Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) dropopi válasza littlelion21 (#38495) üzenetére


dropopi
aktív tag

Pont ez az, hogy néztem.

+

grex4: annyiból nehéz lesz, inkább még kicsit tegyetek hozzá, és pl Galaxy Ace ... bár vmi lestrapéltat, kétes eredetűt, garancia nélkülit lehet le lehet vadászni, de azt nem ajánlom

[ Szerkesztve ]

(#38502) grex4 válasza dropopi (#38501) üzenetére


grex4
aktív tag

hello
tudom de használtan kilehetne fogni ekörül, huszon-párezer még belefér
én személy szerint X8as Xperia-t vennék, de mint kiderült egyforma méretű a kijelző.

Amugy egy ZTE blade-re fűzögetem másodsorban, kamerája sajnos nem nagy szám de kis hack-el csak lehet rajta majd javítani. Akksija tényleg gyenge ?

szerintetek?

üdv

(#38504) grex4 válasza #40993792 (#38503) üzenetére


grex4
aktív tag

Értem és köszönöm. Ha esetleg másnak van más ötlete azt szívesen veszem. Kocce

üdv

(#38505) t.imi


t.imi
addikt

Reggel Urak!

Gyors kérdésem lenne.
A nokia vonalon kivül van olyan mobil, amiben van FM adó?
Nokia x2-02, N8,C7, tudom hogy van.
Köszönöm :R

(#38506) G3R!94


G3R!94
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kis történetem: (nem hosszú :DDD )
Egy hete elmentem telefont venni ide a helyi Telenor üzletbe, Xperia Neo a kiszemelt, de mondták, hogy rendelésre van csak, és hogy nem tudják mikorra lesz. Elég sürgős lenne a telefon, jövőhét folyamán már mindenképp meg kéne lennie (most már nehezen hiszem, hogy megjön annyi idő alatt) és azon gondolkoztam, hogy lemondok a Neo-ról és a vele egy árban lévő Galaxy W-t veszek.
Szerintetek megéri vagy várjak inkább a Neo-ra?

(#38507) Ricardo válasza G3R!94 (#38506) üzenetére


Ricardo
félisten

Én megvenném a Samsungot.

(#38508) sdd2 válasza G3R!94 (#38506) üzenetére


sdd2
veterán

Hát én megvárnám, persze a samsung se rossz de én személy szerint a Neo-t venném. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38509) Ricardo válasza sdd2 (#38508) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyik barátom folyamatosan szív a neo-val :( Gondolom kifogott egy hibás darabot, de a bizalom nem az igazi. Ami a Samsung mellett szól az a jobb processzor.

A SE mellett meg hogy jön rá hivatalosan az ICS

(#38510) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy tudja e valaki, hogy lehet azt megcsinálni Nokia 6500 Slide telefonon, hogy ha belépek a menübe és azon belül bármire rámegyek akkor kérjen jelszót? Pl Az sms menünél

Köszi a segítséget előre is.

Azért itt kérdezem mert nem találtam megfelelő témát erre.

(#38511) tvamos válasza G3R!94 (#38506) üzenetére


tvamos
nagyúr

Csatlakozok azok taborahoz, akik egyebkent is a Samsunggot valasztanak!
(Kiveve az ACE-t, mert az valahogy... mintha nem sikerult volna...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38512) sdd2 válasza Ricardo (#38509) üzenetére


sdd2
veterán

Ugyan az a proci van bennük, lehet hogy tényleg kifogott egy hibásat. Még a csúcstelefonok közt is van selejtes. :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38514) sdd2 válasza #40993792 (#38513) üzenetére


sdd2
veterán

Igen, tévedni emberi dolog. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38515) gyulank


gyulank
addikt

Sziasztok!
Milyen mobilt ajánlotok wi-fi-s használatra?
Szóval ami sokáig bírja a netezést, és viszonylag olcsó.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#38516) Dorottya


Dorottya
csendes tag

Sziasztok!

Nemrégiben lopták egy az HTC Sensation telefonomat, s egyszer volt rá pénzem, de másodjára már nincs..
Egyetemista vagyok, flottás előfizetéssel (amiben van mobilinternet).
Mivel hozzászoktam a nagyon jóhoz (megboldogult HTC-m lévén), nem akarok se lassút, se minimalistát.. De drágát se.

Maximum 40k lenne az, amit most ki tudnék adni egy telefonért, de szívesen veszek használtan, jó állapotban, így talán jobb kütyühöz is hozzá tudok jutni ugyanannyi pénzért.
Ami irányadó lenne:
-érintőképernyős legyen (QWERTY sem hátrány, de ez abszolút mindegy szinte, a lényeg, hogy sima gombos kialakításút nem szeretnék)
-Androidos legyen
-ha lehet, ne haljon bele az aksija fél nap használatba (de ehhez kicsit hozzászoktam az HTC által, hogy de, belehal:D)
-fontos, hogy tudjon wifit, 3g-t
-min. 3 megapixeles legyen a kamerája (egy led/vaku sem vágna a földhöz, de ennek hiányával még megbékélek)
-egyetemista vagyok = sokat játszom a telefonon, mert unalmasak az előadások:) ezért az sem lenne baj, ha vagy tartozna hozzá 4G tárhely (more the merrier), vagy olyan árban lenne, hogy még beleférne egy plusz microsd kártya az árba

Körülbelül ennyi lenne.. Amire én gondolni mertem, az egy samsung x10 mini pro, de a 1.6-os OS és a nagyon mini kialakítás (ugyebár játékok) nem kedveznek..
Köszi szépen előre is!:) :DD

[ Szerkesztve ]

(#38517) sdd2 válasza Dorottya (#38516) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

Nos én Samsung X10 mini-t soha életemben nem láttam :DDD Sony Ericsson x10 mini van azt nem ajánlom ezekre. Sony Ericsson Xperia Mini (st15i) [link] ezt ajánlanám vagy a Pro változatát [link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38518) Dorottya válasza sdd2 (#38517) üzenetére


Dorottya
csendes tag

Azaz:DDD
A másik mobil, amit néztem, egy Samsung volt, úgyhogy adta magát, hogy csináljak belőlük egy hibridet:) :C Tehát igen, én is ezeket néztem, ezzel, ahogy írtam, a régi OS és a pöpp telefon a probléma (rontja az élményt, ha játszanék/keresek valamit a neten)
Köszönöm:)

(#38519) sdd2 válasza Dorottya (#38518) üzenetére


sdd2
veterán

Ezeken régi az android? :U Szerintem inkább vegyél egy T100-at és azon nem lesz régi mert nem droidos :DDD Kicsit kéne olvasni, mondjuk a tesztet elolvasni amit linkeltem. Nem sokár jön rájuk az ICS a legújabb droid biztos 1.6 cirkál rajtuk mert én 2.3-al használom :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38520) FET-MEN válasza Dorottya (#38518) üzenetére


FET-MEN
veterán

jézusom :(

;]

Iphone 7

(#38521) dropopi válasza Dorottya (#38518) üzenetére


dropopi
aktív tag

Ahogy elkezdtem olvasni, egyből Evo-t mondtam volna, 95 000 alatt bőven kijön, és bizony jobb mint Sensation, így ár-érték bajnok. De abban az árkategóriában, hogy mi az ami megfelelő lenne... Esetleg Libra, de ez minőségérzetet nem fog adni.
Milyen játékokon játszanál? Mert ha nem túl komoly hardveres igényű játékon, akkor más a helyzet.

(#38522) punky10 válasza Dorottya (#38518) üzenetére


punky10
addikt

Olvasd el a linkeket... :)
Az Xperia sorozatban 2 mini is vab:a 2010-es Xperia X10 Mini,ami egy szerethetö,de régi tipus,bár már az sem 1,6-os,hanem 2,1-es droiddal van.A másik a 2011-es Xperia Mini,ami kategoriájában elég ütös ,mind árban,mind hardweresen.Ez utobbi nagyon jo vétel,és talán még az általad behatárolt árba is belefér...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#38523) dite29


dite29
csendes tag

Sziasztok!

Vásárolt már valaki a T-től interneten keresztül, t-pontos átvétellel?

(#38524) sdd2 válasza dite29 (#38523) üzenetére


sdd2
veterán

Én kiszállíttatással vásároltam. Minek mennél be ha kiviszik házhoz ingyen és akkor bontatlan készüléket kapsz és 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól ha nem tetszik a termék vagy valami baja van.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38525) dite29 válasza sdd2 (#38524) üzenetére


dite29
csendes tag

És a szerződés, a garancia, tartozékok stb....minden olyan, mintha az üzletben vennéd, azzal a különbséggel, hogy olcsóbb!! és nem kell besétálnod?

[ Szerkesztve ]

(#38526) Ricardo válasza sdd2 (#38519) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem keveri az X10 minit, és a Xperia minit. Abból gondolom, hogy 1,6-os droidot írt :U

dite29: Igen. Minden feltétel azonos.

[ Szerkesztve ]

(#38527) sdd2 válasza dite29 (#38525) üzenetére


sdd2
veterán

Ugyan úgy kapsz egy halom papírt :DDD

Ricardo

Igen de hiába linkeltem be neki hogy olvassa el nem teszi :W

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38528) dite29 válasza sdd2 (#38527) üzenetére


dite29
csendes tag

Az jó, akkor már csak döntenem kell a kínálatukból...:)

Bár azt hallottam március közepéig jönnek az új készülékek...

(#38529) sdd2 válasza dite29 (#38528) üzenetére


sdd2
veterán

Persze majd alá kell írnod pár papírt az átvételnél ha előfizus. Ha nem akkor csak az átvételi elismervényt. :) Akkor várj vele, bár nem lesznek valami olcsók :(

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38530) dite29 válasza sdd2 (#38529) üzenetére


dite29
csendes tag

Nem is az újak érdekelnek, hanem azt remélem, hogy a mostaniak ára megy le egy kicsit.

Kártyás vagyok:)

[ Szerkesztve ]

(#38531) n0rbert0 válasza dite29 (#38525) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Így van, azért olcsóbb, mert ha üzletbe veszed meg, akkor rárakják a dolgozók százalékát is, mert bizony Ők vállalkozó ként dolgoznak ott!

(#38532) Gergosz2 válasza dite29 (#38530) üzenetére


Gergosz2
veterán

testvérem múlkor Pick Pack pontba kérte és minden simán lezajlott.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#38533) Thusor


Thusor
őstag

Érdeklődnék, hogy milyen telefonokat tudnátok ajánlani amiben van 3G hotspot (ki tudná tenni a telefon megosztva a 3G netet wifire)?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#38534) molnarpeter válasza Thusor (#38533) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Minden droid 2.2-től.

mp

(#38535) t.imi válasza t.imi (#38505) üzenetére


t.imi
addikt

Erre van valakinek okossága?

(#38536) Thusor válasza molnarpeter (#38534) üzenetére


Thusor
őstag

Köszönöm a válaszodat.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#38537) G3R!94 válasza Thusor (#38533) üzenetére


G3R!94
aktív tag

Sziasztok!
Nem biztos hogy ebbe a topicba tartozik, de tudom hogy itt vannak hozzáértő emberek.
Tesóm ma vett egy xperia Play-t és gondunk akadt a mobilnettel. Telenoros előfizetése van és próbáltuk már a Telenor honlapján lévő leírás alapján is beállítani az apn-t és automatikusan a telefon is próbálta, de nem sikerült neki. Wifin megy a net rendesen.
Valakinek valami ötlet?

Ez nem válasz akart lenni Thusor-nak, elnézést!

[ Szerkesztve ]

(#38538) werszomjas válasza G3R!94 (#38537) üzenetére


werszomjas
őstag

a mobilnet aktiválása után újraindítottátok a telefont?

elvileg auton beállít mindent, csak restart kell neki, T-mobile legalábbis ilyen.

Illetve az adott számhoz tutira aktiválva van a mobilnet?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#38539) G3R!94 válasza werszomjas (#38538) üzenetére


G3R!94
aktív tag

Mobilnet van neki aktiválva és újra is volt már indítva. A sim kártya már régebbi, ma tarifaváltás volt rajta, ez bezavarhat? SMS-t kapott az új tarifa és a net aktiválásáról.

(#38540) werszomjas válasza G3R!94 (#38539) üzenetére


werszomjas
őstag

Akkor passz, nekem is volt ilyen gondom anno az aktivalasnal, de a restart segített

esetleg nincs letiltva a telefonban a 3G vagy a mobilnet maga?

üdv

(#38541) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!Beárazásba kérnék segítséget
Van egy vadonatúj Samsung galaxy s2-s telefonom tesóm hozta angliából mert ott él.Doboza, tartozékai is megvannak,gari az ilyenkor él itthon vagy csak ott lehet gariztatni? Így mennyit ér a telefon.Köszi

(#38542) rosco1


rosco1
csendes tag

Sziasztok!

Olyan okostelefont szeretnék, amin nagyjából mennek a 3d-s játékok (gpu-s) és használtan is max 25-30 között van. Sokan mondják az xperia mini-t, de kicsinek találom a kijelzőt így látatlanban is :)

(#38543) krisztian112 válasza rosco1 (#38542) üzenetére


krisztian112
senior tag

Még jóhogy a milyen mobiltelefont vegyek fórumba vagyok XD

Huawei P10 lite

(#38544) G3R!94 válasza werszomjas (#38540) üzenetére


G3R!94
aktív tag

Nincs letiltva. :( Köszönöm a segítséget, szerintem visszaviszem szervizbe.

(#38545) Dorottya válasza sdd2 (#38529) üzenetére


Dorottya
csendes tag

Bocsi, de ez eléggé megzavart engem: http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_SonyEricsson_Xperia_X10_Mini_Pro.asp

Biztos ők a hülyék akkor, de nekik egyre megy hogy Xperia vagy x10 mini vagy csillámf@szláma..

Akkor a kérdésem most már csak az, hogy ahogy körbenéztem, nem csak ott van összekavarva, hanem azoknál is, akik használtan akarják eladni, mert ugyan xperia mini pro, de azt mondják, a Donut van rajta.. Valamelyikük azt is mondta, hogy az új csak a 2011-es szériára vonatkozott..
Szóval ha Xperia és mini pro is, biztos, hogy 2.3, vagy lehet 1,6 is?

Még egyszer bocsi a félreértésért! :R

(#38546) DS39 válasza Dorottya (#38545) üzenetére


DS39
nagyúr

van olyan hogy Xperia X10 Mini, meg olyan hogy Xperia Mini. a kettő nem ugyanaz.

de ha már ide a Mobilarena-ra írsz, miért nem nézed meg a tesztekben?

itt az Xperia Mini

és itt az Xperia X10 Mini

[ Szerkesztve ]

(#38547) sdd2 válasza Dorottya (#38545) üzenetére


sdd2
veterán

DS39 válaszolt rá, 2.3 ami hivatalos csak a 2011-es modelleken van és az Xperia X10-en. Ha megnézed a képeket akkor egyből felismered hogy melyik az Xperia X10 mini és melyik az Xperia Mini.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#38548) molnarpeter válasza mokus1 (#38541) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link] ;)

mp

(#38549) FET-MEN válasza Dorottya (#38545) üzenetére


FET-MEN
veterán

figyelj mind1 :) az a lényeg ami neked belefér és meg kell venned az a sima mini pro. vagy mini, azokkal nem lesz gondod. nekem mondjuk x8-al sincs, csak elkéne bele egy snapdragon s2 :D

Iphone 7

(#38550) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Nekem egy konkrét kérdésem lenne. Nagyon nagy Nokia párti voltam, a 6600 óta symbiant nyomok, mindenfélét kipróbáltam de az utolsó ami bejött az az n95 volt, az újabb symbianok már nem a régiek, szóval úgy érzem Androidra váltok. Az a baj, hogy a telefonomat viszont sokszor használom fotózásra, amiben az n95 nagyon jó, amire váltani szeretnék az egy HTC Tatto, aminek a leírások alapján gyengébb a kamerája (megapixelben, persze tudom, hogy nem csak az számít.)

No de a sok rizsa után ez is a fő kérdésem, hogy mennyivel csinál jobb/rosszabb képet az N95 mint a HTC Tatto?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.