Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) korpicschess válasza Slownz (#31650) üzenetére


korpicschess
veterán

Új vagy használt? :)
Hol vennéd?

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31652) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Sziasztok

Használt Nokia N97 Mini vásárlása előtt állok, találtam is egy szépet viszonylag reális áron.
A kérdésem a következő, mire kell odafigyelni ennek a típusnak a vásárlásakor? van-e valami ami általában behal vagy hibás szokott lenni?

Ja garancia nincs rá ezért különlegesen fontos lenne a dolog.

Köszi

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#31653) netdevil666


netdevil666
csendes tag

Hello!
Új mobil vásárlása előtt állok és nem igazán tudom eldönteni, hogy milyet vegyek. Két típus között vacillálok: Sonyericsson X10 mini pro vagy Samsung Galaxy Ace. Tudom, hogy eléggé különböznek egymástól, de akinek van valamilyen tapasztalata akármelyik készülékkel azt szívesen meghallgatnám. Esetleg ti melyiket ajánlanátok?

(#31654) zsoltinnó


zsoltinnó
aktív tag

Sziasztok!Szerintetek melyiket?HTC Touch Diamond,T-mobile Pulse,vodafone 845? köszi!

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#31655) papi99


papi99
aktív tag

Sziasztok!
Szeretném segítségeteket kérni, most szeretnék új telefont venni, már kérdeztem hozzáértőt is néztem videókat is, teszteket is de megkérdezlek titeket is! Melyiket választanátok Samsung Galaxy S vagy HTC Desire? És miért? Köszönöm előre is a válaszokat!! :)

(#31656) korpicschess válasza papi99 (#31655) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez inkább az okostelefonos topic. Sok ilyen kérdés volt már, szerintem egyértelműen SGS, de attól is függ, hogy mire használnád.. 1. hsz.

netdevil666:
Ace-t a gyorsabb működés és a használható méretű kijelző miatt!

zsoltinnó:
Mire használnád?

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31657) zsoltinnó válasza korpicschess (#31656) üzenetére


zsoltinnó
aktív tag

Navigáció,facebook,Emilek. ilyesmi :R

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#31658) Slownz válasza korpicschess (#31651) üzenetére


Slownz
senior tag

Írtam, hogy az új és használt is játszik :)
Ha új akkor ott venném, ahol a legolcsóbb nyilván :DDD Ha meg arra gondolsz, hogy külföldről is rendelnék-e esetleg, akkor az is megoldható végülis

(#31659) forest_ns


forest_ns
tag

Üdv!

Van két esélyesem, tanácsokat/tapasztalatokat kérnék, ki melyiket ajánlaná! A vodafonnál van most akcióm, így elsődlegesen az ár miatt venném meg valamelyiket.
A telefonok:
1. Vodafone 845 - 1 Ft-ért
2. Nokia 5230 - 9990 Ft-ért

Mindig Nokia symbian-os voltam, ismerem őket, androidot viszont nem nagyon kezeltem. Fontos a gps, de a 845 wifijét is biztosan kihasználnám, ha olyan helyen lennék (de nem létszükséglet). A színek, felbontás sem hat meg annyira.
Ami lényeges: megbízhatóság, szervizelhetőség, program támogatottság

Ha hasonló telefont ajánlana valaki, egy lényege; okostelefon/pda legyen.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#31660) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Üdv!

Kedves telefonom a mai napon megadta magát (SE W610i), nagyon sokáig bírta pedig nem is a legmasszívabb volt a piacon. Új telót kell most vennem.
Előfizuval (t-lány) akarom venni, max 25k-ig. Főleg telefonálásra kell és zene hallgatásra. Ha van rajta gps, kamera az nem rossz. Érintőkijelző nélküli elég ritka már sajnos, de ezektől meg eléggé félek...
Amit néztem és érintős az a zte blade, ha van valami más akkor azt is szívesen venném.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#31661) D1Rect


D1Rect
félisten

Keresem a következő telefont:
- wifi
- skype és/vagy msn
- olcsón(használt, kifutott, akármi)
:R

(#31662) Ejiii


Ejiii
csendes tag

LG Optimus GT540 vagy LG Optimus One legyen a választott telefon?
Az első 25ezer, a második 39ezer Ft.
Akinek van tapasztalata LG-kel kapcsolatban, annak mi a véleménye a telefonokról?
Ár és tudás alapján ez a 2 telefon van kilátásban, játszott még a ZTE Blade is,de arról azt olvastam, hogy a képek minősége elég silány.
Előre is köszi a válaszokat :R

(#31663) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Faternak szeretnék alaptudású telót venni kb. 15.000HUF -ért. Nokia C1-01 tetszett meg neki, nekem sincs sok bajom vele de olvasom az itteni tesztben, hogy halk a hangereje. Ez ha nagyon igaz, milyen alternatívát ajánlotok. Egyedül a bluetooth meg a színes kijelző a meghatározó, és hogy Nokia legyen. Valamint,hogy mp3-at tudjon csengőhangként kezelni.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#31664) meroly válasza cintula187 (#31663) üzenetére


meroly
veterán

Szolgáltató/kártyafüggetlen?
Ha az előbbi akkor kártyás vagy előfizetés?

Impossible is nothing

(#31665) cintula187 válasza meroly (#31664) üzenetére


cintula187
addikt

Kártyafüggetlen, ha lehet újonnan és feltöltőkártyás.Kártya már van hozzá

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#31666) Ejiii válasza cintula187 (#31665) üzenetére


Ejiii
csendes tag

Nokia 2330, vagy 2600...az első 12ezer a második 16ezer függetlenül.

(#31667) meroly válasza cintula187 (#31665) üzenetére


meroly
veterán

Kollega beelőzött, a 2330 tényleg jó, bár elég kicsike.

Impossible is nothing

(#31668) Ejiii válasza meroly (#31667) üzenetére


Ejiii
csendes tag

Bocs :)
Nekem nem tudnál segíteni abban, hogy milyenek az LG-k?
Mert még nem volt soha LG-m és most Optimus GT540-ben gondolkozok.

(#31669) cintula187 válasza meroly (#31667) üzenetére


cintula187
addikt

Köszönöm neked is meg Ejiiinek is a választ. Akkor a "c" széria annyira nem nyerő.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#31670) meroly válasza Ejiii (#31668) üzenetére


meroly
veterán

Dehogy semmi gond :)
Nekem se volt még LG-m, a húgomnak volt egy érintős LG-je, igazából semmi gondja nem volt vele technikailag, csak az érintőt útálta meg ;]

cintula187: ilyet nem mondtunk, csak kevés a felhasználói vélemény. Én is most akarom rábeszélni anyóst egy C1-01-re, mert T-nél fillérekért dobálják.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31671) Petyus87 válasza sagesz93 (#31630) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Köszi a linket! De, nagyon is! Tetszik is, pofás is és az ára is szimpi, az meg külön öröm, hogy tesztben ajánlott plecsnit kapott, ez abszolut pozitívan befolyásol. Nem is keresgélek tovább szntem. Köszi még1szer!

(#31672) porkiy


porkiy
aktív tag

Motorola Defy vagy HTC Desire?
Első androidos teló lenne, hűségnyilatkozattal, T-Mob-nál 10k van köztük, N5800 után jönne valamelyik, mostani telóm 2,5 éves és megkímélt, most is hosszab távban gondolkodom, igazán GPS lenne fontos és hogy gors legyen maga a készülék kezelhetősége. Minden telefonom tokban tartott volt eddig kijelzővédővel, ha a HTC-re veszek ilyeneket akkor az is ergo csepp/por álló lesz, mint a Motorola...

(#31673) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Kernek nemi tanacsot mobiltelefont illetoen.
Max. 30e Ft-ig bezarolag keresek nagyon konnyu, zenelejatszos keszuleket (3,5 mm-es jack foglalattal).
Inkabb legyen uj es fuggetlen.
Alap funkciokon kivul nem szukseges bele semmi extra.
Oprendszer teljesen mindegy.

Koszi elore is!

(#31674) manoarc válasza Gerr'y (#31673) üzenetére


manoarc
senior tag

hi!

Nokia X3 ezeknek megfelel pl. Újonnan függetlenül 30 alatt beszerezhető.

{。^◕‿◕^。}

(#31675) Gerr'y válasza manoarc (#31674) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Koszi, ez tenyleg jonak tunik.
Esteleg boltot tudsz ajanlani?

(#31676) meroly válasza Gerr'y (#31673) üzenetére


meroly
veterán

Nokia X2

Impossible is nothing

(#31677) manoarc válasza Gerr'y (#31675) üzenetére


manoarc
senior tag

ment pü :)

{。^◕‿◕^。}

(#31678) sdd2 válasza Gerr'y (#31673) üzenetére


sdd2
veterán

Sony ericsson cedar.
Nokia x2

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31679) yogibear6


yogibear6
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek melyiket érdemesebb?
Nokia 6303i VS. Nokia C5
Mindenképp újonan szeretném T-betűs szolgáltatónál, ja és persze hosszútávra (2év) tervezném a vételt. :)

ELőre is köszi! :))

(#31680) PietPunto


PietPunto
tag

Sziasztok! Mostanában jár le az előfizum és a tré-mob csesztet hogy ugyan vegyek már valamit a K.A.P pontjaimért. Van egy másfél éves Nokia 5630-asom (gyakorlatilag karcmentes, mert óvom mint állat) de mivel eléggé meg vagyok vele elégedve nem igazán akarom lecserélni. Viszont a Nokia E52 megtetszett (tudom hogy a 2 telefon gyakorlatilag ugyanaz szoftveresen). Szemezgettem Nokia N8-al is, de megmondom az őszintét az érintős telefonokat nem igazán szeretem. Szerintetek érdemes E52-re váltanom vagy maradjon az 5630?

(#31681) Bonyesz


Bonyesz
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Előfizuban fogok telefont venni, és nem tudom melyiket válasszam. A kiszemeltek: Motorola Defy (elvileg) 40.000 Ft-ért vagy Nokia C7 45.000 Ft-ért vagy Samsung Galaxy Ace 50.000 Ft-ért? Sajnos nem tudom a C7-ben milyen GPU van és, hogy az hogyan viszonyul az Adreno 200-hoz és a PowerVR SGX 530-hoz. Defy-nál az is baj, hogy gondolom 2.1-nél újabb Android nem fog érkezni rá.
Légyszi segítsetek melyik érné meg leginkább ezeket az árakat mert én már vagy 2 hete vacillálok, de nem tudok dönteni. Előre is köszi ;)

(#31682) manoarc válasza PietPunto (#31680) üzenetére


manoarc
senior tag

Túl nagy előrelépés nem lenne.
Sztem ne cseréld le ha meg vagy elégedve vele.

{。^◕‿◕^。}

(#31683) latyak17 válasza Bonyesz (#31681) üzenetére


latyak17
tag

Androidra ha jól tudom még talán egy nagy frissítés jön ki és ott ennyi majd jön valamikor következő generáció.. én nokiát vagy samsungot venném (motorolát nem ismerem annyira) de ha rám halgatsz akkor inkább iphont vegyél miután kijött az i5 mert az odavág egy picit áraknak és olcsóbban lehet akár egy 3gt kifogni vagy esetleg 3gst! (ha ügyes vagy 3gst lehet venni 60k alatt persze a 16 gbosat:)) :R

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#31684) latyak17 válasza PietPunto (#31680) üzenetére


latyak17
tag

Ha szereted ne cseréld le csak miután megadta magát a rendszer, meg miután a nokia kihozza a winmobile-okat:)

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#31685) PietPunto válasza manoarc (#31682) üzenetére


PietPunto
tag

Igen, ezért dilemmázok ennyire a dolgon, ha mondjuk egy N8 lenne a következő "áldozat" akkor gondolkodás nélkül lecserélném. De így sz.tem marad. Maximum annyit fogok csinálni hogy kicseréltetem a külső borítást szürke/feketére és akkor legalább külsőleg frissebbnek hat. Mint ahogy írtam is az előzőekben szeretem a kis dögöt, bár kapcsolatunk nem volt felhőtlen a kezdetekkor. Akkor egy 6233-as Nokia-ról váltottam 5630-ra, aztán baromi furcsa volt az S60 op-rendszer. Hosszú időn keresztül utáltam is az újdonságot, visszasírtam a régit (ami persze még mindig megvan, már kapott egy új akksit biztos ami biztos alapon). Azután kezdtem kiismerni az 5630-at, kaptam jó progikat. Imádtam a wifit, a pörgős szoftvert. Pár hónapja raktam rá a Sygic McGuidert, ezt külső gps vevővel használom (jobban navigál mint pl az iGo8). Van már gyári autós készüléktartóm is hogy lássam a telefont amikor megy a navigációs program. Meg persze kötelező volt az autós töltő is így, mert szereti az energy-t kajálni ilyenkor. Tehát ahogy mondani szokták "belaktam" a telefont. Ja meg a biztonság kedvéért 2 havonta szoftvert frissítek. Úgyhogy ezek után értitek miért is van nálam ez a nagy dilemma. :U

(#31686) manoarc válasza PietPunto (#31685) üzenetére


manoarc
senior tag

ha cserélsz , csak lényegesen jobbra sztem. Sztem is várj még vele, ahogy írta a kollega.

{。^◕‿◕^。}

(#31687) latyak17 válasza PietPunto (#31685) üzenetére


latyak17
tag

Akkor meg hagyd aztán kész majd ha már szétuntad és málik a műanyag eladod x ezerért aztán kész:)

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#31688) busman


busman
addikt

Sziasztok!
5800-ról váltanék.Htc Desire vagy N8 lenne a kiszemelt.
Ami számítana navi,fotózgatnék vele,napfényben is látható kiijelző.
Köszönöm!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#31689) meroly válasza PietPunto (#31685) üzenetére


meroly
veterán

Azért 5630 vs E52 versenyben toronymagasan az E52 vezet:
- jobb akku (majdnem kétszeres)
- nagyobb felbontású kijelző
- strapásabb ház
- komolyabb megjelenés

Persze zenegombok nincsenek, de neked kell eldönteni mi a fontosabb ;)

Windowsról meg ne is beszéljünk ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31690) Lacazr93 válasza busman (#31688) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Én mindenképp a Nokia N8-at ajánlanám a fotózás miatt

[ Szerkesztve ]

(#31691) aimettirlz


aimettirlz
tag

Üdvözlet, hozzátok szeretnék fordulni vélemény ügyben, hogy el tudjam dönteni melyik telefon lenne jobb számomra:

Samsung M8910 PIXON12 vs. Motorola XT720

Samu1

Samu2

Moto1

Moto2

Samuteszt

Mototeszt

GSMLINE-nál a SAMU 55 900 HUF a MOTO 71 900 HUF Differencia 16e HUF (kérdés hogy megéri-e?!)

A kérdéses telókból talán látszik hogy mik lennének a legfontosabb szempontok:

Először is hosszabb távra tervezek mindig 2-3év (kb 1 hónap múlva lenne esedékes a vásárlás), új és független, esetünkben áttérnék érintőkijelzőre!

Mivel más alternatívát is elfogadok így leírom a kizáró okokat, ami nélkül, vagy amiért nm jöhet számításba egy adott készülék:

- Ár < 80000 HUF
- kamera >= 8MP
- XENON és LED villanó (B)egyszerre(/B)!
- 3,5"-es stereo csatlakozó
- kimagasló multimédiás képességek (decibelben is)
- bővíthető memória
- jó anyaghasználat (fémes részek, magnézium)
- dokumentum kezelés (excel, word, txt, pdf)
- értelmes videófelvétel (720*480 vagy 720p (B)min 25 fps(/B))
- wifi (egyetemre kell!)

Szerintem csak ha az 1. és 3. kizáró okot nézzük már brutálisan lecsökken a készülékek száma...

Megpróbálom kivesézni a főbb különbségeket! (A 2 link két statikus összehasonlító táblázat!)

Samu vs Moto

Samu vs Moto vs N8

1. Samsung M8910 PIXON12

1. Rezisztív kijelző... rengeteget olvastam utána, kérnék egy hozzáértőt aki meggyőz hogy tök mind1-e napjainkban ez a kérdés? (esetleg ha "multi touch-ra" is használnám kétujjas nagyítás) akkor megfelelő-e, jó e az érzékenysége, ceruza nem ceruza stb... :U
2. A 3,5"-es stereo csatlakozó csak átalakítóval műkszik, :O ez is van a MOTOban
3. Videófelvétel folyamatos D1(720x480)@30fps, QVGA@120fps kisebb mint a MOTOé :U
4. 3,1"-os kijelző sztem elég, bár picit kisebb mint a MOTOé :U
5. Zárt operációs rendszer... TOUCH WIZ 2.0 hát nem tudom, akarnék-e bármit is felrakni vagy sokat változtatni rajta? :F
6. GPS csak netforgalommal működik? :W :W
7. Ára kedvező EZ NINCS A MOTOBAN :Y

2. Motorola XT720

1. Kapacitív 3,5"-os kijelző, nagyobb mint a samué, talán jobb is :))
2. Android 2.1 tudtommal Froyo 2.2 ha rátesszük belassulhat, nincs optimalizálva, ez elvileg nem zavar engem. Nyílt OP rendszer +! :C
3. GPS műkszik nem kell hozzá net + :C
4. a videófelvétel laggos 720p-ben mert ugye ez nagyobb mint a samuéban talán jobb a minősége is kicsit, de csak 20 FPS.... :U
5. 3,5"-es jack alapból + :C
6. Leginkább aggasztó 550 MHz-es proci, :W ami 720-ra talán tovább is lehet húzni csak nem biztos hogy örül neki, :U
7. nagyobb akksi 1400mA vs 1000mA samu :)
8. 512 belső memória, ez szinte mind1 :))
9. nincs flash, divx - xvid támogatás.. :W :W :W
9. +16000 HUF Samuhoz képest :U

Konklúzió:

Eddigi telójaim: SE T100, Siemens ST60, SE K508i, K800i Bronz, K850i (jelenlegi)
Finoman jelezném hogy 3 éves kábé és még ma is megállja a helyét a maga 5MP és xenon szettjével! (Mivel rengeteget fényképeztem vele, több ezer kép...), csak eljött az idő a váltásra, mert elértéktelenedik... :U

Nos-tehát:

Röviden megér-e 16K plusszt az android, a nagyobb videó felbontás de csak @20fps, nagyobb akksi, fél collal nagyobb kijelző, netforgalommentes GPS, ~400MB-al több belső memória alapból (ez szinte mind1), flash, xvid - divx támogatás nélkül... :R :R :R

UI: Előre is köszönöm a hozzáértő véleményeket, javaslatokat, más alternatívákat, és sry ha kihagytam valami elég fontosat!

[ Szerkesztve ]

® aimeTTi atticuS ™

(#31692) korpicschess válasza aimettirlz (#31691) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

XT720 nem a legjobb készülék. Volt több ahogy olvastam amiben meghibásodott a xenon. Támogatása egy nagy 0, nem jön hivatalos 2.2. Főzött ROM-ok biztos vannak rá, hogyha ez opció, akkor úgy megoldható és javulhat (nem lassul be hanem jobb lesz).
Kamerában is gyengébb.
Viszont a Samsung egy gyenge telefon, szutyok zárt rendszerével szerintem egyáltalán nem versenyképes a Motoval szemben, akármilyen hibái is vannak.
Flash miért ne lenne? Nem is értem. Látom a tesztet, de tuti lehet varázsolni valahogy. Amúgy is jobb böngésző az Opera Mobile 11, mint a gyári androidos.
Videónál pedig egy lejátszó és kész.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31693) aimettirlz válasza korpicschess (#31692) üzenetére


aimettirlz
tag

érdekes, köszönöm
megkérhetnélek arra h küldj hogy linkeket nekem arról amiket olvastál valahol, hogy mire gondolsz XT720-al kapcsolatban?
alternatíva nincsen?

® aimeTTi atticuS ™

(#31694) korpicschess válasza aimettirlz (#31693) üzenetére


korpicschess
veterán

Sajnos linket nem tudok küldeni, aprók között láttam több ilyet, esetleg nézz be a fórumába.
Xenon + LED nagyon szűk kategória, más értelmes telefont nem tudok sajnos.
Esetleg még egy alternatíva lehet a SE Satio, ARM Cortex A8, Symbian.
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31695) aimettirlz válasza korpicschess (#31694) üzenetére


aimettirlz
tag

Satio: 76 ezer, gyengécske kijelző részletességben, mert kevés a képpont, nincs 3,5"jack, symbiant nem szeretnék, xenon gyenge (forrás gsmarena)

Main disadvantages
Xenon flash is not adequately powerful
The S60 5th edition UI isn't to the best in class standards
No 3.5mm audio jack or a standard USB port
No DivX or XviD support out-of-the-box
No smart or voice dialing
Playing flash videos in the browser easily depletes the available RAM
No office document editing (without a paid upgrade)
No stereo speakers
No digital compass (magnetometer)

tehát ha nm szaródik el az xt720 xenonja akkor igazából még mindig ez lenne a favorit, olcsóbb is nem utolsó sorban

[ Szerkesztve ]

® aimeTTi atticuS ™

(#31696) korpicschess válasza aimettirlz (#31695) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát igen, Satio nem mai gyerek, az inkább csak használtként jöhet szóba. Nem rossz készülék az XT720, ha el tudod fogadni, hogy nincs support akkor jól járhatsz vele. Pixon12-nél mindenképp jobban.
Amúgy nemhiszem, hogy kéne meghibásodástól tartanod, minden telóból van hibás, nekem egy sem romlott még el.
:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31697) aimettirlz válasza korpicschess (#31696) üzenetére


aimettirlz
tag

Értem, ez teljesen igaz... a support sztem nekem nem annyira fontos tényező... általában meg lehet szokni egy készülék "hibáit" ha szerethető a készülék valamiért, formája nagoyn bejön kicsit a k800i bronzomra emlékeztet nagyon szeretem ezt a színt, formailag meg nagyon egyedi... az idegesítő az a kamera bug... mert nekem talán az lenne a legfontosabb szempont!

[ Szerkesztve ]

® aimeTTi atticuS ™

(#31698) korpicschess válasza aimettirlz (#31697) üzenetére


korpicschess
veterán

Ha a vakura gondolsz... max gariban megcsinálják aztán kész :) Nem sanszos, hogy probléma lesz..

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31699) invisible77


invisible77
csendes tag

Sziasztok!

Kezdő vagyok, eddig csak olvasgattam, de most tanácsra is szükségem van!
Szóval szeretnék venni magamnak egy új telefont és ebben kellene a segítség.
Egy nokia 6230i telefont nyúztam 2,5 évig, de most egy kis előrelépést szeretnék!
Mivel nem tudom, hogy kifejezetten okostelefonra van-e szükségem, ezért mind a 2 topicba beírom.
Szóval, ami kell:
-Wifi
-Min 3" kijelző
-jack dugó

Amire használva lesz extraként: Mobilinternet, így nem ártana a 3G

Árkeret: Függetlenül, maximum 40.000Ft, újonnan. Csak így veszem meg.

Milyen telefonokat nézzek?
Ajánlották eddig a Samsung új telóját, az S5260-at, de ebbe nincs G és zárt rendszerű. Ez gáz? A 3G hiánya nagyon lassítaná a netezést mobilhálózaton? Sejtem wifivel ugyanúgy működne.
A másik az LG GT540. Ez androidos, viszont elég régi egy konstrukció.

Egyéb tippek?

(#31700) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
A W995 Red színben nagyon lányos? Nem láttam még ezt a színt élőben,régebben fekete volt nekem.

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.