Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) r4z válasza b3Ro (#32800) üzenetére


r4z
nagyúr

Sok netezéssel egyik se fogja két napig bírni, naponta tölteni kell :N
Játékra - amennyiben az FPS vagy nagyon komoly 3D-s grafikájú - nem ajánlom a Desire-t, de netezésre kiváló. Alternatíva a Galaxy S, de a "szőrös" betűk zavaróak lehetnek netezésnél hosszabb távon.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32802) Teaway válasza b3Ro (#32800) üzenetére


Teaway
veterán

Inkább 1 napot, akármelyiket is választod.

Nincs itthon csokid??

(#32803) b3Ro válasza r4z (#32801) üzenetére


b3Ro
senior tag

Szoval a desire jo telo netezesre, meg jatekra, ha nem jatszok komoly grafikaju jatekokkal.
Erdemes megvenni hasznaltan 60 ezer Ft ert ?

(#32804) r4z válasza b3Ro (#32803) üzenetére


r4z
nagyúr

Igen, arra tökéletes. Ja, sok alkalmazást nem tudsz feltenni, de ha szelektálsz, akkor el fogsz férni.
Szerintem megéri, én nem adnám el ilyen olcsón.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32805) b3Ro válasza r4z (#32804) üzenetére


b3Ro
senior tag

Mit fed az, h nem lehet sok appot felrakni ? belassul a telo, vagy 1xruen nem lehet ?

(#32806) r4z válasza b3Ro (#32805) üzenetére


r4z
nagyúr

Korlátozott a tárhely. 147MB + amit ki tud rakni az SD-re. De vannak olyan fórumtársak, akiknek bőven elég ez a hely is. Igazából a komolyabb játékok meg a navik szokták lezabálni a tárhelyet.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32807) b3Ro válasza r4z (#32806) üzenetére


b3Ro
senior tag

memorikartya mire jo akkor ?

(#32808) r4z válasza b3Ro (#32807) üzenetére


r4z
nagyúr

Adattárolásra, valamint az olyan játékok, mint pl. az Asphalt (ami gyári ROM-mal nem fut normálisan) oda mentenek egy csomó fájlt, hogy azt a 200MB-ot ne a többi program elől vegyék el. Ez nem olyan, mint a Symbian esetében.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32809) b3Ro válasza r4z (#32808) üzenetére


b3Ro
senior tag

Eddig nekem Ipod Touch 3 volt, amire csak szedtem az appokat rendesen.. Ez akkor mashogy mukodik, vagy az appokat ugyanugy a memokartyara szedi, es onann futatja ?

(#32810) r4z válasza b3Ro (#32809) üzenetére


r4z
nagyúr

Alapvetően a belső memóriába menti, csak a nagyobb fájlok kerülnek ki a memóriakártyára. Ha sok játékkal játszanál, akkor egyértelműen a Galaxy S-t vedd, ott nem akadály a tárhely.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32811) b3Ro válasza r4z (#32810) üzenetére


b3Ro
senior tag

Csak az min 15 ezerrel dragabb. ha nem jatekokat, hanem mas appokat ( pl.: iranytu, boltok app-a, msn, skype stb ) rakok fel a desire akkor mi a helyzet ? Mert ha tudok kiegeszito cuccokat rakni ra szinte korlatlanul, akkor a desire nekem tokeletes.

[ Szerkesztve ]

(#32812) r4z válasza b3Ro (#32811) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha ésszel csinálod, játékok is mehetnek rá. Csak nem kell telerakni mindenféle hülyeséggel, és elég lesz a hely. :) Egyébként ha hajlandó vagy kb. 5 percet mókolni vele, akkor kb. soha nem telik be a belső tárhely (lásd: itt a mélyvíz - pm setInstallLocation X résznél).

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32813) b3Ro válasza r4z (#32812) üzenetére


b3Ro
senior tag

Android 2.3 nal is mukodik ? Az a 4-5 ora uzemido folyamatos 3g kapcsolat mellet igaz ?

(#32814) r4z válasza b3Ro (#32813) üzenetére


r4z
nagyúr

Igen, ott is működik (23-án jön a frissítés egyébként). Körülbelül annyit bír, de akkor megállás nélkül nyomkorászni kell maximális fényerőn 3G-nél. Én sokat internetezek, emailezek, de egy napot mindig kibír nálam.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32815) b3Ro válasza r4z (#32814) üzenetére


b3Ro
senior tag

Akkor meg egy utolso kerdes, mielott megveszem.... :)

Iphone 3gs vagy HTC desire ? mert naon megszerettem az ipod touch omat, es egy kicsit nezelodtem az iphone 3gs teren is

(#32816) picur220 válasza b3Ro (#32803) üzenetére


picur220
veterán

60-ért jó, ha htc garis (nem bolti) és jó állapotú.

(#32817) b3Ro válasza picur220 (#32816) üzenetére


b3Ro
senior tag

Angliaban elek, csak atszamoltam magyar ft ra az arakat, itt mashogy mukodik egy kicsit a telefon garancia, itt inkabb biztositas van a telefonra, havi 5 fontert, ami itt semmi, olyan mint otthon havi 200 ft.

(#32818) Redcaster


Redcaster
őstag

Kinek milyen tapasztalata van a SE w880-ról?

(#32819) picur220 válasza b3Ro (#32817) üzenetére


picur220
veterán

Mit jelent az, hogy biztosítás a telora? Baja van, megcsinálják, leejted, megcsinálják?:DDD

(#32820) manoarc válasza Redcaster (#32818) üzenetére


manoarc
senior tag

2 hibát tudnék mondani ami elég zavaró,egyébként árához képest nagyon jó készülék.
Gondolom használt lesz, egy akku csere elképzelhető , hogy fog kelleni , mert kb. 2-3 év után kipurcan simán a gyári. Egyébként még egy kb. 3 éves akkuval is napokat elmegy használat mellett is.

Hibák:

-túl apró gombok

-hiába walkman telefon, ha nem a fülesen használod zenére hanem a hangszórón, akkor
vmi. hihetetlenül gyenge és idegesítő "ciripelő" hangja van.

Remélem segítettem :)

{。^◕‿◕^。}

(#32821) Redcaster válasza manoarc (#32820) üzenetére


Redcaster
őstag

Igen, köszönöm :K

(#32822) Colnago


Colnago
csendes tag

Sziasztok!

Akinek van Nokia C1-01 telefonja irja meg legyen szíves hogy milyen a hangminőség telefonálás közben. Tényleg tompa és halk, nem jó mint ahogyan a tesztben olvasható? A Nokiák általában ezen a téren nagyon jók szoktak lenni.
Olvastam már tesztben Motoroláról azt hogy kiváló a hangminőség, de anak a típusnak nagyon rossz volt, legalábbis nálam. Ezért érdekelne hogy mennyire helytálló az irás.

köszönettel, Benő

Benő

(#32823) r4z válasza b3Ro (#32815) üzenetére


r4z
nagyúr

Internetezésre sokkal jobb a Dézi, játékra viszont az iPhone alkalmasabb. Neked kell eldönteni, melyik a fontosabb :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32824) b3Ro válasza picur220 (#32819) üzenetére


b3Ro
senior tag

Pontosan. Itt ugy mukodik, h ha valami van a teloddal, ellopjak, elromlik, lesz vele valami akkor kapsz egy ujat. :) ez itt igy mukodik, remelem 1x otthon is lesz hasonlo

(#32825) b3Ro válasza r4z (#32823) üzenetére


b3Ro
senior tag

Fel oraja vettem meg a desire-t, ugyhogy varom, h hozza a futar :)
Az ipod touchom 'butabb' hardverrel is jo volt, akkor a desire hez is tudok majd alkalmazkodni....

Koszonom a segitseget

(#32826) VD


VD
őstag

Help needed. Évek óta PDA-t vagy smartphone-t használik, így lövésem nincs mit tud egy mai "hagyományos" telefon.

És akkor a kritériumok:
Üzleti telefon kell.
Ár: Lóvé nem számít. Ha használtan 5000-ért is van olyan ami jó akkor szuper. Ha 100000-es gépek tudják azt ami kell, akkor meg ez van.
Használt vagy új, ebből kifolyólag mindegy!
Független vagy vodás jó. Előfizetés kizárva!
Legyen minőségi összeszerelésű, lehetőleg fém házas, kialakitás tekintetében a candybar lenne a legjobb.
A legfontosabb, hogy exchange és push e-mail támogatást tudja. Meg lehessen nézni a céges leveleket, max 15 percen belül. Plusz külön elérhető legyen a privát gmail.
E mellett napi több óra beszéd lenne bonyolítva. Tehát fontosak a hívás kezelő funkciók egyszerű használata. Gyorstárcsázás és visszahívás. (Ne pöcsöljön egy elutasított hívás után, hanem rögtön lehessen újrahívni, vagy tárcsázni. Samsungokon láttam olyat, hogy van valami jelnetés, vagy pop up ablak ami ott virít másodpercekig, na az ne legyen)
Kamera,zene, játék és társai magasról le vannak... nem szempont.

Ajánlottak 8800-as nokiákat (sima, meg arte) ami külsőre és minőségre nagyon begyere, csak nem tudom, hogy ezeknek milyen a mail kezelése.
Szintén javasoltak iPhone 4-et ami dettó tetszetős, csak talán már feleslegesen is sokat tud. De ha nincs más akkor az lesz.

Minden javaslatot előre is ksözönök!

(#32827) bakkir


bakkir
tag

Nekem van egy galaxy 3 telefonom, de elgondolkodtam a telefon váltáson. Több telefon jöhet szóba, de valahogy nem tudok dönteni. Sajnos galaxy s-re nincs elég pénzem, ezért árban olcsóbbra gondoltam.
Elsősorban játékra, internetezésre használom, de a fényképezés és a navigáció is jól jönne.
Leírom, hogy melyik telefonnak melyik hibája nem tetszik nekem.
Defy: akkumulátor keveset bír ki, magyar nyelv hiánya
Zte blade: akkumulátor keveset bír ki, processzor kicsi
galaxy ace: kicsi a felbontása
wave: navigáció és a bada operációs rendszer

Szerintetek ezek közül melyiket érdemes megvenni?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#32828) manoarc válasza bakkir (#32827) üzenetére


manoarc
senior tag

Tökéleteset nem fogsz találni még sokkal drágább készülékek között se,hiába tudnád megvenni.Valami mindegyikben lesz majd ami nem tetszik.
Én a Defy-t venném mert nem zavar,hogy angol az akkuja meg mindnek úgyis hulladék :)

{。^◕‿◕^。}

(#32829) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
A C7-en az SPB Időjárás van fent,és be van állítva Szeged. Ez működik is,de nincs rajta semmilyen Magyar város se,csak külföldi városok. Be se lehet állítani másik Magyar várost,mert nem engedi. Lehet ezt valahogy állítani,hogy több hazai várost is betudjak rakni?

MegtorloXp

(#32830) harcikeszeg


harcikeszeg
csendes tag

Sziasztok!

A barátnőmnek keresek ajándékba érintőkijelzős telót.
Max fényképezni, olvasni (java könyvek) és zenét hallgatni szeretne rajta. Tehát ezek a fontos funkciók.
Lehet zárt oprendszeres, és ha lehet új, de ha használtan lényeges olcsóbb akkor
az is jó.
A lényeg h a kamera használható legyen, érintőkijelző pedig mindenképpen kapacitív!!
Független, vagy trémobilos kell. Java-t lehessen rárakni.Netezni nem szeretne.
Az ár kb 20.000Ft (1-2 ezret csúszhat pluszba).
előre is köszönöm a segítségeteket!Ha vmi replika az sem gáz (néztem neki a sciphonet , de csak 1,3 mp volt a kamera..)

nincs baj amíg engem látsz!ha baj van ugysem látsz:)

(#32831) earwax


earwax
csendes tag

Sziasztok!

Ma megvettem az új Samsung Galaxy Ace-emet, olvastam is hogy gorila glass van rajta ezek mellet ajánlottok fóliát?

(#32832) r4z válasza harcikeszeg (#32830) üzenetére


r4z
nagyúr

Így elsőre a Samsung Star II ugrik be, a T-nél is lehet kapni 28k-ért. Vagy van az LG T500, az 23k (mindkettő feltöltőkártyás ár).

earwax: Az sohasem árt. :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32833) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

A mostani telefonom kezd meghalni, pontosabban a mikrofonja, nem hallanak jól mások. Olcsóbb árkategóriából kellene nekem egy tűrhető telefon. A kiszemeltem a Nokia C5-00 lenne. Megnéztem az itteni tesztet is róla, csak zavar, hogy páran eléggé rossz véleménnyel vannak róla és szeretnék egy kis megerősítést, hogy jó lesz ez a telefon nekem. Maximum 40k-t vagyok hajlanó kiadni új mobilra és a hagyományos kialakítást részesítem előnyben. (semmi érintésérzékeny, szétnyítható/csúztatható nem érdekel) Esetleg más alternatíva lenne a C5 helyett?
Az edigitalban elég jó árban van a C5: [link]

A Specifikációnál a "Doboz tartalma" résznél írja, hogy memóriakártya, ezalatt a 2 GB-os micro SD-t értik, mert akkor tényleg lecsapok rá.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#32834) Shifu-2009


Shifu-2009
csendes tag

Sziasztok!

Egyelőre csak érdeklődési szinten vagyok. Nagyon tetszik ez a telefon: Nokia 9300i. Volt pár ismerősöm aki ajánlotta, de nagyon sok negatív tapasztalatot hallottam és olvastam róla. Igazából az ilyen telefon használók véleményére lennék kíváncsi. Pl.: hangerő milyen minőségű, mennyire hangos, mind a csengőhang, mind a beszéd közben. Sokszor olvastam, hogy beszélgetés közben megszakad, vagy recsegés, ropogás hallatszik, ez igaz-e? Wlan, Bluetooth mennyire stabil, mennyire lehet vele kapcsolódni, párosítani? Szoftvere mennyire stabil? Nagyjából ezek lennének a kérdéseim.:) Segítségeteket, válaszaitokat előre köszönöm.

Üdv.: Tomi

(#32835) harcikeszeg válasza r4z (#32832) üzenetére


harcikeszeg
csendes tag

Szia!

köszönöm a gyors választ!megnézem az lg-t bár most az a cookie van neki ami ugye újabb, de az a használhatatlan kategória. rezisztiv kijelző és ha kalapáccsal ütjük sem használható...
a ster IIőt már néztem de az sajnos közelebb van a 30hoz mint a 20hoz...:S
a samsung montéra gondoltam még. hátha.

nincs baj amíg engem látsz!ha baj van ugysem látsz:)

(#32836) picur220 válasza harcikeszeg (#32830) üzenetére


picur220
veterán

Replikát ne vegyél, egyrészt szar mind, másrészt meg ha elromlik, a világon SENKI sem fogja neked megcsinálni.
20k-ért jó telefont ne akarj, csodát meg pláne ne várj. Ennyiért egyszerűen nincs normális érintős telo. Erről a move by T-Mobile-ról tud vki vmit? Nem tűnik annyira rossznak, de jónak sem.

A Monte sem egy világbajnos, a cookienál jobb (annál minden jobb...), de attól sem kell csodát várni.

[ Szerkesztve ]

(#32837) footy


footy
addikt

Barátnőmnek keresek 20-30E között újonnan függetlenül telefont. Semmi extra nem kell, csak megbízható legyen. Eddig a Nokia X2-t néztem ki. Megerősítés, ellenjavaslat?

(#32838) sdd2 válasza footy (#32837) üzenetére


sdd2
veterán

Sony Ericsson Cedar,Nokia X2,Nokia C2-01

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32839) Domxc válasza footy (#32837) üzenetére


Domxc
senior tag

move by T-Mobile, LG T500, LG GS290, Nokia C2-01 :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32840) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

sziasztok!

szeretnék egy új QWERTY-s telefont, ami olcsó, lehet akármilyen márkájú, lehet új is és használt is (csak ha használt, akkor ne egy lestrapált árát vegyük figyelembe), amire használnám, néha facebookozás, néha msn-ezés, néha egy kis netezés, van itthon wifi-nk, de ez se kritérium, hogy wifis teló legyen ha a djuice-nál vagy pannonnál lehet kapni, mert onann tudok rendleni 100MB-os netet 500FT-ért. lehet előfizetéses, ezesetben maximum 10.000 ft legyen az ára a legkedvezőbb előfizetéssel, és az új ára legyen olyan 20 ezer forint körül.
ja és még annyi h nem kell hogy érintő képernyős legyen, csak annyi, hogy min. 240x320-as felbontású

Előre is köszönöm a válaszokat :D

(#32841) kmarkk22 válasza kmarkk22 (#32840) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

bocs, már nem tudok szerkeszteni, ja és ha lehet, akkor minél többet felsorolnátok, hogy tudjak válasznak?

(#32842) Mr X válasza kmarkk22 (#32840) üzenetére


Mr X
veterán

(#32843) kmarkk22 válasza Mr X (#32842) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

annak csak félQWERTY-je van :S

(#32844) Mr X válasza kmarkk22 (#32843) üzenetére


Mr X
veterán

A gombok két oldala különálló gomb, csak nincs fizikailag elválasztva.

De akkor ott a SE P990i, az full QWERTY, bár nem mai csirke, de megállja a helyét.

Vagy itt egy lista, jobbat nem találtam:

[link]

(#32845) kmarkk22 válasza Mr X (#32844) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

kössz a listát, de a p990 az nagyon vastag és régi :S szóval új kritérium, 2 évesnél ha lehetr ne legyen idősebb, bár már a lista is elég nagy segítség :D

(#32846) Domxc válasza kmarkk22 (#32840) üzenetére


Domxc
senior tag

Nokia C3, Samsung Chat, Samsung C3222 Ch@t322 vagy használtan T-Mobile Vairy Text II, Nokia E72, Sony Ericsson Aspen (talán van).

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32847) kmarkk22 válasza Domxc (#32846) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

köszönöm :D

(#32848) Geri985


Geri985
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új telefont! Mindegy, hogy kártyásan vagy függetlenül (, csak ha kártyásan akkor Vodafone). Kb. 50 000-et szánnék rá! Vagy teljes érintőképernyőst (min. 3" -os képernyő) vagy fizikai QWERTY billentyűzetest vennék. Fontos a WIFI és a multimédia (kamera, zene). Főleg multimédiára használnám és néhai Facebook és egyéb netezés WIFIn... És nagyon fontos, hogy ANDROID legyen, a Market miatt...

Remélem tudtok segíteni!

(#32849) picur220 válasza Geri985 (#32848) üzenetére


picur220
veterán

ZTE Blade-t, LG Optimus One-t, vagy Samsung Galaxy 551-et javasolnék. Ami még jó, az a Wildfire S, 59k a vodánál kártyásan.

(#32850) picur220 válasza kmarkk22 (#32840) üzenetére


picur220
veterán

Nokia E61i nem jó? Amúgy az alant felsoroltak az új olcsó QWERTY-sek, csak azok nem érnek pénzt kb.:D Nokia C3 talán.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.