Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) totem87


totem87
tag

Üdvözlet!

Nemrégiben írtam már ide, akkor megvoltak az elképzeléseim.
Nos sajnos kicsit faragnom kell kicsit a büdzséből, mert nem várt kiadásaim adódtak.
Jelenleg 3 telefon jöhet számításba:
s5570 galaxy mini
s5260 star 2
SE X8
Hosszú távra szeretnék telefont venni, ezért kérném a véleményetek, hogy melyik érné meg jobban.

(#31802) janeko


janeko
őstag

Sziasztok.
Telefonvásárlás előtt állok végre :)

Az árkategória: 80-100k max

A T-mobilnál venném újonnan.

Hosszú távra tervezek (tehát minimum 2-3 év)

Használni: fontos a multimédia

Nem ragaszkodok semmilyen operációs rendszerhez, mert nem is ismerem őket.

A lényeg, hogy érintőképernyős, de ilyen árban már csak ilyenek vannak.

Fontos még számomra, hogy fm-rádió is legyen és az se lenne hátrány ha le lehetne kódolni egyes mappákat a telefonon

Egyelőre ennyi jutott eszembe.
Elöre is köszi.

(#31803) RootRulez válasza janeko (#31802) üzenetére


RootRulez
félisten

Motorola DEFY? Ha van most a T-nél?

═════════════════════════════════════════

(#31804) mijos válasza mijos (#31777) üzenetére


mijos
senior tag

srácok, esetleg válaszra méltattok ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#31805) kkrisi


kkrisi
senior tag

Hali!

Szerintetek az Iphone 2g és a 3g között nagy különbség van tudásukban nézve? megéri a + pénzt?

(#31806) Inv1sus válasza mijos (#31804) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nem :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#31808) sdd2 válasza mijos (#31777) üzenetére


sdd2
veterán

Vegyél egy Samsung galaxy Ace-t vagy egy használt Galaxy S-t ha kapsz jó állapotban ennyiért. Bár ahoz hogy tudjuk milyen telefon lenne neked jó ahoz azt is kéne mondani hogy mire használnád, mennyi időre veszed, milyen operációs rendszert szeretnél.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31809) totem87


totem87
tag

Htc Hero-t érdemes még venni? Ilyen 40-45 körül láttam már használtan.

(#31810) RootRulez válasza totem87 (#31809) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem a hozzáértők korábban azt mondták, nem...

═════════════════════════════════════════

(#31811) marciart11 válasza totem87 (#31809) üzenetére


marciart11
aktív tag

NEm javaslom, volt már kezemben, elenségemnek se kivánom. Inkább Galaxy S!

(#31812) mijos válasza sdd2 (#31808) üzenetére


mijos
senior tag

Elvárás? Defy, HTC HD2, vagy legalább X10i.
Max. 70 k volt meghatározva, így biztos nem 20 ezres telefont akarok venni.

Mire használnám? Net, képek, videók, alap funkciók, gps stb.
Egyértelműen androidos kell. Mennyi időre? 1-2 évre.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#31813) totem87 válasza RootRulez (#31810) üzenetére


totem87
tag

Köszi a választ.
Ennyire rossz lenne vagy csak idejét múlt?

[ Szerkesztve ]

(#31814) RootRulez válasza totem87 (#31813) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is akartam volna, fél éve vettem is volna, de (szerencsére) senki sem adta el annyiért, amennyit szántam volna rá... Azóta örülök neki. Annyi pénzért van már alternatíva vagy olcsóbban ugyanaz. :K

═════════════════════════════════════════

(#31815) totem87 válasza RootRulez (#31814) üzenetére


totem87
tag

Milyen alternatívát tudnál ajánlani? Max 40et szánnék telefonra. Hosszú távra szeretném, főleg telefonálás, néha kis wifi meg egy-két játékra kellene.

(#31816) kkrisi


kkrisi
senior tag

#31805

[ Szerkesztve ]

(#31817) sanyi677


sanyi677
csendes tag

C3-on nincs pár hajsználkarc a kijelzőn dehát mivel 5 hónapos T- függő garival mindennel együtt én oan 17-18 gondoltam érte.. 25 az nagyon sok mert 31 újonnan és pron hirdetik 17 körül azért igazodok én is az árhoz. :) Csak el kéne adni :

(#31818) RootRulez válasza totem87 (#31815) üzenetére


RootRulez
félisten

Talán ZTE Blade? A kérdésed ide jobban beillik. :K

═════════════════════════════════════════

(#31819) janeko válasza RootRulez (#31803) üzenetére


janeko
őstag

én is ezt a defy-t meg a Samsung i9000 Galaxy S
a kettő közül melyiket éri meg vagy esetleg egy 3.?

(#31820) Inv1sus


Inv1sus
addikt

szerintetek a samsung b2100 meddig lesz még a szolgáltatóknál elérhető? apámnak szeretnék egy iylet venni, de csak júliusban lesz a szülinapja. Lemaradni nem akarok róla, de ha nem muszáj esetleg megvárnám hogy olcsóbb legyen :)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#31821) kovee01


kovee01
tag

Árkategória 100 alatt. Okostelefon, droidos, ha lehet ne legyen sérüléken, bírja a strapát, nem tudom létezik e ilyen, mert az eddigi strapatelefonok amiket láttam elég gázok.

Köszönöm.

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31822) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Létezik olyan androidos telefon, ami rezisztív érintős? SE X10 mini pro van asszonynak, de azok után, amilyen pontosan lehetett kezelni a P1i-t, ezt visszafejlődésnek érzem. Az is elég idegesítő, hogy ceruzával nem működik, olykor többször kell taperolni, hogy végre érzékelje meg ilyenek.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#31823) meroly válasza Inv1sus (#31820) üzenetére


meroly
veterán

Hát nem mai darab, szerintem ő már nyárig nem húzza ki, talán a B2700.... :U

Impossible is nothing

(#31824) sdd2 válasza Dark Archon (#31822) üzenetére


sdd2
veterán

Létezik. LG GT-540 Optimus

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31825) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok!

most egy SE w910i-t és egy -W800i-t használok. sajnos utóbbi lassan kampec uh már régóta nézegetek mobilokat.
SE nem kell, vagyis kellene, de neo még távol van.
nokia nem kell, symbian nem a szívem csücske, kicsit unalmas.
Samsungok közül wave-ek kilőve, galaxy S pedig a nem túl meggyőző anyagminősége és a vaku hiánya miatt kilőve. omnia 7 -> win 7... akkor android
iphone nem kell, nem hódolok be a divatnak
Blackberry sem.
LG: ami jó lenne, (P990 2x asszem) még nem nagyon kapható, nem tudnáűm kihasználni a képességeit és persze még drága is.
Google nexus: akkor már HTC...
marad:
Motorola Defy lenne a egyik
a másik pedig
HTC Desire (többi HTC Desire túl sok nekem tudásban)
hajlok a HTC felé, de a hiányzó magyar nyelv mindkét esetben azért vhol elgondolkodtató. (idegen nyelv nem probléma, de azért ge ymagyraországpn forgalmazott telefon...
Olvastam a telefonhoz fórumbejegyzéeinek legfrissebb részeit és a maygar nyelvvel kapcsolatos frissítéseket.
Tulajdonképpen ha lenne hozzá magyar nyelvű frisstés akkor HTC.

Esetleg olyan telefont tudtok még mondani aHTC Desire és a Motorola Defy környékén?
win 7 és symbian nem, csak és kizárólag android (lehetőleg legfrissebb) és magyra nyelv

Köszönöm a tanácsokat előre is!

üdv.

ferikek

(#31826) mar1boroman


mar1boroman
tag

Sziasztok!
Mit gondoltok a galaxy ace-ről?
Milyen játékok futnának rajta?
Üdv

(#31827) Dark Archon válasza sdd2 (#31824) üzenetére


Dark Archon
addikt

Köszi, ez egész megtetszett.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#31828) kr1sz


kr1sz
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni. Épp új telefon nézésben vagyok, mindenképpen okostelefont szeretnék. A legnagyobb hibát azzal követtem el, hogy rengeteg telefon tesztjét elolvastam így már azt sem tudom hol áll a fejem.

Először egy iPhone 3GS irányába terelődtem a játékok miatt, ezzel kapcsolatosan volna a következő a kérdésem: Androidos vonalon is vannak ilyen színvonalas játékok? (Abszolút tájékozatlan vagyok az okostelefonokkal kapcsolatosan.)

Ezek után olvasgattam teszteket és arra jutottam, hogy talán jobb volna egy Androidos rendszerrel bíró telefon. Tehát ez az egyik támpont.
Aztán jött a QWERTY billenytűzettel bíró telefonok őrülete. Ki is néztem magamnak egy Motorola Milestone 2-t csak a közel százezer forintos ár még sajnos húzósnak tűnik.

Szóval a kérdésem a következő. Tudtok-e ajánlani nekem egy olyan telefont amely minden igényemnek megfelel?

- Androidos alapú rendszer.
- Wifi legyen benne.
- A kamerájának nem kell full profinak lennie, de ha esetleg előkapom valamikor egy fotó erejéig akkor használható kép legyen belőle.
- Nagyon sokat hallgatok zenét telefonon, szóval ezen tekintetben kiválónak kell lennie.
- Nem vagyok egy nagy telefonon játszó típus de azért ellennék vele ha adva van a telefon hozzá!
- Ár tekintetében pedig egy 70-80 ezerig tudnék elmenni. + Hosszútávra venném. 2-3 év.

Remélem tudtok segíteni nekem!
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#31829) sdd2 válasza kr1sz (#31828) üzenetére


sdd2
veterán

Samsung Galaxy S, Sony Ericsson X10, Sony Ericsson X8, Samsung Galaxy Ace.

Ezeket tudom ajánlani. Kijelző mérete nem volt adott meg a QWERTY se volt hogy benne kell lennie. De ha jó a kicsi kijelző és kell QWERTY akkor még itt van a Sony Ericsson X10 mini pro.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31830) kr1sz válasza sdd2 (#31829) üzenetére


kr1sz
csendes tag

Az X10-ről most olvastam tesztet, tetszik, elegáns. A Samsung Galaxy Ace és S közötti különbséggel még nem vagyok teljesen tisztában de játékra mind a három fent említett telefon alkalmas és használható bátran?

(#31831) latyak17 válasza kkrisi (#31816) üzenetére


latyak17
tag

Szia sok a különbség ha 3g re van kénzed inkább azt válaszd az metgbizhatóbb.! ha van több érdemes 3gs be gondolkodni!

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#31832) latyak17


latyak17
tag

Én egyértelműen iPhone 3gst vennék! ha esetleg akad rá pénz i4et! a játékok töménytelen mennyiségben akadnak, kamera jó és a zenelejátszás is. én a sajátommal meg vagyok elégedve! :R

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#31833) sdd2 válasza kr1sz (#31830) üzenetére


sdd2
veterán

Igen. Nyugottan. Mehet rajtuk a játék.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31834) szalac21


szalac21
csendes tag

Sziasztok! Szeretném kérni segítségetek. Májusban szeretném lecserélni jelenlegi nokia 5800om egy jobb,erősebb telefonra. Kb 100e ft a max amit adnék érte előfizusan a t-mobilnál. Ami lényeges lenne nekem hogy rengeteget internetezek a telóval mert sajnos ahol lakom nincs vezetékes net így modemként használom a telót. Sokat utazom mindennap és zenét hallgatok,játszok és videóznék csak nem tudok konvertálni a telóra. Androidos telefonban gondolkozom, és csak érintő kijelzősben. Szeretném ha sokáíg tudnám használni mert nem sűrjen tudok kiadni ennyit telefonra. Ha tudnátok tippet adni melyik lehet amivel jól járnék azt nagyon megköszönném.

(#31835) korpicschess válasza szalac21 (#31834) üzenetére


korpicschess
veterán

Május-júniusban jönnek az újdonságok, így szerintem akkor tedd fel újra a kérdést.
SGS II, HTC Sensation, stb vagy esetleg egy már most kapható Optimus 2x.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31836) slett27


slett27
addikt

Elég extra kérdésem lenne. Már korábban a fórumtársakkal kibeszéltük, hogy a legjobb fotós telefon a Samsung i8510. Vettem is egyet itt a PH!-n 16GB-osat de anyagi okokból el is adtam. Hiba volt. Mert most meg nem találok normális minőség/árú hasonlót.

Kérdésem az lenne, hogy 28-30e-ből hasonló tudású telefont, nem baj ha nem érintős mondjatok. N95-re gondoltam de az gagyibb, nem ? A kijelzője is kisebb. Sony-nak nem annyira jók a képei... viszont ennek a Samsungnak.... compakt gépeket megszégyenítő képei voltak. Zajmentesek, tűélesek.

A célom az, hogy egy kézben legyen a teló, navi, fénygép. Ennyi. :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#31837) korpicschess válasza slett27 (#31836) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Ilyen árkategóriában, meg amúgy is az innov8 ellenfele a Nokia N86! Széleslátószög, mechanikus zárszerkezet.. elég jó fotós telefon. Minőségre jobb az i8510, de az N86 is nagyon jó! Telefonnak pedig szerintem jobb választás.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31838) slett27 válasza korpicschess (#31837) üzenetére


slett27
addikt

Köszönöm a segítséget. Úgy látom nincs sok alternatíva. OK, hogy a telefont ne fényképezésre vegyünk, no de láttad a hírt Te is : hát nah azért ne mondja senki, hogy nem tolódik ebbe az irányba a dolog. Veszélyben vannak a compakt gépek és ez tény. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#31839) korpicschess válasza slett27 (#31838) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem egyébként egy ilyen hülyeség. Az N86-omban nagyon szerettem, hogy nagyon riitkán mosódtak el a képek, nagyon jó volt a zárideje. Nekem az volt a legjobb fotós mobilom. Dupla led is elég állat :))
Egyébként ha még olcsóbb kell akkor egy N79 is alternatíva lehet, nagyon jó képeket lő.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31840) slett27 válasza korpicschess (#31839) üzenetére


slett27
addikt

Nézegettem az árakat, igen, olcsóbb kell. :K

Azért büntet az az Iphone azon az állványon azzal az ojjektívval. :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#31841) korpicschess válasza slett27 (#31840) üzenetére


korpicschess
veterán

Most én is körbenéztem, elég drágák az N86-ok, pár hete 30-ért simán lehetett venni. Változó:)
N79 már 25-től van.
Itt képeket is találsz telefonoktól.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31842) slett27 válasza korpicschess (#31841) üzenetére


slett27
addikt

Divx-es lejátszással hogy boldogulnak ezek ? A Samsung i8510 eléggé jól...

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#31843) korpicschess válasza slett27 (#31842) üzenetére


korpicschess
veterán

N86-ban erősebb a proci! N79-ben kicsit gyengébb.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31844) slett27 válasza korpicschess (#31843) üzenetére


slett27
addikt

De úgy értem, alapból lejátssza ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#31845) sdd2 válasza slett27 (#31844) üzenetére


sdd2
veterán

Ha jól tudom igen.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31846) k850 válasza slett27 (#31842) üzenetére


k850
addikt

Ha a filmlejátszás az egyik kritérium, akkor ajánlom az androidos MoboPlayer lejátszót. Igaz ehhez androidos készülék kell, de már nagyon barátságos áron lehet hozzá jutni.
Az SE X8-on avi-t nagyon jól viszi. Maga a lejátszó elérhető magyar menüvel is, a támogatott fájlok listája: avi, mp3, rmvb, rm, 3gp, wmv, mp4, mov, mkv, flv, 3gpp, mpg, mlv, mpeg, m2v, vob, tp, ts, asf, ra, ram, hlv, ogg, f4v, m4v.
Van választék, amit eddig rátettem működött mind. Most ismerkedek vele, eddig jók a tapasztalataim.
Ha VIDEO, akkor MoboPlayer! :C

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#31847) littlelion21 válasza sdd2 (#31845) üzenetére


littlelion21
addikt

Rosszul tudod.

(#31848) sdd2 válasza littlelion21 (#31847) üzenetére


sdd2
veterán

Köszi. Mostmár ezt is tudom biztosra. köszi mégegyszer. :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31849) slett27 válasza k850 (#31846) üzenetére


slett27
addikt

Én fénygép+telefon+navi-t akarok egyben, mert rühellek egy hátizsákkal menni (navigáció+fényképezőgép) akárhová.

N95 lesz belőle, de hogy feketét hol kapok.... ami nem is karcos :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#31850) sdd2 válasza slett27 (#31849) üzenetére


sdd2
veterán

Az már rejtéj.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.