Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32051) Domxc válasza avanglion (#32050) üzenetére


Domxc
senior tag

Nézd meg, de akkor már inkább ZTE Blade :K Nekem is az van és egy nagyon megbízható készülék.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32052) molnarpeter válasza avanglion (#32045) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Samsung Galaxy 551, SE X10 Mini Pro? Ezek mind QWERTY billes telefonok :)

mp

(#32053) Davidof92 válasza Domxc (#32049) üzenetére


Davidof92
senior tag

sima touch2? csak mert az kicsike, minden téren. A felsoroltak közül az xt720 a legjobb, csak az meg ritka 50 körül, ráadásul kell memóriakártya is bele. Vivaz pro-t láttam élőben, annyira nem nagy cucc. A 2 nokia felejtős, ahogyan a spica is. A wave még elmegy, viszont a samsungok formavilágával nem tudok dűlőre jutni. Tettszik még az x10 is csak az viszont drága(rendes, nem mini). Megint ott tartok az n97-el mint anno a p1i-vel, nem nagyon találok helyette más választást :( .

(#32054) Domxc válasza Davidof92 (#32053) üzenetére


Domxc
senior tag

XT720

Szintén

X10

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32055) Davidof92 válasza Domxc (#32054) üzenetére


Davidof92
senior tag

láttam őket, csak az x10-et nem. Újonc mindegyik, előre utalni nem fogok nekik, másképp meg nem hiszem hogy ideadják.

(#32056) Domxc válasza Davidof92 (#32055) üzenetére


Domxc
senior tag

[PH!Megbízhatóság] nézd meg őket :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32057) Davidof92 válasza Domxc (#32056) üzenetére


Davidof92
senior tag

uccsónak 3 pozitív, többinek semmi. majd elválik hogy lesz.

(#32059) picur220 válasza Davidof92 (#32057) üzenetére


picur220
veterán

Ha meg tudod oldani, akkor személyes átvétel. Előre csak akkor szabad utalni, ha magas rang/sok referencia van.

(#32060) he7edik.


he7edik.
addikt

Sziasztok,

Két mobil között filozofálok
Nokia C7 vagy Samu Galaxy Ace
Igazából a kompakt méret az elsődleges szempont e mellett a jobb kijelző a gyorsabb menü és az átláthatóbb operációs rendszer lenne a döntő.
(szeretném 3G modemként is használni a notim mellé)

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#32061) jegenye77


jegenye77
addikt

Hali!
Gondoltam lecserélem viseletes 6300-at egy érintőképernyős telóra.
Max 30-at adnék érte,és a választásom ez a készülék lenne.
Szerintetek jól választottam?
Átlagos felhasználásra lenne,semmi extra.
Esetleg valami más?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32062) picur220 válasza he7edik. (#32060) üzenetére


picur220
veterán

Nem egy kategória a kettő, de én inkább az Ace-t venném innen. Ha már Samsung, és nem zavarnak a WP7 hibái, akkor Omnia7 megérheti, ha zavarnak, akkor Samsung Wave (vagy Wave 2), ha nem akarsz badás telot, akkor Motorola Defy, vagy LG Optimus One (bár ez sem az a kategória).

(#32063) molnarpeter válasza he7edik. (#32060) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ezek közül az Ace-t választanám, az android miatt (rengeteg program :) )

mp

(#32064) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!

Telefont vennék viszont nem tudom miet. Hivatalnál vettem a készülékemet előfizetésre így sokkal olcsóbban megkapom a raktáron lévő készüléket. Pontosan még nem tudom mi lesz ebben a honapban raktáron, de az Iphone 3gs rajta van. Én viszont nézegettem a Samsung i9020-at (Google Nexus S). Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?

Illetve ha lesz a listán Iphone 4 az jobban megérné a Nexus S-nél?
(ár nem lényeges)

Iphone 3gs/ Google Nexus S ??? Illetve Iphone 4 vaggy Google nexus S ??

(#32065) sanyi677


sanyi677
csendes tag

Sziasztok, Jó reggeltet!

Telefon vásárolnék, de nem találom a magam telefonját ami jó lenne nekem...
Ezért ha lehet segítségeteket kérném!
A készülék: -op rendszeres (lehetőleg androidos) legyen
-3,5mm jack dugós zenehallgatás miatt
-GPS nem ártana a készülékbe
-Jó/erős WLan (jelenleg Nokia C3-00 = Szar Wi-fi)
-Qwerty bill. érintőképernyővel kombinálva
-Árba Pron használtan találjak 50.000 ig (ami elfogadható minőségű)
A választ előre is köszönöm akármelyik kolléga adja meg rá :)
További szép napot mindenkinek és jó olvasgatást a Pron .

(#32066) picur220 válasza sanyi677 (#32065) üzenetére


picur220
veterán

Androidosban használtan ha találsz Milestonet, akkor az. Ha nem, akkor Samsung Galaxy 551, bár én azért rászánnám az összeget a milestonera, sokkal jobb.

(#32067) picur220 válasza 4264adam (#32064) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem a Nexus S ezek közül, de ha esetleg vmi csoda folytán odakerülne egy SGS 2, akkor az sokkal jobb, vagy egy Optimus 2X is jobb lenne attól.

(#32068) Domxc válasza 4264adam (#32064) üzenetére


Domxc
senior tag

IPhone 4. De ha még nézelődnél akkor a Nexus S helyett nézd meg az LG Optimus 2x-et, vagy a Milestone 2-őt.

sanyi677: ZTE Blade, Galaxy mini, LG Optimus Me P350, Samsung Wave 723. Használtban nem gondolkodsz?

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32069) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani nekem, valami olcsó qwerty-s, wifi - s telefont? használt is jó, max kb. 15K - ig.

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#32070) jegenye77


jegenye77
addikt

Erre valaki?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32071) sdd2 válasza mr.kocka (#32069) üzenetére


sdd2
veterán

Nokia C3

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32072) sdd2 válasza jegenye77 (#32070) üzenetére


sdd2
veterán

A Galaxy 3 nem rosz de még van mellete több jó teló is. Samsung mini,Sony Ericsson X8.
Én inkább a mini-t vagy azX8-at választanám.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32073) jegenye77 válasza sdd2 (#32072) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem értek hozzá de a mini mivel jobb mint a Galaxy3?
X8 az elveszik a kezemben.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32074) sdd2 válasza jegenye77 (#32073) üzenetére


sdd2
veterán

2.2 android.SD kártyára menti a progikat így nagyon sok lehet rajta.Jöhet rá majd frisseb android és gyorsabb a galaxy 3-nál.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32075) picur220 válasza sdd2 (#32072) üzenetére


picur220
veterán

A Galaxy Mini nekem élőben nem jött be. Nem tudom, láttátok-e már, de a QVGA felbontás nagyon kevés egy 3,14"-os kijelzőre, és ez nagyon érződik a minin.
Az X8 már kellemesebb, itt a kijelzővel csak az a gond, hogy nincs benne multitouch.
A Galaxy 3-ra van Froyo, nem is egy 2.2-es szoft jött már ki rá. Szerintem teljesen vállalható telo.

[ Szerkesztve ]

(#32076) sdd2 válasza picur220 (#32075) üzenetére


sdd2
veterán

De a Galaxy Gio az már jobb. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32077) jegenye77 válasza sdd2 (#32076) üzenetére


jegenye77
addikt

A max 30K az fontos lenne.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32078) Domxc válasza jegenye77 (#32070) üzenetére


Domxc
senior tag

Ha jól tudom a G3 használtan annyi, vagy szolgáltatónál valamilyen csomagra. Mert én a G3 helyett a Galaxy Gio-t, vagy a ZTE Blade-t ajánlanám. (esetleg Huawei U8500, Xperia X10 mini)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32080) Domxc válasza jegenye77 (#32079) üzenetére


Domxc
senior tag

Ez warezos kérdés.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32081) jegenye77 válasza Domxc (#32080) üzenetére


jegenye77
addikt

Egyébként szimpatikus telók.
A menü az hasonlítható az ismertebb készülékekhez?
Úgy értem kezelhetőségben.Pc-vel sima a kompatibilitás?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32082) korpicschess válasza jegenye77 (#32081) üzenetére


korpicschess
veterán

Melyik ismertebbekhez? Olyan felületet teszel rá, amilyet akarsz, de mindegyiknek van egy gyári felülete is, ami kevésbé optimalizált és használható, mint például egy LauncherPro (marketről ingyenesen letölthető).
PC-vel való kompatibilitás alatt mit értesz? Itt is minden gyártónak van saját programja, de természetesen mass storage üzemmódban is működnek.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#32083) jegenye77 válasza korpicschess (#32082) üzenetére


jegenye77
addikt

Értem.
Nem tudom megmagyarázni miért,de valamiért tartok ezektől a márkáktól.Lehet azért mert nem ismerem egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32084) picur220 válasza sdd2 (#32076) üzenetére


picur220
veterán

Az Optimus One-nál max papíron jobb.:D Sajnos volt módom megtapasztalni, mennyivel roszabbul optimalizál a Samsung az LG-nél:D

(#32085) juuzer


juuzer
addikt

sziasztok,
corbym tönkrement, és nincs keret okostelefonra, azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik telefon jó?
motorola wx295
nokia c1-01
nokia c1-02

némi zenehallgatásra, meg rádióra lenne szükségem, meg jó hangminőségre a beszélgetéseknél. egyelőre úgy néz ki, hogy a motorola áll nyerésre, de elég bizonytalan vagyok még :/

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#32086) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Két telefon között őrlődök, és szeretnék segítséget kérni a „jó” döntés meghozásához.
Ez a két telefon a ZTE Blade, és a Motorola Dufy.
Az utóbbi időben nagyon sok tesztet, videót néztem ezzel kapcsolatban, és minden mást kizártam az ára, és/vagy a tudása, illetve hardveres gyengeségek miatt.
Ez a két telefon maradt, ami a többi alternatívához képest a legjobb, legtökételesebb kompromisszumot nyújtja számomra.
És itt elérkeztem a döntési nehézségekhez.
A ZTE olcsó, és nem is olyan gyenge hardver. Sok telefon 2x ennyiért sem nyújt többet, mert vagy prociban nem erősebbek, vagy kijelzőben gyengébbek, vagy mindkettő egyszerre.
A Motorola Dufy erősebb procival, külön GPU-val, és bár kevésbé lényeges, de IP67-es biztonsági rendszerével abszolút csúcsvételnek érzem 100.000.-Ft alatti áron. Ennél jobbnak csak a Samsung Galaxy S.t, pláne a Glaxay S II-t láttam, de az már túllépi a 100.000.-Ft-ot, amit én nem is tudok, de ha tudnék is, sem költenék el egy telefonra.
A kérdésem az, hogy a Dufy ér-e 2x annyit, mint a Blade, ha az IP67-es besorolást nem, hanem csak szigorúan a hardverbeli különbségeket nézzük?
A Blade mennyire gyenge játékra így, hogy nincs benne külön GPU?
Hosszabb távra, legalább 2, de ha beválik akkor akár 4-5 évre tervezve, melyikre érdemesebb költeni? Használtpiaci eladáson nem gondolkozok, mert ha oda is kerülne a sor évek múlva, nem hiszem, hogy jelentős összeget kapnék érte a használttelefonos cégektől. Ezért az amortizációs költség nálam a telefon teljes ára; 28.000.-Ft szemben az 56.000.-Ft-al (Blade, vs. Dufy).
Szóval, szerintetek, melyikben érdemesebb gondolkozni; vagy várjam meg a ZTE Skate-t? :F
Hogy mire kellene az okos telefon?
Üres óráimban a munkahelyen picit netezni, leveleket olvasni, esetleg a PH!-t böngészni, játszani (kizárólag az ingyenes játékokkal, nem szeretem a fizetős dolgokat, mert akkor inkább kézi konzolt veszek), ha már van benne, akkor legyen jó GPS navigációként is autóban és gyalogosan, valamint online tv-t (videotárak, és YueTube), valamint online rádiót (pl. MR1 hangtár) is tudjak rajta hallgatni. Egyéb igényem nincs, ennél komolyabb dolgokra nem akarom használni a készüléket. Na jó, még a határidő napló esetleg, ami fontos lehet, és a jegyzetek készítése, emlékeztetők írása, illetve esetleg egyszerű World szövegek létrehozása, már ha nem túl nyögvenyelős gépelni egy virtuális billentyűzeten.
Nos ezekhez a felhasználásokhoz keresek egy megbízható, szórakoztató, irányt mutató telefont. :B

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#32087) Domxc válasza klepto (#32086) üzenetére


Domxc
senior tag

Az igényeidhez mérten a Defy-t ajánlanám, főleg, hogy jó kis árat kapsz érte. Neki nagyobb kijelzője van ami YouTube-hoz, és a videótárakhoz bőven elég, mindkettő telefonnak 3mm jack dugója van, és a GPS is szinte ugyanaz. De a Motorola Defy ugyebár strapatelefon is, és ez még egy érv mellette. Nekem ZTE Bladem van, de azon nem nagyon élvezetes a játék, ilyenkor a kijelzőnek kicsit rosszabb az érzékelője, és a WiFi-t se látja mindig, de nem panaszkodhatom rá sokat. Inkább a fórumokat olvasgasd, ott hátha több tapasztalatot szerzel a Defyvel kapcsolatban. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32088) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Defy sokkal jobb választás :) Gyorsabb is, és jobb is. Plusz ami nekem nagy előny, hogy strapatelefon :)

(#32089) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!

Nem tudom ezzel a kérdéssel hova forduljak úgyhogy ide írom. Ha veszek egy Iphone 4-et akkor vennem kell egy micro sim vágot is. Nézeggettem is ezeket viszont nem tudom mire valo az a micro sim adapter. Méretéből nézve olyan mint a sima sim méret. Ha abba belerakom a micro sim-et akkor tudom használni a sima SIM-es telókban? :F

(#32090) Domxc válasza 4264adam (#32089) üzenetére


Domxc
senior tag

Ez más topic. Ezt itt kérdezd meg, vagy itt.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32091) korpicschess válasza 4264adam (#32089) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, arra való, hogy másik telefonban is tudd használni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#32092) jegenye77


jegenye77
addikt

Úgy néz ki,hogy a ZTE Blade és a Galaxy Mini között döntök.Ahogy néztem,tudásban hasonló kategória.
Blade kinézetre jobban tetszik,nagyobb kijelző,viszont a színárnyalat lényegesen gyengébb.Ez sokat számít?
A Mini-ben extra szoftverekből viszont több van.
Készenléti időben nem tudom melyik a jobb választás.A Blad-ről olvastam,hogy nem igazán jó.Ez igaz?
Mindkettőt 30k-ért lehetne venni használtan szóval nem tudom melyik legyen. :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32093) Domxc válasza jegenye77 (#32092) üzenetére


Domxc
senior tag

A színárnyalat nem feltűnően rossz a Blade-ben.

"A Mini-ben extra szoftverekből viszont több van"

Ezt most, hogy érted? :F Mert, ha a marketről van szó, szinte ugyanazok elérhetőek.

"Készenléti időben nem tudom melyik a jobb választás.A Blad*e*-ről olvastam,hogy nem igazán jó.Ez igaz?"

Igen, sajnos a telefon leggyengébb pontja az akku. Ha tulajdonképp egész napos netezésre, játszásra (esetleg videózásra) használod, akkor nagyon könnyen lemerül.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32094) jegenye77 válasza Domxc (#32093) üzenetére


jegenye77
addikt

Volt régebben egy telefonom /már nem emlékszem a típusára/ ami nagyon tetszett,de a kétnapos töltögetéstől kiábrándultam belőle.Nem szeretnék így járni megint.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32095) molnarpeter válasza jegenye77 (#32092) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szerintem Blade, kivéve ha üzemidő kell, akkor inkább Galaxy 3, mert a Mini-n tudtommal zavaróan látszanak a pixelek. A Blade alternatívája esetleg a Galaxy Gio lehet. Okostelefonnál szokj hozzá, hogy minden éjjel tölktőre kell tenned kb, bár ez használattól függ. Nekem (Galaxy 3) eddig egy 7 órás netezés+játék vegyesen merítette le teljesen a telefont töltőtől távol. Jól bírja még a GT540 is, de annak reziszív kijelzője van, így multituoch sincs.

mp

[ Szerkesztve ]

(#32096) jegenye77 válasza molnarpeter (#32095) üzenetére


jegenye77
addikt

Az első kiszemeltem a Galaxy3 volt,csak megtetszett a Blade, a Minit meg ajánlották.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32097) Gtxtt


Gtxtt
tag

Sziasztok!

A telefonom már megérett a cserére, ezért új telefont vennék 50k-ig.
Minél kisebb méretű, annál jobb. Ami igazán lényeges nekem,az a multimédia. A kamera jó minőségű képeket készítsen és éjszaka pl.: buliban is lehessen használni. Emellett zenét is hallgatnék rajta. Wifi nem baj ha van. Milyen telefont tudnátok ajánlani a fentebb leírtak alapján?

''Nem az a szabadság,hogy megteheted amit akarsz,hanem az,hogy nem kell megtenned amit nem akarsz.''

(#32098) meroly válasza Gtxtt (#32097) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 5630?

bár kicsit le vagyok maradva, érintőkijelző túlzott elterjedése óta nem kísérem figyelemmel nagyon az eseményeket, az kell vagy nem az?

Impossible is nothing

(#32099) jegenye77


jegenye77
addikt

A Blade akksi ideje, a Mini-nek meg a kijelzője teljesen elbizonytalanított. :F
Lehet maradok Én a Galaxy3 -nál.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32100) Lacazr93 válasza Gtxtt (#32097) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Használt/új? Márkaelképzelés? Érintős vagy sima?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.