Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Ginew válasza Lazarus911 (#3200) üzenetére


Ginew
aktív tag

sokmindent elkell döntened... legfontosabb hogy hdd vagy miniDV kamera kell, mind2nek az előnyei hátrányai levannak irva e forumban, ha viszaolvasol... ez eléggé leszükiti a terméklistát annyira, hogy utána kinézheted melyik tud legtöbbet

(#3202) Lazarus911 válasza Ginew (#3201) üzenetére


Lazarus911
aktív tag

Jó; de én nem értek ehhez annyira; azért is kérdeztem meg az itt jelenlévőklet; hátha tudnak kézzel fogható jó tanácsot adni!! Szerintem a hdd-s a legjobb választás; de lehet hoyg nem.. A lényeg hoyg 130 am van rá kb :-) 3ccd nem ártana nem? :-)

(#3203) doktor úr válasza Lazarus911 (#3202) üzenetére


doktor úr
tag

Az a gond, hogy ezt a témát már végignyálaztuk párszor. Olvass vissza, és meglátod :K

(#3204) Ginew válasza Lazarus911 (#3202) üzenetére


Ginew
aktív tag

ezért olvass teis forumot, énis innen tudtam meg hogy a felhasználástól függ hogy milyen kamera az ideális, hisz mindegyiknek megvan előnye-hátránya. pl a HDD-s egyszerű, de képminőségben nem a leges legtökéletesebb ,mivel alapból tömöriti mpegbe, stb.. szal nincsennek ársávok, amelyekbe csakis 1 kamera a best buy, max nagyon alul meg nagyon felül :)

(#3205) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

:-S
Akkor mit ajánlasz? Melyik márka? Gondolom csak van olyan videókamcsi ami jó ár érték:-) :)) :))

(#3206) Ginew válasza Lazarus911 (#3205) üzenetére


Ginew
aktív tag

veddmeg a panasonic 320asát , csak 94 ezer, s marad még akkor 36od berugni :DD
ha nem válik be, máskor ne hallgass rám :)

(#3207) doktor úr válasza Ginew (#3206) üzenetére


doktor úr
tag

Azért arra sem árt emlékeztetni a kedves jelöltet :) , hogy járulékos költségek is vannak: pótakku(k), táska, esetleg állvány, kazetták (már amennyiben).

(#3208) horusz- válasza Lazarus911 (#3205) üzenetére


horusz-
tag

A 320 jó vétel,de nagykezűeknek egyáltalén nem ajánlom,mert csak marokban tudsz vele kamerázni! A 330-ról nincs infóm,már irtam az illetékeseknek! Én is vaciláltam a dvd,és a dv között,de szervízes ismerőseim mondták (akiknek jobban hiszek,camera kft) hogy a dv-s mindentéren jobb képet ad,és biztonságosabban müxik,mint a dvd,vagy hdd.Ja és a canon kamerák,ami 100eft alattiak felejtős!
Nekem 320-as kamcsim volt,de eladtam,mert nem tudtam használni.Itt igéretet tettem,hogy soha többé nem veszek panát.Szégyenlem,de visszaszívom,mert nincs másik ami ebben az árban,és minőségben lenne.Ezért úgy döntöttem,hogy nv-gs 330 at veszek,ami méreteiben kissé nagyobb mint a 320.Némi átalakítással tudni fogom kezelni,aztán lehet veszek nyárra gs 500-at!

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3209) horusz- válasza doktor úr (#3207) üzenetére


horusz-
tag

1 velbon 660 13eft ut.akku 5eft,táska igény szerint.Nekem 2db van,az egyikben csak kamera és tartozékai,ez elég kicsi,a másik,ami nagy méretű abba belefér a dv cam,és a fotófelszerelés,+1 dobozos sör :)

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3210) Ginew válasza horusz- (#3209) üzenetére


Ginew
aktív tag

corás szatyi mé nem jó? :D

(#3211) Lazarus911 válasza Ginew (#3210) üzenetére


Lazarus911
aktív tag

Akkor a Panasonic NV-GS330 asat vegyem?

(#3212) Ginew válasza horusz- (#3208) üzenetére


Ginew
aktív tag

miértnem egyből..? amugy most olvastam, hogy 1/4,7"-os CCD-je, azért lehetne nagyobb is ennyiért.. bár 3 van belőle... :)

(#3213) nyikszi válasza Lazarus911 (#3211) üzenetére


nyikszi
őstag

Szerintem nem éri meg a plusz 20eFt-ot a GS320-hoz képest. Hasonlítsd össze a panasonic honlapján, nem sok különbség van, szinte semmi.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3214) Cyrin válasza horusz- (#3208) üzenetére


Cyrin
addikt

Lehet hogy a 330-as már európai kezű változat, míg a 320-as kínai kezekre készült :D

(#3215) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, Mennyire hallatszik bele a kamra saját zaja miniDV illetve a DVD-s kameráknál?

(#3216) direwolf válasza Jarod1 (#3215) üzenetére


direwolf
őstag

Merevlemezesnek nincs saját zaja ;)

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#3217) Ginew


Ginew
aktív tag

itt a phnak van vmi nagykeres kamera árusa? csakmert annyi minden van az apróknál, én nemtaláltam, de attólmég lehet ti tudtok róla.. vagy mint pc alkatrésznél, ebben a témában is vannak nagyker boltok? igy vásárlás előtt csak jobb lenne a lehető legolcsóbb helyet megtalálni :) már gondoltam ebayre is, de csak olyanokat találtam, akik csak belföldön szornak...s nem magyar ebay volt...

(#3218) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

A Pana oldala alapján a NV-GS330 felvételi médiái közé felvették az SD-/SDHC-memóriakártyát is.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#3219) horusz- válasza Ginew (#3210) üzenetére


horusz-
tag

Mé nem lenne jó

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3220) horusz- válasza Sztlaci (#3218) üzenetére


horusz-
tag

Az a 320 ban is megvolt! Viszont ahogy említettétek az eu.méretet,lehet benne valami.ha csak azt veszem alapúl,hogy 1 cm-rel hosszabb és fél-fél cm-rel szélesebb,és magasabb,a 330
Ma hozott hozzám a sogorom 1 nv gs75-ös panát .Felvettük a farsangot 2 kamera állásból,én a 320-al ő a 75-el.Rettenetes volt a képe a 75-nek zajos,életlen,fakó.asztali irón összevágtam a 2-tő müsorát,hat elég érdekes.

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3221) horusz- válasza Lazarus911 (#3211) üzenetére


horusz-
tag

Teljesen mind 1.Ha rámegy a kezedre az is jó! Ha tudsz várni 1 hetet,megtudom mondani,hogy menyivel mássabb a 330

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3222) Lazarus911 válasza horusz- (#3221) üzenetére


Lazarus911
aktív tag

Naná hogy tudok várni.. De akkor ez akét típus az amit ajánlotok nem?
:-)

(#3223) Badb0y


Badb0y
addikt

Érdemes hv30-hoz canon dm-50-es mikrofont venni ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#3224) doktor úr válasza Badb0y (#3223) üzenetére


doktor úr
tag

Én inkább Rode-ot vennék a helyedben. [link] A VM feleannyiba kerül mint a Canon, az SVM meg kb. ugyanannyi. Bár valszeg nagyobbak, mint a DM-50, meg kell őket kuksolni :)

(#3225) horusz- válasza Lazarus911 (#3222) üzenetére


horusz-
tag

Pana válaszolt a kérdéseimre,de ahogy lenni szokott semmit nem tudnak!Ime a levél:

[I]Köszönjük az érdeklődését a Panasonic termékei iránt.

Az NV-GS330 és NV-GS320 modellek közözött a főbb tulajdonságaikat
tekintve nincs semmi különbség.

Elképzelhető, hogy a külső mellett néhány apró különbég még megtalálható
a két típus között, de ezek a küldönbségek még nem ismertek.

Amíg még kapható az üzletekben az NV-GS320, érdemes olyat vásárolni
az Ön által említett kedvezőbb ár miatt.[/I]

Azért lássuk be hogy az az 1cm-r amenyivel hosszabb és minden oldalról fél cm.az valamit jelent.1 kameránál az jelentős különbség,pláne a mikro világában!

[ Szerkesztve ]

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3226) horusz-


horusz-
tag

Remélem szombatig megkapom a 330-ast,és akkor értékelem a 2-tő különbségét!

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3227) nyikszi válasza horusz- (#3225) üzenetére


nyikszi
őstag

A használati utasítást átböngészted már? Ott általában kiderül mivel tud többet.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3228) horusz- válasza nyikszi (#3227) üzenetére


horusz-
tag

Ez még annyira új hogy nincs róla semmi infó,se utasítás!Még a pana magyarország sem tud róla semmit!

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3229) horusz-


horusz-
tag

Külsfőldi oldalon találtam róla tesztet,de nem tudok angolul,csak az ó hébert ismerem ha sokat iszom

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3230) doktor úr válasza horusz- (#3226) üzenetére


doktor úr
tag

Helyesen: 2 vagy kettő :)

(#3231) horusz- válasza doktor úr (#3230) üzenetére


horusz-
tag

Addig amig az országokat kis betüvel irom és ezt a szöveget is dírekt igy irom,addig a 2-ő eltörpül.Nem? :W

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3232) horusz-


horusz-
tag

Újj maile :W :Y (ez is direkt): Tisztelt Ügyfelünk!

Szerintem a 330-as készüléket válassza, mert a 320-as kifutott modell, és már nem rendelhető.

Üdvözlettel:

Sulák István

Sales Manager

Electro-Store

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3233) johnjohn válasza horusz- (#3231) üzenetére


johnjohn
addikt

Ja, csak néha másra válaszolunk, ha félreértjük, ezért ajánlatos szabályosan írni. ;]

(#3234) horusz-


horusz-
tag

Szerintem valami hiba lehet a 320-al a,mert gyorsan jött a 330 jelentős különbség nélkül!Lehet hogy 330-al megoldották,a szin,és fényhibákat? Arra gondolok amit a tesztemben irtam!

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3235) horusz- válasza johnjohn (#3233) üzenetére


horusz-
tag

Gondolom a kető,és kettő nem félreérthető! És magyar vagy Magyar is ua. csak az egyik le van minősítve :P :C

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3236) doktor úr válasza horusz- (#3231) üzenetére


doktor úr
tag

Jójó, nem kell mindjárt felfortyanni! :) Csak bántotta a szemem a dolog.

MÁS: Ismeri valaki a linkelt cuccost (vagy hasonlót)? [link]

(#3237) johnjohn válasza doktor úr (#3236) üzenetére


johnjohn
addikt

Ezt konkrétan nem, csak hasonlót, akkor van értelme, ha a kamera akkuval együtt nehezebb 1-1,5 kilónál, és ha akkora, hogy kényelmesen tudd használni a keresőt, valamint ha hosszú távon nem tudsz állványt letenni, /sportpálya széle stb./de stabil tartás kell.Így kevesebbet mozdul, mintha kézbe volna.

(#3238) HEMP


HEMP
aktív tag

Videókamera vásárlás előtt állok, HDD-st vagy flashmemóst szeretnék. Please mondjatok ötletet melyik gyártótól milyen kamerát érdemes megvenni, tapasztalatok előnyben! Köszi

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#3239) Ginew válasza doktor úr (#3236) üzenetére


Ginew
aktív tag

ahogy ott áll a csóka a képen, oldalán azzal a sugárágyúval, egyből a johnny 5 jutott eszembe :DD :DD

(#3240) horusz- válasza doktor úr (#3236) üzenetére


horusz-
tag

Dehogy fortyogok.Csak nem értettem hogy mé az bántja a szemedet mikor az országokat kicsivel irom :Y :F

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#3241) HEMP


HEMP
aktív tag

Szerintetek az sd-kártyás jobb vagy a hdd-s?
Kinéztem két tipust panasonic sdr-h40 vagy sdr-s7?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#3242) doktor úr válasza johnjohn (#3237) üzenetére


doktor úr
tag

Az FX1-hez használnám. Sokszor vagyok úgy, hogy nem engednek állványt valahová, vagy sokat kell mozogni, és nem vagyok egy kicombosodott egyéniség :D

(#3243) johnjohn válasza doktor úr (#3242) üzenetére


johnjohn
addikt

Ahhoz jó lenne. Egyébként pl. az egylábú állványokat beviheted oda is ahová a tripoidot nem![link]

[ Szerkesztve ]

(#3244) philoxenia válasza johnjohn (#3243) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mennyire használható fényképezéshez az egylábú állvány?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3245) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Akkor megvárom még az eredményeket; de ahoyg látom a Panasonic NV-GS330-t mondjátok a legjobbnak a 130 as kategóriában!

(#3246) johnjohn válasza philoxenia (#3244) üzenetére


johnjohn
addikt

Körülbelül a véletlen mozgások 70 %-át megszünteti.

(#3247) philoxenia válasza johnjohn (#3246) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Köszi !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3248) Badb0y válasza doktor úr (#3224) üzenetére


Badb0y
addikt

25k-ért venném, és a Canon az sztereó. Ezért érdekel a canon. Rodeból is van sztereó de az asszem eléggé drága.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#3249) doktor úr válasza Badb0y (#3248) üzenetére


doktor úr
tag

Ja, értem! A 25k jó ár.

(#3250) Badb0y


Badb0y
addikt

Van valakinek HV20 vagy hv30-a?

Mikor érdemes 24p, 30p hdv üzemmódot használni ? Mert annyira érdekel és hiába olvasom a hv20-as fórumot, nem jövök rá. Melyiket hol miért érdemes?

A hdv üzemmód a 60i ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.