Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96699) hiddenroth


hiddenroth
csendes tag

Meg tudod/tudjátok mondani, hogy mekkora DPI-n használjam illetve Hz-en, hogy a legjobb pontosságot kapjam? (Egérajánlóban nincs leírva)

Pár korábbi hozzászólás róla:

"S3888 van benne, ugyanaz, mint a DA 3.5G-ben. DA 1800-on a legjobb, 3,5 m/s PCS, de kicsit jitterel. Azalatt a PCS csak 2,5 m/s, de megszűnik a jitter. Akkor jársz legjobban, ha 1800 + 50% sens scale-re állítod, driveren belül. Így 1800-on megy, de windowsig 900 jut el, no jitter." [link]

"Az A3090-nek és módosulatainak (S3888, S3095) két hibája szokott lenni: magasabb DPI-n kb. használhatatlan: ronda jitter és alacsony PCS; illetve a magas LOD. Ettől eltekintve én szeretem."

"Ha csak a szenzort nézzük, egy jó A3090 még jobb is, ugyanis 3,5-nél nincs malfunction, mint az S3888-nál."

Most akkor melyik az igaz? Ellentmond egymásnak kicsit. Nem úgy van, hogy minél alacsonyabb DPI-n használod annál kevesebbet fog hibázni az egér?

Razer Synapse 2.0-val használom, azt hol látom, hogy pontosan milyen firmware van rajta? (Synapse verziója 2.21, vagy ez lenne az?)

Régi egér már nagyon tudom, de annyira megszoktam a formáját, na meg Omron kapcsolók vannak benne. Szeretnék váltani a jobb szenzor miatt, de nem tudom mire. Elég nagy a kezem és eddig nem találtam alternatívát.

Amíg a Föld kerek, mindig lesznek quake-erek!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.