Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) lamasz


lamasz
tag

Sziasztok!
Holnap megyek a T-Mobilba elköltöm a fizum egy új telóra. Megmondom őszintén már megvan a befutó. De gondoltam hátha van olyan telefon amire nem gondoltam.
N8-at veszek.
Ami nálam szempont: Kamera! Egyszer volt egy lg ku990-em abba volt xenon vaku. Úgy tudtam ezért használni mint egy kompakt gépet...azóta is fáj hogy ellopták.
Szóval van még alternatíva más Xenon vakus telefon ebbe az árkategóriába? Én nem találtam...
NET! igen én használom sokat a netet, az szempont, hogy minden oldalt meg tudjon nyitni, nehogy az legyen mint most, hogy egy két oldalt nem tud mert nincs elég memória rá. Egyébként ez ma már nem tudom egyáltalán előfordulhat e? Szerintem a sebesség úgyis a hálózati lefedettségtől függ, ezért nem hiszem hogy dupla ennyiért esetleg dualcore proci kellene nekem. Annyit nem ér.
Zene: munkába meg haza bkv-n szóval hallgatom sokat. Ha metrón tisztán hallom nekem az elég erős. Metált nem lehet halkan ;]
Pdf-Word igen azt kellene hogy kezelje.
Szövegbevitel könnyű legyen mostani LG arenába giroszkóp működik, csak van hogy nehezen érzékeli mi a helyzet. Szal a konstrukció szoftver nem árt ha stabil. Szóval ne Huawei legyen :)
Abszolút nem vagyok márkahű, bármi jöhet! Az nyer aki a legjobb!
Tehát N8-on kívül ebbe az árba van más xenonvakus telefon ami nekem megfelelhet? Mer akkor még utánanézek, mi merre hány méter :)
Köszi a segítséget és a meglátásokat!
:R

(#32602) r4z válasza lamasz (#32601) üzenetére


r4z
nagyúr

Csak a Motorola XT720 jut eszembe, ha lehet még kapni. Azon is van Xenon vaku, és Android 2.1 (2.2?) van rajta. Kicsit régebbi cucc, de alapvetően jól használható.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32603) molnarpeter válasza r4z (#32602) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem lesz rá frissítés.

mp

(#32604) artiny válasza Akos96 (#32599) üzenetére


artiny
őstag

Elvileg fellehet tenni Jet re az Androidot csak az garancia vesztessel jar...

Azért gondoltam a cserére mivel hogy 6.5 windows van fent a HTC--n.
Az mennyire jó? (nem vagyok othon a win mobile OS ben (igaz h fellehet telepiteni programokat?de miket?))

(#32605) lamasz válasza r4z (#32602) üzenetére


lamasz
tag

nem lehet már kapni a motorolát T-nél, csak a defy van. Ugyehogy nincs másik telefon :)

(#32606) Járókeret


Járókeret
senior tag

Sziasztok!

20 max 30 ezer ft körül keresek feltöltőkártyás telefont. Nokia fun vagyok, úgy hogy ebben is gondolkodok.
A kinyithatós és társai típusú telefonokat nem szeretem, szóval maradjunk az egyszerű normálnál.

Amire használnám az simán telefon meg sms.... illetve ha van ebbe a kategóriába valami jó féle mp3 lejátszós, akkor az mindenképp előny (az mp3-amat akarom lecserélni valami 2 in 1 mobilra, ha belefér a keretbe)

kártyafüggetlen vagy sem, az nekem mind1. hogy hol venném?hát ez az... nem vagyok otthon az online vagy sima üzletekbe :S vodafone-os vagyok, ennyi infóval tudok még szolgálni.

köszönöm a segítséget előre is.

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#32607) r4z válasza lamasz (#32605) üzenetére


r4z
nagyúr

Xenonnal valóban nincs másik.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32608) roninnn


roninnn
csendes tag

Sziasztok,

szeretnem a segitsegeteket kerni, hogy milyen keszuleket ajanlanatok a kovetkezo szempontok alapjan:

A telefont nem jatekra szeretnem hasznalni, munkaeszkoz lenne szegeny. Fontos lenne egy jol olvashato, nagy felbontasu kijelzo, hogy ha at kell futni egy doksit, akkor az se legyen gond, de ne legyen tepsi meretu (max 4"). Legyen rajta egy alapbol stabil rendszer, nem szeretnem berhelni kapasbol. Hosszu tavra tervezek, nem szokasom evente mobilt cserelni (2-3 ev), szoval legyen strapabiro, igenyesen osszerakott. Mivel Androidba gondolkozom, ezert orulnek, ha olyan gyartokat javasolnatok, ahol a frissitesekre is van esely.

Eddig, amiket magamtol kiszurtam: HTC Incredible S, LG Optimus x2, Samsung Galaxy S. Legfeljebb 100-120k koruli osszeget forditanek telefonra. A Motorola keszulekek kozul is tetszene tobb, de ahhoz semmi support... :S

Az elozoleg felsorolt telefonok kozul felepitesre, illetve anyaghasznalatra (bar nem volt a kezemben) a HTC tunik a legjobbnak, ha jol tudom, akkor a support is jo ezekhez a keszulekekhez.
Az LG keszuleke meg jo arban van ahhoz kepest, hogy ket magos proci ketyeg benne, de igazandibol a tesztek nem tul meggyozoek... Sok allitolag a kijelzo hibas peldany, illetve az akksi se birja tul jol. Specifikacio alapjan nagyon tudnam szeretni, de felek a rossz tapasztalatok miatt beleugrani.
A Samsung ara most eleg alacsony, a keszulek is egesz szimpatikusnak tunik, bar a harom kozul talan mar a leggyengebb (?).

A kerdest tehat ugy is feltehetnem, hogy ha Androidos keszuleket vennetek a fenti aron, akkor melyik mellett dontenetek.

Koszonom a segitseget,

Udv,

Ron

(#32609) r4z válasza roninnn (#32608) üzenetére


r4z
nagyúr

Az Incredible S a leginkább out-of-box készülék, szoftveresen ez van a legjobban felszerelve gyárilag. A Galaxy S-nek a képernyőjét jónak mondják (szerintem a HTC-féle SLCD jobb minőségű, szebb képe van), a kamerája is jobb, cserébe csapnivaló az anyaghasználat. Optimus 2X még nem volt a kezemben, de állítólag laggol az extra erős hardver ellenére is.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32610) roninnn válasza r4z (#32609) üzenetére


roninnn
csendes tag

Tudsz esetleg ezeken kivul mast is ajanlani? Mert csak peldak voltak, igazandibol nem vagyok tul jartas a temaban. Koszonom a segitseged!

(#32611) picur220 válasza roninnn (#32608) üzenetére


picur220
veterán

Én az Incredible S-t választanám, a szoftvere miatt. A HTC sokkal jobban tudja az androidot optimalizálni a samunál.

Az Optimus 2X-nek viszont előnye, hogy erős a hardver, fullHD-t vesz fel, és HDMI kimenete van.

(#32612) umek7 válasza roninnn (#32608) üzenetére


umek7
őstag

Mindhárom jó vétel lehet, de az igényeid alapján egyértelműen a HTC a nyerő.

(#32613) molnarpeter válasza r4z (#32609) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Majd jön a csodafrissítés, és begyorsul :D

mp

(#32614) syl5 válasza syl5 (#32600) üzenetére


syl5
őstag

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek, aki kitöltötte a kérdőívet!
Még annyit kérnék, hogy ha nem nagy gond, akkor esetleg az asszonnyal is kitölthetnétek, mert jelenleg 85 %-ban csak férfiak töltötték ki.
Persze ez egy idő után beállna szépen szerintem, de a határidőm közeledtével jó lenne ezt a folyamtot meggyorsítanom, jó lenne legalább egy 60-40 %-ot minél hamarabb elérni.
Itt található a kérdőív.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#32615) Járókeret válasza Járókeret (#32606) üzenetére


Járókeret
senior tag

Kinéztem a Nokia C5-t. Mi a vélemény ? Tapasztalat ? Esetleg más ajánlat ? Köszönöm

(#32616) Ricardo válasza syl5 (#32614) üzenetére


Ricardo
félisten

Kitöltve.
Az utolsó kérdés valahogy nem az igazi, és a válaszai közül hiányzik egy két lehetőség.

"18. Amennyiben nem kötelezné a szolgáltató tarifahűségre, akkor is választana magas havidíjú csomagot?"
Ez úgy hangzik, mintha csak tarifahűséggel lehetne venni előfizetést.

Válaszok közé beférne:
-Készüléktől függ

(#32617) sdd2 válasza syl5 (#32614) üzenetére


sdd2
veterán

Kitöltöttem én is neked. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32618) Akos96 válasza Járókeret (#32615) üzenetére


Akos96
senior tag

Nagyon jó készülék a C5, kártyafüggetlenül 30k, én úgy venném, szolgáltatónál nem éri meg. :)

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#32619) Járókeret válasza Akos96 (#32618) üzenetére


Járókeret
senior tag

köszönöm! :)

http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/10629-nokia-c5

itt néztem, gondolom ez kártyafüggetlen. ugye ? :P (lehet hülye kérdés volt ? :$ :D )

ja , meg nem látom,hogy valahol is fel lenne tüntetve a garancia :S

http://gsmhome.hu/nokia-c5.gsm#gsm_product

náluk föl van, csak kérdés, hogy ők is adnak e hozzá minden tartozékot vagy csak a telót küldik el.

[ Szerkesztve ]

(#32620) Bocaa


Bocaa
senior tag

Zte Blade vagy motorola dext?
elég sokat üzenetelek meg írok telóról úgyhogy azért gondolom ,h "valódi" qwertys bilenytűzettel jobban lehet írni mint képrenyőssel.

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#32621) Lacazr93 válasza Bocaa (#32620) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Motorola Dext egyértelműen akkor :)

(#32622) sdd2 válasza lamasz (#32601) üzenetére


sdd2
veterán

Én megnézném a hejedben a Samsung Galaxy S II-őt és a Sony Ericsson Arc-ot.Nem Xenon vakusok de nagyon jó telók.Főleg a Samsung.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32623) r4z válasza Lacazr93 (#32621) üzenetére


r4z
nagyúr

Hát necces. A Dext egy régi modell, a ZTE viszont még viszonylag újnak számít, modernebb. És képernyőn is nagyon jól lehet gépelni :K

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32624) PKrisztina


PKrisztina
csendes tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy szeretnék dual simes mobilt venni, mert azt egyszerűbb kezelni, mint külön kettőt, de nem tudom, melyiket érné meg, és nem szeretnék olyan drágát sem, maximum 30.000ért, de inkább olcsóbban. Melyik az, ami szerintetek a legjobb. Nincsenek nagy igényeim egy telefonnál, nekem nem kell rá wifi, nem játszom rajta, össz-vissz telefonálok és smsezek. Tudnátok segíteni??

köszönöm:Kriszti

(#32625) molnarpeter válasza Bocaa (#32620) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kit látok? :D
Szerintem Blade, fektetett virtuális billen is teljesen jó gépelni :K Nameg lesz mit kipróbálnom a koleszban ;]

mp

(#32626) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok,én pár napja "szorongtam" itt hogy milyen telefont vegyek 10.000 ft alatt :P
Beletrafáltam egy 7500 ft-os ajánlatba mely egy Samsung S3370-es volt,nagyon kellemes csalódás ilyen ár kategóriában,egyenlőre minden hozzá fűzött reményt beváltotta :) Aki hasonlóba gondolkozik nagyon ajánlom neki! :C

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#32627) gsc73


gsc73
aktív tag

Sziasztok!

Több hónap várakozás után (valami nézeteltérés adódott a cég és a mobilszolgáltató között) megjött a céges SIM kártyám, így élesedett a helyzet DUAL SIM telefon vásárlása terén. Az elmúlt hónapoban több tesztet olvastam végig, több topic több 100 hozzászólását böngésztem át, illetve az igényeim is letisztázódtak:

Dual aktív-os telefon kellene, azaz ha az egyik kártyán beszélek (bármelyiken), és hívás érkezik a másikra, akkor tudjak róla! Lenyomhassam, átvehessem, stb...stb....konferencia nem cél... :))

Ezen kívül semmilyen funkció nem kell, kivéve SMS+ébresztés. Ennyi.

Van ilyen telefon? (nem lenne hátrány ha olcsó lenne)

Üdv: g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#32628) Bocaa válasza molnarpeter (#32625) üzenetére


Bocaa
senior tag

na menj a tudodhova
az a baj ,h a dextet még seholsem tudtam kipróbálni. de egyelőre nagyon a bladenek áll a zászló

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#32629) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Korábban már kérdeztem Samsung Ace-szel kapcsolatban és ajánlották is, viszont tegnap nézegettem Galaxy Mini-t is.
A két telefont kb. 30ezer Ft árkülönbséggel tudnám megvásárolni újonnan.
Az lenne a kérdésem, hogyha a fényképező része nem fontos számomra és egy S5230-ról váltanék, akkor megéri-e a 30ezres felárat az Ace? Vagy elég nagy minőségi váltás lenne a Mini is?

A kijelző felbontását "szidták" a tesztben, de nem tudom, hogy az S5230-hoz képest ez a "gyenge" felbontás mit jelent?

(#32630) sdd2 válasza Jim74 (#32629) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

A Mini-k kijelzőhibásak.Ha nem szeretnél ennyit költeni a telefonra akkor inkább Samung Galaxy Gio.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32631) Jim74 válasza sdd2 (#32630) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezzel csak az a probléma, hogy a Telenor nem forgalmazza, legalábbis én nem találtam a kínálatukban.

(#32632) Jim74 válasza sdd2 (#32630) üzenetére


Jim74
nagyúr

És az LG Optimus One-ról mi a vélemény? Azt olyan 8k körül tudnám elhozni elvileg. Tényleg minden nap tölteni kell? Vagy átlag telefonálás mellett kibír 2-3 napot?

(#32633) remington2


remington2
senior tag

Láma kérdés lesz, de új vagyok az érintőstelók terén és lehet, hogy a következő telefonom ilyen lesz, de előtte nem árt, ha némileg utánakérdezősködök ennek-annak. Az érintőképernyős mobilok mennyire érzékenyek? Zsebben hordást, esetleg farzsebes extremitást mennyire bírják? A képernyőjük ilyenkor nem nyomódik be véletlenül (a kettétörésről nem is beszélve :D ).

Vacillálok, hogy az eredeti elképzelés szerint egy klasszikus jellegű Nokiát vegyek (C2-01, nagyon tetszik), vagy valamilyen érintőképernyős telefont. A keret 30k (kártyás), a skála egyelőre a Vairy Touch 2-től indulva a Star 2-ig ér. Utóbbi nagyon tetszik, bár panaszkodnak rá (szvsz minden telefonra a szubjektivitás jegyében), viszont van benne egy elég jó kamera, wlan, ezek jól jönnek. Előbbi meg nagyon olcsó, próbatelefonnak kívánó lenne, csak semmit nem tud.

Valami tipp? Két lehetőségem van, az egyikben most a C2-01, a másikban meg a Star 2 áll nyerésre, vannak ennél jobbak ebben a kategóriában?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#32634) ALI_G


ALI_G
veterán

Hello,

Nokia 5800-át váltanék le egy új androidos mobilra, de sokat nem akarok rákölteni.
A ZTE csodáját néztem, minden tetszik benne, de kamerából és prociból szeretnék erősebbet, esetleg HDMI kimenet.

Miket nézzek meg?
Nem vagyok márka függő.

(#32635) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Egy hölgy ismerősöm szeretne okostelefont venni magának, de semmi ötlete nincs hogy milyen legyen. Lényeg hogy kb. 30-40eFt-ot szánna rá, új legyen, kártyafüggetlen vagy Vodás de nem előfizetéses. Elsődlegesen Android érdekelné, bár nem tudom lehet kapni-e egyáltalán ilyen áron, ilyen készüléket. Tudnátok valamit javasolni, mi érné meg neki legjobban ebben az árkategóriában?
Előre is köszi a segítséget!

PSN: Nifty_Ghostface

(#32636) Blokkolnam0


Blokkolnam0
aktív tag

sziasztok!

független Android-os telót tervezek venni, lecserélendő az lg optimusomat. Szerintetek 90-100 ezer huf-ig függetlenül mit éri meg venni? Nálam a fő funkciók: időnként email, Eduroam menjen rajta (pl. főzött ROM-os LG-en nem muxik 2.1 verzió felett), és a navigáció még fontos, bár ezt már mindegyik tudja. Zenét sosem hallgatok telefonon, tehát a hang nem számít. Fényképező funkció szintén nem releváns nálam.

kösz a tanácsokat!

(ja, és olyan létezik, hogy nem 1, hanem pl. 3 év garancia egy telónál?)

Motorola Moto x

(#32637) tevike válasza Blokkolnam0 (#32636) üzenetére


tevike
senior tag

Hát én ilyen magas árkategóriába lehet nem a legjobbat ajánlom neked mert nem értek hozzá 90-100 forint körül mi lehet a legjobb ami androidos,de ha egy tippem lehet akkor Samsung Galaxy S :U ezt kipróbáltam és bátran tudom ajánlani.

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#32638) sdd2 válasza Blokkolnam0 (#32636) üzenetére


sdd2
veterán

Samsung Galaxy S

(A gyártó 2 év garit ad rá) Olyan boltban kell venni ami gyártói garival adja és nem bolti. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32639) Domxc válasza Ghostface (#32635) üzenetére


Domxc
senior tag

LG Optimus GT540 (hölgynek rózsaszínben), ZTE Blade, LG Optimus One, Huawei U8500, LG Optimus Me P350. Ezeket nézegesse, szinte mindegyik kezelőfelülete hasonló, ár/érték arányban a legjobban a Blade éri meg.

Blokkolnam0 Samsung Galaxy S :K

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32640) picur220 válasza sdd2 (#32638) üzenetére


picur220
veterán

Minden bolt tudja gyári garival adni, ha úgy kéred. Picit drágább, de sokkal job, pláne Samsung esetében, ők ugyanis nem törődnek a főzött ROMmal.:D

(#32641) zyndar válasza Akos96 (#32618) üzenetére


zyndar
tag

Hali!
2 napja nézegetem, hogy hol érné meg megvenni a C5-t. Az a 30k kártyafüggetlenül, minden tartozékkal mégis hol van? Ha adnak hozzá mindent, nem veszik ki a 2 GB-is microSD-t és kapsz rá min. 1 év garanciát, akkor 36.000 Ft-nál kevesebbért nem találtam.

(#32642) molnarpeter válasza picur220 (#32640) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

"Picit drágább, de sokkal job, pláne Samsung esetében, ők ugyanis nem törődnek a főzött ROMmal" Erről tudnál mutatni vmi hivatalos szöveget? :B Csak érdekelne...

mp

(#32643) ALI_G válasza ALI_G (#32634) üzenetére


ALI_G
veterán

galaxy ace?

(#32644) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Mi a véleményetek a Mamsung Ace és a Motorola Defy-ről?

(#32645) Gercsa


Gercsa
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg egy iphone 2G-t használok.
Gondolkodom rajta, hogy eladom, és veszek hűségnyilatkozattal valami új telefont.

Androidban gondolkodom, úgy érzem szoftveres ellátottságban már nincs hátránya az iOS-el szemben. (a 2G-n pedig egyre kevesebb progi fog elindulni idővel)

LG Optimus One, amit kinéztem magamnak.
Illetve ha kicsit olcsóbb lesz, vagy a szolgáltatóknál is megjelenik, akkor Galaxy Gio.

a következőek a kérdéseim:

-Mi lenne megbízhatóbb hosszútávon? A régi, de eddig hibátlanul működő Iphone, vagy egy új és garanciális LG, vagy Samsung?

-Sebességben jobb-e ez a két androidos teló? (bögészés, játékok)

-Ugye a 2.2-es androidos telefonokon van multitasking?

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#32646) gsc73 válasza gsc73 (#32627) üzenetére


gsc73
aktív tag

Dual aktívos, dual sim-es telefon nincs, vagy senki sem használ?

Üdv: g.

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#32647) sdd2 válasza gsc73 (#32646) üzenetére


sdd2
veterán

Van több samsung modell is.Csak a főoldalon kéne használni a keresőt és beírni hogy duos.Ez jön ki [link]

Ezt tudom ajánlani:Samsung E2652W (érintős)
Ha alap készülék kell akkor:Samsung E2152 (klasszikus)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32648) gsc73 válasza sdd2 (#32647) üzenetére


gsc73
aktív tag

Hali!

Nem olvastad az előzményt, és nem érted a kérdésem lényegét!
Több hónapot töltöttem a dual-sim-es telefonok böngészésésével, tesztek, topic-ok végigolvasásával, és azt gondolom, hogy a keresőt is profi módon használom. Röviden elmagyarázom miről van szó (sokadszorra):

- Dual Sim, Dual stand-by: mind a két SIM kártya aktív egy időben, DE ha az egyiken beszélsz, akkor a másikat a telefon stand-by állapotba teszi: azaz, ha hívnak a másikon, nem tudsz róla, csak akkor (és ez szolgáltató és beállítás függő) amikor abbahagytad a beszélgetést (pl. kapsz egy SMS-t)

- Dual SIM, Dual Aktív: (ez nem biztos hogy szakszerű elnevezés, valahol olvastam) mind a két SIM kártya aktív egy időben, DE ha az egyiken beszélsz ÉS közben hívás érkezik a másik kártyára, akkor "becsörög" a telefon, azaz jelzi, hogy hívásod van. (ehhez az kell, hogy hálózaton tartsa a másik kártyát beszélgetés közben is) Ebben az esetben a szükséges választásokat meg tudod tenni (várakoztatás, egyik bontása, másik felvétele, konferencia, stb...)

Teccikérteni :F

Az általad felsorolt telefonokat én is nézegettem, és többször végig is olvastam a vonatkozó topic-okat, és mindegyikben egyértelműen le van írva, hogy nem Dual Aktív-osak.

(azzal ne jöjjön senki, hogy minek ez nekem, mert nem az a kérdés, hanem az, hogy létezik-e ilyen telefon. Ha nincs akkor persze maradok a Dual stand-by-nál...)

Üdv: g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#32649) zyndar


zyndar
tag

Üdv!
Szeretnék egy új, kártyafüggetlen telefont vásárolni. Nincsenek túl nagy igényeim. Egy relatíve nagy (vagy inkább nem kicsi) kijelzővel ellátott, nem érintőképernyős készülék kellene. 16 millió színt ismerjen és kb. ennyi a lényeg, nem érdekes a kamera vagy GPS, meg a webes programok. Elsősorban Nokiát szeretnék, de persze más, megbízható márkák is szóba jöhetnek.. Tudnátok adni egy-két tippet, hogy mely típusokat lenne érdemes figyelembe venni? Olyan 30-35 ezer Forintért.

(#32650) sdd2 válasza gsc73 (#32648) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Azt nem olvastam.Értem már a kérdést.Ilyen telefonról nem tudok.Ha létezik is eggyáltalán ilyen akkor nagyon ritka darab lehet.Nem hiszem hogy közülünk találkozott-e már ilyen telefonnal.Ha lenne ilyen az már biztos válaszolt volna.Keresgélj még hátha.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.