Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38451) sdd2 válasza molnarpeter (#38450) üzenetére


sdd2
veterán

Ja, igen annyi, de nincs olcsóbban a marketen? :U

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38452) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Nokia n9, motorola razr xt910.
Ezek mindketten nagyon tetszenek.
Az N9 inkább de kissé "fázom" az új és egyben árván maradt oprendszertől, pontosabban attól, hogy nem lesz/van túl nagy támogatottsága.
A razr hátránya, hogy egy kb 40k-val drágább. Viszont egész korrekt vas van alatta és ugye egy szélesebben támogatott android ül rajta.

Szóval mit gondoltok....és itt merül fel a topik címe :)

(#38453) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Köszi mindenkinek. Nem tudtam, hogy fizetős az offline navigáció, azt gondoltam, netkapcsolat csak azért kell(ene) hogy gyorsabban megtalálja a helyzetet, de anélkül is megy, mint a hagyományos GPS készülék. Alkalmanként használnám a navigációt, tehát ritkán, havonta egyszer ha kell, de akkor jól jön. Szóval ha csak telefonálásra használnám, napi kb 10 perc duma, más semmi, azért 2-3 napot elmenne egy Gio ugye? Most hetente egyszer, vagy kéthetente (Nokia 1280, 1112) töltök. :B

(#38454) busman válasza ratkaics (#38445) üzenetére


busman
addikt

Nokia +1 az van korrekt cucc.De már nem nagyon kapsz sehol...s2 lényegesen drágább...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#38455) molnarpeter válasza sdd2 (#38451) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A Sygic azt hiszem olyasmi áron van, de pontosan nem tudom, nem jártam még utána (bár nem ártana már lassan, tervezünk külhonba menni egy hétre)

Zoli bácsi: kissé összezavartál... Most akkor játszik a LwW, vagy nem? :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#38456) Zoli bácsi válasza molnarpeter (#38455) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Bocs. ;) Persze, játszik a Walkman, 45 lenne előfizuval, annyi belefér. Csak úgy értelmeztem a mondandód, hogy jobban szívja az aksit, mint a Gio. Megnéztem a teszteket, 200mhz-el erősebb proci van benne, mint a Samsungban, viszont a Gio tesztképeit jobbnak láttam, és mivel az üzemidő hosszabb, elkezdtem a Samu fele hajlani. Meg olcsóbb is. De ha azt mondjátok, hogy megéri egyértelműen a +10ezer felárat az SE, akkor azt veszem.

(#38457) molnarpeter válasza Zoli bácsi (#38456) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az a 200MHz nem csak 200MHz, ARMv6 vs ARMv7-ről van szó, sarkítva kb mint egy Athlon 64 mag egy Core i7 mag ellen, szóval érzésre gőrdülékenyebb vas :) Kis trükkökkel általános használatra 3 napot saccolok (bár a droidok mind egy napig bírják, ha használva vannak). Az egész a szokásaidtól függ, hogy erőforrásigényes dolgokra mennyit használnád. A képek minőségét te döntsd el, mi elég neked. Ha nem tervezel hardcore user lenni, jobb lehet a Gio. Viszont innen már egyéni igények számítanak, a végén neked kell választani ;)

mp

[ Szerkesztve ]

(#38458) Arthuro_Adam válasza gege71.hu (#38452) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Az N9 nyugodtan választhatod, ha nem hiányzik a Market jóval nagyobb kínálata és a dokumentum szerkesztő. Ezeket leszámítva szinte mindent tud a telefon.

(#38459) sdd2 válasza Zoli bácsi (#38453) üzenetére


sdd2
veterán

2 napot kihúzna. Van ingyenes navi de az Warez, PÜ-ben elmondhatom. Írj PÜ-t és elmagyarázom ;) De amúgy az SE megér 10K pluszt. :K Navi is gyorsabb, 2 napot annyi beszélgetéssel kihúz 2 napot, volt akinek teljes üresjáratban 4 napot ment.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38460) molnarpeter válasza molnarpeter (#38457) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kieg: navihoz annyit, hogy 500-1000 között havonta ha perkálsz egy túlforgalmazási díj nélküli csomagra, van navid, és a telefon sincs bekorlátozva.

mp

(#38461) dite29 válasza sdd2 (#38459) üzenetére


dite29
csendes tag

Szerintetek LG P970 Optimus Black
SE xperia mini pro
SE xperia Ray
SE xperia Neo
SE xperia Neo V

Főként filmnézésre, zenehallgatásra, és fotózásra kellene.
Sajnos ezek közül a Neo nem kapható a T kínálatában...

(#38462) n0rbert0 válasza dite29 (#38461) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Én a rayt vagy a optimus balck-et venném...

(#38463) dite29 válasza n0rbert0 (#38462) üzenetére


dite29
csendes tag

Köszönöm a választ!

Bár nagyon tetszik a Ray, az LG is esélyes.

Mi szól az LG mellett a nagyobb kijelzőt leszámítva?

(#38464) ratkaics válasza busman (#38454) üzenetére


ratkaics
senior tag

Akkor ez eddig 1:1 :D . Tudom, hogy drágább az S2, de abban az vonz, hogy sokkal erősebb a hardvere, nameg a nagy kijelző.....
Köszönöm az eddigi válaszokat!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#38465) tvamos válasza ratkaics (#38464) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hat akkor mar a Note meg erosebb!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38466) ratkaics válasza tvamos (#38465) üzenetére


ratkaics
senior tag

Ez azért már egy kicsit túlzás, mármint méret.... :D Nincs ekkora zsebem. :)

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#38467) Mr.Grincs válasza ratkaics (#38445) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A Samu Galaxy S2 a jó választás neked. Nagyon jó telefon. És az év telefonja is lett, nem véletlenül. [link] Ez jelenthet valamit. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38468) tvamos válasza ratkaics (#38466) üzenetére


tvamos
nagyúr

Csak a kisvakondra tudnek utalni...
... varrass uj nadragot!..

:)) :DD :DDD

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38469) Mr.Grincs válasza tvamos (#38468) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tisvatond.... :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38470) tzsolesz válasza dite29 (#38463) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az IPS kijelző, gorilla glass védelemmel.
Meg jobb a kamerája is.

[ Szerkesztve ]

(#38471) kolakola


kolakola
tag

Sziasztok,

ajánlást kérnék a következő paraméterekre:
- Árkategória: minnél olcsóbb
- Használt vagy új: mindegy
- Hol vennéd meg: akár itt is PH-n, Voda, vagy független jöhet szóba.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont: hosszú távra, nem vagyok egy váltogatós típus, a felhasználási területemnek megfelelő best-buy-t keresem.
- Mire használnád: telefonálás, sms, MP3/flac lejátszás jó minőségben (MMS, kamera, csillivilli dolgok nem mérvadóak)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is: tökmindegy, érdekel az android, de ez a legutolsó szempont.
- Milyen kialakítású telefont keresel: ez az utolsó utáni szempont.
Köszi.

(#38472) tzsolesz válasza kolakola (#38471) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát végül is ahogyan látom, neked egy jó zenei képességekkel, és jó kamerával rendelkező teló kellene.
Oprendszer nem számít, kialakítás nem számít, és jó lenne ha jó/ár érték aránnyal bírna.

Lehet hogy egy jobbféle Nokia zeneteló kéne neked. Nem vagyok benne most jártas.
A Nokia X széria nem rossz ebben a tekintetben. Tesóm X6-ja jó minőségben is szól.

szerk: Azt inkább nem írom, hogy jól is fotóz. A PH!-án eléggé lehúzták. Szerintem nem vészes. Egy rakat androidos teló nem csinál ilyen fotókat.
De inkább ítéld meg magad. [link]

Persze android vonalon is elindulhatsz. Azokból a Samsung Galaxy S-t ajánlom. Bár úgy nem szól az sem mint az X6. Viszont annak valóban rendben van a kamerája, azon felül, hogy nincs benne LED villanó.
nehéz kérdés ez...... :( :(

[ Szerkesztve ]

(#38473) kolakola válasza tzsolesz (#38472) üzenetére


kolakola
tag

Nemnem, lehet, hogy hülyén fogalmaztam, de a kamera nem számít, az sem baj, ha nincs :D
És fontos lenne a hosszú üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#38474) tzsolesz válasza kolakola (#38473) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Na vazz, ezt benéztem.
Akkor keresned kell egy jó zenetelót, minél jobb áron.

Igazából mennyit szántál rá? A FLAC támogatás az necces lesz szerintem. :U

(#38475) kolakola válasza tzsolesz (#38474) üzenetére


kolakola
tag

Nem is tudom, nem létfontosságú a telóváltás. 10-20k használt jó állapotú is megfelel.

(#38476) molnarpeter válasza kolakola (#38471) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy 3+voodoo. Hosszú üzemidő megvan, voodooval jó hang is, flachoz meg leszedsz vmit marketről, vagy custom rom. Személy szerint azt ajánlom, hogy függetlent vegyél gyártói garral, mert azokat lehet visszaállítani jelenleg gyári állapotra egyszerűen (a többinél is megvoltak a dolgok, csak törölték a megauploadot+multiuploadot, szóval megoldható, csak bonyolult... nem is kicsit).

mp

[ Szerkesztve ]

(#38477) VateRicsi válasza kolakola (#38475) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Szerintem 10-20k között a Nokia C5-00 például nagyon jó választás, persze használt árakról beszélek. S60-as okostelefon minőségi fém házban. Van benne jó zenelejátszó, kamera, GPS, UMTS és 10,2 Mbps-es HSPA, ráadásul 2-3 napot simán elmegy töltés nélkül. Kezeli a 16 GB-os kártyákat is és akárhonnan veszed nem lehet túl régi, mert nincs még két éve hogy megjelent. Ár/érték arányban talán a legjobb a kategóriájában.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#38478) dite29 válasza tzsolesz (#38470) üzenetére


dite29
csendes tag

Köszönöm az érveket!

Munkámból kifolyólag nem elhanyagolható a gorilla glass védelem.

Bár azt hallottam róla, hogy egy idő után bemattul a felülete, ez igaz?

(#38479) dropopi válasza dite29 (#38478) üzenetére


dropopi
aktív tag

Hol hallottad a bemattulást? Mennyit jelent az egy idő? Amúgy nem tudom elképzelni miért tenné... az átlátszó műanyagról el tudom képzelni, de a Gorilla Glass-ról nem. :Y

(#38480) dite29 válasza dropopi (#38479) üzenetére


dite29
csendes tag

Nem tudom, hogy be lehet-e ide másolni a linkjét, de egy telefon-ajánló videón.
Igaz ott úgy mondták, hogy remélik a gorilla glass 2 már nem mattul, mint az elődje.

(#38481) dropopi válasza dite29 (#38480) üzenetére


dropopi
aktív tag

:Y Szerintem simán be lehet, az nem warez. :K

(#38482) punky10 válasza dite29 (#38480) üzenetére


punky10
addikt

Az enyém bebarnult.Le akartam videozni tesom aranyhalát, belogattam az akváriumban,majd miután kivettem, ijjedten tapasztaltam,hogy bebarnult az üveg... :D De egy mozdulattal javitottam...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#38483) dite29 válasza dropopi (#38481) üzenetére


dite29
csendes tag

Nem találom a linket, rengeteg videót néztem, de nem találtam meg, melyiben mondták a mattulást...azt tudom, hogy gsm-online-os tesztvideó volt.

Metaláltam:
http://gsm-online.hu/mobiltelefon-videok/motorola-defy-teszt-gsm-online

3:27 - nél van róla szó

[ Szerkesztve ]

(#38484) dropopi válasza dite29 (#38483) üzenetére


dropopi
aktív tag

Hát ettől a vip-phone társaságtól nem kell semmit komolyan venni, ezek az egyik, ha nem a legnagyobb sufnisok, volt már rossz tapasztalatom velük, és másoknak is amiről tudok.

Ott max a kijelző színei mások vagy beállítás, vagy egyszerűen tulajdonságok miatt. Vagy netán vki gyémántcsiszolóval nekiesett a kijelzőnek, hogy matt legyen?

:W :W :W

punky10: :DD :DD

(#38485) Ricardo válasza dite29 (#38483) üzenetére


Ricardo
félisten

Én még nem hallottam mattuló gorilla glassról :U

Eleve illett volna ugyanazt a képet beállítani mindkét telefonon ha már hasonlítás.

(#38486) ratkaics


ratkaics
senior tag

A samu SII felé hajlok, de most olvastam ezt. Érdemes lehet várni rá vajon? Vagy sokkal drágább lesz az S2-nél?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#38487) tvamos válasza ratkaics (#38486) üzenetére


tvamos
nagyúr

Esetleg a Galaxy Nexus? Nem sokkal dragabb, de tobb a pixel.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38488) Ricardo válasza ratkaics (#38486) üzenetére


Ricardo
félisten

Mindenképpen drágábban jön, hiszen új.

(#38489) r4z válasza ratkaics (#38486) üzenetére


r4z
nagyúr

Az előrendelési ára 140.000 körül van az Expansysnál, szóval nem nagy a differencia árban. Én személy szerint megvárnám (meg is fogom), a 720p kijelző sokkal jobb, mint az SGS2 WVGA felbontása. Plusz talán minőségibb anyagokból is van, a belső tárhely pedig nagyobb, cserébe nincs MicroSD bővítés. Kamerában veri az SGS2-t.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#38490) HaZsolt válasza r4z (#38489) üzenetére


HaZsolt
őstag

Biztos, hogy a 4 magos telók amik jönnek ütnek még az árán. Nem mellékesen gyönyörűen is néz ki. Egyébként már gyári Sony, de még rajta van az Ericsson bogyó. Vagy az csak a tesztpéldányokon található?

(#38491) r4z válasza HaZsolt (#38490) üzenetére


r4z
nagyúr

A bogyó rajta marad a végleges készülékeken is, az újabb Sony-féle Xperiákon is rajta van.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#38492) ratkaics válasza r4z (#38489) üzenetére


ratkaics
senior tag

Hmm. Ez tényleg nem olyan óriási különbség, meggondolandó...

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#38493) ratkaics válasza r4z (#38489) üzenetére


ratkaics
senior tag

Ez az expansys megbízható hely. Nekem kell a telóról áfa-ás számla is. Garancia ügyintézés?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#38494) dropopi válasza ratkaics (#38493) üzenetére


dropopi
aktív tag

Nekem valahol gyanús az az Expansys, szerintem van abban valami gubanc. De lehet tévedek.

(#38495) littlelion21 válasza dropopi (#38494) üzenetére


littlelion21
addikt

Előbb nézz utána egy kicsit mi is az az expansys: [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#38496) TrakToros


TrakToros
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült 2 telefonra leszűkítenem végre a kört, kérlek segítsetek, hogy ti melyiket választanátok?

1) 0 perces SE Xperia Neo V
2) használt LG Optimus 2x

Tudom, hogy az LG hardver szempontjából jobb, mivel 2 magos, de gyakorlati szempontból is jobb-e? Van valami rejtett hibája és van elég jó supportja (fog kapni hivatalosan ICS-t?)? Valami olyat hallottam, hogy a kijelzője szériahibás, pontosan miről is van szó és mennyire jellemző?

Köszönöm a segítséget.

A traktorosok,kombájnosok jó emberek:)

(#38497) gejzanet válasza TrakToros (#38496) üzenetére


gejzanet
tag

Ahogy én látom ( hitvita nem érdekel) a sonny-ericsson/nokia valamivel jobb minőségű, mint az lg vagy a samu, anyaghasználat, ergonómia ilyesmi terén. Akkor ezek szerint belül is. Én a neo-t venném.

(#38498) n0rbert0 válasza TrakToros (#38496) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Optimus 2x, ha custom rommal használnád...

(#38499) sdd2 válasza TrakToros (#38496) üzenetére


sdd2
veterán

Neo V

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38500) grex4


grex4
aktív tag

helloka. nővéremnek kellene egy androidos teló, kérlek ajánljatok párat.

-korrekt fényképező
-viszonylag nagy kijelző (xperia mini 3colosa neki kicsi)
-szeretjük a Sony Ericcson márkát de nem kizáró ok ha nem
-szín meg iesmi lényegtelen

Használtan venném és ár körülbelül 20000fo.

használat netezgetés, fotózgatás iesmi, semmi extra.
20k-ból kéne a legjobb ár/érték arányú telefon.

köszönöm

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.