Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) Nova96 válasza sagesz93 (#29950) üzenetére


Nova96
őstag

Ok,van egy kis német tudásom de az kevés.
Ö t-mobilnál van el írva vagy tényleg 800x480 felbontás? :Y

(#29952) sagesz93 válasza Nova96 (#29951) üzenetére


sagesz93
addikt

tényleg annyi.
Nem véletlenül írtam, hogy lesd meg.
Kicsit megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#29953) blt.62


blt.62
őstag

Szio mindenkinek!
Nagybátyámnak venne a család karácsonyra mobilt. Neki csakis kizárólag symbiános kell,mert azt szereti. A lényeg,hogy szép kijelző,szép képek és elfogadható videó. Csak érintő kijelzős legyen és semmi csuszka. A Sonyericcson Satiora gondoltunk,mert 12,1-es fényképező van benne és xenon vaku. Mennyire jó a satio? Az ára is jó lenne nekünk.

MegtorloXp

(#29954) sdd2 válasza Nova96 (#29951) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Az LG Optimus GT540-nek "csak" 320x480 pixeles a kijelzője.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29955) Nova96 válasza sdd2 (#29954) üzenetére


Nova96
őstag

Tudom azért néztem:DDD

(#29956) sdd2 válasza blt.62 (#29953) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
A satio jó telefon de nem symbiános!A nokia 5230-at néztétek?Igaz csak 2MPX-es kamera de nem csinál rossz fotókat.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29957) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Szerintetek a Vodafone 845 a jobb,vagy az LG GT540 OPTIMUS ? Mert most van egy Nokia 5800-m,de nem vagyok vele eléggé megelégedve.

best regards, egy fórumozó blogger

(#29958) sdd2 válasza Dyrtyho (#29957) üzenetére


sdd2
veterán

Én mindeképp az optimust venném.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29959) McCormik


McCormik
csendes tag

Hali!

Ideje lecserélni a lassan 2,5 éves e51et, de nem tudom hogy mire. A lényeg a wifi és a zene terén se legyen rossz. Nem vagyok egy vájt fülű, szóval nem kell a tökéletes hangzás. Ezt leszámítva az se érdekel ha nincs rajta kamera, mert amióta kamerás telóm van kb 10 képet csináltam. És akkor most jön a feketeleves. Úgy terveztem hogy eladom az e51és olyan 15k hozzádobok. Szóval a keret olyan 25-30k között helyezkedik el, attól függ hogy mit ér a telóm.

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

(#29960) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

Gyors kérdés.X10 mini pro vagy X8?Tényleg nincs különbség külsőn kívül igazából?Meg froyo-t lehet-e rárakni az 1.6 helyett :((( ?
Felhasználás tökmindegy,mert majdnem ua a két telefon.Csak azt nem tudom Vodafon vagy Telenor-nál vegyem,mert a T-nél van előfizetésem,de nincs hűségem és a hülyék nem engedik,hogy előfizus áron vegyek telefont :W :W

(#29961) Mercutio_ válasza grabber (#29960) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem lehet, hogy csak valami balf* ügyintézőt fogtál ki?
További hűségidő aláírása esetén fel szokták ajánlani a jobb árat :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29962) Mákdaráló válasza grabber (#29960) üzenetére


Mákdaráló
tag

Heló,

Én is ezen vacillálok, azonban az X8 egy igen gyenge fotógéppel van ellátva, még fotófényt és autofókuszt sem kapott. De ha már itt tartunk... nézegettem én is a teló árakat.

Telenornál 25ért kapod az X10 mini pro-t.
Megér-e plusz ötezret a Samsung Galaxy i9000S?

Nagyon nem vagyok képben a Samsungokkal kapcsolatban, de örülnék, ha valaki valami okosat mondana.

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#29963) Dyrtyho válasza sdd2 (#29958) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Az Lg Optimus mitől jobb mint a Vodafone 845 ? Légyszi segítsetek

best regards, egy fórumozó blogger

(#29964) blt.62 válasza sdd2 (#29956) üzenetére


blt.62
őstag

A Satió symbiános,ugyan az van benne mint az N97-ben és az i8910-ben. Az 5230 se rossz de a Satio fényévekkel jobb. Majd elcserélem egy Vivazra.

MegtorloXp

(#29965) picur220 válasza sdd2 (#29956) üzenetére


picur220
veterán

A Satio symbianos, szóval elég nagy hülyeséget írtál...:U
Én nem vennék satiot, inkább i8910-et, az nagyon jó multimédiára! :K

grabber: Ha aláírod a hűséget, akkor adniuk kéne telefont. Mondjuk lehet, hogy van limit, és egy évben csak 1 telot vásárolhatsz előfizuval, a telenornál is van vmi ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

(#29966) SyntaxeError válasza Dyrtyho (#29963) üzenetére


SyntaxeError
tag

Nekem jobban bejön 845 mint optimus és szerintem minőségre is jobb.
Igaz opitimust egy Qualcomm MSM7227 600mhz proci hajtja míg a 845nél ez egy Qualcomm MSM7200A 528 mhz proci ketyeg.
magyarán optimus újabb de szerintem gagyibb összeszerelésben és kinézetben.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29967) grabber válasza Mercutio_ (#29961) üzenetére


grabber
addikt

picur220,Mercutio_: Csak azok vehetnek előfizetéses áron telefont hűségidővel,ha nincs hűséged még,ha arany kártyás vagy minimum

Mákdaráló: Telefon fényképezője rohadtul nem érdekel.Anyukámnak lesz és neki minden kép szép :DDD Amúgy meg DSLR

(#29968) Dyrtyho válasza grabber (#29967) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Az egyik ismerősöm húségpontos,és így 30ezerért tudott venni egy Samsung Galaxy S

best regards, egy fórumozó blogger

(#29969) Dyrtyho válasza sdd2 (#29958) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Miért pont az Optimust ? Lehet hülyeséget fogok kérdezni,de az Optimusba van Wifi ? Amúgy kicsit tartok az Lg-től mert unokatesómnak Lg Gs 290 van,és nem is olyan rég teljesen be krepált neki,már mint hogy a nyomógombok nem működtek neki,meg valami az érintő kijelzőjével is volt....és 1hónapra szervizbe kellett hogy adja

best regards, egy fórumozó blogger

(#29970) sdd2 válasza Dyrtyho (#29969) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Van benne wifi.Az egyik haveromnak is van egy LG GS290 és kapott egy vírst azt megbénult a telefon.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29971) picur220 válasza grabber (#29967) üzenetére


picur220
veterán

Nem értem, írd le érthetőbben. Vagy válassz:
1. Bemegyek, mint még nem ügyfél, és nem vehetek előfizetéses áron telefont, ha aláírok 2 évet?
vagy
2. Bemegyek, mint T-mobile előfizető, és nem vehetek előfizus áron telefont, ha aláírok 2 évet?

(#29972) tomsics


tomsics
senior tag

bárki vehet előfizusan ha:
még nincs a nevén előfizetés,mert akkor meg kell várni amíg lejár a 12 vagy 24 hónap hűségidő.
Ha meg van a nevén előfizu akkor pedig ki kell várni a hűségidő végét

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#29973) picur220 válasza tomsics (#29972) üzenetére


picur220
veterán

Magyarul csak akkor nem vehet, ha már van, és még nem telt le a hűségidő.

(#29974) Davey7


Davey7
senior tag

Baratnomnek kellene telefon,a telenor ajanlatai kozul nezegetunk. En amit kineztem neki,a Samsung Galaxy 3, SE x8,x10 mini pro.
Melyiket ajanlanatok? Kicsit odzkodunk a SE-tol,mert en is utalom,meg most mar o is,mert barmelyik SE telo volt nekem,neki es a csaladban,mind elromlott.

De eloben mind ket SE szep,es jonak tunik. Mit gondoltok?

(#29975) picur220 válasza Davey7 (#29974) üzenetére


picur220
veterán

Talán az iksznyolccal járnál a legjobban. Én is utálom a SE-t, de lehet, hogy most mégis jobb, mint a Samsung G3.

[ Szerkesztve ]

(#29976) SyntaxeError válasza Davey7 (#29974) üzenetére


SyntaxeError
tag

x10 mini pro ár érték arányban Best Buy...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29977) Mákdaráló válasza SyntaxeError (#29976) üzenetére


Mákdaráló
tag

Hát igen, nekem is az tetszik, de azon kívül, hogy nem nagy a kijelzője, igazából a felbontása sem az igazi. Nem mondom, hogy nagyon rossz lenne, de a 320-240-es felbontásnál szerintem lehetne valamivel izmosabb. Jóapám 6303-ának is ilyen a felbontása, de 25%-kal kisebb a mérete, ahol minden egybefüggőnek tűnik. Ilyen méretnél azonban - hát számomra kicsit aggasztóan - látszanak a pixelek.

Amúgy én szeretek fotózni is, nem mindig viszem magammal a nem épp kompakt méretű gépemet, az X8 pedig nagyon alsó kategóriás ilyen téren, a Galaxynak pedig villanófénye nincs, továbbá gombjai sem nagyon akadnak. Szóval árban gyakorlatilag mindhárom azonos.
x10 mini pro
x8
Galaxy i9000S

Továbbra is dilemma. Lehet, hogy maradok a W800i-nál, 4 év 6 hónapja bírja.

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#29978) Dyrtyho válasza sdd2 (#29970) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

De a Gs290be nincs wifi,hogy kaphatott rá vírust ? Basszus,még mindig nem tudom eldönteni,hogy Vodafone 845 vegyek-e vagy Lg Optimus. Az Lg az mennyire megbízható telefon márka ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#29979) littlelion21 válasza sdd2 (#29970) üzenetére


littlelion21
addikt

Hagyjátok már ezeket az agyrémeket... :U

(#29980) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Én csak megjegyezném, hogy akik segítenek itt telefont ajánlani az embereknek, ne úgy tegyék, hogy nekik melyik márka a szimpatikus. Ezt utálom, azt utálom, stb...

Az a leendő tulajdonosokat nem érdekli. Szerintem aki elfogult az ne ajánljon inkább a másiknak semmit.

Legalábbis én ezt így látom, és gondoltam jó lenne ezt tisztázni.

[ Szerkesztve ]

(#29981) tomsics válasza picur220 (#29973) üzenetére


tomsics
senior tag

Így van

Mákdaráló:nézted már élőben is???Mert szerintem nem látszanak a pixelek

[ Szerkesztve ]

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#29982) D@niel válasza Fancy-boy (#29980) üzenetére


D@niel
addikt

Nekem pl. a Samsung sosem volt szimpatikus, mert nem tartom minőségnek, nem érzem azt, hogy értenének a telekommunikációs eszközös gyártásához, ebből kifolyólag nem ajánlom.
Minden mást viszont igen, bár az a tapasztalatom: a vásárlóknak inkább egy kis támogatás kell, hogy "igen, ezt megveheted", "nem, az gyenge, inkább nézz mást", és hasonlók.

Sosem bírtam aki rá se néz a jelenlegi felhozatalra, csak várja, hogy mondjunk neki 1-2 modellt, és már megy is érte, persze, nem is lesz elégedett...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#29983) Alex91 válasza Davey7 (#29974) üzenetére


Alex91
félisten

Paromnak SE X8 lett veve, szerintem megfelelo minoseg, megfelelo aron. Ugy dontottem, hogy en is veszek egyet, bar egy kicsit "nőcisnek" erzem :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#29984) littlelion21 válasza D@niel (#29982) üzenetére


littlelion21
addikt

Pont az ilyen baromságoktól kéne magad tartóztatnod.

(#29985) D@niel válasza littlelion21 (#29984) üzenetére


D@niel
addikt

Véleményem azért még lehet? :U

Nem egy embernek segítettem már mobilt választani, és eddig mindenki maradéktalanul elégedett volt. Samsungot még senki sem vett miattam.

Amíg a Fascinate, Captivate, Epic 4G, Continuum, Transform nem lesz kapható itthon, addig hagyni kell dél-koreát, szvsz.

Ui.: kulturált eszme cserére nyitott vagyok.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#29986) littlelion21 válasza D@niel (#29985) üzenetére


littlelion21
addikt

Természetesen lehet véleményed, de amíg - már megbocsáss - ilyen ökörségeket írsz (nem érzem azt, hogy értenének a telekommunikációs eszközös gyártásához), pontosan annyira is kell azt komolyan venni.

(#29987) D@niel válasza littlelion21 (#29986) üzenetére


D@niel
addikt

Akár milyen hihetetlen, nem 1 hó alatt alakult ki a véleményem...

Egy darabig nem fogok fórumozni, ha érdekel amit gondolok, dobj egy pü-t, és szívesen kifejtem.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#29988) GEPESZ66 válasza Alex91 (#29983) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Valahol azt olvastam, hogy a SE X8-on a bluetooth nem működik .Igaz-e?Az 1.6-os android van-e rajta?Megjelent -e már hozzá a 2.1-es android?

(#29989) sdd2 válasza GEPESZ66 (#29988) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Működik rajta bluetooth.igen 1.6-os android van rajta és április környékén jön rá a 2.1-es frissítés.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29990) grabber válasza picur220 (#29971) üzenetére


grabber
addikt

Bemész!Veszel előfizetést,de nem írsz alá hűséget és nem veszel telefont.
Bemész 2 hónapra rá és szeretnél telefont venni,de hűséggel.

Na ezt nem lehet

(#29991) vans?


vans?
őstag

Hali!

En a Samsung G3, es a Nokia E52 kozt nem tudok donteni... E51-et hasznalok evek ota, gyonyoru es jonak is tunik az E52, csak a forumban nagyreszt az megy, hogy nekem igy szar, nekem ezert van szervizben, stb. Kicsit felek tole, pedig az E51 huseges tars (volt.)

Sosem volt erintos telom, kicsit odzkodok is tole, viszont 16k-val olcsobb, mint az E52... (Telenoros husegnyilatkozatos tortenet)

Na ennyi, ha valakinek van valami ertelmes, markautalattol mentes javaslata, szivesen fogadom..!

hábm bábm

(#29992) Vangelis válasza grabber (#29990) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én telenornál így vettem már két készüléket.

először csak előfizukat vettem és utána telefont pár hónap múlva.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29993) kmisi99


kmisi99
addikt

Tudnátok ajánlani pár jó androidos mobilt 60-80 000Ft környékén? Nem szolgáltatótól venném!

(#29994) John D'oh válasza tjb007 (#29050) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Jelenleg egy 5 éves telefonom van, és szegény már nagyon kezdi megadni magát.
Ez alatt 98%-ban csak telefonáltam és sms-t írtam rajta. (Na jó az ébresztőórán kívül). Ennek fényében tudom, hogy nincs szükségem semmi csili vili telóra mert nem használnám ki.
Mit érdemes venni szerintetek erre a célra, ami szintén kitart legalább 5 évet ? :)

(#29995) Mákdaráló válasza tomsics (#29981) üzenetére


Mákdaráló
tag

Hát őszintén... azért mondom, mert kipróbáltam. Nincs az az érzésem, hogy összefolynak a dolgok...inkább számomra darabos. Az X10 tudom nagyobb falat, hatszor akkora a kijelzője, de ha kitakarsz egy ugyanakkora területet a kijelzőjéből, hát bizony szebb képet ad, és nem is kevéssel.

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#29996) killipoly


killipoly
aktív tag

Sziasztok!
Milyen telefont erdemes venni, ha:
-kb 50-60k a keret
-nem szamit ha hasznalt, de garancias a preferalt
-kartyafuggetlen, semmifele szerzodes..
-kialakitas mindegy, oprendszer mindegy
-fo szerepe a telefonnak a mindennapi hasznalat es itt jon a legfontosabb resz:a kamera, ebbol viszont minel jobbat szeretnek, hogy helyettesiteni tudjon egy kisebb kamerat, igy nem kell vennem a nagy gepem melle egy kisebb zsebgepet random fotozasra.

En N82-t tudnam ebbe a kategoriaba sorolni, de annyira nem kovettem a pioacot soha, igy a segitsegeteket kernem! :R

(#29997) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
Megtudnátok írni,hogy hol találok magyar nyelvű hívásszűrő programot symbiános mobilra? Mert régebben az 5800-s nokián volt Handy blacklist nevű és az magyar volt. Lehetett "fekete" és "fehér" listát állítani.
Létezik symbiános mobilra olyan program ami mutatja a naptári neveket a telcsi kijelzőjén. Tud erről valaki? Ha igen megírná,hogy mi a neve és honnan tudnám letőlteni? Nagyon fontos volna mert szülinapi mobilra kellene rátenni.
Előre is nagyon köszönöm!

MegtorloXp

(#29998) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Samsung Monte, ill az SE X8 közül melyiket ajánljátok?Azt olvastam, hogy az SE-nek gyenge a kijelzője.

(#29999) FishAir


FishAir
senior tag

Sziasztok!

Mobil vásárlás előtt állok, ráadásul 2 db-ot is vennem kellene belőle.

Megbízható készülék kellene aminek sokáig bírja az aksija és egyszerű a kezelése. Telefonáláson és sms íráson kívül semmi másra nem lennének használva. Ja az egyikbe kellene bluetooth. 15k a plafon darabjára, de ha van olcsóbb az nem baj. :)

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#30000) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv srácok!

Kellene egy kis segítség.

Lényeg: olyan cucc kellene X1 esre, hogy ismeretlen és egy vagy két bizonyos szám ne hívhasson.

de ha alapból tudja akkor lehet vak vagyok :)

THX

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.