Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) Bermi


Bermi
aktív tag

sziasztok, kérném a segítségetek:
következő kritériumok alapján szeretnék a kedvesemnek venni egy telefont.
1. független vagy telenor feltöltős
2. szétcsúsztatható (slide)
3. minél kisebb legyen.
4. imád fényképezni, tehát ez a terület ha jobb egy kicsit az nem árt, de sem zenehallgatás és se internet nem fontos.
5. pink, red vagy valami nőies ilyen színben is legyen.
6. lehetőleg 20e-ig, de ha annyira pofás és mondjuk van pár extra (mp3, nagy memória, microsd bővíthetőség stb.), akkor mehetek feljebb.
7. szinte csak beszélgetésre használja, így sok üzemidő se árt ha van, de annyira nem fontos

nézegettem ilyeneket, hogy samsung e250, nokia 2220, de hátha van jobb, kcisit több tudású is.

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#29352) Shroomz


Shroomz
csendes tag

Sziasztok! Új telefont szeretnék vásárolni és ebben kérném a segítségeteket (ez gondolom nem meglepő:) ).

Paraméterek:
Árkategória: 20-30000 Ft körüli összegre gondoltam (némileg hajlandó vagyok ezen változtatni).
Állapot: Új készüléket szeretnék vásárolni, lehet ez T-függő, illetve gyári független.
Használat: Alapvető kommunikáció, mint telefonálás vagy sms, illetve ami meghatározó, a zenelejátszási képesség. Számomra nem kiemelkedően fontos a kamera minősége. Internetezni csak abban az esetben szeretnék vele (elenyészően kevés esettől eltekintve), ha azt ingyen tehetem, tehát WiFi segítségével, ami ebben az árkategóriában, lássuk be, nem túl gyakori. A jó akkumulátor sem hátrány. A bővíthetőség fontos.
Operációs rendszer: lepjetek meg :) .
A telefon kialakítása: Anyaghasználatot figyelembe véve; szeretem a fémet, de természetesen a műanyag sem akadály. Illetve flip kialakításon kívül bármi jöhet.

Saját elképzelések : Nokia X2 (fölöslegesnek tartom az 5MP-t), Nokia 6303i, SE Spiro (sok problémáról írtak).

Summa summarum: jó kialakítású, jó hangzású, kevés parasztvakítással.
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#29353) Tommy7


Tommy7
tag

Üdv, nem tudom eldönteni, hogy N95 öt vagy N95 8Gb ot vegyek.
a 8gigásnak nagyobb a memóriája nagyobb a kijelzője, jobban néz ki,
de olyanokat is olvastam h a sima N95 jobb. Most olcsón tudok egy 8GBosat, kb mint egy sima annyiért, azért kellene tudnom, hogy melyik lenne a jobb.

Szerintetek? :F :F
:R

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#29354) korpicschess válasza Tommy7 (#29353) üzenetére


korpicschess
veterán

A 8 gigás jobb, de már elég öregek mind a ketten.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29355) Ricardo válasza Tommy7 (#29353) üzenetére


Ricardo
félisten

A 8gigás mindenben jobb, az összeszerelése is (!) kivéve annyiban hogy a 2,8 ra már szerintem határeset a 240X320

(#29356) meroly válasza Shroomz (#29352) üzenetére


meroly
veterán

Én a 6303i-re szavazok. Kár hogy 5630-at már nem forgalmaz a T, az lett volna jó.

Bermi: még a 7100 jöhetne szóba...

Impossible is nothing

(#29357) dabgergo


dabgergo
őstag

Sziasztok! Lenne egy sűrgős és elég fontos kérdésem:
T-s előfizető leszek és ha 2 év hűségre kötöm akkor ugy választhatok olcsóbban egy készüléket. Na én ezt a készüléket szeretném majd eladni mert iPhone-t használok, de a kérdés az h mi az a készülék amire van kereslet ezek közül, tehát melyiket válasszam h el tudjam adni: [link]

(#29358) korpicschess válasza dabgergo (#29357) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát ez a kérdés szerintem nem ide tartozik, egyébként meg nemhiszem, hogy bármelyik megvétele-eladása érne 2 év rabigát.. Magam részéről sosem vennék ilyen telefont amit előfizura vettek.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29359) meroly válasza dabgergo (#29357) üzenetére


meroly
veterán

SE zylo vagy elm-et, esetleg t-mobile pulse mini-t éri meg venni és eladni jelenleg. Nem sokat de pár ezret tudnál vele keresni.
Amúgy én is ezt csinálom, csak én évente cserélhetek :B

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#29360) Bermi válasza meroly (#29356) üzenetére


Bermi
aktív tag

köszi, valóban igéretes darab, de közben elmentünk megnézegetni személyesen is a készülékeket és ami a legjobban tetszett az a nokia 7230 (igaz drágább mint 20e, de alig, 23.500,--ért kaphatnék egy bontatlant).
a mobilaréna tesztje dicséri, csak egy kicsit nagyobbacska, de ha nincs kisebb, akkor szerintem marad ez.

nem tudja valaki melyik a legkisebb újonnan még kapható kicsúsztatható mobil?

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#29361) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Nokia E51 mennyire jó választás a 20ezer Ft alatti mobilok kategóriájában? :)
wlan mennyire megbízható benne? Mik a hátrányai a telefonnak?
Köszi a válaszokat!

(#29362) korpicschess válasza Lacazr93 (#29361) üzenetére


korpicschess
veterán

Jó választásnak gondolom!
Ha főként telefonálásra kell akkor szerintem jobb, mint az ilyen árban újonnan kapható low-end androidok.
Hátránya a kicsi kijelző.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29363) Lacazr93 válasza korpicschess (#29362) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Igen legfőképp telefonálásra, sms-ezésre, meg fészbukozásra kéne :D

(#29364) picur220 válasza Shroomz (#29352) üzenetére


picur220
veterán

Nokia 6303i classic az egyik, ami megfelelhetne.
T-Mobile Pulse Mini a másik, de ezt már kevésbé ajánlom. Maga a telefon nem rossz, de zenében nem fog elkápráztatni. Esetleg ha veszel mellé egy Sandisk Sansa Clipet, ha még forgalmazzák, az az egyik legjobb mp3 lejátszó a piacon, sokkal jobb, mint egy ipod. Ja, és 10k alatt van.

(#29365) meroly válasza Lacazr93 (#29361) üzenetére


meroly
veterán

Hangszóró elég hamar elromlik és nagyon halk - állítólag - bár én nem tapasztaltam vele anno.

Impossible is nothing

(#29367) pawee


pawee
tag

szaisztok mivel ellopták a mobilm ezért szeretnék venni egy újat.
az elvárásom annyi lenne, hogy jó zenelejátszója legyen és tudjon pdf-et kezelni, nem kell semmi extra, csak, hogy buszon utazás közben tudjak olvasgatni, ehhez sztem nem kell okostelefon meg 100.000ft-os telefon (legalábbis remélem). ja még annyi, hogy nem szeretnék érintőkijelzőset, legjobb lenne a hagyományos formájú. nem nagyon vagyok járatos a témában, ezért kérek itt segítséget. (amúgy nokia 5130-ra gondotlam csak nem tudom,h arra lehet rakni java alapú pdf olvasót) válaszotokat előre is köszi!

Minden input az ördögtől érkezik!

(#29368) tg08


tg08
csendes tag

Sziasztok!
Egyik ismerősöm is most akar telót venni és ezek közül szeretne választani: LG ARENA vagy Samsung i 900 Omnia.
Szerintetek melyiket érdemes megvenni? /én még nem mondtam neki semmit,mert nem ismerem ezeket a telókat/
Azt mondta hogy netezni szeretne wifin keresztül / youtube-ot is használná/ meg néha egy kis zene meg fényképezés.

Köszi előre is!

(#29369) picur220 válasza tg08 (#29368) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem egyiket sem. Amúgy meg tök más kategória, az i900 okostelo, az arena meg nem az, más területre szánták őket. Ennyi pénzért (+5k...) inkább Spicát vennék, sokkal jobb, mint ez a kettő. Fényképezésre nem jó, bár egy Camera 360 Pro-val el lehet lenni.
Ha nagyon multimédiás kéne, akkor el kell felejteni az érintőképernyőt, és venni egy N79-et, az az igazán jó multimédiára, viszont netre jobb az érintős, főleg a kapacitív.

(#29370) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Szeretnék venni valami egyszerű, olcsó bulitelefont. A vodafone 246-ot néztem ki. Van valakinek ezzel tapasztalata?

(#29371) korpicschess válasza chatran (#29370) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát szerintem bulitelefonnak tökéletes. ;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29372) peti_s


peti_s
addikt

Üdv!
Egyszerű ( csak telefonálásra, és sms-re lenne használva ), kinyitható, olcsó telefont keresnék, kb. olyan V3 szerűséget. Milyen alternatívák vannak? :) Thx előre is. :)

(#29373) theartofdota


theartofdota
tag

szerintetek egy újszerű állapotú Nokia E51 black steel full tartozékos dobozos teló megér 20k-t?

(#29374) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! Tudásban, árban hasonló telefont keresek, mint a 6300 (Tudtommal újan már nem lehet kapni, viszont egy haveromnak ez a típus kéne, ajánlanék helyette másikat). Tudnátok ajánlani esetleg árban hasonló telefont? Jöhet több alternatíva is, majd olvasokt teszteket. Ha tudásban meghaladja, viszont árban 25-30k allatt van, akkor az is jó. Előre is kösz a segítséget.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#29375) oearek


oearek
csendes tag

Sziasztok!

Kifejezetten puskázáshoz keresnék telót :D Használtan, 40kFt alatt, vacilálok a samsung spicán (i5700) és LG arénán(km900). Már utána olvastam mindkettőnek, spica nyílt, LG-nek jobbak a multimédiás képességei, de nekem az lenne fontos, hogy melyik megbízhatóbb és gyorsabb (és egyáltalán milyen) pdf/doc/jpeg kezelésben, illetve aki ismeri őket, melyiknek jobb ilyen felhasználásra a kijelzője és melyik jobb wifis netezésre? (ha nincs épp a telón ami kéne... :) )

(#29376) Danny750 válasza oearek (#29375) üzenetére


Danny750
őstag

Hát puskázni lehet könnyebb az Arena-n mivel érzékenyebb a kijelzője és szebb a képe, viszont megbízhatóságban és gyorsaságban a Spica a jobb!( több doc-fajtát is kezel)
Wifis netezéshez is jobb a Spica az erősebb vevő és a jobb böngésző miatt!
Anyaghasználatban és multimédiában jobb az Arena ,de ott lényegesen! :K
(1éve én arena-ról szoktam puskázni XD, de azért mert az volt a telóm és nem puskázásra vettem-viszont nagyon jól teljesített :DDD )

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#29377) tjb007 válasza peti_s (#29372) üzenetére


tjb007
nagyúr

Új vagy használt legyen ?
Függő vagy független ?
Ha új és függő akkor melyik szolgáltatónál ?
Az az olcsó összegben (maximalizálva) kifejezve mekkora ?

(#29373) theartofdota

Ha hibátlanul működik és valóban újszerű állapotú akkor igen, megér 20eFt -ot.

(#29374) hajbel

Elvétve lehet még kapni új 6300 -át, igaz megkérik az árát. A 6300 helyett a 6303/6303i -t tudnám ajánlani.

(#29378) theartofdota válasza tjb007 (#29377) üzenetére


theartofdota
tag

köszi :R remélem sikerül is megvennem

(#29379) peti_s válasza tjb007 (#29377) üzenetére


peti_s
addikt

Új, független. :) Árban minnél olcsóbb. :)

(#29380) tjb007 válasza peti_s (#29379) üzenetére


tjb007
nagyúr

V3 szerűség van, úgy hívják, hogy Motorola V3, bőven 30eFt alatt lehet már kapni újat.
A másik V3 szerűség a Motorola K1, szintén bőven 30eFt alatt még lehet kapni újat.
Több V3 szerűség nincs amit újonnan, függetlenül lehet kapni.

A másik lehetőség a nem V3 szerű Nokia 2720 fold, újonnan, függetlenül 2 év Nokia garanciával 18.900 Ft.
Mással nem tudok szolgálni.

(#29381) peti_s válasza tjb007 (#29380) üzenetére


peti_s
addikt

Thx. Akk V3. :D Ám azt hittem 6 év alatt csak kijött vmi más is, de úgylátszik akkor még1 Moto V3-t veszünk. :) Ám most neten néztem h van, de itt Pécsen sehol sem lehet már ilyet kapni. :(

(#29382) sagesz93 válasza oearek (#29375) üzenetére


sagesz93
addikt

haverom spicával puskázik ha olyan a helyzet.
én meg a pulse-ommal, neten is, sőt legtöbbször netről guglizok :)
jobb a pulse a 3,5" miatt :)) (most pont elado az én példányom)

volt arenám is, azért az nyögvenyelősebb

[ Szerkesztve ]

(#29383) ---VR6---


---VR6---
csendes tag

Helló

Lenne egy problémám.Kellene egy telefon wifivel és egy elég jó kamerával.
Használtan maximum 33.000ft-ot akarnék kiadni érte.
Tudtok ajánlani valamit?

thx

(#29384) littlelion21 válasza ---VR6--- (#29383) üzenetére


littlelion21
addikt

Samsung I900 Omnia így elsőre.

(#29385) sagesz93 válasza ---VR6--- (#29383) üzenetére


sagesz93
addikt

lg arena is belefér/jó lehet, ha a multimédia a fő szempont

[ Szerkesztve ]

(#29386) ---VR6---


---VR6---
csendes tag

üdv

Épp egy omniát szeretnék lecserélni.Ezért kiesett.
Az lg arénán én is elgondolkoztam.
Még a kiszemeltek közt van egy nokia n95 8gb vagy egy sony ericsson c905
Azt halottam hogy az aréna nem mindegyik wifi routert szereti :F
Ebbe van valami igazság vagy csak hülyítik a népet?

(#29387) Dondom


Dondom
tag

Melyiket vegyem meg, egy Sony Ericsson W100-at vagy egy Samsung Champ-et? Mindkettő 19k újonnan Vodánál.

Jelenlegivel olyan bajom van (LG KP500), hogy a zsebembe kioldódik, azt felhív mindenkit (szar nyomvatartásos feloldási rendszer), valamint SMS küldésnél, ha olvasok egy SMS-t ott nyomok alul egy Választ, annak a helyén van a Küldés is és kérdezés nélkül elküldi az üreset. :S Ha véletlen kétszer nyomom meg vagy ottmarad az ujjam (ittasan gyakran előfordul XD)

Szóval én az ien apróságokra érzékeny vok, mert ez miatt akarom most lecserélni...

Ha tudtok jobb alternatívát, természetesen szívesen meghallgatom.

[ Szerkesztve ]

(#29388) default.


default.
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni: péntekig el kell döntenem, milyen telefont vegyek.
A fő szempont a zene, a hangminőség. (és a 3,5 jack csatlakozó)
Amiket eddig néztem:

nokia 5230
samsung Monte
SonyEricsson W100 Spiro

Kérem szépen, akinek van tapasztalata, írja meg, melyik telefonnak a legjobb a hangminősége zenelejátszáshoz. csak fülhallgatóval érdekel, külső hangszóró nem számít.

Arra is gondoltam, hogy ha nem találok a telenor-nál megfelelőt, akkor veszek egyet náluk, és értékegyeztetéssel elcserélem egy olyanra, ami megfelelne.

Légyszi segítsetek :)

Előre is nagyon köszönöm!

(#29389) tjb007 válasza Dondom (#29387) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az ilyen problémák elkerülése végett szerintem a W100 jobb választás lenne. Arról nem is beszélve, hogy KP500 -nak 3" -os kijelzője van míg a C3300 -nak csak 2,4", így a Champ -bél még nagyobb az esélye az is "félrenyomásoknak".

(#29388) default.

Ezek a közül a Nokia 5230 -nak van a legjobb hangminősége. Viszont ha nincs szükséged érintőképernyőre, op.rendszerre, GPS -re és 3G -re akkor inkább a Spiro -t válaszd.

(#29390) krisz166


krisz166
csendes tag

azt szeretném kérdezni hogy melyik mobiltelefonra érdemes beruházni?
nokia n8
samsung galaxy s
samsung wave?
melyik tud a legtöbbett?
melyik éei meg az árát?

(#29391) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a SonyEricsson w902-ről?
A kamerája elég jó, a külsejével is meg vagyok elégedve...valakinek van valami tapasztalata?
Előre is köszi. :) :R

(#29392) tjb007 válasza krisz166 (#29390) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindegyik jobb és rosszabb valamiben. A három telefon összehasonlításának sok értelme nincs.

(#29393) default. válasza tjb007 (#29389) üzenetére


default.
őstag

köszi.
spiro gyengébb hangminőségben, mint a nokia?
esetleg hasonló árkategóriában tudsz mondani jobbat?

(#29394) D347HBR1NG3R


D347HBR1NG3R
tag

Sziasztok!

Jelenleg előfizetéses vagyok a vodafone-nál, és lejárt a két év, vehetek új készüléket, mit ajánlotok?
A keret rá kb 50e HUF, ettől sokkal feljebb nem akarok menni, nagyon max 60, ha megéri. Most egy k800i-m van tehát azért jó lenne, ha az új ehhez képest szignifikáns különbséget tudna produkálni. (értsd: semmiféle tudásban ne menjünk visszafelé hozzá képest lehetőleg)

Előre is köszönöm szépen a választ! :R

Jaffa jokes???

(#29395) SLYM


SLYM
veterán

mobiltelefont vásárolnék. elolvastam az első postot. olyan 25.000 körül van rá pénzem. telenoros, vagy pannon praktikum kártyás csomagom van. és szeretném megtartani a kártyámat is. szóval olyan kéne ami ezt támogatja, bár ha úgy sokkal olcsóbb, akkor akár le is cserélném a kártyámat egy másik, de sokkal jobb percdíjas kártyás csomagra. az, hogy használt vagy sem nem tudom, hogy számít-e valamit. igazából nem tudom, hogy jó-e a használt is, de igazából inkább újan venném ha lehet, de ha használtan fele annyiért lehet kapni újszerűt, akkor az is megteszi. csak és kizárólag telefonálásra használnám. nem érdekel még az SMS sem. egy a lényeg nekem, hogy jól nézzen ki. mondjuk az se baj, hogy ha esetleg vele képeket is csinálni, meg nyilván nézegetni is rajta, meg ne ilyen szar csengőhangja legyen. tudjátok az a régi, hanem szóljon rendesen, tudják, hogy nem valami 5 éves a teló. kb ennyi lenne. köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#29396) meroly válasza SLYM (#29395) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 6303i

Érdemes lenne áttérni új generációs kártyás csomagra, gondolom ez a saját számod megtartásával szolgáltatón belül kivitelezhető.

Impossible is nothing

(#29397) tjb007 válasza default. (#29393) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy fokkal gyengébb de ha nem vagy vájt-fülű akkor észre sem fogod venni.
Jobbat hasonló árkategóriában nem tudok mondani.

(#29398) hoffman187


hoffman187
csendes tag

A közeljövőben megjelenő (4 hónapon belül) telefonok között tudtok olyat ami a következő tulajdonságoknak megfele (tudom ennél jobbak jelennek meg de azok cefetül drágák)l:
Android 2.1 - 2.2
GPS
3 inches (vagy e körüli) kapacitív képernyő
Felbontás: minimum 240x400
3,5 jack
5 megapixeles kamera + villanó, vga video rögzítés (a képek minimum átlagos de inkább jobb minőségűek legyenek)

Üdv
Hoffman

(#29399) picur220 válasza hoffman187 (#29398) üzenetére


picur220
veterán

HTC legend mondjuk pont belefér. Csak ugye normális keret nélkül ezt nem lehet megválaszolni. Mondjuk a Samsung Wave is jó, és a HTC Aria is pont ez a kategória.

(#29400) hoffman187 válasza picur220 (#29399) üzenetére


hoffman187
csendes tag

A wave badás, a HTC Arian pedig nincs villanó és nem túl jók a képei ahogy olvastam. Igen a legend az egyik lehetőség, csak kérdés hogy lesz e más a közeljövőben, esetleg ami jobb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.