Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) picur220 válasza Jim-Y (#30450) üzenetére


picur220
veterán

A 6303i wifis, de nem a legjobb.
Én a Nokia 5530-at mondanám így elsőnek, de nem tudom, belefér-e, valamint a kijelzője elég kicsi. Amik most vannak olcsón wifisek, azok QWERTY-sek, nem tudom, mennyire lennének jók, de ha megfelel, akkor ott a Nokia C3-00, és ami még jó, az a C3-01, csak ez 45k.

(#30452) Jim-Y válasza picur220 (#30451) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, köszi QWERTY-s is játszik, nincsenek nagy igények, a lényeg, hogy strapabíró legyen, a wifit én tettem hozzá, megnézem azokat amiket írtál;)

(#30453) SPF válasza picur220 (#30451) üzenetére


SPF
senior tag

6303i-ben szerintem nincs wifi.

(#30454) sdd2 válasza picur220 (#30451) üzenetére


sdd2
veterán

Az nem wifis hanem a kamerát jelöli.a sima az AF-es az "i"-s az meg fixfókuszos

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30455) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Szeretnem lecserelni jopar eves picit fapados Nokia telefonomat:

A kovetkezo versenyzoket neztem:

Melyiket valasszam?
Voda 200 Plus Surf csomagban lennenek ezek:

- Motorola Milestone
- Samsung i5800 Galaxy 3
- Sony Ericsson Xperia X10 mini/pro
- Nokia N8 (nem vagyok nagy Nokia fan, de ez megfogott)

Udv. core2

(#30456) sdd2 válasza Neil Watts (#30455) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Szerintem az x10 mini az jó.Úgy olvastam jön rá az újabb frissítés.a galaxy 3 lassú.Nokia N8 is jó a motorollűáról meg nem tudok nyilatkozni mert nem hallotam felőle semmit.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30457) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Épp csak annyira lassú a G3, hogy ne legyen zavaró, egyébként meg nagyon jó kis telefon:)

[ Szerkesztve ]

(#30458) DeFFa válasza sdd2 (#30456) üzenetére


DeFFa
csendes tag

n8 sokkal drágább mint a G3 ugy hogy nyugodtan lehet lassabb :)) .Szerintem a :( 4 telefon közül vagy a g3 vagy a n8

(#30459) Vangelis válasza Neil Watts (#30455) üzenetére


Vangelis
nagyúr

moto.... mi más

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30460) korpicschess válasza sdd2 (#30456) üzenetére


korpicschess
veterán

Hagyjuk már a SE-t.... Egyértelműen a legjobb a Milestone a listából.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30461) korpicschess válasza korpicschess (#30460) üzenetére


korpicschess
veterán

pontosítok elnézést. N8 valahogy kimaradt nálam.
Tehát igényektől eltérően lehet az is a legjobb! Ha a kamera sokat nyom a latba akkor mindenképpen.
Egyébként kellemes ünnepeket mindenkinek.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30462) Vangelis válasza korpicschess (#30460) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pontosan.!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30463) sdd2 válasza korpicschess (#30460) üzenetére


sdd2
veterán

Mondjuk én se venném meg a SE mert kicsi a kijelzője és drága.viszont hallani már a következő frissítést(bár ez nem 100%).de a nokia N8-nak jobb a kamerája is.én az N8-at venném.megfelelő kamera,méret,anyaghasználat.

Linkelem a frissítés hírét

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30464) Neil Watts válasza sdd2 (#30463) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ugy magarol a Galaxy 3-rol mi a nepitelet? :) Vegyem/ne (?) 9k a Vodanal.
A tobbi mind dragabb... joooval...

(#30465) k850 válasza Neil Watts (#30464) üzenetére


k850
addikt

Úgy látom, hogy az ár sokkal fontosabb, mint a készülékben rejlő képességek.
Két hét Android használat után, azt tudom javasolni, hogy nagyon fontos a kijelző nagysága és felbontása, mivel a készülék minden idegszála az internetre van hangolva. Ezek alapján a X10 mini halott ötlet 240X320 2.55 , a Galaxy 3 240X400 pixel 3.2 hüvelyk, ez sem egy nagy duranás, akkor inkább az SE X8 320X480 pixel és 3 hüvelyk.
Nagyon hasonló a készülékek tudása, ízlés kérdése. Ha az internet a fontos, akkor fontos legyen a kijelző méret, kamera funkció alapján a X10 mini sem rossz, de az olyan kölyök telefon.
Ha a pénzem megengedné, akkor inkább Motorola Milestone vagy a Nokia N8-as venék.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#30466) picur220 válasza sdd2 (#30454) üzenetére


picur220
veterán

Lehet összetévesztettem a 6300i-vel, ott az volt a különbség, hogy az i wifis volt.

(#30467) Neil Watts válasza k850 (#30465) üzenetére


Neil Watts
veterán

ertem...
Merlegelni fogok ezugyben asszem, aztan meglatom mit hoz a jovo...(het)

(#30468) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Samsung Spica vs Samsung i7500.

E két mobil közül szeretnék választani... Szeretném kikérni olyanok véleményét, akik mindkettőt meg tudták már csodálni!

Köszönöm

(#30469) Neil Watts válasza _NCT (#30468) üzenetére


Neil Watts
veterán

Az a Spica az az i5700 lenne ugye?
Hat annal mar van jobb is (panaszkodnak a lassusagara) pl. a Galaxy 3. :)

(#30470) Krajczi


Krajczi
tag

Sziasztok!

Csak szeretnék tőletek segítséget kérni, mert feleségemnek keresek új telefont, és bár azt mondta, mindegy neki, csak cseréljem le a SE Z530i-jét (4 éves, eddig jól bírta, úgy tűnik, a flipnél kezdett el rosszalkodni), de bármit veszek neki, úgyis eleinte idegenkedni fog tőle. Hátha nektek lesz olyan ötletetek, amire én nem gondoltam.
Kb. 30 000 Ft-ig gondolkoztam új készülékben, ezért jutottam el a SE W100i/Spiro-ig (azt mondta, egy slide-os jöhet. Nekem van egy Samu Z400 4 éve, még mindig jól működik). Most szolgáltatónál nem tudunk telót venni, ezért marad a telóbolt. Ha jól működik, az új is sokáig megmaradna. Ára miatt marad a zárt OS (még nekem se kell nyított, netezésre nem használjuk a telót). Legfőképpen telefonálásra használná, de arra sokat (a Z530i így is bírta 4-5 napig egy töltéssel), a Spiroban már 2 MP fotóapparát is van, valószínűleg keveset fotózna is vele, de csak nagyon ritkán, és talán egy kis rádiózás, ha maradunk a Spironál. (Azért példálózok a Spiroval, mert a nejem már megszokta a SE-menüt, gondoltam, ne változtassak rajta - előtte Nokiája volt). Üzleti alkalmazás, net nem kell.
Vagy van jobb Nokia, Samsung? Én utóbbit kedvelem az elmúlt években, de nem akarom rábeszélni, illetve az érintőképernyő szóba sem jöhet.
Ötlet, tanács, tapasztalat, javaslat? (A Spiro-tesztet itt elolvastam, a Zylo-t is, és utóbbinak hiába nagyobb a belső memóriája, jóval drágább.)
Előre is köszönöm!

(#30471) _NCT válasza Neil Watts (#30469) üzenetére


_NCT
őstag

Igen az i5700=Spica. Galaxy 3-nak viszont a kijelzője hát.... 240*400 felbontású. Viszont az hogy 800MHZ-es proccal lassú....Nem akarom elhinni :S

(#30472) korpicschess válasza _NCT (#30471) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem a MHz-ek számítanak, a régebbi qualcomm procik is többet nyújtanak, mint az a 800as. Érdemes kipróbálnod és meglátod. Egyébként a kisebb felbontás miatt viselhetőbb a sebessége a G3-nak.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30473) _NCT válasza korpicschess (#30472) üzenetére


_NCT
őstag

Értem. És az i7500-ról vélemény? Szerintem a Spica G3 közül specifikációt tekintve még talán ez a legjobb. Persze akinek van, attól szívesen hallgatom véleményt. Remélem nem olyan ,mint a mostani 5230-asom, hogy pár nap után belassul....

(#30474) korpicschess válasza _NCT (#30473) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát nemtudom, nem használtam még, valamiért nem szokták ajánlani.. Nekem a Galaxy S sem teljesen kielégítő sebességű..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30475) _NCT válasza korpicschess (#30474) üzenetére


_NCT
őstag

Egyáltalán van értelme 5230-ról váltani, vagy várjak inkább, és valami jobbat vegyek? Csak még most jó áron el tudnám adni a Nokiám...

(#30476) emgyee


emgyee
csendes tag

Jóestét!
Tudnátok tanácsot adni? Telefont keresek, mostanában nem nagyon vagyok képben az aktuális kínálattal kapcsolatban.
Újat keresek független, vagy tés legyen, 50e alatt. PDA mellé kellene tehát, nem kell "okosnak" lennie, legyen inkább elegáns, bírja sokáig az akksi. Zene, rádió, wifi, gps mind-mind nem fontosak, HSDPA nem feltétel, de nem hátrány. Eddig egy w890i Sony volt, hasonló stílusú tetszene, kicsi szép, finom. A meglévő töltők miatt nem lenne baj a SE család, nokiát viszont határozottan NEM akarok.
Ajánlották valahol az SE Elm-et pl.
Köszönöm a tanácsokat, véleményeket előre.

(#30477) picur220 válasza _NCT (#30468) üzenetére


picur220
veterán

Egyiket sem, az i7500 eleve nem ajánlott, spicám meg van, és azt meg azért nem ajánlom. Nem rossz ez, csak meg kell találni a megfelelő ROM-ot, ami időbe telik. Én a helyedben elgondolkodnék egy LG Optimuson vagy Optimus One-on, utóbbin jobban, egy remek ár/érték arányú telo! :K
A Galaxy 3-nak valami kegyetlen szar a kijelzője, nagyon pixeles, biztos, hogy nem venném. (Ezek után nem is merek belegondolni a wildfire-be)
A MHz-ek tényleg nem számítanak, nézd meg pl Athlon II X4 3 GHz-en gyengébb, mint az i7-920 2,66-on, pedig mindkettő 4magos.:DDD Sokkal modernebb CPU van az Optimusban, mint a Spicában vagy az i7500-ban.

[ Szerkesztve ]

(#30478) _NCT válasza picur220 (#30477) üzenetére


_NCT
őstag

Hmmm köszönöm a választ :D Akkor a Samu felejtős...

LG, hát nézegettem , nem rossz ,de a külsejével nem hiszem hogy meg tudnék barátkozni...

Na jó ez egy dolog....Viszont Android 2.2 telepíthető rá? LG-ket eddig nem nagyon csíptem :S

Sebessége vitathatatlanul jobb mint a Nokiáé :D

(#30479) picur220 válasza _NCT (#30478) üzenetére


picur220
veterán

Mint melyik Nokiáé? Nekem volt N79-em, és sokkal jobb volt, mint a Spica, így utólag kénytelen vagyok belátni.:DDD :W
Android 2.2 az Optimusra nincs, az Optimus One meg eleve 2.2-vel jött ki. Én az Optimus One-t nagyon megnézném, ha most lenne zsém, akkor tuti azt venném.

(#30480) _NCT válasza picur220 (#30479) üzenetére


_NCT
őstag

Nokia 5230.... No cemment :D

Lehet megvárom az Optimus One-t...

(#30481) sdd2 válasza picur220 (#30466) üzenetére


sdd2
veterán

igen

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30482) sdd2 válasza Krajczi (#30470) üzenetére


sdd2
veterán

A spiroról ha van kérdésed akkor jöhet privibe mert nekem az van és segítek.Jó kis teló arra amit felsoroltál.Én 3-4 naponta töltöm közepes telefonálással.(3-4 óra)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30483) _NCT válasza picur220 (#30479) üzenetére


_NCT
őstag

Sajna a cache nálam is hiányzik, ezért használtba nézegetem ezeket.

(#30484) picur220 válasza _NCT (#30483) üzenetére


picur220
veterán

A cache? :DDDNem kockultál be egy kicsit?!:DDD
Mindenképpen az optimus one-t venném, az most az egyik legjobb olcsó androidos telo.

[ Szerkesztve ]

(#30485) _NCT válasza picur220 (#30484) üzenetére


_NCT
őstag

Lehetséges :DD

Hogy is mondjam, nekem úgy 30-35 lenne a plafon amit most tudnék telóra szánni, annyiért sajnos nem dobálják használtban sem a One-t :( Szóval vagy várok, vagy megelégszem a sima Optimus-al. Bár lehet hosszútávon jobban jönnék ki egy One-al...

(#30486) sagesz93 válasza _NCT (#30485) üzenetére


sagesz93
addikt

ott a zte blade, ha még kapsz... :))

[ Szerkesztve ]

(#30487) picur220 válasza sagesz93 (#30486) üzenetére


picur220
veterán

Ja, mondjuk az 512-esek már biztos jobbak, de azért még az MSM7227 harmatgyenge a 800*480-hoz... Pedig már én is közel álltam hozzá, hogy vegyek egyet:D

(#30488) sagesz93 válasza picur220 (#30487) üzenetére


sagesz93
addikt

gyere el, próbáld ki az enyémet :D
Hol gondolod gyengének? Mindenhol egész szépen teljesít a telefon. A kép meg tűéles, gondolom ezt nem kell részleteznem.
Játékokban is elég szépen helyt áll, hála az adreno 200-asnak :)
A gameloftos játékok nagy része játszható, ezek ugyebár 320x480-on alabpól nem jók. :D

[ Szerkesztve ]

(#30489) _NCT válasza sagesz93 (#30488) üzenetére


_NCT
őstag

Valamiért vegyes érzelmek fogtak el látva ZTE-t :S Számomra nagyon ismeretlen még ez a név, bár jókat olvasok róla... Videolejátszás kicsit aggaszt...

(#30490) sagesz93 válasza _NCT (#30489) üzenetére


sagesz93
addikt

Te dolgod.
Én márkanévért már nem fizetek felárat.
Egyébként hamarosan többet fogod hallani a zte nevet, mert mostanában döntötték el hogy hivatalosan is árulnak telefont magyarországon.
Itt az első, a blade, amiről tudok hogy jön egy tablet is.
Egyébként ha utánuk olvasnál, lehet meglepődnél, nem olyan kicsi cég ám ez...
eddig csak szolgáltató néven volt telefonjuk.(most nem tudok példát, de a t-nél van 1-2 zte telefon, t-mobile xy néven.)

[ Szerkesztve ]

(#30491) _NCT válasza sagesz93 (#30490) üzenetére


_NCT
őstag

Nem a cégnek olvastam utána, igazából csak telefon teszteket nézegettem, viszont az elmúlt időben úgy olvastam sokat panaszkodtak a kijelzőre(pixelhiba), valamint ez a felezett 512MB-os megoldás is okozott fejfájásokat... Úgy tudom a T.M nem is árul mostanában webshop-ban ilyen telót, a hibák miatt, csak boltokban lehet kapni. Vagy lehet lekéstem, és már vannak újabb szériás Blade-ek?

(#30492) picur220 válasza sagesz93 (#30488) üzenetére


picur220
veterán

Pl egy 800x480-as videó lejátszása? Vagy legyen csak VGA méretű. Az hogy megy?! Youtube-ról hogy játssza?
Ha nem haragszol, nem megyek el Győrbe Szolnokról kipróbálni a telodat.:DDD Van 1 haveromnak ZTE-je, még a régebbi verzió, az általános sebességével nincs gond, de dobálja a wifit meg a memóriakártyát néha.
Legszívesebben hozatnék egy Orange SF-et, az még AMOLED-es is:DDD

[ Szerkesztve ]

(#30493) sagesz93 válasza picur220 (#30492) üzenetére


sagesz93
addikt

mindjárt töltök fel egy videót, amit az egyik gameloft játék szed le magának.
800x480-as, a többit majd feltöltés után :)
A wifit dobálja, bár ez részben 2.1/2.2 fícsőr, nekem a pulse-om is dobálta. Igaz, itt többször fordul elő, van rá wifi fix. A memkarit nekem nem dobálja, egy 4gigás cl6-s van benne.

MMA87: a fórumban nagyon sok a félrevezetés, és nagyon fel van fújva ez az egész.
Egyébként december 2. hetétől 512 mega rammal, és hibátlan kijelzővel jönnek ezek a blade-ek, legalábbis az enyém minden tekintetben hibátlan. Akinek 256-s volt, az természetesen felháborodott, és vitte vissza cserélni(mivel a zte-nek még nincs hivatalos szervíze, a hibás telókat cserélik, úgy mint az apple cuccokat pl.), gondolom ezért van az hogy most fel van függesztve a telefon forgalmazása.

[ Szerkesztve ]

(#30494) _NCT válasza picur220 (#30492) üzenetére


_NCT
őstag

ZTE Blade nem Amoled-es? :S

(#30495) sagesz93 válasza _NCT (#30494) üzenetére


sagesz93
addikt

36k-ért elvárod? Inkább örülni kéne hogy 800x480 és 512 ram van benne, tudsz hasonlót ennyiért?
Egyébként már az sf-k se amoledesek.

[ Szerkesztve ]

(#30496) _NCT


_NCT
őstag

Én speciel elvárom. Hamár olcsó, és tényleg nagyot akartak durrantani vele, akkor a sok feature mellé kedves kis kínai robotkák beleépíthették volna. Bár nem tudom ez mennyire igényelt volna architektúra fejlesztést, de gyanítom nem sok kellett volna hozzá.

Persze ez így nagyon jó kis telefon papíron, remélem a közeljövőben meg is tudom tapizni, mert én is lesz*rom igazából hogy milyen márkanevet fizetek meg, a lényeg hogy időtálló legyen, fürge, s ne egy nyikorgó, karcolódó műanyag szappantartó.... Bár a fejlődésnek nem lehet gátat szabni, fél éve még az én kis 5230-asomnak is örültem mint majom a farkának, napjainkban pedig már váltanám ahogy tudnám egy gyorsabb telóra....

ZTE milyen gyorsan kezeli pl a PDF fájlokat? Értem ezalatt, ha megnyitok egy 60 oldalas pdf-et, milyen gyorsan keres kulcsszavakra, illetve a görgetési sebesség is érdekelne. IPhone 3GS,Galaxy S, SE x8-at láttam eddig, na azok egész szépen kezelték.

[ Szerkesztve ]

(#30497) sagesz93 válasza _NCT (#30496) üzenetére


sagesz93
addikt

ajánlom ezt a hsz-t: [link]
Hát ha elvárod, akkor vedd meg az lg-t, 2x ennyiért, abban talán megkapod ? :D
A pdf-et nem tudom most megválaszolni, még sose néztem rajta. De nem hinném hogy bajban lenne.
Egyébként a külső anyagok szerintem nagyon jók, ilyen gumis műanyag, mintha plasti dip-el lenne bevonva :D Nem látszik rajta az ujjlenyomat, és nem húzza meg a szél. :)

[link] itt a let's golf nevezetű játék introja, ezt szépen viszi :) Ezt most másoltam át a játék data mappájából.

[ Szerkesztve ]

(#30498) _NCT válasza sagesz93 (#30497) üzenetére


_NCT
őstag

Megtapizom, nyomogatom, simogatom majd élőben is szerintem. Kecsegtető a specifikáció alapján ez a ZTE :D

(#30499) picur220 válasza sagesz93 (#30493) üzenetére


picur220
veterán

A Wifi dobálása nem 2.1/2.2 ficsőr, az egyértelműen a telo szoftveres hibája.
Én nem játékbeli videóra gondoltam, hanem mondjuk divx-esre, vagy vmi hasonló tömörítésűre.
A telokban néha nem csak magát a nevet kell megfizetni, hanem a minőséget, ami a névvel jár, forigzempöl HTC, vagy régebben a Nokia.
Az Adobe reader komolyabb cuccot igényel, ne hidd, hogy könnyen megy minden, lehet, hogy szenvedne vele a kicsike, nekem is szenved a Spica.

[ Szerkesztve ]

(#30500) _NCT válasza picur220 (#30499) üzenetére


_NCT
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.