Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35151) DigitXT válasza Lauda (#35150) üzenetére


DigitXT
félisten

Azt mondja haza.;]

(#35152) mephi666 válasza DigitXT (#35151) üzenetére


mephi666
nagyúr

több hiba is van:

"Markolók akcióban a nagy beszólás" <- ez mikor markoló?
"Egy paraszt behajtott az utcába, miközben ott betonoztak." <- én úgy látom, hogy inkább aszfaltoznak...

ui: most látom, kommentekben is ezen témáznak

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35153) DigitXT válasza mephi666 (#35152) üzenetére


DigitXT
félisten

Állítólag a járdán friss a beton.:DDD

Szerk: egyébként én már jártam úgy, hogy csesztek jelezni az utca végén, hogy "fennforgás" van: megyek melóba a szokásos útvonalon, erre egy kanyar után ott b*sszák az egeret egy hatalmas teherautóval.:D De konkrétan az egész utat telibe lezárva (gyakorlatilag 1 sáv, pedig kétirányú). Mondjuk nekem nem volt para, mert motorral seperc alatt megfordultam, és átmentem egy párhuzamos utcára, de kocsival vicces lett volna visszatolatni. (De nyilván visszatolatok, és nem a melóst kezdem el hajkurászni, hogy menjen onnan a billenccsel, hadd menjek át a friss aszfalton...:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#35154) mephi666 válasza DigitXT (#35153) üzenetére


mephi666
nagyúr

asszonnyal mentünk bő éve wellnessezni kaposvár környékére innen kecskemétről, kaposvárig nem is volt útépítés, csak 1 helyen (cecén), kaposváron viszont keringtünk vagy egy óráig, mert több olyan utat/utcát is megtaláltunk, ahol építettek épp :DDD alig vártuk, hogy kijussunk onnan végre... nem is jó ismeretlen helyen pusztán gps-re hagyatkozva keringőzni, amikor az se tudja, hol-mire számíthatunk

ON: hogy témánál is legyünk a hetekben a rossz idő miatt főleg kocsival jártam reggel 6:45 környékén melóba és több helyen is találkoztam kivilágítatlan biciklissel, aki előttem húzott át keresztbe kivilágítatlanul, stoptábla ellenére :W oké, messze voltak általában, de elég rizikós ezzel szórakozni félhomályban (esetleg esőben, hogy még nehezebben lehessen észrevenni... közvilágítást is kb ilyenkor kapcsolgatják most le)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35155) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tela a roki parkolóban , hiába a pénz nem minden

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#35156) Dany007 válasza Lauda (#35150) üzenetére


Dany007
veterán

Bmeg, és még nekiállt vitázni, hisztizni :D

(#35157) Lauda válasza Dany007 (#35156) üzenetére


Lauda
félisten

Ha mi? ;] Ruszkiknal ilyen esetben nem is szoltak volna egymashoz, azonnal street fights. :DDD

(#35158) Zozzant válasza Lauda (#35150) üzenetére


Zozzant
addikt

Komoly problémák vannak... főleg ott hogy markoló:) Mármint ő markolja a kamerát (vagy mást), vagymi?:)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#35159) Lauda válasza Zozzant (#35158) üzenetére


Lauda
félisten

Ez valami sorozat lehet, amibe ilyen markolos, utepitos videokat tolt fel a gyerek. [link] ;)

(#35160) TaaT


TaaT
veterán

Itt ki volt a hibás amúgy? [link]

Give them hell Ukraine!

(#35161) Dluinet válasza TaaT (#35160) üzenetére


Dluinet
nagyúr

rosszul előzött, mert nem hagyott megfelelő távolságot előzés után

biztosítási csalásnak néz ki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#35162) mephi666 válasza Dluinet (#35161) üzenetére


mephi666
nagyúr

én azt nem értem, hogy az "üldöző" hogy jött fel rá ennyire? csak az ütközés előtti utolsó másodpercben villant fel az elől haladó féklámpája... követési távolsággal szerintem nem volt probléma: nem közvetlenül elé vágott be, hanem befért volna ide még 2 autó is és nem azonnal állt neki fékezni (mondjuk a fékezést semmi nem indokolta)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35163) Dluinet válasza mephi666 (#35162) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az út jobboldalán lévő hóval fékezte az autót

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#35164) Lauda válasza mephi666 (#35162) üzenetére


Lauda
félisten

Elkepzelheto, hogy nem is akart lassitani, csak kicsuszott a nagy hoba es az megfogta.

(#35165) mephi666 válasza Lauda (#35164) üzenetére


mephi666
nagyúr

így már világosabb, de akkor sem értem, miért nem próbált lassítani a hátul haladó? ha az ő sávjában tisztább az út, akkor motor+üzemi fékkel lassíthatott volna a gépen, vagy követhette volna a másikat a hóba, hátha az rajta is lassít... én őt tartanám hibásnak: ha előbb kezd el lassítani, elkerülhető lett volna az ütközés (a kárból elnézve nem volt valami nagy már a sebessége, amikor koccantak)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35166) Lauda válasza mephi666 (#35165) üzenetére


Lauda
félisten

Csak akkor huzodhatsz vissza a megelozott jarmu ele, ha kettotok kozott megfelelo lesz a kovetesi tavolsag. Igy ranezesre, ilyen utviszonyok mellett ez legalabb a videon lathato haromszorosa, ezert mindenkeppen az elozo jarmu vezetoje a hibas. ;)

(#35167) Dany007 válasza Lauda (#35164) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem ez volt. Látszik is, hogy nekivágódik az oldalnak és akkor belefékez, gondolom megijedt.
Bár elég nagy baromság volt ilyen úton így előzni... Ha kicsit finomabban rakja vissza a sávjába akkor nem történik semmi.
Látszik, ahogy visszatérés közben dobálja az autót az "út" a sebesség miatt, plusz az is látszik, hogy mikor visszatérés közben rámegy a havas csíkokra, na akkor csúszik meg az autó.

De továbbra se tudom ki a hibás. :D Mert akit megelőzött annak tartania kellett volna az útviszonyoknak megfelelő követési távolságot. És észlelni, hogy rohadtul belassult előtte az autó... Nyilván ez ilyen körülmények között nem egyszerű...
A másiknak meg nem kellett volna elhibázni az előzést vagy eleve előznie se kellett volna.
De persze a ruszkiknál kitudja milyen a kresz. :D Akinél a kalasnyikov annak van igaza...

(#35168) Calogero válasza Lauda (#35157) üzenetére


Calogero
addikt

Ott tényleg nem lett volna vita...... A teherautó átdeformálva az autó elejét kitolta volna az utca végére az autóst.

(#35169) MaciG válasza jozefgucci1 (#35155) üzenetére


MaciG
addikt

Azért mert valaki rokkant még nem feltétlen csak suzukit vehet. :)) (kép alapján!)

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#35170) Davidof92


Davidof92
senior tag

Nemtudom a topic megfelelő-e ere, másnem majd kitörlik.
Tegnap történt az eset, Békéscsabáról jöttem haza. Még a városban elém került egy Renault Thalia. Benn nem volt gond, kiértünk (orosházi úton, Csabaszabadi fele), Thalia-s kolléga olyan 65-75 közötti tempóval utazott. Jönnek szembe folyamatosan, esély sincs az előzésre. Közben megérkezett mögém egy Navara. Szembeforgalom statikus, amikor elfogyott akkor meg mivel járatos vagyok arra, tudtam hogy kanyar lesz, nem kezdtem előzni. A Thalia távolságija már megvilágította a beláthatatlan jobbos kanyart, a Navara előzni kezdett, meg még ráadásba az őt követő Mercedes is. Én elengedtem a gázt hogy beférjenek, de nem, a Navara kívülről a kanyarba megelőzte, a Merci kettőnk között maradt. A jobbos után egyből egy balos hosszú, itt szintén kanyarba a Merci is lenyomta a Thaliat. Szembeforgalom megint, utolértem, maradt a 70-es tempó. Jobbos kanyar, lelassított 55-re. Ahogy kiértünk, láttam hogy messze van a szembejövő, visszaraktam 3.ikba a csacsit (Lada Samara 1500 sedan), mondván gyorsan megelőzöm, erre a Thalia-s megtalálta a gázpedált és 90-ig jött mellettem. A lábujjkörmömet darálta a hűtőventilátor úgy tapostam mert azért szembe közeledett valaki. Sikerült megelőzni, 120-al!! jöttem vissza a saját sávomba, erre a Thaliás felkapcsolta az országútit! Ködlámpát kapcsoltam hátra, akor lekapcsolta, visszaállt a 70-es tempójára, én jöttem 90-el, kb 5 másodperc múlva megint országútira váltott (szerintem nemvolt közöttünk 100 méter), ködlámpa hátra, lekapcsolta. Az út további része eseménytelenül zajlott, de ez felidegesített. Nem tudom megérteni az embereket....

(#35171) TaaT válasza Davidof92 (#35170) üzenetére


TaaT
veterán

Ez simán kimeríti a közúti veszélyeztetést.

Még hogy csak a bmw-sek audisok lehetnek bunkók :))

Ám egyik este én is mentem Békéscsabáról Csanádapácára, mitől van az a masszív szembe forgalom?

Give them hell Ukraine!

(#35172) IreN!CuS válasza Davidof92 (#35170) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mennyire beleálltam volna a fékbe 1-2 pillanatra ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#35173) Davidof92 válasza IreN!CuS (#35172) üzenetére


Davidof92
senior tag

Csomagtartóba cuccok, köztük apám 40 éves gitárja, hátsó ülésen utazók meg táska, anyósülésen haverom kezébe iphone, szóval csak csínján a fékezéssel. :D

TaaT: Nem tudom, annyira sűrűn nem járok arra csak sokszor mentem. Hétvégente busszal szoktam arra bemenni.

3.-ban 120-nál azért már volt hangja a csacsi motorjának, még jó hogy nincs benne fordulatszámmérő :DDD

(#35174) Möhe válasza TaaT (#35171) üzenetére


Möhe
addikt

Bömössel sokkal finomabban megyek,mint a céges scudo vagy ducatoval.Jah és van indexem a bömiben,meg van hogy elengedem a népet ha olyan tempóban érek a kereszteződéshez.Lehet ez is ritka,hogy nyugisabban megyek ha nem munkaügyben közlekedem.
Sok kis agresszív swift,punto,és hasonlóval viszont egyre többel találkozom városban meg autópályán.

[ Szerkesztve ]

(#35175) Sotho válasza Davidof92 (#35170) üzenetére


Sotho
őstag

Rendszeresen találkozom ezzel... Előzöm, erre elkezd versenyezni. Mindegy hol. Autópályán tempomat, utolérem, észrevesz, elhaladni már nem tudok mellette mert gyorsít... :U És akkor 150 nél láttam a tükötben, hogy a thália imbolyog az autópályán és már vártam mikor int búcsút az aszfaltnak, a C4 meg lerázta közben a vesekövem (M1-es pálya). A tapasztalatom hogy minél határozottabban gyorsabban előzünk le valakit annál kevésbé fog faszkodni.

[ Szerkesztve ]

(#35176) Sotho válasza Sotho (#35175) üzenetére


Sotho
őstag

Heh én is egy thaliával szarakodtam vigyázat a tháliások veszélyesek!!!!444 :D

(#35177) proof88 válasza Möhe (#35174) üzenetére


proof88
addikt

Engem a Bímeresek mindig átengednek a zebránál, erőlködés nélkül ... aki Bömöst vezet, rossz ember nem lehet! :D

(#35178) mezis válasza Sotho (#35175) üzenetére


mezis
nagyúr

Én csak esőben autópályán szoktam picit játszani a gázzal. De csak addig, amíg nem kezd előzésbe vagy elhaladni mellettem. Akkor már hagyom lassulni az autót. Erre meg a miatt a rossz tapasztalatom miatt vetemedem, mert igen sokan ha kell, ha nem, azonnal vágnak be elém. Ez még száraz időben nem zavar, mert úgyis hamarosan meg lesz a követési távolság (már ha tartja a sebességet), de esőben a felvágott mocsokból igyekszem minél kevesebbet kapni.

mezis

(#35179) TaaT


TaaT
veterán

Nincstöbbkérdésem.

Give them hell Ukraine!

(#35180) AMD Power válasza TaaT (#35179) üzenetére


AMD Power
titán

Szánalmas.....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35181) Möhe válasza TaaT (#35179) üzenetére


Möhe
addikt

helyszínen jogsit elvenni,bezárni egy időkapszulába és eltemetni,majd az ufók megfejtik hogy a pitsába sikerült ennek jogsit szerezni :W

(#35182) TaaT


TaaT
veterán

Gondolom idehaza sincs olyan törvény hogy azért elvenni valakitől a jogsit ha béna hozzá. :( Meg kell várni a balesetet...

Give them hell Ukraine!

(#35183) Lauda válasza TaaT (#35179) üzenetére


Lauda
félisten

Csak egy kocc volt, amugy megoldotta. :DD

Mire gondolsz ezzel a jogsi elvetellel? Hogy hogy valaki bena? Mozgasszervileg vagy hogy?

(#35184) Yayoh válasza TaaT (#35179) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nagy drága autó a segge alatt , de vezetni már nem bír. Az is tök természetes hogy bele megy a másikba és kárt okoz.. :W

(#35185) batai15


batai15
félisten

Sziasztok !nem régóta van kocsink,az is egy 65 lovas swift.nem is verseny paripa így kezelem. Persze ha valaki 70el megy előttem és meg lehet ellőzni meg teszem,este viszont lasabban megyek főleg a vadak miatt.csak azt akarom mondani hogy velem is elő fordult már hogy ellőzéskor gázra léptek vagy este mikor alig látni a seggembe vannak. De volt olyan is hogy egy a3as audi ha ellőztem meg közölte a felezőt. Sok állat van az tuti.

(#35186) AMD Power válasza Yayoh (#35184) üzenetére


AMD Power
titán

Tipikusa sutyi. Sajnos nagyon sok ilyen van itthon is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35187) TaaT válasza Lauda (#35183) üzenetére


TaaT
veterán

"Hogy hogy valaki bena? Mozgasszervileg vagy hogy?"

Gondolom költői kérdés. :D [link]

Az ilyeneknek simán megadnám a lehetőséget hogy mehessenek gyakorolni kicsit a rutinpályán, aztán irány a vizsga. :W Ámátör mazsolák. :DDD

Meg amit a másik aszem Milyen autót vegyek? topikban felvetettem, ha látok egy 2T autót megszégyenítő füstöt okádó 4T járművet akkor be lehetne-e jelenteni hogy a hatóság vegye górcső alá azt a zöldkártyát kicsit alaposabban.

Ne feledd, véd a fákat [link]

Give them hell Ukraine!

(#35188) jozefgucci1 válasza TaaT (#35187) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért van abban valami mikor megkérdezik a csajokat , hogy "mennyit sz@ptál a jogsiért babám "? :DDD

Mert azért van pár jó képességű aki másképp nem szerezhetett ! Nálunk a hajózásban úgy hívták azt a szállodás lányt aki feljebb jutott segítséggel , hogy " lerakta a radar patentot" ! Ami így néz ki .:Mindenki fantáziájára bízom a többit :)

A többit a fantáziátokra bízom :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#35189) Lauda válasza TaaT (#35187) üzenetére


Lauda
félisten

Ez nem ilyen egyszeru, a videon azt latni, hogy nehezen parkol. :D Ha van jogositvanya, akkor azt egy hivatalos eljaras kereteben megszerezte. Ha pl sofor vagy es sok a baleseted, a munkahely kezdemenyezhet rendkivuli pav-vizsgalatot. Azert nem fogjak elvenni senki jogositvanyat, mert nem tud parkolni (szuk volt neki a hely biztos :DDD ).

Bejelentheted, valoszinu senkit sem fog erdekelni, a muszakin megfelelt. Max ha az nkh elkapja egy utszeli kontrollnal, elkuldhetik vizsgalatra.

(#35190) TaaT válasza Lauda (#35189) üzenetére


TaaT
veterán

"Bejelentheted, valoszinu senkit sem fog erdekelni"

Sejtettem, és ez itt a nagy baj... :(((

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#35191) Lauda válasza TaaT (#35190) üzenetére


Lauda
félisten

Meg ez amugy is relativ szerintem. Mit mondasz, megy elottem egy vectra cdti, ami euro 4-es es olyan fust jon belole szerintem , mint egy euro 2-esbol? :DDD Lathatod te is mi lenne ebbol. Meg az autot vezeto sem feltetlen fogja felismerni, hogy az autoja jobban fustol mint kellene, a legtobb ember nem ert ehhez, csak mikor mar eg a kocsi, az tunik fel neki. Erre a celra van a muszaki vizsgan a kornyezetvedelmi meres es az utszeli kontrollok.

(#35192) TaaT válasza Lauda (#35191) üzenetére


TaaT
veterán

"Mit mondasz, megy elottem egy vectra cdti, ami euro 4-es es olyan fust jon belole szerintem , mint egy euro 2-esbol?"

Mercedes Vito-ból dőlt ennyi füst konstans haladás mellett. :) [link]

VW Bora mögött meg olyan volt menni mint egy 2T trabant mögött :U [link]

Azért ezeket bárki kiszúrhatja, és nem a határon billegő kérdés hogy igen vagy nem.

"Erre a celra van a muszaki vizsgan a kornyezetvedelmi meres es az utszeli kontrollok."

Ezzel 2 baj van.

1. korrupció, ma magyarisztánban ha bármilyen autót nem is, egy gyári autót aminek gyenge a műszaki állapota bármikor át lehet tolni a műszakin egy kis kenőanyaggal.

2. útszéli kontrol, ahol személyautókat (nem kamionokat) vizsgáltak (2001-es a jogsim) életemben ha 2t (kettő) láttam. :(

Give them hell Ukraine!

(#35193) TaaT válasza TaaT (#35179) üzenetére


TaaT
veterán

A videofelvétel alapján megbüntették a nőt 115dolárra, de sajnos csak azért mert nekitolatott a másik autónak és elhajtott. [link]

Give them hell Ukraine!

(#35194) bobsys


bobsys
addikt

Véremben van a vezetés

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#35195) mephi666 válasza bobsys (#35194) üzenetére


mephi666
nagyúr

áramot kellene inkább vezetnie, a mellékelt ábra azt mutatja, hogy valószínűleg jobban menne neki :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35196) Lauda válasza mephi666 (#35195) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Konnyen lehet a gyerek csak elviszi a balhet.

(#35197) TaaT válasza Lauda (#35196) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem is van egy olyan érzésem.

Give them hell Ukraine!

(#35198) mezis válasza TaaT (#35193) üzenetére


mezis
nagyúr

Van ahol felhasználhatják bizonyítéknak egy kamera felvételét, amit nem bíró rendelt el ? :U :F
Há' le kell tagadni ! Soha nem járt még a környéken sem, gyalog sem ! Biztos az a másik ment űnekije ! :U :U :U

mezis

(#35199) Dluinet válasza mezis (#35198) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem MO-n történt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#35200) Lauda válasza mezis (#35198) üzenetére


Lauda
félisten

Voltak tanuk is. A video vegen [link] nezik azt az autot, hogy a balfaszkodas kozben annak ment neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.