Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) PiciKenny válasza sagesz93 (#29900) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Pedig ezekben kell gondolkodnom.Tmobilnál nem vehetek új telefont, mert van már 1 az én nevemen előfizusan (2éves 1év még visszavan) így csak függetlenbe nézelődhetek, és sajnos a 36k sok. tudom nem a telefonért. hanem most ennyi az össz fityingem x)

(#29902) picur220 válasza opr (#29881) üzenetére


picur220
veterán

Persze, hogy elképzelhető. Mondjuk vmi szolgáltatónál előfizuval 15-rugós csomagra!:DDD

(#29903) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Nokia 5228 anyaghasználata milyen? :F

(#29904) Perillustris válasza sdd2 (#29898) üzenetére


Perillustris
senior tag

:R :R

Perillustris

(#29905) opr válasza picur220 (#29902) üzenetére


opr
veterán

Nincs az az isten, akkor inkább megveszem függetlenül 86ért, két hónappal később :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#29906) diegho


diegho
nagyúr

A kérdés egyszerű, az alábbi 3 közül melyiket?
X8
GT540
Blade

Amire kell. Telefonálás, kis netezés, kis navizás, nagy ritkán fényképezés. Fontos lenne a jó kijelző és a tartósság. X8-ra gondoltam, de a Blade-el is szemezgetek, GT540-ben a rezisztív kijelző nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#29907) SyntaxeError válasza diegho (#29906) üzenetére


SyntaxeError
tag

X8 mellett van egy szavazatod.

tutira azt vinném a 3rom közül.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29908) sdd2 válasza SyntaxeError (#29907) üzenetére


sdd2
veterán

mégegy x8

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29909) sagesz93 válasza SyntaxeError (#29907) üzenetére


sagesz93
addikt

hál' istennek a blade-t vette. :))

(#29910) diegho válasza sagesz93 (#29909) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van, ha nem tetszik 72 órába visszacsere X8-ra, de egyelőre amennyit használtam nagyon tetszik, igaz csak X10 mini-t próbáltam előtte.

(#29911) cellpeti válasza diegho (#29906) üzenetére


cellpeti
veterán

én is ezen gondolkodom... :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29912) LoJoCi


LoJoCi
csendes tag

Elgondolkodtam T-Mobile Vairy Text II láttán. Találok valahol tesztet róla? Valaki használt ilyet esetleg?

(#29913) Mercutio_ válasza Fancy-boy (#29896) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy néz ki picit több lesz a keret így LG KM900 Arena helyett ebben vagy a GT540 Optimusban gondolkodom, kérdés melyik jobb, melyiket lehet függetleníteni házilag is?
Illetve a gari ugrik a függetlenítéssel, vagy visszaállítható a hálófüggés úgy, hogy nem jegyzi meg a rendszer a korábbi függetlenítést?

PiciKenny: Miért ne vehetnél egy domino-s blade-et, annak mi köze ahhoz, hog van egy előfizetésed is?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29914) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használ-e valaki LG GM360 telefont?Ha igen, akkor mi a tapasztalata?

(#29915) Raikkönen


Raikkönen
tag

sziasztok
most halt be a nokia 5310i-m (tönkre tettem..)
szeretnék egy új telót (olcsón csak telefonálásra és sms-re fogom használni.)
-egy kikötésem van , vékony legyen. használt és új telefonban is gondolkozom
tudnátok segíteni?

"Milyen sivár az a kor, melyben könnyebb egy atomot szétrombolni, mint egy előítéletet!" - Albert Einstein

(#29916) PiciKenny válasza Mercutio_ (#29913) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Csak annyi hogy most a nevemre nem vehetek még telefont :DDD

egy komoly kérdésem lenne. Nokia 5228 vagy LG KU990i ?
Mindkettő tetszik mind2önek vannak előnyei és hátrányai.Melyik "éri" meg jobban? tudás,anyaghasználat alapján.Nagyon dőlök a fém miatt az LG felé, mivel hosszú távra kellene.Előre is köszike :R

(#29917) Gordiann


Gordiann
őstag

Sziasztok!

Nokia 6303-at és 6303i-t néztem ki, az lenne a kérdés, hogy melyikkel lehet jobban lapot fotózni (egyetemen mások jegyzeteit, anyagait, hogy meglegyen olvashatóan) ? A 6303 autofókusza előnyben van ilyen téren, nem? Vagy az "i" -t érdemesebb venni inkább?

Köszi
G

(#29918) picur220 válasza Gordiann (#29917) üzenetére


picur220
veterán

Ha fotózásra kell, akkor egyiket sem érdemes igazán...
Samsung G600 jobb lenne erre a célra szerintem. Vagy egy használt N79.

(#29919) sdd2 válasza Gordiann (#29917) üzenetére


sdd2
veterán

Az "i" nélküli az lassabban fotóz de valamivel jobb ha jól tudom.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29920) picur220 válasza sdd2 (#29919) üzenetére


picur220
veterán

A Wifivel jobb. De amúgy szerintem nem egy gyors telo sem a sima sem az i.

(#29921) Gordiann


Gordiann
őstag

Nekem nem kell semmi másra a telefon, csak telefonálni. Nem fotózni akarok vele, hanem (mint írtam) a jegyzeteket megörökíteni, hogy meglegyenek.

A lényeg számomra, hogy korrekt, nyikorgásmentes, minőségi anyagból legyen, kellemes fogással, ne legyen nagy bumszli készülék. És ha már ilyen 30k-es készüléket veszek, akkor tudjam vele a fent említett "akciót" végrehajtani. iPod Touch-ot használok mellette, tehát semmi okosat nem kell tudnia.

[ Szerkesztve ]

(#29922) tomsics


tomsics
senior tag

zte balde-ről vélemény?Egy normális tesztet nem találok róla sehol.
Dec 15-ig kéne választanom valamit a t-től,de fogalmam sincs hogy mi legyen az.Szívem szerinte a c6-ot venném,de arról sok negatívot irtak\tatok.Ez a zte nem olyen rossz,de nem is olyan jó.Se. x10 mini pro tetszik de nagyon pici.
Nem tudom mit tegyek.
Ami fontos lenne az az,hogy ne zárt op rendszeres legyen

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#29923) Stay


Stay
tag

Sziasztok!
LG GT540 Optimus vagy ZTE Blade?
A Blade nekem sokkal szimpatikusabb külsőre nagyon bejövős csak félek tőle , hogy elég gagyi .Szerintetek?

(#29924) sagesz93 válasza Stay (#29923) üzenetére


sagesz93
addikt

menj el a t-be és próbáld ki, ha van rá lehetőséged.
Jobb mint a gt540.

(#29925) citkar


citkar
addikt

Sziasztok!

Nézelődök új telefon után, a régit szeretném lecserélni.
Lényeg, h kicsi maradjon, elsősorban telefonálni szoktam vele és zenét hallgatni útközben, amihez jó ha kicsi és kényelmesen hordhatom a nyakamban.
Külön megfogott ebben, h bicska mód nyílik, kissé szokatlan, de roppant hasznos.
A kezelője is nagyon megtetszett a tekerő, aminek négy széli része és a közepe gombként funkcionál

Hasonlót keresek, vodánál lenne nyerő, de ha megfizethető, magyar emberi áron, szal néhány 10 ezret (akár 30-40) rászánok ha több évig fog muzsikálni) és megtetszik.

Gyártó nem fontos, csak maga a teló jó legyen, a rendszer sem kötött, nem muszáj okostelónak lennie, ez sem volt az és a funkciója elegendő.

Lehetőleg újat keresek, de újszerűtől sem vonakodok, főleg ha van rá gari.

Elkezdtem nézelődni de hasonlót se nagyon találtam, szóval minden lehetőség érdekel.

citkar

[ Szerkesztve ]

(#29926) Kobe


Kobe
veterán

asszonynak szeretnék venni karácsonyra valami "nőcis" okostelefont. Van tippetek ilyenre, lehetőleg t-nél ? Multimédából zenére használná, így nem volna hátrány, ha azt jól tudja

(#29927) picur220 válasza Kobe (#29926) üzenetére


picur220
veterán

LG Optimus GT540 rózsaszínben, vagy T-Mobile Pulse Mini, bár zenében egyik sem tökéletes. Ami zenéban jobb, az a Nokia 5230, viszont ez kevésbé nőies.

(#29928) picur220 válasza citkar (#29925) üzenetére


picur220
veterán

Nokia 5230-at, vagy Samsung Galaxy3-at tudnék hirtelen ajánlani, bár inkább az 5230 az, ami jobban muzsikál.:D

(#29929) Kobe válasza picur220 (#29927) üzenetére


Kobe
veterán

ácsi :) nőcis alatt nem a babarózsaszín habos babos tündi bündi cuccokat értettem :) Csak valami oylasmi változatot, amin kicsit finomabb a vonalvezetés, esetleg van valami feketétől eltérő színben, stb :)

(#29930) korpicschess válasza Kobe (#29926) üzenetére


korpicschess
veterán

Ár? ;] szvsz a Wave is simán jól mutat szerintem egy női kézben is!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29931) Kobe válasza korpicschess (#29930) üzenetére


Kobe
veterán

az ár másodlagos :) nyílván nem fogok neki iphone 4et vagy galaxy s t venni neki 140 é mert felesleges, de nekem pl a galaxy 3 sem tetszik egészében, elég gyengén muzsikál mint a spica utódja
valami középkatos android kéne neki, ami nem tetű lassú mint egy samu s5230 pl és nem olyan ipari hulladék minőségű :) A wave meg....jó kis telefon de kettőt tuti nem vennék belőle egy háztartásba :)

[ Szerkesztve ]

(#29932) boba6


boba6
aktív tag

üdv
Samsung D600 utódját keresném a feleségemnek
lényeg: jó kamera, használható menü és vmennyire gyerekálló legyen :D, picit ha nőies előny de nem feltétel, okostelefon/érintőképernyő hátrány
T-mobile-nál elérhető jöhet szóba
árat nem tudok mondnai ha mondjuk T-s kedvezménnyel nem találok semmi értelmeset kipofozom inkább a jelenlegit új ház+akku combóval
:R

[ Szerkesztve ]

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#29933) citkar válasza picur220 (#29928) üzenetére


citkar
addikt

muzsikának biztos jó, de kisebb kellene
vmi különlegesebb is jó lenne, ha lenne még egy bicskás, vagy vmi kevésbé megszokott :)

(#29934) SyntaxeError válasza boba6 (#29932) üzenetére


SyntaxeError
tag

Felejtsük el szépen a D600at. Nincs értelme költeni rá.
Gondolom nem iphone 4 a cél ha "gyerek álló" legyen, de sok alternatíva van. Én Nokia C vagy esetleg E osztályon gondolkodnék leginkább, a többi inkább érintésben jó.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29935) boba6 válasza SyntaxeError (#29934) üzenetére


boba6
aktív tag

Nokia 3600 Slide eddig a legközellebi de nem kapható T-nél

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#29936) volcano


volcano
tag

Üdv emberek!
Újnak mondható vagyok ebben az okostelefon témában. Ha minden jól megy akkor hétfőn kapom meg a HTC Desire-met . Lenne pár kérdésem. Először is előtte egy iPhone 3G-m volt. Szeretném tudni hogy android hasonlóan jól elvan-e programokkal, játékokkal, etc... ? Mik azok a HD ROM-ok? Érdemes használni olyanokat a gyári 2.2 froyo helyett. Ha igen miért? És ha nem miért? Elnézést ha túl gnóm vagyok, de hát elvégre ez a fórum erről szól Remélem valaki türelmesen elmagyarázza!
thenksz

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#29937) blt.62


blt.62
őstag

Tudom,hogy nem ide tartozik de segítséget szeretnék kérni Pestiektől,hogy tudtok e valamit a TELECOM magazinról?????? Itt Szegeden az utolsó kiadás 2010.05.hó volt.
Becsődöltek,vagy megszűnt ez a mobilos újság? Vagy létezik helyette más?
Előre is köszönöm!

MegtorloXp

(#29938) sdd2 válasza citkar (#29933) üzenetére


sdd2
veterán

Ilyen nagyon nincsen már.A se w100i spiro az nagyon jól muzsikál és kicsi mert csúszkás.De ott van a nokia 6303 is ami fém.igaz ez candybar de nagyon jó mert fém.Meg van a se j108 cedar is ami szintén candybar és 3.5mm-es jack dugója van mint a spironak.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29939) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
Keresek magamnak egy új telefont a régi Samsung U600-as helyett, szoftverbajos volt, tehát eléggé problémás telefon, nem szeretnék még egy ilyet.
Kb. 20k-t adnék max. érte, kártyafüggetlen, vagy T-mobilos kéne. Hosszútávra venném tehát megbízható legyen, csak telefonálás és sms-re használnám és még egy fontos rész: ébresztő és feladatkezelő lehetőleg részletesen beállítható legyen. A csúsztatható telefonok tetszenek legjobban, de ez se muszáj.

Meg még egy dolog: használt telefont érdemes-e venni? Mert nem nagyon bízom meg az ilyesmiben. És ha érdemes, akkor hol? Kizárólag használt mobilt áruló helyeken, vagy akár neten is lehet? Tudom hülyén hangzik ez a pár kérdés, de nem vagyok túl tapasztalt ilyen téren és érdekelne egy hozzáértő véleménye.

Tehát, ha érdemes használtan venni, akkor a 20k-s árfekvés használtra is érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#29940) rep3at válasza Kal-El (#29939) üzenetére


rep3at
őstag

Véleményem szerint neked a Spiro lenne ideális, ha már csúsztathatós, pont karácsonyi akcióban van t-nél, szerintem ez meg is felel az általad felállított követelményeknek.

Használt telefont lehet interneten venni (én is általában itt veszek), de ilyenkor nem árt azért az óvatosság, a legmegbízhatóbb a személyes átvétel, kipróbálással. Néha egész jó áron lehet kifogni nagyon szép állapotú készülékeket, nekem is nemrég így jött össze a gyári állapotú hw6910 és most a P525.

Remélem tudtam segíteni!

Forward thinking. كرر

(#29941) SyntaxeError válasza Kal-El (#29939) üzenetére


SyntaxeError
tag

Lehet használtan venni csak ésszel.
Magyarán kinézel egy típust és alaposan utána jársz mik a gyengéi, előnyei stb.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29942) citkar válasza sdd2 (#29938) üzenetére


citkar
addikt

Nem rosszak ezek, megnéztem, köszi. Bár a régi samsung még mindig praktikusabbnak tünik. Hogy miért nem csinálnak hasonlót :F
Szerencsére még semmi gond vele, hátha amíg bírja találok egy hasonlót :)

(#29943) picur220 válasza Kobe (#29931) üzenetére


picur220
veterán

Mostmár komolyan nem tudom, mit mondjak. Nőies, androidos kis cuki készülék nem igazán létezik:DDD Optimus one nem tetszik neki? Vagy Nokia C7 (nem androidos), vagy Galaxy5 (ezt már tényleg nem ajánlom, csak designra lehet jó).

(#29944) tomsics válasza picur220 (#29943) üzenetére


tomsics
senior tag

nőiess,androidos,kis cuki=sonyericcson x10 mini sima vagy a gold.Szerintem

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#29945) Nova96


Nova96
őstag

Üdv karácsonyra kapok új telefont,és elkezdtem nézni 30-40e telefonokat.
Első ami tetszett: LG Optimus GT540
Ha van jobb az ár kategóriába írjatok.
-Zenét hallgatok,(lehessen jól kezelni a zenéket,útobinál kérdezném Optimus hogy kezeli?Mert eddig walkmanos telefonom volt.)
-Facebook stb.
-Legalább 4GB lehessen bővíteni
-Időt álló legyen.
-Sokat használom ezért, az akku bírja.
-Ne legyen lassú
-És a nekem legfontosabb a telefonhívás(-nál ne legyen olyan hogy egyszer elkezd halkulni mert elég zavaró amikor ordítani kell a telefonba.)
-T-mobilnál vásárolok majd.

[ Szerkesztve ]

(#29946) picur220 válasza tomsics (#29944) üzenetére


picur220
veterán

Nőies, androidos, kis cuki, és használhatatlan, a pro még talán, de az már vastag.

Nova96: Az Optimus jó, vagy ha vársz egy kicsit, vehetsz egy Optimus One-t, már ha vmelyik szolgáltató árulja majd.

[ Szerkesztve ]

(#29947) Nova96 válasza picur220 (#29946) üzenetére


Nova96
őstag

Szia és az mivel jobb?(Decemberben veszem)

(#29948) sagesz93 válasza Nova96 (#29947) üzenetére


sagesz93
addikt

nézd meg a zte blade-t is.

(#29949) Nova96 válasza Nova96 (#29947) üzenetére


Nova96
őstag

Elolvastam a cikket ,egy részt az ára másod részt a kinézete nem tetszik.
De megnézem leesik e az ára Decembere.
Ja és köszi hogy szóltál.
Optimusot gt540 2.2-re mikor frissítik?

sagesz93oké de tesztelte már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#29950) sagesz93 válasza Nova96 (#29949) üzenetére


sagesz93
addikt

Az optimust nem fogják frissíteni 2.2-re, most jött ki rá a 2.1.

Majd lesz róla teszt, ha értesz egy kicsit külföldiül, akkor olvasgathatsz bőven.
Egyébként youtube.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.