Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30045) atillaahun


atillaahun
veterán

Sziasztok, javaslatot szeretnék kérni néhány lenti kritériumnak megfelelő telefonra.

- Árkategória?
25-35e körül

- Használt vagy új?
használt

- Hol vennéd meg?
függetlenre van szükségem, de utólag kikódoltatni gondolom olcsóbb, mint eleve úgy venni, szóval ez mindegy. Előfizetés vagy hűségidő kizárt.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
min. 2 évre tervezek, ha sikerül valami nagyon frankót kifogni, megtartanám tovább is

- Mire használnád?
jól használható GPS-t és WIFI-t mindenképp szeretnék
aztán egy jó oprendszert, amire sok hasznos program telepíthető, pl. szótárak, office alkalmazások, opera böngésző, msn féleség
végül pedig elférne egy 3"-os érintőképernyő, meg az hogy dokumentumokat lehessen vele jól olvasható minőségbe fotózni

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
ez nem egészen tudom mit jelent, a lényeg, hogy szeretném ha lehetne frissíteni, évek múlva is megállná a helyét, vagy ha nem tetszik le lehetne cserélni, de a lényeg az alá telepíthető programok minősége és választéka

- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..)
billentyűzet ne menjen a kijelző méretének a rovására, lehetőleg lapos legyen, pár hasznos funkciógomb azért elférne az oldalán, egyébként meg nem érdekel

...éshő csupáncsak érdeklődés szintjén: olvastam valamit a DUAL simes telefonokról, csak az nem volt tiszta, hogy azokat ki-be kell kapcsolgatni ha váltani akarok, vagy olyan is van, amibe minden zökkenő nélkül elérhető egyszerre mindkét szám?
És ha netán ez utóbbi funkcióval is kibővíteném az elsődleges kívánságok listáját, tehát GPS+WIFI+DUAL SIM, akkor annak árban mi lenne a legalja használtan?

Remélem nem kérdeztem nagy baromságokat, egyébként üdv a szerkesztőknek és válaszadóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.