Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Attici válasza Lauda (#4299) üzenetére


Attici
őstag

Az írható DVD-nél még a CD is biztonságosabb adathordozó. Éni is Csak Taiyo Yuden-es lemezeket használok (Plextor,Verbatim,Maxell), de azért nem várok tőlük csodát és tudom tovább tárolják az adatot mint egy gagyi ,de nem örökké! Nekem már márkás lemez is fingott ki!
De ha HDD-s kamerát akarsz venni, hogy akarod a nagyon fontos dolgokat szalagra menteni?
Ugye nem VHS-re gondoltál?! :F
Ha meg tényleg csak hobbi célra kell akkor nem mindegy ,hogy mit veszel?
Ahogy írtam kb 200k alatt nem találsz rendeset ( :Y NV-GS 330:85k!!!! :Y ), akkor inkább vedd meg a legolcsóbbat amit találsz!
Szép napot mindenkinek! :)

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#4302) svtor


svtor
csendes tag

Egy hete használom a Canon HF100-as készüléket! Mivel az Usa-ból lett hozva, így nincs magyar nyelvű kezelési útmutatóm hozzá, honnan lehetne letölteni, egyelőre nem találtam sehol?!
A gép nagyon profi, a felvételek minősége is szuper, örülök, hogy ezt a típust választottam.

(#4303) Szoles válasza svtor (#4302) üzenetére


Szoles
senior tag

Sajnos 5 rugó ITT. Vagy szorgosan érdeklődnöd kell minden létező kamerás fórumon, hátha valaki beszkenneli neked.

(#4304) Attici


Attici
őstag

Ki tud most olyan kameráról aminek van video bemenete?-Nem kimenet!

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#4305) ANT


ANT
őstag

Ennek a cégnek a termékeivel, minőségével van valakinek tapasztalata? Konkrétan Panasonic CGA-DU21 utángyártott akkut vennék, ha érdemes.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#4306) Badb0y válasza Szoles (#4293) üzenetére


Badb0y
addikt

Nekem sokkal szimpatikusabb a szalagos dolog. Szeretem rákötni firewiren a gépre, szeretem magát a szalagos megoldást. Jópofa dolog. És mint korábban leírtam bármelyik real full HD-s vinyós kamera képét veri a hv20/hv30.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4307) rumos14 válasza ANT (#4305) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem itt nem a cég számít, akitől veszed, nem ők gyártják. nekem nem volt eddig gondom utángyártott akksival, bár csak fényképezőben használtam.

(#4308) rumos14 válasza Badb0y (#4306) üzenetére


rumos14
nagyúr

ízlések és pofonok. nekem sokat számít az a kényelem, hogy nem kell tekernem, és simán letörölhetek egy korábbi jelenetet, pár gombnyomással. nekem jobban bejön ez az "1 jelenet = 1 file" szemlélet.
a minőséggel kapcsolatban vszleg igazad van, de a bitrate növelése miatt a különbség csökkenni fog, ill. praktikussági szempontok miatt sztem előbb-utóbb ki fog halni a konzumer kategóriában a szalagos megoldás.

(#4309) Badb0y válasza rumos14 (#4308) üzenetére


Badb0y
addikt

Szalagon is 1 jelenet 1 fájl amikor leszeded.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4310) ANT válasza rumos14 (#4307) üzenetére


ANT
őstag

Arra magamtól is rájöttem, hogy nem ők gyártják. Viszont egy árva szó utalás sincs arra vonatkozóan, hogy mégis ki a gyártó? Ha ez meglenne, abból azért már ki lehetne indulni. Így meg egy kicsit zsákbamacska, akármennyire olcsó is a gyári akkuhoz képest. :U

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#4311) Attici válasza ANT (#4310) üzenetére


Attici
őstag

Kamerához akkut a Siniben vegyél:VII: Weesselényi u 19.[link]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#4312) Dtomi


Dtomi
őstag

Hali!! Új, speciális terültere tévedtem, aminek szeretnék megfelelni, és nagyon érdekelne a dolog. Van egy speciális terület amit kamerával nem lehet megoldani csak fényképezővel, viszont a végeredmény egy videó lenne sok ezer képből. A kérdésem, hogy mivel lehetne a képeket nagyfelbontású videóvá összefűzni. Nem igen találtam erről leírást sehol.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#4313) ISZOLE válasza Dtomi (#4312) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Mint mindig amikor videószerkesztésről van szó: Virtualdub.

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#4314) lord111 válasza ANT (#4310) üzenetére


lord111
csendes tag

Szia ANT!
Én vettem a kamerámhoz egy utángyártott Panasonic CGA-DU21-es aksit az Xtreme digitálban, fele annyiért mint az eredeti. Fél éve használom, kb. 18-20 üzemóra van benne, mert 16db 60perces kazit vettem tele vele és pörgettem, visszanézegettem. És a gépre behúztam két kazit, azért nem töltőről, hogy végre merüljön már le az aksi!!!
a kb. 20 üzemórát 4 feltöltéssel tette meg!
Jellemzően kb. 4 üzemórát simán bírja, nyitott LCD mellett és sok zoommolással, visszanézéssel is! kevés zoom és takarékos használat (nem tekergetjük,nézzük vissza) melett akár 6 órát is bír.
Elégedett vagyok vele és csak ajánlani tudom!
Viszont megjegyzem kicsit kényelmetlen a nagy mérete és tömege miatt, mert megváltoztatja a kamera súlyeloszlását!

[ Szerkesztve ]

(#4315) lord111


lord111
csendes tag

Sziasztok ismét!

Most nekem lenne egy kérdésem/kérésem.
Szituáció: éjszakai horgászat, értelem szerűen teljes sötétben és ennek megörökítése minDV kamerával.

Problema: Panasonic NV-GS330 adott, kellene vennem hozzá egy Panasonic VW-LDC102E-S videólámpát a fényviszonyok miatt... de kb. 25ezerbe kerül, olyan sokat viszont nem használnám. Valamint a vízparton, csónakban félteném is a drága jó Panát (koszolódik, vizbe eshet)

Megoldási alternatíva: Arra gondoltam keresek vmi használt olcsó miniDV kamerát, amiben van éjszakai felvételi lehetőség, pontosabban beépített infravörös fény alapú Night Capture/Power Night Capture/NitePix mód ami állítólag 0Lux fénynél is kiváló képet ad (zöldes színben) néhány méter távolságból, illetve lassú zársebesség állítás azaz SlowSlutter. Ezen kívül nem kell sokat tudjon (miniDV formátum, 0,8Mp 1CCD, FireWire kimenet, alap dolgok)

Szeretném a segitségét kérni a tisztelt miniDV tulajdonosoknak, hogy akinek van ilyen infrás kamerája, tapasztalata vagy tud érdemben ajánlani kamerát ami a feladatra megfelel az kérem irjon ide!
(márka+pontos típus szám, az infravörös fénnyel 0Lux fénynél vak sötétben készített felvételek minősége)

A válaszokat előre is köszönöm!

(#4316) ANT válasza lord111 (#4314) üzenetére


ANT
őstag

Köszi a tippet neked is és Attici-nek is. :R Tényleg jók ezek az üzemidők.
Amúgy lehet, túldramatizálom ezt a kérdést, csak valahol olvastam, hogy egyes utángyártott akksik névleges kapacitása ugyan megegyezik a gyáriéval, de a valós üzemidejük annak csak töredéke. Na, ilyenbe nem szeretnék belenyúlni!

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#4317) rumos14 válasza ANT (#4316) üzenetére


rumos14
nagyúr

ilyen is előfordulhat, de egy jobb nevű bolt talán nem árul ilyen egyértelműen bóvlit.
sztem az is lehet hogy az "utángyártott" és "márkás" akkukat u.az csinálja, csak az előbbin nincs rajta pl. a Pana szép kis haszonkulcsa.

(#4318) lord111 válasza ANT (#4316) üzenetére


lord111
csendes tag

Hi!
Közben megnéztem, mi a különbség a gyári és után gyártott között. Nos ami a kamerához járt és amit féláron vettem, gyakorlatilag egyforma, stimmel az amperóra, a névleges paraméterek, természtesen a model number, Mind a kettő gyártója a Matsushita Electric Industrial Co. Ltd. Made in China! :)

Néhány különbség azért van!
1. apró felirat a hátoldalon Panasonic vs. Rechargeable
2. mindegyiknek van egyedi szériaszáma, na az még különbözik.
3. a Pana 20 körül van, míg a klónt 8-9ezerért vesztegetik!

Jó vásárlást! :)

(#4319) rumos14


rumos14
nagyúr

én mellesleg a Pana HDC-SD1 kamerámhoz nem találtam sehol sem utángyártottat, az eredeti 17k-ért elég húzos, szóval egyelőre jegelve a téma. ugyanez van a Sony A300 fényképezőmnél is.

(#4320) joe2005


joe2005
senior tag

Sziasztok!

Olcsó videokamerát szeretnék vásárolni. Valakinek van-e tapasztalata valamelyikkel?

JVC Everio GZ-MG330
Canon FS100
Panasonic SDR-H40

Azonos árkategória a JVC-re 2 év garit adnak.
YouTube-on megnéztem a teszteket, de több infó kellene.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#4321) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Kinéztem 3db pici-ócó mini-dv kamerát és nem tudok dönteni...
Főleg gyermek videózására használnám (szabadtér és beltér), majd kiírnám dvd-re a pc-mel...

Ezeket néztem ki:

1. Panasonic NV-GS90 - 44.990,-

2. Sony DCR-HC51E - 39.900,-

3. Samsung VP-D382 - 33.900,-

Szerintetek melyiket érdemes "home" videózásra megvennem?

Előre is köszönöm a segítséget!

- Alex -

(#4322) lord111 válasza joe2005 (#4320) üzenetére


lord111
csendes tag

Hi joe!

Látom a merevlemezes, 1CCDs kivitelt preferálod!
Hogy melyik a jó választás, azt ugy lehet eldönteni, hogy definiálod, mire szeretnéd használni és mik az elvárásaid!
Ár, Rögzítési mód (SDkártya,merevlemez, Mini DV, CD),képminőség, stb.

Ár: HA ez a legfontosabb, és csak néha néha veszel fel rövid felvételeket akkor van már nagyon olcsó HDDs kamera Samsung VP-MX10 50ezer körül! Cserébe csak négy azaz 4GBos a merevlemeze, sűrűbben kell a gépre mentegetni! De tehetsz bele memória kártyát is pluszban!

Haverom JVC Evrioja tök jól szuperál, otthoni videózásra tökéletesen megfelel,
egyébként semmi extra... teljesen átlagos gép az átlagos felhasználónak!
30GB helyre rengeteg felvétel fér!

Volt nálam kölcsönben egy Canon FS100 is. Nagyon tuti kis kamera!
Tökéletes kép, könnyen kezelhető, egész kicsi és könnyű, ami túrázáskor,
utazáskor nagyon előnyös! Viszont ez nem HDD, hanem SD kártyás,
azt kalkuláld bele az árába, külön kell megvenned egy pár gigásat!

Nekem Panám van, (Panasonic NV-GS330) miniDV, nagyon elégedett vagyok vele,
csak ajánlani tudom!
Az 1CCDs HDDs amit néztél sokban hasonlít, előnyei:
Kiváló optikai képstabilizátor a remegés ellen :)
nagyobb merevlemez 40GB mint a JVC 30GB.
Többféle SD kártyát is kezel (JVC 1 MicroSD, Pana 2 SD és SDHC kártyát is kezel),
felvételi formátum 4:3 és 16:9, míg a JVC csak 16:9et készít ha jól tudom.

JA, ha a képminőség számít leginkább és szereted szerkesztgetni a videoidat akkor
Firewire kimenetes miniDV (szalagos) kamerát ajánlanék! Ráadásul azok olcsóbbak!

(#4323) joe2005 válasza lord111 (#4322) üzenetére


joe2005
senior tag

Szia Lord!

Nagyon köszi az infókat, én először a canont néztem ki, csak az ár valószínű, hogy csökkenni fog mivel csak most (idén) jelent meg. JVC-nél azt írták, hogy nagyon alap. A pana termékekről jókat hallottam, csak a beltéri felvételekkel van egy kis hiba, de a canonnak is ez a baja. Erre lehet mondani, hogy ennyi pénzért? Több pénzt nem akarok költeni rá mivel kb 3 év és újabbat kellene beszerezni, addig meg házi használatra jó lesz talán bármelyik. Lehet, hogy pana lesz a végén a nyerő. A családban is van egy gs90-es azzal én is videóztam már, egyszerű gép, könnyű kezelni.
Egyébként nem rossz az, ha nincs annyi mozgó alkatrész (HDD) a gépben és ha a tömörítő chip jó, gyors minőségű akkor nem lehet gond a felvételnél.
Sajna úgy gondolom, hogy nem sokáig fogják támogatni a szalagos (megbízható, jó minőségű, meg minden) házi miniDv-ket.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#4324) lord111 válasza Alex123 (#4321) üzenetére


lord111
csendes tag

Szia Alex!

Bármelyik kiválóan alkalmas arra hogy otthon a gyereket filmezd! :)
Bár én személy szerint a Panasonicot választanám, a Sony is kiváló, a Samsungot nem tudom, de én kerülném...
Lényegileg mindhárom tudja azt amire neked kell, a 3 kamera közötti apróbb különbségeknek utána nézhetsz a neten is... vagy menj be az üzletbe (Xtremedigital, MediaMarkt) és vedd a kezedbe melyik tetszik jobban..., kezelő gombok elhelyezése, kézbe illőség, Menurendszer, Digitális képstabilizátor, segédfény van e rajta, stb.

(#4325) lord111 válasza joe2005 (#4323) üzenetére


lord111
csendes tag

Szia Joe!

Nos, igen, a jövő a merevlemezé a homevideo szintű kamerákban, de minőségben soha nem fogja utolérni a mágneses szalagot! A Gyártók természetesen arramozdulnak amerre a piac húzza, sokan szeretik keresik a merevlemezes kamerákat. Csak egyenlőre még drágábbak!
Ja a JVC tényleg alap... én is a Panasonicot venném a 3ból!

(#4326) Alex123 válasza lord111 (#4324) üzenetére


Alex123
senior tag

Ok, köszi.

És a Sony vagy a Pana jobb "sötétben" ?

- Alex -

(#4327) lord111 válasza Alex123 (#4326) üzenetére


lord111
csendes tag

NA ezt nem tudom, de roppantul érdekelne engem is!

Nekem egy egészen más típusú panám van az sötétben "vak" :)
Elméletileg a Sony elég jó ezen a téren,a Sony DCR-HC51E ha jól tudom infra fénnyel dolgozik ami alég jól használható "vak" sötétben... állítólag!

Keress rá a youtubon a "Sony DCR-HC51E Night Shot"-ra, és meglátod mit műveltek vele más home videósok! Én is nézegetem, mert szeretnék egy akár használt kis 1CCDs kamerát ami minél jobb a sötétben...

(#4328) Alex123 válasza lord111 (#4327) üzenetére


Alex123
senior tag

Ok. Megnézem.

Thx.

(#4329) Alex123


Alex123
senior tag

Úgy néz ki, hogy e kettő típusból kell majd választanom (Samu kiesett):
1. Panasonic NV-GS90 - 44.990,-
2. Sony DCR-HC51E - 39.900,-

A Panára picivel jobb, szebb nappali felvételeket írnak (sötétben siralmasat...), a Sony-n meg van éjjeli videó....de kevés fénynél szobában az is behal...

Mivel a keret max 50e, ezért nagyon nem tudok válogatni, most már csak azt kellene kiderítenem, hogy melyiknek van kevesebb szervízigénye, (nem hibásodó típus), és melyikhez olcsóbbak és persze használhatóbbak is az utángyártott aksik, stb...

Valakinek esetleg ezekkel a kamerákkal tapasztalata?

- Alex -

(#4330) lord111 válasza Alex123 (#4329) üzenetére


lord111
csendes tag

Háát Alex, már ki is mondtad a kulcsszavakat!
A Videózáshoz fény kell..., sok fény! :K

Egyes youtubos infrás felvételek egész korrektek a Sonyval!
Ja az árkülönbségen pedig a Sonyhoz tudsz venni Stamina akkut amivel vmi extrém hosszú ideig (5óra) filmezhetsz egyfolytában!
És az 50et ki is fogod meríteni, ha veszel hozzá egy normális kameratáskát vagy egy állványt!

(#4331) Alex123 válasza lord111 (#4330) üzenetére


Alex123
senior tag

Mostmár csak azt nem tudom, hogy mi a különbség a HC51E és a HC53E kamera között (leszámítva a 12e Ft többletet)?

(#4332) lord111 válasza Alex123 (#4331) üzenetére


lord111
csendes tag

Alex,

Sony.hu-n minden fenn van!

51E [link]
53E [link]

Most már mindent tudsz?
Keresd ki a különbséget! :P De szerintem teljesen mindegy melyiket veszed a Sonyk közzül.

(#4333) Alex123 válasza lord111 (#4332) üzenetére


Alex123
senior tag

Ha megtaláltad oszd meg Velem is!
:)

(#4334) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Van itt Valakinek a Sony DCR-HC sorozatból érintőképernyős kamerája?

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire "más" így kezelni a kamerát, mint pl. gombokkal, joystick-al, stb...

Mennyiben gátolja vagy segíti ez az embört...?

Köszönöm előre is.

- Alex -

(#4335) djnice válasza Alex123 (#4334) üzenetére


djnice
veterán

Nekem volt Sony HC19-esem, az érintőképernyő könnyen és gyorsan kezelhető. De nem is ez a baj ezekkel az "olcsó" kamerákkal. Ha a gyereket akarod megörökíteni egyáltalán nem ajánlom ezeket, főleg beltérben, mert csak idegeskedni fogsz utána...
Sokkal jobban jársz pl egy SD kártyás Aiptek HD kamerával, az is megvan 30-ból, tesztvideó itt: http://djnice.uw.hu/aiptek/84635912_fb4d32d000_orig.mov de a www.vimeo.com-on találsz még sokat beltérben is.
De még egy fényképezővel is jobban jársz, Kodak V1073 beltérben: http://djnice.uw.hu/v1073/101_0012.avi

(#4336) Alex123 válasza djnice (#4335) üzenetére


Alex123
senior tag

Köszönöm de fényképezőm van, a .H264-et meg szerkessze az, akinek bikaerős gépe van és rengeteg szabadideje...

Azért köszi a videókat, megnézem...

Esetleg ha van itt a fórumon Valaki, akinek Sony DCR-HC51E-s kamerája vagy Panasonic NV-GS90-ese van, kérem jelentkezzen magánba, köszönöm.

- Alex -

(#4337) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Sziasztok!

Ha van valakinek

CANON HG10

videokamerája, dobjon nekem egy priv üzit vagy egy mailt. Most vettem, és tapasztalatot cserélnék valakivel!!!

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#4338) Kuvik


Kuvik
tag

Sziasztok!

egy kis segítséget szeretnék kérni....
Karcsányora akarom meglepni a családot vmi olcsóbb kammal.(max 45 ezret álodznék rá)
elsősorban nyaralások megörökítésére szolgálna a masina.. főleg világosban :) Néha azért lehet kipróbálnám sötétben az asszonnyal oktató fim készítéséhez ;] :DDD

gondolom ilyen árban csak DV kazisban lehet gondolkodni....
Itt egy páran nagyon emlegették a Pana NV-GS90-et. Tudnátok vmi jóféle gépet ajánlani? Illetve helyet ahol jó áron hozzá lehet jutni?

Üdv, és köszönet, Zoli.

(#4339) Alex123


Alex123
senior tag

Végre sikerült döntenem, Sony DCR-HC51E -lett a befutó. (holnap érkezik)

Szívesen cserélnék majd tapasztalatokat a DCR-HC szériával rendelkező tulajokkal. :)

- Alex -

(#4340) daniel123


daniel123
csendes tag

Helló.Segítségeteket szeretném kérni.Most Szeretnék venni kamerát én Canon fs10-11(1 ccd) re gondoltam főleg,de a panasonic nvgs 330 (3 ccd) is megfordult a fejemben.Főleg sportolást szeretnék vele videozni,de fontos lenne hogy jó szép felvételt is készitsen.Mennyire van nagy jelentősége a ccd méretének?Van valakinek tapasztalata ezekről a kamerákról?Esetleg ha van jobb ötletetek 100.000ft-ig mondhatnátok valamit.Nagyon fontos lenne,a a válaszokat előre is köszönöm. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4341) Alex123


Alex123
senior tag

Na, úgy látom, hogy ez is egy "pörgős" fórum... :(

(#4342) Attici válasza daniel123 (#4340) üzenetére


Attici
őstag

Válaszd a Panát nem fogod megbánni! :K
Most az ára is nagyon jó!
A legtöbb helyen 85k körül mozog ami nagyon jó ár/érték arány! :Y

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#4343) daniel123 válasza Attici (#4342) üzenetére


daniel123
csendes tag

ok,kösz eddig inkább az sd-tjavasolták meg én is jobban rááltam mostmár.de lehet pana lesz még nemtudom(ezért is kértem segitséget :P )

(#4344) Attici válasza daniel123 (#4343) üzenetére


Attici
őstag

Ugye nem SD kártyás kamerára gondolsz, hanem miniDV-re?! :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#4345) daniel123 válasza Attici (#4344) üzenetére


daniel123
csendes tag

Nem mini-dvre gondoltam :( .Canon fs 11es sd kártyás gépre.Mondták hogy szép képet vesz,aránylag sok videó ráfér,nincs benne mozgó alkatrész,kicsi,könnyü.Eggyetlen nagy hibája szerintem hogy nem 3ccd-s.De pana sem rossz csak az meg kazis és az valahogy kényesebb.főleg xtrém sportokat filmeznék és fontos lenne a mínőség is.Segíthetnétek dönteni! :F

(#4346) joe2005 válasza daniel123 (#4345) üzenetére


joe2005
senior tag

Nézd meg a videókat a youtube-on. A canonról sok van fenn. Én is ilyet szeretnék, csak az fs100-ast. Kicsit problémás az aksi, csak 800mA-es van fix a helye. Tehát azt mindenképpen kell pluszba venni, de már lehet 8K-ért.
Bár valaki okosan azt mondta, hogy 200 alatt mindegy melyik.
Amúgy a canon hf100-at sokan dicsérik, nagy testvér, más kategória.
Nehéz a pénzt jól elkölteni. :(
egyik hely
37. a választottad
high-ban nézd

Memkari sdhc 16 GB már 8,8K-tól.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#4347) Kuvik válasza Alex123 (#4339) üzenetére


Kuvik
tag

Szia!
én is ugyanezt a csodát vettem meg ma...
Hát mit mondjak.. az anyag minőség nem olyan amit elvárna a Sonytól az ember...
Most csak beltérben próbálgattam... villanyfénynél az még az LCD-n is elég fos a képe..::)
De mind1, fateréknak lesz karácsonyra... Az öreg meg úgy is csak nyaraláskor veszi elő napfényben, ott meg teljesen jól teljesít.

Te menniyre vagy megbékélve vele?
Üdv, Zoli.

[ Szerkesztve ]

(#4348) makszi


makszi
aktív tag

Sziasztok!

Eléggé járatlan vagyok a videokamerák világában, de most úgy döntött a család hogy jó lenne egy karácsonyra. Igazából HDD set és DVD set nem szeretnék...
A másik kritérium hogy legalább 720p-t tudjon. Néztem edigitalt de nem nagyon találtam 100k alatt. Ez véletlen és csak rossz boltot néztem vagy tényleg nem lehet még HD-s kamerát venni 100 ezerből? :Y :W

Esetleg érdemes kimenni Bécsbe?

(#4349) johnjohn válasza makszi (#4348) üzenetére


johnjohn
addikt

Lehet, de sz@r lessz a képminősége.Komolyra fordítva a szót, gondold át, mivel szerkeszted, mire írod ki a kész anyagot, és min nézed vissza a HD anyagot.

(#4350) makszi válasza johnjohn (#4349) üzenetére


makszi
aktív tag

Ezt most nem teljesen értem mia az hogy szar lesz a minősége? a HD az DH nem? :F
Egy Panasonic TH-42PV70 plazmán nézném vissza és kisgyerek bölcsödés meg óvodás ünnepségeire lenne főként használva. A kész anyagot azt valószínű külső winyón tárolnám azt meg usb-n rádugnám a DVD játékosra és úgy nézném...

Szóval milyet lehet 100k alatt venni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.