Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) Tyba válasza Chris78 (#29597) üzenetére


Tyba
csendes tag

Üdv.
Semmi különbség nincs köztük csak anyi, hogy n95 8gb annak 8gb a memóriája a simá-é pedig 160mb és mikrosd-vel bövithető.

(#29603) Vtwo válasza Tyba (#29601) üzenetére


Vtwo
senior tag

Azért nem teljesen ugyanaz a két teló. :U
A 8gb-nak nagyobb a kijelzője,van benne gyorsulásmérő szenzor,hosszabb a készenléti ideje és nem bővíthető a memóriája.

[ Szerkesztve ]

(#29604) szbence


szbence
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, olyan telefont szeretnék amibe nagyon jó a diktafon funkció!
(jó minőségbe vesz fel hangot, előadásokon stb.)
Valaki tud ilyet ajánlani?

(#29605) ladispute


ladispute
csendes tag

Sziasztok,

szeretném a segítségeteket kérni. Az eddigi telefonom, egy SonyEricsson v630i - ami nem feltétlenül egy csúcsgép, de mégis hozta a kötelezőt - négy év és két szervíz után végleg megadta magát, és nem szeretnék arra újabb tízezreket költeni, hogy visszaleheljék belé a már eleve eltávozott lelket. Ezért arra vetemednék, hogy új telefont vásároljak, de nem tudom, mit válasszak.

Árkategória tekintetében 20-25e forintnál többet semmiképp sem áldoznék rá. Örülnék, ha új lenne, a használt telefonokkal szemben van némi fenntartásom, de megfelelő találat esetén ez sem domináns tényező. Mivel Vodafone-os kártyám van, lehetőleg vagy független, vagy Vodás legyen a készülék, mindenesetre jobban örülnék annak, ha nem tartozna sehová sem. Mindenképp hosszú távra terveznék vele, ragaszkodó típus vagyok ilyen szempontból, és csak egyszer szeretnék rá költeni. Nem a legjobbat keresem, hanem a leginkább használhatót: ilyen szempontból pedig kettő vágyam van. Tudjak telefonálni és tudjak SMS-t írni. Minden másra ott van az iPodom, a laptopom és a fényképezőgépem: nem kenyerem sem a multimédia, sem a fényképezőgép, de szimpatikus, hogy a Nokia újabb készülékeiben van térkép. Operációs rendszer tekintetében bármi lehet, csak az nem, amivel legutóbb frissítették a SonyEricssonomat. Én nem értek ehhez, de ez a Tickeres-látszatokoskodás nekem nagyon nem feküdt, és a témáimat is átszabták annyira, hogy ne igazodjak ki a telefonomon, úgyhogy a márkától is elment egy kissé a kedvem. Kialakítás szempontjából szemeztem az olyan készülékkel, amelyek érintőképernyősek, és tartozik hozzájuk stylus (mint az LG KP500/501), de a hagyományos berendezkedésű gomboktól sem riadok el. Egyedül a QWERTY-vel lenne problémám, mert nagyok hozzá az ujjaim.

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#29606) Chris78 válasza Vtwo (#29603) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi az infó ,mindkettötöknek jövök 1 sörrel. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#29607) ferrari1 válasza Chris78 (#29597) üzenetére


ferrari1
őstag

A leírtakon kívül jobb kamera és GPS. Összehasonlítás

[ Szerkesztve ]

(#29608) roti86 válasza hann (#29596) üzenetére


roti86
őstag

Olvass bele a topicjába Van egy pár hibája, de ez nem mindenkinél jön elő. Ha meg jelentkezik valami, akkor ott a 3 nap, amíg becserélheted.

[ Szerkesztve ]

(#29609) Mario88


Mario88
tag

Nokia 5530 vagy Arena?
Wifi-n keresztül szeretnék Youtube videókat nézegetni, lehetőleg minél kevesebb problémával.

(#29610) roti86 válasza Mario88 (#29609) üzenetére


roti86
őstag

Én az 5530-ra voksolok. Az Arena zárt oprendszer, pl. hiba van benne GPS ha normális szoftver nincs hozzá. Igaz ebben a képernyő kapacitív és támogatja a multitouchot.

5530 Symbian oprendszer, gondolom a procija is erősebb (434Mhz) a youtube videóknak elég lehet, 128Mb Ram. A képernyője rezisztív.

[ Szerkesztve ]

(#29611) Mario88 válasza roti86 (#29610) üzenetére


Mario88
tag

Köszi! Igazából már átrágtam magam a teszteken, multimédia rész fontos lenne, ebben úgy látom jobb az LG, de a wifi-youtube dolog dönt. Ajánlhattok mást is, ha van olyan 45e környékén, én nem találtam.

(#29612) robin33


robin33
csendes tag

Sziasztok!
Már végig néztem az összes fórumot, de sajnos még mindig nem tudok dönteni 3 telefon közül: Samsung Wave, Samsung omnia II, Nokia X6.
Tudom, hogy ezek közül a nokia a leggyengébb, de mégis van előnye: pl. eddig mindig Nokiám volt, ezért nem kellene az újat tanulgatni, a másik meg az ingyenes navigáció!
A probléma csak a kijelzőjével és a kamerával van: VGA videok, gyenge képek, TFT kijelző!
A legjobban a Wave tetszik (főleg a Super amoled kijelzője, meg a fényképezőgépe miatt), de félek a Bada rendszertől: nehezen kezelhető menü (a symbianhoz képest), nincs navigációs program, csak fizetős. És ha a telefon árát, meg a navi program összeadom, akkor már túl drága!
Az Omniánál meg szintén a windowsos op. rendszer, meg a rezísztív kijelző, meg maga a telefon mérete az ami elgondolkoztat.
Teszteket sokat olvastam róluk, de jó lenne olyannak is a véleménye, aki már egy ideje használja őket.
Előre is köszi!

(#29613) sdd2 válasza robin33 (#29612) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
A samsung Wave-ről sok jót hallottam.Néhány napig használtam is.Nagyon király.A nokia X6 meg gyenge hozzá képest.Itt azt kell eldönteni,hogy mi a fontos.A gps vagy a super amoled kijelző,szép képek,jó videó.Ha a gps fontos akkor x6 de akkor inkáb vegyél egy olcsó GPS-T vagy fizess elő 100MB netre vagy töbre és vedd meg a Wave-et.Ezt neked kel eldöntened.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29614) sdd2 válasza sdd2 (#29613) üzenetére


sdd2
veterán

Ja és az omnia II.Hát inkább Wave.De kérem a fórumtársakat,hogy nyilatkozzanak az omnia II-ről.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29615) Mario88


Mario88
tag

A Meizu M8-at lehet kapni kishazánkban? Infopatikánál már évek óta ott a listán, de ár vagy rendelhetőség azóta sincs mellette.

(#29616) robin33 válasza sdd2 (#29614) üzenetére


robin33
csendes tag

Köszönöm szépen a tanácsot!
Fontos a GPS, de egy olcsó gps vevő szintén pénzbe kerül.
Nem tudja valaki, hogy a wavera hogyan lehet gps programot venni, és honnan?
A bada nem túl bonyolult?
Mennyibe külömbözik a symbiantól?
Az omnia rezisztív kijelzője menyire műlödik jól?
Előre is köszi!

(#29617) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv!
Még egy kérdésem lenne,ki melyiket választaná:
SE W100i Spiro fehér vs Nokia 2730 ,átlagos felhasználás,zenehallgatás,stb,az SE 9k a Nokia 10K újonnan vodásan.
:R

[ Szerkesztve ]

(#29618) Zoli bácsi válasza szakalistvan (#29617) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Egy szavazat a Spiro-ra. Újabb, nem Sagem fejlesztés, zenére van kihegyezve.... :K

(#29619) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Telefont szeretnék venni.

Új készüléket, a T-mobil.tól, előfizuval.

Ez a négy kiszemelt:

Samsung Corby S3650 (bár ez most már néhány napja nem kapható elvileg, azért holnap benézek tmobilhoz hátha akad még náluk amit nem adtak el)

LG GS290

LG KP502

T-Mobile Vairy Touch II

Melyik az ajánlott, esetleg semmiképp sem ajánlott?

Ha igen, vagy nem, akkor miért, melyikkel mi a gond??

Nincsenek extra igények, telefon, sms, memória kártya bővítés lehetőség, zene hallgatás, kb ennyi.

De fontos hogy ne legyen lassú szar, tehát azért pörögjön a menü, stb.

Esetleg ebben az árkategóriában, 10.000ft körül van ezeknél jobb választás?
Csak T-mobil jöhet szóba, és ami náluk kapható.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#29620) Klepti válasza szakalistvan (#29617) üzenetére


Klepti
tag

Maximálisan Spiro :)

(#29621) tjb007 válasza werszomjas (#29619) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ajánlott:
GS290

Nem ajánlott:
a maradék

Jobb választás nincs ebben az árkategóriában.
Corby -t ne keresd mert már megszüntették a forgalmazását.

(#29622) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Köszi mindenkinek azt hiszem eldőlt a kis Spiro lesz a befutó.Már csak a színével kell megbarátkoznom:)

(#29623) szbence válasza szbence (#29604) üzenetére


szbence
csendes tag

Akkor senki sem tud ilyet ajánlani?
---> (#29604) szbence

(#29624) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Az első hsz-ben össze foglaltak alapján leírom milyen telefont keresek most.

-Árkategória: 20k - 30k Ft

- Használt vagy új: Nekem mindegy, de ha használt akkor csak kopások legyenek rajta de törések ne valamint mindene meglegyen hozzá.

- Hol vennéd meg?: Budapesten, és vonzáskörzetében.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel?: Jelenleg egy SonyEricsson K800-am van amit 4 éve használok, ami számomra tökéletes, de nincs benne Wi-Fi, és a netezéshez jobb egy nagyobb kijelző. Szóval mondhatni hosszú távra tervezek.

- Mire használnád?: Zenehallgatásra, internetezésre, fényképezésre és esetleg filmezésre.

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez?: Nekem mindegy mi van rajta, csak ne fagyjon a telefon naponta többször... sőt egyáltalán ne fagyjon.

- Milyen kialakítású telefont keresel?: Kerülném a kinyithatós telefonokat, talán még a slide is szóba jöhet.

Jelenleg mint fentebb írtam egy SonyEricsson K800-at használok már 4 éve. A telefon tökéletesen működik. A joystick-nak semmi baja mert ahol csak tudom a számokat használom navigálásra. Mióta megvan azóta átélt nem kevés durva bulizásokat tehát strapabíró. Eddig összesen 3x ejtettem le vagy sodortam le az ágy széléről.

Jelenleg a következő telefonokat néztem ki: Nokia N95 8 GB és SonyEricsson W960. Eddig.

Amit tudnia kell a telefonnak:
- szoftveresen és hardveresen legyen megbízható (mint a SE K800)
- Wi-Fi
- nagy kijelző
- megfelelő üzemidő
- bővíthető legyen memóriakártyával, de ha van benne minimum 8 GB tárhely akkor nem feltétlen fontos
- szép képet csináljon (nem feltétlenül kell lennie egy K800-nak, de egy W960 szintet üssön meg minimum -> Teszt SE W960 kamera)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29625) SyntaxeError válasza Puma K (#29624) üzenetére


SyntaxeError
tag

Első ránézésre azt mondanám használt LG Arena szép állapotban lenne a best vagy esetleg Nokia 5800.
Ha nem lenne fontos a jó kamera mondanám a használt apple iPhone 2Gket is, lassan lemennek 30 K alá...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29626) Bridget13


Bridget13
csendes tag

Sziasztok ismét! :)

Kellene tanács,hogy milyen telefont vegyek. Jelenleg Nokia N73-am van.
Nokiákra gondoltam ismét,azon belül 6700classic, X6-8GB. Ezek még árban beleférnek.
Még nem volt érintőképernyős telefonom,kicsit tartok tőle,de azt mondják könnyű hozzászokni.
Nyilván felmerül a kérdés mire használom a telefont:legfőképp sms és hívás.
Ami még ezeken felül számomra nagyon fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás).
De most már kicsit elbizonytalanodtam,mert én se GPS-t,se netezésre nem használom a mobilom. A kamerához azért ragaszkodnék,mert a fényképező nincs mindig a mellékzsebben. Igaz,az is megfordult a fejemben,hogy olcsóbb telót vennék + egy digi gépet.
A Telenornál tudnék készülékhez jutni.
Olcsóbb kategóriában a felsoroltak közül Nokia 7230, 6303i, C5-00 jöhetne szóba.
Sms, hívás, bluetooth, fényképezés+zene azért a lehetőségekhez képest jó legyen.Legalábbis üsse meg az N73-am szintjét.
7230-at javasolták nekem. Vélemény?

Ti hogyan döntenétek?(Olcsóbb mobil+digi?) Aztán majd mérlegelek. :R

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#29627) GabN73


GabN73
addikt

Üdv!

Én is N73at akarok váltani :P

Szóba jöhet 0-50-60 000 Forint-ig,nem vagyok márkafüggő.
Mire használnám? E-mail,net,zenehallgatás,hívás,sms.
Ebből következtetve:
-legyen benne WI-FI
-QWERTY bill nem hátrány (szerintem kényelmesebb mint képernyőt nyomogatni)
-lehetőleg nagy kijelző

Lehet használtat is ajánlani.Vodánál akarom venni,de lehet hogy független lesz belőle...

(#29628) GabN73 válasza GabN73 (#29627) üzenetére


GabN73
addikt

75ig ki tudom tolni az árat szükség esetén :U

[ Szerkesztve ]

(#29629) pogi7


pogi7
csendes tag

Sziasztok,
olyan dual sim-es mobiltelefont keresnék ami úgymond üzleti kategória, mert a nap 12 órájában használom van hogy 5 percenként csörög. Szerintem összesen kb. 2-3 óra lehet a napi beszélgetési időm. Lehetőleg ne érintős, nyithatós vagy csúsztathatós legyen, hanem az úgymond klasszikus.
Előre is köszi a segítséget!

Üdv: P

(#29630) Puma K válasza SyntaxeError (#29625) üzenetére


Puma K
veterán

Köszönöm a javaslataidat!

Nekem nem is jutott volna eszembe magamtól az iPhone 2G pedig az lehet a következő telefonom. Mert végül is minden van benne ami nekem kellhet ráadásul az érintőképernyőjével más hasonló árú telefon nem igazán vetekedhet.

:R

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29631) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

Mobilvásárlás előtt állok. A fő szempontok: érintőképernyő, zenehallgatás fontos az ár max 30 ezer Ft. 3 készüléket néztem, ami nekem meg is felelne:

LG GS290
Samsung S5230
LG Viewty Snap gm 306

A GS290 a legolcsóbb 3,5 jack kimenete van ami zenehallgatás miatt fontos lenne.
Samsungnál nincs 3,5 jack kimenet ami elég nagy minusz, viszont nem tudom, h a menü nem e gyorsabb mint az LG GS290-nél, ami viszont a használhatóságot javítaná.
Az LG Viewty-ról nem nagyon találtam semmi infót, Amit találtam, az alapján ugyanaz mint a GS290 csak jobb kamerával, meg talán jobb anyagokból van összerakva.

Ez alapján a 3 telefon közül szerintetek melyiket érdemesebb választani? Lényeges dolog, az ár:
GS290: 24.000 Ft
Samsung S5230: 29.000Ft
LG Viewty: 34.000 Ft

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

(#29632) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok, és két cuccot néztem ki, melyek a vodánál egy árban mozognak. Az egyik a Nokia 5230, a másik a Samsung Monte. Előbbi mellett a Symbian, utóbbi mellett a wifi szól. Melyik lehet a jobb választás?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#29633) szonti válasza evo87 (#29632) üzenetére


szonti
aktív tag

Azt neked kell tudni, h mire fogod használni a készüléket. Ha úgy érzed kihasználod a symbian nyújtotta lehetőségeket akkor válaszd a Nokiát. Viszont, ha sokat neteznél, és nem akarsz sokat netre költeni, akkor a wifis teló jobb. Nokia ha jól tudom ad GPS programot, uh az egy jó pont neki, viszont a képernyője gyengébb a Montenak kapacitív a képernyője, uh könnyebben kezelhető elvileg. Amikor magamnak vettem telefont akkor a Montet azért vetettem el, mert sms közben nincs teljes qwerty billentyűzet. Sokat írok smst uh az nekem fontos volt.
Remélem segítettem vmit.

(#29634) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

LG GM360-at használ-e valaki, mi a tapasztalata?

(#29635) evo87 válasza szonti (#29633) üzenetére


evo87
őstag

Igen a net annyira nem fontos, viszont qwerty billentyűzet elkél. Az érintős kijelzőt szerintem majd helyben kipróbálom és ha nagyon nem tetszik a Nokiáé, akkor nem mellette döntök.

A GPS nem fontos, bár reményeim szerint a szgépről is át tudom tölteni a térképeket, így nem kell arra is netet pazarolni.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#29636) picur220 válasza evo87 (#29632) üzenetére


picur220
veterán

Mindenképp a Nokia 5230-ast javaslom.

(#29637) picur220 válasza szonti (#29631) üzenetére


picur220
veterán

Az első kettő semmiképpen, nagyon tré telefonok. Viewty már inkább, de akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy nem kéne-e gyűjteni még egy kicsit, és venni valami jobbat, mondjuk zenére akár egy Nokia 5230, 5530, vagy 5800 is jó lenne.

(#29638) sdd2 válasza evo87 (#29635) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem a Monte és az 5230 egy súlycsoportban van.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29639) vaporx


vaporx
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék új telót venni, kb 50-60k-t szánnák rá. Leginkább zenehallgatásra, filmnézésre, netezésre, játékra és néha fényképezésre használnám. Ajánlhatnátok vmi alternatívát ebben az árkategóriában mert én nem találtam meg még a megfelelőt.

Előre is köszönöm.

(#29640) [CS]Blade2 válasza meroly (#29447) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Rengeteg képet néztem minden féle típusról, és jó pár tesztet átnéztem. Hétfőn tervezem megrendelni a telefont, eddig a 7020 látszott befutónak, de most már a 7230 fele hajlok. Navigációs gombok így a képek alapján jónak tűnnek, vélemények alapján kicsit erősebben kell nyomni, de szerintem ez nem probléma neki, a kijelző viszont nagyobb egy kicsivel, nagyok a betűk, és az ikonok, egyedül a számbillentyűktől tartok. Azok talán laposabbak, mint a 7020-on levők.Viszont SMS-t ritkán ír a hívás meg úgyis a telefonkönyvből megy, oda meg a navigációs gombok kellenek.
Közben találtam még egyet, ami talán megfelelne, az LG GU230-at, ami 2,2'-os, és gombok tekintetében jónak tűnik, külön vannak, nagyok a felíratok, árban pedig közel fele annyi, mint a nokia. Itt viszont pont a telefonálással van gond, állítólag halk a mikrofonja, és nem valami jó a hangminőség. Gondolom a 17K LG és a 32K-s nokia között ég és föld a különbség, de vajon megér-e közel 2x annyit a nokia?

Egy megbírható bolt is kellene, telefont eddig csak szolgáltatótól vettem. Vodánál van, 34K-ért függő. Viszont találtam függetlent a PartNeroGSM-től 30K-ért +2K a szállítás vidékre. Ez megbízható bolt? Vagy inkább XXGSM? Ott 32K+2300Ft 12hó bolti garival. :F

(#29641) meroly válasza [CS]Blade2 (#29640) üzenetére


meroly
veterán

És tényleg nagyobb a kijelző, meg nem mondtam volna....
Az LG-ről nem tudok nyilatkozni :(
A 7230-on viszont észrevehetően kisebbek a gombok, főként azért lesz majd nehéz megszokni, mert egy emelettel lejjebb vannak mint a kijelző, hát érdekes lesz. Csúszka telefonban nekem max a 8xxx széria jöhet szóba ;)

Impossible is nothing

(#29642) Thusor


Thusor
őstag

Sziasztok!

Én is telefonvásárlás elött állok. Szeretnék egy dualSIM-es telefont. Tehát így csakis kártyafüggetlen jöhetne szóba. Valami Qwerty billentyűzetes legyen. Az összeg amit tudok rá szánni az 40ezer forint lenne. Eddig a Motorola EX115-öt találtam. Ti mit ajánlotok, vagy mi a véleményetek az általam kiszemelt telefonról?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#29643) [CS]Blade2 válasza meroly (#29641) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem egyszerű, mert amilyen jó lenne, olyan nem létezik. Ami ezektől nagyobb: Emporia Talk, csak ott nem az 50-es korosztály a célközönség, hanem kb 60-70éveseknek. A kettő között nincs átmenet. :(

(#29644) sdd2 válasza Thusor (#29642) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Samsungban vannak jó dualsimek.De nem tudok Qwertyset.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29645) meroly válasza [CS]Blade2 (#29643) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen, el kell menni egy nagyobb boltba és jól megnyomkodni mindegyiket.

Impossible is nothing

(#29646) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Milyen "mamifont" kapni manapság? Fontos a magas csengési-, és beszédhangerő, meg hogy telefonálni lehessen vele, az alacsony ár, egyszerű kezelhetőség és a minőség. Nokia 3310 leváltására kéne, sajnos gyengélkedik a beszédhangszórója.
Új/használt mindegy, de ha új, akkor tényleg nagyon olcsó legyen(7-8k a max mindkét esetben).

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#29647) tjb007 válasza CHIPman (#29646) üzenetére


tjb007
nagyúr

A tényleges nagyifonok 20eFt -nál kezdőnek.
Ami a kritériumoknak megfelelhet az a Samsung E1170 (6990 Ft).

(#29648) CHIPman válasza tjb007 (#29647) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És valami ilyesmi használtan? vagy esetleg valami hasonló Nokia?
Nem akarok megtanítani még egy kezelést, mikor a Nokiát már kb. ismerik.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#29649) tjb007 válasza CHIPman (#29648) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nokia 1616, 1661, 1209, 1800, 2330, 2600 classic
Használtan mindegyiket megkapod 8000 Ft alatt.

(#29650) CHIPman válasza tjb007 (#29649) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A partn**o-ban találtam nyócezer pénzért párat. Samsung és Nokia is van. Mit gondolsz róluk?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.