rom-os verzió is.
Az M9 ugye fiatalabb egy kicsit, a kijelzője is kisebb (de jobb), hardverben kb ugyanaz a szint lehet.

(#38156) molnarpeter válasza Tybee21 (#38154) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

Xperia Mini?

mp

Használtautók prémium minőségben - hasznaltauto.hu/eurofleet

(#38157) Tybee21 válasza molnarpeter (#38156) üzenetére

Tybee21
(fanatikus tag)

Tapasztalatból tudod, hogy megy is rajta?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#38158) sdd2 válasza Tybee21 (#38157) üzenetére

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Flasht simán viszi :K

Jó térerőt mindenkinek. Huawei P20 Lite

(#38159) btudos válasza Locutus (#38155) üzenetére

btudos
(PH! nagyúr)

HD2 szerintem nem ér 60 k-t, bármennyire zseniális cucc (nekem is volt HD7 előtt, még mindig megvan póttelefonnak illetve navinak :) ) Én imádtam az összeszerelését, az anyaghasználatát, és tény hogy szinte bármilyen OS-t rá tudsz húzni, lehet kísérletezni. :D Meizu még nem volt a kezemben, de sok jót hallottam már róla, 40 k-ért biztos jó vétel, a HD2-t 60-ért nem igazán tartom annak, épp multkor láttam aprón 40-ért Androidosat.

Az igazi pultos a hosszúból csak a lépést érti.

(#38160) izomhod

izomhod
(őstag)

galaxy acenál :

profilok: csak néma: ez mit jelent?
nincs csak rezgő,meg ilyesmik? magamnak nem hozhatok létre profilokat?

[ Szerkesztve ]

(#38161) G3R!94

G3R!94
(fanatikus tag)

Sziasztok!

2 telefon között vacilálok:
-SE Xperia neo
-SS Galaxy W
Szerintetek?
Játékra és netezésre használnám nagy részt. A neo anyaghasználata kicsit aggaszt, vagy nem olyan vészes?

(#38162) kisfer

kisfer
(fanatikus tag)

Üdv.

Hardverapróról szeretnék venni telefont olyan 30-35k-ért főleg telefonálás, sms-ezés,fotózás, videózás, zenehallgatás, filmnézésre használnám a telefont.

Én a Samnsung Wave S8500-et néztem ki vagy a Wave 2-őt.

Viszont kíváncsi lennék hogy ti mit ajánlanátok ennyi pénzért?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#38163) punky10 válasza G3R!94 (#38161) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Bár a Samunak erősebb procija van,ez a használat során nem látszik.A Neonak van HDMI csatlakozoja,ami előny a Samuval szemben.Én a Neot venném.

(#38164) G3R!94 válasza punky10 (#38163) üzenetére

G3R!94
(fanatikus tag)

Köszi! Én is afelé hajlok inkább.

(#38165) molnarpeter válasza G3R!94 (#38161) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

Szvsz neo az ICS miattt.

mp

(#38166) punky10 válasza molnarpeter (#38165) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Az ICS-t szerintem a W is megkapja,bár a Neo valoszinűleg hamarabb(már kinn van a béta).
És a hátlap minősége sem olyan vészes,mint ahogy néhány helyen lehúzzák.

(#38167) molnarpeter válasza punky10 (#38166) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

En meg ugy tudom, hogy csak a ketmagos samuk+a Nexus s kap ics-t, de nw legyen igazam.

mp

(#38168) Ricardo válasza molnarpeter (#38167) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Azok a Samuk kapnak ICS-t amelyek 1giga ram-mal rendelkeznek.

(#38169) molnarpeter válasza Ricardo (#38168) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

+Nexus S :D Koszi :R gondoltam, hogy hasonlokepp csinaljak majd a tw miatt...

mp

(#38170) n0rbert0 válasza G3R!94 (#38161) üzenetére

n0rbert0
(senior tag)

Szerintem is a neo, az anyaghasználata nem vészes, bár egy kicsit "tucatmobil" hatású, szvsz.

(#38171) CHIPman válasza Ricardo (#38168) üzenetére

CHIPman
(PH! nagyúr)

Ha a W-t kihagyják a szórásból, én Koreában borítok asztalt...

Eladó Connect IT Evogear USB gamer fejhallgató 7k - https://hardverapro.hu/tag/chipman.html

(#38172) Ricardo válasza CHIPman (#38171) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Kezdj el gyűjteni a pénzt. nem olcsó a repülőjegy.

[ Szerkesztve ]

(#38173) molnarpeter válasza Ricardo (#38172) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

:DDD

mp

(#38174) werszomjas válasza molnarpeter (#38173) üzenetére

werszomjas
(őstag)

:C :DD

üdv

(#38175) PainKiller13 válasza Ricardo (#38172) üzenetére

PainKiller13
(őstag)

Működik már a reptér? :D

(#38176) punky10 válasza CHIPman (#38171) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Nevetséges is...Ugyanaz a belseje,mint az S-nek,és nem kapja meg hivatalosan a jégkrémet?Akkor nyaljanak mást... :D
Nem vagyok érdekelt a dologban,de ez gáz a Samu részéről.Az Xperiák szerencsére megkapják.Ugy látszik a své...illetve japánoknak elég a fele is.

(#38177) pixelblondie

pixelblondie
(senior tag)

Üdvözlet:)

Egy quick - question :
Nokia Lumia 710 vagy 800?
Mennyivel jobb vagy rosszabb egyik a másiknál?
Eltekintve az adott tárhely illetve a kamera, képernyő különbségtől.
Tulajdonképp arra vagyok kiváncsi, megéri e azt a plusz x tizezer különbséget a 800 - as.
Köszönettel: :R

| HM20P | SGTab S3 |

(#38178) mkRoland

mkRoland
(senior tag)

Sziasztok!
Húgomnak keresnék egy viszonylag megbízható, egyszerű, sima klasszikus telefont, minél jobb kamerával. Eddig Sony-Ericsson-ja volt (v630i), párjának is az van (k800i), egyszerűbb lenne az élete (és az enyém is) ha nem kell naponta telefonálgatnia, hogy mit hol talál a telefonban, úgyhogy maradnék az SE szabványosodás előtti (nem microUSB - 3,5-jack-csatlakozó) előtti korszakánál. A fénykép kiemelkedően fontos, csak emiatt cserélné a v630i-t (2MP, fix fókusz, segédfény nélkül). Kinéztem az alábbi telefonokat: k800i, c702, c510, c901, c902. A k800i mellett szól a párjáéval való egyezőség (ha az egyik meghal, nem kell kidobni, jó alkatrésznek még) és az állítólag etalonnak számító kamera. A c702 mellett a csepp- és porállóság (van egy most már 2,5 éves kislánya és egy 8 hónapos kisfia, akik miatt bill.panelt kellett cserélnem a v630i-jében) és a GPS (amit nem sokat használna). A c901 mellett emocionális érvei vannak (tetszik neki és GreenHeart). Javasoltam neki a Samsung innoV8-at (de ritka, és drága, és Symbian), az x10 mini PRO-t (FB-on admin egy 2100 tagú csoportban, ahol párszáz post születik naponta; korábban 1 hétig használta a 7"-os táblámat, amíg kórházban volt, tehát nem ismeretlen számára a rendszer, de nem akar fejlődni, nem használ mobil FB-ot - még), a Nokia N95-öt (szintén kicsivel drágább és Symbian), de úgy gondolom, talán elkerülte a figyelmemet valami telefon, javasoljatok párat/osszátok meg tapasztalataitokat légyszíves!
- Használt (jó állapotú)
- 10 ezer fölött csak nagyon indokolt esetben (C901 jó állapotban)
- Telenor/független
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#38179) execute93

execute93
(őstag)

Sziasztok.
Nem találok sehol ilyen topikot, szóval megkérdem itt:
Ez mennyit érhet?: Huawei Ideos S7 Slim

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38180) futa

futa
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Édesapámnak szeretnék egy számára megfelelő telefont venni.
Leírnám az elvárásokat, kérem, aki tud, adjon tippet márkára-típusra, esetleg konkrét eladási ajánlat is jöhet! Nagyon köszönöm!

- Árkategória
A lehető legolcsóbb, 15 ezernél ne legyen drágább.

- Használt vagy új
Elsősorban újra gondoltam, de nem zárkózom el a használt terméktől sem, főleg ha van rá némi garancia (gyári, vagy próba).

- Hol vennéd meg?
Kártyás, elsősorban független telefont szeretnék, de az sem tragédia, ha 30-as kártyafüggő. Boltban, vagy itt hardveraprón, mindegy.

- Hosszú vagy rövid távra
Minél hosszabb távra. Legyen strapabíró, ne legyen baja ha netán olajos kézzel fogják meg, vagy kulcs mellett van zsebben, stb. Nem szeretné évente cserélni.

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Teljesen mindegy. Nem kell okostelefon. Fő az egyszerű használhatóság.

- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..)
Régi, hagyományos fajtát. Kis kijelző, minél nagyobb, könnyen nyomható gombokkal (de nem extra naggyal. nagyok az ujjai). Nem kell csúszkás, kipattintós, tapis. Nagyi telefon sem kell, azért van némi önbecsülése még. :)

Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
Legeslegfontosabb, hogy minél erősebb rezgése legyen és az sem árt, ha hangosan csörög, illetve fel lehet tekerni a beszélgetés hangerejét. Nagyothall, ezért ezek a legfontosabbak. Az is plusz pont, ha könnyen olvasható a szöveg rajta, esetleg állítható a betűk és a háttér színe hogy kontrasztos legyen.

Még egyszer köszönöm a segítő hozzászólásokat! :)

(#38181) mkRoland válasza execute93 (#38179) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

3G-s vagy Wifi-s?
Nekem a 3G-s van. Ha Magyarországon vetted, akkor független, hirdesd úgy (azért próbáld ki, de még nem találtunk a topicban senkit, akinek függő lett volna, akár T-s, akár Invi-s)! Javaslom, hogy írd be a hirdetésbe, hogy OTG-képes root-oltan és egy Q5 programmal. Mennyire gyorsan akarod eladni (ez határozza meg az árát)? 50 ezerért nem nagyon akarják vinni, 40 körül korrekt az ár, 35 a wifi-only. Állapot + tartozék függő is (ha adsz hozzá memóriakártyát, szívesebben viszik).

[ Szerkesztve ]

(#38182) execute93 válasza mkRoland (#38181) üzenetére

execute93
(őstag)

Köszi az infót! 55 ért szeretném, meglátjuk!

(#38183) G3R!94 válasza pixelblondie (#38177) üzenetére

G3R!94
(fanatikus tag)

Azokon a különbségeken kívül, amit leírtál nincs érzékelhető különbség a kettő között, hardver, szoftver ugyanaz. Ha elélsz 8Gb-on és megelégszel egy erős közepes kamerával és egy jó TFT kijelzővel, akkor nem éri meg a 800-as a felárat.
Személy szerint 710-et vennék, a formavilága sem rossz sztem. :K

[ Szerkesztve ]

(#38184) pixelblondie válasza G3R!94 (#38183) üzenetére

pixelblondie
(senior tag)

Köszönet:)

| HM20P | SGTab S3 |

(#38185) molnarpeter válasza G3R!94 (#38183) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

Meg ha megbékél az anyaghasználattal, ami a 710 kb legnagyobb negatívuma szvsz.

mp

(#38186) dropopi válasza molnarpeter (#38185) üzenetére

dropopi
(fanatikus tag)

Na pont emiatt fogdostam meg az imént, nincs egy órája sem, itt az Árkádban. Nem rossz az anyaghasználata, még akkor sem ha van nála jobb is. Úgyhogy ez ne legyen elrettentő.

(#38187) n0rbert0 válasza dropopi (#38186) üzenetére

n0rbert0
(senior tag)

Szerintem sem borzasztó az anyaghasználata...

(#38188) colin81

colin81
(tag)

Üdv: Nagyon jó és megbízható GSM bolt kellene : Telenoros vagy független Galaxy Ace érdekelne sürgős!! előre is :R

(#38189) n0rbert0 válasza mkRoland (#38178) üzenetére

n0rbert0
(senior tag)

Úgy emlékszem volt egy teszt a mobilarénán, ahol a fényképezőket hasonlították össze és a K850i és az u900 elég jól szerepelt. De szerintem jó állapotú készülékeket nem kapsz 10k alatt.

(#38190) dropopi válasza colin81 (#38188) üzenetére

dropopi
(fanatikus tag)

Jobban jársz, ha egy korrekt magánszemélytől vásárolsz, akinek a készüléke nem gsm boltból származik holmi sufni garanciával, hanem független vagy szolgáltatói hivatalos 2 éves garanciás. Jó 3 hete vitték el az én Ace-emet ami 3hónapos volt, független, tökéletes állapotú, 42 000-ért. Úgyhogy a 35-45 közötti kategóriában érdemes keresgélni.

(#38191) colin81 válasza dropopi (#38190) üzenetére

colin81
(tag)

Köszi a választ! én is 42k körüli árat gondoltam

(#38192) Drughi

Drughi
(őstag)

Üdv,

Kicsit szétnéztem a mobil piacon, kicsit pontosítottam a keresési paramétereimet.
Szóval kellene nekem egy telefon. Egy SE live with walkmant váltana le.
A mostanival 2 bajom van: Hiányzik 2 fizikai billentyű, a hívásfogadás és utasítás (zöld és piros gomb), illetve az akku. akármennyire is takarékoskodok vele esténként töltenem kell. (nem merek vele elindulni másnap)
Szóval az új mobilomnak ezeket kellene javítani.

A legfontosabb szempont az ár! Ez maximum 50.000Ft
Illetve, a már említett készenléti idő. Szeretném, ha min. 2 napot kibírna.
Amire főleg használom:
Napi 10-20 telefon
1-2sms
30-60perc net (főleg 3G-n)
Kis zene

Eddig ezeket néztem:
Nokia 500
Samsung Galaxy Ace (itt nincs fizikai gomb)
Nokia E75 (újonnan meg lehetne venni)
Nokia E52

A két nokia üzleti telefon nem pont netezésre alkalmas de szerintetek alkalmas pár oldal megtekintésére, fórumozásra és e-mailek kezelésére?

Esetleg más tipp?

Csak új telefon érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#38193) PainKiller13 válasza Drughi (#38192) üzenetére

PainKiller13
(őstag)

Szerintem ha Android-os készüléket veszel ott lehet rá custom romot tenni (MIUI), ha nemis értesz hozzá, 2-3ezer ftért megcsinálja valaki, és úgy sokszorosára lehet növelni a készenléti időt. Nekem például LG Optimus 2x van ami alap rommal 1 napig sem bírja MIUI-val meg 2 napig simán elmegy.

(#38194) execute93

execute93
(őstag)

Sziasztok!
ZTE Skate-t készülök venni. Ez a t-mobilos házhoz szállítás hogy is van? Eddig csak személyesen vettem telót. Kösz a segítséget.

(#38195) n0rbert0 válasza execute93 (#38194) üzenetére

n0rbert0
(senior tag)

Ha jól emlékszem, akkor kihozza futár, aláírod, hogy átvetted és ennyi. (Ez természetesen utánvétnél van, de nem biztos, hogy így van, már rég vásároltam a T-nél házhoz szállítással.)

(#38196) Drughi válasza PainKiller13 (#38193) üzenetére

Drughi
(őstag)

Ilyennel nem akarok foglalatoskodni. Talán ez is egy fontos szempont, hogy nem szeretném buherálni.
A mostani SE telefon ebből a szempontból jó, mert nem kellett soha buherálni és jön majd rá gyári ICS.
Sokat meg nem várok ezektől a házi rom-októl, csodát egyik sem fog tenni

(#38197) pixelblondie válasza execute93 (#38194) üzenetére

pixelblondie
(senior tag)

Megrendeled, pár napon belül felhívnak, hogy igazold vissza live is a rendelést, aztán másnap hozza a futár, nála kell fizetned, ha kell, a készülékért..
A házhozszállítás díjtalan.
Ha nem okés, mégsem akarod, akkor BONTATLANUL vissza tudod küldeni 8 napon belül.
Ennyit tudok.
Nálam gond még nem volt, pedig jópár igy érkezett. A lumia is így jön majd pár nap múlva:)
Remélem segítettem.
Üdv

[ Szerkesztve ]

| HM20P | SGTab S3 |

(#38198) dropopi válasza pixelblondie (#38197) üzenetére

dropopi
(fanatikus tag)

Mi az hogy bontatlanul? :Y És akkor honnét tudod, hogy jó-e neked?

+

Múltkor vkinek belinkeltem ... hogy ezt mért nem találják meg sokan? Vagy annyira lusták, hogy nem hajlandóak elolvasni, úgyis van vki aki itt válaszol? :Y

Itt a link, olvassátok el, megéri! :K :K

(#38199) Mr.Grincs válasza Drughi (#38192) üzenetére

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Hali
Én most veszek Nokia E52-t. SSzerintem jó vétel. Újonnan drága. Én 25 ért veszek gyári független, hibátlan állapotban lévőt.

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW 318D

(#38200) CSiiBI válasza Drughi (#38192) üzenetére

CSiiBI
(lelkes újonc)

A Galaxy Ace-t felejtsd el, ha hosszú üzemidőt vársz!
Az 500-as érintőképernyője elég kicsi, megszokást ígényel a billentyűzet használata.
Az e52 egy gyönyörű, minőségi készülék, az 75 szinte e52+qwerty!
Ha viszont nem fontos az óriási képernyő, akkor még árban a Mini PRO sem rossz!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.