Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42749) #31733248 válasza Tin_Shield (#42747) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#42747) Tin_Shield

Nem így van, a GX7-ről írtam le, miért nem jött be és észérvekkel érveltem a shutter shockra való hajlamosságától a hiányzó Lightroom színprofilokon keresztül a rossz fogásáig. Másnak ettől még tetszhet, számomra egyértelműen visszalépés lett volna.

(#42748) rgranc

"Lehet ekézni Econt, de nekem (meg biztosan más idetévedő kezdőnek is szerintem) igenis számít az összefoglalója (főleg az obikról, elég hiánypótló szerintem)"

Éppen ezért írtam. :) Immár egy egész csapatnyi kolléga használja elégedetten a gépét, miután az ajánlóm nyomán kedvet kapott hozzá. Hiába olvasol el 5 tesztet neves fotós lapoktól, egy rakás dolog nem lesz benne abból, amit leírtam. Eleve ebben az árkategóriában keresik a legtöbben a legjobb vételt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.