Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) korpicschess válasza picur220 (#30149) üzenetére


korpicschess
veterán

Bocsi srácok vak voltam.. asszem hanyagolom mára a fórumot..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30152) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

Tavaly vásároltunk egy Nokia 1680-at a páromnak, de nem voltunk elég körültekintőek az adatátvitelt tekintően.

Tudna valaki segíteni melyik kábelt és szoftvert kellene alkalmaznunk, hogy le tudjuk szedni róla a képeket, ha egyáltalán van erre lehetőség?

Továbbá egy teló ajánlat is kellene amely legfőképp fotózásra lenne használva, de kb. a 1680-hoz hasonló, árban is.
Extreme Digital-tól vennénk, ahol talán csak kártyafüggetlenül árulják a telókat.

(#30153) picur220 válasza zodo (#30152) üzenetére


picur220
veterán

Ne nagyon erőltesd az Edigitalt, nem olyan jó hely az...
Samsung G600-at ajánlanám, ha csak fotózásra kell minél olcsóbban. Talán nem 1680-árban van, de abbban az árban semmi sincs fotózásra, max vmi használt cucc.

(#30154) zodo válasza picur220 (#30153) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.
Nem tudom, hogy érted az ED hanyagolását, de sok mindent vettem már onnét és még sosem volt gondom velük, persze nem a legolcsóbb helyek egyike.

(#30155) picur220 válasza zodo (#30154) üzenetére


picur220
veterán

Nekem volt bajom velük, szóval egyrészt így értem, másrészt meg nem a legolcsóbb hely, telefont GSM-boltból kell venni, de gyári garival. Pl partneroGSM, XXLGSM, GSMLine. A lényeg, hogy gyári garis legyen, ne bolti.

(#30156) KuCu_155


KuCu_155
tag

Üdv!

Telefon vásárlás előtt állok, Nokia n73 telefonomat szeretném lecserélni!
Érintőképernyős telefonban gondolkozok.

Ár: 40e Ft-ig ( használt telefon is lehet)

Feltételek:
- elsősorban élvezhető kijelző
- normális vakus kamera
- filmek korrekt megjelenítése
- zenehallgatás
- netezés

Eddig LG Arena ami bejön minden szempontból! Csak ugye nem egy friss darab!
Ehhez hasonló telefonokra lennék kíváncsi!

Előre köszönöm a válaszokat!

:)

(#30157) SyntaxeError válasza KuCu_155 (#30156) üzenetére


SyntaxeError
tag

LG BL40 inkább vagy Samsung galaxy 3

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30158) KuCu_155 válasza SyntaxeError (#30157) üzenetére


KuCu_155
tag

LG BL40-et már kinéztem magamnak csak ugye elég nagy maga a telefon zsebbe nem tudom ,hogy érezné magát akár védő tokban is... sokan azt mondják nem éri meg az árát :S

Galaxy 3 eléggé tetszetős csak a villanó eléggé hiányzik a kamera mellől :S meg a 240x400 felbontás ami vissza tart_S de nagyon sok jó tulajdonsággal is rendelkezik.

Köszönöm a gyors választ még utána nézek a Galaxy hátterének :D

:)

(#30159) Sacredcow


Sacredcow
csendes tag

Nokia N900 és Iphone 3G között vacilálok . 75 lenne a legvége

neteznék vele sokat,melyik legyen ?de ha vmi jó androidosat tudtok ebben az árban az is jó (:

Acta est fabula.

(#30160) zodo válasza picur220 (#30155) üzenetére


zodo
nagyúr

Értem és köszi, erre a gyári garanciára nem is gondoltam.
Végül lehet, hogy mégis egy olcsóbb fényképező lesz véve, mint még egy teló.

(#30161) korpicschess válasza Sacredcow (#30159) üzenetére


korpicschess
veterán

Samsung Galaxy S, ha találsz ennyiért;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30162) KuCu_155


KuCu_155
tag

Na hát akkor két telefonra lett leszűkítve a kőr :

- lg Arena
- Samsung Galaxy 3

Győzzetek meg róla ,hogy a Galaxy 3 megéri azt a +15e Ft-ot , sokat olvastam utána mind a két telefonnak és valamiért nem vagyok biztos a döntésben.

Arena: -nagy kijelző -8gb -elég szép videó rögzítés és kép
Galaxy: -gyors -elég sokat bíró aksi - sok újítás -android rendszer

Válaszokat előre is köszönöm !

:)

(#30163) jblgti38


jblgti38
tag

bátorkodok feltenni egy újabb kérdést melyben csak 2 telefon fog szerepet játszani.
a Nagy kérdés: Samsung SPICA Vagy Samsung Galaxy3?
fülembe jutott egy információ miszerint a Galaxy3 csak megrendelésre készült mint pl a vodafone-s és a t-mobile-os telefok és elvileg ugyanolyan rossz minőségű.Habár megerősítést nem találtam erre,sőt a tesztekben nagyon jókat írnak róla.Nem tudom melyiket válasszam:S Segítsetek! sürgősen telefont kéne vennem (mostmár,mert ugye 3 hónapja folyamatosan telefonokat nézegetek,csak mostmár nincs másik).Előre is köszönöm segítségeteket!:)

mellesleg az infót egy gsmem boltos mondta,hogy ezt most csak azért mert sok Spicaja van és elakarja adni v csak mert 'aranyos' és jót akar nekem mivel már vettem tőle kb 8 telefont...nemtudom

[ Szerkesztve ]

(#30164) KuCu_155 válasza jblgti38 (#30163) üzenetére


KuCu_155
tag

Hát mostanában Én is eléggé rá vagyok kattanva a témára több szó mint száz egyértelműen a Galaxy 3 a befutó , szinte majdnem minden téren!

:)

(#30165) picur220 válasza KuCu_155 (#30162) üzenetére


picur220
veterán

Megéri, de én egyiket sem ajánlanám, inkább LG Optimus One, sokkal jobb mindkettőnél, és Galakszi 3-árban van. Csak sajnos a szolgáltatók nem kattantak rá.

jblgti38: Ez a hsz neked is szól.

[ Szerkesztve ]

(#30166) picur220 válasza Sacredcow (#30159) üzenetére


picur220
veterán

75-ért használt HTC Legend. De iPhone 3GS is van ennyiért használtan, de én nem vennék iPhonet. Akkor inkább Legend, vagy pl újonnan LG Optimus One. De akkor inkább a Legend.

[ Szerkesztve ]

(#30167) jblgti38 válasza picur220 (#30165) üzenetére


jblgti38
tag

LG-m most volt.Nem volt rossz.sőt. Nagyon tetszett,De most valahogy vissza szeretnék térni az "alapokhoz" a Samsunghoz.Így az LG kivan lőve:)
köszönöm a segítségeteket.De további tanácsokat,észrevételeket más ajánlatokat szívesen fogadok továbbra is:)

(#30168) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek a Vodafone 845-ről? Ajánlanátok? Mennyire lenne előrelépés egy LG GS290-hez képest?
Mennyire strapabíró? A hétköznapokban kézre esik? Jól használható? Esetleg idegesítő hibák, furcsaságok? Wifi használható rajta ha csak e-mail-ezésre és mobilos weboldalakat nézegetnék vele?
Előre is kössz az infókat!

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30169) picur220 válasza jblgti38 (#30167) üzenetére


picur220
veterán

Én nem ilyen (idióta) elvek alapján vásárolnék telefont a helyedben. Miután most Spicám van, kezdek rájönni, hogy mi a gond a Samsunggal. Lusták, mint a disznó.

(#30170) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Asszonykámat karácsonyra meglepném egy telefonnal. Kinéztem 2 típust (Samsung S5620 Monte, Sony Ericsson Xperia X8) a kérdésem melyiket?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#30171) korpicschess válasza bajtokarpi (#30170) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

X8 jobb telefon, az android rendszer miatt. Kérdés, hogy ez kell-e. Ha egy árban vannak akkor az X8-at javaslom, szerintem gyorsabb is, mint a Monte.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30172) picur220 válasza bajtokarpi (#30170) üzenetére


picur220
veterán

Akkor inkább X8, bár szívem szerint egyiket sem ajánlanám. Akkor már inkább Galaxy3, vagy Optimus One:D Tudom, hogy mindig ezt mondogatom, de ez a telefon tényleg jó, jobb, mint a Galaxy3 meg az X8.

(#30173) bajtokarpi válasza picur220 (#30172) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm a segítségeteket. A baj, hogy "T" függő vagyok, és ott nincs Optimus One.
Szerintem Sony lesz ebből.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#30174) littlelion21 válasza bajtokarpi (#30173) üzenetére


littlelion21
addikt

Galaxy 3 nem játszik? Ha igen, akkor inkább az.

(#30175) KuCu_155


KuCu_155
tag

Üdv!

Van egy hülyén hangzó kérdésem telefonba lehet venni nagyobb aksit ? Pl: 1000 mA-os lecserélni egy 1500 mA-re ?

:)

(#30176) jblgti38 válasza picur220 (#30169) üzenetére


jblgti38
tag

tudom hogy kicsit másképp kéne.Viszont nem szeretnék LG-t venni akármennyire is jók.
Tudod ez most olyan mint az autóknál.A Bora és a Passat belső tere ugyanaz.Kívülről kicsit más...De ha jobban megnézzük tulajdonképpen a kettő ugyanaz.Így tehát ha van egy Borám és megunom,nem fogok venni egy Passatot mert ugyanaz habár nemúgylátszik.így tehát az LG-m után(amit nagyon szeretek/szerettem) nem fogok venni egy másik LG-t.Nekem a telefon vásárlás nem azért történik mert nincs más lehetőségem,mert nemjó/rossz/hibás a telefonom.Hanem mert Másra vágyom.Meguntam.Egy másikat szeretnék ami alapjaiban más.Ráadásul nagy hangsúlyt fektetek arra hogy a telefon jól nézzen ki,hogy tetszen nekem a telefon.Ezért is húz a szívem a G3 felé:) Ezáltal hajlandó vagyok minimális kompromisszumokat kötni a telefonokkal kapcsolatban.De ez nem azt jelenti h képes vagyok megvenni egy nagyon rossz telefont,csak ha van 1-2 nyűgje elviselem:)

[ Szerkesztve ]

(#30177) littlelion21 válasza jblgti38 (#30176) üzenetére


littlelion21
addikt

Mégis milyen LG-d van most? Mert az analógia kb. akkor érvényes ha szintén Android-os LG-d van, amit kétlek mert akkor nem cserélnéd le hasonló kategóriásra.

Úgy látom hirdetsz egy Viewty-t, tehát megvan.
Ebben az esetben mintha egy 3-as Golfot hasonlítanál az új Passat-al. Ez persze enyhe túlzás, de a lényeg szerintem érthető.

(#30178) bajtokarpi válasza littlelion21 (#30174) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Nem tetszik az asszonynak. Ez van. Miért nem "jó" telefonnak van kikiáltva az x8? Olvastam teszteket, de igazából azokra szerintem nem nagyon lehet adni.

Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#30179) littlelion21 válasza bajtokarpi (#30178) üzenetére


littlelion21
addikt

Szó sincs róla hogy ne lenne telefon az X8, csak (szigorúan szvsz) a G3 jobb telefon. De itt tényleg csak árnyalatnyi különbségek vannak.

A teszt csak kiindulópont, a hozzákapcsolódó fórumos tapasztalatokra viszont annál inkább érdemes építeni.

(#30180) jblgti38 válasza littlelion21 (#30177) üzenetére


jblgti38
tag

azzal csak arra utaltam ,hogy attól még hogy erre került egy másik szoftver...attól még ugyanúgy LG.Tehát ha a valaki egy VW után BMWre vágyik és mellesleg még jobban is tetszik neki,akkor hiába van ott egy VW ami még jobb is lehet statisztikailag abban az árkategóriában de attól még a BMW mégis csak egy BMW és nem egy VW.

(#30181) KuCu_155


KuCu_155
tag

Valaki egy könnyed választ tudna adni a (#30175) kérdésre ? Sehol nem találok róla semmi információt :S

:)

(#30182) jblgti38 válasza KuCu_155 (#30181) üzenetére


jblgti38
tag

attól függ...van amelyik telefonba lehet venni utángyártottat ami nagyobb:)

(#30183) bajtokarpi válasza littlelion21 (#30179) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm! Galaxy 3 mivel tud többet, mint az x8?

battletag: bossi#2666

(#30184) picur220 válasza littlelion21 (#30177) üzenetére


picur220
veterán

Na ezt a hasonlatot kéne megnéznie jblgti-nek.
Látom, megnézted, Valahogy így kellene a dologhoz állni, de ha te G3-at akarsz, vegyél olyat, csak azt nem vágom, hogy minek jön ide az, aki a saját feje után megy, és nem hallgat ránk.

[ Szerkesztve ]

(#30185) jblgti38 válasza picur220 (#30184) üzenetére


jblgti38
tag

a-a.Ha jobban megfigyeled a kérdésemet.Igazából 2 telefon közötti választáshoz kértem segítséget.Spica vs G3. ettől függetlenül kértem tippet egy harmadik telefont a versenybe a továbbiakban,amelyben aztis leírtam,hogy LG-t nem szeretnék attól függetlenül hogy az jó telefon.Bocsánat ha önfejűnek tűnök..:(

[ Szerkesztve ]

(#30186) Alex91 válasza bajtokarpi (#30183) üzenetére


Alex91
félisten

Ha az "asszonynak" lesz, akkor nyugodtan vedd meg neki az X8-at! Szerintem ez "csajosabb" :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#30187) picur220 válasza jblgti38 (#30185) üzenetére


picur220
veterán

Oké, akkor vegyük úgy, hogy a kettő közül a G3.

(#30188) jblgti38 válasza picur220 (#30187) üzenetére


jblgti38
tag

Köszönöm!:)
akkor az lesz.
köszönöm mindenkinek a segítségét:)

(#30189) berserk87


berserk87
csendes tag

Sziasztok! Elromlott a telefonom ezért aktuálissá vált egy új telefon vásárlása.
Elsődleges szempont, hogy legyen videófelvételre alkalmas a kamerája. Itt akadtam el, mert fogalmam sincs, hogy manapság milyen minőséget képviselnek a telefonok ezen a téren.
Tudok szerezni - családtagtól örökölni :) - egy nokia 5310 xpress music mobilt, annak csak 2 megapixel a kamerája. Az gondolom nem tud szép felvételt készíteni, de amúgy nekem tetszik és zenehallgatáshoz szerintem nagyon jó. Ha tudnátok tanácsot adni annak örülnék.
Amúgy a vodafone-nál vesz a sógorom telefont, ezért passzolná le nekem a sajátját, ott van előfizetése és ezért tud venni egy újat olcsóbban, de azt mondta hogy ha van az előfizetésesek között olyan ami nekem tetszik akkor megveszi és a többit lerendezzük, mert neki jó a mostani telefonja is. Úgy 10-30 ezret szánnék rá, de nyugodtan ajánlhattok drágábbat is, mert most épp megengedhetem. Nincs nagy igényem. 3 dolgot tudjon a telefon 1. videót felvenni 2. zenélni 3. telefonálni XD Netezéshez, filmezéshez, játékokhoz én inkább a számítógépemet használom, szóval ez nem szempont.

(#30190) Rav3n02 válasza berserk87 (#30189) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

Az 5310 zenehallgatáshoz abszolút tökéletes a kamerával kapcsolatos része katasztrófa :)

Ha használtan is megfelel ajánlanám például a Nokia N82-t, de használt piacon nagyon sok telefon megfelel ezeknek a kritériumoknak :)

(#30191) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Nokia 5230-asom van, de elgondolkodtam rajta, hogy lecseréljem. Nagyon megbarátkoztam a Symbiannal, így a Nokiák szóba jöhetnek. Egyedül a wifi, ami hiányzott az 5230-ból, esetleg egy kicsit jobb összeszerelési minőség.

Nagyjából 50k körül gondolkodom, ennyiért kéne valami korrekt, érintős, jól összerakott telefon. Bár szeretem a Nokiát, más márkák is szóba jöhetnek.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#30192) Rav3n02 válasza evo87 (#30191) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

Ha csak eggyel felfelé váltasz akkor ott van az 5800 használtan 30k környékén már hozzájutsz boltban talán még mindig 45 körül van az ára.

Azonban ennyiért már ajánlom az LG GT540-t android rendszerrel, újonnan is belefér az árba.

Ha meg akarod tudni mennyivel jobb a kapacitív kijelző, akkor pedig használtan kereshetsz 50k környékén középkategóriás HTC-ket :R

(#30193) evo87 válasza Rav3n02 (#30192) üzenetére


evo87
őstag

Az 5800 már nekem is eszembe jutott, egyedül az tántorít el tőle, hogy állítólag az összeszerelése az 5230-ashoz hasonlóan pocsék. A rezisztív kijelzővel viszont semmi gondom nem volt.

Az Androidot nem ismerem annyira, nem tudom, mennyire netigényes oprendszer.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#30194) Rav3n02 válasza evo87 (#30193) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Netigényes :K

Annyira azért nem vészes az összeszerelési minőség, a hátlap megoldás és a ceruza elhelyezés elég gázos, de azért nem olyan necces... Ha nem fontos annyira a személyre szabhatóság akkor valami zárt rendszerű telefont is választhatsz pl..

(#30195) evo87 válasza Rav3n02 (#30194) üzenetére


evo87
őstag

S40-ről váltottam Symbianra és megcsapott a szabadság szele, ezt bevallom, de még gondolkodom, ráérek dönteni. :))

Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#30196) SPF válasza evo87 (#30193) üzenetére


SPF
senior tag

Nokia C6, X6?

(#30197) evo87 válasza SPF (#30196) üzenetére


evo87
őstag

Az X6-nak a teszt szerint nagyon gyengék a műanyagjai, ráadásul dettó ugyanaz minden benne mint az 5230-ban. A C6 a billentyűzettel jobb, meg ha jól sejtem, arra több cuccot pakolhatsz ki a kezdőképre, de az is ugyanúgy symbian^1.

A C6 amúgy vállalható alternatívának tűnik, majd elugrom megnézni, mennyire van jól megoldva a nyithatósága, meg mennyire vaskos.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#30198) raziel01


raziel01
veterán

Sziasztok,

szerintetek ez a memóriakártya jó lenne az LG GS290 telefonhoz? Mi a különbség az SDC és az SDHC között? Pl ez SDHC: [link]

(#30199) McCormik


McCormik
csendes tag

Sziasztok!

Telefont szeretnék cserélni (e51) és a segítségeteket kérném.

- Árkategória: 15-20k
- Az hogy használt vagy új teljesen mind1 a lényeg hogy a pannonos kártyámat bele tudjam tenni.
- Főként telefon+sms és néha egy kis zenére lenne használva. Engem az ilyen hogy kamera+GPS nem nagyon érdekel viszont a WIFI az jó lenne.

Lényegében ennyi ami számít. Előre is köszi a segítséget. :R

(#30200) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!
70 éves rokonnak kellene valami "nyugdíjasbarát" teló, azaz nagyobb gombok, nagyobb kijelző/karakterek, állírható nagyobb hangerő, esetleg külön dedikált gomb segély- vagy konkrét szám hívására (nem, nem a gyorshívásra gondolok!)

Teló független, vagy pannonos kellene, új, vagy újszerű:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.