Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) meroly válasza n_stolz (#31550) üzenetére


meroly
veterán

Nokiák közül ott csak az E72 és E52 támogatja a pdf és doc fájlokat.

Impossible is nothing

(#31552) korpicschess válasza meroly (#31551) üzenetére


korpicschess
veterán

Na neee... Még a 6120c is támogatja.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31553) n_stolz válasza meroly (#31551) üzenetére


n_stolz
tag

köszi!
egyéb márkából mit ajánlotok hasonló célokra(ugyanígy a djuice-tól)?

n_stolz

(#31554) slett27


slett27
addikt

Segítséget kérnék. Olyan készüléket keresek, ami

- viszonylag masszív
- maximálisan a legjobb fényképeket készíti
- videofelvétel
- pannonos
- új
- keret 20-25k

Semmi egyébre nincs szükségem.

:R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#31555) Rav3n02 válasza slett27 (#31554) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Előfizetéssel, vagy kártyásan....

Mert újonnan függetlenül, vagy kártyával, csak a 6303i jut eszembe, bár csak 3.2MP kamerája van de szép képet csinál :)

(#31556) meroly válasza korpicschess (#31552) üzenetére


meroly
veterán

Azt árulják még? :B

slett27: 6303i, ahogy az előttem szólok is mondják...

Impossible is nothing

(#31557) Rav3n02 válasza meroly (#31556) üzenetére


Rav3n02
senior tag

újonnan már nem nagyon :DDD viszont anno a maga árkategóriájában nagyon jó kis telefon volt, csak a kamerája nem ért egy forintot sem :)

(#31558) meroly válasza Rav3n02 (#31557) üzenetére


meroly
veterán

Igen, csak a kollega djuice kínálatából keres, ott már tuti nincs.
Nekem nem jött be amúgy, de ez ízlés kérdése....

Impossible is nothing

(#31559) slett27


slett27
addikt

Kártyásan gondoltam. Köszönöm a segítséget, utánanézek a telcsinek. :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#31560) Teaway válasza Beppe91 (#31548) üzenetére


Teaway
veterán

"lényeg, hogy 3 colos kijelzője legyen, [...] Én Galaxy Ace-t ajánlottam"

Mintha itt ellentmondás lenne.

Nincs itthon csokid??

(#31561) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hali. Tud vki vmit erről a Cect C5000-es mobiltelefonnak titulált vmiről?

(#31562) sdd2 válasza Teaway (#31560) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem úgy értette hogy minimum 3 colos kijelzője legyen.Ennek a galaxy Ace megfelel.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31563) Vio24 válasza meroly (#31464) üzenetére


Vio24
csendes tag

Telenoros kártyám van tehát ott venném meg. Az hogy milyen kialakítású azokat nem mindet tudom, hogy milyen pl a bar az mit jelent? meg a flip? :F szétcsúsztathatóm volt már tehát azzal se lenne gondom szerintem, de ez mind1 a lényeg, hogy ne érintőképernyős legyen.
Újjat szeretnék mindenképpen nem használtat. Hosszú távra venném.
-" fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás, filmnézés)" tulajdonképpen nem olyan fontos, de örülnék neki, ha ennyi pénzért tudok venni egy ilyen telót.
Hát asszem ennyi az árát meg már leírtam, hogy mennyiért vennék kb.:)

(#31564) Rav3n02 válasza Vio24 (#31563) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Én esetleg hibrid megoldásnak egy Nokia C3-01et tudnék ajánlani, bár érintőkijelzős is az összes fizikai gomb megtalálható rajta, van benne Wifi egész jól szól a kamera sem rossz...teljesen hagyományos új telefont ilyen specifikációkkal most nem tudok mondani :U

(#31565) Vio24 válasza Rav3n02 (#31564) üzenetére


Vio24
csendes tag

Azért köszi a választ.:) Esetleg ha valaki tud még más telót ajánlani akkor megköszönöm.:)

(#31566) korpicschess válasza KaiotEch (#31561) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen. Szemét. És az összes Cect és ilyen kínai hulladék. Persze ez félig egy vélemény.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31567) KaiotEch válasza korpicschess (#31566) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Sejtettem :D Amúgy nem nekem kéne hanem fateromnak egy olyan mobil ami 2 kártyás, és nem olyan nagyon drága, mert a Samsung D880-a egyre szarabb...

(#31568) MaciG


MaciG
addikt

Üdv.

Tudnátok ajánlani pár "női" telefontípust? Külön extra elvárás nincs a telefonnal, főleg telefonálásra lesz. Ami számít, hogy "jól nézzen ki". Persze ez szubjektív ,de ha én itt most elkezdem böngészgetni a telefonokat soha nem érek végére. Ár: max 15K; Használtan is tökéletes. Előre is köszönöm!

BANZAII

(#31569) Nirvana?!


Nirvana?!
csendes tag

Sziasztok!
Samsung GALAXY ACE megéri az árát vagy inkább Nokia C7?Melyiket ajánlanátok?
üdv.

(#31570) sdd2 válasza Nirvana?! (#31569) üzenetére


sdd2
veterán

Inkább galaxy Ace.Androidos, jobban bővíthető,személyreszabhatób mint a nokiák bármelyike.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31571) n_stolz válasza n_stolz (#31553) üzenetére


n_stolz
tag

Kérem, vki válaszoljon.
Djuice-os kínálatból kellene nekem olyan telefon, ami olvassa a pdf-et,és doc fájlt, elsősorban ez a tulajdonság fontos, nomeg nem baj, ha kibír két évet, melyik telókat tudnátok ajánlani?
Kösz!

n_stolz

(#31572) meroly válasza MaciG (#31568) üzenetére


meroly
veterán

Feleségemnek 5130-at vettem, helyes, dögös, nőcis. Vagy 5310.

n_stolz: E52, E72-vel mi a gond?

KaiotEch: Samsung C3212?

Vio24: Igen, a C3 jó kis készülék lett. Azt én is tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31573) ilililililil


ilililililil
csendes tag

Üdv,
Kikérném a szakértők véleményét!
Telefonváltás előtt állok, mivel az 5 éven át használt 6233-as Nokiám sajnos haldoklik.
Mivel telenoros előfizetésem van, tőlük tervezem az új készülék beszerzését.
DE, mivel ahogyan írtam is, 5 éve nem váltottam készüléket, kissé tanácstalanul állok a dolog elé.
Elképzeléseim szerint kb. 25ezer ft-ig mennék el, és ennyiért cserébe egy olyan telefont szeretnék, ami stabil, lehetőleg normális anyagokból legyen összerakva, bírja az akksija, és legyen vékony, normális kijelzővel.

(mostanában látom ezeket az érintős fajtákat, stb, nem merek belevágni, maradnék a gomboknál. Esetleg, ez a ZTE Blade az amire kíváncsi lennék, mert sokan írtak róla jó dolgokat.)

Valami olyasmin gondolkodom, ami úgymond a 6233-as Nokia mai megfelelője, lehetőleg maradnék a gyártónál. Bár ha vékonyabb, mint a jó öreg 6233, az nem lenne hátrány, a kollégák nemegyszer megszóltak már érte. :)

Néztem ezt a C2-01, C3(bár az gyanúsan nagydarabnak látszik), 6303i (személy szerint ez a legszimpatikusabb, csak már alig van a boltokban)

Esetleg valaki tudna tanácsot adni?

(#31574) postajoska


postajoska
tag

A ZTE Blade szörnyű anyagokból van összerakva szörnyű minőségben. Tapasztalat.

C3-at nem ajánlom, egy 6303i-t lenne érdemes beszerezned.

(#31575) sagesz93 válasza postajoska (#31574) üzenetére


sagesz93
addikt

ez rohadtul nem igaz, valakinek mondjuk a fém is szörnyű, neked meg ahogy látom a gumírozott műanyag az. Pedig nagyon jó anyag, nem sérül, nem látszik az ujjlenyomat, és nem csúszik.
pl én írtózok attól amiből mondjuk a galaxy s hátlapja van.

[ Szerkesztve ]

(#31576) postajoska


postajoska
tag

Akkor én fogtam rosszat, mert az nagyon nyöszörgött :S

(#31577) ilililililil válasza postajoska (#31574) üzenetére


ilililililil
csendes tag

Akkor 6303i? Csak lehessen kapni még, ahogy nézem, az sem a legfrissebb darab.
Mondjuk a ZTE ellen nálam főként az szól, hogy a márkáról sem hallottam még soha életemben.

(#31578) sagesz93 válasza ilililililil (#31577) üzenetére


sagesz93
addikt

akkor kicsit keress utána, nagyobb márka mint gondolnád.

(#31579) ilililililil válasza sagesz93 (#31578) üzenetére


ilililililil
csendes tag

Ahogy látom Te olyat használsz.
Esetleg pár mondatban összefoglalnád az erősségét-gyengeségét? :R

(#31580) meroly válasza ilililililil (#31577) üzenetére


meroly
veterán

6303, 6303i vagy 6700

Impossible is nothing

(#31581) n_stolz válasza meroly (#31572) üzenetére


n_stolz
tag

Nokiákról mostanában nem hallottam túl jót, csupán ezért kérdeztem rá még egyszer, hogy a djuiceos kínálatból melyik más telók tudják a pdf olvasást...

n_stolz

(#31582) meroly válasza n_stolz (#31581) üzenetére


meroly
veterán

ok :R

Impossible is nothing

(#31583) Vio24 válasza meroly (#31572) üzenetére


Vio24
csendes tag

Jóó ez a nokia c3-01, de érintős is és azt nem szeretném, egyáltalán ne legyen érintős amúgy szemezek a Nokia 6303i-vel is még nem tudom...

(#31584) gsc73


gsc73
aktív tag

Sziasztok!

Jóbarátom telefon vásárlás előtt áll, gondoltam segítek neki. Két alapvető szempont, hogy telefonálni és SMS-ezni lehessen (T-mobile-nál), és egy igen érdekes igény:

- A híváslista legyen 100%-os, azaz: kivel, mikor, mennyi ideig, nem fogadott hívások, próbálkozások, stb....ne legyen "csoportosítás". A mostani telefonja, (valami kinyithatós Nokia) úgy működik, hogy ha pl. egy személytől volt 5 db. nem fogadott hívása, akkor csak az utolsó idejét mutatja meg, és a név mellett ott van egy szám, hogy hányszor próbálkozott az illető. Vagy ha hívás kezdeményezés történik, és a túloldalon nincs válasz (kikapcsolva, nem veszi fel.... stb...) akkor csak az utolsó próbálkozás idejét jegyiz meg. Olyan telefon kellene, amelyik mindent pontosan rögzít. Van ilyen egyáltalán? (és alapkészülék kellene, hagyományos billentyűzet, esetkleg kinyítós előnyben)

Üdv: g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#31585) meroly válasza gsc73 (#31584) üzenetére


meroly
veterán

Ez engem is nagyon bosszant, hogy az új S40-es nokiákban így mutatja a hívásidőt, de sajnos az összes ilyen. A régebbi típusok még jól mutatták, az újak már nem. :(

Impossible is nothing

(#31586) netdevil666


netdevil666
csendes tag

Hello!
Épp új telefonvétel előtt állok és szeretnék kérni egy kis segítséget. Két típuson gondolkozok: sonyericsson x10 mini pro vagy HTC Wildfire. A fő szempontjaim, hogy androidos legyen és minél olcsóbb. Ti melyiket ajánlanátok vagy ha esetleg tudtok ebben a kategóriában jobbat, akkor mi lenne az?
Előre is köszi a segítséget!

(#31587) korpicschess válasza netdevil666 (#31586) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezek közül szerintem egyértelműen az X10 mini pro, Wildfire nem tartozik a legjobb modellek közé, a kijelzőfelbontása elég gyatra.
SE X8 és a Samsung Galaxy sorozata is jó választás lehet még. X10 mini pro-nál a kijelzőmérettel azért barátkozni kell, 2,55" elég kicsi.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31588) netdevil666 válasza korpicschess (#31587) üzenetére


netdevil666
csendes tag

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy tudásban az X10 mini pro vagy az X8 a jobb? A kettő közül te melyiket vennéd a helyemben?

(#31589) korpicschess válasza netdevil666 (#31588) üzenetére


korpicschess
veterán

Ugyanaz a kettő, csak az X8-nál a kijelző nagyobb, az pro-nak meg ugye van billentyűzete. Ez teljesen egyéni, hogy kinek mi kéne jobban.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31590) Smile8822 válasza korpicschess (#31589) üzenetére


Smile8822
senior tag

Üdv!
Érdeklödnék hogy lenne 50 lepedöm egy jó kis mobilra!
+ lenne 5lepedöm egy munkás de normálisabb telóra!
Mit ajánlanátok!
Köszi!

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#31591) korpicschess válasza Smile8822 (#31590) üzenetére


korpicschess
veterán

Használt telefon érdekel?
5k az kicsit kevés, az körülbelül egy Nokia 6230-6230i ami nem rossz mondjuk, de 7-8 körül már talán van például SE K770i. Bár munkába lehet, hogy tökéletes a 6230.

50.000-res kategóriában pedig néhány felhasználási területet is megadhatnál, de ott már lehet találni jó készülékeket használtan.

Nos tehát új vagy használt?

:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31592) Smile8822 válasza korpicschess (#31591) üzenetére


Smile8822
senior tag

Köszi!
Használt érdekelne! 50be garanciás!
5k ba jól hangzik a k770i!

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#31593) Smile8822 válasza korpicschess (#31591) üzenetére


Smile8822
senior tag

Megmondom öszintén hogy sony-s és nokiás vagyok!
Csak ez a kategoria érdekel!
Köszi!

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#31594) Klepti válasza Klepti (#31530) üzenetére


Klepti
tag

Erre esetleg valaki?

(#31595) littlelion21 válasza Klepti (#31594) üzenetére


littlelion21
addikt

Teljesen jó lesz az Aino.

(#31596) Dalmayr válasza gsc73 (#31584) üzenetére


Dalmayr
csendes tag

nekem 5800-m van és azon mindent megjelenít egy külön híváslistában kivel, mennyit, mikor,
tételesen még a netkapcsolatokat is írja.remélem segít..
Dalmayr

ezzel most nem az 5800-t ajánlom(egyáltalán nem ajánlom amúgy...)de gondolom az újabb symbianok is tudják.

[ Szerkesztve ]

(#31597) gsc73 válasza Dalmayr (#31596) üzenetére


gsc73
aktív tag

Hali!

Köszi, hogy reagáltál, de az 5800-as nagyon "durva" telefon. (meg drága is) Mint írtam alapkészülék kellene: telefon+SMS. Különben sem költene telefonra 50-60k-t, főleg úgy nem, hogy egyáltalán nem használná az "extra", "okos" funkciókat.
Egyébként gondoltam, hogy az "OP rendszeres" telefonok tudják, vagy ha nem is tudják alapból, talán testre lehet szabani.

Továbbra is keresek olyan telefont, amelyikkel telefonálni, SMS-ezni lehet, és a híváslistája 100%-osan eltárol minden adatot (kivel, mikor, mennyi ideig...stb...."csoportosítás" nélkül)

Üdv: g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#31598) Lacazr93 válasza gsc73 (#31597) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Kb milyen árkategóriában?

(#31599) meroly válasza Klepti (#31594) üzenetére


meroly
veterán

Melyik okostelefont vegyem

Impossible is nothing

(#31600) ferrari1 válasza gsc73 (#31597) üzenetére


ferrari1
őstag

Emlékszem mikor a páromnak Samu D900-a volt mindig csorgattam a nyálam a híváslista kezelésére. Nekem az nagyon bejött, szerintem iszonyat jó :K és a telefon is. Igaz nem mai csirke de ha nekem csak arra lenne szükségem olyat vennék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.