Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) SyntaxeError válasza Busterftw (#29100) üzenetére


SyntaxeError
tag

Vodafone 845.

ANDROIDOS, 3 MP kamera, wifi, 3,5 jack, szép kijelző.

És 2 év garancia. Én azt venném kb 15 K lesz ha akciós...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29102) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Árkategória. minél olcsóbb annál jobb, de persze minőséget is megfizetem ha pár ezres az ugrás
- Használt vagy új majd én még keresek  csak mondjatok valami típust
- Hol vennéd meg? még elválik
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, hát minél több idő annál jobb, de 1-2-3 é
- Mire használnád? az lenne a lényeg, hogy egy lényegében nagy akkukapacitású, nem csilivili, de mégis normálisan kinéző mobilom legyen
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? hát semmi ilyen kikötésem nincsen
- Milyen kialakítású telefont keresel? mindegy, de gondolom a tartóssága miatt jobb a sima mezei,
Mire szeretnéd használni, mi a fontos? Sima telefonálás, kis média szolgáltatások, értem ez alatt ha csörög akkor rendesen szólaljon meg, és ami a legfontosabb talán, hogy szép érthető legyen a hívó és hívott között a beszéd, és ha még valamiféle blutut fülest is hozzá lehet csatizni az már csak jó
Ebben kérem a segítségeteket remélem így tudtok nekem mondani pár típust, köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#29103) tjb007 válasza zsolt19900 (#29102) üzenetére


tjb007
nagyúr

Samsung C3050 (újonnan, függetlenül 16.900 Ft), Samsung E2550 (újonnan, függetlenül 19.900 Ft), Samsung S5350 (újonnan, függetlenül 24.900 Ft), Samsung S3550 (újonnan, függetlenül 21.900 Ft), Nokia 2700 Classic (újonnan, függetlenül 20.900 Ft), Nokia 2730 Classic (újonnan, függetlenül 23.900 Ft), Nokia 2710 Navigation Edition (újonnan, függetlenül 29.900 Ft)

(#29104) zsolt19900 válasza tjb007 (#29103) üzenetére


zsolt19900
őstag

Nokia 2710 ezt mondjuk már nézegettem ez jó cuccos? nem navira kellene, de minden másra jó?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#29105) tjb007 válasza zsolt19900 (#29104) üzenetére


tjb007
nagyúr

Természetesen igen, minden másra jó. A telefon mellé a szokásos alaptartozékokon felül jár még egy autós tartó, autós töltő és egy 2GB -os memóriakártya.

(#29106) zsolt19900 válasza tjb007 (#29105) üzenetére


zsolt19900
őstag

az jó jólvan nézegettem ezt igazság szerint, nem kell tényleg semmi csili-vili csak tényleg, ha előveszem akkor valami normális félét vegyek elő és tényleg tudjam használni arra amire végül is való :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#29107) LGLuke


LGLuke
őstag

Sziasztok!

Elérkezett az idő, hogy lecseréljem megszokott telefonomat. Nokia 6234-es készüléket nyúzok, most már átlépte a 3 éves kort, és akkumulátora sem az igazi.

Többféle árkategóriát szeretnék megcélozni, mindenképpen hangsúlyozzátok ki, hogy mik az előnyei az ajánlott készüléknek, és a hátrányok is nagyon fontosak.

Nem fontos az érintőképernyős készülék, sőt... Szeretem Nokia E52 formájú hagyományos készülékeket, de lehet csúszkás is, viszont szétnyitható nem kell.
Lehetőleg vékony legyen és az akkumulátora bírja sokáig mind élettartamban, mind pedig készenléti időben.

Leginkább telefonálásra használom a készüléket napi 20-30 percet kb. + napi 2-3 sms.
Viszont gyakran utazok hosszú utakra ezért az SDHC kártya és mp3 lejátszás elengedhetetlen, de nem kell walkman mobilnak lennie.
Kamerát nagyon ritkán használok, de azért jó ha nem a leggagyibb minőségű.
Email és web böngésző legyen. Drágább kategóriában pedig Wifi is.
Jó lenne, ha tulajdonságaiban nem lenne gyengébb a 6234-esemtől.

E52 nagyon megtetszett, mert az akkumulátora elég erős, ritkán kellene tölteni, és vékony dizájnos telefon. Egyedül az ára nem tetszik. Mindenképpen új készüléket szeretnék venni és 2-3 éves távlatra tervezek.

Előfizetéses készülékek közül a Vodafone jöhet szóba.

Ár: 20-30 ezer Ft körülire gondoltam.

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!

(#29108) Speedy22


Speedy22
csendes tag

Haly!
Van olyan onlineshop v vhol ahol 30körűl tudok venni új,kártyás T-mobile PULSE-t?

[ Szerkesztve ]

(#29109) tjb007 válasza Speedy22 (#29108) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs.
Maximum használtan tudsz már csak venni. Mivel a T-Mobile Pulse a nevéből adódóan a T-Mobile részére készült így máshol nem került forgalomba.

(#29110) csdm


csdm
senior tag

10k forint értékben keresek oylan telefont, amiben van 3,5 jack / vagy jár hozzá alapból stereo headset, LED-es kamera. 240x320-as kijelző, jó akksi. mit ajánlotok? Használt érdekel!

(#29111) korpicschess válasza csdm (#29110) üzenetére


korpicschess
veterán

Sony Ericsson K770-K800 :K

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29112) tjb007 válasza csdm (#29110) üzenetére


tjb007
nagyúr

SE K750, kis szerencsével K800i.

[ Szerkesztve ]

(#29113) csdm válasza korpicschess (#29111) üzenetére


csdm
senior tag

K800-m volt abból nem kérek :) K750i szintúgy K770-t meg meglesem. Köszi!

(#29114) korpicschess válasza csdm (#29113) üzenetére


korpicschess
veterán

Akkor K750 sem fog valszeg kelleni, az is jó vaskos, meg már régi.. K770 is régi, de az csak 14mm vastag. Használható telefon szerintem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29115) cizella


cizella
csendes tag

Sziasztok,

Samsung U600 mobilom van, szeretem, de készül kinyiffanni, keresem az utódját. Telenor kínálatból kiindulva néztem végig a mobilarénás teszteket, ennek alapján elég sok telefon szóba jöhet, ár szerint növekvő sorrendben:
- Nokia 7230 (12 eFt),
- Samsung Monte (17 eFt),
- Nokia C5 (22 eFt),
- Nokia 5230 (22 eFt).
Kikacsintottam még a következőkre, sokkal drágábbak: Samsung Galaxy Spica (42 eFt), Nokia 6700 Classic (42 eFt), Nokia E52 (47 eFt).

A telefon végelgyengülésig van nálam (3-4 év), nagyrészt telefonálásra használom, kisrészt ébresztésre, sms-ezésre, fényképezésre. Játszani nem szoktam, zenét ritkán hallgatok, időnként utcai zajban telefonálok, sötét gyerekszobában mobillal világítok. Érdekelne még az internet, de csak viszonylag élvezhető kiadásban, és ha egyátalán nem kerülne plusz pénzbe (nem akarok mobilcsomagra előfizetni, az eseti netezést pedig csak egyszer próbáltam ki, csodálatos számlát sikerült produkálnom.) Érintőképernyős telefonom nem volt még. Fontos a megbízható működés, igényes kivitelezés, könnyű kezelhetőség.
A fentiek közül a C5 tetszett a legjobban, élőben már nem tűnt olyan pazarnak, legalábbis a fehér. A tesztben kifejezetten jókat írtak róla, viszont elég sok panaszt találtam vele kapcsolatban, pontosabban nem kevesebbet, mint bármelyik másik telefonnál.

Kérlek benneteket, segítsetek, melyik mobilt ajánljátok, vagy melyiket nem, vagy melyiknek van a legkedvezőbb ár/érték aránya.

Előre is köszönöm a tippeket.

"A későn megjött ész olyan, mintha meg se jött volna."

(#29116) meroly válasza cizella (#29115) üzenetére


meroly
veterán

Ezek közül szerintem is a C5 lenne a legjobb választás.
Kár hogy a fényképező LED-jét nem lehet elemlámpának használni, pedig sötét gyerek szobába nagyon jól jönne az, én már csak tudom, jó ideje normális elemlámpás telefont keresek (úgy néz ki az X2 lesz az).

Impossible is nothing

(#29117) SyntaxeError válasza cizella (#29115) üzenetére


SyntaxeError
tag

Ár érték arányban Samsung Monte talán a legjobb. Igaz én kicsit hozzátennék és akkor használt szép E71 lenne belőle... :R

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29118) Klepti


Klepti
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy új telefont venni hosszútávra, újonnan vagy alig használtan függetlenül vagy kifüggetlenítve(esetleg vodásan, mert szerződésem van), kb 40-45k-t szánnék rá. Nem érdekel, hogy milyen gyártó, a telefon a lényeg.

Kritériumok:
-WiFi
-relatíve nagy képernyő (>2,4") (ha érintőképernyő, akkor csak kapacitív)
-fizikailag nagy, szeretek "téglát" cipelni
-viszonylag nagy akksi
-16 (esetleg 8) GB-ig bővíthető microSD memória

Nem fontos:
-3G
-kamera
-GPS

A SE Hazel-t néztem ki, tudnátok még mondani vetélytársakat?

Előre is köszönöm! :R

(#29119) korpicschess válasza meroly (#29116) üzenetére


korpicschess
veterán

Sonyericssonokban ez alap feature ;) Nekem W995-ön 2 gombnyomás bekapcsolni, és tényleg tök tuti :P

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29120) Archanon


Archanon
őstag

Sziasztok!
Középkategóriában kéne egy jóféle ár/érték aránnyal rendelkező telefon, 20-25ezer Ft körül főleg általános használatra. Sms, telefonálás, s persze nem utolsó sorban zenehallgatásra, valamint az se árt, ha tűrhető minőségű képeket gyárt. A videózás gondolom ebben a kategóriában bőven elfelejthető... Netezni a nem fogok, játék nem szempont, az akku bírja napi 1-2 óra zenehallgatás mellett 2 napot minimum [van ilyen?]. Fontos lenne a lehetőleg jó mikrofon/hangszóró párosítás, kihangosítva is jól szerepeljen. Mit ajánlotok? Egyáltalán van ilyen telo középkategóriában?:))

Nokia [!], LG, esetleg még Samsung jöhet szóba, a többi vagy az ára miatt, vagy úgy egyáltalán nem kellene... Érintős/nem érintős.. oly mindegy.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#29121) littlelion21 válasza Archanon (#29120) üzenetére


littlelion21
addikt

Így elsőre a Samu U800, G600 páros ugrik. Előbbi 25k, utóbbi 28k (a talán legjobb 5mpx-es érzékelővel).

(#29122) SyntaxeError válasza Archanon (#29120) üzenetére


SyntaxeError
tag

Használtan LG Arena ami beugrott vagy esetleg HTC Touch szép állapotban...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29123) tjb007 válasza Klepti (#29118) üzenetére


tjb007
nagyúr

Samsung Monte. 3" -os kapacitív érintőképernyő, WIFI, 16 GB -ig bővíthető memória stb.

(#29124) LGLuke válasza LGLuke (#29107) üzenetére


LGLuke
őstag

Erre valaki?

(#29125) meroly válasza LGLuke (#29124) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 6303i vagy C5?

Impossible is nothing

(#29126) kafka


kafka
csendes tag

Sziasztok,

a 450-es korszak óta Ericssonos vagyok, de a mostani telefonom nyavalyái miatt már nem feltétlen vagyok márkahű...

Keresnék egy hagyományos kialakítású gépet, mivel a hűvös beköszöntével kesztyűben is használom. ( tényleg, létezik olyan érintőképernyős, amit kesztyűben is lehet? Garminomat simán)

Amire használnám, fontossági sorrendben:

- zenehallgatás
- sms
-üzleti alkalmazások
- net (WLAN-on)
- kamera (fényképezés)
ja, a telefonálást kihagytam :D

Nokiát, LG-t nem szeretnék, valahogy nem az én stílusom egyik sem.
Jót szeretnék, szóval nem vagyok árérzékeny.

Köszi, előre is.

(#29127) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy normális telefont venni, mert a jelenlegivel televan a...
Jelenleg egy T-mobile Pulse tulaja vagyok, de sajna nincs rá értelmes ROM.
Jelenleg T-éknél a az Iphone 3GS-el szemezgetek.
Mindenféleképpen részletre venném, ez havi 10k-t jelentene, de mivel van már 2 kártyám is, így havi 16K-t, ezt már picit sokallom.
Legfontosabb, hogy az akku jól bírja, zene, fényképezés, net.
Tudom, kamera szempontjából a szifon nem áll a toppon, de a többiben elméletileg helyáll.
Néztem még a HTC Touch Pro 2-t is, de az meg már 103000Ft, az megint sok, még lízingre is szerintem.
Havi +10K-ból kellene a lehetö legjobb számomra.
Igazából tapicskolós masinéria lenne a jó, ne döcögjön, ne legyen fos és ne kelljen havonta újabb, talán jobb ROM-ot rárakni.
Elöre is köszi!

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#29128) littlelion21 válasza kafka (#29126) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha slide is szóba jöhet akkor SE C905, ha csak és kizárólag hagyományos, akkor SE Elm.

szerk: üzleti alkalmazások alatt mit értesz? Mert ha fontos, akkor inkább Nokia/Samsung és symbian.

[ Szerkesztve ]

(#29129) LGLuke válasza meroly (#29125) üzenetére


LGLuke
őstag

Ez a C5-ös nem rossz. Majd utána olvasok kicsit. Teszt alapján egész pofás készülék.
Köszi az ötletet.

(#29130) korpicschess válasza Klemens (#29127) üzenetére


korpicschess
veterán

Igazából az iPhone 3GS jó lenne, hogyha vársz vele még, mert van időd, akkor majd valószínűleg menni fog lejjebb az ára az iPhone 4 miatt. Most még nem éri meg azt venni.
Touch Pro 2 elavult és döcögős az iPhone-hoz képest.. ráadásul rezisztív. Én nem ajánlanám igazán. (Családban van egy, így tudom milyen.)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29131) anatre001


anatre001
tag

Sziasztok!

Új telót akarok venni. 2-t találtam, ami szerintem egész jó, ebben az árban.

Egyik a Nokia 5230, másik az LG KU990. Azt hallottam hogy az LG-k egy idő után nem túl jók, bár nekem kinézetre mindenképp az jön be, meg elég masszívnak is tűnik.
Sajnos mindkettőből csak használt jöhet szóba.

Szerintetek melyiket keressem inkább? Tapasztalatok, vélemények?

Előre is köszi!

Üdv,
anatre

Webfejlesztői munkákat vállalok!

(#29132) tjb007 válasza anatre001 (#29131) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kamerában a KU990 jobb, minden másban az 5230.

(#29133) anatre001 válasza tjb007 (#29132) üzenetére


anatre001
tag

A kamera annyira nem fontos, az már inkább, hogy stabil legyen, ne fagyjon le, és masszív is legyen! :)

Webfejlesztői munkákat vállalok!

(#29134) meroly válasza LGLuke (#29129) üzenetére


meroly
veterán

Igen, jónak mondják. Csak semmi extra dolog nincs benne, semmi különleges. Szépen csendben teszi a dolgát, mint afféle üzleti nokia. ;)

Impossible is nothing

(#29135) anatre001 válasza anatre001 (#29133) üzenetére


anatre001
tag

Nem nagyon szoktam zúzni a telefonokat, meg használni is csak telefonálásra, meg max még pár hülyeségre, de nem vagyok az a nagy telefonmániás, de ha már újat veszek akkor olyat akarok ami tetszik. Megéri szerintetek a kinézet miatt megvenni az LG-t, vagy maradjak inkább a Nokiánál?

Webfejlesztői munkákat vállalok!

(#29136) skrabi válasza anatre001 (#29135) üzenetére


skrabi
senior tag

LG mostanában nagyon jó cuccokat gyárt, én is most váltottam Nokiáról LG-re és nem bántam meg;)

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#29137) anatre001 válasza skrabi (#29136) üzenetére


anatre001
tag

Megtudhatom, hogy milyen telefon, és mennyi ideje van meg? :)

Webfejlesztői munkákat vállalok!

(#29138) sagesz93 válasza anatre001 (#29135) üzenetére


sagesz93
addikt

a ku990 nagyon jól össze van rakva, minőségi cucc, de szoftveres téren már nagyon öregecske. igaz rengeteg féle módosítás van rá, de az csak a külső, ettől még a rendszer lassú marad.
a nokia ebben sokkal jobb, nameg oprendszeres.

[ Szerkesztve ]

(#29139) tjb007 válasza anatre001 (#29137) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az adatlapján megtalálod.

(#29140) Tuningeren1


Tuningeren1
csendes tag

Hello, segítséget szeretnék kérni tőletek, leváltásra került telefonom egy SE W705.
Az ár keret körülbelül 40K, de ha kicsivel több nemgond.
Igazából újban gondolkodom, de ha tudtok mondani olyan telefont ami használtan is megbízható akkor meghallgatom azt is. :)
T-mobile-os előfizetésem van, így ennek a szolgáltatónak a mobiljai, vagy fügetlen forrásból szeretnék vásárolni.
Körülbelül 2 éves időintervallum a minimum.
Használat, körülbelül napi 15perc telefonálás, és 2-3 sms. Fényképezésben nem kell sok megapixelnek lenni-e csak szép természetes képet készítsen.
Multimédiában napi körülbelül 3-4 óra zenehallgatás. Filmnézés is időnként, lehetőleg jó minőségben.
Üzleti alkalmazások nem fontosak, csak a könnyen alakítható op.rendszer, sok támogatott program legyen rá. Amivel szemezgettem az android, de mások is érdekelnek.
Kialakítása igazából mindegy, inkább strapabíróbb legyen.

Viszont nagyon fontos pont lenne a Wifi, a munka és a suli-hoz nagyon kéne, lehetőleg megfelelő minőségű Wifi, böngészésre esetleg wifin keresztüli youtube-os videónézéshez. És hogy rendesen fogja a Wifit.
És a headset, lehetőleg jó minőségű, ne hallójáratos legyen.

Opel Astra 1.7TDS Isuzu 82LE :)

(#29141) anatre001 válasza sagesz93 (#29138) üzenetére


anatre001
tag

Értem, köszi a választ. :) Akkor úgynézki marad a nokia :)

Webfejlesztői munkákat vállalok!

(#29142) tjb007 válasza Tuningeren1 (#29140) üzenetére


tjb007
nagyúr

Samsung Galaxy 3 (2 éves hűségnyilatkozattal 44.990 Ft), Android OS, WIFI, GPS, 3.15 MP -es kamera.
A másik lehetőség a Samsung S5620 (2 éves hűségnyilatkozattal 19.990 Ft), zárt rendszer, WIFI, "használhatatlan" GPS, 3.15 MP -es kamera.

[ Szerkesztve ]

(#29143) kafka válasza littlelion21 (#29128) üzenetére


kafka
csendes tag

Szemeztem ezzel a kettővel...és olvasgattam is fórumokban, főleg az Elm-ről. Háát, kb ugyanolyan szívások vannak vele, mint az én W890-esemmel. Azért asszem kipróbálok egyet, talán ez még a lájtos üzleti alkalmazásokat is tudja. Főleg a fejlettebb naptárkezelés ami nekem kellene.

(#29144) cizella válasza meroly (#29116) üzenetére


cizella
csendes tag

és @SyntaxeError: köszi a tippeket, még nem döntöttem :) (Szeretem ezt a vétel előtti állapotot, amikor még mindegyikről lehet ábrándozni.)

"A későn megjött ész olyan, mintha meg se jött volna."

(#29145) Nova96


Nova96
őstag

Üdv keret 35-40e
-Mire használod:főleg zene,néha kép készítés és főleg beszélés.
-Szolgáltató:T-mobil(egyenlőre)

Valami jó telefont mondjatok.

(#29146) packdiler válasza Nova96 (#29145) üzenetére


packdiler
tag

Használt vagy új???

(#29147) Nova96


Nova96
őstag

Új 2-3évig bírja ki.

(#29148) tjb007 válasza Nova96 (#29145) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nokia C5

(#29149) Archanon válasza SyntaxeError (#29122) üzenetére


Archanon
őstag

Ezekkel az a gond, hogy nagyon kicsúsznak a tervezett max összegből. Igen, azt elfelejtettem leírni, hogy mindenképp csak új jöhet szóba, használtban nem bízok annyira.

littlelion21: Jó kis telók, a g600 [hol lehet 28-ért kapni?] nagyon ott van tudásilag, egyet nem csípek, a szétcsúsztatható tulajdonságát. De biztos meg bírnám szokni. Viszont a nagyon határeset az a 25k...

Nokia 2700-val szemezgetek, egész baráti ára van, pofás, és még sokat is tud, igaz, nem túl kiemelkedő multimédiával rendelkezik. Szerintetek?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#29150) meroly válasza Archanon (#29149) üzenetére


meroly
veterán

A 2700 vállalható kis telefon. Pár hónapig volt tavaly mikor megjelent. Minden oks vele, akku kicsit gyengécske, nálam 2 napot ment el (jó nálam minden csak 2 napot megy :B ) meg a gombok voltak hangosak kicsit a 6230i-hez képest. Nézz bele a topikjába, szinte naplót vezettem róla :D

Nova96: +1 a C5-nek ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.