Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) talpalavalo válasza korpicschess (#31137) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

sajnos sok emberrel ez így van., hogy míg nem látja nem tudja mi a különbség, sajnos ugyanezt tudom elmondani a symbian és az android közti különbségre, egy androidos kezelni nem tudna egy symbianos telót legalábbis nagyon sokat szenvedne vele, ellenben egy symbianos elélvezne és sosem akarná letenni az androidos telót, vagyis ez a tapasztalatom :)
Mondanám, hogy reméljük változik, de én sem hiszem el, csakis a nokia miatt vagyok hívő :D

(#31152) tpapru


tpapru
csendes tag

Sziasztok!
segítséget szeretnék kérni: összecsukható férfias, jó minőségű FÉM telefont akarok venni. Mit ajánlotok? előre is köszi aki foglalkozik vele

(#31153) korpicschess válasza tpapru (#31152) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Szerintem ilyen nem nagyon van. Esetleg még slide-os kialakítású lenne, nem arra gondolsz véletlen?

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31154) littlelion21 válasza tpapru (#31152) üzenetére


littlelion21
addikt

Samu G400, Samu S3600, Motorola V8/V9, esetleg Nokia N76.
Így hirtelen.
Azt mondjuk kétlem hogy bármelyikből is találnál újonnan, nézz szét a használt piacon.

(#31155) kaller1 válasza tpapru (#31152) üzenetére


kaller1
veterán

Nokia 6650 Fold. ;)

.::> <::.

(#31156) ko9


ko9
addikt

Üdv!
Töröm a fejem egy HTC vásárlásán. Kötelezőnek tartom magamnak a QWERTY billentyűzetet.
Touch Pro vagy Touch Pro2 között örlődőm. Megéri a Pro2 azt a +30ezret? Ahogy néztem hardverileg (itt a procira és a RAM/ROMra gondolok) nem sok különbség van köztük, "csak" a kijelző.
Köszönöm a segítséget!
Üdv: Gyula

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#31157) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Több 100 hozzászólás elolvasása után úgy gondoltam én is írók és megosztom veletek tapasztalataimat. Figyelve a topikot és a fórum társak írásait nyugodtan kijelenthetem, hogy a legnépszerűbb és használt mobil operációs rendszer az ' ANDROID '. Olvastam, hogy ki milyen készüléket akar venni a jövőben és tanácsot kér az itt tapasztaltabbaktól, de olvastam olyat is hogy már megvette és leírta első benyomásait. Rengetek pro és kontra értékelések születtek a most piacon lévő telefonokról független attól, hogy android e vagy más operációs rendszerrel rendelkezik. Próbáltam belőni a szinteket: prémium kategória, közép kategória, és az utolsót nem alsó kategóriának hívnám, hanem belépőszintnek. Természetesen nálam számít az ár/érték/tudás/teljesítmény. Így bátorkodtam, hogy írók és benevezném a BlackBerry 9520 Storm 2 a középkategóriás mezőnybe az androidok közé. Lehet, hogy sok negatív hozzászólást fogok kapni de bírom a kritikát. Azokat céloznám, meg akik inkább munkára és kisebb multimédiára szeretnék használni mobiljukat. Kezdeném a külsővel: A Storm 2-t minőségi anyagból ragták össze. A hátlap fém, fémes keretet kapott, az oldalak gumírozott csúszás mentes fogást biztosít a készüléknek. A kijelző 3,25" a felbontása 360x480 Hybrid capacitive TFT 16-bit színmélységgel. Van benne többek között Accelerometer sensor is. Súlya 160g és simán elfér egy kézben!
Méretek: 112.5 x 62.2 x 14 mm
a hardver:
CPU: 32bit Marvell PXA930, 624MHz
RAM/ROM: 256MB/256MB + 2GB másodlagos tárkapacitás. Mikro SD-vel 16GB-ig bővíthető.
GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
EDGE Class 10, 236.8 kbps
3G HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g
Bluetooth Yes, v2.1 with A2DP
USB Yes, microUSB v2.0
Fényképező/videó:
3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, LED flash!
Videó felvétel/lejátszás:
480x352 LED flash!-MP4/H.264/H.263/WMV player.
MP3 Lejátszás:
- MP3/WMA/AAC+ player-hang felvevés.
Document editor
Word, Excel, PowerPoint, PDF
SMS, MMS, Email, IM
OS: Blackberry 5.0 verzió, de jön rá a 6-os is.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro: minőségi anyagokat használtak fel! Napsütésben vetekszik a Samsung ' Super Amoled ' kijelzőjével, stabil és gyors operációs rendszer és itt szeretném a hiedelmeket eloszlatni miszerint nem lehet rá alkalmazást tölteni nem rugalmas. Ott van az AppWorld úgy, mint Androidéknál a Market. Marketen is free verziót lehet tölteni és sokak írták itt is, hogy nagyon kevés a jó program, amit ott lehet találni ez, mondjuk igaz az AppWorld-re is de hát kérem mit is várhatunk hiszen ingyen vannak ezek a programok. De természetesen mind két oldalon azért találhatók hasznosak is. BlackBerry OS testre szabható lehet rá dobni témákat és van mozgó háttér/animált, mint az Androidnál. 624MHz-es processzor bőven kiszolgálja a rendszert nincs, fagyás nem omlik össze. Led vakú sok készülékben nincs és videózásnál is használható nagyon praktikus főleg esti partiknál:). Hangminőség kiváló tisztán lehet hallani a másik felet. Zene funkciók, és amit kapunk hozzá prémium kategóriás fülest, kiváló minőség és hangzás főleg ha rá tesszük a ' Boost Bass ' funckiót. Ha valaki rendelkezik ilyennel a baráti/ismerő körében feltétlen próbálaj ki! Akkumulátor normál használat mellett 3-4 napig elmegy a készülék, erősebb igénybe vétel játék/wifi 2 napot viszi új aksival. Megint egy hiedelmet akarok eloszlatni miszerint nem lehet vele játszani nincs 3D-s játékok rá --->[link]<--- van. Wifi. Hamar megtalálja a jelet és stabilan tartja, nem kapcsol szét. Operaböngészővel igen fürge természetesen ez függ a netsebesség/jelerősség-től is! Fényképező funkció szabadban sok fénynél viszonylag szép képeket csinál, színek élénkek, belső tereknél és kevés fényviszonynál már zörejes a kép a színek is fakóbbak, de azt hiszem ez sok készülékre igaz. Tartozékok: Prémium bőrtök BB logóval elátott, prémium füles, törlőkendő. Gyári tartozék USB kábel, töltő, de akár gépről vagy USB töltővel is lehet használni.

Kontra: Videó felvevés/lejátszás minősége hagyj kívánni valót maga után. Youtube videók lejátszása és annak minőség szintén. Kicsi hazánkban alig ismerik.

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#31158) MaciG


MaciG
addikt

Sziasztok

Úgy néz ki le fogom cserélni a mostani telefonom, de nem tudom mi legyen az utód. A lényeg, hogy legyen egy jó fényképezője, ledes villanóval (5 megapixeles bőven jó, de autofocus azért legyen) és legyen qwerty gombsor. Most egy n97 minim van, de nem igazán vagyok vele kibékülve... Árat nem mondok, minél olcsóbb,annál jobb. :)

BANZAII

(#31159) korpicschess válasza MaciG (#31158) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Hát ez rengeteg lehet:)
Érintős, nem érintős, multimédiás, üzleti... Valami konkrétabb dolog amire kéne?
Hogy visszalépés ne legyen, ezért ilyen kategóriát tudok neked mondani:
Motorola Milestone, Milestone 2 esetleg HTC Desire Z. Jó lehet akár egy E72 vagy egy BB is, ezért kéne több infó :K

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31160) korpicschess válasza ko9 (#31156) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

Egyik típus sem ajánlott! Már régiek, nehéz kezelni, TP2 kijelzője borzalom..
Nem tudom mennyibe kerülhet most, de akkor már inkább Nokia N97, de ha van keret akkor Motorola Milestone, Milestone 2

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31161) ko9 válasza korpicschess (#31160) üzenetére


ko9
addikt

Ez érdekes, máshol dícsérik a kijelzőjét... Milyen negatív tapasztalatod van vele?
Elvileg 45ért tudok most egyet szerezni, ez a nagyon max amit rá tudok szánni.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#31162) Taki97 válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


Taki97
csendes tag

Hy all! Segítséget szeretnék kérni tőletek h milyen telót vegyek. A szempontok a következők:
-50000-60000ft körüli ár
-Új kártyafüggetlen érintő kijelzős(3"-os kijelző, de ez elhanyagolható)
-általában gyorsan cserélek telót,de most egy 2-3 évre min szeretném megtartani
-fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás, filmnézés),de annyira nem fontos hisz ma már minden telóban elég jó a multimédia.
-Az oprencereket nem nagyon vágom, gyors legyen annyi a lényeg

Előre is köszönöm
(bocs a helyesírási hibákért, ha vannak)

(#31163) Domxc válasza Taki97 (#31162) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung Galaxy 3, LG KC910 Renoir, LG Optimus, Sony Ericsson Xperia X10 mini

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31164) MaciG válasza korpicschess (#31159) üzenetére


MaciG
addikt

Nem kkell ,hogy okostelefon legyen, és az se baj ha nem érintős. Meg az se ha visszalépés. :) Az eddig tippeket pedig köszönöm! :R

BANZAII

(#31165) sdd2 válasza Taki97 (#31162) üzenetére


sdd2
veterán

Sony ericsson x8,Samsung galaxy 3,Sony ericsson Elm,x10 mini/pro,Samsung galaxy spica.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31166) Puszunty


Puszunty
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. :Y
Le szeretném cserélni 6 éve meglévő telefonomat (Motorola Razrv3).
Semmi extrábbra nincs szükségem a meglévőnél. Ne legyen túl férfias (gondolok itt az ütésálló samsungokra), hiszen középkorú nőnek számítok. Hosszú üzemidő, jó, ha tudok vele fotózni, de csak ha helyzetjelentésre van szükségem. Tudjak rajta rádiót, zenét hallgatni, ha pl. olyan helyre kerülnék. Lehetőleg ne érintős legyen. És nem utolsó szempont az ára sem, értem itt az olcsóságot. Nokia 6303i-t nézegettem, de a fórumokban sokan hibákra panaszkodtak, ill. rossz hangminőségre.
Köszönöm szépen a segítséget!

(#31167) Ricardo válasza Puszunty (#31166) üzenetére


Ricardo
félisten

Sony Ericsson Elm?
Pofás telefon, és aaz elvárásokat hozza.

(#31168) ko9 válasza Ricardo (#31167) üzenetére


ko9
addikt

Tuti jó link? :D :C

Itt az Elm

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#31169) meroly válasza Puszunty (#31166) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 5130-at vettünk most feleségemnek, elég csajos és eddig nincs vele gondja, bár nem egy mai gyerek. 6303i-ről eddig csak jókat hallottam, de akkor már inkább 6303, abban autofokusz van és jobb képeket lehet csinálni vele. Bár i-ben ez az illuvial pink nagyon nőcis.
Üzemidő nagyon kritikus pont, erős használat mellett egyik mai telefon se bír 2 napnál többet sztem. Lightosan 3-4 nap is lehet akár.

Szolgáltatónál vennéd (kártyás vagy előfizus) vagy függetlenül?

Impossible is nothing

(#31170) Puszunty válasza meroly (#31169) üzenetére


Puszunty
csendes tag

Jelen esetben nem szolgáltatónál venném, mert a kártyás megoldások jóval drágábbak, mint függetlenül, garanciával.

[ Szerkesztve ]

(#31171) meroly válasza Puszunty (#31170) üzenetére


meroly
veterán

Árban meddig mennél el?

Impossible is nothing

(#31172) Puszunty válasza meroly (#31171) üzenetére


Puszunty
csendes tag

20-30.000, többet nem nagyon szánok rá.

(#31173) meroly válasza Puszunty (#31172) üzenetére


meroly
veterán

Akkor nincs más, 6303i vagy a korábban ajánlott elm, bár én azt nem ismerem.

Impossible is nothing

(#31174) Puszunty válasza meroly (#31173) üzenetére


Puszunty
csendes tag

ill. amit még ajánlottál, az 5130-as... :F

(#31175) meroly válasza Puszunty (#31174) üzenetére


meroly
veterán

Azt már újonnan nehéz beszerezni, mi is használtan vettük, de volt még rá 1 év garancia és tényleg karcmentes volt. Keresgetni kell és ki kell fogni. De tényleg jó kis telefon.

Impossible is nothing

(#31176) sdd2 válasza Puszunty (#31174) üzenetére


sdd2
veterán

A sony ericsson Elmet csak ajánlani tudom.Vagy ott a Cedar is.Az kevesebbet tud de olcsóbb is.Mind kettőnek hosszú az üzemideje és jókat hallani felőlük. :K

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31177) korpicschess válasza meroly (#31175) üzenetére


korpicschess
veterán

Rég láttalak :U ;]
Látom találtál magadnak egy jó telefont? :))

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31178) Storms


Storms
őstag

üdv

max 20K-m lenne egy használt mobilra. Ami legyen:
-Wlan
-min 5mpix kamera

Én N95-t néztem, csak félek a csuszka miatt... Tudnátok valami más alternatívát?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#31179) Domxc válasza Storms (#31178) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung i900(ezen csak 3.2MP),LG GT500,LG Renoir KC910,Sony Ericsson C905,
Használtan ezek a telefonok állapottól függenek, úgyhogy nem biztos, hogy mindegyik 20k-ért van.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31180) meroly válasza korpicschess (#31177) üzenetére


meroly
veterán

Jah vizsgákra meg államvizsgára tanultam, aztán a 3720 (meg persze egy diploma) lett a jutalmam és most már papírom van róla, hogy telefonőrült vagyok (távközlési villamosmérnök) ;)

Úgyhogy újra itt boldogítom a jónépet :DDD

Impossible is nothing

(#31181) korpicschess válasza meroly (#31180) üzenetére


korpicschess
veterán

Grat! ;] :R

Domxc: Az i900 5mp-eles, elég jó képeket csinál. Hozzátenném, hogy alternatíva még SE K850i is.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31182) ko9 válasza Storms (#31178) üzenetére


ko9
addikt

Van egy LG Arénám eladó, apró hibával 20ért :) Az 5Mpix-es is meg van benne WLAN is :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#31183) Ágoston


Ágoston
csendes tag

14-es dioptriákkal, tehát erősen gyengénlátóként 2005 óta Nokia 9210-est használtam, de nem találok magánembert, aki megbízhatóan javítaná, pedig nagyon keresek valakit erre a munkára. A párommal több ilyen szalagkábelhibás telcsivel kínlódunk. Ha nem lehet már javítani, akkor felmerül a kérdés, hogy helyette milyen mobilt vegyek ?

Minimális igényeim :
Kártyafüggetlenség
Minél nagyobb, nagy fényerejű óriás érintőkijelzője legyen !
3,5-ös fejhallgató kimenet és általában erős, jó minőségű hang 2 hangszóróval.
MP3 lejátszás és mp3-as csengőhangkezelése legyen.
Magyar rendszer.
Erős nagyítási minden üzemmódban, tehát menürendszerben is.
Excel vagy azzal kompatibilis táblázatkezelő kell.
PC-re oda vissza ki és visszamentés lehetősége
Első körben ennyi volna. Kb. 25000-ig várok bármilyen konkrét ajánlatokat.

Magasabb árkategóriákkal is bombázhattok, ha alábbiakat is tudja a kínált gép:
WIFI-t használva SKYPE, youtube és méljeim használatának lehetősége.
Két SIM kezelése úgy, hogy bármelyikről bármikor fogadjon hívást.
2 darab micro sd kártyahely
USB-n keresztüli töltés
Magyarországi ingyen frissíthető navigációs rendszer
Zenlsz lévén hangfelvételezp és hangológép üzemmódok
FM rádió

Amik NEM érdekelnek:
Beépített kamera minősége
A kijelző felbontása (pixelszáma)
Megjelenítendő színek száma

Konkrét, telefonszámos árajánlatokat várok pontos tipusmegjelöléssel és a telefon korával. Szóba jöhet használt és kínai utángyártott telcsi is, ha a kritériumoknak megfelel és garanciát is vállal az eladó. Nokia 9210-et felelősséggel javító magánember jelentkezését is várom. Emailem: agoston@musicart.hu Tel-sms: +36209392397

(#31184) snaci


snaci
csendes tag

Hello!
Segítséget szeretnék kérni, hogy melyik telefont válasszam 6303classic vagy 6720classic vagy 6700classic.Melyiket vennétek és miért?

(#31185) Domxc válasza snaci (#31184) üzenetére


Domxc
senior tag

A 6720classic a nyerő, mindkettő készüléknél nagyobb, a készenléti ideje, beszélgetési ideje, van vakuja, GPS(ha jól tudom) van benne, van videóhívó kamerája, meg magyar nyelvű menüs. :) (ellenben szerintem a 6720classic nem olyan szép, mint a 6700, meg a 6303)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31186) meroly válasza snaci (#31184) üzenetére


meroly
veterán

Ha ezek közül kéne választanom akkor a 6700, mert gyönyörű. A 6303 egy nagyon jó alaptelefon, a 6720 meg már okostelefon. Ebben a felsorolásban kakukktojás. Attól függ mire akarod használni.

Impossible is nothing

(#31187) snaci


snaci
csendes tag

Valami okos telefon féleség kéne de a külső se utolsó dolog akkor szerinted a 6700 kinézetét kivéve rossz.

(#31188) Domxc válasza snaci (#31187) üzenetére


Domxc
senior tag

Kisebb nüanszokkal, de a 6720 classic jobb tudásban, és a 6700 sem rosszabb talán, csak annyival, hogy nincs benne GPS, meg vaku, de ha főként a külcsíny dominál nálad akkor 6700. A 6303 classicra pedig sem a szépség és sem az okostelefonba nyúló tudás nem jellemző.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#31189) snaci


snaci
csendes tag

Gps antenna nincs benne vagy maga az térkép se mert nekem elég lenne a térkép.

(#31190) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Sziasztok

Kis segítség kéne mert ebben a témában nem vagyok ott, szóval röviden:

Duál SIMes telefont keresek(használt is jó), emberi áron (10 K környékén) miket tudnátok ajánlani?

Semmi kamera meg wifi meg touch egyáltalán semmi extra nem kell, csak telefonálni lehessen rajta és egyszerre működjön mind a 2 SIM kártya.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#31191) SPF válasza Domxc (#31188) üzenetére


SPF
senior tag

Van gps is, és vaku is a 6700-ban.

(#31192) meroly válasza snaci (#31187) üzenetére


meroly
veterán

Dehogy rossz, csak nem okostelefon.

Ha szép és okos telefont akarsz és ilyen kategóriát, ilyen felépítést, akkor E52.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31193) runner 125 válasza meroly (#31192) üzenetére


runner 125
nagyúr

Volt E52-m, hangszóró problémákra oda kell figyelni a típusnál. Enyémet garban javították.
Pár napja egy jó barátomé is elkezdett recsegni/halkulni.
Típushiba.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#31194) Shifu-2009


Shifu-2009
csendes tag

Sziasztok.

A következő lenne a kérésem. Telefont keresek. Már adtam fel hirdetést a Hardverapro-n. Igazából olyan telefont keresek amivel lehet zenét hallgatni, játszani, fényképezni és viszonylag jól bírja az aksija. Én eddig Nokia párti voltam, mivel több SE telefonban csalódtam. Nekem nagyon halkak voltak beszéd közben. Bár nem tudom ezen lehet-e segíteni valahogy? A másik nagyon kacérkodom a Samsung telefonokkal, de azokkal meg olyan tapasztalataim voltak, hogy telefonálás közben nagyon recsegősen lehet hallani a másik felet. Nem tudom ilyennel találkozott-e már más is vagy csak én fogtam eddig ki?

A következő típusokat néztem ki magamnak: Samsung U600, Samsung U800, Samsung U900, Samsung D900i. SE K800i, SE K810i, SE C902, Nokia N73, Nokia 6303i, Nokia 6500 Slide. Én most Telenor hálózaton szeretném használni, nem tudom ez jelent-e valami egyéb szempontot?

Ha van valakinek ezek közül bármilyen tapasztalata, hogy mennyire megbízhatóak, illetve a fent említett kikötéseknek mennyire felelnek meg, az kérem jelezze. Fontos lenne.

Segítségeteket előre köszönöm.

Üdv.: Tomi.

(#31195) meroly válasza runner 125 (#31193) üzenetére


meroly
veterán

E51-et emiatt nem ajánlottam, de még az E52 is... :( . kolleganőm nem panaszkodott rá.

Impossible is nothing

(#31196) sdd2 válasza Shifu-2009 (#31194) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

A SE telefonokon miközben beszélsz nyomkodod a hangerőgombot és hangosabb lesz a másik fél.A C902 egy jó választás lehet.De én megnézném a SE C901 Green Heart-et.A Nokia 6303i felől nem sok jót hallani.A samung U800 is jó telefon csak már régi.Úgy mint az U900,U600 és a D900 is.

A C901 az zene,fényképezés és játék teréni tökély.Az aku is sokályig bírja mert van beépített fényszenzor.A többi telefonról nem tudok nyilatkozni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31197) snaci


snaci
csendes tag

A három telefon közül amit felsoroltam valamelyik tud office dokumentumokat kezelni?

(#31198) runner 125 válasza meroly (#31195) üzenetére


runner 125
nagyúr

..belegondolva elég döbbenetes, h egy _üzleti_ kategóriás készüléknél pont a legfontosabb tulajdonságával vannak nagyon komoly problémák. :)

Nem akarok flame-lni, amúgy sem vagyok Symbian párti, de az E72 volt az utolsó Nokia-m. :)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#31199) meroly válasza runner 125 (#31198) üzenetére


meroly
veterán

Igen, ez döbbenet, pedig az E52 már továbfejlesztett E51, tehát ezt a hibát kellett volna elsőként orvosolni.

Impossible is nothing

(#31200) runner 125 válasza meroly (#31199) üzenetére


runner 125
nagyúr

E51-em nem volt, nem is tudok arról sokat.., de ezek szerint akkor már ott is jelentkezett efféle probléma. Még egy érv.. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.