Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) sdd2 válasza Domxc (#32323) üzenetére


sdd2
veterán

Nemrég volt róla hír hogy az android marketen több a progi mint az appstoron.:)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32352) molnarpeter válasza sdd2 (#32351) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Vegyük figyelembe, hogy az AppStore több 'hasznos' alkalmazást tartalmaz, mindenesetre az android egyre jobb és jobb lesz :DD

mp

(#32353) Orlin válasza Domxc (#32345) üzenetére


Orlin
addikt

Hello!Motorola Milestone jó lenne már néztük is de sajna nincs FM rádio benne :(
Samsung pedig volt elég sok negativ tapasztalat pl Omnia :) Jah és ami fontos ne legyen Windows rendszere :))

egészen pontosan ismi akar venni új telót neki segítek keresgélni

THX!

ÜDV!

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#32354) Domxc válasza Orlin (#32353) üzenetére


Domxc
senior tag

Persze, de a Samsung a Galaxy S-el kárpótolta a baklövéseit. Róla mindenképp tudni kell, hogy nem a sima TouchWiz alatt fut, hanem Android alatt, és ez az egyik legjobb Android OS-es készülek, és a minősége a telefonnak, sok felsőkategóriás barátot porig aláz. Szerintem az ismerősödnek érdemes megnézni ezt a telefon. És az SGS-ben FM rádió is van :K

sdd2
Hát, nem tudom mennyire megbízható az a forrás. Azért az App Store, számomra még mindig verhetetlen a telefonos store-ok közül, arról nem is beszélve, hogy találni elég sok gagyi szoftvert a Marketben :U (Bong Bong, vagy valami hasonló, azthittem, hogy valami vicces app és semmit nem lehet csinálni azon kívül, hogy egy vizipipa van a képernyőn, ennyit az ajánló képekről)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32355) david03


david03
csendes tag

Sziasztok!

A napokban ment tönkre két és fél éves baromira szeretett Sony K800 asom. Egy szer csak se kép se hang halál. A kérdésem annyi lenne hogy most szeretnék venni egy baró telefont Amire nekem kell az a fényképezőgép az jó legyen felhasználó barát legyen,. Meg legyen nagyon jó használható. Gondolkotam az Iphone 4 eab de nem tudom... vagy Samsung Galaxy S re nem tudom?! Ja és jó lenne ha T-mobilos lenne.

Ár: max kb 150e Ft

Válaszotokat előre köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#32356) Domxc válasza david03 (#32355) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung Galaxy S, Nokia N8, Samsung Wave II, HTC 7 Mozart, Samsung Omnia 7, HTC Desire HD, Apple iPhone 3GS 8GB. :)
Ezeket nézegesd, szinte a négy legjobb OS-ből választottam, és a hozzátartozó felsőkategóriás telefonokat, nézd meg mindegyiket, ők elég jó értékeléseket kaptak.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32357) tjb007 válasza Domxc (#32356) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azt írja, hogy "a fényképezőgép az jó legyen", erre te beajánlod neki a HTC 7 Mozart -ot ?
A HTC -k kamerái legendásan sz@rok, főleg a Mozart -é.

(#32358) sdd2 válasza Domxc (#32354) üzenetére


sdd2
veterán

Mindegy ezen ne vitázzunk. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32359) Domxc válasza tjb007 (#32357) üzenetére


Domxc
senior tag

Elnézést! :R david03 akkor a HTC 7 Mozartot hagyd ki. :)

sdd2 Igen, szerintem is hagyjuk :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32360) doryphora


doryphora
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy minél olcsóbb telefont.
Annyit várok el tőle, hogy lehessen vele telefonálni, kényelmesen lehessen mp3 lejátszónak használni, és örülnék egy ügyes szervezőnek is, az egyéb funkciói nem érdekelnek. 3,5 vagy 2,5 mm füllhalgató csatlakozó legyen benne. Fontos, hogy tartós és megbízható legyen. Ha kicsi, az is előny. Mit tudtok ajánlani?

Köszi szépen!

(#32361) Ricardo válasza doryphora (#32360) üzenetére


Ricardo
félisten

SE Cedar

(#32362) Domxc válasza doryphora (#32360) üzenetére


Domxc
senior tag

Nokia 5310, Motorola Rokr E8, SE Cedar, Nokia 2700, Nokia C2-01 :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32363) sdd2 válasza Ricardo (#32361) üzenetére


sdd2
veterán

+1.

doryphora
SE Cedar a te telefonod. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32364) sdd2 válasza Domxc (#32362) üzenetére


sdd2
veterán

Nokia C2-01 tartós :U

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32365) pezo00


pezo00
tag

Sziasztok!

Köszönöm a segítségeteket. Szűkült akkor a kör.
Samsung Galaxy Ace 2 éves szerződéshosszabítással 43.000Ft
ZTE BLADE nem kell szerződést hosszabítani dominó csomagban 40.000Ft

Kicsit félek mind2 telefontól mivel nem ismerem őket, a samsunggal pedig eddig csak rossz tapasztalatom volt sajnos de ha sikerül meggyőznötök akkor akár ráveszem magam az legyen :) Megéri az a telefon hogy 2 évre szerződésthosszabítsak???

(#32366) sdd2 válasza pezo00 (#32365) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

Az Ace abszolút megéri. :K Nagyon jó telefon.A ZTE-vel szemben előnye a jobb minőség,garancia vállalás tutira és az android frissítés.Ráadásul 2.2 van rajta így nagyon gyors.Meg a procija is nagyobb.Kamera is jobb. :K

Én az Ace-t venném. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32367) roti86 válasza sdd2 (#32366) üzenetére


roti86
őstag

Nem rossz az Ace, csak lehetne kicsit olcsóbb és már android 2.3 is van rá, amellyel 640x480-as felbontással vesz fel videót :)

(#32368) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

K800i vagy a W810i csinál szebb képet? Illetve a K800i-nek a joystick-ja nem szokott bedögleni?

A kettő telefont nézegetem, de nem igazán tudom melyik lenne a jobb választás. :F

Mind a kettő 8k lenne használtan

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32369) Domxc válasza pezo00 (#32365) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung Galaxy Ace, az SGS és ez a telefon a Samsung egyik legjobb munkája, mindenhonnan elismerő teszteket írnak róluk. Megéri :)

sdd2
Azzal mi a probléma? :F

enginev3.0 K800i, de igen a joystick probléma benne is megvan mint a K750i-ben. Ha elromlik pár ezer forint a cseréje, vagy ha jól tudom valami speciális folyadékkal kitisztítják. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32370) enginev3.0 válasza Domxc (#32369) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát én nem akarom hogy pár ezer FT-ért kicseréljék, én egy telefont akarok ami pár évig kihúzza csere nélkül :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32371) Domxc válasza enginev3.0 (#32370) üzenetére


Domxc
senior tag

Igen, elnézést, szerkesztés után vettem észre hogy rosszat írtam. Változó a telefonnál (ezt úgyértem nem mindegyik készülékben van benne ez a hiba), de nem kell hónaponta cserélni, ne úgy értsd. De 1-2 év után valószínű, hogy kell csere.(a joystickre) Ismerősömnek már 3-4 éve K750i-e van és eddig nem cserélt benne, én viszont majdnem 1 év után.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32372) enginev3.0 válasza Domxc (#32371) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát az én szerencsémmel, kifognám a legrosszabbat, de köszi még gondolkodom rajta, hogy mi is legyen a végeredmény :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32373) kkrisi


kkrisi
senior tag

most néztem pár telefont, és velem az a baj, hogy nagyon nokiás vagyok, de viszont nagyon bejön az x10 mini pro! De ott a gond, hogy teljesen más, jó android, de sokkal másabb! Ezért, ha a nokiából, van az N8 ami most a lehető legjobb, (nem tudom h mikorra hoznak ki új készüléket) de sok rosszat hallotttam róla!

De ha tényleg nem ajánlatos megvenni az oprendszer miatt meg az ár/érték arány miatt, akkor miylen telefonokat ajánlanátok, ami hasonló tudású mint az n8?

mert ha így van akkor muszály leszek elpártolni a nokiától, hacsak nyár végéig nem rukkolnak elő valami androidos jó készülékkel....

[ Szerkesztve ]

(#32374) Domxc válasza kkrisi (#32373) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung Galaxy S (ő kicsit drágább), Samsung Galaxy Ace (olcsóbb), Samsung Omnia 7 (olcsóbb), Samsung Wave II (olcsóbb), HTC Desire HD (drágább). :) Ezek nem csak Android OS-en futnak, van közöttük Windows Phone 7, és Bada is. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32375) tjb007 válasza Domxc (#32374) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kérdés, hogy a hasonló tudásba beletartozik e a kamera mert ha igen akkor ezeket az N8 sz@rrá alázza.

(#32376) Domxc válasza tjb007 (#32375) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát igen, de mivel az X10 mini pro is esélyes volt, szerintem ő nem a kamera miatt adta meg szempontnak.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32377) kkrisi


kkrisi
senior tag

nem a kamera miatt igen bocsi az lemaradt! hanem tudásban, gyorsaságban és a többi másban, és amin könnyű gépelni! :) nekem az a lényeg nagyon!

(#32378) Domxc válasza kkrisi (#32377) üzenetére


Domxc
senior tag

Fent ajánlottam. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32379) kkrisi


kkrisi
senior tag

tudom láttam :) nekem még ami nagyon bejön az a Desire HD!
De viszont az mennyire nagy telefon? mert néztem videót, egy 4G-vel hasonlították össze, de a HTC azért még elfér egy átlagos zsebben?

(#32380) kkrisi


kkrisi
senior tag

vagy mivel járnék a legjobban azok közül amiket felsoroltál? :)

(#32381) DAVID0000


DAVID0000
aktív tag

Hali.
Segítséget szeretnék kérni. Telefon vásárlás előtt állok és egy videómegosztón találtam pár telefonról tesztet (konkrétan a Nokia 3720 Classic és a Samsung B2100 ról) és az érdekelne hogy szerintetek a vizes teszt amiket csináltak velük az komoly vagy csak kamu lehet?
Ha tényleg van ilyen és nem kamu akkor szerintetek melyiket érdemes választani a 2 közül? A lényeg hogy kihangosítható legyen és Bluetooth-os. Más nem lényeg. Ja és esetleg ha van más alternatíva ezen 2 telefonon kívül ami szintén bírja így a vizet akkor írhatnátok típusokat.
Köszi előre is.

(#32382) sdd2 válasza Domxc (#32369) üzenetére


sdd2
veterán

Én fogtam a kezemben és nem egy tartós darab.Meg az egyik tulaj is írta.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32383) sdd2 válasza DAVID0000 (#32381) üzenetére


sdd2
veterán

Samsung b2100-ról a mobilarenan is volt ilyen teszt.Beledopták pocsolyába.Bírta.Van még a b2700.Modernebb.És vannak a magasabb árkategóriáju Sonim-ok.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32384) tjb007 válasza sdd2 (#32383) üzenetére


tjb007
nagyúr

A B2700 nem modernebb csak "okosabb" (ráadásul a B2100 előtt jelent meg).
Amire te gondolsz az a B2710 vagy más néven Xcover 271, arról viszont nem volt még strapa teszt, szóval ki tudja, hogy hogyan szuperál.

[ Szerkesztve ]

(#32385) sdd2 válasza tjb007 (#32384) üzenetére


sdd2
veterán

Tényleg elírtam a típússzámot.Köszi a javítást. :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32386) DAVID0000 válasza tjb007 (#32384) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

És te melyiket ajánlanád mondjuk 20 ezer alatt és feletti kategóriában?

(#32387) tjb007 válasza DAVID0000 (#32386) üzenetére


tjb007
nagyúr

20.000 forint alatt használtan Samsung B2100 és B2700, 20.000 forint felett előbbi kettő újonnan és Nokia 3720 használtan/újonnan (bár én inkább a Samsung -okra szavazok).
Van még Sonim de alsó hangon is 80.000 forintnál kezdődik.

[ Szerkesztve ]

(#32388) DAVID0000 válasza tjb007 (#32387) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Köszi a segítséget.

(#32389) Domxc


Domxc
senior tag

Eljött az idő, hogy én kérjek segítséget. (igaz ez nagyon ritkán történik :U )
Alábbi telefonok között vacilálok: Sony Ericsson Aspen, Nokia N97, N97 mini, Nokia X6, Nokia N95 8GB.
Ezeket használtan venném meg az Aspen kivételével, de maguk a telefonok, teljesen új állapotban lennének elérhetőek, más telefon(ok) beszámításáva, az eredeti árukhoz képest apróért. Konkrétan a hosszú üzemidő, és a jó kamera jegyében ajánljatok azt amit gondoltok.

Köszönöm előre is a segítségeteket :R

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32390) tjb007 válasza Domxc (#32389) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha csak a kamerát nézem akkor a sorrend a következő:
N97 mini, N97, N95, X6, Aspen
Viszont ha az üzemidőt akkor az Aspen kerül az első helyre.

(#32391) Domxc válasza tjb007 (#32390) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát az Aspenben annyira nem vagyok biztos. A mininek jó az üzemideje? :F

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32392) tjb007 válasza Domxc (#32391) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy nem túl acélos 1200mAh -es akku hajtja, intenzív használat mellett 1,5 napot bír kb.

(#32393) Domxc válasza tjb007 (#32392) üzenetére


Domxc
senior tag

Ha csak néha-néha strapálom 1 hetet kibír, nem? Akkukhoz őszíntén nem értek. :(

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32394) picur220 válasza molnarpeter (#32326) üzenetére


picur220
veterán

Ezt hogy érted, milyen fontos jellemzőket kéne beleírni, vagy hogy gondoltad? Jöhetnek az ötletek privátban is.

(#32395) sdd2 válasza Domxc (#32389) üzenetére


sdd2
veterán

Aspen-t nem ajánlom :(

Max 5 napot kibír az aksija de lehet sokat mondtam.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32396) picur220 válasza Domxc (#32389) üzenetére


picur220
veterán

Na akkor most azt mondom, hogy EGYIKET SE VEDD MEG! Nem tudom, hogy ezeket most ingyen akarnád, vagy hogy, de egyik sem ér semennyi pénzt sem. Most döntsd el, hogy kell-e érintőképernyő, kell-e QWERTY, vagy hogy ez a kettő milyen kombóban, mert ezen mobiltelefonok mindegyike rossz választás.

Annyit mondanék, hogy ha jó kamera kell, és hosszú üzemidő, akkor N79, használtan. Nekem volt, nappal király fotókat/videókat lőttem (ugye éjjel esélytelen, még a Xenonosokkal is, azoknak a vakuja sem ér fel egy fényképező vakujával), lásd mobilfotós topik. Keress a nevemre.

[ Szerkesztve ]

(#32397) Domxc válasza picur220 (#32396) üzenetére


Domxc
senior tag

Nekem nem kellene nagy igény 5MP pont megfelelő, az N97 mini megtetszett, nekem gyorsaságával túl sok baj nem volt, az Symbian-t meg 2 telefon után megszoktam. Miért konkrétan milyen problémád van vele? :F Aspen-t nem fogtam kézben egyenlőre, az X6 meg azért lenne jó mert, már alapól lenne benne 8GB én meg az 1-2-őt rendesen lehúzom.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32398) pezo00


pezo00
tag

És akkor még egy kérdés a galaxy ace-el kapcsolatban. Van rajta vagy telepíthető-e rá navigációs program ami ingyen használható és jó is?

(#32399) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Vettem egy optimus one-t a telenornál elöfizuval,de egy hónap után vacakol,nem érzékeli az érintést a kijelzö. (néha mást indit el,mint amit akarok) most szervíz,de utána váltani akarok. Kb 40ért eladom,(ennyiért vennék másikat!) és a telenornál szeretnék valami kártyásat. Mit ajánlotok? Autófókuszos kamerást keresek,valami fotófény/villanó jó lenne,legyen wifi,gps,lehet érintős,vagy normál cucc. Android is jó lenne,de lehet más is,legkevésbe zárt rendszerü. De ha jobb nincs,az is megfelel. Szerintetek?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#32400) sdd2 válasza pezo00 (#32398) üzenetére


sdd2
veterán

A marketről egy csomót le tudsz tölteni. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.