Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) zs-mate válasza Domxc (#31249) üzenetére


zs-mate
tag

Senki több? W995 esetleg?

(#31252) littlelion21 válasza zs-mate (#31251) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha találsz 30k alatt jó állapotút, akkor nagyon megéri.
Esetleg pillants rá a C901-re is.

(#31253) zs-mate válasza littlelion21 (#31252) üzenetére


zs-mate
tag

http://mobil-telefon.vatera.hu/sony_ericsson/sony_ericsson_w995_black_1440474394.html

ehhez mit szólsz? itt aprókban nem találtam normálisat..

(#31254) littlelion21 válasza zs-mate (#31253) üzenetére


littlelion21
addikt

60k körül újat kapsz...amúgy nem rossz.

(#31255) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, tudnátok nekem ajánlani olyan tipusú telefont amit használtan 5000 körül megkapok és jó vételnek számít?!

Igények:
-van egy Galaxy 3-om, ezt szeretném eladni, és az árából venni egy Ipod Touch-ot, valamint egy előbb említett telefont amit csak telefonálásra és sms-ezésre használnék. Ami ugye így szempont, hogy strapabíró legyen, és könnyen kezelhető, extra nem kell :) Én magamtól egy Nokia 2330-ra gondoltam, egyéb vélemény? üdv és köszi

(#31256) meroly válasza Jim-Y (#31255) üzenetére


meroly
veterán

5k környékén inkább egy 6230-at vennék.

Impossible is nothing

(#31257) korpicschess válasza zs-mate (#31253) üzenetére


korpicschess
veterán

Hülyeség, 20ért adtam el egy leharcoltat 2 hónapja.. Most nem annyibe kerül egy ház.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31258) dashed


dashed
senior tag

Sziasztok.. Mivel a telom es a regi navigatorom is haldoklik (mio digiw. 169) igy elkezdtem a 2in1-ban gondolkodni..

Olyan telo kene ami kepes normalissan elnavigalni a varosban esetleg videkre es a telefon resze is mukodik megbizhatoan.
Multimedia iranyaba nincsenek nagy igenyeim. Nem art ha van fenykepezo de nem kell nekem 20mpxes gep..

Amire gondoltam az a Samsing galaxy 3. Olvastam ,hogy a gps -el lehetnek problemak de alltalaban mindig orvosolhato.Illetve ha jol sejtem itt ugye nincs igo. Jelenleg igo8-ast hasznalok es teljessen meg vagyok vele elegedve. Milyen alternativa van a telora ami jonak mondhato es rendszeressen vannak hozza friss terkepek?

Kulsore es tudasra is ok nekem a telo. Meg az ara se a veszes kategoria.
Esetleg e mellet mas ajanlat? Vagy pro kontra?

[ Szerkesztve ]

(#31259) sdd2 válasza dashed (#31258) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Én sasmung galaxy 3-at nem vennék.De ott vannak a Nokiák amikben van GPS és ingyenes hangos navi van hozzá (5230).Meg ott vannak az androidos telók is. Sony Ericsson X8,samsung wave 533(Badás).A szolgáltatóknál olcsóbbak a készülékek.Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31260) Domxc válasza dashed (#31258) üzenetére


Domxc
senior tag

Ne Samsung Galaxy 3-at vegyél. Nem tudom, hogy mennyit szánnál rá, de én a Samsung Galaxy S-et ajánlom, ha végképp Galaxy szériában gondolkodsz. Esetleg Nokiák, C5, 5230, 5800,C6. Vagy Motorola Defy. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31261) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Egy olyan telefon érdekelne, amiben:
-1GhZ-s processzor van (normális chipsettel)
-Lehessen rajta játékokat futtatni
-Multitouch-os
-WLAN-os
-op.rendszernek meg vagy BADA vagy Android.
Márka szinte lényegtelen, de azért legyen látható kijelzője. :))
Tudtok ilyet elérhető árkategóriában (max 30-40000Ft)? (Akár szolgáltatóknál is előfizetéssel, legjobb Vodafone lenne. , ott is 100 vagy 100 surf tarifacsomagban)
Telefonálásra, néhai fényképezésre, játékra, meg netezni kellene.
Remélem tudtok segíteni :) .

(#31262) Domxc válasza Jim-Y (#31255) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung D900,SE K300, Motorola V3,Samsung c3050

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31263) Domxc válasza Balazs_ (#31261) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung Wave 533, ZTE Blade, LG Optimus GT540, ezekkel az elvárásokkal talán Samsung Galaxy 3, de nem nagyon ajánlom. Esetleg Vodafone 845, SE Xperia X10 mini,
Motorola Defy, Sony Ericsson Xperia X8 :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31264) Jim-Y válasza Domxc (#31262) üzenetére


Jim-Y
veterán

Köszi, esetleg tudnál linkelni egy tesztet a V3-ról? :) a többi nem igazán jön be :/ köszi btw

(#31265) korpicschess válasza Domxc (#31263) üzenetére


korpicschess
veterán

El vagy borulva? Hol 1ghz-es normál chipsetes telefonok ezek?

Motorola Defy a legolcsóbb ami jó lehet neked, vodánál normális az ára, nem tudom, hogy ezek a tarifacsomagok mennyibe kerülnek, ha megmondod lehet belefér egy SGS vagy Desire is..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31266) Balazs_ válasza korpicschess (#31265) üzenetére


Balazs_
aktív tag

A Desire a tarifacsomagomban 80000Ft, a Galaxy S meg 100000Ft... Szóval akkor már megérné jobban egy független belőle. A Defy-s ötletet köszönöm, jónak tűnik:).
(Vodafone 200 Plusos vagyok)

(#31267) KuCu_155 válasza Domxc (#31263) üzenetére


KuCu_155
tag

Én nem tudom mi a bajotok a Samsung G3-al , nekem semmi bajom nincsen vele eszméletlen gyors nem fagy , és iszonyat kevés hibás telefon kerül ki belőle, most fog kijönni rá a 2.2 és a wifi ledobálást majd megoldja azon kívül semmi panasz nem lehet rá !!

[ Szerkesztve ]

:)

(#31268) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!
LG GM360 t-nél 33 dominóban.
Ennek 5megás AF-es kamja van ledes vakuval.
Ennél kapok jobb kamerás mobilt ilyen árban újonnan (esenleg használtan)
Van vkinek infója, hogy ezzel milyen képeket lehet lőni?
Üdv!

(*)(*)

(#31269) meroly válasza Angelotti (#31268) üzenetére


meroly
veterán

Nokia X2 is 5 megás, bár nem AF-es, de szerintem nagyon szép képeket csinál. T-nél 28k kártyásan. Nézd meg. De persze az nem érintős....

Impossible is nothing

(#31270) Domxc válasza Jim-Y (#31264) üzenetére


Domxc
senior tag

Tessék egy mobilarénás teszt egyébként itt a továbbfejlesztettet a V3i-t is linkelem. [Motorola V3]
[Motorola V3i]
korpicschess Elnézést felületesen olvastam el a hsz-t.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31271) zsolnai25


zsolnai25
tag

Hali
Egy kérdés Samsung Wave S8500 ez női telefon? Egyik haverom szerint ilyet ne vegyek:D

[ Szerkesztve ]

(#31272) meroly válasza zsolnai25 (#31271) üzenetére


meroly
veterán

Dehogy női. Már miért lenne az. Formára nincs különbség, színre meg fekete, úgyhogy unisex.

Impossible is nothing

(#31273) zsolnai25 válasza meroly (#31272) üzenetére


zsolnai25
tag

Oké köszi :)

(#31274) meroly válasza zsolnai25 (#31273) üzenetére


meroly
veterán

Ha női egy telefon, azt észreveszed rajta már képen is ;)

Impossible is nothing

(#31275) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!

Elolapi QWERTY-s gep kellene.

Nokia E-n gondolkodtam, de az E71-nek es E72-nek egyarant kicsit a gombjai. Meg hatravan az E5 es az E63, de gondolom egy az egyben ugyanakkorak a gombok meretei...

Nezegettem BlackBerryket, de azokra nem lehet csak ugy hip-hop mindenfele, voip-programokat telepiteni, meg a tokom sem akarna allandoan konfiguralgatni.

Valami tipp, hogy mi legyen? Ar max. 70 k, hasznalt keszulek is lehet.

Szerk.: Ja, azt kihagytam, hogy egy SE M600i keszuleket hasznalok, amelynek viszont (szamomra) ezerszer jobbak a gombjai, mint az eddig nyomkoraszott E-knek.

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#31276) littlelion21 válasza piqla (#31275) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha az M600i gombkiosztásához hozzászoktál (és szereted), tégy próbát egy Nokia E55-el.

(#31277) piqla válasza littlelion21 (#31276) üzenetére


piqla
őstag

Azzal csak annyi a bajom, hogy nem olyan megoldasu, mint az M600 (billegetos), hanem Q betuhoz egyszer, W betuhoz ketszer lenyomos, es ez szamomra eleg bena.
Valami egyeb tipp, esetleg? Koszi!

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#31278) littlelion21 válasza piqla (#31277) üzenetére


littlelion21
addikt

"billegetős" :F

Ha arra célzol, hogy az E55 amolyan fél-qwerty megoldás-e, akkor a válasz igen.

szerk: közben szerkesztettél, most már értelek. :)

Hmm, esetleg még SE P1

[ Szerkesztve ]

(#31279) piqla válasza littlelion21 (#31278) üzenetére


piqla
őstag

Valahogy sejtettem, hogy pont szerkesztes elott fogod olvasni :DDD

Ami szamomra fontos lenne, hogy wifin keresztul tudjak voip programot hasznalni (fring, skype, stb.), mert kulfoldrol szeretnem az itthoniakat hivni, es epp nem lesz nalam havi 40 millio forint, hogy ezt sikeresen finanszirozza majd.

Gondolom az E5 ugyanolyan meretu billentyuzettel rendelkezik, mint az E71 es E72... No es az E63? Ugy hallottam (lol), hogy annak mintha nagyobb lenne a billentyuzete.

Nem tekintem ordogtol valonak es teljesen kizartnak az E71/E5-ot, sot, de ha van valami kenyelmesebb megoldas, akkor inkabb azt valasztanam.

Arrol van neked/valakinek sejtese, hogy az E5 miert olcsobb, mint az E71, amikor az elobbi ujabb, szebb, nagyobb nedvszivo kepessegu? Mert tudom, buzi/kislany vagyok, de az E5 egesz egyszeruen rusnya azzal a szurke resszel :D

Szereted az állatokat?

(#31280) korpicschess válasza piqla (#31279) üzenetére


korpicschess
veterán

Régi modellek mindig rossz ár/érték arányban kaphatóak, amikor már nem fogy belőlük sok. :)
E71 azért minőségi anyagokból van.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31281) littlelion21 válasza piqla (#31279) üzenetére


littlelion21
addikt

:D

Mindhárom modellt (E71/72/63) fogtam már a kezemben - igaz nem egyszerre ill. egymás után - szignifikáns méretbeli különbséget nem tapasztaltam, ha egyáltalán van.

Simán lehet azért drágább az E71/72, mert a koruk ellenére jobban sikerültebb, keresettebb, igényesebb modellek mint az E5, én mindenképp' az előbbiekből választanék.

(#31282) zsolnai25


zsolnai25
tag

Ahm olyat kérdeznék még!
Samsung Bada operációs rendszeröl mi a véleményetek nem sok pozitív dolgot halottam róla!

(#31283) korpicschess válasza zsolnai25 (#31282) üzenetére


korpicschess
veterán

Nyílván jóval jobb, mintha zárt rendszerű telefonod lenne, de android, ios és stb. jóval felülmúlják.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31284) Jadro válasza zsolnai25 (#31282) üzenetére


Jadro
veterán

Lassan fejlődik, kevés a normális alkalmazás a boltjában. Röviden és tömören. A gyerekbetegségekre már kapott javításokat, szerintem az alapdolgokra nagyon jól használható cucc. Nekem Wave volt, király kis készülék. Az én igényeimet a buherálhatóságban nem elégítette ki, ami programok szűkösségében jelentkezett.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#31285) KoPy89


KoPy89
tag

Sziasztok!

Milyen olyan mobilt lehet kapni, ami:
-Luxus/limitált számú/kevésbé elterjedt készülék
-Emellett fejlett operációs rendszer és/vagy valami olyan hightech dolgot tud ami eddig még nem terjedt el (pl: átlátszó érintő kijelző, billentyűzetet vetít, vagy valami hasonló...)
-Európában beszerezhető
-Összegre: álljon meg 6 számjegyű magyar forintból

köszii

(#31286) zsolnai25


zsolnai25
tag

Egyik haverom kérdezi hogy iPhon 4 et akar venni 24 hónapra 29990Ft és akkor ehhez választ egy előfizetést a 3 közül?
[link]

(#31287) SPF válasza zsolnai25 (#31286) üzenetére


SPF
senior tag

Nem. Ebben az esetben 2 évet aláír a T-Mobile ikon 600 díjcsomagra.

(#31288) zsolnai25 válasza SPF (#31287) üzenetére


zsolnai25
tag

Oké köszi:)

(#31289) jeni


jeni
félisten

Szia
Igaz-e,hogy a Vodafone szolgáltatónál a Motorola Defy-t gyárilag függetlenként árulják ha van a polcon az adott boltban?

(#31290) Domxc válasza KoPy89 (#31285) üzenetére


Domxc
senior tag

Nokia 8800 Sapphire Arte, Motorola Aura, Vertu Constellation Ayxta
Nem tudom, hogy a 6 számjegyet maximumra mondtad, vagy annyiért gondoltál, én ezeket ismerem amik luxustelefonok.(de ezekben nincsenek annyira limitált igények, talán Sony Ericsson Xperia X5 Pureness, ezen átlátszó érintő van, de ez 200e .) :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31291) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Hali.

Egy ismerősöm kért meg a feleségének nézek valami használt telót 10-20 ezer között, ti mit ajánlanátok (nem új kell használt)?

(#31292) meroly válasza B-L-A-C-K (#31291) üzenetére


meroly
veterán

1. hsz? :F

megj.: én nemrég vettem asszonynak egy nokia 5130-at, pici, nőcis, piros. Tudásban sem vészes, használtan 12k-ért.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31293) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

sry rossz helyre jött

[ Szerkesztve ]

(#31294) runner 125 válasza B-L-A-C-K (#31291) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kérdés milyen beállítottságú a hölgyike, mert pl. exem leszrta mit tud egy készülék, "legyen szép".

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#31295) meroly válasza runner 125 (#31294) üzenetére


meroly
veterán

Igen, a nők 90%-ának csak ez számít. :DDD
Bár a feleségem már gyakorlott, azért BT meg SD kártya legyen benne, meg nem árt ha szép képeket csinál.....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31296) Nirvana?!


Nirvana?!
csendes tag

sziasztok!
Olyan kérdésem lenne melyik telefont lenne érdemes meg venni?
Samsung Galaxy Ace ( Android) vagy a Nokia X6 8GB / 16GB (Symbian)?
Vagy esetleg ebbe az árkategóriába melyiket tudnátok ajánlani?
Nagyon kellene a segítség!
üdv Csabi

(#31297) Genji


Genji
őstag

Telefont vennék max 30K-ig vodás (esetleg más) előfizetéssel. Mi a bestbuy ebben az árkategóriában? Mindenre nyitott vagyok, (tudom 1es hsz...) legyen minél okosabb, minél szebb! :) Ajánljatok kérlek pár készülekét. Köszi!

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31298) Genji válasza Nirvana?! (#31296) üzenetére


Genji
őstag

Én Androidra voksolnék a helyedben.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31299) Domxc válasza Nirvana?! (#31296) üzenetére


Domxc
senior tag

Szerintem inkább Samsung Galaxy Ace-t vegyél. Android 2.2 Froyo, 320x480 képpontos kapacitív multitouch érintőkijelző, 5 megapixeles kamera, GPS, WLAN. Persze nincs baj az X6-al sem, de szerintem lényegesen jobb szoftver a Symbian-nal az Android :) Egyébként ott van még a Samsung Wave S8500, SE Xperia X10, SE Vivaz, HTC Touch Diamond 2

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31300) littlelion21 válasza Nirvana?! (#31296) üzenetére


littlelion21
addikt

Egyetértek az előttem szólóval.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.