Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) Ginew


Ginew
aktív tag

az normális jelenség hogy az első 2 kazit mindennel televettem ami csak utbaesett, igy hogy most lett kamerám? :D :D :))

a pana 320asnál lehet állitani az interlace or progressiv cuccot? picit elveszek még a sok beállitásban :U

[ Szerkesztve ]

(#3952) Ginew


Ginew
aktív tag

azért legalább az elsőre irhatna valaki vmi hülyeséget :DD pörögjön már a topic... lehet ez épp a kamera keresős topic, nem chat, de itt legalább ugy ahogy pár emberke összejár erről beszélgetni :)

[ Szerkesztve ]

(#3953) DjKoxi válasza Ginew (#3952) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Szia!

Nekem is ilyen kamerám van. Az újdonság varázsa nálam is így hatott. Majd megtanulsz használni egy jó editor progit és egyszerűen szétszedheted a sok témát.

Ez csak sd kamera és nem lehet állítani azt amit kérdeztél. Van hozzá magyar nyelvű használatid?

(#3954) Topanka


Topanka
aktív tag

Video kamerát vennék, kb. 100 ezer körül tudok rászánni. Véleményeteket kérem az alábbiakban. "JohJohn" értékelését nagyon várom.
Milyen szempontok alapján vegyek kamerát? : Család, kirándulások, nem profi fotózás. Legyen jó lencsék, objektív: Carl-Zeiss, Leica
Ne szoftveres képstabilizátor legyen benne, hanem giroszkóp azaz optikai stab.
3CCD
1-2 lux éjszakai érz.
Adathordozó????dig.kazettás?::::::merevlemez a valós optika gyorsváltást minőségben azonos sebességgel nem tudja időnként követni?!MIN.romlás::::::mem.kártyák talán drágk?:::::DVD fogalmam sincs.
Fentieket nem tudom, csak elhiszem azoknak akik mondták.
Jómagam a Panasonic NV-GS330- as néztem ki 100.900.-Ft-ért.
Szakik segítségét nagy örömmel veszem eléggé - szépen írva - nem értek hozzá.

(#3955) Cyrin válasza Topanka (#3954) üzenetére


Cyrin
addikt

Jól választottál, nem is kell tovább keresgélned, nyugodtan megveheted.
Ginew-nak gyakortlatilag ugyanilyen van, majd ő többet is mond róla elsőkézből.

[ Szerkesztve ]

(#3956) Topanka válasza Cyrin (#3955) üzenetére


Topanka
aktív tag

Légyszi "Ginew" írj már a gépről!?

(#3957) Topanka válasza Cyrin (#3955) üzenetére


Topanka
aktív tag

Ja, és köszi a biztatást Cyrin

(#3958) Unsign válasza Topanka (#3954) üzenetére


Unsign
tag

Én is hasonló cipőben járok és egyik jelölt szintén a Panasonic NV-GS 330

a másik egy teljesen alap HD-s kamera: Panasonic HDC-SX5 - ez DVD-re ( HD, SD )vagy memóriakártyára ( SD ) rögzíti az anyagot.

A HD-t egyelőre nem tudnám kihasználni ( nincs HD-s meglenítőm, és nem is lesz egy éven belül ), így golndolnám, hogy majd szorgalmasan írogatnom az SD anyagot DVD-re és néha rögzítgetnék HD-s anyagot is kártyára.

Ennek ellenére szerintetek ésszerű lenne a HD-st választani? Pontosítva a kérdést: ezt a típust választani dv-ssel szemben és így pár évig nem kellene törnöm a fejem egy esetleges HD upgrade-en.

(#3959) johnjohn válasza Topanka (#3954) üzenetére


johnjohn
addikt

Vedd meg amíg van! Nem csalódhatsz benne, és a sokak által eltemetett DV még mindíg a legjobban szerkesztehető, és tartós alapanyagra dolgozó tendszer.Csatlakozom Cyrin kolégához! :K

(#3960) Topanka válasza johnjohn (#3959) üzenetére


Topanka
aktív tag

Köszönöm reagálásod, a szalagos adathordozás retro-nak számít, studíó szinten is inkább ezt használják és a kristályos adatrögzítés után a legjobbnak és legmegbízhatóbbnak mondják.

(#3961) johnjohn válasza Topanka (#3960) üzenetére


johnjohn
addikt

Ment privi.

(#3962) Ginew válasza Topanka (#3956) üzenetére


Ginew
aktív tag

jó cucc :DD fényképezni ne akarj vele, kár bele a memoriakártya, de nemis arra való. sötétben szintén felejtős, de mindegyik kamera végülis ilyen.. amugy tökjó meg minden :)
tetszik az egész ugy ahogy van :) megéri megvenni, de én a 320ast ajánlanám, nekemis olyan van, nem 330, ugyanaz a kettő, a panasonic főnöke is megirta ezt levélben, szal még 1 vezeték sincs módositva benne, ellenben a 320as olcsóbb 10ezerrel.. szal én olyat vettem, s király :)

(#3963) DjKoxi válasza Ginew (#3962) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Teljesen egyetértek Veled. Egyedül a fényképek minőségében csalódtam a kamerával kapcsolatban. Többet vártam :F
Meg talán a tartozék akku rövid üzemideje ami nem tetszett.
Azonkívül nem tudok rosszat mondani róla.

(#3964) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok!

Szeretnék egy vidijókamerát venni!

Kérlek titeket segítsetek nekem benne,még nem volt kamom és kbúgy 100-140000 Ft körülre gondoltam.Szeretnék vele fotózni is ,de a 3,3 Mp-s digimnél nem kell ,hogy jobb képet csináljon!Merevlemezes és memóriakártyás legyen!
A lényeg ,hogy szép tiszta képet csináljon, szép fotókat ,de nem vok maximalista,de ha kinyomtatom ne legyen kockás meg ilyenek!Remélem ezekkel a feltételekkel akad ebbben az árkategóriában vmilyen szerkezet!

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Üdv

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3965) szasanyi válasza Sickboy25 (#3964) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem vagyok videókamera guru, de szinte biztos vagyok benne, hogy a te kívánságod egy köztes, legfelljebb elfogadható megoldás lehet - mármint fényképezés terén. Ha jó fényképeket akarsz... :U

(#3966) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Panasonic HDC-SX5 kameráról van tapasztalat? Jól lement az ára. Papir forma szerint egész jó, de mit tud valójába?

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#3967) szasanyi válasza Sztlaci (#3966) üzenetére


szasanyi
félisten

ITT van némi infó. Sztem nem lehet rossz, mivel FullHD felbontásban képes rögzíteni, és azt írják kiváló a képminőség. DE nekem pölö nem szimpi a közvetlenűl DVD-re rögzítés. :( És a 10x optikai zoom se túl sok, bár ebben a kategóriában - ha jó tudom - ritka 30-40x zoom.

(#3968) Sickboy25 válasza szasanyi (#3965) üzenetére


Sickboy25
addikt

és valami típust tudnál nekem ajánlani?

köszi a választ

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3969) szasanyi válasza Sickboy25 (#3968) üzenetére


szasanyi
félisten

Mármint digitális fényképező gép vagy kamera terén gondoltad? :U

(#3970) Sickboy25 válasza szasanyi (#3969) üzenetére


Sickboy25
addikt

természetesen kamera

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3971) szasanyi válasza Sickboy25 (#3970) üzenetére


szasanyi
félisten

Abban nem tudok okos lenni, okoskodni meg nem akarok. :( Többek között azért is vagyok itt.

(#3972) doktor úr válasza szasanyi (#3967) üzenetére


doktor úr
tag

Az SX5 memóriakártyára is tud rögzíteni az adatlap szerint, és hidd el, a 10x-es zoomot se tudod szépen kézből kitartani... hiába az optikai képstabi.

(#3973) szasanyi válasza doktor úr (#3972) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha ilyet akarnék akkor az SD5 lenne a választás. De pölö FullHD felbontásban mennyi anyag fér egy max 8 GB-os (nem olcsó) memória kártyára? :U Asszem HDD-s változat lenne a jobb. Bár pillanatnyilag mind1 melyiket nem tudom megvenni... :D

(#3974) Unsign válasza doktor úr (#3972) üzenetére


Unsign
tag

Ez így van, sőt rendelni már lehet 16Gb-os kártyát 10e Ft-ért.Ez 2 óra 40 perc felvételi időt jelent a legjobb HD módban. ( ezt ugye tárolni sem olyan bonyolult )

Én most tesztelem a gépet, igaz egyelőre egy darab RW DVD-vel SD módban.

Két féle módon lehet a lemezt formázni.
Egyik esetben lezárás után le lehet játszani asztali Dvd-n is ( szerintem felesleges ).
A másik esetben szerkeszthetők, vághatók, törölhetők a jelenetek az újraírható lemezen a lezárásig! A lezárás után kapunk többek között egy VRO fájlt és ezt, átnevezve MPEG-re, viszi a BSPlayer. :C
Szerintem ez így elfogadható. :DD Ráadásul könnyen és kis helyen megoldható az archiválás.

I

(#3975) Omega81


Omega81
senior tag

Sziasztok!

Van most az EURONICS-ban mától egy Panasonic DV kamera 100.000,- ért. Az elődjét próbáltam hétvégén, tetszett. Ez az SDR-H40. Szerintetek jó vétel?

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#3976) szasanyi válasza Omega81 (#3975) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem jó, elfogadható.

(#3977) Omega81 válasza szasanyi (#3976) üzenetére


Omega81
senior tag

Áhm, köszi... ebben az árban (vagy akár olcsóbban) valamit, ami többet tud, tudsz ajánlani? Előre is köszi.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#3978) szasanyi válasza Omega81 (#3977) üzenetére


szasanyi
félisten

Erről elég jókat olvastam. Ez sajnos nem az az árkategória ahol válogatni lehet a jobbnál jobb kamerák között. :( Szerintem ez a kategória az, ahol már van jó. Persze ha nem ragaszkodsz a meevlemezhez... ez sem lehet rossz.
DE vannak itt nálam hozzáértőbb emberek, kérd ki az ő véleményüket is!

(#3979) Yellow73


Yellow73
tag

Sziasztok,
Egyelőre nem tudom, hogy szeretnék-e most kamerát vásárolni, csak tájékozódom. Elolvastam a legfrissebb kb 500 hsz-t, de sokkal okosabb nem lettem

A problémám ott kezdődik, hogy a kb 7 éve vásárolt, eddig nagy becsben tartott Panasonic NV-GS12 miniDV kamerám archív felvételeit elkezdtem nézegetni most, hogy megvettem életem első lapostévéjét egy 42" Panasonic PV80 HDReady plazmát.
Sajnos ezen a tévén az eddig briliánsnak tartott kamerakép egyáltalán nem szép, pixeles, meg sem közelíti egy DVD minőségét. Eddig ezt a kis 21"-os tévémen nem tapasztaltam. Sajnos ez a kamera még csak interlace módban vesz fel, ennek következtében némileg csíkosak az élek is a nagy képernyőn. További probléma, hogy a tévé már 16:9-es, a felvételeim meg 4:3-asok, szóval a felvételeket nem tudom teljes képernyőn élvezni. Teszteltem hát a kamera "cinema" módját, ami ugye elvileg 16:9, de az történt, hogy egyszerűen csak kimaszkolta a felvételi mező alját és tetejét, vagyis a tényleges felbontásánál még kisebb felbontásban vett fel, ezt kirakva a 16:9 tévére már elég lehangoló lett az eredmény.
Ugyan már közel sem kamerázom annyit, mint régen (2001-es kéthetes USA utamon 8 kazettát töltöttem meg), de időnként felvennék pár dolgot, a gyerekeket, családi eseményeket, nyaralásokat, stb., és azt szeretném jó minőségben megnézni.

Szívem szerint fullHD-t vennék, de attól tartok, hogy a különböző technológiák (pl. AVCHD) még gyerekcipőben járnak, és nem szeretnék úgy járni, mint a mostani kamerámmal, ami még nem progresszív, és emiatt gyengébb a képminősége.
Vagy maradjak egy jobb 3CCDs miniDV-nél? Lehet-e ezeknek a mostani SD felbontású kameráknak annyival jobb képe a plazmámon, hogy érdemes lenne ilyet venni?
Mindenképp olyat szeretnék, ami valós 16:9 módban vesz fel, tehát ha SD, akkor azt az 576 sort mindet használja ki 16:9 módban, ne legyen a tévén történő nagyítással további minőségromlás. A HD kamerák meg ugyebár alapból 16:9-esek, ha jól tudom.
Most egyelőre tegyük félre az anyagiakat, és úgy ajánljatok nekem típusokat, ami egy erős, minőségi, de még amatőr szintű kamerát takarna, hogy legyen valami kiindulási alapom, és tudjam, milyen modellek közt keresgéljek akár a jövőben is (utódmodellek). Valószínűleg karácsonynál előbb nem fogok semmit sem venni, sőt, lehet, hogy megvárom a következő, netán az azt követő modellévet is. (már a mostani GS12 kamerám előtt is szemeztem a GS8-al és 11-el is, szóval azért rendesen kivártam)

Ha HD kamerában gondolkodom, mi legyen a szempont?
inkább 1 CMOS, vagy 3 CCD (esetleg a Pana új 3mos 3CMOS technológiája)?
AVCHD formátum, vagy esetleg a halódó HDV?
Valószínűleg nálam a merevlemez + SDHC kártya jöhet csak szóba, mert ha elkezdek kamerázni, nincs megállás.
Fontos a (viszonylag) hosszú akkuidő (a mostani kamerám alap akksija normál használat mellet kb csak 20 percet bír, a tartalék akksija is csak 1 órát), szeretném max egy tartalék akksival megúszni.
Ezekre a kamerákra vissza lehet tölteni a számítógépen tárolt AVCHD anyagot? Mivel nincs izomszámítógépem, számomra a legkézenfekvőbb lenne minden felvételt "eredetiben" archiválni egy winchesteren, és a lejátszani szándékozott anyagot visszamásolni a kamerára vagy egy SDHC kártyára, és a kamerát HDMI-n keresztül összekötve a plazmával lejátszani.
Illetve remélhetőleg a jövő SDHC bemenets plazmái már le fogják tudni játszani az AVCHD anyagot is, nem csak jpeg állóképet (tudtommal a csúcsmodell Pana plazmák már most tudják ezt). Ugyan most vettem tévét, de 3-4 év múlva, amikor a fullHD lesz az alap, és a tévéadások is nagyfelbontásúak lesznek, valószínűleg le kell cserélnem a tévét, viszont az új kamerát már nem nagyon szeretném cserélni (ezért is várnék a vásárlással egy picit)

Hú, ez hosszó volt, bocsi mindenkitől. Szívesen venném bárkinek a tapasztalatát, véleményt. Például kíváncsi lennék sima SD felbontású kamera-tulajok véleményére, akik nagy (>=42") plazmán v. LCD-n nézik vissza felvételeiket, hogy milyen náluk a kép.
Egy új kamera vásárlásától az előzőhöz képest komoly előrelépést várok el, ezért szeretném alaposan körüljárni a témát.
Köszi,
Yellow

(#3980) Omega81 válasza szasanyi (#3978) üzenetére


Omega81
senior tag

Köszi!
Mindenképpen merevlemezes kell, szalagos és DVD-s felejtős. Ötödmillióm sincs a dologra.
Kérdeztem, ez mindenkinek szólt, csak nem válaszolnak.
Azt hiszem, jó lesz amit kinéztem... százé sztem korrekt'.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#3981) szasanyi válasza Omega81 (#3980) üzenetére


szasanyi
félisten

Valószínüleg jó lesz. Én is néztem ezt a példányt, de mivel nekem nem sürge a dolog, gondoltam később, hasonló árért érdemesebb HD kamerát venni. Már csak az HD LCD Tv-nk miatt is. Sajnos (?) én is HDD kamerában gondolkozom, amik igen drágák HD vonalon, így lehet, hogy csak jövő karácsonyra lesz olyan áron ami nekem is jó lesz. :D Azért bízom bnne, hogy hamarabb csökken azok ára is.

(#3982) Omega81 válasza szasanyi (#3981) üzenetére


Omega81
senior tag

Pikk-pakk csökken tuti. :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#3983) rumos14 válasza Yellow73 (#3979) üzenetére


rumos14
nagyúr

mennyi a keret?
az egyik legolcsóbb vinyós HD kamera a Pana HDC-HS9, ez tud p módban is felvenni. Canon-ok, Sony-k vannak még, drágábban.
HD tv-hez én tutira HD kamerát vennék.

(#3984) szasanyi válasza rumos14 (#3983) üzenetére


szasanyi
félisten

Csak az a baj (persze valszeg nem mindenkinek) hogy ez az olcsó elég relatív. Ennél olcsóbban meg nem találtam... ha ez vkinek olcsó, akkor jó vétel is.

(#3985) Unsign


Unsign
tag

Kipróbáltam az SX5-öt HD módban. Ráadásul kiderült, hogy a Samsung Crt tv-m HD-Ready! :DD
Meg kell mondanom, hogy még ilyen "gyenge" tv-n is látható a különbség a HD javára. Bátran ajánlom mindenkinek.

A Hd felvételt, a Pana programjával le lehet lejátszani ( nálam a lassú gép miatt 8-10 frame/sec ), vagdosni, egyben vagy jelenetenként mpeg2 fájlba írni. Én azt hittem, hogy nagyobb küzdelem lesz a felvétel, lejátszás.

Szeretném megköszönni a fórumnak, mert 1 hete nulla tudással ültem neki nézelődni és sikerült nagyjából képbe kerülni a digitális videókamerák dzsungelében. :)

(#3986) Omega81


Omega81
senior tag

Megvettem. ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#3987) szasanyi válasza Omega81 (#3986) üzenetére


szasanyi
félisten

Használd egészséggel, és majd számolj be a tapasztalatokól! ;)

(#3988) Yellow73 válasza rumos14 (#3983) üzenetére


Yellow73
tag

Én is úgy gondolom, hogy HD irányban kellene megindulnom.
Egyelőre nem határoztam meg keretet. Nem is annyira a tényleges vásárlás izgat most, hanem a műszaki tartalom. Mivel HD kamerát még csak a neten láttam, illetve a MediaMarkt vitrinjében, elég nehezen tudnék bármilyen irányban is elindulni.
Összehasonlítva egy jobb SD felbontású miniDV kamerával (persze leszámítva a jelentős felbontásbeli különbséget), mégis mennyivel jobbak (esetleg rosszabbak) akár optika, akár stabilizátor, akár színek, akár zajosság, kezelhetőség terén? Nem a legolcsóbb megoldást keresem, hanem a consumer kategóriában egy "bestbuy" modellvonalat, aminek mondjuk a következő generációs modellje már elég érett lehet.
Nekem a Pana mindig is szimpatikus volt, az tántorít el egyedül a HDC-9 sorozattól, hogy ez egyben a legjobb és legrosszabb konzumer HD kamerájuk, vagyis nincs alternatíva.
(Igaz, amikor a mostani kamerámat vettem, akkor sem volt sok alternatíva, mindegyik miniDV kamera gyakorlatilag azonos volt, a 12-es volt a legalapabb 220 körüli áron, a 15-ösnek már volt kihajtható LCD-je is további 50 rugóért, a 150-esben újabb további kb 40 rugóért még firewire bemenet is volt, a 25-ös meg már nem emléxem, mivel tudott többet újabb horror összegért. De az optika, a mechanika, váz, stb tök ugyanaz volt mind a négyben)
Tudom, nagyon kevesen vannak, akik több modell képességeivel is tisztában vannak.
Sokan a Canon HF10-ére esküsznek, van aki a Canon HDV modelljeire, a Panák erőssége állítólag a jobb képstabilizátor, ami az ősztől várható [HDC HS100/SD100 modellel] még tökéletesebb lesz. Talán ez lesz majd az én gépem? Bár gondolom árban már elég húzós lesz. Mondjuk várhatóan a HD kamerák ára is hamarosan zuhanásnak indul, hiszen pár éve még csak álmodozott az ember egy HD plazmáról a millió fölötti árával, ma meg már 200 körül egész jót lehet kapni

(#3989) rumos14 válasza Yellow73 (#3988) üzenetére


rumos14
nagyúr

nézd, én egy HDC-SD1-et vettem nemrég, ez votl a Pana első HD kamerája (asszem), alighasználtan elég jó áron meg tudtam venni. teljesen meg vagyok vele elégedve. ennél olcsóbban nekem megfelelő kamerát nem találtam volna, sem HD-t, sem "nemHD-t".

jó lesz majd úgy év vége felé ez az új csoda Pana, 200k magasságában...
akkor az SD5-öket lehet majd igen jó áron megvenni használtan :)

(#3990) akyyy


akyyy
senior tag

Canon hv30-ba milyen mirkofon van, milyen hangot vesz fel?

(#3991) Badb0y válasza akyyy (#3990) üzenetére


Badb0y
addikt

Szelet nem szűri, de jófajta miki van benne. Én vettem hozzá egy rode svm-et.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#3992) Badb0y


Badb0y
addikt

Van egy-két kérdésem most hogy így használgatom a kamerát, és hiányzik. Lehet azért hiányzik, mert nem kameráztam ezelőtt soha még, viszont fényképezni rengeteget, és ez normális, hogy nincs a kamerában olyan funkció, hogy a mélységélességet és záridőt is lehet állítani ?

Másik kérdés, hogy van-e valami normális áru védőtok hv30-hoz, homok ellen mondjuk, vagy víz ellen. Sonyhoz láttam én sportpackot, ami mindenhova jó. Canonhoz nincs ilyen ?

A másik kérdésem, pedig technikai kérdés. Hogy szokás felvenni általában? A blendét, vagy a záridőt szokták az emberek fixálni? Mert ésszerűnek fényképezéssel ellentétben, ott a blendét szoktam általánosságban fixre állítani, de itt lehet értelmesebb lenne a záridőt.

Várom válaszaitok :)

Ja meg még egy kérdés. Van nekem egy elég jó B+W slim cirkulár-polár szűrőm 77mm-es, és van cookin szűrőrendszerem is. Ezeket nem lehet valahogy rátenni kamerára. Főleg a b+w-t szeretném.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#3993) doktor úr válasza Badb0y (#3992) üzenetére


doktor úr
tag

1. Nem normális, de ez van :) A HV20/30-ban csak zársebesség (shutter) vagy rekesz- (iris) előválasztást tudsz beállítani, viszont van rajta expozíció-korrekció (pontos neve most nem ugrik be, és nincs előttem a kamera), azzal utána tudod állítani. Próbáltam fotós nyelven fogalmazni :)
2. nem tudom... biztos van.
3. ez feladatfüggő, ugyanakkor talán kevésbé látványos, mint a fotózásban. Próbálj csak gyors mozgást különböző shutter beállítással felvenni, és majd látod a különbséget!
4. Nem tudom, hogy létezik-e 43/77-es menetátalakító, gyanítom, hogy nincs ilyen :(

(#3994) Omega81 válasza szasanyi (#3987) üzenetére


Omega81
senior tag

Nemsoká írok egy first sight jellegű szösszenetet, csak a hétvégi autóstalikra készülődöm. :DD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#3995) Badb0y válasza doktor úr (#3993) üzenetére


Badb0y
addikt

És egyébként, hogyan lehet egy Cirkulár-polár szűrőt használni kamerán? Mert amerre fordulok, mindig más lesz az ég, és menet közben lehetetlen úgy utánatekerni, hogy pont jó legyen a kép.

Használsz valamilyen szűrőt ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#3996) akyyy


akyyy
senior tag

és hány csatornába vesz fel?:D mert olvastam panasonicnál hogy ott 5.1-be, bár ha stere az se gond.

Másik kérdésem pedig, Miskolcon vagy környékén hol lehet ilyet venni?

persze ésszerü keretek között, mert itt láttam már 300 felett is, de szvsz annyit nem adnék érte, pláne ha máshol 200 vagy alatt van, csak nem itthon:D

(#3997) Badb0y válasza akyyy (#3996) üzenetére


Badb0y
addikt

Nálam 200k. 2hét múlva lesz pár darab. Természetesen stereo.

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#3998) akyyy


akyyy
senior tag

jah, de az a gond, hogy részletre vennénk meg:(

(#3999) Ginew válasza akyyy (#3998) üzenetére


Ginew
aktív tag

argep.hu -n keress...
badb0y üzletét nemrontom, igy nem irok linket, hogy hol lehet 1 összegben olcsóbban megvenni.. :D ha mégse részletre..

(#4000) akyyy


akyyy
senior tag

és árgépen belül melyik bolt megbizható melyik nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.