Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) funk648 válasza korpicschess (#30100) üzenetére


funk648
aktív tag

Hát igen, most ahogy néztem neten eléggé megoszlanak róla a vélemények, amúgy meg a pulse mini -vel az a bajom, hogy túlságosan kicsi a kijelzője főleg netezéshez,és akkor gondolom az LG KP500 szóba se jöhet, igaz?

(#30102) SyntaxeError válasza korpicschess (#30100) üzenetére


SyntaxeError
tag

Gyors kérdés mi a legjobb fényképezős mobil ma használtan 20 K környékén(minimum 5megapixeles)?
Samsung F480-nak esetleg van utódja vagy más ötlet?

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30103) vaksi8 válasza SyntaxeError (#30102) üzenetére


vaksi8
senior tag

az én N95 öm....

(#30104) korpicschess válasza funk648 (#30101) üzenetére


korpicschess
veterán

KP500 ugyanaz, ha nem rosszabb.

SyntaxeError:
K850i szerintem, moddolt driverrel.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30105) SyntaxeError válasza korpicschess (#30104) üzenetére


SyntaxeError
tag

Sajnos hölgynek lesz és neki túl nagy az.

Valami Samsung vagy ilyen divat telefon kéne csak tényleg jó fényképezővel.
Apropó n95 szerintem okádék képeket csinált, legalábbis az enyém. Nem lehet egy E72es fényképezőjével egy napon se emlegetni, pedig az is 5MP.

Lehet kevésbé ismert márka is ám.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30106) korpicschess válasza SyntaxeError (#30105) üzenetére


korpicschess
veterán

Manóka Lg Kc780-án nem gondolkodtál? Más jó fényképezős nem igen jut eszembe. Használt is oké? C902 esetleg, de kevés a szép állapotú. C901 is jó, de az drágább.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30107) SyntaxeError válasza korpicschess (#30106) üzenetére


SyntaxeError
tag

Igen az nem rossz, ha nem találok mást lehet az lesz. :R

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30108) littlelion21 válasza SyntaxeError (#30105) üzenetére


littlelion21
addikt

Egy Viewty beleférhet használtan, vagy egy Samu G600, amit már kicsivel 30 alatt elcsíphetsz újonnan - használtan meg már 20k alatt is találsz.

(#30109) sdd2 válasza SyntaxeError (#30107) üzenetére


sdd2
veterán

A k850 jobb mint a g600.Már a vakunál is.de van egy összehasonlító teszt amiben az összes akkori 5mpx-es telcsi benne van.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30110) littlelion21 válasza sdd2 (#30109) üzenetére


littlelion21
addikt

"Sajnos hölgynek lesz és neki túl nagy az." - ezen mi nem volt érthető?

(#30111) bok92


bok92
addikt

Sziasztok!
Szerintetek melyik telefont érdemesebb venni: Iphone 4 vagy HTC Desire HD?Egyszerűen nem tudok dönteni, mert mind 2 telefon nagyon jó. ;]
A Desire HD mellett, főleg a nagyobb képernyő szól, viszont az Iphone-ra meg rengeteg alkalmazás, és játék van.Esetleg valami ötlet, hogy melyiket válasszam? :B

(#30112) korpicschess válasza bok92 (#30111) üzenetére


korpicschess
veterán

Igények?
Ha nem vagy nagy buherátor, akkor az iPhone-t jobban javallom.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30113) bok92 válasza korpicschess (#30112) üzenetére


bok92
addikt

Igények? Körülbelül ezek lennének:kamera, minőséges kijelző,alkalmazások!,internet, zene, filmnézés , sms ;] .Ami abszolút nem érint az a GPS, meg ilyen üzleti diagramok,árfolyamok stb.
Viszont azt is megemlíteném, hogy az iOS-t jobban ismerem, mivel már egy jó pár hónapja mindennap olvasok a rendszerről és a telefonról is. És ezért is vagyok ilyen kételkedő még az Android rendszerben, mert tudom ,hogy nagyon jó rendszer, de abban még nem vagyok annyira jártas úgymond.Viszont továbbra is nagyon sokat visz nálam a Desire nagyobb kijelzője, de a többi szempontban meg az Iphone jobb.Vagy? :F

[ Szerkesztve ]

(#30114) funk648


funk648
aktív tag

És amúgy az LG GS290 -ről mi a véleményetek?

(#30115) korpicschess válasza bok92 (#30113) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, szerintem ezekre iPhone jobb... gördülékenyebb.
Desire HD-nak nagyobb a kijelzője, ez előny, viszont az iPhone-nak meg ugye jobb felbontású..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30116) bok92 válasza korpicschess (#30115) üzenetére


bok92
addikt

Hát igen.Épp ez az amiért nehéz dönteni.51% ,hogy Iphone 4 lesz. ;]

(#30117) picur220 válasza bok92 (#30113) üzenetére


picur220
veterán

Én biztosan nem vennék iPhone4-et, szerintem bőven nem ér meg 170+k-t, sokkal inkább Desire HD.
Gyakorlatilag az i4 abban jobb, hogy nagyobb felbontású a kijelzője (ezzel, meg azzal, hogy IPS-paneles, 30%-kal többet eszik, mint egy sima TN-filmes LCD), meg talán kicsit gyorsabb, minden másban a DHD a jobb.
Szerintem a DHD is gyorsabb lesz jövőre a 2.3-mal, csak az a kérdés, hogy mennyivel.

Samsung Galaxy S-t nézted már?!

[ Szerkesztve ]

(#30118) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Melyiket érdemes megvenni? Az LG GT400 ViewtySmile vagy Nokia S5230 vagy Samsung S5230-at?

[ Szerkesztve ]

(#30119) SyntaxeError válasza spyduck (#30118) üzenetére


SyntaxeError
tag

Nokia S5230 volt nálam pár és az ellenségeimnek sem ajánlanám annyira nem tetszett, többihez még nem volt szerencsém.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30120) littlelion21 válasza spyduck (#30118) üzenetére


littlelion21
addikt

Go to 1.hsz.

Személy szerint a Nokia-t venném, de az egyéni preferenciáiddal nem vagyok tisztában, nem vagyok médium.

(#30121) bok92 válasza picur220 (#30117) üzenetére


bok92
addikt

A Galaxy S őszintén megmondva nem tetszik.Ezért is nem említettem,mint lehetséges telefon.Egyszerűen nem jön be a műanyag hátlap, meg maga a telefon kinézete sem( a Captivate sookal szebb).Inkább Desire HD, mint Galaxy S.
Ami még talán tetszik, azok a WP7-es telefonok, csak még nem érdemes szerintem olyat venni,max ha lesz rá elegendő , minőségi app stb.A Desire HD ellen szólhat viszont a kisebb akku valamint a jóval kevesebb jó alkalmazás.
De szerinted miben jobb a DHD, mint az iPhone 4?

(#30122) Alex91 válasza bok92 (#30121) üzenetére


Alex91
félisten

Ha van ra penzed, akkor iPhone 4! Ez egyertelmu.

Gondolom a DHD-ben van FM radio :D.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#30123) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Szeretném a tanácsotokat kikérni a következő telefonom vásárlásában:
(sajnos erőssen mobilméniás vagyok, 46. telefonomat keresem és évente 6 mobil is elfogyasztok)
A telefonra kb 35-40000 ftom van.
Elvárások:
gsm+GPS+WIFI
ha érintős: min. 340*480 felbontás, képátló min. 3"
ha nem érintős: fullqwerty billentyű
elsősorban okostelefon érdekel, amit vagy pannonosan vagy használtan vásárolnék meg,
a király kamera nem lényeg, de: ha esetleg tud 720P videót rögzíteni (pl i8910 omnia HD)
akkor az nagy előny!
A fenti kritériumok mellett, van e javaslat a következő "áldozatra" ?
Mindenki hozzáértő tanácsát megköszönve,
Tom

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#30124) toto1000


toto1000
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék új mobilt venni de nem vagyok biztos a dolgomban. A Samsung Monte-t néztem ki. Légyszi mondjátok meg,hogy az alábbi kritériumoknak ez felel-e meg a legjobban! Világéletemben Nokia-s voltam de úgy érzem nekik nincs ilyen áron jó érintőképernyős telójuk csak max drágábbért.

Esetleg a NOKIA 5230-as jöhetne szóba de azt gyengébnek érzem laikusként is a Monte-nél.

Árkategória: 40-45(de ez már nagyon max lenne)
Hosszú vagy rövid távra tervezel: Egy ideig biztosan ezt használnám kb 1-2 év
- Mire használnád: Telefonálás, SMS-, Zenehallgatás,Fotózás,Netezés
Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Mindegy
- Milyen kialakítású telefont keresel? érintőképernyős, jó lenne ha mozgásérzékelős lenne( nem tom ennek mi a hivatalos neve szal h fordulnak az ikonok ha eldöntöm a telót),

esetleg qwerty billenytűzet sms-nél bár ez a Monténál nem adott azt tudom és annyira nem is fontos

Köszi szépen előre is.

[ Szerkesztve ]

(#30125) littlelion21 válasza toto1000 (#30124) üzenetére


littlelion21
addikt

Függetlenül, kártyásan vagy előfizuval szeretnéd?

(#30126) funk648


funk648
aktív tag

Na, döntöttem vagy LG GS290 lesz vagy Samsung S5230. Szerintetek melyiket válasszam? Zenehallgatásra, képek nézésére, esetleg néha videózára vagy netre használnám.

[ Szerkesztve ]

(#30127) DVDk


DVDk
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek nekem, hol lehet kapni magyar menüs lg gx300 at?
kösszi :F

(#30128) Sacredcow


Sacredcow
csendes tag

Helló.
Telefon választásban szeretnék segítséget kérni,mint nyílvánvaló :)
Mostanában szabadulok meg Nokia 5800 Navigation Edition-omtol.

40 ezer forintért adom el és még további 35ezer forintot tudok rászánni. :(((

Legfőképpen internetezésre használnám a telefon, fényképzésre,jegyzetelésre.

Eddig csak Nokia telefonjaim voltak Sony Ericssonoktól kicsit félek hogy gagyik, :Y de egy Androidos Samsung belefér. :R
Vagy kártyafüggetlen vagy Telenoros telefon kellene. Használttal nincs problémám.

Symbian^3 as telefont nem szeretnék ,se n97-et mert akkor körülbelül ugyanitt tartok csak pofozom a "szart". :W

Linuxos telefon lenne a legjobb,kapacitív de akár Rezisztív is lehet,nem kell hogy am oled legyen. :DD

3.2 MP nél nagyobb kamera.

A választ előre is köszönöm :)

Acta est fabula.

(#30129) SpinDoktor


SpinDoktor
csendes tag

Hello mindenki!

Morotola Milestone 2-t szeretnék venni, de a Motoblurt érintő kritikák kissé elbizonytalanítottak. Nektek mi a véleményetek? Mit vennétek helyette? A QWERTY, az anyaghasználat és kiváló illesztések, valamint a gyors processzor és persze az Android 2.2 szempont (bár a 720p videó sem rossz).
Segítsetek!

Köszönöm!

Exitus acta Probat

(#30130) akos727 válasza SpinDoktor (#30129) üzenetére


akos727
senior tag

Motoblurt akkor cseréled le másik launcherre amikor akarod, és ez visszafele is igaz (sok jó van pl: Launcherpro,ADW,Panda home, stb..). Én tuti rárabolnék a Milestone 2re, egy barátom is most fog venni egyet iphone 4 helyett ;]

(#30131) toto1000 válasza littlelion21 (#30125) üzenetére


toto1000
csendes tag

Kártyás vagyok Djuice-nál tehát vagy kártyafüggetlen vagy Telenor/djuice kínálat. És mindenképp új telefont szeretnék venni.

[ Szerkesztve ]

(#30132) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék venni karácsonyra egy telefont, mivel a mostani felett már igencsak eljárt az idő...
- lényegében csak telefonálásra használná (SMS-t nem ír, fényképezni, rádiót hallgatni szintén nem szokott)
- egyszerűen kezelhető legyen, és nem lenne baj ha nagyobb kijelzővel rendezkezne
- az hogy szétcsúsztatható, kihajtható avagy klasszikus formájú, szerintem teljesen mindegy neki
- leginkább új típusút szeretnék venni, ha már ajándékról lenne szó és 10K-nál többet nem szeretnék nagyon kiadni érte
- T-Mobileos avagy független kellene

Én inkább Nokia párti vagyok és első blikkre találtam egy új, T-s 2330-ast 9.9K-ért
Szerintetek? :F
Vagy mit ajánlanátok ebben az árkategóriában a fenti feltételekkel?

Köszi

(#30133) picur220 válasza bok92 (#30121) üzenetére


picur220
veterán

Nagyobb kijelző, jobb kamera, az Android OS jobban fejleszthető, nem kell hackelni ha bármit akarsz vele csinálni (mondjuk progit telepíteni marketen kívülről), meg nekem az egész rendszer jobban bejön. Nincs jóval kevesebb jó progi, általában ami van iOS-re, az van Androidra is (hirtelen nem tudok olyat, ami nincs).
WP7 még sehol sem tart, és ha így folytatja az MS, akkor nem is fog. Oda kell adni a HTC-nek, hogy csináljon egy jó felületet rá.:D

JamesHolden: Jó az!:D

Spindoktor: Én most Milestone2-t vennék, ha lenne rá pénzem, az tuti. Nagyon tetszik a telo, a Motoblur meg cserélhető LauncherPro-ra bármikor, de szerintem nem olyan rossz az...
Ami még hasonlóan jó, az a HTC Desire HD, és a Samsung Galaxy S, csak a DHD ugye sokkal drágább, a SGS meg nem QWERTYs. Szóval nyugodtan vedd meg a Mile2-t.

[ Szerkesztve ]

(#30134) sdd2 válasza JamesHolden (#30132) üzenetére


sdd2
veterán

A nokia 2700-át nézd meg.kicsit drágább de nagyobb a kijelzője és jobban kivehető.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30135) sdd2 válasza Sacredcow (#30128) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Én a sony ericssonokat tudom ajánlani mert amiket mostanság kiattak azok nagyon jó kis telók.Én megnézném a se X10-et.ha nem fér bele a keretbe akkor marad a X10 mini vagy X10 mini pro.
Samsung galaxy 3 azt mondják kicsit lassab a szokotnál de lehet hogy te észre se fogod venni.De vannak az se nek is még zárt rendzeres telója is amik nagyon jók.Hazel,Elm.Nézd meg.Nokiát azért nem írtam mert most nem jut eszembe nem symbian 3-as.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30136) funk648


funk648
aktív tag

Valaki tudna válaszolni az előbb feltett kérdésemre? (#30126)

(#30137) Lacazr93 válasza funk648 (#30136) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Kamera miatt inkább az S5230

(#30138) funk648


funk648
aktív tag

Hát igen, de sok helyen azt olvastam hogy az S5230 eléggé lassú. Ez mennyire igaz?

(#30139) littlelion21 válasza funk648 (#30136) üzenetére


littlelion21
addikt

Kb. egyiket se.
Ha a felsoroltakra szeretnéd használni a telefont, egyszerűen túl sok kompromisszumot kellene kötnöd.
Inkább vennék egy használt - jó állapotú - N95-t ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#30140) toto1000 válasza toto1000 (#30131) üzenetére


toto1000
csendes tag

Nekem is tudnátok válaszolni?

(#30141) funk648 válasza littlelion21 (#30139) üzenetére


funk648
aktív tag

Igen, elgondolkodtam ezen és szerintem egy Samsung GT-S5620 Monte lesz! :)

(#30142) korpicschess válasza sdd2 (#30135) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem tudom mit vagy úgy oda az X10-től meg magától a SE-tól, de szerintem ez már kicsit durva, hogy mennyire elfogult vagy... X10... haggyuk már..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30143) Ery


Ery
tag

sziasztok! telefon vásárlása elött állok és a véleményetek érdekelne. két telo között vacilálok a nokia n85 és a htc touch diamond között. Nokiába a transmitter a kamera teccik. HTCben meg a wifi használata és a külseje. teljesen tanácstalan vagyok. tudnátok esetleg pro és kontra érveket hozni a telokra? megbizhatóság, kezelhetőség gyorsaság... kinek mi jött be?
előre is köszi

(#30144) sdd2 válasza korpicschess (#30142) üzenetére


sdd2
veterán

Nem vagyok elfogult mert volt már samum is amit imádtam meg nokiám is ami nagyon jó volt.Ilyeneket nem kell terjeszketni senkiről.De te is lehetnél HTC elfogult.Majdnem mindenkinek azt ajánlod.Mindeki azt ajánlja amiről tudja hogy megbízható.(Remélhetőleg)Én így gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30145) Ery


Ery
tag

esetleg a diamond és a N85 közé benyomnék még egy omniát. vélemény?

(#30146) Lacazr93 válasza Ery (#30145) üzenetére


Lacazr93
senior tag

N85

(#30147) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintetek
HTC wildfire vs LG P500
Ti melyiket választanátok? A külső most elhanyagolható!
Vagy 60-70K ért tudtok jobb androidost ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#30148) korpicschess válasza kmisi99 (#30147) üzenetére


korpicschess
veterán

KP500 hogy kerül egylapra Wildfire-rel? :F
Új vagy használt, kártyás, előfizetéses, gyári független érdekel?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30149) picur220 válasza korpicschess (#30148) üzenetére


picur220
veterán

Vak vagy? P500, nem KP500. Magyarul optimus one.

kmisi99: Szerintem az LG sokkal jobb, mint a Wildfire, én azt venném.

Ery: Szerintem N85. Esetleg ha hozzátennél még pár forintot, kijöhetne egy használt Optimus is.

sdd2: Az X10 a kategóriájában szar, az X10 mini alapvetően szar bármelyik kategóriában a 2,55-ös érintőképernyő miatt, a pro már jobb, de az meg megint nem ér annyit, amennyibe kerül.

Sacredcow: 75-ért használt HTC Legendet tudnék javasolni, esetleg új LG Optimus One-t (aka P500), vagy Motorola Milestonet, attól függően, kell-e a QWERTY.

[ Szerkesztve ]

(#30150) kmisi99 válasza picur220 (#30149) üzenetére


kmisi99
addikt

Rendben akkor valószínűleg az LG lesz csak még megvárom míg kicsit lejjebb megy az ára!

korpicschess P500 nem KP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.