Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) tjb007 válasza meroly (#29550) üzenetére


tjb007
nagyúr

A gyönyörű szerintem túlzás de tény, hogy van nála jóval rosszabb is :)

(#29552) meroly válasza tjb007 (#29551) üzenetére


meroly
veterán

Maradi vagyok, de én mindig mobilban mérem, egy mobil kamerához képest igenis gyönyörű :DDD

Impossible is nothing

(#29553) Csonthulye


Csonthulye
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy dual SIM-es telefont. Kérdésem az lenne, hogy milyet ajánlotok?
Jó lenne valami, ami elérhető árú és használható is. Nem feltétel a wifi vagy a gps, de ha van olyan, ami szerintetek kifejezetten jó árban van és tartalmaz, akkor az is jöhet.
Előre is köszönöm!

(#29554) meroly válasza Csonthulye (#29553) üzenetére


meroly
veterán

Kolleganőmnek ilyen samsung d880-a van és meg van vele elégedve.

Impossible is nothing

(#29555) Csonthulye válasza meroly (#29554) üzenetére


Csonthulye
csendes tag

Köszi a választ!
Ez a szétcsúsztatható nem nagyon jön be nekem. :((
Néztem ilyet: MyPhone 8870
Vélemény?
Monjuk ez jobb: GIGABYTE GSmart S1205
De kétszer annyiba is kerül.

(#29556) sdd2 válasza Csonthulye (#29555) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Myphone kínai és szeintem nem megbízható de te tudod, hogy bevállalod-e.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29557) tjb007 válasza sdd2 (#29556) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mert aztán a többi telefonban nem Kínában vagy a Távol-Keleten legyártott alkatrész van 99% -ban :DDD

(#29558) meroly válasza Csonthulye (#29555) üzenetére


meroly
veterán

Samsungok közül is van még bar kialakítású dual simes.
Pl ezek

Impossible is nothing

(#29559) Lacazr93 válasza tjb007 (#29557) üzenetére


Lacazr93
senior tag

De a legtöbb telefon nem néz ki annyira kínainak :D

(#29560) Csonthulye


Csonthulye
csendes tag

Sziasztok!
Nézegettem a kínai telókat, nem merek megkockáztatni egyet...
Viszont találtam egy ilyet: Samsung C5212 Dual Sim
Elég jó árban van és nekem tökéletes lenne.
Viszont az lenne a kérdésem, hogy ha ilyen telefont használok, akkor ugye egy időben mind a két számon elérhető vagyok?
Az esetleg nem lehet probláma, ha két külön országból származó sim-et használok?

(#29561) Tyba


Tyba
csendes tag

Üdv.
Se elm vs Samsung Monte. Szerintetek melyik a jobb?

(#29562) tjb007 válasza Tyba (#29561) üzenetére


tjb007
nagyúr

Zenében, kamerában az Elm. A Monte egyetlen egy dologgal tudja megverni, a képernyő méretével mivel 3" -on azért mégis jobb, kényelmesebb netezni.

(#29563) Tyba


Tyba
csendes tag

Meg tudjátok mondani, hogy az elm kihangosítva:
- halk
- hangos
- átlagos

(#29565) tjb007 válasza Tyba (#29563) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt a tulajoktól kéne megkérdezned.

(#29566) Lacazr93 válasza Tyba (#29563) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Átlagos :)

(#29567) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv!
Úgy döntött ma a telefonom hogy egyoldalúvá teszi a beszélgetéseimet,tehát én nem hallok senkit,ez az egyik új Vodafone funkció?:)
Na mindegy,kellene egy strapabíró teló - 262K szín, zenehallgatás,3,5 jack,micro sd 2Gb belemenjen,fm rádió,normális kinézet,sima v szétcsúsztathatós - paraméterekkel.
15 K lenne rá,használt v új mindegy,baromira nem vagyok otthon az újabb típusokban.
Samsungot ne,a többi márka jöhet,SE is. :R

(#29568) tjb007 válasza szakalistvan (#29567) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy használt Nokia 5310 vagy 5130 15eFt -ból kijön.
Ha megtoldod 2990 forinttal a keretet akkor már kaphatsz a Vodafone -nál (kártyás csomagban) egy vadonatúj SE Spiro -t.

(#29569) mpeti3


mpeti3
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Új telefont szeretnék venni és ebben kérném a segítségeteket! Most egy SE W880i van a birtokomban, ami kezdi beadni a kulcsot...

Mindenképp új készüléket szeretnék, 40k körül szánnék rá (minőség érdekében hajlandó vagyok változtatni, de ha kevesebb az csak jó)! ;]
Kártyafüggetlen vagy T-mobilos telefonok jöhetnek szóba.
Telefonálni lehessen vele, ezen kívül jó zenelejátszási képesség, bővíthetőség, kamera nem kimondottan fontos, annyi, hogy legyen rajta azért! Jó akkumulátor nem rontaná el.

Azon gondolkoztam sokat, hogy mennyire fontos nekem a net vagy hogy a jövőben lesz-e szükségem arra, hogy ilyesmit tudjon a telefon... igazából jó lenne ha lenne benne wifi, de nem létszükség!

Operációs rendszer nekem igazából mindegy, ne legyen lassú.
Szeretném, ha fémből lenne, minőségibb összeszerelés, mivel hosszú távra vásárolnám!
Ilyen szétcsúsztatható, kinyitható dolgot nem szeretnék, legyen a sima klasszikus telefon esetleg érintős (ezek tetszenének, de csak ha használható az érintőkijelző), QWERTY-s ne legyen!

Nézegettem a következőket, amik tetszenek: Nokia C5, Nokia E52 - bár ez egy kicsit drágább mint amennyit rá szeretnék szánni, viszont van benne wifi és elég jókat írnak róla, ezen kívül Nokia 6303i sem egy rossz készülék, bár ez csak utolsó a rangsoromban! Érintőkijelzős készülékekben nem vagyok otthon (egyébként a többiben sem, de ezekben meg végképp) szóval várom a javaslatokat!

Előre is köszönöm!

Ide kell írni majd valami frappánsat...

(#29570) Chris78


Chris78
aktív tag

Csá mindenki.
Abban kérnék kis segitséget hogy 20-25 ropi-ig kategoriában (használtan) mit érdemes vennem.
Olyan teló érdekelne amiben van GPS és Wifi is és lehetöleg nagyobbacska kijelzö.
Samsung monte-t és N95-öt nézegettem eddig de nem tudom melyik a jobb és ezeken felül még mit találhatok ebben a kategóriában.
Konkrét ajánlatok is érdekelnek ha netán ép 1 ilyesmi telótol akar valaki megszabadulni.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#29571) eastsider


eastsider
nagyúr

sziasztok!
új teló vásárlásán töröm a fejem, mert a régi haldoklik (k800)
amiken gondolkozok
új 6303i classic
új 7230
5220 használt
melyiket választanátok?
ami fontos: gyors legyen, stabil. telefon, sms, zene (nagyonfontos)
vagy mit ajánlanátok hasonló árban? (az újak telenoros előfizusak, mivel ott lesz új előfizetésem...)
esetleg valami más alternatívaM a 7230-al az a baj, h csuszkás...

(#29572) meroly válasza eastsider (#29571) üzenetére


meroly
veterán

6303i sztem korrekt kis készülék, bár nem egy kimondott zenetelefon, de biztos jól szól, csak nincsenek dedikált zenegombok.

Impossible is nothing

(#29573) SyntaxeError válasza eastsider (#29571) üzenetére


SyntaxeError
tag

Samsung Monte vagy esetleg RBM? Egyáltalán mi a keret?

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#29574) tjb007 válasza SyntaxeError (#29573) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha egyszer látod, hogy milyen (árkategóriájú,tudású és kialakítású) telefonok érdeklik akkor mi a francnak ajánlgatsz homlok egyenest mást ?

Ha valaki bemegy egy Volkwagen szalon ott sem a Mercedest fogják ajánlgatni neki.

(#29575) eastsider válasza SyntaxeError (#29573) üzenetére


eastsider
nagyúr

ez az RBM egyáltalán micsoda? azt vágom, h red bull mobile, de ennyi.. az 5230egész értelmes
6303 van a családba, szerintem korrekt készülék..
nem kéne érintős teló. olyan 10k körülig (pannonnál üzleti előfizuval) ill. használtan is...

[ Szerkesztve ]

(#29576) sanzi89


sanzi89
addikt

Üdv.

A T-Mobile-nál vennék 50e környékén 2 év előfizuval telefont. Semmilyen konkrét igény nincs, győzzetek meg ki mit ajánl. :)

Azért távpontnak 1-2 dolog:
- Wifi
- GPS
- Nyílt OS
- 3.5 JACK
- microSD

(Kiszemelt az E52, de ezt vegyétek mintha nem is írtam volna...)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#29577) tjb007 válasza sanzi89 (#29576) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nokia C6-00, E52, Samsung Galaxy 3 esetleg SE X10 Mini ha képes vagy használni.

(#29578) picur220 válasza sanzi89 (#29576) üzenetére


picur220
veterán

Galaxy3, C6. Galaxy S is van megfelelő csomagban ennyiért.:DDD
X10 minit semmiképpen sem ajánlom, szar.

(#29579) picur220 válasza eastsider (#29571) üzenetére


picur220
veterán

RBM2 nagyon jó telefon, Huawei gyártja, ami egy komoly mobiltermékeket gyártó cég, csak Európában még csak most kezd terjedni.:DDD

(#29580) hanno22


hanno22
csendes tag

Sziasztok!

Mobiltelefon vásárlás előtt állok és megannyi tesztet elolvastam már, de a döntés nem lett könnyebb. :(
Árkategóriát tekintve csak a felső határ terén van megkötés ami max 90 ezer forint körül mozog. Függetlenként szeretném használni, és újonnan venni.
Hosszútávra szeretnék telefont, fontosak lennének a multimédiás és az üzleti funkciók is. Azonban ha választani kell e kettő közül akkor legyen előrébb a multimédia.
Nyitott operációs rendszer fontos lenne. Android, Bada, Iphone, WMx, minden szóba jöhet itt sincs kikötés, bár a tesztek alapján a WM kiesik az Iphone pedig nem fér bele ebbe a kategóriába. :U
A telefonok amiket eddig kinéztem és tetszettek: Motorola Milestone, Motorola Xt720, Samsung Wave. Akár ezekről, akár másik készülékekről szívesen meghallgatom a tanácsotokat.
A telefonok saját topikjaival az a baj, hogy ott mindegyiket "istenítik". Persze olvastam hibákról is de a döntést nem segítették. :F

(#29581) killer1203


killer1203
senior tag

Sziasztok!

25-30 ezer forintért szeretnék új telefont vásárolni a régi v630 -am helyett. Nokia, Sony és Samsung jöhet szóba. A lehető legjobb kellene ebbe az árkategóriába, legjobb lenne új telefon de ha használt is jöhet megbizható eladótól. Köszönöm. :R

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#29582) sanzi89 válasza tjb007 (#29577) üzenetére


sanzi89
addikt

A Samsung Galaxy 3 az ujjlenyomatgyűtő kinézete miatt bukik alapból nélam.
A Nokia C6-00-t pedig kicsit lehúzták a sebessége illetve az anyaghasználata miatt.

Úgyhogy úgy néz ki mégis marad az E52. Nomeg elsősorban akarok venni egy jó telefont, másodsorban van a wifi/gps meg egyeb "hülyeségek".

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#29583) hanno22 válasza killer1203 (#29581) üzenetére


hanno22
csendes tag

Én mondjuk saját tapasztalat alapján bátran ajánlom a SE W705 vagy W715. A W705-öst használtan ennyiért tuti kapsz, megfelelő állapotban. :R

(#29584) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy miért nem lehet a Samsung C 3050-esem szinkronizálni a számítógépemmel? Megvan a program amivel elméletileg lehetne, de azt írja ki mindig, hogy:

"Nem választott ki szinkronizálási célt.
Válassza a "Szinkronizálás beállítás\Cél beállítása" lehetőséget, majd válasszon további szinkronizálási célokat."

Viszont amikor megpróbálom, akkor meg nem jelenik meg semmi. Továbbá azt írja ki, hogy:

"A mobiltelefon nem támogatja a következőt: Telefonkönyv"

Ezek szerint nem fogom tudni a mobilt számítógépen keresztül szinkronizálni?

A válaszokat segítségeket előre is köszönöm!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#29585) tjb007 válasza BenJoe80 (#29584) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ennek a kérdésnek nem itt lenne helye hanem ebben a topikban.
Min keresztül (bluetooth vagy kábel) és milyen programmal próbáltad szinkronizálni ?

(#29586) picur220 válasza hanno22 (#29580) üzenetére


picur220
veterán

A moto XT720 nem igazán fér bele a megadott keretbe, de mindenképp ajánlott véte, ha megteheted. Adott még a Samsung Galaxy S abban a kategóriában, és a HTC Legend az, ami talán tényleg belefér a 90-be, de ha nem is, sokkal közelebb van hozzá, mint az XT720.

killer: keress Nokia N78-at használtan, de lehet, hogy N79-et is találsz:DDD

[ Szerkesztve ]

(#29587) mpeti3 válasza mpeti3 (#29569) üzenetére


mpeti3
csendes tag

? :U

Ide kell írni majd valami frappánsat...

(#29588) BenJoe80 válasza tjb007 (#29585) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Sorry... igaz is, erre nem is figyeltem, csak automatikusan írtam. Bocs! Amúgy USB 2.0 kábel...

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#29589) killer1203 válasza picur220 (#29586) üzenetére


killer1203
senior tag

Sony is elég jó amit ajánlottak, de ez a Nokia N79 eléggé tetszik, de meg várok egyéb ajánlatokat is. :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#29590) picur220 válasza killer1203 (#29589) üzenetére


picur220
veterán

Az N79 sokkal jobb, mint az a Sony. Az egyik legjobb nem érintős telo. Nekem volt több, mint 1 évig, és szerettem:DD

(#29591) picur220 válasza mpeti3 (#29569) üzenetére


picur220
veterán

Én E52-t ajánlanék elsősorban, néhányan szidják, de a személyes tapasztalatom szerint jó!:DDD
Jó zenelejászáshoz inkább az 5-ös szériát mondanám Nokiában, pl 5630 egy elég jó kis telefon.

(#29592) killer1203 válasza picur220 (#29590) üzenetére


killer1203
senior tag

Köszönöm, eddig a Nokia a befutó, esetleg új vásárlása esetén mit lenne érdemes venni ennyi pénzért Vodánál előfizetésesbe Komfort csomagba?

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#29593) mpeti3 válasza picur220 (#29591) üzenetére


mpeti3
csendes tag

Értem, köszönöm válaszod, megnézem milyen is az az 5630. :D

Érintősbe hasonló kaliberű készülékek vannak? (minőség, tudás, használhatóság, ár)

Ide kell írni majd valami frappánsat...

(#29594) hanno22 válasza picur220 (#29586) üzenetére


hanno22
csendes tag

Néztem több helyen már árakat, a Moto Xt720 átlag 91-104 körül van, 91-ért több helyen 1év garanciával. A Milestone-t pedig 79-től láttam.
A HTC Legendről többen azt mondják hogy hardveresen elavult. Bár anyaghasználatra és kinézetre nekem tetszik. Árban pedig újonnan ez is 88-tól van.
A Galaxy S pedig árban van feljebb 117 körül láttam a legolcsóbbat 1év garanciával. Ez hardveresen a legjobb, de nem tudom megéri megvenni most. Mennyire esik le az ára a későbbiekben, illetve ér e ennyivel többet mint bármelyik.
A Samsung Wave pedig hardverileg nagyon ott van, csak ott meg felmerül a kérdés, hogy a Bada OS mennyire fog befutni: szóval Bada vs Android.
Mindenképpen olyan telefont szeretnék ami hosszútávon (1,5 - 2 év) megállná a helyét. De nem feltétlen adnék ki több pénzt mondjuk egy Galaxy S-re, ha mondjuk az olcsóbbak is megállnák a helyüket. (Itt főleg arra gondolok, hogy az új programokat is élvezhető módon tudják futtatni majd a jövőben).

(#29595) Bridget13


Bridget13
csendes tag

Sziasztok!

Kellene tanács,hogy milyen telefont vegyek. Jelenleg Nokia N73-am van.
Nokiákra gondoltam ismét,azon belül 6700classic, C6, X6-8GB. (C6 és X6 egy áron.)Ezek még árban beleférnek.
Még nem volt érintőképernyős telefonom,kicsit tartok tőle,de azt mondják könnyű hozzászokni.
Nyilván felmerül a kérdés mire használom a telefont:legfőképp sms és hívás.
Ami még ezeken felül számomra nagyon fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás).

Köszönöm előre is a tippeket,ha van esetleg más javaslat,a kék szolgálatótól vásárolnék.

[ Szerkesztve ]

(#29596) hann


hann
tag

Sziasztok,

Én is kérnék egy kis segítséget. A héten vennék Samsung Galaxy 3-at. Olvastam róla teszteket, de szeretném kikérni a ti véleményeteket is.
Előre is köszi !

(#29597) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok.
Tudja esetleg valaki mi a külömbség az n95 8G és a "sima" n95 között? :F
Ha választanom kell akkor n95 vagy inkább Monte? :F
Ebben a 25 ezer körüli kataegóriában "használtan" mi van még jó teló amiben van wifi és gps? :F
Elöre is köszi: :R

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#29598) Tyba


Tyba
csendes tag

Szerintetek melyik a jóbb? Se elm, Nokia n96, samsung innov8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.