Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) emitter válasza Alex91 (#30348) üzenetére


emitter
őstag

bővebben? :) miért azt javaslod?

(#30352) Alex91 válasza emitter (#30351) üzenetére


Alex91
félisten

Mert ingye van rajta Navigacios szoftver :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#30353) Plebi válasza Rav3n02 (#30341) üzenetére


Plebi
senior tag

Köszönöm a gyors választ.

Ha jl számolom már csak kettő maradt. Viszonylag gagyi indokkal de az SGS is kiesik. Kell nekem a villanó, és a 4 col nekem nagy.

Még mindig nagy a dilemma: Desire vagy Defy?

Desire van a vodafonnál ahol vagyok, defy nincs és nem is tudm mikor lesz, de t-mobile-nál nagyon jó áron fut. A desire-t jelenleg 105k ért tudnám elhozni, a defy pedig 80k lenne szintén két évvel vagy 97 dominóval, nem tudom a függetlenítés mennyire macerás.

Szoftveresen jól ellátott mindkettő, mármint pc-s szinten, kamerája szinte egy, viszont desire 1ghz és 576 ram, defy kicsivel kevesebb. Defy viszont por víz és ütésálló.

Tippek :)

Köszi!

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#30354) Rav3n02 válasza Plebi (#30353) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Én is bajban lennék az tuti, de a strapabírósága miatt én a Defy-ra mennék rá :)

(#30355) Milan86


Milan86
tag

Előre is elnézést a moderátoroktól hogy ide bemásoltam de nagyon sürgős lenne mert telefon nélkül megvagyok lőve. Munka eszköz és marha sürgős lenne eddig elvoltam a gagyifonnal de most már tényleg váltani kell. Nem tudok dönteni közöttük úgyhogy amelyik normális árban jön ajánlatként azt veszem. Remélem se nem törlitek és tiltást sem kapok érte. Nem szeretem a szabályokat felrúgni de nagyon nagyon fontos lenne minél előbb.

Keresek kártyafüggetlen Sony Ericsson X8-ast
Az X10 mini és a mini pro lehet telenoros is , abból nem kötelező a kártyafüggetlen.
Lg Gt540 Optimus / Samu Galaxy 3 telenor vagy független.
Csak garanciás érdekel , hibátlan gyári állapotban. Kis karc is karc !!!!!!

Privátban jöhet az ajánlat ha rendelkezel vele. Segítsetek hozzá valamelyikhez mert most már felrobbanok kb. :W Köszönöm előre is a segítséget mindenkitől :R

(#30356) kissj83 válasza Rav3n02 (#30346) üzenetére


kissj83
tag

Nagyon köszönöm a segítséget!
Ez az androidos LG nagyon tetszik és most domino csomagban 38941Ft.
Azt hiszem meg is van az öcsém ajándéka. :)

(#30357) kezdő válasza kissj83 (#30356) üzenetére


kezdő
senior tag

ZTE Blade olcsóbb és kb. mindenben agyonveri ezt az LG-t..... :))

(#30358) Milan86 válasza kezdő (#30357) üzenetére


Milan86
tag

haverom ZTE blade-je nincs 2 hetes 6 pixel hiba van neki a kijelzőn.

(#30359) picur220 válasza kezdő (#30357) üzenetére


picur220
veterán

Látszik, hogy kezdő vagy.:DDD
Kb semmiben sem veri agyon, ha jót fogsz ki, akkor nem lesz pixelhibád, kijelző-szinhibád, szoftverhibád, és akkor kb a menü gördülékenyen megy. Ennek az esélye kicsi, de meglehet, max addig viszed vissza 3 napos cserére, amig jót nem kapsz.
De egy normális videót nem tud lejátszani, pl egy olyan felbontásút, mint a kijelző. Én egy ideig gondolkodtam, hogy lecseréljem-e a spicát, végül nem tettem.

[ Szerkesztve ]

(#30360) sdd2 válasza picur220 (#30359) üzenetére


sdd2
veterán

jól mondod.ZTE-et ne vegyen senki ha nem akar imátkozni azért hogy jót fogjon ki.inkább vegyen drágábban telót és van rá gari ha bármi van vele.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30361) kezdő válasza picur220 (#30359) üzenetére


kezdő
senior tag

Kapacitív kijelző, nagyobb felbontás, rengeteg féle rom, stb.

Tényleg semmivel se jobb.....
Ennyi pénzért pedig belefér, hogy néha megakad a nagy felbontás miatt, de még így is nagyobb élmény egy ilyenen netezni, mint egy jóval kisebb (pl. GT540) felbontású telón.
Aki meg nem tud kezeli egy 2 kattintásos videókonvertálót az ne használjon androidos telefont.

T-Mobile nem győzi pótolni a raktárkészleteket, ergo nem keveset adnak el belőle. Ebből pár ember írja, hogy van pixelhibája....
Suzuki swiftből is több szar van mint X5-ből......

Akárkinek akárhogy is fáj (mert sokaknak fáj, akik ilyen tudásért 3x pénzt adtak), de ez a ZTE Blade jelenleg bestbuy, főleg 2 év garanciával.
Arról nem is beszélve, hogy a pixelhibás képernyő simán lehet egy hibás széria amit már javítottak is... Ha az összes szar lenne, már rég visszahívta volna a T, de minimum leállítaná a forgalmazását.

(#30362) picur220 válasza sdd2 (#30360) üzenetére


picur220
veterán

Gari van a ZTE-re is, még ha kifüggetlenited, azt se nézi a kutya se.
Imádkozni!!

(#30363) picur220 válasza kezdő (#30361) üzenetére


picur220
veterán

Nem tudom, emlékszel-e rá, de a T-mobil egyszer már ideiglenesen felfüggesztette a forgalmazást.
2 ismerősömnek van ilyen teloja, szóval tudom, milyen, és ez a kettő jó, de ettől még a 600-as MSM7227 nem elég a WVGA kijelzőhöz, és azt, hogy olcsó a telo, viszontlátod kompromisszumokban, pl a wifit és a memóriakártyát dobálja a telo, ez kétségtelen.
A másik: láttál te már másik olyan telot, ami pixelhibás volt? Én még soha. Egyszerűen nincs ilyen, nem engedik meg maguknak a gyártók. Persze a ZTE kivétel, mert úgy gondolja, ha már olcsó, akkor tűrjetek köcsögök, rátok sózzuk a szart. Rá is sózzák egyesekre, akiket nem zavar a döglött pixel.
Ha rengetegféle ROM van, mutass már 5 különböző főzött ROM-ot! Nem sok, csak 5. Én néztem már, nem sok van. Egy időben az én fantáziámat is megmozgatta a telo, de rájöttem, hogy ez igy nem kóser. Akinek kell, vegye meg, de ha tőlem kér tanácsot, nem fogom ajánlani.

(#30364) Neoteric válasza Neoteric (#30335) üzenetére


Neoteric
addikt

hm :F

PSN: ne0teric_sAN

(#30365) Balic


Balic
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni mert nem tudok dönteni. 6700(matt) vs C5-00(fehér) között megy a vacillálás. Függetlenül szeretném venni és az árban lényeges különbség van és nem tudom, hogy megér-e ekkora felárat a 6700. Hosszú távra szeretek tervezni és nincsenek nagy igényeim: ne legyen gagyi műanyag, ne kelljen naponta tölteni, normálisan halljam a másikat és az alap szolgáltatások legyenek meg benne és normálisan működjenek benne. C5-00-nál rengeteget hallani, hogy az egyik hibája pont az, ami egy telefonnál alapnak kéne lennie, hogy normális legyen a hangminőség. Olvasgattam a fórumokat és hallani lehetett, hogy az új frissítés megoldotta ezt a problémát, de nem tudom mennyire jelent ez megoldást. Szerintetek bevállaljam az olcsóbb telefont vagy maradjak a megbízhatóbbnak tűnő 6700 mellett? Ti hogy döntenétek?

♪ "A földi lét 2 alapeleme a tánc és a gépzene!" by Luciano ♪

(#30366) Plebi válasza picur220 (#30363) üzenetére


Plebi
senior tag

Egy biztos, hogy ekkora felbontás tényleg nagyon nagy rá. Amúgy nagyon jó lenne, de próbáltam és az alap menü megfogja, live wallpaper felejtős stb. Ehhez tényleg gyenge a 600 Mhz. Most frissítettem barátnőm x10 mini próját és hát megtáltosodott. 320*480 bőven elég lenne rá, egy picit pixelesebb lenne, de dupla vagy tripla olyan gyors.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#30367) kezdő válasza picur220 (#30363) üzenetére


kezdő
senior tag

Valamit valamiért. Embere válogatja, ki mit tart jónak.
Én az a típus vagyok aki a jó árért cserébe elnézi, hogy lehet gariztatni kell a cuccot a kijelző miatt. Wifire van 1 patch és ahogy olvastam az újabbak már nem is dobják el.
A 600 MHz tényleg karcsú, de nem az árhoz, hanem a tudáshoz képest és ez nagy különbség! Kis túlzással nemrég egy Samsung s5230 vagy LG KP500-as jött ki ennyi pénzből és ugye tudásban ezek össze se hasonlíthatók...
Ehhez a felbontáshoz tényleg kéne az 1 GHz, de megint csak bejön a képbe a telefon ára. Elhiszem, hogy valakinek elegendő a 320x240, de engem már a hideg ráz tőle, nagyobb nyűg ekkora felbontáson gördülékenyen böngészni, mint a Blade esetleg döcögős görgetésű, de atom felbontású kijelzőjén.
Én még mindig azt mondom, hogy ezért az árért csúcs készülék, a legtöbben akik ilyen árkategóriában gondolkodnak és "tudatlanok", el sem merik képzelni, hogy milyen tudású masinát vehetnek a pénzükért!
T-s árlistából hírtelen: Nokia 5230, 3720, 6303, C3, Samsung Monte zárt oprendszerrel drágábban, SE X10 mini majd dupla áron, stb....
Én ezeknek a telefonoknak a potenciális vásárlóit "csábítanám" át a Blade-re, mert összehasonlíthatatlanul jobban járnának. A Blade nem a drága Androidos mobilok ellenfele (bár 1-2 modellnek azért odaver) , hanem az olcsó zárt oprendszerben gondolkodók számára egy alternatíva. (mint az LG GT540, SE X8, csak ezeknél szvsz sokkal jobb)

(#30368) picur220 válasza Balic (#30365) üzenetére


picur220
veterán

Mindenképp a C5-öt javaslom, sokkal jobb telo, és ha már az új szoftver javitotta a hiányosságot, annál jobb.

(#30369) Rav3n02 válasza Neoteric (#30364) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Azért nem nagyon válaszol senki szerintem mert nagyon fej-fej mellet vannak ..Galalxy s mellett szól talán a Super Amoled kijelző és a 4 hüvelkyes átló....A Desire Amoled 3,7 hüvelykes. Értelemszerűen a galaxy s testben is izmosabb...szerintem azt vedd amelyik jobban tetszik :)

(#30370) Gino73


Gino73
csendes tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok, és nem tudok dönteni, hogy Nokia c7 vagy Wave.
Melyik játssza le hiba nélkül a kb. 700 mb-os dvix-es filmeket? Melyiknek erősebb a wifi vevője? :F
Örülnék ha tudnátok segíteni a döntésben.
Előre is köszi!

(#30371) picur220 válasza Gino73 (#30370) üzenetére


picur220
veterán

A C7 szerintem nagyon nem éri meg az árát, sokkal inkább venném a Wavet.

(#30372) picur220 válasza Rav3n02 (#30369) üzenetére


picur220
veterán

A HTC mellett áll a Sense felület, ami nagyon sokat dob rajta.

(#30373) Rav3n02 válasza picur220 (#30372) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Nekem pont annyival többet mint amennyivel a samun a kijelző, szóval nálam tényleg fej-fej mellett versenyeznek :DDD

(#30374) Mákdaráló


Mákdaráló
tag

Heló,

Kicsit érdekes kérdés, mivel a két készülék között gyakorlatilag sok közös nem adódik, csak annyi, hogy kb. azonos áron kaphatom meg őket. (telenor)

SE x10 mini pro
VAGY
Nokia C7?

Esetleg még ott figyelhet a Samsung Galaxy S..

A mini pronak kicsi a kijelzője, amit a gyatra felbontás is tetéz, ugyanakkor van QWERTYje.
A Nokia dögunalmas Symbian rendszerrel rendelkezik, továbbá fixfókuszos a kamerája, ami szerintem írtóra nagy gáz.
A Samsung kijelzője nagyon erőteljes, szép, ugyanakkor kicsit olyan, mintha lukacsos lenne, ráadásul annak meg nincs vakuja.

Hozzáteszem, fontosnak tartom a fotózás funkciót is, így az amúgy szimpatikus X8 kiesik.

A válaszokat előre is köszönöm.

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#30375) Rav3n02 válasza Mákdaráló (#30374) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Nokiáról el is mondtad amit kell... :DDD

x mini pro kijelzője nagyon sovány:) jó fényviszonyok között a Galaxy S is szép képet készít, na meg HD-ban veszi fel a videoanyagot. Rossz fényviszonyok között kifújt, bár szerintem az x mini pro ledes villanója sem akkora eresztés, hogy normális képet kapjunk sötétben....Galaxy S kijelzője, sebessége kiváló, cserébe egy böszme dög. Az x10 kicsi, kompakt és van qwery, bár kicsit vastagabb ujjal a felső sor már macerás. (nekem legalábbis az volt) és a galaxy 4 hüvelykes kijelzőjén igen csak kényelmesen lehet pötyögtetni a virtuális qwerty-t... :D

(#30376) picur220 válasza Mákdaráló (#30374) üzenetére


picur220
veterán

HTC Desire-t néztél már?! Szerintem jobb, mint a SGS, ott a Sense felület, nagyon sokat dob! :K

(#30377) Rav3n02 válasza picur220 (#30376) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Bár az árát most nem tudom és megnézni is lusta vagyok, de ha X10 mini és Galaxy S között nem tudtál dönteni, akkor picur220-nak igaza van :K . Vegyél Desire-t. Kamerában hasonló, méretben az aranyközépút, se nem kicsi se nem nagy, gyors és a sense tényleg jó stuff :C

(#30378) Mákdaráló válasza Rav3n02 (#30377) üzenetére


Mákdaráló
tag

Háháháá... ötletnek kiváló, azonban a telenornál előfizuval (amilyet Tisztelt Nővérem használ, ezért megengedte, hogy 2 éves hűségre vegyek egy telefont)

SE X10 mini pro : 24.990
Nokia C7 : 19.990
Samsung Galaxy S: 29.990

és most vettem észre, hogy mennyire igaza van Picurnak, ugyanis a HTC Desire is 29.990.
Amellett, hogy b..zott nagy, valóban megfontolandó kérdés, mert - őszintén szólva - kevés érvet tudnék mellette felhozni, bár még a pontos specifikációkat nem ismerem, mindjárt nézem a teszteket.

Mindkettőtöknek nagyon köszönöm a válaszokat!

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#30379) picur220 válasza Rav3n02 (#30377) üzenetére


picur220
veterán

X10 mini és SGS között?!?! Nem kicsit nem is hasonló kategória a kettő...
De én SGS helyett is Desiret vennék, de ez már magánügy.:D
SGS előny: sAMOLED, talán jobb videó
Desire előny: Sense UI, LED vaku.

[ Szerkesztve ]

(#30380) Rav3n02 válasza picur220 (#30379) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Tényleg basszus LED vaku, jól van fáradok én is, akkor nem kérdés :C

(#30381) Mákdaráló válasza Rav3n02 (#30380) üzenetére


Mákdaráló
tag

Egyetlen negatívum, hogy nem beszél magyarul, ami még nem igazán zavarna, de sajnos a magyar billentyűkiosztással is akadnak gondjai.

Nem egy kategória az SE x10 mini pro, de kb. azonos áron tudnám megvenni ezeket a készülékeket, és szeretem az ericssonokat (jelenleg egy W800-om van), de egy hátécé az azért hátécé.

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#30382) picur220 válasza Mákdaráló (#30381) üzenetére


picur220
veterán

Milyen gondjai akadnak?! A HTC Touch Input simán tud magyar betűket, tök király!:D

(#30383) Milan86


Milan86
tag

(#30384) zefir


zefir
csendes tag

Sziasztok!

Anyósomnak veszünk telefont karácsonyra, ebben kérném a segítségeteket. A telefont csak telefonálásra és néha smsezésre használja. A lehető legolcsóbb telefont szeretnénk, és mindenképp Telenoros kártyás telefon lesz. ami az egyetlen igazán fontos dolog, ezért is kérek segítséget, hogy az eddigi telefonjának a munka helyén nincs térereje, azért kért újat, hogy legyen (telenoros kollégáinak mind van). A jelenlegi kínálat alapján a következők jöhetnek szóba:

nokia 2220
nokia 2323
nokia 2730
samsung E2100
Samsung E2550

Tudom, hogy nem túl jó kínálat, de most ennyink van...

Felmerült, hogy vegyünk esetleg használt készüléket, de attól kicsit tartok, hogy túl gyorsan tönkremegy. Erről mit gondoltok?

Köszönom előre is
Kata

(#30385) sdd2 válasza zefir (#30384) üzenetére


sdd2
veterán

Én nem vennék használtat.Én inkább a 2730 ra voksolok de ha belefér akkor ott van a spiro is.az anyaghasználat és az összeszerelés minősége jobb a spironak.nézd meg.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30386) manoarc válasza zefir (#30384) üzenetére


manoarc
senior tag

Szia !

A 2730 jó választás lehet.
Ha szereti a slideosat akkor Samsung E2550. Viszont a slide miatt megnő a hibalehetőség,ezt mérlegelni kell.

{。^◕‿◕^。}

(#30387) Abrion


Abrion
senior tag

Hali

A tesóm venni akar egy tapogatós telefont, nehéz fizikai munkát végez és mindig nála lesz, szal olyan ajánljatok ami bírja a kemény fizikai ráhatást és a földre esést, ja és ne legyen túl drágát, szal motorola defy nem jöhet szóba vagy hasonló.

Köszike

(#30388) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv srácok !

Ma kaptam telefont, hogy lehetőségem volna ezen akción belül készüléket vásárolnom,:
[link]

Lehet tényleg egyedi darab, de nem tudom bele merjek e vágni.... mert igazából nem létszükség

de viszont ha tényleg csak 6db lesz belőle, akkor talán lehet nem volna rossz egyedi darabnak!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30389) kitti1209


kitti1209
csendes tag

Sziasztok!

Esetleg a Nokia 6700 Classic illuvial pink-hez hasonló csajos mobilt ami még elegáns is, tudnátok-e ajánlani?

Köszi

Üdv

(#30390) Marcelllll válasza kitti1209 (#30389) üzenetére


Marcelllll
csendes tag

nokia x3-02 van lila,rózsaszín

(#30391) picur220 válasza Vangelis (#30388) üzenetére


picur220
veterán

Aláírt RBM2-es telot kaphatsz?! Simán kell, tudod mennyit ér az? Mondjuk én tuti nem adnám el, ez egy relikvia, egy ereklye.:D

(#30392) picur220 válasza Abrion (#30387) üzenetére


picur220
veterán

Akkor a Samsung ilyen cuccai között kéne körülnézned, azok olcsók, és viszonylag bírják.

(#30393) zefir


zefir
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, akkor eszerint a nokia 2730nak jó erős a térereje?

(#30394) Abrion válasza picur220 (#30392) üzenetére


Abrion
senior tag

ajánljál valamit, nem ismerem az új telokat

(#30395) Vangelis válasza picur220 (#30391) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De egy év tarifahűség....
Lehet hogy évek múlva tényleg értékes lesz :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30396) Abrion


Abrion
senior tag

Kinek mi a véleménye a Vodafone 553ról?

(#30397) Vangelis válasza Abrion (#30396) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Egy próbát lehet megér... ha nem a minőség a legfontosabb szempont,.

Olcsó és használható!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30398) DeFFa


DeFFa
csendes tag

- Árkategória. -mind1
- Használt vagy új -új
- Hol vennéd meg? -Független új gyártói garanciával
- Hosszú vagy rövid távra tervezel,-Hosszú.
- Mire használnád? zenehalgatás,beszelgetés (video nézes-ritkán)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?-jó nekem a zárt is
- Milyen kialakítású telefont keresel? mind1

(#30399) dui


dui
aktív tag

Üdv!
Nem tudok dönteni az alábbi két készülék között, ezért a segítségeteket szeretném kérni, akinek már volt szerencséje valamelyiket használni:
Nokia 5800 - Samsung Galaxy 3
Jöhet Pro és Kontra :R

(#30400) Abrion válasza Vangelis (#30397) üzenetére


Abrion
senior tag

valami hiba vagy infó róla?
Csak ugy simán nem akar venni telot, menyire megbízható stb, ilyen infót adhatnál róla

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.