Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30051) korpicschess válasza meroly (#30050) üzenetére


korpicschess
veterán

Igazad van átsiklottam rajta:) Köszi szépen :)) :R :R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30052) Tyba


Tyba
csendes tag

Üdv
Szerintetek melyiket válaszam?
- Sony Ericsson x8
- LG GT540
- ZTE Blade
Legjobban zenét halgatnék és játszanák (3D). Már mindent elolvastam a 3 telórol. De nem tudok dönteni. Segítsetek. Előre is kösz.

(#30053) @matthew@ válasza tomsics (#30043) üzenetére


@matthew@
őstag

OK, thx a segítséget, én is a mellett döntöttem volna, de inkább várok valami erősebb androidosara jó kamerával és kevésbé Samsung Galaxy S árral, mert az sokak számára megfizethetetlen, egy havi fizu ;]

Matthew 24:42

(#30054) atillaahun válasza korpicschess (#30049) üzenetére


atillaahun
veterán

Nagyon köszönöm a ZTE Blades ajánlást, egyelőre eléggé bejön (végül a 3,5"-es kijelző győzött meg). A tesztet már elolvastam róla, meg 100 hozzászólást a 4000-ből, úgyhogy mire végzek, már biztos lehet megint kapni.
Pár napja mikor elgondolkodtam a váltáson még meg sem fordult a fejemben, hogy 6 számjegy alatti áron hozzá lehet jutni érintőképernyős, wifis, gpses telefonhoz, de ma már bátorkodom azt is megkérdezni, hogy van még esetleg ilyen áron ennél is jobb?
Bár meg kell hagyni, az én elképzeléseimet így is felülmúlta, de biztos tudtok még mondani pár hasznos extrát, amiről nem tudok, de szükségem van rá.

(#30055) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok!
Van egy LG KM900 ARENA-m. A közeljövőben szeretném lecserélni, mert idegesítően lassú. Milyen mobilt ajánlotok, ami hozza az Arena szintjét, elsősorban zenei téren? Én a Samsung 8500 Wave-re gondoltam. Az milyen zenei téren? Esetleg valami hasonló alternatíva lenne ebben az árkategóriában (persze az sem baj, ha olcsóbb)? Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#30056) zamir


zamir
csendes tag

Sziasztok!

Kérlek segítsetek. Szeretnék a Jézuskától kapni telefont karira. DE... :F Nem tudok dönteni.

Amit tudni kell rólam: Nő vagyok, szeretem nagyon a telefonokat. Volt már rengeteg. Nem érdekel, hogy nőies legyen. Sőt... Szeretem ha sokat tud a telefon, ha gyors, nem fagy le. bla,bla, bla...

Szeretek sokat netezni a telefonon, fontos a kamera, kényelmes legyen az sms-írás.

Jelenleg egy nokia 5800-van már 2 éve.. Unom, lassú.

A telók, amiket kinéztem magamnak:

Nokia N8 (félek, hogy "csak" küllembe változik a jelenlegitől, a menüje ugyan olyan.)

HTC HD2 (szép, nagy, de Windows...)

Iphone 3Gs (tömegteló :((( )

Válaszotokat köszönöm!
:DDD
Zamir

(#30057) sdd2 válasza Tyba (#30052) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Szerintem x8 vagy gt540

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30058) Tyba válasza sdd2 (#30057) üzenetére


Tyba
csendes tag

Szia
Nem tudod hogy melyiken mennek(jobban) a 3D-s játékok? Kösz.

(#30059) skublics_ger


skublics_ger
csendes tag

Sziasztok!
Sony Ericsson X8 és Samsung Galaxy 3 között vacilálok. Melyiket ajánljátok inkább? :F

skublics_ger

http://flickr.com/skublics_gergely

(#30060) beltazor13


beltazor13
csendes tag

Hello!
Én kinéztem két telót és érdekelne h melyiket ajánljátok.
A telók: Samsung Wave 723 és LG GT540 Optimus.
Várom a véleményeket! Üdv!

(#30061) sdd2 válasza Tyba (#30058) üzenetére


sdd2
veterán

Sajnos nem.Ha benézel a topikjába ott lehet írtak róla.

beltazor13:Inkább a Wave :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30062) littlelion21 válasza zamir (#30056) üzenetére


littlelion21
addikt

Android nem jöhet szóba...?
Egyébként teljesen jó az N8, nem lassú, a menüje meg olyan amilyen.

(#30063) korpicschess válasza beltazor13 (#30060) üzenetére


korpicschess
veterán

skublics_ger és beltazor13 ugorjatok az első hsz-re és pontosítsátok a kérdést.

atillaahun: nincs, nagyon olcsó tudáshoz mérten a Blade. A kérdés, hogy ez meglátszik-e rajta..

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30064) picur220 válasza zamir (#30056) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem ezek közül egyik sem, az N8 unalmas Symbian, a HD2 WinMo-s, az iPhone meg nyílt rendszer ugyan, mégse tudsz rajta módosítani semmit, app-ot csak App Store-ból, stb, szal kínlódás.
Én a helyedben megnéznék egy Samsung Galaxy S-et, egy HTC Desire HD-t, és egy Motorola Defy-t, meg egy Motorola Milestone2-t. Én a desire HD-t és a Milestone2-t javasolnám legfőképpen.

(#30065) picur220 válasza Tyba (#30052) üzenetére


picur220
veterán

A Blade hardverileg gyenge, mint az állat, hiába az Ardeno, meg az MSM7227, gyenge az egész, legalábbis gyári ROMmal, főzöttel (meg lehet, hogy sima build-prop átírással is) gyorsítható a dolog.
Én LG Optimus One.t vennék a helyedben.

(#30066) zamir válasza picur220 (#30064) üzenetére


zamir
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszodat! :C

(#30067) Zin


Zin
senior tag

Galaxy s-en alapbol mukodik a GPS?Erdemes olyan telot venni?110K most 2 év nekem azt mondtak.

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#30068) saphancs


saphancs
aktív tag

Helló!

Anyunak szeretnék karácsonyra egy mobilt. Valami olyan kéne, aminek elég erős a fényképező része. Nem kell túl okosnak lennie, két kitétel lenne csak, egyrészt semmiképpen ne legyen hm... ez a normál teló kinézetű (képernyő alatta gombsor, hogy mondják ezt? :D), a másik meg, hogy t-mobilos, vagy független legyen.
Szerintetek?

Előre is köszi!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#30069) sdd2 válasza saphancs (#30068) üzenetére


sdd2
veterán

Helló!
Ezt nem értem (képernyő alatta gombsor) ugyanis ezt két féle képpen lehet érteni.Az egyik a hagyományos Candybar a másik meg a csúszkás Slider.A samsung G600-nak jó a fényképezője.De nem mondtál árat így akár lehet sony ericssonéktól: C905,C902,C901,Elm,Hazel.
Nokiáéktól:6303 vagy az "i" s verziója,Talán még az x2-nek is jobb a kamerája az átlaghoz képest.(De nem az 5 mpx-es katergóriában!),6700,6208
Samsungéktól:c3300 (ebben a kategóriában nagyon erős(1.3 mpx))S5550,Kistesó S5350 ennek is azért még jó,S5230.

Ezek között keresgélj.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30070) tewe


tewe
csendes tag

Telefont keresek

- max 150k HUF
- függetlenül újonnan gyártói garanciával
- hosszú távra, a legjobbat keresem
- Andriod 2.1+
- sebesség fontos
- kijelző amoled vagy olyan ami felveszi ezzel a versenyt
- ne legyen mozgó alkatrész és külön billentyűzet sem kell
Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
- filmnézés, pdf olvasás, netezés
- fontosak az üzleti alkalmazások
- e-mailezés, hosszabb szövegek begépelése, munka
- LG-t nem szeretnék

Jelenleg úgy áll, hogy Galaxy S lesz de sok rosszat hallok a sebességéről.

(#30071) sdd2 válasza tewe (#30070) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Hát én megnézném a helyedben a sony ericsson Xperia X10-et.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30072) tewe válasza sdd2 (#30071) üzenetére


tewe
csendes tag

Xperia X10 (saját tapasztalat nincs csak amiket hallottam/olvastam)
- kijelző nem AMOLED minőségű (amennyire hallottam)
- nincs multitouch hardware szinten sem támogatva (bár láttam a videot ahol mégis megcsinálták)
- 1.6-os android és egylőre nem tudni mikor lesz frissítés (és a nem hivatalos megoldásokat nem szívesen használnám)
- amit az ericsson hozzátett az androidhoz az kuka (azt olvastam többet árt mint használ ráadásul nekem szükségem sincs rá)

(#30073) korpicschess válasza tewe (#30070) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

X10-et szerintem elfelejtheted...
HTC Desire HD, Samsung Galaxy S :)
Ezek sokkal jobbak ;)

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30074) Alex91 válasza tewe (#30072) üzenetére


Alex91
félisten

iPhone, bar dragabb, es nem Android, de csak ennyi baja van :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#30075) sdd2 válasza tewe (#30072) üzenetére


sdd2
veterán

jön ki a hivatalos multitach támogatás és van rá 2.1-es android frissítés ami hivatalos.kicsit férreinformáltak téged.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30076) korpicschess válasza sdd2 (#30075) üzenetére


korpicschess
veterán

X10 mit akar manapság? Labdába sem rúghat...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30077) nepszter1


nepszter1
addikt

Sony erriscson x8 , samsung monte , samsung galaxy 3 , nokia c5-00 nokia c3-00
szerintetek ezek közül melyik a legjobb?

(#30078) sdd2 válasza nepszter1 (#30077) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Vagy a se x8 vagy a galaxy 3.Bár azt mondják kicsit lassabb az átlagnál.Ase-re most jön majd a 2.1-es android.Ez a kettő nagyon jó.Általánosítva persze.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30079) korpicschess válasza nepszter1 (#30077) üzenetére


korpicschess
veterán

Sajnálom, hogy egy senior tagnak is még ilyet kell mondani, de olvasd el az első hozzászólást. Az, hogy kinek melyik a legjobb teljesen szubjektív. Ki mire használná?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30080) nightsong


nightsong
csendes tag

Sziasztok!

Olyan mobilt keresek (edesanyamnak), aminek a leheto legtovabb birja az aksija. Nagyon sokat telefonal ezert jo lenne, ha birna 8-10 ora beszelgetest.
Ez a szuk keresztmetszet, ezen kivul meg annyi, h ne legyen tul nagy es tul csunya:) Nameg 20-30nal dragabb. Csak telefonalni es sms-t irni kell. Az elektronikus papiros motorola kilove...

Elore koszi a segitseget.

Night

(#30081) sdd2 válasza nightsong (#30080) üzenetére


sdd2
veterán

Nokia:6303 (Igaz ennek csak 7 óra)
Sony Ericsson:J105 Naite,J108 Cedar ,W100i Spiro ennek a háromnak jól bírja az aksija és olcsók is.
Samsung:S5350

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30082) picur220 válasza tewe (#30070) üzenetére


picur220
veterán

Samsung Galaxy S, és nem rossz a sebessége, csak kell rá egy Lagfix (szerintem is szégyen...), vagy akár egy egész főzött ROM.
Ha nem jó, akkor HTC Desire, vagy Desire HD, a HD természetesen jobb.
Motorola Defy sem rossz készülék, bár nem AMOLEDes, de szépnek mondják.

Én Desire HD-t vennék most, az tuti, kicsit kilóg a keretből, bár szerintem 150k-nál ez nem nagyon számít.

(#30083) korpicschess válasza picur220 (#30082) üzenetére


korpicschess
veterán

azért meg lehet vele békélni :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30084) picur220 válasza nepszter1 (#30077) üzenetére


picur220
veterán

Leginkább egyik sem. Én egy olyat mondanék, hogy LG Optimus One, csak ez nincs szolgáltatónál.

előzőre: Persze, hogy meg lehet vele békélni...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#30085) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Üdvözletem!

Úgy hozta a sors, hogy meghalt a mobilom, és mivel elég erőszakos halált halt, utódul valami strapabírót szeretnék. A gond csak az, hogy nemigen igazodom ki a készülékek tengerén.

Szolidabb és agresszívebb strapamobilok egyaránt érdekelnek.

Leginkább telefonálásra használnám, de szinte bármihez hozzá tudok szokni. A legfontosabb, hogy túlélő típus legyen. Eddig túlnyomórészt S40-es Nokiáim voltak, de becsúszott egy Samu és egy Motorola is. Pannon... izé... Telenoros kártyám van, amit szeretnék megtartani, ha nem gond. Külföldi vásárlás nem akadály, magyar nyelv előny, de nem feltétel. Használt is jöhet.

Előre is köszönöm.

ui: Azért remélem, hogy a strapa mivolta eléggé leszűkíti a kört... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30086) korpicschess válasza TESCO-Zsömle (#30085) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen a strapa elég szűkítő:) Milyen árkategória? Mert lehet ez akár Samu B2100, E2370 valamelyik Sonim, vagy akár Motorola Defy is.
Nokiának nincs igazán ilyen telefonja ha jól tudom, legalábbis nem ugrik be egy sem.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30087) TESCO-Zsömle válasza korpicschess (#30086) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tulajdonképpen bármilyen. Elsősorban ár/értéket nézek, mert önmagában az ár nem jelent semmit.

Akkor a sorolt márkáknak/készülékeknek nézzek utána? (elvégzem én a kutatómunkát, nincs azzal bajom, csak most azt se tudtam merre induljak... :( )

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30088) korpicschess válasza TESCO-Zsömle (#30087) üzenetére


korpicschess
veterán

A Defy egy okostelefon, felsőkategóriás :)
Sonimokat nem javaslom, mert nagyon túlárazottak.
B2100 több ismerősömnek is van, jó kis strapateló, alsó kategória, 10 körültől már találni is szerintem használtat :) Kijelzője elég alacsony felbontású.. Másik Samuval nincs tapasztalatom, az egy fejlesztett kiadása azthiszem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30089) picur220 válasza korpicschess (#30088) üzenetére


picur220
veterán

A Sonimok nem túlárazottak nagyon, ha azt nézed, hogy bármi van, azonnal cserélik, gyakorlatilag örök telo:D

(#30090) TESCO-Zsömle válasza korpicschess (#30088) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kicsit szétnéztem.

Sonim tényleg húzós, bár 91k-ért az XP1300 Core a legelfogadhatóbb, IP68-as, ami most a legnagyobb, de nem szándékszom búvárkodni.

A Nokia legutolsó ilyen jellegű telefonja a 3720-as. Ez IP54-es, tehát szolid kategória.

A Samutól találtam B2100-ast a szolgáltatómnál, viszont B2700-ast és E2370-est nem. Ellenben van valami Xcover 271, amire szintén azt írják, hogy strapabíró.
Próbáltam a gyári oldal után menni, de a kereső nem dob ki semmit.

A gyári oldal szerint az E2370-es a leggyengébb, aztán jön a B2100-as, majd a B2700-as. Egyedül üzemidőben dominál, ami (akár) 22 óra beszélgetés és (akár) 1600 óra készenlét, szóval nem tudom. A Telenoros adatok szerint az Xcover elég komoly kis szerkentyű, és IP67-es minősítéssel bír.

A szolgáltatónál 34k a kártyás.

sz: Most látom, hogy az Xcover 271 gyakorlatilag a B2710-es átnevezve... :)) Legalábbis a telenoros URL szerint...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30091) RolleeR


RolleeR
csendes tag

Sziasztok!
Mostanában szeretnék venni valami olcsó érintős telót. Van 3 kiszemeltem: Samsung S5230 - Samsung Chat - LG GS 290. Most egy LG Shine tulaja vagyok és finoman szólva, se jó a telefon. Ez a 2. LG készülékem és eddig egyikkel sem volt szerencsém. A GS 290-estől is tartok egy kicsit... már csak a márka miatt is. Szerintetek? Ti melyiket ajánlanátok, és miért?
Előre is köszi! :)

(#30092) wolfi19


wolfi19
csendes tag

Helló emberek!

Érintős telót (az első ilyen lesz) vennék,t mobilenál 2év hosszabított előfizura 70ezerig, amire használnám, telefonálás, sms, wifis net, zenehallgatás esetleg film nézés, fontos lenne a jó kijelző, lehetőleg gyors legyen, igazából a net lenne lényeg rajta, hogy használható legyen.Egyébként nem nagyon vagyok otthon mobilokban csak, amit az elmúlt két hétben olvastam. Eddig samsung wave s8500 re gondoltam, mert a teszt alapján elég pengének tűnt aztán elkezdtem olvasgatni, és úgy tűnik messze nem olyan vagány, mint ahogy tesztben volt. Állítólag jó a ZTE BLade is, bár eléggé félek a kijelzőjétől, Szval kettő kérdésem lenne 1.érdemes hosszabb távra (2-3 év) wavet venni, abban reményben h tudok vele majd netezni, zenét, hallgatni esetleg filmezni vagy felejtős? 2. Ha nem milyen telót vegyek ami ha nem is tud ennyit, de jól működik és nem ronda?(ha egy párszót írnátok indoklásképp, azt külön megköszönném:)

Kösz előre is a választ!

Üdv!

(#30093) Zin


Zin
senior tag

dinamikus sms,stb az mit takar?hany sms-t tud tarolni a keszulek?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#30094) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
vennék egy nokia n95 öt /t-mobilos)de bizonytalan az eredete.a kérdés az lenne hogy tudják e tiltani imei alapján.vagy a függetlenités megoldás?köszi!

(#30095) SyntaxeError válasza vaksi8 (#30094) üzenetére


SyntaxeError
tag

IMEI alapján lehet tiltani de nagyon bonyolult, elvileg lehetetlen hogy még előfizus legyen szóval annyira nem aggódnék.
Alaplap cserével lehet megoldani ha mégis tiltják.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30096) funk648


funk648
aktív tag

Hali!

A 25k -s árkategóriában keresek érintőképernyős telefont, a t-mobil -nál szeretném megvenni, eddig a samsung s5230 -at találtam. Szerintetek?

(#30097) picur220 válasza SyntaxeError (#30095) üzenetére


picur220
veterán

Azért nem kell oda alaplapcsere, IMEI-csere is elég. Ehhez meg ugye ügyes GSM-boltos kell:DDD

(#30098) picur220 válasza funk648 (#30096) üzenetére


picur220
veterán

Ennél még a pulse mini is jobb, de inkább akkor ZTE Blade.

(#30099) funk648 válasza picur220 (#30098) üzenetére


funk648
aktív tag

Hát az a baj, hogy az már egy kicsit drága (36K a t-mobil -nál), de amúgy mi a baj az S5230 -al?

(#30100) korpicschess válasza funk648 (#30099) üzenetére


korpicschess
veterán

Szutyok, lassú, gagyi, zárt, touchwiz... soroljam?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.