Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34901) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link] :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34902) TaaT


TaaT
veterán

Majdnem

Szar ügy

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#34903) Dany007 válasza TaaT (#34902) üzenetére


Dany007
veterán

Ezt nem tudom megérteni... Hogy lehet valaki ekkora állat?
Hát tisztán látta, hogy mennek az autók keresztbe folyamatosan, látta hogy piros a lámpa...
És még bele is fékezett előtte, de csak azért is belement a kereszteződésbe... Az ilyen mégis mit gondol?
De komolyan... Az ilyen embert minimum egy elmeorvosi vizsgálatra küldeném és bármilyen eredmény is szülessen bevonnám a jogsiját azonnal. Ha meg mégis vezetne jogsi nélkül akkor börtön. Mindenféle tárgyalás nélkül.

Nem tudom megérteni... Annyira "ki ha én nem" nagyképű lehet az ilyen ember, hogy azt hiszi ő telibeszarhatja a fizikát? Vagy őt egy energiapajzs védi?
Tényleg elmeorvoshoz küldeném. Ha kiderül, hogy semmi baja és úgy hajtott bele egy ilyen kereszteződésbe akkor azért csuknám le ha meg kiderül hogy elmebajos - amire reális esélyt látok - akkor meg azért küldeném kényszergyógykezelésre és örökös jogsielvételre...
De tényleg kíváncsi lennék egy ilyen túlélő nyilatkozatára hogy mégis mit gondolt? Mi játszódott le abban a csökevényes agyában?
Mert még ha vészhelyzet van és épp a kórházba viszem az akárkit, akkor se csinálnék ilyet...

(#34904) Bati0501 válasza Dany007 (#34903) üzenetére


Bati0501
őstag

Az is lehet,h tényleg ilyen ember,de nekem először az jutott eszembe,h sztem nem figyelt,nem vette észre,h piros a lámpa...a fékezés majd nem fékezésre talán azt mondanám,h nem akart kockáztatni,h beáll a kereszteződés közepébe így abbahagyta és reménykedett...

(#34905) TaaT válasza Dany007 (#34903) üzenetére


TaaT
veterán

Szerintem nagyon elbambult (a kocsi mozgásából ítélve), és mikor észrevette már késő volt, így megpróbált átmenni.

Az amerikai filmekben ez általában bejön :D

Give them hell Ukraine!

(#34906) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Kép nem volt szívem csinálni ,de szegény szomszédomnak a ház előtt levették az éjjel mind a négy kerekét . Reggel mire kimentem ott ált téglán neki . Érdekes az enyém nem kelet nekik 18" honda felnin igaz nyári gumi . Most cserélte át a hétvégén télire . Szegény nő azt se tudta mit csináljon . Legalább téglára rakták neki .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34907) Dany007 válasza Bati0501 (#34904) üzenetére


Dany007
veterán

Háááát az is lehet. Van rá halvány esély. De mikor még a kereszteződés előtt közvetlenül belefékez, na még akkor se fékezett fullon... Márpedig ha az ember így hirtelen ráeszmél a dolgokra, biztos, hogy satuféket nyom.
Meg eleve hogy lehet így elbambulni? Látszik a videó elején, hogy a jobb sávból jött és bement balra egyet, ergo látta hogy van előtte egy autó, ergo előre nézett, ergo látnia kellett, hogy keresztben szinte folyamatos a forgalom.

(#34908) Zolás válasza jozefgucci1 (#34906) üzenetére


Zolás
addikt

Még tanuló koromban mentünk ki egy címre, szintén levették a kerekeket a kocsiról. Simán lerakták a betonra. Már felraktuk a két hátsót, mikor jött a tulaj kikapcsolni a hiperszuper riasztót. Legalább öt percig röhögtünk rajta.
Ez egy dévó ticó volt.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#34909) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34910) mephi666 válasza philoxenia (#34909) üzenetére


mephi666
nagyúr

hivatkozások közt volt, pár hete láttam először: ez jó értelemben véve állat :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34911) jozefgucci1 válasza philoxenia (#34909) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Remélem egy életre elvágta magát a jogosítványtól ! Ennyi erővel egy másik kocsit is letarolhatott volna és ártatlan emberek haltak volna meg . Mennyit ihatott ha semmi megbánás nem látszott rajta .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34912) philoxenia válasza jozefgucci1 (#34911) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát kamionokban már nem lenne hülyeség egy kötelező detektor..

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34913) TaaT


TaaT
veterán

Like a boss

Give them hell Ukraine!

(#34914) Möhe válasza TaaT (#34913) üzenetére


Möhe
addikt

Azt hittem helyben megforgatja :DDD
-------------------------------------------------------------------------

Ma kifejezetten rendes voltam a gyalogosokkal ,mert átengedős voltam. De egy nyugger gruppennek szó szerint a padkán állva kellett a zebránál beszélgetni. Megállok, intek,semmi reakció pedig rámnéztek, majd ment tovább a pletyi. :((( Erre nincs valami okosság rendőrnyelven? Innentől már kötsögben nyomtam,pláne ha körül sem nézett az illető.

(#34915) MaciG válasza Möhe (#34914) üzenetére


MaciG
addikt

Nah pont ezért én már csak a finom fiatal husikat engedem át. :D

BANZAII

(#34916) amargo


amargo
addikt

Pont ezért az a véleményem az autosokrol, hogy a legtöbb egy paraszt..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#34917) proof88 válasza amargo (#34916) üzenetére


proof88
addikt

ilyet szól, átengedős voltam :DDD
nem átengedősnek kell lenni: ha van elsőbbségadási kötelezettséged, akkor eleget tenni, ha nem akkor haladni.

(#34918) philoxenia válasza proof88 (#34917) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

No igen, de mikor van kötelezettséged? Ha csak tartózkodik valaki két gyalogátkelőhely között a járdán, már meg kellene állni? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34919) MaciG válasza proof88 (#34917) üzenetére


MaciG
addikt

Erről már beszéltünk párszor, hogy a kresz szerint a gyalogosnak a kijelölt gyalogátkelőhelyen elsőbbsége van (vagyis az úttesten ahol fel van festve a zebra), szóval ha lelép elsőbbsége van, de ha úgy dönt nem lép le, hanem megáll mert látja hogy közeledik a jármű, akkor nincs. (de ha közben mégis lelép akkor sz0pas van. :) )

BANZAII

(#34920) TaaT válasza philoxenia (#34918) üzenetére


TaaT
veterán

Én mondjuk nem téblábolok a zebra mellett ha nem akarok átmenni. Arrébb megyek pár métert és máris nem zavarom össze az autósokat. :)

Give them hell Ukraine!

(#34921) proof88 válasza philoxenia (#34918) üzenetére


proof88
addikt

ja én nem a két trécselő nőre reagáltam, az olyat én is utálom.
Hanem a kedvre.

(#34922) mezis válasza amargo (#34916) üzenetére


mezis
nagyúr

Tulajdonképp csaknem minden családban van autó. Jogosítvány meg még több. És nagyrészt használjuk is. Vagyis kis hazánkban szinte csak parasztok laknak. Végül is mezőgazdasági ország lennénk.... :( :Y

[ Szerkesztve ]

mezis

(#34923) philoxenia válasza proof88 (#34921) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha egyértelmű a szándék, akkor nyilván megállok, feltéve, hogy nem jönnek szemből ezerrel, mert ugye akkor hiába, nem kedv kérdése. Azonban a csak gyalog közlekedők, /sokáig én is az voltam, bicaj itt nem számít/ , nem is tudják sokszor, hogy mit is lát belőlük az autós. Szolnokon például nagy divat lekapcsolni a közvilágítást amikor még épp csak dereng az ég, van kb. olyan jó félóra, amikor alig látsz valamit abból, amin nincs lámpa. A gyalogos lát téged, mert ugye a kocsin van, te ellenben nem látod őt, pláne, ha takarásból lép ki, ami sokszor előfordul. Ha gyalog vagyok én már ezt figyelembe veszem, de addig nemigen gondoltam erre, míg nem vezettem. Azt azonban egy gyalogosnak mindig figyelembe kellene vennie, hogy ő az életével játszik ha meggondolatlan és figyelmetlen.

Mezis:... én nem tagadom, hogy paraszt vagyok, hiszen nemrég ástam föl a kertet, arra azonban aki szitokszóként használja a kifejezést nekem a mezőgazdaságból kell kifejezést találnom, /mivel ugyi paraszt vagyok/ így a magyarul és angolul is értelmes rút szó jut eszembe, mondjuk most az angol jelentése.... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34924) mezis válasza philoxenia (#34923) üzenetére


mezis
nagyúr

Volt ilyen esetem: Alkonyatkor, a szürke járdáról sötét ruhában egy originál, afrikai (bocs, de tényleg fekete néger) lépett le a zebrára. Sikerült megállnom, de azóta sem szívesen gondolok vissza azokra a pillanatokra !

mezis

(#34925) philoxenia válasza mezis (#34924) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezért szeretik a színes ruhákat... Mondjuk a hóban a svédek finnek is veszélyben vannak.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34926) proof88 válasza philoxenia (#34923) üzenetére


proof88
addikt

Tény hogy sosem lépek kocsi elé zebrán, amíg nincs meg a szemkontaktus.
Engem viszont nagyon felidegelnek azok a gyalogosok akik kb meg sem próbálnak átmenni a zebrán annak ellenére, hogy akarnak. Hogy én gyalogosként hogy élem ezt át: például Budán a Karolina úton az Ortopédiai Intézet és a Vérellátó között van egy zebra, na ott rendszeresen egyrészt nem mernek átmenni az emberek, másrészt rendszeresen nem akarnak megállni az autók. Ott egyrészt felidegelnek emiatt a gyalogok is, másrészt az autósok is. Általában óvatosan elkezdek átmenni a zebrán és igyekszem szemkontaktust felvenni a sofőrrel. Hirtelen értelemszerűen nem lépek autó elé ilyen helyzetben, hiába vagyok zebrán, csak akkor van elsőbbségem ha egyébként lehetőséget adtam az autónak az elsőbbségadásra felém (időben láthatott és szándékomra is egyértelműen utalóan mozogtam). Nem tudom, ezt a többi gyalogos miért nem tudja megtenni? Persze én is csak azért vagyok ilyen bátor mert fel vagyok készülve arra hogy esetleg el kell ugrani, egy öregember erre nyilván nem tudna úgy reagálni mint én. Ugyanakkor azt is tapasztaltam hogy még ennek ellenére is kicsit erőlködnöm kellett hogy kivívjam magamnak az elsőbbségadást, úgyhogy az autósok is elmehetnek a jó büdös .....
Autósként kifejezetten rühellem az olyan gyalogost, aki bár át akar menni a zebrán, de akkor sem hajlandó elindulni amikor INTEK NEKI hogy menjen már át! Ez is egy külön állatfaj, a francért nem látja hogy én már állok egy ideje és azt várom hogy menjen! Baromi idegesítő ez is.
Ugyanakkor meg az autós - gyalogos közlekedés baromi példaértékűen is tud működni, élőben is láttam ilyenre példát heteken keresztül, igaz nem ebben az országban. Persze itthon is sok jófej közlekedő van, csak itthon sokan úgy működnek hogy a kocsi a burok és mindenki húzzon a fenébe.

csak a flame kedvéért: érdekes módon engem a BMW-k mindig átengednek a zebrán és még erőlködnöm sem kell!

[ Szerkesztve ]

(#34927) philoxenia válasza proof88 (#34926) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk Pest külön világ, de ha rendszeresen kellene átkelnem beszereznék ehy olyan fényvisszaverős mellényt, mint amit a rendőrök használnak, arra meg rögtön fékeznek azok, akik egyébként az utak "császárai" nagyon furcsa volt eleinte, hogy 90-95-tel menve, rendszeresen megelőztek, majd hirtelen nyolcvan, mert megláttak egy rendőrt.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34928) bitpork válasza philoxenia (#34927) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Semmire nincs biztosíték. Ma mönetem Domival Pesten. A járdáról se szó se beszéd egy pénzszállító kanyarodott ki elém. Csikorogtak a kerekek akkorát álltam a fékbe, pedig ha 55-tel mentem a forgalom diktáltan. A jóember meg csak intett h bocs, nem néztem a tükörbe.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34929) mezis válasza bitpork (#34928) üzenetére


mezis
nagyúr

Nem jól tetted, hogy fékeztél ! Ha a gázra lépsz, most lehet, hogy pénzes zsákokkal van tele az autód ! :DDD ;]

mezis

(#34930) bitpork válasza mezis (#34929) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Vagy csak egy folt lennék egy majd 10 tonnás izé oldalán :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34931) amargo válasza philoxenia (#34923) üzenetére


amargo
addikt

Azért kulonitsuk mar el azt, hogy valaki nem vesz észre valakit meg, hogy direk athajt előtte. Ennyire nehez a felfogasotok? Ketten pont azt ecseteltek, hogy a nap további részében inkabb mindenki előtt athajtanak, mert ugysem tudjak mit akarnak.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#34932) MaciG


MaciG
addikt

(#34933) AMD Power válasza MaciG (#34932) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig szinte alig tőrt meg az autó.

mephi666 Sajnos vannak ilyen "ostoba" történetek. :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34934) mephi666 válasza MaciG (#34932) üzenetére


mephi666
nagyúr

...biztos ő is hallotta, hogy a szomszéd vejének a nagyapja látott már olyat, aki egyszer balesetet szenvedett és az mentette meg az életét, hogy nem volt bekötve: kirepült a szélvédőn és egy rekettyebokor fogta meg :U valószínű ő is babonából nem köti be magát azóta

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34935) bitpork válasza mephi666 (#34934) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezzel nem viccelődni. Halt meg rokon öv miatt. Ettől még bekapcsolom, de nagyon nem vagyok nyugodt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34936) philoxenia válasza amargo (#34931) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha lelépsz a zebrára, hogy hajtanak át előtted? Az út szélén tartózkodókról beszéltek. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34937) mephi666 válasza bitpork (#34935) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, másodunokatestvérem meg karcolás nélkül megúszta, amikor vonat elé kihajtott a polo-val, amit szó szerint kettévágott a szerelvény, mégse kockáztatok ilyet soha... biztos van olyan eset, amikor a véletlenek összjátéka miatt a kikapcsolt övnek köszönheti valaki az életét, de több az, amikor "ha bekapcsolta volna az övet, még mindig élhetne"

az övnél egyébként sokkal jobban rühellem a félkézzel telefonálást: az nem zavar, ha nincs valaki bekötve, ő csak a saját életével szórakozik, az ő dolga/baja... de ha azt látom, hogy valaki jobb kézzel fogja a telefont, balkézzel kormányoz és néha elengedi, hogy arrébb tudja pakolni a váltót, akkor nagyon fel tud menni a vérnyomásom... esküszöm örülnék, ha a k*rva telefonért félmilliós bírságok is mennének: aki ezzel szórakozik, nem is tudja 100%osan irányítani az autót félkézzel meg elengedett kormánnyal és a környezetét sem tudja olyan összpontosítással figyelni, mint amennyire kellene :U játszik a saját életével, az utasaiéval meg a forgalom többi résztvevőjével is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34938) Sotho válasza AMD Power (#34933) üzenetére


Sotho
őstag

Másik oldala: [link]

Egy buszt előztem volna vidéki úton, és egy busz jött szembe is lett volna idő mert nem jött/mentünk gyorsan de jedi erőm azt súgta hogy neee... Ami be is jött mert a szembejövő buszt már előzték csak a kocsi takarásban volt...na ezt asszimiláljátok :D

[ Szerkesztve ]

(#34939) Dany007 válasza bitpork (#34935) üzenetére


Dany007
veterán

Csak nem mindegy a statisztikai arány.
Jóval nagyobb esélyed van rá hogy meghalsz egy balesetben ha nem vagy bekötve, mint arra, hogy akkor halsz meg ha pont be vagy kötve.

(#34940) AMD Power válasza Sotho (#34938) üzenetére


AMD Power
titán

Ok. Ez az anyós oldal és ez sem olyan vészes maradjunk annyiban. Ebben messze nem kellett volna meghalnia.

Dany007 Pontosan. % hányan haltak meg többen azért mert Nem voltak bekötve...

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34941) Sotho válasza AMD Power (#34940) üzenetére


Sotho
őstag

Lényegtelen, a g erő számít az oldala merev, a biztonsági öv meg itt hmm nem tudom, fejlégzsák oldallégzsák segíthetett volna.

(#34942) MaciG válasza mephi666 (#34937) üzenetére


MaciG
addikt

"de ha azt látom, hogy valaki jobb kézzel fogja a telefont, balkézzel kormányoz és néha elengedi, hogy arrébb tudja pakolni a váltót"

Autómata váltó a lelke. ;]

BANZAII

(#34943) philoxenia válasza MaciG (#34942) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem gibbon, ha tud ballal váltani balkormányos kocsiban...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34944) mephi666 válasza philoxenia (#34943) üzenetére


mephi666
nagyúr

van aki tud, csak figyeljetek :D tornázni kell kicsit hozzá meg kocsitól is függ, de sokan így csinálják... vannak amúgy a telefonálóknak különféle alfajaik: van aki beszorítja a nyakához a telefont, van aki ballal tartja, jobbal pedig kormányoz/vált... meg van az aki közben két kézzel kalimpál maga elé, úgy magyaráz a távoli beszélgetőpartnernek... a legprofibbak meg képesek egyszerre "vezetni"+telefonálni+enni is :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34945) philoxenia válasza mephi666 (#34944) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

... és azután még váratlanul felbukkan az ölükből egy női fej.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34946) bitpork válasza mephi666 (#34937) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hé-hé-hé! Nem mondtam hogy támogatom az övnélküliséget. De tény marad hogy Laci bácsi azért halt meg mert az öv miatt nem tudott a teste mozdulni egy centit sem és a B oszlop emiatt szétcsapta a fejét. Azt most nem fogom citálni hogy az öv mennyi súlyos belső sérülést okoz, amik bármennyire is életmentő az öv, inkább okoznak életveszélyt mint segítenek.
Még egyszer hangsúlyoznom kell, nem pártolom hogy ne használják az övet az emberek, de maga az öv mint biztonságtechnikai konstrukció nem a legszerencsésebb szvsz.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34947) mephi666 válasza bitpork (#34946) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem a legszerencsésebb, az biztos, de nem is lehet elvárni, hogy minden esetben megmentse a balesetet szenvedő életét... annyi változó van az egyenletben és mm-eken is múlhat valaki élete: szerintem ki lehet mondani, hogy valószínűleg rosszul jár az ember, ha 70-90-110km/h-s sebességnél kiszáll az ablakon... nem feltétlenül puhára esik, ilyen sebességnél akárminek nekicsapódhat, betonon csúszhat, átmehetnek rajta és utána szedegethetik még órákig a maradványait :( "jobb" ha valami megpróbálja az autóban tartani és a csillagok kedvező együttállása esetén meg is úszhatja akár... mondjuk balszerencsés esetben meg az lehet a veszte, ha itt nyomja agyon valami, de ebben az esetben mi garantálja, hogy kirepülve megúsz(hat)ta volna?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34948) bitpork válasza mephi666 (#34947) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Azt nem ertem h miert nem lassit az ov ahelyett h azonnal csipodik es blokkol? Igy meg a belso szervek is le tudnak szakadni ami megint nem feltetlenul a delikvens megmenteset szolgalja.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34949) philoxenia válasza bitpork (#34948) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából egy személyi légzsák lenne jó, meg könnyen szakadó szélvédő, plusz fékezőernyő, de ilyen még a F1-ben sincs...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34950) Sotho válasza bitpork (#34948) üzenetére


Sotho
őstag

Pontosan ki van számítva mennyit nyúlhat, engedhet. [link] Nem vagy odaszegezve :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.