Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) Domxc válasza zyndar (#32649) üzenetére


Domxc
senior tag

ZTE Blade, LG Optimus GT540, Huawei U8500, move by T-Mobile, (Samsung Star II), LG Optimus Me P350, Sony Ericsson Zylo, Sony Ericsson Elm.

#32648 gsc73 A MyPhone készülékeket nézegesd, ezek viszonylag olcsók is. És még pár: Samsung D980, Samsung C6112, Samsung GT-B7722, (Nokia N83) Samsung D780

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32652) sdd2 válasza zyndar (#32649) üzenetére


sdd2
veterán

Nokia 6303
Nokia C5 (szűkösen fér csak bele a keretbe)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32653) sdd2 válasza Domxc (#32651) üzenetére


sdd2
veterán

Nem érintőképernyős készüléket akar! SE Elm csak 262K színű kijelzős.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32654) tevike válasza zyndar (#32649) üzenetére


tevike
senior tag

Hát én tudok neked olyat mondani aminél ha a többi nem számít akkor egy okos telefont kapsz és olcsón,de nagy kijelzővel.
Nokia E61 ill. E61i :) Ritka,de nekem volt és nagyon szerettem!

Wifi,symbian,email internet rajta kiváló,szóval munka szempontjából optimális,nagy kijelző,hangszórója nagyon jól szól,masszív fém burkolat és relatív nagy kijelző 16mill színnel.
E61i-be pedig 2mgpx-es kamera van és középen nem joystick van hanem egy 4 oldalú gomb.

:R

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#32655) gsc73 válasza Domxc (#32651) üzenetére


gsc73
aktív tag

Hali!

Megnézem ezeket is,köszi, bàr myphone-ról sok jót nem hallottam. Alapvetôen az a nehézség, hogy ez a tulajdonság nem derül ki a leírásokból, be mèg a tesztekbôl sem.

Üdv:g.

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#32656) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Új mobilt szeretnék venni, a következő elvárásaim lennének:

- qwerty billentyűzet (fizikai vagy elég nagy érintőkijelző, hogy állómódban is kezelhető legyen)
- 3G net megosztás bluethooth-n, de még jobb lenne wifi-n
- 5 megapixel-s kamera (a 3 mp is jó lehet)
- gyors menü (akár zárt akár nyitott rendszere van, ne legyen lassú)
- normális levelező kliens-e legyen
- (ha zenehallgatás terén szól legalább úgy, mint egy sansa clip+, extra piros pont)
- keret: 50k (efölött már csak okos mobilt vennék, ott pedig a böngésző már fontos szempont)

Köszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#32657) picur220 válasza Polllen (#32656) üzenetére


picur220
veterán

Bluetoothon a netmegosztás nem nagyon kivitelezhető, wifin sokkal inkább az.
A sansa clip+ a zenelejátszók egyik legjobbja, te meg telot veszel, szóval felejtsd el, hogy egyáltalán megközelíti a hangját.

Ami olcsó és jó, és talán az elvárásaidat apróbb kompromisszumokkal kielégíti, az a Samsung Galaxy 551.
Ami még jó lehet, az a Nokia C6, hátránya, hogy rezisztív kijelzője van, meg hogy régi Symbian van rajta.
Kicsi rá az esély, de találhatsz Motorola Dext-et, hátránya, hogy nincs forgalomban Mo-n, és hogy régi modell, régi hardverrel.
Van még Motorola Flipout, aminek szintén az a hátránya, hogy régi a hardvere.

Használtan: Motorola Milestone!

Vannak még régi Windows Mobile 6.5-ös QWERTY-sek, amik használhatók, pl htc touch pro 2, de inkább nem ajánlom őket...

(#32658) tevike válasza Polllen (#32656) üzenetére


tevike
senior tag

én kedves Picur220 tanácsát támogatnám ami így szólt:

" Használtan: Motorola Milestone " :K :K :K

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#32659) Polllen válasza picur220 (#32657) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szia!

A réges régi iphone-m (meg előtte a még régebbi nokiám) csak bt-n tudta megosztani a netet, innen az ötlet, a mostani pedig wifi-n. Nyilván ez lenne a jobb. :)

Ha már érintőkijelző, akkor kapacitív, uh a nokia elvérzett (a régi symbian nem zavarna) A flipout meg ronda :) (a régi hardware sem zavar, csak normálisan fusson a rendszer)
Reméltem, hogy lesz valami normálisabb butafon is... :(

A Milestone-t megnézem, köszönöm, meg talán még +10k és egy defy, ha csak okosteló jöhet szóba.

Köszönöm tevike-nek is! :R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#32660) ttower


ttower
aktív tag

Sziasztok

Tudnátok ajánlani valami telefont ami kártyafüggetlen, van benne gps és (relatíve olcsó). Kijelző, gombsor, egyéb nem érdekel. Ez a két(három) kikötés van csak.

Előre is köszi
ttower

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#32661) sdd2 válasza ttower (#32660) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Sony Ericsson Elm 35K körül van.
Nokia C5 39K körül van.
Nokia 5230 35K körül van.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32662) zyndar


zyndar
tag

Kösz a válaszokat, utánanézek az ajánlottaknak.

(#32663) Crytek


Crytek
veterán

A bátyám új telefon vásárlásán gondolkodik!

És látott árlistákon olyat ,hogy a telefont meglehet venni a következő garanciákkal:

gyári,"magyar" , és európai (ezekkel a címszavakkal)

Na most a garik között mi a különbség ?
Mert van hogy 30 ezer ft az eltérés csak a gari miatt!

Next PC Upgrade: 2022

(#32664) sdd2 válasza Crytek (#32663) üzenetére


sdd2
veterán

Gyári magyar garist kell venni hogy a szervízbe ne közözködjenek az európai garival.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32665) Crytek válasza sdd2 (#32664) üzenetére


Crytek
veterán

Biztos ,de a kérdésemre ez nem válasz.

Mi a különbség közöttük?

Next PC Upgrade: 2022

(#32666) sdd2 válasza Crytek (#32665) üzenetére


sdd2
veterán

A magyar gari ahogy a nevében is bennevan csak magyarországon érvényesíthető és a készülék is magyarországra szánt nem pedig külföldről behozott. Az európai egész európába érvényes de itthon nem nagyon szeretik.A készülék pedig akár Németországból is szármozhat és úgy rakják rá a magyar nyelvet.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32667) Crytek válasza sdd2 (#32666) üzenetére


Crytek
veterán

Oké és a gyári gari na az mit takar akkor?

Next PC Upgrade: 2022

(#32668) lorcsi


lorcsi
veterán

nokia e52 vagy a galaxy s ?
és mivel jobb az egyik mint a másik ?

(#32669) sdd2 válasza Crytek (#32667) üzenetére


sdd2
veterán

Az hogy nem a boltba kell vinni és ott javítják a készüléket hanem a samsung szervízébe és ott majd szakemberek javítják.Ezért fontos mindíg a gyártói garancia :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32670) szata.68


szata.68
senior tag

Helló

Bátyjámnak szeretnék segíteni mobil kiválasztásában.
Neki egy strapabíró,megbízható "üzleti" modell kellene,naponta sok órát telefonál.
Rendszer nem kikötés igazából,ami ilyen komolyabb,azon gondolom már nem gagyi van.
Talán jobb lenne nem érintős,de szinte már csak azok vannak.
Most egy N97 mini-je van,azt fogja lecserélni.

Blackberry-t ajánlottam én neki,de nem volt nagyon oda az ötletért.
(árban azért ne 150 legyen,de azért minőséget szeretnék,és tudom,hogy az nem olcsó)

Szerintetek?

Üdv.

(#32671) sdd2 válasza szata.68 (#32670) üzenetére


sdd2
veterán

Nokia E72
Blackberry-k is jók. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32672) szata.68 válasza sdd2 (#32671) üzenetére


szata.68
senior tag

Köszi!

(#32673) tevike válasza lorcsi (#32668) üzenetére


tevike
senior tag

Csak rá kell nézni,ez a két telefon abszolút nem sorolható 1 kategóriába se árba se tudásilag,nagyjából a Galaxy S mindenben jobb mint az E52. :C

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#32674) sdd2 válasza lorcsi (#32668) üzenetére


sdd2
veterán

Ahogy tevike is mondta a Galaxy S mindenben otthaggya az E52-őt. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32675) picur220 válasza lorcsi (#32668) üzenetére


picur220
veterán

Na ne játsszunk már ilyet... 30k-s telo vagy 90k-s a jobb szerinted, ha egyik sincs gyémántból?!:D
Csak hogy válaszoljak is:

SGS pro/kontra:
+ Android 2.2 OS a hozzá tartozó több millió ingyenesen és könnyen elérhető programmal
+ Super AMOLED érintőkijelző, ami 4"-os, és használható is több mindenre, mint egy 2,4-es nem-érintőképernyő
+ 5MP-es kamera jó állóképpel
+ Fényévekkel erősebb, fejlettebb hardver + 3D-gyorsító
+ Jobb "hangkártya"
+ HD videofelvétel
+ Jobb támogatottság mind a gyártó, mind a külső fejlesztők irányából
- Rosszabb anyaghasználat
- Nincsen vaku

(#32676) Bocaa


Bocaa
senior tag

galaxy 551 vagy x10 mini pro.?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#32677) nightshadow


nightshadow
veterán

Sziasztok, nem nagyon követtem a mobilpiacot, ezért a hozzáértőktől kérdezem, hogy várható a Nokiától idén hagyományos candybar telefon, ami tudásban és árban hasonló (30k), mint a 6303i? Vagy már csak az érintőképernyős okostelefonok jönnek? Megnéztem ezt a mostani C2-01-et, de ez a bóvli kategória.
A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#32678) molnarpeter válasza Bocaa (#32676) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy 551. Szvsz bőven jobb :)

mp

(#32679) sdd2 válasza nightshadow (#32677) üzenetére


sdd2
veterán

Nem jelentettek be ilyen készüléket.Hír se volt róla. :(
Bár az évből még hátravan több mint fél év.Nem lehet kiszámolni.Év vége fele talán jön ilyen készülék de ne vedd biztosra. :( Mostanság váltanál majd telefont?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32680) picur220 válasza Bocaa (#32676) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem a Galaxy 551 sokkal jobb.

nightshadow: A Nokia C5 nem jó neked?

[ Szerkesztve ]

(#32681) Domxc válasza Bocaa (#32676) üzenetére


Domxc
senior tag

Galaxy 551. Könnyebben kezeled révén a nagyobb felület miatt. :K

nightshadow Nokia C5, Nokia X3-02 (néhol 30kért), Nokia X2-00, Nokia E52, Nokia 6700 classic

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32682) lorcsi válasza picur220 (#32675) üzenetére


lorcsi
veterán

basszus...elszúrtam :(( :W :W
mert nem galaxys hanem
galaxy 3 és az e52 között vacilálok

(#32683) lorcsi válasza picur220 (#32675) üzenetére


lorcsi
veterán

2x

[ Szerkesztve ]

(#32684) Dzsano


Dzsano
tag

Pardon, nem ide szántam.

[ Szerkesztve ]

(#32685) Domxc válasza lorcsi (#32682) üzenetére


Domxc
senior tag

Galaxy 3. De igazából az igényeidhez mérten könnyebb lenne. A G3-nál nagyobb felületen netezel, ami lényegesen kényelmesebb, van rajta (szoftverileg) fektetett qwerty, ami szintén pirospont, SMS-nél jól jön, a kezelőfelülete, pedig nem olyan elavult mint a régi symbian, és programokat elég nagy mennyiségben tölthetsz le az Android Marketből, és találsz rá főzött ROMokat, és a fórumjában is sok segítséget kapsz. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32686) picur220 válasza lorcsi (#32682) üzenetére


picur220
veterán

Akkor Galaxy 3:D Jobb felbontású kijelző, QWERTY, Android, érintős->jobban használható.

(#32687) molnarpeter válasza lorcsi (#32682) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy 3 :) Blade? :DDD

mp

(#32688) tevike válasza lorcsi (#32682) üzenetére


tevike
senior tag

Galaxy 3om,bár a fórumozók közül biztos 10ből 9 embernek érintő képernyős a telefonja ezért ajánlja mindenki a G3-at,viszont ha neked teljesen mindegy hogy érintő vagy gombos,akkor közel egy szinten vannak,bár ahogy a tapasztalt Ph-s kolléga mondta,ha internetezésre vagy sok sms/email-re használnád akkor a Galaxy 3 jobban kielégítené az igényeidet,ettől függetlenül pedig már tényleg csak ízléstől függ. :U :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#32689) molnarpeter válasza tevike (#32688) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Android... :D

mp

(#32690) lorcsi


lorcsi
veterán

okés
nagyon köszi a tanácsokat :)

valóban én is úgy gondolom, hogy ha netezni is szeretnék akkor egy érintős a megfelelő ( érintő nélkül oylan netezni mintha a szgépen egér nélkül csak billentyűzettel neteznék vagyis egyenlő a kínlódással)

az e52 mellett neekm csak a kiforrott stabil ház, kidolgozott szoft..a fém külspő lés anokia márkanév szól. plusz az a megjelenés amit sugároz. szerintem ez az ami a régi platformos telefonok csúcsa (wifi, gps, office szerkesztő és megnyitó prog csomag) és a hosszú üzemidő. ami ellene szól az pedig hogy korszterűtlen, kevés rá a friss speckó program...én elég ritkán cserélem a telókat és ha ez 2-3-4 év múlva is a kezemben lesz tökre nem lesz majd rá friss aktuális program...de ez lehet hogy már egy év múlva is így lesz

a galaxy3-at még nem fogtam...sajna nem tudom mennyire jól összerakott a háza...a szoft szerencsére baromi jól alakítható. az üzemideje nem lehet túl hossz úegy ekkora kijelzővel
azt nem vágom még hogy ennek a jobb fajta az érintős kijelzője vagy még ez is a nyomkodós típus ?

netezésre, email írásra bicajhoz gps-re...office dokumentumok megnyitására használnám a telókat

[ Szerkesztve ]

(#32691) umek7 válasza lorcsi (#32690) üzenetére


umek7
őstag

Az üzemidőt dicsérni szokták a készüléknél. Annyira azért nem nagy a kijelzője..
Érintő kijelzős, és van három fizikai gombja alul.

(#32692) molnarpeter válasza lorcsi (#32690) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A ház műanyag, egy tok erősen ajánlott rá. Kapacitív érintőképernyője van --> ez az ujjal tapicskolós, a rezisztív a körmös :) Az üzemidő elég jó szvsz. Netezésre jobb lenne a Blade. :D A GPS-szel kis kellemetlenségek vannak, ami annyit tesz, hogy navigálás előtt el kell indítani még egy progit. G3-am van, dobj PÜ-t, ha érdekel valami :)

mp

(#32693) lorcsi válasza lorcsi (#32690) üzenetére


lorcsi
veterán

remélem jó lesz a link, csináltam egy jó kis öszehasonlítót:
[link]

(#32694) picur220 válasza lorcsi (#32690) üzenetére


picur220
veterán

Írogatom én itt, hogy QWERTY, ami féligmeddig igaz is, csakhogy én azt azért írtam, mert valahogy a Galaxy 3-ről az 551 ugrott be :W :DDD

A G3 kijelzője kapacitív, vagyis az ujjadat érzékeli, és nem azt, hogy valahol megbökték a kijelzőt (az ujjad töltést vezet el a kijelzőről).

A Nokia márkanév már lassan inkább hátrány lesz, mint előny... én nagy Nokiafan voltam, amíg be nem jött az érintőképenyő-láz, vagyis még egy kicsit az érintős korszakban is volt Nokiám (N79), szerettem is, fele ennyi "gond" nem volt vele, soha nem fagyott, mindig csinálta, amit mondtam. De ma már nem az igaziak a Nokiák sajnos...

Én mindezekkel együtt a Galaxy 3-at választanám, vagy esetleg még el lehetne gondolkodni egy Optimus One-ban vagy egy Optimus Me-ben, esetleg Galaxy Gio-ban (bár akkor már inkább Optimus One). Persze csak ha van rá keret, ha nincs, akkor a tökéletes választás számodra a Galaxy 3 lesz.

(#32695) tevike válasza molnarpeter (#32689) üzenetére


tevike
senior tag

jó,meg még természetesen android.... :) :C

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#32696) azoltan88


azoltan88
tag

Sziasztok!
Segítségetek kérném mobiltelefon vásárlás ügyében. Nokia telefonban gondolkodok, viszonylag jó fényképezőgéppel, nézhető videókkal, jó zenelejátszóval. Érintőképernyőst szeretnék. Max. 50 ezer forintot szánnék rá használtan vagy újonnan. Mit ajánlotok? N97 mini, X6, esetleg C7?
Köszi előre is

(#32697) molnarpeter válasza azoltan88 (#32696) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Másmilyen nem jöhet szóba? Én az androidot ajánlanám, mert nagyon sok program van rá. Galaxy Gio-t mondanék, az szép képeket csinál :)

mp

(#32698) azoltan88 válasza molnarpeter (#32697) üzenetére


azoltan88
tag

Én nagyon Nokia-párti vagyok. Most láttam egy elég jó N97 mini ajánlatot. Még ez a kicsúsztatós dolog miatt gondolkodok. Mennyire tartós? Tapasztalat? Köszi

(#32699) molnarpeter válasza azoltan88 (#32698) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha ennyire menthetetlen vagy (csak poén :) ), akkor C7 tűnik a legjobbnak ezek közül. :) Az android mindenesetre jobb a Symbiannél.

mp

[ Szerkesztve ]

(#32700) azoltan88 válasza molnarpeter (#32699) üzenetére


azoltan88
tag

Az a baj a C7-tel, hogy fixfókuszos a kamerája. Ennyi pénzért azért az kicsit gáz... Vagy talán jobb képeket készít mint 5 megapixeles autófókuszos társai? Az oprendszer nálam nem fontos, sok programot nem kívánok rátölteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.