Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32017) vakima


vakima
csendes tag

Kedves fórumozók!
Kérlek bennetek, adjatok ötletet, tanácsot, milyen telót vegyek? Fél éve kínlódok a különböző érintőképernyős csodákkal (Samsung Monte, Galaxy 3) de képtelen vagyok összerázódni velük. A Monte egy félresikerült jószág volt, az óta már a 3. kollégámat kergeti az őrületbe, a Galaxy 3-nak szerintem kicsi a képernyője az érintős megoldáshoz. A lényeg, hogy a telefont szinte csak munkához, telefonáláshoz, (ahhoz viszont nagyon sokat) sms íráshoz használnám, semmi zenehallgatás, 0 videó, még nullább közösségi oldal. Böngészés otthon, meg a munkahelyen. Játék? Na jó, itthon egy kis fekete özvegy... 2 számítógép között általában autóban ülök, így az emileket sem a telefonról kezelem. Nem szeretem, ha mindkét kezemre szükség van a használathoz, szeretném, ha 1 ujjal tudnám pötyögtetni. (a Galaxy 3-ban az sms írás, névjegy-keresés a kicsi képernyő miatt csak elforgatva megy). Egy viszonylag jó fényképező jó lenne, de nem ez a legfontosabb. Nagyon szerettem a szétcsúsztatható variációkat, a szétcsúsztatással további kellemesen használható mérethez jut az ember. Az SGH-L770 volt a kedvencem. Kinéztem a Samsung U600-as modelljét, de az már minden kereskedőnél múlt idő. (kivéve a pink, Hello Kitty-s változatokat). 50-es középvezető nő vagyok, szeretném, ha szép, elegáns kütyü lenne, meg nyilván a "hajlott korból" eredően nagyon zavar, ha olyan aprócska betűkkel kell kínlódnom, mint a Galaxy 3 sms írása. Szóval sok duma, autóban "Brutus", fontos volna egy jó akksi is.
Nézegettem a Nokia E 71-72-es modelljeit, meg az X3-02-t. Ez utóbbi kb. akkora, mint a régi Samsungom volt összecsukva... Pedig tetszett, hogy a névjegy-keresés, sms írás a "hagyományos" gombsorral, fél kézzel-szemmel oldható meg. Kevéskének tűnik viszont az 1000 db névjegy. Telenor a szolgáltatónk, de szívesen veszek kártyafüggetlen újat is, úgy 50 ezer alatt. Igaz, nem a saját pénzemet költöm, de mégsem adnék szívesen felesleges 10 ezreket olyan funkciókért, amikre nincs szükségem.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.