Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30501) picur220 válasza _NCT (#30500) üzenetére


picur220
veterán

Ez így teljesen jó.:D

(#30502) sagesz93 válasza picur220 (#30499) üzenetére


sagesz93
addikt

Pedig máshol is gond van vele, mondjuk a nexus one-nál is panaszkodnak, pedig az egy developer phone :) a 2.3 oldja meg a gondot.
Ha teszel fel egy sample-t, megnézem neked, én nem szoktam telefonon filmezni, és gépen se nagyon. De ha néznék, biztos konvertálnék mp4-be. konvertáláshoz infó hogy mit visz: [link]
A minőséggel nincsenek problémák itt se, persze nem a csúcs, de ennyiért ne várjon el az ember többet.
pdf megválaszolva, a videón még 2.1-en gyári rommal megy ilyen szépen, 2.2-n biztos mégjobb :) (ha jól látom 245 oldalas pdf ;) )
Most komolyabb játékokat nézek, előbb toltam egy kis real football 2011-et(!), folyamatosan megy, most jön a real gt racing academy, ipodon nagyon jó, kiváncsi vagyok itt hogy fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#30503) _NCT


_NCT
őstag

Amúgy LG GT540-en ne is álmodjunk 2.2-es Android frissítésről a későbbiekben? Ki mit hallott róla? :S

(#30504) sagesz93 válasza _NCT (#30503) üzenetére


sagesz93
addikt

szerintem épp ezért vannak ezek az újabb optimusok, hogy el legyen felejtve a gt540..
bár ahogy láttam előszeretettel főzik rá a 2.2-t, az is bőven jó :)

(#30505) Apsajt


Apsajt
csendes tag

Sziasztok,
Sajnos lenyúlták az mp3 lejátszómat, és azt gondoltam, vennék egy olyan új mobilt, aminek elég szép hangja van zenehallgatáshoz is. Napi több órát hallgatok aktívan zenét, főleg jazzt, akusztikus dolgokat, szóval igényesebb hangzású zenéket, nemcsak gépzenét.
Kérnék szépen tapasztalt fórumozóktól ötleteket, melyik telefont válasszam? A többi extra funció (fényképező, internet) annyira nem szempont, csakhogy melyiknek van a legszebb hangja. Sennheiser CX300 fülesem van. Kösz mindenkinek, és BUÉK!

(#30506) korpicschess válasza Apsajt (#30505) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

iPhone-okat tudom javasolni.. SE W995-öt, esetleg nokia xpressmusic telefonokat. Kb ilyen sorrendben.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30507) SyntaxeError válasza Apsajt (#30505) üzenetére


SyntaxeError
tag

Árat nem nagyon kaptunk de én is almát javasolnék, vagy esetleg ha világválság van akkor Sonyericsson valami. :R

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30508) Helomoto


Helomoto
csendes tag

85 Ezer forint lenne a keretösszeg.
Androidos készüléket szeretnék.

Mivel járok jobban :

HTC HD2 -- rá lehet húzni az androidot félek is h gány lesz /:

Samsung Galaxy S --ez szimplább de ebből meg hiányzik a vaku +kisebb kjelző

Mi lenne a jobb ? mind2őt ennyiért lehet szerezni és nagyon hezitálok,előre is köszi :K

HTC HD2 v Galaxy S ???

(#30509) korpicschess válasza Helomoto (#30508) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem egyértelmű, hogy SGS, amennyiben androidot szeretnél. Én nem térnék vissza WinMo-ra.. az tuti, hogy SGS-en gyorsabban fut, erősebb a hardver, a 3D-s teljesítmény stb..
Kamerában hiányzik a LED, de jobb a képminőség és a videó. Persze sötétben esélytelen.
Kijelző kisebb... a mérete is. Ez szubjektív teljesen, meg az is, hogy ki szereti a SAMOLED-et és ki nem.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30510) picur220 válasza Helomoto (#30508) üzenetére


picur220
veterán

Mindenképp SGS, vagy ha kell vaku, akkor a HTC Desiret meg a Motorola Defyt nézd még meg. HD2-t nem vennék a WM6.5 miatt.

Apsajt: szerintem is vehetsz iPhone-t nyugodtan, akár egy 3G is elég, használtan ki lehet fogni jót kb 50-ért.

[ Szerkesztve ]

(#30511) picur220 válasza sagesz93 (#30502) üzenetére


picur220
veterán

A Nexuson semmi gond vele, haveromnak van, sulis wifit, amit a ZTE dobál, a Nexus nem, rajta marad órákig is ha kell.
Mondjuk szerintem ZTE-árban lehet kompromisszumot kötni, N1 árban nem.:D

(#30512) sagesz93 válasza picur220 (#30511) üzenetére


sagesz93
addikt

Lehet dobál, a nexus is eldobja, csak pingelni tudod, viszont ha töltesz rajta, a letöltés megszakad. Na de mindegy, ez már nem a topikba tartozik :D Én nem fogom kipróbálni, készülék hiányában, csak olvasom :)
Egyébként kiderült hogy az összes zte hibátlan, csak firmware-t kell cserélni, és az 256-osból 512-s lesz, és a kijelző hibák is megszűnnek. Hát lol.. :D

[ Szerkesztve ]

(#30513) deatom


deatom
tag

sziasztok!
segítségetek szeretném kérni
a következő 2 mobil közül, melyik szerintetek a jobb?
Samsung Corby

LG GS290

esetleg még ez:
Sony Eric. Spiro w100
előre is köszi a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#30514) beni3d


beni3d
aktív tag

Sziasztok!
körülbelül 40 000ft om lenne egy telefonra, egyenlőre az LG Optimus GT540-et néztem ki magamnak, de nem ragaszkodom hozzá.
A kérdés így szól: Ebben az árkategóriában most melyik a legütősebb telefon? (ha páran dobnátok egy top5 listát, nagyon hálás lennék) Próbálok most elhatárolódni a használt telefontoktól, de természettesen mindíg akadnak kivételek, még az is szóba jöhet :)

(#30515) sagesz93 válasza beni3d (#30514) üzenetére


sagesz93
addikt

Optimus - x8 - blade
A blade nyers adatokba veri mindet, de a többi se rossz teló.

(#30516) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!

Tavasszal kulfoldre tavozom, ezert szuksegem lenne egy olyan telefonra, amin (3g-n keresztul) fel tudom hivni asszonyt itthon.
Elony, ha a VoiP-szoftver tud a hatterben futni, es nem zabalja le az akkumulatort 2 ora alatt.
Qwerty is nyugodtan johet, szetnyitos-tologatos telefont nem szeretnek.
Iphone nem jatszik, maximum 80 ezer forintot szanok ra, akar uj, akar hasznalt a keszulek.
Eddig az E72-t neztem ki, bar oszinten bevallom, a Blackberry Bold 9000 jobban tetszik. Viszont a Symbiannak joval nagyobb tabora van, es ha barmi gondom akadna, nagyobb ra a sansz, hogy segitseget kapok.

Szoval barmilyen otletet szivesen veszek.

Koszonom!

Szereted az állatokat?

(#30517) picur220 válasza sagesz93 (#30512) üzenetére


picur220
veterán

A kijelző pixelhibáját (már ha pixelhiba) hogy szünteted meg szoftveresen? A döglött pixel az döglött pixel, akárhogy nézed, és ami döglött, azt nem nagyon lehet újraéleszteni. Ha meg igen, akkor mindenki hepi:DDD

[ Szerkesztve ]

(#30518) picur220 válasza piqla (#30516) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem inkább a Nokia legyen, mint a BB, a BB nyűgösebb, külön internetszolgáltatás van rá, stb... én ezzel nem kínlódnék. Jó lesz oda az E72.

(#30519) sdd2 válasza deatom (#30513) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
A corbyt nem ajánlanám mert nem egy megbízható készülék.Az LG se jó mert egyik haveromnak az van és megy a szervízbe mert nem lehet megnyitni a képeket de már a zenéket se.Ez elég gáz.A spiro jó készülék de arra alkalmazásokat nem igen lehet rakni.zenelejátszásra és telefonálásra meg rádió halgatásra viszont nagyon jó.de ott van még a samsung c3300K.erre lehet már progikat is lehet tenni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30520) sagesz93 válasza picur220 (#30517) üzenetére


sagesz93
addikt

Pixelhibás telefon nem volt sok, csak a gradiens hibákat siratta mindenki.
Na, az most megszűnt + van 512 ram :)

(#30522) picur220 válasza sagesz93 (#30520) üzenetére


picur220
veterán

Na az jó.:D Elgondolkodtam ezen a telon mostmár én is...
Milyen szoftver kell ahhoz, hogy legyen 512 RAM, vmi főzött, vag gyárilag adták ki? Mondjuk én úgyis tennék fel főzöttet:D

beni3d: Ez szakmai topik, nem hirdetési felület, hirdetni a hardveraprón kell.

[ Szerkesztve ]

(#30523) sagesz93 válasza picur220 (#30522) üzenetére


sagesz93
addikt

ezt gyárilag adták ki, teljesen alappá varázsolja a telót, aztán mehet rá bármi.
Van 1-2 jó froyo, most nem tudom melyiket tegyem fel, nekem a 3. froyo van fent :DD

(#30524) picur220 válasza sagesz93 (#30523) üzenetére


picur220
veterán

A froyok teljesek, minden működik rajtuk?
Milyen rendszer alól telepítettél? (XP, Win7?) Nekem win7 alatt a parancssor valahogy nem úgy megy, ahogy azt én szeretném...(cd-vel nem vált mappát, stb.)
Szerk: különös, mostmár megy a parancssor, pedig a múltkor nem ment... :F

[ Szerkesztve ]

(#30525) sagesz93 válasza picur220 (#30524) üzenetére


sagesz93
addikt

fullos, most jött olyan ami alatt már .32-es kernel van
win7 64 bit, minden megy, sdk is, adb is, bár nem kell, a parancssor se, meg lehet oldani parancsikonokkal is az egészet :D

[ Szerkesztve ]

(#30526) Davidof92


Davidof92
senior tag

Sziasztok
Úgy döntöttem leváltom az öreg P1i-t. Kinéztem eddig 2 telefont, az egyik ugyan úgy Sony E., csak az X1, a másik pedig a ZTE Blade. A Blade melett az szól, hogy újonnan olcsón beszerezhető, kap rá az ember garanciát. Viszont ami nem tettszik benne a gyenge kamera, az esetleges hibás kijelző(tudom cserélik csak azért nem szeretek átjárkálni másik városba emiatt) illetve láttam élőben androidot, hát nekem valahogy nem igazán jött be. Az x1-re nincs garancia mivel használtan venném, van qwerty-je, nemrossz kamerája és winmobilos. Az egész akcióra 35E forintom lenne összesen. Minden félére használnám őket, film, zene net(mivel jövőre koleszos leszek). Melyiket tanácsoljátok?

(#30527) SyntaxeError válasza Davidof92 (#30526) üzenetére


SyntaxeError
tag

35 Kért? iPhone 2G!!!
Amúgy ha tényleg ezt a kettőt szeretnéd akkor egyértelműen ZTE.
A kamera nem a legfontosabb és mégis egy friss Androidos készülék...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30528) Davidof92 válasza SyntaxeError (#30527) üzenetére


Davidof92
senior tag

Teljesen friss szoftverrel rendelkező iphone 2g-vel küld majd át légy szíves nekem akármit bluetoothon. Jah, hogy nem lehet. Iphone-t sosem fogok venni, nálam a vicc kategória. Összehasonlítva a másik 2 készülékkel keményen alulmarad. Bocs, de ezt muszáj volt leírnom. ZTE-hez visszatérve, nagyon viszolygok az androidtól, élőben tappancsoltam már(x10, x8) és hát mit ne mondjak. Nekem annyira átláthatatlan az egész, nincs is rendes menü, van egy gomb amit ha megnyit az ember akkor a programok csak úgy be vannak hányva(már elnézést a kifejezésért) négyzetrács alakba. Meg még is csak egy noname a gyártó, én legalábbis ezelőtt sose hallottam róluk.Az x1-nél viszont ott van a használtság mivolta, hogy az előző gazdája(i) miként viselkedtek vele.

(#30529) sagesz93 válasza Davidof92 (#30528) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát akkor vegyél sony-t ha neked az jobban fekszik.
Nem muszáj megszeretni az androidot.

pszili8: galaxy spica? ne vicceljünk már.

[ Szerkesztve ]

(#30530) pszili8 válasza Davidof92 (#30528) üzenetére


pszili8
aktív tag

Szerintem ennyi pénzért a legjobb vétel a Samsung galaxy Spica.Egyébként én is telefonvásárlás előtt állok,használtan szeretnék venni és 60k a plafon.Nokia N97 és Samsung Galaxy Spicán gondolkodom.Vélemény? Kizárt telefonok:X10mini,X8,5800.Igazából legjobban Galaxy S-t szeretnék,de ahhoz gyűjteni kell.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#30531) Davidof92 válasza sagesz93 (#30529) üzenetére


Davidof92
senior tag

eredetileg is azt szeretem volna, csak megtetszett hogy a bladenak nagyobb a kijelzője, ezáltal jobb lehet vele internetezni, filmet nézni, ugyan úgy van 3.5-ös füles kimenete, csak az a pár rossztapasztalat, kijelző, wifi. Majd elválik, előbb sikerüljön eladni a p1i-t :DDD .

szerk: nézegettem, alig találni 2g-s iphone-t, csomó sima 3g de 50 körül

pszili8: tudom túl szűk látókörű vagyok de nálam se az lg se a samsung nem tartozik a telefon kategóriába.

[ Szerkesztve ]

(#30532) sagesz93 válasza Davidof92 (#30531) üzenetére


sagesz93
addikt

Már a kijelző gondok meg vannak oldva, új firmware segítségével.
Wifire van wifi fix, nem kell nagyon komolyan venni.
Ha nem tetszik az android, akkor semmilyen új rendszer nem fog tetszeni :D pedig ezek a jók, nem pedig a wm.

(#30533) pszili8 válasza Davidof92 (#30531) üzenetére


pszili8
aktív tag

Az LG tényleg nem telefon,de a Samsungot ne szarozd má le :DDD

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#30534) Davidof92 válasza sagesz93 (#30532) üzenetére


Davidof92
senior tag

mármint a pixelhibát orvosolja? jó kis firmware lehet :D a wifit olvastam, csak mégis. Lehet megszoknám az androidot, nem tudom. Nézegetem még a htc Hero-t, nagyon tettszik csak drágácska. Mondjuk ha kitoljuk 40ig a határt és lehet használtat is nézni, mit ajánlanál? Blade-nek a kamerája gyenge ezért inkább valami más. Minden féle képpen micro sd kelljen bele és legyen 3.5ös dugasza

[ Szerkesztve ]

(#30535) sagesz93 válasza Davidof92 (#30534) üzenetére


sagesz93
addikt

Nemtudom honnan a pixelhiba, a gradiens hibát siratta mindenki.
Bár lehet 1 pixelhibát észre se vennél, olyan a kijelző :D
Hero gyengébb mint a blade. Kamera gyenge, de legalább autófokuszos, nekem ez pont elég.mobilarénás tesztet ne nagyon nézd, szerintem rettentő gyenge lett és 256 megával + gradiens hibás kijelzővel lett tesztelve.
40ből se kapsz jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#30536) Davidof92 válasza sagesz93 (#30535) üzenetére


Davidof92
senior tag

Mostani P1-esénél gyengébb a kamerája a blédnek. Én úgy tudtam pixel hibásak, mármint a kék nem megy a kijelzőnek rendesen. Majd gondolkodok még. Sajnos még mindig az x1 tűnik jobbnak annak ellenére hogy kisebb a kijelzője és hogy használt. A kameráját nem nagyon tudom megbocsátani a blade-nek. Juteszembe, fektetett képernyő qwerty-je milyen a blédnek?

Szerk: x1 hogy áll a flash támogatással? gondolok itt youtubéra, vagy komolyabb flash oldalakra

[ Szerkesztve ]

(#30537) sagesz93 válasza Davidof92 (#30536) üzenetére


sagesz93
addikt

az nem pixelhiba...
Amit te annak hiszel, azt sikerült javítani.

(#30538) Davidof92 válasza sagesz93 (#30537) üzenetére


Davidof92
senior tag

pedig úgy olvastam hogy az volt. Flashesről tudsz valamit mondani?

(#30539) saguaro


saguaro
tag

Üdv!

Kellene nekem egy kis segítség.

Le szeretném cserélni az elsődleges telefonomat, mert nagyon nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Most ezt a szerepet egy LG GT540 Optimus tölti be, kevés sikerrel.

Másodhegedűs gépnek egy iPhone 4-et használok, benne a saját, mobilnetes kártyámmal, szóval net, játék, zene, stb-stb megoldva.

Viszont az Optimust lecserélném. Amiért: tetű lassú az android, akksi nem bír valami sokat, recseg-ropog, nyikorog az egész telefon, bazári hatású.

Amit tudnia kellene az utódnak:

-minőségi anyagok, összeszerelés
-jó beszéd hangminőség
-3G/HSDPA, WiFi előny, de nem szükséges
-GPS előny, de nem szükséges
-lehetőleg minél jobb akksi
-szép, lehetőleg normális méretű kijelző
-GYORS!!! rendszer

Árban a felső határ maximum 50.000ft. Használt is lehet. :)

Amit használtam egy ideig, az a Nokia 6303i volt, nagyon szerettem, egyetlen bajom az volt, hogy minden alap dolognak eleget tett, viszont semmi pluszt nem tudott(pl gps, wifi, táccsszkrín), viszont olcsó volt.
Nokia 6700 Classic-ot nézegettem még, de arról sehol nem találtam bővebb infót.
Ami nem kell:

-symbian
-windows mobile
-rezisztív kijelző
-lassú rendszer

Ha tudtok olyan telefont, ami minden fenti kritériumnak megfelel, osszátok meg velem kérlek. :)

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#30540) korpicschess válasza saguaro (#30539) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem tudok olyat ami nem lassú az iPhone-hoz képest.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30541) saguaro válasza korpicschess (#30540) üzenetére


saguaro
tag

Nem iPhone-hoz képest, nyílván ahhoz képest még a Galaxy S is lassú, hanem mondjuk sebességbe tudja egy S40-es Nokia sebességét. :)

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#30542) korpicschess válasza saguaro (#30541) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát ha symbian nem játszik... BB 8900 (és még több másik BB), SE W995.
Ha játszik a symbian akkor N86-ot javaslom.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30543) saguaro válasza korpicschess (#30542) üzenetére


saguaro
tag

Igazából symbiannal semmi bajom nincs, azt leszámítva, hogy piszok lassú. Mindegyik.

BlackBerryk megmozgatják a fantáziámat, az a SE az valami borzalom, meg slide-ot nem is igazán szeretnék, plusz hiba forrás, viszont a BB az jó ötlet.
Esetleg még valami? :B

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#30544) Genji


Genji
őstag

Sziasztok! Készüléket keresek a következő elvárásokkal:
-30K körüli ár
-Preferált márka Nokia
-Normál használat + zenehallgatás
-Esetleg WIFI
-mindenképpen új (független vagy voda)
C3at találtam, az mennyire jó választás? Más esetleg? Köszi!

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#30545) Rav3n02 válasza Genji (#30544) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Jó választás lehet, de előtt nézz utána a C-3 fórumon hogy jött-e már ki hozzá valami értelmes frissítés ami javította a belassulásokat, és a gyenge Wif-t.

(#30546) Genji válasza Rav3n02 (#30545) üzenetére


Genji
őstag

Kösz, esetleg más típus?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#30547) Rav3n02 válasza Genji (#30546) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ha használtan is megfelel, akkor tudok még mondani, de újonnan nem nagyon, max ha szolgáltatótól is oké előfizuval...Qwerty mennyire fontos?

[ Szerkesztve ]

(#30548) Genji válasza Rav3n02 (#30547) üzenetére


Genji
őstag

Qwerty abszolút nem fontos. Tegyük fel előfizuval / tegyük fel használtan is jó. Akkor mit érdemes nézni?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#30549) Rav3n02 válasza Genji (#30548) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Használtan:

Nokia E71 (2008) 25-35k
Samsung Galaxy Spica (2009) 30-35k
LG GT540 (2010) 30-35k

Vodafone:
Nokia C6-00 28.990 - ....
Samsung S5620 Monte 12.990 - ....

Most így hirtelen ezek jutottak eszembe, ezek mind megbízható és elfogadható tudású telefonok szerintem :K

Üdv,
R

(#30550) Genji válasza Rav3n02 (#30549) üzenetére


Genji
őstag

Oks köszi mazsolázok! :R

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.