Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29851) picur220 válasza opr (#29848) üzenetére


picur220
veterán

Nokia E52, LG Optimus (!), Galaxy3 (igo nem tuti...), ezek a vodafontól. Máshonnan sem nagyon tudok jobbat, max Nokia E66, E71 (kicsit kilóg...), IGO a nokiákra nincs, de van Ndrive, Sygic, Garmin, amik ugyanolyan térképekből gazdálkodnak, és hasonlóan jók.

(#29852) picur220 válasza blt.62 (#29849) üzenetére


picur220
veterán

Ne cseréld el, nem egy kategória...

(#29853) kpal


kpal
veterán

Szerintetek melyik telóban jobb a Wifi N95 8GB vagy N80 ?

(#29854) picur220 válasza kpal (#29853) üzenetére


picur220
veterán

Az N80-ban nincs wifi, csak az internet editionban. Amúgy az N95 8GB-ban elég jó, meg az N79-ben is! :K

(#29855) kpal válasza picur220 (#29854) üzenetére


kpal
veterán

Van wifi mert most azt használom.

[ Szerkesztve ]

(#29856) Prison85


Prison85
senior tag

Sziasztok! A héten végleg megadta magát a telefonom így vennem kell egy újat. Körülnéztem a kínálatban, de ami igazán tetszik, az drága és nem is használnám ki a benne rejlő tudást így számomra felesleges.

Elvárásaim:
-lehetőleg ne érintőképernyős, mert mindig a zsebemben van - tele lenne zsebkarcokkal az egész
-átlagos méretű, ne legyen vastag
-férjen bele a 25k-s "álomhatárba"
-wifi előny, de nem feltétel

Eddigi kiszemeltem a Sony Ericsson Elm, de nem tudom mennyire megbízható a márka. Tetszik még a Samsung S5230 az ára és számomra elfogadható tudása miatt, de sajnos ez is érintőgombos :((( A tanácsokat előre is köszönöm!

(nem feltétel, hogy új legyen, de mindenképp garanciális és karcmentes állapotú kellene)

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#29857) sdd2 válasza Prison85 (#29856) üzenetére


sdd2
veterán

szia!
sony ericsson (j108) cedar és a (w100i) spiro.nem wifisek de beleférnek az "álomhatárba".Nekem spiro van és nagyon jó kis telefon.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29858) sdd2 válasza sdd2 (#29857) üzenetére


sdd2
veterán

van samsung s5320 is nagyon jó csak egy kicsit drágább és valami szoftverhibálya van mert a telefonálás közt van 1-2 másodperc kihagyás.meg van a samsung s5350 shark is és az is nagyon jó.mindegyikről van teszt.nézd meg melyik tetszik neked.persze ezekben sincs wifi.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29859) Prison85 válasza sdd2 (#29857) üzenetére


Prison85
senior tag

Köszönöm a tippet. :R A j108 kifejezetten tetszik

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#29860) sdd2 válasza Prison85 (#29859) üzenetére


sdd2
veterán

szívesen.örülök, hogy segíthettem

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29861) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Melyik most a legjobb SonyEriccson a hagyományos és az érintősök közül?
Aksi idő is számítana.

MegtorloXp

(#29862) picur220 válasza Prison85 (#29856) üzenetére


picur220
veterán

Nokia E63, ha belefér használtan? De a Nokia 6303 sem egy rossz készülék, megbízható.
SE-t biztos, hogy nem vennék, tapasztalataim alapján.
A Samsung S5230 meg olyan lassú egy cucc, hogy szerintem elviselhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#29863) SyntaxeError válasza blt.62 (#29861) üzenetére


SyntaxeError
tag

x1 minit nézegesd, szerintem megéri és relatív sokat is tud

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29864) sdd2 válasza blt.62 (#29861) üzenetére


sdd2
veterán

Hát a sony ericsson x10 mini tényleg nagyon jó áron van az érintős okostelóknál.A hagyományosaknál az Elm nagyon jó kis készülék de még fast-portal van felszerelve.aztán árához képest nagyon jó képességű Cedar is ott van.hát ezekből tudsz válogatni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29865) sdd2 válasza picur220 (#29862) üzenetére


sdd2
veterán

milyen tapasztalataid alapján?
Mert nekem volt 3 sony ericsson telefonom meg a családban is van jópár és eggyikel sincs semmi gond.nekem volt nokiám is de az hamar beadta a kulcsot.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29866) blt.62 válasza sdd2 (#29864) üzenetére


blt.62
őstag

A W995 és a C905 milyen?

MegtorloXp

(#29867) sdd2 válasza blt.62 (#29866) üzenetére


sdd2
veterán

mind kettő nagyon jó telefon.én a w995-öt választanám mert fém.szerintem ez pozitív.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29868) sdd2 válasza blt.62 (#29866) üzenetére


sdd2
veterán

én a hagyományost candíbarnak értettem.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29869) blt.62 válasza sdd2 (#29868) üzenetére


blt.62
őstag

Bocsi én írtam rosszul,mert a NEM érintős mobilra gondoltam.

MegtorloXp

(#29870) SyntaxeError válasza sdd2 (#29865) üzenetére


SyntaxeError
tag

Nekem is 2 sony ericssonom is volt és semmi bajuk nem volt. (k750 k800i)

Annak ellenére nem szerettem mert bumszli és amúgy is iPhone párti vagyok.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29871) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Segítségeteket szeretném kérni, az SE K800i telefonom utódját keresem, ha lehet, akkor a Vodafone kínálatából.

Az SE K800i meg is határozza a szükséges képességeket: mp3, rádió, legalább 3MP, autofókusz. Segédfény és villanó nem szükséges, de ha van, nem baj. Internet nem fontos, OS mindegy, memóriakártyával bővíthető legyen. Árban maximum 20 rongy, de nem baj, ha olcsóbb. Lehetőleg új legyen, de jó állapot esetén használt is lehet, gyártó mindegy.

Mely modellt/modelleket ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#29872) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

A SE K750i telefonom utódját keresem. Már leszűkítettem két telefonra az elképzelésemet, de a biztonság kedvéért megkérdezlek benneteket is, hátha tudtok javasolni más mobilt is.

Követelmények:
- Android op. rendszer
- kapacitív kijelző
- GPS, wifi, 3G
- ár: új ár max. 60K legyen kártyafüggetlenül, vagy használtan 60K, ez a plafon. Ha használt, akkor legyen még rá gari.
- elsősorban kártyafüggetlen telefont szeretnék, vagy esetleg a Telenortól / Djuice-tól.

Én a Samsung i5700 és i5800 telefonokig tudtam leszűkíteni a keresést. Létezik ezeken kívül alternatíva ebben az árkategóriában?

Köszönöm segítségeteket előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#29873) sdd2 válasza sh4d0w (#29871) üzenetére


sdd2
veterán

szia!
Hát én a cedar j108-at ajánlanám csak nincs meg a 3mpx-es autofókuszos kamera.
Illetve van még a nokia 6303 de kicsit drágább.25000 ft függetlenül
van a SE X8 3.2 mpx-es kamerával de az is csak fixfókuszos.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29874) SyntaxeError válasza sh4d0w (#29871) üzenetére


SyntaxeError
tag

Vodafone 845 a best szerintem.
Androidos 2 év garis, igaz Samsungok is vannak (Monte ) de azokat én nem ajánlanám még az ellenségemnek sem...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29875) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm a válaszokat.

https://www.coreinfinity.tech

(#29876) jblgti38


jblgti38
tag

Sziasztok!
Szeretném kérni a segítségeteket,és mi másban is mint hogy milyen telefont vegyek...:)
Igazából akármilyen telefon jöhet ezeken a határokon belül: 30-35000Ft,csináljon jó képet(vagy legalább olyat mint a KU990),legyen benne Wifi,Csak és kizárólag érintős.Jah és ne legyen LG.Jó az LG is csak most kicsit másra vágyok:) Használtra gondoltam hisz 30-35ért nem igen kapok normális telót újonnan.Gondoltam a Samsung S8000-re de arról azt írják h kicsit lassú:/ Más,hasonló kaliberű telefont esetleg tudnátok ajánlani?
Segítségeteket előre is Nagyon Köszönöm!:)

(#29877) monti0222w


monti0222w
addikt

sziasztok kérdésem a következő commtiva z71 vagy lg optimus one erösebb játékok terén illetve melyiken futtatható komolyabb játék, ez döntene a két készülék között! köszi :U

(#29878) picur220 válasza monti0222w (#29877) üzenetére


picur220
veterán

Optimus.

(#29879) picur220 válasza sdd2 (#29865) üzenetére


picur220
veterán

Nekem eddig 7 Nokiám volt, és a híresen szar 3510i kivételével mindegyik bírta, amíg nálam volt, és soha semmi gond nem volt vele, de miután lecseréltem egy SE-re, annak beszart a szoftvere, és a Joystickja is, egymás után. Na ekkor mondtam azt, hogy utoljára szórakozott velem egy szutyokerikszon, soha többet. Most is Spicám van, és tudom, hogy sokkal jobb volt a Nokia N79-em, amit lecseréltem erre, bánom is már, és gondolkozom a visszacserén, de ha lesz pénzem, veszek egy htc-t.

(#29880) owon


owon
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy milyen duo sim-es telefont ajánlotok.
Feltételek:
"jó" kamerája legyen pl. 2MPx vagy jobb
minél olcsóbb legyen
Előre is köszönöm!

www.kapcsolasok.hu - Ha érdekel az elektronika...

(#29881) opr válasza picur220 (#29851) üzenetére


opr
veterán

Hmmmm, nokia-t nem szeretem annyira, sokszor elég fosul vannak összerakva a telefonjaik :(
LG optimus, galaxy 3 elgondolkodtató, azoknak utánanézek szerintem. :R

Más: szerinted/tek elképzelhető, hogy a moto xt720 mondjuk valami übernagy karácsonyi akcióban lemegy 50-60k körülre? Tudom, hogy egy kicsit durva lenne, de azért reménykedni még szabad :DDD
Ha lemegy, akkor tuti azt veszem, ha a NAAAGY szellem még bent tartja a lelket a kis k800-amban addig.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#29882) opr válasza opr (#29881) üzenetére


opr
veterán

sry, már nem tudtam szerkeszteni. lg optimus = gt540?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#29883) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

A gyerek SonyEricsson K800i-je megadta magát kellene helyette valami, paraméterek:

Legalább annyit tudjon, mint a k800i, független, vagy pannon függő, használt, de jó állapotú és max. 25-30-at szánunk rá. Telefonálás mellett zenehallgatás, fotózás amire még használja a gyerek.
Jelenleg az LG KM900 (arena) az egyetlen befutó a feltételek alapján, de ha van nem sokkal gyengébb, de megbízhatóbb mobil az is jöhet:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29884) sdd2 válasza Mercutio_ (#29883) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
ena SE w100i spiro és a cedar j108-at ajánlom.a kamerájuk igaz 2 mpx-es fixfokuszos de nem rosz képet csinálnak.Viszont pozitív a 3.5 mm-es Jack meg a micro-usb.De ott a samsung s5350 star vagy a c3300 champ.ezek is jó kis telók.de én a sonykat ajánlom mert olcsók és nagy tudásúak az árukhoz képest.spiro 26K függetlenül újonnan a cedar is 27K-28K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29885) korpicschess válasza Mercutio_ (#29883) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

Aréna szerintem jó választás lehet. Támogatom. Ebben a kategóriában jó választás lehet a szoftveres nyűgjeivel együtt, mert azért sokkal jobb, mint mondjuk egy S5230. Zenében is jó, meg videóban is.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29886) SyntaxeError válasza Mercutio_ (#29883) üzenetére


SyntaxeError
tag

iPhone 2G-t ha sikerül kifogni 30 Kért akkor egy olyan telefonja lesz amitől lepisili a bokáját kb.(bocs de tényleg akkora ugrás se k800 után, főleg egy gyereknek) ;]

Egyébként aréna sem rossz csak hát más világ...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29887) Veyron


Veyron
tag

Üdv! Telefon csere előtt állok és a Vodafone-tól lekértem az árlistát és a következő mobilok férnek bele a keretbe:
Nokia e52 navi
Nokia C6
HTC Wildfire
Samsung galaxy 3
SE X10mini, pro
Elvárásaim, hogy megbízható, strapabíró legyen, valamint aksija ne adja meg magát 2 nap után. Jó volna, ha lenne benne értelmes gps. Kinézetre nekem a nokia e52 és a SE x10 mini jön be a többi nem igazán. Hosszabb távra tervezek 1-2 év. A fenti telók közül melyiket tudnátok ajánlani?Köszi előre is :R

(#29888) tomsics válasza Veyron (#29887) üzenetére


tomsics
senior tag

E52.Azt írtad tetszik is,van több féle navi is.Szerintem nem jársz vele rosszul

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#29889) Perillustris


Perillustris
senior tag

Sziasztok,

A T-kínálatából kellene választanom egy olyan készüléket, aminél a hívás fogadását követően, egyetlen gombnyomással elindítható a hívás (hang)rögzítése.

Más igény nincs, de ez alapfeltétel.

Tudtok ilyet ajánlani?

:R

Perillustris

(#29890) tomsics


tomsics
senior tag

Honnan tudnám megnézni hogy T-nél forgalmazzák-e majd a nokia c6-1-et.
Ma néztem a listát,be került pár új telo,meg lejjebb vitték 1-2-nek az árát,de még mindíg nem tudok dönteni.Még a motorola defyt várom,de az szerintem marha drága lessz.A c6-1 ki sincs írva a hamarosan kapható telokhoz.

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#29891) Fancy-boy válasza tomsics (#29890) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha nincs a T-nél haverod vagy a Nokiánál akkor sehonnan.

Hamarosan megjelenő készülékek listáj bőven megteszi, mert ott még várakoznak
legalább 2 hetet a telefonok, mire bekerülnek az akciós árlistába.

[ Szerkesztve ]

(#29892) Fancy-boy válasza kpal (#29853) üzenetére


Fancy-boy
addikt

N95 8GB bár az N80-nak jobb a kijelzője és van benne fém is. Jó régi darabok :))

N80 Internet Edition meg szoftveresen volt csak más mint a sima. Pl. Jobb böngésző
De buherálással a simára is fellehetett rakni az Internet Edition szoftverét.

[ Szerkesztve ]

(#29893) LoJoCi


LoJoCi
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, QWERTY-s telókkal kapcsolatban, hogy várható-e valami új mostanában? Blackberry 8520-al szemezek, mivel Nokia E72-t nem akarok Symbian miatt, viszont Blackberry-t egyáltalán nem ismerem.

(#29894) tomsics válasza Fancy-boy (#29891) üzenetére


tomsics
senior tag

Hát sajna nincs egyiknél sem haver.Így pedig nagyon úgy néz ki hogy marad a sima c6.Most nézegettem a blackberry 8900-át az se tűnik annyira rossznak,de hát ott meg nem használnám ki a blackb szolgáltatásait

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#29895) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Halilali

Érdeklődnék, hogy milyen telefont tudtok mondani nekem, ami nagyon jól összerakott, nem recseg nem ropog, nem gombos (érintős legyen) 3,5jackes, hosszútávra ami tényleg jól össze van rakva!Különösen nem érdekel a kamera meg semmi ilyesmi.Telefonálásra smsre, netre és mp3 hallgatásra kellene.Tudtok valamiket ajánlani?:) Nokia 5230at néztem ki, de az anyagminőségéről nem sokat hallottam. Előre is köszi;) majd persze ez Dec. ben lenne aktuális :DDD (mod: hopp 35k ig függetlenbe)

Sajna az 5310em most adta be a szolgálatot :/

[ Szerkesztve ]

(#29896) Fancy-boy válasza PiciKenny (#29895) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Vegyél egy ZTE Blade típusú telefont a T-mobile-nál, aztán otthon kifüggetleníted.

(#29897) PiciKenny válasza Fancy-boy (#29896) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Mindenképp független kell, de a 3,5 jack elhanyagolható...hmm Samsung S5230 ről vélemény?anyaghasználat érdekelne leginkább.(Lg kp501-2--höz képest gyorsabb a menüje)

(#29898) sdd2 válasza Perillustris (#29889) üzenetére


sdd2
veterán

A sony ericsson w100i spiro ezt tudja.Nekem van és ez biztos.Talán a cedar ban is van de nem biztos

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29899) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hmm Nokia 5228hoz mit szóltok? engem különösen hidegen hagy a GPS s a 3G..nem arra kell:) anyaghasználatban milyen? tényleg ezek nélkül olyan mint az 5230?

(#29900) sagesz93 válasza PiciKenny (#29897) üzenetére


sagesz93
addikt

Nehogy már ilyenekben gondolkodj.
A zte blade 36k-ért klasszisokkal jobb. Tudod mi az hogy android? Jobb ha megtudod. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.