Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) Lacazr93 válasza Tommy7 (#31500) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Csalódni nem fogsz benne, meg mondjuk még annyi van a javára hogy az 5800 nem egy mai darab :)

(#31502) matedon


matedon
csendes tag

Szerintetek Vodafone 845 vagy Nokia C3-00 lenne a jobb választás? Megéri-e ezt a Vodafonos Android készüléket megvenni? A válaszokat előre is köszönöm!

(#31503) matedon


matedon
csendes tag

Melyik éri meg jobban az árát?

[ Szerkesztve ]

(#31504) korpicschess válasza matedon (#31503) üzenetére


korpicschess
veterán

Nehéz kérdés. Szerintem sebesség miatt inkább a C3..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31505) RootRulez válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Édesanyámnak kéne egy telefont. Átlépü előfizetésesbe és akkor egyúttal egy telefont is venne, mert a mostani már elég kakai.

djuice-nál lenne a készülék vásárolva. Ti melyiket ajánljátok? 0-15K-ig

Jelenleg ezek között vacillálok:
Nokia 2730 Classic (9.990)
Nokia 6303i Classic (12.990)
Nokia C2-01 (10.990)

Azért inkább Nokia, mert a mostani is az és azt már kismeri...

Ki mit szól ezek közül vagy az oldalon böngészve esetleg másik?

═════════════════════════════════════════

(#31506) meroly válasza RootRulez (#31505) üzenetére


meroly
veterán

A 2730 és a C2-01 tök ugyanaz a két teló, a 6303i kategóriákkal jobb, azt vegyétek!

Impossible is nothing

(#31507) RootRulez válasza meroly (#31506) üzenetére


RootRulez
félisten

És nyomkodásban milyen a 6303? Mert a C2nek kis dudlis gombjai vannak a 6303-nak meg sima...

═════════════════════════════════════════

(#31508) zorzy4 válasza RootRulez (#31507) üzenetére


zorzy4
őstag

Attól még jól elkülönülnek, kényelmesen használható.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#31509) meroly válasza RootRulez (#31507) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem is jobban elkülönülnek mint a C2-01-nél, bár ezt még élőben nem láttam.
Ha bírja a fémet, akkor jó lesz neki sztem.

Impossible is nothing

(#31510) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Ha az lenne az egyetlen kitétel, hogy minél jobb minőségű képet készítsen a telefon nappali fényviszonyok között, akkor mit tudnátok ajánlani 25-30k környékén? Használtban természetesen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#31511) korpicschess válasza Motion_Blur (#31510) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Nokia N79!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31512) Ricardo válasza korpicschess (#31511) üzenetére


Ricardo
félisten

Esetleg N82

(#31513) korpicschess válasza Ricardo (#31512) üzenetére


korpicschess
veterán

.. vagy ha kifér az árból akkor egy N86. Egyébként az N79 nappal jobb, (igaz nem nagyságrendekkel) mint az N82.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31514) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok! Lassan új telefont kellene vásárolnom, mert a mostani kezd betegeskedni. Leginkább a vodánál szeretnék újonnan venni, mert a gari fontos lenne. Az elsődleges az lenne, hogy megbízható, stabil rendszerű készülék legyen. Annyira még nem néztem utána a lehetőségeknek. Feltöltőkártyásért olyan 30-35k gondoltam kiadni, tehát nem felső kategóriára van szükségem. Vagy ami még szóbajöhet valami olcsó havidíjas előfizetés (igazából inkább engem hívnak sokat, én kevesebbet hívok). Amiről lehetőleg nem mondnaék le:
- rendes hardveres hívásfogás/letevés gomb
- qwerty bill. (érintősön szoftveres is megfelel)
- wifi
- normális akku

Eddig ami első ránézésre, meg ár szerint szóba jöhet az a Vodafone 845, illetve a Nokia c3-00, valamint a HTC Wildfire (ez utóbbi előfizetéssel fér bele a keretbe). Összességében a 845 felé húz a szívem, de amennyi jót hallottam róla, legalább annyi rosszat is. Ja egyébként eddig egy SE p990i-t használtam, amit nagyon kedvelek, de sajnos eljárt felette az idő. Mit tudtok javasolni?

[ Szerkesztve ]

(#31515) dokee78


dokee78
félisten

max 70.000-ig melyik a legjobb kamerával rendelkező mobil?
Érintősök elsősorban.

Autofoxusz,jó video pl.

(#31516) Motion_Blur válasza korpicschess (#31511) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, én is erre gondoltam a 'mobillal készült képek' topikot olvasgatva :K

Ricardo: köszi, abban a telefonban nagyon csalódtam :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#31517) zorzy4 válasza Tv (#31514) üzenetére


zorzy4
őstag

Ha nem ragaszkodsz a okos telefonokhoz, a c3 jó választás. A valódi qwerty nagyon kényelmes.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#31518) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy olyan mobilt ami:
villámgyors
hosszú az üzemideje

Minden más paraméter egyelőre lényegtelen, csak telefonálásra és sms-re kell. Lehetőleg Nokiát keresek, az sem baj ha régebbi típusról van szó, mindenesetre használtat nem szeretnék. :R

Let the Zone take me if I am.

(#31519) Dark Archon válasza manoarc (#31455) üzenetére


Dark Archon
addikt

Köszi, egyik se jött be neki. Ha minden igaz, kicsit drágábban, mint a keret, de SE X10 mini pro lesz a nyertes.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#31520) zorzy4 válasza kutga (#31518) üzenetére


zorzy4
őstag

Nokia 2323 ha megfelel az alsó kategória.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#31521) sdd2 válasza dokee78 (#31515) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Szerintem a Samsung Wave. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31522) ZoPád


ZoPád
tag

Hali!
Zenehallgatásra melyik teló az etalon mostanság?
Jelenleg egy samsung monte (s5620) boldog tulajdonosa vagyok, amihez az egyik legjobban szóló füles jár, ráadásul jackes, de olyan érzésem van hogy maga a teló nem szól a legjobban :U
Viszont érintős teló után fura lenne visszaszokni tehát ha van ilyen, érintőset keresnék.
Főleg kapacitív kijelzőset (a montéban ezt szeretem legjobban) de jöhet rezisztív is ha nincs más.
Nokia XpressMusic-okat néztem, ezek jók?
Árkategória: max. 40ezer, de mivel új árait nézzük, legyen 50

Előre is kösz!

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#31523) korpicschess válasza ZoPád (#31522) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Használt iPhone 3G.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31524) majkel válasza Tv (#31514) üzenetére


majkel
tag

Mivel említetted a Vodafone 845-öt ezért mindenképpen szóba kell hoznom, hogy a keretedbe beleférne más Androidos okostelefon is. Ott van mondjuk az SE Xperia X8 ami 36k a T-nél (igaz egy ezressel több, de talán még belefér).

Mondjuk 40 ezer forint felett kicsit kitárul a paletta, de 35k körül feltöltőkártyás csomagban megvásárolt telefonok között sokkal inkább az X8-at vinném, mint a Vodafone 845-öt.

Ha olcsó (havi 1500-1700 Ft) előfizetés is szóba jöhet akkor már kicsit jobb készülékek is kaphatók, de feltöltőkártyás csomagban ezek vannak. És mivel Androidosok, ezért nem csak wifi és érintőképernyős QWERTY az extra benne. :)

(#31525) meroly válasza zorzy4 (#31520) üzenetére


meroly
veterán

Hát azt nem nevezném gyorsnak.... talán valami 1280 körüli modell még gyors.

Impossible is nothing

(#31526) Josti10


Josti10
csendes tag

kl

(#31527) hertikenez válasza ZoPád (#31522) üzenetére


hertikenez
csendes tag

Az xpressmusic-ok jól szólnak, de szerintem túl elavult oprendszer már az s60v3 és v5. Szerintem érdemesebb lenne körülnézned a SE tájékán, azok általában "jól szólnak". :)) Szerintem a piacon a Samsung mellett a legjobb ár/érték aránya a SE-oknak van. Lehet kicsit elfogult vagyok, de a SE komolyabb konstrukció véleményem szerint. Az általad említett árkategóriában az X8-as a nyerő. Ha tehetném én komolyabbat vennék, de tisztában vagyok vele, hogy ez anyagi erő függő, engem sem eresztettek el különösebben. A 40-50E ft-os árkategóriában szerintem, ha nem is az általad várt "etalon", de jó megoldás lehet az X8... Itt írta is már az egyik tag, hogy 36-ért vesztegetik a T-nél, én is így jutottam hozzá nemrégiben. Szerintem jó ár érte. Persze kinek milyenek az igényei. Annyit tudok, hogy az én igényeim mindig nagyobbak, mint az anyagi erőm. :))

(#31528) Rav3n02 válasza ZoPád (#31522) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Na akkor most elmondom mi van :DDD ....volt már egy pár telefonom lassan a 100.-at taposom, ennek fényében tessék mérlegelni amit mondok....Galaxy 3...

Számomra jelenleg az egyik legjobb ár érték arányú teló a piacon...a kijelzője nem túl szép, viszont kapacitív, a szoftver gyors, zenében szerintem nagyon jó, akksi nagyon jól bírja..egyedül a ház ami gyengécske, illetve van ahol a GPS szarakodik egy kicsit...ezt leszámítva, számomra tökéletes...mondom ezt nem egy felső kategóriás telefon után... :R

Folyamatosan netezek vele, megy a zene, játszom ha úgy adódik, msn....másfél napot simán kibírja...még úgyis, ha éjjel nappal szól a zene...Az előző telóm a Milestone volt csak ugye kellett a pénz és egy olcsóbb telefon....nem bántam meg (na jó a Milestone kicsit hiányzik a kamera és qwery miatt, plusz a kijelzője is isteni volt...csak mondjuk egy napnál tovább nem nagyon bírta az akksi, pedig egy 1500mAh telep hajtja)

[ Szerkesztve ]

(#31529) korpicschess válasza Rav3n02 (#31528) üzenetére


korpicschess
veterán

:R
Nekem is igazából a kijelző ami nagyon lehúzza ezt a kategóriát. Mondjuk olyan hardver alá nem lehet nagyon mást pakolni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31530) Klepti


Klepti
tag

Sziasztok!
Ha minden igaz, akkor kb 1 hónap múlva veszek egy új telót.

Amik lényegesek a számomra:
-55-60k alatt független, új telefon
-telefonálás, sms :DDD
-zene és egérmozi minden mennyiségben (nem kell xvid/divx)
-néha egy kis játék
-nagy ritkán egy kis netezés wifi-n

Lehet, hogy ez valami elfojtott, mazochista dolog lehet, de ahogy rábukkantam tegnap a SE Aino-ra, elfogott az az "instant get" érzés.. (Utoljára ilyen akkor volt, amikor megjelent a Vice City, emlékszem, alig bírtam aludni este, amikor először kipróbáltam :DDD )
Tudom, hogy nem okostelefon, meg tele van egy csomó hibával.. :W

Igazából már a Symbian és az Android között se tudok dönteni, a Nokia X6 és az LG Optimus One között vacilláltam igazából..
Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#31531) Rav3n02 válasza Klepti (#31530) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szerintem az Optimus One nyerő választás lehet, az Ainonál mindenképpen.... :U

(#31532) szőröscica


szőröscica
addikt

Sziasztok!

Szeretnék venni egy outdoor telefont magamnak! Horgászáshoz, futáshoz, túrázáshoz, egyéb szabadidős tevékenységhez. Ami a fontos lenne, az az ár. 20, maximum 30 ezret tudnék most rászánni, így az über sonim telefonok kiesnek.

Ütés, és vízállóság ami fontos, illetve az, hogy jó vétele legyen, könnyen találjon térerőt. Ha esetleg ledes lámpa van benne, az pozitívum, de nem létfeltétel.

Az új készülékeket nem ismerem, csak a régebbieket. Ebayről pedig lehet szerezni vadi új, vagy keveset használt példányokat pl. Nokia 5140-ből, 5210-ből, vagy a legendás 6250-ből is. Szóval kérlek, hogy a válasznál mérlegeljetek, nekem egy ilyen régebbi is jó, ha outdoor felhasználásra jobb. Hétköznapra van okostelefonom. :)

(#31533) korpicschess válasza szőröscica (#31532) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

Samsung B2100, B2700, E2370. Ezek közül bármelyiket megveheted!
B2100-at használtan már nagyon olcsón kapni. Ilyen felhasználásra kiválóak.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31534) meroly válasza szőröscica (#31532) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 3720! ;)

Impossible is nothing

(#31535) littlelion21 válasza meroly (#31534) üzenetére


littlelion21
addikt

Az aláírásod látva nem lepedők meg hogy mit ajánlasz... ;]

(#31536) meroly válasza littlelion21 (#31535) üzenetére


meroly
veterán

;]

Impossible is nothing

(#31537) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Sziasztok!

Mobiltelefon vásárlás előtt vagyok! Amit majd április elején tervezek vásárolni 100k Ft max!
2 telefon között tettem le a voksomat: Nokia N8
Samsung Galaxy S

Nos tudom hogy sokan a Samsung Galaxy S ajánljátok mert hát az Android, az én véleményem szerint ha kijön a 2 magos processzorral eltátott Android mobil akkor nagy ívben leszarják a 1 magos csúcsmodelleket (főleg a Samsung hogy csak úgy szarja a mobilokat kifelé), és több frissítés nem fog kijönni, vagy csak nagyon kevés! Ezért van a képben Nokia N8 mert arra még jön az új symbian, és elég sok frissítés várható még rá hosszútávon ha úgy nézzük!
Ha mégsem így lenne az Android-al akkor javítsatok ki!:)
Más:
Április elején milyen telók fognak bejönni a piacra ami 100k alattiak lesznek?

(#31538) Karma


Karma
félisten

Hölgyismerősöm keres magának telefont, a szempontok elég egyszerűek (hagyományos billentyűzet, alkalmi lődözésre alkalmas fényképező, lehetőleg Nokia), ezért felmerült bennem a kérdés: melyik az S40-es telefonok közül a legjobb kamerával rendelkező?

A mostanában divatos EDOF móka nem győzött meg engem a tesztfotókon, hiába a lelkes kardozás mellette :( Viszont az okostelefonokat ismerem csak.

“All nothings are not equal.”

(#31539) korpicschess válasza Karma (#31538) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem egy X2 vagy 6303 a legolcsóbb választás. Hogy mi a következő azt nem tudom.. szerintem nagy árkülönbségbeli ugrás van, na meg persze plusz funkciók.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31540) szőröscica válasza korpicschess (#31533) üzenetére


szőröscica
addikt

Hmmm, utánanézve ezeknek, igen komoly kis készülékek, főleg a 2700-as.
Szerintem ilyen lesz. Bár egy 6250-es Nokia azért birizgálja a csőrömet. :)

(#31541) korpicschess válasza szőröscica (#31540) üzenetére


korpicschess
veterán

Ilyen Nokiát nem is igazán lehet kapni, meghát ősöreg már.
Samu B2100-at 10-ért simán lehet venni használtan, az biztos, hogy megbízhatóbb, jobb stb..

Speedlink88:
SGS-ből úgy lesz jó telefon, hogyha főzött ROM-ot pakolsz rá, kernelt cserélsz stb.. Hogyha ilyenekben benne vagy, akkor bátran ajánlom, a frissítések még jódarabig lesznek, bár nem a Samsung istállójából. Egyébként hamarosan kijön a hivatalos 2.3 rá.

szerk: meroly igazad van, ezt benéztem. :R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31542) meroly válasza Karma (#31538) üzenetére


meroly
veterán

Egyértelmű hogy a 6303. Az X2 EDOF-os, ami még szóba jöhetne az a 6700, bár ez más árkategória.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31543) Karma válasza korpicschess (#31539) üzenetére


Karma
félisten

Köszi :R A képeket még magamban elnézegetve az X2 se olyan vészes :)
Még árra se. Na majd este beajánlom őket.

(EDOF-ból egyébként a két Touch&Type képeit nézegettem, hát azok elég ocsmányak voltak tényleg. Az X2 most erős közepes, a 6303-nál még jobbak is. Legalábbis úgy tűnik :F)

meroly: A 6700-val csak az a baj, hogy be is kéne szerezni :) Még nem tudom mennyit szánnának rá (a 30k-s kategória belefér, annyit leszűrtem). Igazából most az N8 mellett minden kép olyan ocsmánynak tűnik :P De lehet, hogy a leendő telefon gazdája nem ennyire maximalista.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#31544) meroly válasza Karma (#31543) üzenetére


meroly
veterán

Igen, nekem is úgy tűnt, jó darabig X2-t akartam, mert tetszettek a képei, majdnem olyan jók mint az 5630-é.

Impossible is nothing

(#31545) szőröscica válasza korpicschess (#31541) üzenetére


szőröscica
addikt

Ebayen lehet venni. :) És annak mégiscsak megvan a feelingje, hogy nem mindenki szaladgál vele. Igaz, nekem az lenne a lényeg, hogy a rossz terepet is bírja. :DDD

(#31546) korpicschess válasza szőröscica (#31545) üzenetére


korpicschess
veterán

Rajtad áll, de azt a Nokiát tényleg legfeljebb feeling miatt érdemes, semmi másért.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31547) meroly válasza szőröscica (#31545) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem is bírják a mostaniak, nem érdemes csak gyűjteménybe 6250-est venni.

Impossible is nothing

(#31548) Beppe91


Beppe91
aktív tag

Hali. Nővérkém telót szeretne venni és gondoltam hátha tudtok segíteni. Eddig SE X8-at nézte, szoval árkategóriára, használatra ilyen fajta telót akarna, kb 2 évig jó lenne ha tudná használni és nem avulna el nagyon, persze tudom ezt elég nehéz, mert most nagyon gyorsan fejlődik minden. Szóval lényeg, hogy 3 colos kijelzője legyen, netezni lehessen rajta, ne csak edge legyen, és azért picit formás legyen(mégis csak lánynak lesz.) Én Galaxy Ace-t ajánlottam neki, de az már húzos picit árba. Szóval mit gondoltok?:)

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#31549) rollo válasza Beppe91 (#31548) üzenetére


rollo
tag

Szia! Szerintem a Samsung Galaxy 5 ,vagy a SAMSUNG S7230 WAVE ennek me wifije is van,vagy Nokia X6,vagy NOKIA 5530,de szerintem a legjobb a Nokia C5-03 (ez meg szep is szerintem jo lenne egy lanynak) ;)

(#31550) n_stolz


n_stolz
tag

Hali!
Segítségeteket szeretném kérni, mobilvásárlás előtt állok. Eléggé nokia párti vagyok, de a legfontosabb választási szempont, hogy a telefon olvassa a pdf-et, és a .doc fájlokat, tudtok ilyen telefon ajánlani a djuice-os kínálatából?
Köszi előre is!

n_stolz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.